The Last Of Us - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: The Last Of Us - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Death_119 » 01 יוני 2013, 22:07

Blue&Black כתב:כולם חוץ מהקליקר חנקתי בהתגנבות, את הקליקר הרגתי עם המוט ברזל שהצמדתי לו בקצה מספריים שבורים, אם זה נחשב אלגנטי...

אכן. בטח יותר מרשים ממה שאני עשיתי. אבל הם לא היו מרוכזים כולם ביחד ממה שאני זוכר?
תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 01 יוני 2013, 23:21

Death_119 כתב:אכן. בטח יותר מרשים ממה שאני עשיתי. אבל הם לא היו מרוכזים כולם ביחד ממה שאני זוכר?

הם זזים ממקום למקום(חוץ מהקליקר שזז רק מהסחות דעת). רק צריך למצוא את הרגע הנכון. אני גם אוהב שיש רגעי Instant kill הקליקר, זה רק הופך אותו ליותר מפחיד ומאיים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 02 יוני 2013, 00:08

נחמד לראות שאנשים כאן נהנים מהדמו. נשמע טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2013, 01:13

Nucleus_Dawn כתב:
59.99$
בערך 10 שקל יותר מאשר בבלהDVD.

אבל בבלה הוא עולה 190 שקל, זה יותר מהפרש של 10 שקלים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יוני 2013, 02:05

DrKeo כתב:אבל בבלה הוא עולה 190 שקל, זה יותר מהפרש של 10 שקלים.

אהה... שכחתי להוריד את המע"מ.
אז זה בסביבות 30 שקלים, שזה כבר לא כל כך מעט.
בביושוק דוקא בחרתי, בסופו של דבר, לקנות דיגיטלית, למרות שזה היה קצת יותר יקר, כי רציתי לקבל אותו באותו היום שהוא יוצא... אני אחשוב על זה עוד כמה ימים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יוני 2013, 09:34

Nucleus_Dawn כתב:
אהה... שכחתי להוריד את המע"מ.
אז זה בסביבות 30 שקלים, שזה כבר לא כל כך מעט.
בביושוק דוקא בחרתי, בסופו של דבר, לקנות דיגיטלית, למרות שזה היה קצת יותר יקר, כי רציתי לקבל אותו באותו היום שהוא יוצא... אני אחשוב על זה עוד כמה ימים.

אני גם בהתלבטות הזו אבל לא עם עותק דיגיטלי,יש לי רק 30+ ג׳יגה ונוטי דוג ידועים בכך שהמשחקים שלהם ענקיים מבחינת מקום,אני לא יודע אם כדאי לקנות בארץ במקומות כמו mgo ולשלם יותר או להזמין מבלה ולקוות שאלוהי הדואר יחוסו עלי.
כנראה שאם דיגיטלי היתה אופציה עבורי הייתי הולך עליה,במיוחד שיש לי 10 דולר שקיבלתי מסוני במתנה מסוני והם סתם שוכבים שם.

זה לא משחק שאני ארצה שיתעכב יותר מדי זמן ואם תהיה לי תקלה סטייל פורטל 2 בזמנו שקיבלתי יותר מחודש לאחר ההזמנה אז אפילו החיסכון שעשיתי במהלך ההזמנה יתפוגג כשבכל מקום ימכרו אותו בחצי מחיר,בלי להזכיר את כאב הלב של לשחק אחרי שבכל מקום דיברו עליו ולחשוש כל הזמן מספוילרים.
Decisions decisions...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2013, 11:46

אני עם הפס3 הראשון בערך, אז אני מתכוון למחוק כל מה שיש לי ולקנות מהחנות (:

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 יוני 2013, 22:03

infected aviad כתב:באמת שלא זכור לי מקרה כזה של משחק ששיניתי כל-כך את הדעה שלי לגביו כל-כך מהר :lol:

אפשר הסבר?

