Call of Duty: Ghosts - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Call of Duty: Ghosts - הדיון הרשמי; טריילר ראשון בעמוד 3

הודעהעל ידי bling » 05 נובמבר 2013, 11:54

IGN דרך אגב אומרים שאל לנו לשפוט את הגראפיקה של גרסת הפס4 בהשוואה לדור הקודם דרך סרטונים שרצים על ה browser במחשב ושצריך לראות את הגרסאות במציאות,לטענתם ההבדלים הם דרסטיים בין הפס4 לדור הקודם-
It’s difficult to appreciate the variation between current-gen and next-gen in TV commercials or a browser window, but up close and personal, the difference is drastic. Whereas the current-gen versions look muddy with blotchy textures, characters, weapon models, and environments are presented in vivid detail on PlayStation 4. The Call of Duty engine fares surprisingly well on next-gen, but even then Ghosts lacks a lot of the added atmospheric effects and visual panache that makes competing games look so realistic. I’m eager to see what a future Call of Duty looks like when maintaining 60 frames-per-second on current-gen is no longer a concern.

אבל עדיין לפי הנאמר בפסקה לא מובן למה המשחק כל כך תובעני מבחינת דרישות המערכת על ה PC וזה שהוא לא 1080P על ה ONE.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2013, 13:14

Kazz כתב:הידד, הביקורות למשחק סוף סוף נותנים לו את הציונים שתואמים יותר לסדרת המשחקים הזו.

YEP!
אמם זה גיע 3 משחקים מאוחר מדי, אבל בהחלט - מיצינו! מקווה שזה יעזור לBF4 לעבור את COD סוף סוף

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 נובמבר 2013, 13:27

Laskin כתב:
YEP!
אמם זה גיע 3 משחקים מאוחר מדי, אבל בהחלט - מיצינו! מקווה שזה יעזור לBF4 לעבור את COD סוף סוף

אני מעדיף שהכותר הכי חזק בעולם יהיה לא חיקוי COD. קצת לרענן את השורות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 נובמבר 2013, 13:32

לא שיחקתי בקמפיין של BF אבל אם מדברים על מולטי אז BF ממש לא חיקוי של COD.

עם זאת לא מובן לי למה שמישהו יחשוב שהאחד טוב מהשני אבל שיהיה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2013, 13:33

Nucleus_Dawn כתב:
אני מעדיף שהכותר הכי חזק בעולם יהיה לא חיקוי COD. קצת לרענן את השורות.

הוא לא. זה GTA :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 נובמבר 2013, 13:34

swiss-the-engine כתב:לא שיחקתי בקמפיין של BF אבל אם מדברים על מולטי אז BF ממש לא חיקוי של COD.

עם זאת לא מובן לי למה שמישהו יחשוב שהאחד טוב מהשני אבל שיהיה.

בסינגל, כמובן שהוא חיקוי. במולטי הוא עדין BF שיצא לפני שנים.
אני מדבר בכלל על כל הקטע של שוטר צבאי, שCOD הפך לאולטרה-סופר-דופר-אובר פופולארי ושברור שEA מנסים לחקות אותו, כדי לקחת בחזרה את הבכורה בז'אנר. בדיוק כמו שCOD יצא, כדי לקחת את הבכורה בז'אנר מMOH. אפילו קראו לCOD הראשון "MOH Killer" עד שמצאו לו שם רשמי.

לאסקין, אתה צודק, אבל GTA לא יוצא בכל שנה. הוא יוצא פעם ב6-7 שנים. אז אני מעדיף שהכותר השנתי הכי חזק בעולם לא יהיה חיקוי COD :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 05 נובמבר 2013, 21:50

אאוץ'. ראיתי את הביקורת של IGN על המשחק. נראה לי פעם ראשונה בהיסטוריה ש-COD מקבל פחות מ-9 אצל IGN.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 נובמבר 2013, 22:01

לא מסכים שהעובדה ששניהם FPSים צבאיים הופך אחד חיקוי של השני.