מעבר לזה שאנשים שוכחים שהאזרח קיין היה סרט שכשל בקופות ואצל המבקרים האמריקאים, וקיבל את ההכרה שלו רק בדיעבד? ומעבר לזה שהוא נעשה ע"י אדם שהגיע לחלוטין מחוץ לתעשייה? יש בויקיפדיה מאמר שלם על החדשנות בפועל שהסרט הביא לעולם הקולנוע.
רוב המשחקים שמבקרים מדביקים להם את הכינוי "האזרח קיין של תעשיית המשחקים" לא עונים כל כך על שני הקריטריונים הראשונים, בלי קשר לאחרון.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יוני 2013, 22:23

swym כתב:מעבר לזה שאנשים שוכחים שהאזרח קיין היה סרט שכשל בקופות ואצל המבקרים האמריקאים, וקיבל את ההכרה שלו רק בדיעבד? ומעבר לזה שהוא נעשה ע"י אדם שהגיע לחלוטין מחוץ לתעשייה? יש בויקיפדיה מאמר שלם על החדשנות בפועל שהסרט הביא לעולם הקולנוע.
רוב המשחקים שמבקרים מדביקים להם את הכינוי "האזרח קיין של תעשיית המשחקים" לא עונים כל כך על שני הקריטריונים הראשונים, בלי קשר לאחרון.

אבל אם האזרח קיין אכן היה בעל השפעה רבה על הקוחנוע אז האנלוגיה הזו של מבקרי המשחקים כן מתאימה,הקריטריונים הראשונים לא רלוונטים,ההשוואה שלהם מתייחסת להשפעה ולאימפקט של כל אחת מיצירות על המדיום שלה.

ולא שאני חושב שtlou הולך להיות באיזשהו רמה ״האזרח קיין״ של התעשייה,ברור לי שזו ביקורת די מגוחכת ומוגזמת,אבל עדיין האנלוגיה יכולה תיאורתית להיות נכונה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 יוני 2013, 13:51

Nigga כתב:האמברגו נגמר ביום רביעי בשעה 5 בערב (שעון ישראל).
בינתיים דלפו שתי ביקורות, אחת 5/5 ואחת 10/10.
ה 5/5 זה אתר לא ממש מוכר וה 10/10 זה Official UK PS mag.

נשמע מבטיח :)

"משחק בעולם פוסט אפוקליפטי בפיתוח של נוט'י דוג" נשמע לי מספיק מבטיח.
ביקורות מודלפות (באישור של מחלקת הPR של סוני, כנראה), לא ממש משנות את זה, לדעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 03 יוני 2013, 16:42

bling כתב:אבל אם האזרח קיין אכן היה בעל השפעה רבה על הקוחנוע אז האנלוגיה הזו של מבקרי המשחקים כן מתאימה,הקריטריונים הראשונים לא רלוונטים,ההשוואה שלהם מתייחסת להשפעה ולאימפקט של כל אחת מיצירות על המדיום שלה.

ולא שאני חושב שtlou הולך להיות באיזשהו רמה ״האזרח קיין״ של התעשייה,ברור לי שזו ביקורת די מגוחכת ומוגזמת,אבל עדיין האנלוגיה יכולה תיאורתית להיות נכונה.

הנקודה היא לא רק ההשפעה שלו אלא מאיפה הוא הגיע. ובשביל למדוד את ההשפעה שלו פשוט תתחיל מהערך (באנגלית) בויקיפדיה. בשביל השוואה אתה צריך משחק שהצורה שבה אנחנו משחקים במשחקים לפניו ואחריו פשוט לא תהיה דומה - אתה לא יכול להשוות את זה גם לא למשחקים כמו Quake, GTA, זלדה, היילו, WOW, מיינקראפט ואפילו לא לביושוק שלפעמים נוטים להצמיד לו את התואר "האזרח קיין של עולם המשחקים" - אפילו למשחקים עם ההשפעה הכי גדולה על משחקים אחרים, היא בדרך כלל נשארת במסגרת הזאנר של אותו המשחק. אז בטח ובטח שאין מה לדבר על משחק שעוד לא יצא לאוויר העולם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יוני 2013, 13:48