התגובה הייתה תאכלס יותר כלפי קאז שמוצא איזו שמחה בציונים גרועים של קוד ולאסקין שמטפח משאלת לב שBF "ינצח" את קוד.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 נובמבר 2013, 14:10

swiss-the-engine כתב:לא מסכים שהעובדה ששניהם FPSים צבאיים הופך אחד חיקוי של השני.

התגובה הייתה תאכלס יותר כלפי קאז שמוצא איזו שמחה בציונים גרועים של קוד ולאסקין שמטפח משאלת לב שBF "ינצח" את קוד.

BF מנסה לחקות את COD בהרבה מאוד תחומים. EA רוצים שBF יהיה COD במכירות ולכן הם מחקים את COD בקמפיינים הפרסומיים, בסינגל פלייר, בטון הצבאי-פטריוטי-רציני-יותר-מידי של המשחק.
האם הוא carbon copy של COD? לא. האם EA מחקים את COD ומתים שBF יהיה הCOD הבא? אין לי ספק.

אני מצטרף אליך לתגובה לקאז ולאסקין. אני לא רואה את ההיגיון בלשמוח שCOD "מפסיד" לBF, כאשר הוא מפסיד לBF בכך שBF הפך אליו.
יכול להיות שBF פחות מרושע, כי הוא יוצא פעם בשנתיים ולא פעם בשנה, אבל הוא מפותח ע"י החברה הגרועה באמריקה, אז אני חושב שזה משווה את רמת הרוע של שניהם :D
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2013, 14:47

בעיניי COD הוא כמו פוקימון בצבעים השונים. אותו דבר כבר 5 משחקים.
BF לעומת זאת - ממש לא אותו הדבר בדיוק, והם לפחות משתדלים לחדש פה ושם, מראים מאמץ. דבר שלא EA, ולא נינטנדו (עד X ו-Y מן הסתם) לא טרחו לעשות. אפילו את המנוע לא החליפו כבר מי יודע כמה משחקים.
כמו ששמחתי כשFIFA הפסיד לכמה שנים לPES, כי FIFA היו כ"כ בטוחים שכל מה שהם צריכים לעשות זה רק להוציא עוד אחד חדש - שהם זלזלו בכל השאר. אז נכון, PES הפך לפיפ"א גם כן עם הזמן, אבל זה לא חייב לקרות ככה, ולפחות עכשיו 2 החברות יודעות שהן צריכות להתאמץ הרבה יותר מבעבר, כאשר שלטו ללא עוררין בז'אנר.
לכן אני מאוד אשמח כשCOD לא יהיה ה"מלך" בתחום. זו סיבה מאוד מובנת, בעיניי :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 נובמבר 2013, 16:08

Laskin כתב:בעיניי COD הוא כמו פוקימון בצבעים השונים. אותו דבר כבר 5 משחקים.
BF לעומת זאת - ממש לא אותו הדבר בדיוק, והם לפחות משתדלים לחדש פה ושם, מראים מאמץ. דבר שלא EA, ולא נינטנדו (עד X ו-Y מן הסתם) לא טרחו לעשות. אפילו את המנוע לא החליפו כבר מי יודע כמה משחקים.
כמו ששמחתי כשFIFA הפסיד לכמה שנים לPES, כי FIFA היו כ"כ בטוחים שכל מה שהם צריכים לעשות זה רק להוציא עוד אחד חדש - שהם זלזלו בכל השאר. אז נכון, PES הפך לפיפ"א גם כן עם הזמן, אבל זה לא חייב לקרות ככה, ולפחות עכשיו 2 החברות יודעות שהן צריכות להתאמץ הרבה יותר מבעבר, כאשר שלטו ללא עוררין בז'אנר.

מה החידושים הגדולים בין BF3 וBF4 בPC?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 נובמבר 2013, 16:20

Nucleus_Dawn כתב:

בתכל'ס אין,חלק אמרו שזו כמו חבילת הרחבה אבל ממש אחלה של חבילת הרחבה.

אנ אישיתי חושב ש BF לפחות מריץ מוד מולטי מאוד שאפתני ומיוחד שאין שני לו בז'אנר,זה שם אותו לדעתי במדרגה מעל COD (למרות ש COD אוכל אותו בסינגל אבל למי אכפת) והייתי מעדיף שיצליח על פניו,מצד שני אני מסכים שעדיף שזה יהיה משחק אחר לגמרי משני אלו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 נובמבר 2013, 16:27

Nucleus_Dawn כתב:

המספר במסך פתיחה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 05 נובמבר 2013, 22:50

כעיקרון נראה כיף, אבל אני חושב שאני אחכה לגרסת הדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 נובמבר 2013, 07:01

מסתבר שלמשחק יש בעיות וירידות פריימים על הPS4:
http://www.polygon.com/2013/11/5/505264 ... sts-review

http://www.joystiq.com/2013/11/05/call- ... -g794d21b/

משהו השתבש ביצירה של המשחק הזה..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 נובמבר 2013, 08:03

Klayman כתב:מסתבר שלמשחק יש בעיות וירידות פריימים על הPS4:
http://www.polygon.com/2013/11/5/505264 ... sts-review

http://www.joystiq.com/2013/11/05/call- ... -g794d21b/

משהו השתבש ביצירה של המשחק הזה..

כן,גרסת מחשב שתופסת 6 GB כשרק 2 נצרכים בפועל,גרסת X1 שרצה ב 720P (ומי יודע אם גם שם יש בעיות פריימרייט) וגרסת פס4 (וגם פס3 לפי חלק מהדיווחים) עם בעיות פריימרייט,וכל זה במשחק שרחוק מלהיות פלא טכנולוגי כלשהו,כל הכבוד ל IW!

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 נובמבר 2013, 10:13

bling כתב:כן,גרסת מחשב שתופסת 6 GB כשרק 2 נצרכים בפועל,גרסת X1 שרצה ב 720P (ומי יודע אם גם שם יש בעיות פריימרייט) וגרסת פס4 (וגם פס3 לפי חלק מהדיווחים) עם בעיות פריימרייט,וכל זה במשחק שרחוק מלהיות פלא טכנולוגי כלשהו,כל הכבוד ל IW!

אני מניח שזה מה שקורה, כשכל המפתחים המובילים של סטודיו עוזבים אותו. זה אתגר לא קטן למלא במהירות את השורות בסטודיו שהיה בין המובילים בתעשייה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 נובמבר 2013, 10:58

Laskin כתב:בעיניי COD הוא כמו פוקימון בצבעים השונים. אותו דבר כבר 5 משחקים.

אז אתה לא צופה בנגיד כדורגל כי אף אחד לא שינה שם כלום כבר עשרות שנים (אם לא מאות... אני לא באמת ידוע בידע נרחב על היסטוריית הכדורגל העולמית)?

לא מובן למה "שינוי" הוא איזה HOLY GRAIL מבחינתך. בנוסף לא מובן איפה השינוי בBF.

שתי המשחקים האלו שונים בתכלית מבחינת גיימפליי. לא מעניין אותי לחפור על הסיבות המדוייקות אבל באופן סובייקטיבי אומר שאת BF אני לא אוהב ב-כ-ל-ל... והגיימפליי של COD מדהים. זה לא אומר שום דבר בגנות הגיימפליי של BF... זה פשוט אומר שלטעם שלי COD "עדיף" פי כמה וכמה. שוב, זה ממש לא עושה את COD ליותר טוב מBF... אלה פשוט משחקים שונים מאוד.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2013, 12:11

bling כתב:כן,גרסת מחשב שתופסת 6 GB כשרק 2 נצרכים בפועל,גרסת X1 שרצה ב 720P (ומי יודע אם גם שם יש בעיות פריימרייט) וגרסת פס4 (וגם פס3 לפי חלק מהדיווחים) עם בעיות פריימרייט,וכל זה במשחק שרחוק מלהיות פלא טכנולוגי כלשהו,כל הכבוד ל IW!