נראה שהמשחק קיבל 10 גם מ Edge:
https://mobile.twitter.com/Bi50N/status/341860021820350465/photo/1
לא הכי אוהב את הציונים שלהם אבל אין ספק שמדובר במאורע נדיר בהסטוריה של המגזין,זה המשחק ה 15 שזוכה לציון מושלם מטעמם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 יוני 2013, 13:53

bling כתב:נראה שהמשחק קיבל 10 גם מ Edge:
https://mobile.twitter.com/Bi50N/status/341860021820350465/photo/1
לא הכי אוהב את הציונים שלהם אבל אין ספק שמדובר במאורע נדיר בהסטוריה של המגזין,זה המשחק ה 15 שזוכה לציון מושלם מטעמם.

קווין דנט צייץ שהוא לא הצליח למצוא עדין מבקר שנתן למשחק פחות מ93 ושזו הפעם הראשונה שזה קרה לו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יוני 2013, 14:12

Nucleus_Dawn כתב:
קווין דנט צייץ שהוא לא הצליח למצוא עדין מבקר שנתן למשחק פחות מ93 ושזו הפעם הראשונה שזה קרה לו.

גם הדמו זכה לתגובות מאוד נלהבות לרוב ממה שקראתי ומי ששיחק במשחק המלא טוען שמדובר בדמו בינוני למדי שבכלל לא משקף את המשחק המלא,אם אנשים התלהבו ככה מדמו בינוני אז נראה לי המשחק המלא הולך להפיל לסתות.

דרך אגב מי זה קווין דנט שיודע איזה ציונים הולכים לתת למשחק?
אם זה נכון אז הולכת להיות תחרות מטורפת על ה GOTY השנה מצד ביושוק,TLOU ו GTA5.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 04 יוני 2013, 14:21

יופי של ביקורות, במיוחד מצד EDGE.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 יוני 2013, 15:03

bling כתב:גם הדמו זכה לתגובות מאוד נלהבות לרוב ממה שקראתי ומי ששיחק במשחק המלא טוען שמדובר בדמו בינוני למדי שבכלל לא משקף את המשחק המלא,אם אנשים התלהבו ככה מדמו בינוני אז נראה לי המשחק המלא הולך להפיל לסתות.

מפתח משחקים/איש תעשייה וותיק.
הוא פשוט שאל מבקרים שהוא מכיר והציון הכי נמוך שאמרו לו עשרות המבקרים האלו היה 93.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יוני 2013, 23:15

Nucleus_Dawn כתב:
מפתח משחקים/איש תעשייה וותיק.
הוא פשוט שאל מבקרים שהוא מכיר והציון הכי נמוך שאמרו לו עשרות המבקרים האלו היה 93.

אוקיי,טוב לדעת.

ראיתי בשביל הקטע מהם 14 המשחקים הקודמים שקיבלו ציון מושלם מ EDGE ומסתבר שההישג לא כל כך גדול כמו שמראה הסטטיסטיקה הראשונית:
Edge:
List of games with a top 10/10 score

Title Platforms Year

Super Mario 64 Nintendo 64 1996
Gran Turismo PlayStation 1997
The Legend of Zelda: Ocarina of Time Nintendo 64 1998
Halo: Combat Evolved Xbox 2001
Half-Life 2 Windows 2004
Halo 3 Xbox 360 2007
The Orange Box Windows, Xbox 360 2007
Super Mario Galaxy Wii 2007
Grand Theft Auto IV PlayStation 3, Xbox 360 2008
LittleBigPlanet PlayStation 3 2008
Bayonetta PlayStation 3, Xbox 360 2009
Super Mario Galaxy 2 Wii 2010
Rock Band 3 PlayStation 3, Xbox 360 2010
The Legend of Zelda: Skyward Sword Wii 2011
NEW ENTRY: The last of us Playstation 3 2013

בלי להתייחס לרשימה עצמה אם היא ראויה או לא אפשר לראות שלא מדובר באירוע נדיר בכלל למרות הוותק הרב של העיתון.
לא יודע מה בדיוק קרה אבל החל מהדור האחרון משהו בפוליסת הביקורות שלהם השתנה (או שאולי לדעתם הדור הזה היה עד כדי כך מוצלח יותר מאחרים?) והם החלו לחלק עשיריות בצורה הרבה יותר נדיבה מבעבר,9 מתוך 14 המשחקים שקיבלו עשיריות שייכים לדור האחרון,ככה שעדיין מדובר בהישג נפלא עבור TLOU אבל לא נדיר במיוחד מצד EDGE,בואו נחכה למחר לפני שנקבע סופית אם קיבלנו את ה Re4 של הדור הזה.