המפתחים אמרו שהם ירדו ל720P בONE כי הFPS לא היה יציב מספיק ב60FPS אז אולי לפחות הONE רצה יציב ב60FPS אבל ברזולוציה מסכנה של 360. משהו מאוד רע עובר על הצוות הזה, אם נותנים להם ONE עם פי 10 כוח מה360 והם לא מצליחים להגיע אפילו ל1080P ואם נותנים להם פס4 שחזקה אפילו יותר מפי 10 מה360 והם לא מצליחים להגיע ל1080P חלק אז באמת שמשהו משובש בכל המנוע/צוות הזה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 נובמבר 2013, 13:50

swiss-the-engine כתב:אז אתה לא צופה בנגיד כדורגל כי אף אחד לא שינה שם כלום כבר עשרות שנים (אם לא מאות... אני לא באמת ידוע בידע נרחב על היסטוריית הכדורגל העולמית)?

לא מובן למה "שינוי" הוא איזה HOLY GRAIL מבחינתך. בנוסף לא מובן איפה השינוי בBF.

שתי המשחקים האלו שונים בתכלית מבחינת גיימפליי. לא מעניין אותי לחפור על הסיבות המדוייקות אבל באופן סובייקטיבי אומר שאת BF אני לא אוהב ב-כ-ל-ל... והגיימפליי של COD מדהים. זה לא אומר שום דבר בגנות הגיימפליי של BF... זה פשוט אומר שלטעם שלי COD "עדיף" פי כמה וכמה. שוב, זה ממש לא עושה את COD ליותר טוב מBF... אלה פשוט משחקים שונים מאוד.

אני לא אוהב כדורגל, או את רוב סוגי הספורט, אז לא :)
אבל NBA אני למשל כן אוהב, ואמנם היו פה ושם שינויים קטנים יותר ופחות בספורט, אבל בתכל'ס הוא בערך אותו הדבר כל השנים.
מה ההבדל? שזה לא משחק מחשב. גם חדשות זה אותו דבר - פעם זה מת, פעם זה נבחר, פעם זה נעצר... אתה יכול להגיד את זה על כל דבר. גם במבה לא משתנה ואני צורך אותה מדי שבוע או יום (תלוי בתקופה) כבר כמעט 30 שנה.
בסדרות משחקים - אנחנו בהחלט רוצים כל הזמן משהו חדש, אחרת נחזור לשחק את הקודם. לפעמים זה גרפיקה (דבר שלא השתנה הרבה כבר 3-5 משחקים בCOD, וכן השתנה בBF), מנוע חדש שמשנה איך הכל זז ונראה ומתקשר עם הכל ביחד, וחידושים באופן כללי.
ברור שזה סובייקטיבי, מי אני שאגיד לעשרות המליונים שקנו שוב ושוב את אותו המשחק עם דמות אחת קצת שונה במשך עשור וחצי - שהם עושים את הדבר הלא נכון (תשובה: אדם חכם יותר, אבל עזוב את זה)? שיעשו מה שהם חושבים. בעיניי - זה פשוט טמטום, בלי להעליב אף אחד, ואני לא מבין את זה, כמעט בדיוק כמו שאני לא מבין את ההצלחה-המתמשכת-יתר-על-המידה של COD.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 נובמבר 2013, 14:04

DrKeo כתב:המפתחים אמרו שהם ירדו ל720P בONE כי הFPS לא היה יציב מספיק ב60FPS אז אולי לפחות הONE רצה יציב ב60FPS אבל ברזולוציה מסכנה של 360. משהו מאוד רע עובר על הצוות הזה, אם נותנים להם ONE עם פי 10 כוח מה360 והם לא מצליחים להגיע אפילו ל1080P ואם נותנים להם פס4 שחזקה אפילו יותר מפי 10 מה360 והם לא מצליחים להגיע ל1080P חלק אז באמת שמשהו משובש בכל המנוע/צוות הזה.

"משהו רע מאוד" זה האמא של האנדרסטייטמנטס.
אני באמת מאמין שהצוות מורכב בעיקר מDOUCHEBAGS שיצאו מקולג' ושהאיש שמראיין את האנשים שבאים לעבוד בצוות הזה הוא מעריץ של מייקל ביי, אקס-פקטור ומופעי מונסטר-טראק. חלק מדרישות המועמדים זה לדבר "מגניב", לשתות המון גייטרייד ולעשות LIKE לTMZ בפייסבוק.
כל פעם שאני רואה מישהו מצוות הפיתוח מדבר באיזה ראיון - אני חושב לעצמי "פאק, הוא חתיכת דוש".

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 נובמבר 2013, 14:19

Laskin כתב:
אני לא אוהב כדורגל, או את רוב סוגי הספורט, אז לא :)
אבל NBA אני למשל כן אוהב, ואמנם היו פה ושם שינויים קטנים יותר ופחות בספורט, אבל בתכל'ס הוא בערך אותו הדבר כל השנים.
מה ההבדל? שזה לא משחק מחשב. גם חדשות זה אותו דבר - פעם זה מת, פעם זה נבחר, פעם זה נעצר... אתה יכול להגיד את זה על כל דבר. גם במבה לא משתנה ואני צורך אותה מדי שבוע או יום (תלוי בתקופה) כבר כמעט 30 שנה.
בסדרות משחקים - אנחנו בהחלט רוצים כל הזמן משהו חדש, אחרת נחזור לשחק את הקודם. לפעמים זה גרפיקה (דבר שלא השתנה הרבה כבר 3-5 משחקים בCOD, וכן השתנה בBF), מנוע חדש שמשנה איך הכל זז ונראה ומתקשר עם הכל ביחד, וחידושים באופן כללי.
ברור שזה סובייקטיבי, מי אני שאגיד לעשרות המליונים שקנו שוב ושוב את אותו המשחק עם דמות אחת קצת שונה במשך עשור וחצי - שהם עושים את הדבר הלא נכון (תשובה: אדם חכם יותר, אבל עזוב את זה)? שיעשו מה שהם חושבים. בעיניי - זה פשוט טמטום, בלי להעליב אף אחד, ואני לא מבין את זה, כמעט בדיוק כמו שאני לא מבין את ההצלחה-המתמשכת-יתר-על-המידה של COD.

גם אם אתה לא אוהב ספורט אני בטוח שאתה יכול להבין למה שמישהו יצפה/ישחק בתחום ספורט מסויים למרות שלא היה בוא שינוי עשרות שנים. אפשר גם לקחת משחק כמו שח... אומנם אני די בטוח ששח עבר לא מעט שינויים במשך השנים אבל כבר ה-מ-ו-ן שנים שלא וזה לא מפריע לשחקן סביר להינות מאוד מהמשחק כל פעם מחדש.

מה אתה מדבר על גרפיקה של 3BF? משחק שיצא כמה שנים אחרי MW? משחק שעל הקונסולות הוא 30 FPS? אני גם די בטוח שCOD בעל זמן תגובה (של INPUT) מהיר משל משחק סטנדרטי (כגון BF) שרץ גם כן ב60 FPS.

אין בCOD שום מקום לרכבים או לפיזיקת הרס על כל דבר שזז. זה היה הופך אותו למשחק אחר לחלוטין... כמו BF ובמשחק כזה לא הייתי רוצה לשחק.

הנקודה היא שאתה מנסה לזרוק טיעונים מחושבים על למה עדיף לרצות בטובתו של BF מאשר בCOD כאשר בסוף אתה סתם יוצא אליטיסט מס--ח. בלי להעליב :P
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 נובמבר 2013, 15:06