מצד שני,כדי להחזיר קצת את רמות ההייפ אחרי המידע הזה,לאנצ׳רטד 2 הם נתנו 9...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 יוני 2013, 15:17

bling כתב:אוקיי,טוב לדעת.

ראיתי בשביל הקטע מהם 14 המשחקים הקודמים שקיבלו ציון מושלם מ EDGE ומסתבר שההישג לא כל כך גדול כמו שמראה הסטטיסטיקה:
Edge:
List of games with a top 10/10 score

Title Platforms Year

Super Mario 64 Nintendo 64 1996
Gran Turismo PlayStation 1997
The Legend of Zelda: Ocarina of Time Nintendo 64 1998
Halo: Combat Evolved Xbox 2001
Half-Life 2 Windows 2004
Halo 3 Xbox 360 2007
The Orange Box Windows, Xbox 360 2007
Super Mario Galaxy Wii 2007
Grand Theft Auto IV PlayStation 3, Xbox 360 2008
LittleBigPlanet PlayStation 3 2008
Bayonetta PlayStation 3, Xbox 360 2009
Super Mario Galaxy 2 Wii 2010
Rock Band 3 PlayStation 3, Xbox 360 2010
The Legend of Zelda: Skyward Sword Wii 2011
NEW ENTRY: The last of us Playstation 3 2013

בלי להתייחס לרשימה עצמה אם היא ראויה או לא אפשר לראות שלא מדובר באירוע נדיר בכלל למרות הוותק הרב של העיתון.
לא יודע מה בדיוק קרה אבל החל מהדור האחרון משהו בפוליסת הביקורות שלהם השתנה (או שאולי לדעתם הדור הזה היה עד כדי כך מוצלח יותר מאחרים?) והם החלו לחלק עשיריות בצורה הרבה יותר נדיבה מבעבר,9 מתוך 14 המשחקים שקיבלו עשיריות שייכים לדור האחרון,ככה שעדיין מדובר בהישג נפלא עבור TLOU אבל לא נדיר במיוחד מצד EDGE,בואו נחכה למחר לפני שנקבע סופית אם קיבלנו את ה Re4 של הדור הזה.

מצד שני,כדי להחזיר קצת את רמות ההייפ אחרי המידע הזה,לאנצ׳רטד 2 הם נתנו 9...

אני מרגיש שאנחנו מתעסקים פה הרבה יתר מדי באיזה מספר שרירותי מבקרים נותנים לTLOU.
נראה לי שברור לכולנו שמדובר במשחק איכותי במיוחד. השאלה אם הממוצע שלו יהיה 91, 93, 95 או 98, לא ממש מעניינת כבר.

נוט'י דוג עשו זאת שוב. זה המשחק השמיני שלהם, ברצף, שאני הולך לקנות ולהנות ממנו :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יוני 2013, 23:36

Nucleus_Dawn כתב:
אני מרגיש שאנחנו מתעסקים פה הרבה יתר מדי באיזה מספר שרירותי מבקרים נותנים לTLOU.
נראה לי שברור לכולנו שמדובר במשחק איכותי במיוחד. השאלה אם הממוצע שלו יהיה 91, 93, 95 או 98, לא ממש מעניינת כבר.

נוט'י דוג עשו זאת שוב. זה המשחק השמיני שלהם, ברצף, שאני הולך לקנות ולהנות ממנו :)

גם מבחינתי הוא כבר קנייה חובה,אם יש משחק שנראה לי טוב ומקבל 80 גבוה ומעלה אני קונה אותו בהשקה בלי התלבטות יותר מדי.
עשיתי את הניתוח הזה על הציון של edge בגלל החשיבות הרבה שמייחסים לו בתעשייה והתחושה ההיסטורית כביכול שהתלוותה לציון שמדובר באירוע מאוד נדיר בשביל עיתון כל כך ותיק וכו׳ מה שמסתבר כלא כל כך לאחר בדיקה.

בלי קשר,אולי לך זה לא משנה אבל ממוצע 98 הוא בהחלט שונה מממוצע 90 בסקאלה של התעשייה,98 זה ממוצע מאוד נדיר שבודדים בהיסטוריה זכו לו וזה מעיד במשהו על המשחק או לפחות על המעמד שהוא יתפוס בתודעה לרוב.
ממוצע 90 לעומת זאת אפשר למצוא בסיטונאות יחסית,למרות שגם פה מדובר בממוצע מעולה כמובן,רק לא ברמה של ״האזרח קיין״ ;)

דרך אגב יש מצב שגם אני אוכל להוריד את המשחק דיגיטלית בסוף,הוא שוקל בסביבות 26 GB ולי יש אומנם רק 40 מה שלא אמור להספיק (בפלייסטיישן קבצים צריכים מקום כפול על מנת שיהיה אפשר להוריד ולהתקין אותם ככה שמשחק של 26 GB דורש 52 GB של מקום) אבל למיטב הבנתי נוטי דוג קימבנו משהו ככה שלא צריך מקום כפול,מספיקים 26 ג׳יגה של מקום וזהו!

עכשיו ההתלבטות קשה יותר,אולי דיגיטלי הכי נוח אבל אם המשחק באמת כל כך טוב זה נראה לי משהו ששווה לשמור עותק פיזי שלו שתמיד יהיה,מי יודע מה יקרה עם ההורדה הדיגיטלית שלו בעתיד ובלי קשר זה יהיה מבאס להוריד עכשיו 26 ג׳יגה כשיתחשק לי להריץ עליו סיבוב או סתם להראות אותו לחבר.לא יודע מה כדאי :/

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 יוני 2013, 15:41

bling כתב:גם מבחינתי הוא כבר קנייה חובה,אם יש משחק שנראה לי טוב ומקבל 80 גבוה ומעלה אני קונה אותו בהשקה בלי התלבטות יותר מדי.
עשיתי את הניתוח הזה על הציון של edge בגלל החשיבות הרבה שמייחסים לו בתעשייה והתחושה ההיסטורית כביכול שהתלוותה לציון שמדובר באירוע מאוד נדיר בשביל עיתון כל כך ותיק וכו׳ מה שמסתבר כלא כל כך לאחר בדיקה.

בלי קשר,אולי לך זה לא משנה אבל ממוצע 98 הוא בהחלט שונה מממוצע 90 בסקאלה של התעשייה,98 זה ממוצע מאוד נדיר שבודדים בהיסטוריה זכו לו וזה מעיד במשהו על המשחק או לפחות על המעמד שהוא יתפוס בתודעה לרוב.
ממוצע 90 לעומת זאת אפשר למצוא בסיטונאות יחסית,למרות שגם פה מדובר בממוצע מעולה כמובן,רק לא ברמה של ״האזרח קיין״ ;)

דרך אגב יש מצב שגם אני אוכל להוריד את המשחק דיגיטלית בסוף,הוא שוקל בסביבות 26 GB ולי יש אומנם רק 40 מה שלא אמור להספיק (בפלייסטיישן קבצים צריכים מקום כפול על מנת שיהיה אפשר להוריד ולהתקין אותם ככה שמשחק של 26 GB דורש 52 GB של מקום) אבל למיטב הבנתי נוטי דוג קימבנו משהו ככה שלא צריך מקום כפול,מספיקים 26 ג׳יגה של מקום וזהו!

עכשיו ההתלבטות קשה יותר,אולי דיגיטלי הכי נוח אבל אם המשחק באמת כל כך טוב זה נראה לי משהו ששווה לשמור עותק פיזי שלו שתמיד יהיה,מי יודע מה יקרה עם ההורדה הדיגיטלית שלו בעתיד ובלי קשר זה יהיה מבאס להוריד עכשיו 26 ג׳יגה כשיתחשק לי להריץ עליו סיבוב או סתם להראות אותו לחבר.לא יודע מה כדאי :/

אם יהיה לו ממוצע 98, זו תהייה אנקדוטה נחמדה ותעודת כבוד לנוט'י דוג, אבל לא מעבר. זה לא עושה אותו אוטומטית יותר טוב מביושוק או כל משחק אחר עם ציון גבוה.

בנוגע לedge - לא זכור לי, למען האמת, שיש להם שם כזה מכובד בתעשייה. הוא באמת נורא וותיק, אבל כבר כמה שנים שהעשיריות שלו לא ממש משנות ליותר מדי אנשים (כנראה בגלל כמה שהעשיריות האלו הפכו לשכיחות, כמו שהראית).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יוני 2013, 23:55

Nucleus_Dawn כתב:
אם יהיה לו ממוצע 98, זו תהייה אנקדוטה נחמדה ותעודת כבוד לנוט'י דוג, אבל לא מעבר. זה לא עושה אותו אוטומטית יותר טוב מביושוק או כל משחק אחר עם ציון גבוה.

בנוגע לedge - לא זכור לי, למען האמת, שיש להם שם כזה מכובד בתעשייה. הוא באמת נורא וותיק, אבל כבר כמה שנים שהעשיריות שלו לא ממש משנות ליותר מדי אנשים (כנראה בגלל כמה שהעשיריות האלו הפכו לשכיחות, כמו שהראית).

גם ביושוק עם ממוצע נורא גבוה ולכן גם הוא התקבע כקלאסיקה בתודעה (אפילו שלא מגיע לו מבחינתי)

דרך אגב אם יש מישהו שאני מאמין שיכול להרוס לנוטי דוג את הממוצע (מלבד כל אתרי הטרולים הבלתי נמנעים שירצו למשוך טראפיק) זה הבנאדם הבא שכתב את ההודעה הזו לפני דקות אחדות בNEOGAF:

Jim Sterling
Junior Member
Today, 11:11 AM, Post #751
Writing my review in a few minutes. I'm looking forward to it.

בזמן האחרון אם ראית את הבלוגים שלו הוא במצב רוח ממש לוחמני כלפי התעשייה וכל מה שמסמלים משחקי ה AAA בעיניו כיום.
אני סקרן לראות מה הוא יחשוב,אם זה היה משחק כמו אנצ׳רטד 3 שהיה יוצא עכשיו הוא היה נותן 6-7 בקלות,השאלה היא האם TLOU מספיק מעניין,עמוק ושונה על מנת שלא יסמל בעיניו משחק ׳בלוקבאסטר׳ במובן השלילי של המילה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 יוני 2013, 16:09

bling כתב:גם ביושוק עם ממוצע נורא גבוה ולכן גם הוא התקבע כקלאסיקה בתודעה (אפילו שלא מגיע לו מבחינתי)

דרך אגב אם יש מישהו שאני מאמין שיכול להרוס לנוטי דוג את הממוצע (מלבד כל אתרי הטרולים הבלתי נמנעים שירצו למשוך טראפיק) זה הבנאדם הבא שכתב את ההודעה הזו לפני דקות אחדות בNEOGAF:

Jim Sterling
Junior Member
Today, 11:11 AM, Post #751
Writing my review in a few minutes. I'm looking forward to it.

בזמן האחרון אם ראית את הבלוגים שלו הוא במצב רוח ממש לוחמני כלפי התעשייה וכל מה שמסמלים משחקי ה AAA בעיניו כיום.
אני סקרן לראות מה הוא יחשוב,אם זה היה משחק כמו אנצ׳רטד 3 שהיה יוצא עכשיו הוא היה נותן 6-7 בקלות,השאלה היא האם TLOU מספיק מעניין,עמוק ושונה על מנת שלא יסמל בעיניו משחק ׳בלוקבאסטר׳ במובן השלילי של המילה.

אני לא רואה שמץ של סיבה לדאוג מג'ים סטרלינג. אין לו בעיה עם משחקי AAA. יש לו בעיה עם כל חברות המשחקים שמנסות לפתח משחק AAA שימכור כמו COD ולכן מנסות להכניס לתוכו דברים שדומים לCOD. יש לו בעיה עם חברות משחקים שמפתחות משחק נישה כמו דארק סולס ואחרי זה הולכות וזורקות עשרות מיליונים על שיווק ההמשך, ומתפללות שהן לא יפסידו כסף. יש לו בעיה עם חברות שלוקחות משחק עם סגנון פיקסארי והופכות אותו לFUSE, בגלל שכמה ילדים בני 12 אמרו שהוא צריך להיות יותר כמו COD.

הוא מבקר כנה, שלא מוריד למשחקים נקודות, בשביל לקדם אג'נדה כלשהי. זה שTLOU הוא משחק AAA, לא יגרום לו להוריד לו ניקוד, או לכתוב ביקורת פחות חיובית.
אם המשחק הוא לא מיחזור של אנצ'רטד, עם טקסטורות שונות (ולפי מה שראינו, הוא ממש לא), אז אין סיבה לחשוש.

בעצם, נראה שTLOU עושה הרבה מאוד מהדברים שג'ים מדבר עליהם כחיוביים וחכמים, כך שאם כבר הוא ייתן לו ציון לפי האג'נדה שלו, זה יהיה ציון 10 ולא ציון נמוך במיוחד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 יוני 2013, 17:48

bling כתב:גם הדמו זכה לתגובות מאוד נלהבות לרוב ממה שקראתי ומי ששיחק במשחק המלא טוען שמדובר בדמו בינוני למדי שבכלל לא משקף את המשחק המלא,אם אנשים התלהבו ככה מדמו בינוני אז נראה לי המשחק המלא הולך להפיל לסתות.

זה נפלא, כי הוא היה מדהים. גם הסרטון גיימפליי בסוף היה מאוד מרשים אם כי ערוך טיפה ברשלנות. אני בכל מקרה כבר הזמנתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 יוני 2013, 02:05

Death_119 כתב:זה נפלא, כי הוא היה מדהים. גם הסרטון גיימפליי בסוף היה מאוד מרשים אם כי ערוך טיפה ברשלנות. אני בכל מקרה כבר הזמנתי.

מאיפה הזמנת?

Chaotic,אני מסכים עם כל מה שאמרת לגבי ג׳ים,אני רואה שאתה גם צפית בפרקים האחרונים של הבלוג :)
התהייה שלי היתה האם TLOU אכן עושה את הדברים האלו שסטרלינג מדבר עליהם ברמת שביעות טובה מבחינתו,זה מה שמעניין.

דין,אני חושב ש IGN יהיה הגבוה ביותר וגיימספוט טיפה פחות,מסכים איתך לגבי ה 8 של יורוגיימר.

וואו,השעון של הפורום שובר שיאים חדשים,יותר קל לעקוב אחרי הסרט ממנטו מאשר לקרוא את הת׳רד הזה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 יוני 2013, 18:23

bling כתב:מאיפה הזמנת?

Chaotic,אני מסכים עם כל מה שאמרת לגבי ג׳ים,אני רואה שאתה גם צפית בפרקים האחרונים של הבלוג :)
התהייה שלי היתה האם TLOU אכן עושה את הדברים האלו שסטרלינג מדבר עליהם ברמת שביעות טובה מבחינתו,זה מה שמעניין.

דין,אני חושב ש IGN יהיה הגבוה ביותר וגיימספוט טיפה פחות,מסכים איתך לגבי ה 8 של יורוגיימר.

וואו,השעון של הפורום שובר שיאים חדשים,יותר קל לעקוב אחרי הסרט ממנטו מאשר לקרוא את הת׳רד הזה.

zavvi.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 96 אורחים