שיהיה ברור - אני לא אוהב את BF במיוחד. אני בחיים לא אהבתי אותו במיוחד, ולא קניתי אף משחק בסדרה.
לעומת זאת - קניתי כל COD עד MW2 (כולל), ומאז רק התנסיתי בהם אצל חברים או ניסיתי דמואים וכד'.
אבל אני כן רואה מה שהולך בסדרות הללו ועוקב וקורא ביקורות ורואה משחקי אונליין ביוטיוב, לפעמים של שעות.
אז אין לי סיבה לתפוס צד אחד או אחר... אני גם מעריץ של סדרת GOD OF WAR, ולא קניתי את האחרון. למה? כי הוא לא מחדש כמעט כלום על פני 3.
אני אוהב חידושים, זה רחוק מלהיות משונה, או אליטיסטי. ואתה יכול להביא לי אלף דוגמאות לדברים שאני כן קונה למרות שאין בהם חידושים, אבל במשחקים - התחביב הגדול ביותר שלי - אני בהחלט מצפה לחידושים או שינויים מספיק מהותיים כדי לרכוש את הבא בסדרה.
שאתה אומר שאין מקום בCOD לפיזיקת הרס וכד' כי זה ישנה את כל המשחק - זה כמו שיגידו שאין מקום ל3D במריו כי זה ישנה את כל הסדרה, או שאין מקום לדיבוב בזלדה, או שאין מקום לריאליזם בGTA. אבל זה כן שינויים שעשו/לא עשו שכולנו היינו רוצים, כי זה מה שנקרא קידמה.
ברור שזה לא חובה לשנות נוסחא מנצחת (או קלף או סוס או מה שתרצה), אבל זה כן חובה אם אתה רוצה למשוך עניין לאורך זמן. לפחות מבחינתי.

עריכה:
ויותר מזה, בעיניי זה סוג של זלזול בלקוחות, בתוספת של חוסר יצירתיות, עם נגיעות של חוסר-יכולת, מצד המפתחת.
לעשות שוב ושוב את אותה הגברת בשינוי אדרת זה לא חכמה, ועוד יותר עצוב כשבמקרים מסויימים כמו פוקימון - מדובר באותה הגברת עם נקודת חן ברגל ימין במקום ברגל שמאל, או במקרה COD וGOW:A - אותה הגברת באותה אדרת רק שהיא הולכת למקום אחר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 נובמבר 2013, 15:32

DrKeo כתב:המפתחים אמרו שהם ירדו ל720P בONE כי הFPS לא היה יציב מספיק ב60FPS אז אולי לפחות הONE רצה יציב ב60FPS אבל ברזולוציה מסכנה של 360. משהו מאוד רע עובר על הצוות הזה, אם נותנים להם ONE עם פי 10 כוח מה360 והם לא מצליחים להגיע אפילו ל1080P ואם נותנים להם פס4 שחזקה אפילו יותר מפי 10 מה360 והם לא מצליחים להגיע ל1080P חלק אז באמת שמשהו משובש בכל המנוע/צוות הזה.

לפי מה שהבנתי התירוץ שלהם זה שאכן עזבו אותם לא מעט אנשים והם היו צוות מסכן של 100+ איש שהיו צריכים ללהטט בין 6 גרסאות כולל 2 שהם פיתוח לדור הבא לקונסולות לא גמורות (שזה סיוט לא קטן כמו שאמר המפתח ליורוגיימר,גם אם גרסה אחת יותר קשה מהאחרת) בעוד שחברות כמו יובי מפעילות לך outsourcing בבנגדלש או איפה שלא יהיה בשביל AC והסדרות הגדולות שלהם.

אם זה באמת המקרה ואקטי ככה מזלזלת במותג שחולב לה מליארדי דולרים במקום לספק כח אדם רציני אז מגיע לה הירידה שהם הולכים לחוות עם ghosts (וכן אני מרשה לעצמי להמר שתהיה ירידה)

עריכה: טוב טעיתי,אין צדק בעולם,המשחק עשה יותר ממליארד דולר ב 24 שעות :(
http://investor.activision.com/releasedetail.cfm?ReleaseID=804829

ד"א אני שומע דיווחים שגם גרסת ה PC סובלת מבעיות פריימרייט באותה מידה,מעניין אם לפחות ה X1 יהיה פתור מזה,כי לפחות במקרה של COD עדיף מולטי עם רזולוציה נמוכה יותר שעובד טוב מאשר גרסאות הפס4 וה PC.

ובהמשך לנושא,האם הסדרה הזו שברה שיא ולא רק שממחזרת את הגיימפליי שלה לדעת במשך אינספור איטרציות אלא עכשיו גם ממחזרת cut scenes שלמים?
שימו לב:

הם בטח יקראו לזה הומאז',אבל זה נראה זהה בצורה מחשידה,אותן הדמויות עם אותן אנימציות 1 ל 1 כאילו חסכו ב MO CAP וליצור סצינה מאפס.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים