נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 30 ספטמבר 2020, 19:10

וRDR 2 כן עובר בכ15 שניות בQR?
אגב, אין לי את RDR 2 לPC אבל אכן המצב שלו קיצוני מאוד על הPS4, וGTA V הוא אחד המשחקים שלא טסים גם על הSSD בPC.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2020, 19:18

כן, אם הוא עובד כמו שאר המשחקים אז כנראה בשניות בודדות במקום דקה וחצי של בוט מלא מהתחלה.
ושוב - בשיטה של QR אתה חוזר לשנייה שעזבתך ולא לצ׳קפוינט או השמירה האחרונה.
ואני מנחש שאחת הסיבות שמוציאים את GTA 5 מחדש (מעבר לטריפל דיפינג) היא בטח כדי לנצל את הSSD כדי לטעון מהר הרבה יותר.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 ספטמבר 2020, 19:54

אתם יכולים לראות את הסרטון הזה פה - יש פה דוגמאות לזמני הטעינה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 ספטמבר 2020, 20:36

אפליקציית Apple TV כנראה מגיעה בקרוב ל-Xbox,אולי אפילו בהשקה של ה-XSX/S ולמה זה מעניין? קודם כל,אותי זה מעניין כי יש לי אוסף לא קטן של סרטי iTunes,חלקם גם תומכים ב-4K ו-dolby vision/atmos ואני אשמח לקבל גישה אליהם גם מחוץ למסך האייפון.. הסיבה השנייה והיותר מעניינת היא כי אני חושב שזה חלק ממהלך גדול יותר של MS ואפל,אולי אפילו סוג של 'תן וקח'- יש הרבה רמיזות מצד טום וורן וג'ז קורדן שבקרוב נראה הכרזה ש-xCloud מגיע ל-iOS ויש מצב שהאפליקציה על האקס בוקס היא חלק מהדיל ש-MS יצרה עם אפל.
אני אפילו מניח שאם xCloud אכן תגיע ל-iOS מהצד של MS הם הולכים לשמור על שתיקה בכל הבלגן עם אפיק ואפל אחרי שהם גיבו את אפיק לא מזמן,מה גם שהמעקף שאמזון עשו עם השירות ענן שלהם בדמות גרסאת ווב כנראה גרמה לאפל להבין שעדיף להם להסדיר את העניין עם MS לפני שהם יפנו לאותה שיטה.
https://www.windowscentral.com/apple-tv-coming-xbox-consoles

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2020, 22:53

ב-QR זה לא משנה כמה משחק מסובך, הזמן טעינה הוא תמיד הזמן שלוקח לכתוב את כמות המידע שהייתה בדיוק בזיכרון כשהמשחק עצר. או במילים אחרות, יש פה גבול עליון של כמה זמן QR יכול לקחת, גבול של 13.5GB שטס במהירות של ה-SSD. אז משחקי 360 עוברים ממש מהר, משחקי X1X יעברו לאט יותר אבל כנראה שה-BALLPARK לכולם הוא 5-15 שניות.

אגב, נשמע לי מעניין לבדוק אם המשחק שכרגע משוחק משפיע על הזמנים, הרי צריך לכתוב את המשחק הזה לדיסק והכתיבה היא ההליך האיטי. כלומר אם יש עכשיו משחק שתופס 12GB בזיכרון, האם QR מחכה שכל ה-12GB יכתב ל-SSD או שברגע שהמשחק שנפתח מצליח להדחק בזיכרון אז כבר הוא עולה? אפשר לעשות פה סט ניסויים מאוד מעניין.
We're just normal men. We're just innocent men

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 01 אוקטובר 2020, 11:55

הQR לא הולך לשחוק את הSSD ולגרום לו למות בטרם עת?
הרי זו קונסולה שאמורה לשרוד כמעט עשור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוקטובר 2020, 11:59

אם מסתכלים על סטטיסטיקות של אורך חיים של SSD לכתיבות, אתה צריך לקפוץ איזה 20 משחקי דור הבא פר יום בכדי להרוג את ה-SSD שלך לפני שהדור יגמר אז אני חושב שזה די סביר. פעם עשיתי את החישוב, זה יצא מספר שאדם סביר לא יתקרב אליו בחיים :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 01 אוקטובר 2020, 22:26

בדרך כלל לא הייתי מתייחס לזה כי זה לא בדיוק הנושא הכי חם כשזה מגיע ל-XSX/S,אבל אני חושב שהרשמים של ג'ף גראב על הקונטרולר החדש הם הכי מעמיקים וטובים שראיתי עד עכשיו,מאוד מפורט:

אני עדיין חושב שהיה נכון מבחינתם להוסיף gyro ולו כדי ליישר קו עם נינטנדו וסוני ואולי ככה יותר מפתחות היו עושות שימוש בפיצ'ר הזה בצורה נרחבת ומעניינת יותר.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 אוקטובר 2020, 22:51

כמו שאמרתי, QR למשתמש הממוצע יהיה דרך להשחיל quick-save למשחקים שלא מציעים את זה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 אוקטובר 2020, 22:51

השלט נראה טוב ורע בדיוק איפה שהשלטי אקס בוקס טובים ורעים.
מושלם למשחקי 3D, רע למשחקי 2D.

יש לי חבר עם אקסבוקס שהחליט שהוא רוצה ללמוד את KI אחרי שעשיתי לו 40:0 הצעד הראשון היה לשכנע אותו לעבור לפיסי עם דואלשוק 4.

גם אחרי המעבר הוא חטף 138:8 אבל זה שהוא הצליח לקחת 8 משחקים מוכיח כמה הDPAD של מייק נוראים.

וזה הזוי כי עזבו משחקי מכות מייק החזירו את כל משחקי הארקייד למיינסטרים עם ה360.. היינו מצפים ששני דורות מאז הם ישתפרו בתחום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוקטובר 2020, 23:02

Kazz כתב:כמו שאמרתי, QR למשתמש הממוצע יהיה דרך להשחיל quick-save למשחקים שלא מציעים את זה.

אה, אז אתה רוצה לכפות על כל המפתחים לפתח פיצ'ר QUICK SAVE שעובד בכל רגע ורגע בזמן המשחק, גם אם זה באמצע מסך טעינה או ברגע שהמשחק בדיוק כותב/קורא מידע חשוב לזיכרון? כאילו שכל מפתח יבזבז זמן לפתח פיצ'ר שכזה בכל משחק בצורה שטוחה לכל משחק שיוצא לקונסולה? סה"כ הגיוני...

כלומר למה לעשות פיצ'ר ברמת המערכת הפעלה שנותן לשחקנים ולמפתחות פתרון הוליסטי שעובד 100% מהזמן בלי שהמפתחת הייתה צריכה להשקיע שבריר השניה בנושא אם אפשר לכפות על מפתחות לפתח את הפיצ'ר הזה אינדבדואלית פר משחק ולתת לשחקנים לסבול ממערת פחות טובה ומזמני טעינה ארוכים יותר?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 אוקטובר 2020, 00:04

אני לא אמרתי כלום. אני אמרתי מה יהיה השימוש הנפוץ של QR. יש משחקים שמעוצבים סביב זה שאי אפשר לשמור בכל רגע נתון - במקרים האלה QR יזיק למשחק. יש משחקים עם קישוריות כלשהי לאינטרנט שלא יהיה אפשר לעשות QR כי הם יאבדו את הקשר וכשתחזור למשחק לא תוכל באמת להמשיך לשחק מהנקודה שעצרת.

טוב ש QR קיים. לא מצדיק את הטרארם שהפיצ'ר מקבל בברוב המקרים. ובטח לא צריך שמדברים על 5 משחקים במקביל כאילו מישהו הולך לקפץ במקביל.
אתה מתכנן סשן משחק של שעתיים - מה, אתה תטען 3 משחקים ותתחיל לקפץ? לא, תתרכז במשחק שאתה רוצה. תסיים שעתיים ותכבה את הקונסולה. אני גם לא אשים את הקונסולה והשחק ב suspend. פשוט אדליק את הקונסולה מחדש ואכנס שוב למשחק - הרי עם ה SSD המהיר גם cold boot הולך להיות מהיר.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 אוקטובר 2020, 00:36

לא מבין מה הטעם עוד פעם להיכנס לויכוחים האלה ואת השוק מזה שרוב האנשים משחקים כמה משחקים במקביל, ולא מעט גם באותו הסשן. לגבי סספנד - כמו שכבר אמרו, cold boot עדיין יכול להיות ארוך עם ה-SSD, זה לא שהכל יטוס פתאום.

בקיצור, זה פשוט פיצ'ר QOL מעולה שמתאפשר בזכות הקפיצה הדורית, כמובן שאף אחד לא חייב להשתמש בו אבל יש סיבה להתלהבות של האינטרנט.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 אוקטובר 2020, 00:50

בהחלט יש מקום להתלהב,בייחוד,ואני מדגיש שוב,כי זה פיצ'ר שלא קיים בשום מקום אחר,גם לא ב-PC עם החומרה הכי טובה בשוק כרגע ומי שבכל זאת רוצה להתחכם ולהגיד לי שALT TAB בדיוק אותו דבר,אין בעיה,ספרו לי איך היה להפעיל את RDR2,Flight Simulator ו-Doom במקביל :)
אני מאוד מתחבר לדוגמא של לאסקין עם טאבים,כי זה בדיוק מסוג הדברים שלא היו חסרים לי עד שלא התחלתי להשתמש בהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוקטובר 2020, 02:39

Kazz כתב:אני לא אמרתי כלום. אני אמרתי מה יהיה השימוש הנפוץ של QR. יש משחקים שמעוצבים סביב זה שאי אפשר לשמור בכל רגע נתון - במקרים האלה QR יזיק למשחק. יש משחקים עם קישוריות כלשהי לאינטרנט שלא יהיה אפשר לעשות QR כי הם יאבדו את הקשר וכשתחזור למשחק לא תוכל באמת להמשיך לשחק מהנקודה שעצרת.

טוב ש QR קיים. לא מצדיק את הטרארם שהפיצ'ר מקבל בברוב המקרים. ובטח לא צריך שמדברים על 5 משחקים במקביל כאילו מישהו הולך לקפץ במקביל.
אתה מתכנן סשן משחק של שעתיים - מה, אתה תטען 3 משחקים ותתחיל לקפץ? לא, תתרכז במשחק שאתה רוצה. תסיים שעתיים ותכבה את הקונסולה. אני גם לא אשים את הקונסולה והשחק ב suspend. פשוט אדליק את הקונסולה מחדש ואכנס שוב למשחק - הרי עם ה SSD המהיר גם cold boot הולך להיות מהיר.

במשחקים שאי אפשר לשמור בכל מקום QR לא יזיק, אין שום הבדל בין זה לבין נניח לעצור את המשחק ולעשות RESUME כשבא לך רק שאתה לא צריך כמו דביל להשאיר את הקונסולה שלך פתוחה. כל הקונספט של QR הוא השגר ושכח. כמה פעמים שחקתי זלדה בסוויטצ', כיביתי את הקונסולה ואז כשהפעלתי אותה יומיים מאוחר יותר ורציתי לשחק במשחק אחר זה אמר לי שהוא הולך לסגור את זלדה. כלומר זה ראש שקט, אתה משחק, יוצא ומשחרר את הקונסולה ולמחרת כשאתה חוזר אין שום האסל, הכל פשוט עובד. הלוואי ובמחשב היה דבר כזה, זה יכל להיות מדהים.

אגב, GP רק הופך את זה לחשוב יותר. יש לך 100+ משחקים פשוט יושבים בספריה, המון דברים שאתה יכול לנסות ולגמרי הגיוני שכשיש לך GP אז אתה כן תקפוץ בין משחקים. זה לגמרי נחמד שאם אתה כרגע רץ על דום 2020 ואתה עמוק בו ולמחרת בא לך לנסות את fall guys, אתה לא מתבאס שדום 2020 יסגר לך ותעוף בחזרה לצ'קפויינט האחרון. אני יודע שאותי זה ממש מבאס בסוויטצ' והלוואי והיה שם QR לאיזה 4-5 משחקים, זה היה מדהים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 אוקטובר 2020, 07:45

הפיצ׳ר הזה שווה למי שמשחק אולי מולטי וסינגל בו זמנית. כל הסיפורים שמגיע חבר ואתה מקפיא את המשחק שלך בשביל סשן אולי היו רלוונטים לגיל 16 וכנראה גם בשנות ה 90. ברצינות מתי בפעם האחרונה קפץ למישהו פה חבר והוא נאלץ להקפיא את משחק הסינגל שלו כדי לשחק איתו משחקים אחרים?

אני לא אומר שזה פיצ׳ר גרוע אבל זה כן מקבל יותר מדי פוקוס וממש ממש לא ניתן להקביל את זה לטאבים באינטרנט, משחק זה לא דף שאתה פותח לשנייה לבדוק משהו וממקבל בלי הפסקה אלא אם באמת יש בעיות קשב מסויימות.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 אוקטובר 2020, 07:49

DrKeo כתב:
Kazz כתב:אני לא אמרתי כלום. אני אמרתי מה יהיה השימוש הנפוץ של QR. יש משחקים שמעוצבים סביב זה שאי אפשר לשמור בכל רגע נתון - במקרים האלה QR יזיק למשחק. יש משחקים עם קישוריות כלשהי לאינטרנט שלא יהיה אפשר לעשות QR כי הם יאבדו את הקשר וכשתחזור למשחק לא תוכל באמת להמשיך לשחק מהנקודה שעצרת.

במשחקים שאי אפשר לשמור בכל מקום QR לא יזיק, אין שום הבדל בין זה לבין נניח לעצור את המשחק ולעשות RESUME כשבא לך רק שאתה לא צריך כמו דביל להשאיר את הקונסולה שלך פתוחה. כל הקונספט של QR הוא השגר ושכח. כמה פעמים שחקתי זלדה בסוויטצ', כיביתי את הקונסולה ואז כשהפעלתי אותה יומיים מאוחר יותר ורציתי לשחק במשחק אחר זה אמר לי שהוא הולך לסגור את זלדה. כלומר זה ראש שקט, אתה משחק, יוצא ומשחרר את הקונסולה ולמחרת כשאתה חוזר אין שום האסל, הכל פשוט עובד. הלוואי ובמחשב היה דבר כזה, זה יכל להיות מדהים.

אגב, GP רק הופך את זה לחשוב יותר. יש לך 100+ משחקים פשוט יושבים בספריה, המון דברים שאתה יכול לנסות ולגמרי הגיוני שכשיש לך GP אז אתה כן תקפוץ בין משחקים. זה לגמרי נחמד שאם אתה כרגע רץ על דום 2020 ואתה עמוק בו ולמחרת בא לך לנסות את fall guys, אתה לא מתבאס שדום 2020 יסגר לך ותעוף בחזרה לצ'קפויינט האחרון. אני יודע שאותי זה ממש מבאס בסוויטצ' והלוואי והיה שם QR לאיזה 4-5 משחקים, זה היה מדהים.

השאלה הגדולה עם זה יפעל גם עם נגיד תיהיה הפסקת חשמל ?
כי בדור הקים ברגע שאין חשמל ,השמירה הולכת
בגלל זה למרות שיש qr למשחק בודד
עם עברתה חלק ארוך או קשה במשחק שאין שמירה איפה שרוצים
צריך להגיע לנקודת שמירה או ליסתכן באיבוד התקדמות
אני חושב שהqr שהיה בדור הזה זה מצוין ,וqr לכמה משחקים
עוד יותר טוב
אבל עם זה לא יצור שמירה זמנית על הssd עצמו
זה יהיה מבאס ,כי ברגע שהקונסולה סגורה לגמרי (לא מצב מנוחה )
כל הqr ילך לאיבוד

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 אוקטובר 2020, 10:23

bling כתב:הפיצ׳ר הזה שווה למי שמשחק אולי מולטי וסינגל בו זמנית. כל הסיפורים שמגיע חבר ואתה מקפיא את המשחק שלך בשביל סשן אולי היו רלוונטים לגיל 16 וכנראה גם בשנות ה 90. ברצינות מתי בפעם האחרונה קפץ למישהו פה חבר והוא נאלץ להקפיא את משחק הסינגל שלו כדי לשחק איתו משחקים אחרים?

אני לא אומר שזה פיצ׳ר גרוע אבל זה כן מקבל יותר מדי פוקוס וממש ממש לא ניתן להקביל את זה לטאבים באינטרנט, משחק זה לא דף שאתה פותח לשנייה לבדוק משהו וממקבל בלי הפסקה אלא אם באמת יש בעיות קשב מסויימות.

בלינג,אני באמת לא מבין למה קשה לך לקבל את הרעיון שיש אנשים נטולי הפרעות קשב שהולכים לעשות שימוש בפיצ׳ר הזה ועבורם זה כן ביג דיל- אתה באמת לא רואה מצב שאתה פותח רייסר כמו פורזה הורייזון 4 לעשות כמה מירוצים בעולם הפתוח,קופץ לדום להרוג כמה שדים באיזה שלב שאתה רוצה לחזור אליו ואז הולך למאטצ׳מייקינג בהיילו? אני לא אוהב לנעול את עצמי למשחק אחד,אפילו באותו סשן,ואני מבטיח לך שאין לי הפרעות קשב :)
הפוקוס ראוי,כי זה אשכרה חידוש אמיתי ומשהו שיכול לשנות עבור לא מעט אנשים את אופן ותדירות השימוש בקונסולה שלהם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 אוקטובר 2020, 10:43

נדב, 'זה לגמרי נחמד' נכון. אבל זה מה שזה. השחקן הממוצע לא הולך לשים ברקע כמה משחקים. לראייה, הדבר השני שעליו מדברים לגבי QR הוא אם אפשר לצמצמם את כמות המשחקים כדי לקבל יותר מקום בכונן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 אוקטובר 2020, 10:54

Kazz כתב:נדב, 'זה לגמרי נחמד' נכון. אבל זה מה שזה. השחקן הממוצע לא הולך לשים ברקע כמה משחקים. לראייה, הדבר השני שעליו מדברים לגבי QR הוא אם אפשר לצמצמם את כמות המשחקים כדי לקבל יותר מקום בכונן.

אני חושב שזה מצוין למשפחות
אפשר לשחק משחק קור ,ושהילדים חוזרים מהבית ספר
לתת להם לשחק במשחקים שלהם

לי יש אחינים ,ושאני לוקח את הסוויץ לשמור אליהם
אני צריך להפסיק את המשחק קור שלי
לתת להם מאריו קארט או ssb
למשפחות שזה יום יומי זה אפילו הרבה יותר טוב

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 אוקטובר 2020, 12:15

Uncle Pey'j כתב:
bling כתב:הפיצ׳ר הזה שווה למי שמשחק אולי מולטי וסינגל בו זמנית. כל הסיפורים שמגיע חבר ואתה מקפיא את המשחק שלך בשביל סשן אולי היו רלוונטים לגיל 16 וכנראה גם בשנות ה 90. ברצינות מתי בפעם האחרונה קפץ למישהו פה חבר והוא נאלץ להקפיא את משחק הסינגל שלו כדי לשחק איתו משחקים אחרים?

בלינג,אני באמת לא מבין למה קשה לך לקבל את הרעיון שיש אנשים נטולי הפרעות קשב שהולכים לעשות שימוש בפיצ׳ר הזה ועבורם זה כן ביג דיל- אתה באמת לא רואה מצב שאתה פותח רייסר כמו פורזה הורייזון 4 לעשות כמה מירוצים בעולם הפתוח,קופץ לדום להרוג כמה שדים באיזה שלב שאתה רוצה לחזור אליו ואז הולך למאטצ׳מייקינג בהיילו? אני לא אוהב לנעול את עצמי למשחק אחד,אפילו באותו סשן,ואני מבטיח לך שאין לי הפרעות קשב :)
הפוקוס ראוי,כי זה אשכרה חידוש אמיתי ומשהו שיכול לשנות עבור לא מעט אנשים את אופן ותדירות השימוש בקונסולה שלהם.

שמע אם אתה בקטע של משחקים קלילים במקביל אז עוד מילא אבל כשאתה משחק סינגל רציני ואימרסיבי ונשאב לעולם שלו למה שתרצה למקבל ככה בין מיליון דברים? אולי אני שייך לדור אחר אבל מבחינתי מעבר ל 2 משחקים שיכולים לפעול במקביל זה כבר מיותר וגימיקי עבור רוב המשתמשים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 אוקטובר 2020, 12:20

כי לפעמים בסוף הסשן של המשחק הרציני שאתה נשאב לתוכו, בא לך סיבוב או שניים בפול גייז או מירוץ אחד, או משחק כדורסל/רגל אחד, או פורטנייט או וואטאבר... אולי לך לא, אבל להרבה מאוד אנשים כן. ואז בפעם הבאה שיפתחו את הקונסולה לא יאלצו לחכות דקות עד שהמשחק האימרסיבי יעלה.
באמת שהסיבה היחידה שאני לא עושה את זה כמעט כיום היא זמני הטעינה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 אוקטובר 2020, 13:13

אני חושב שזה פייצ'ר אדיר. לפעמים בא לך להיכנס לSF5 והטעינה בפתיחה זה 5 דקות כל פעם כי קפקום...

ואז אתה מחכה רבע שעה ואין אף אחד אם למשל טקן 7 בהשהייה אני יכול לעבור אליו לחפש שחקנים במידית.

ואם אין גם שם, אני יכול להמשיך במשימה בדספרדוס מיידית או לעשות טרור בGTA קצת ולצאת.

או לנסות את מזלי בnex machina.

קיצור אני מרגיש שנרוויח מזה בענק.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 אוקטובר 2020, 14:02

אני מהמיעוט שהיה גם שורף קצת ראם בשביל להחזיר את הסנאפ בדור הבא, אפילו שאין hdmi in כבר (כל עוד זו משבצת PiP שאפשר לשלוט על המיקום שלה) :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוקטובר 2020, 17:40

Kazz כתב:נדב, 'זה לגמרי נחמד' נכון. אבל זה מה שזה. השחקן הממוצע לא הולך לשים ברקע כמה משחקים. לראייה, הדבר השני שעליו מדברים לגבי QR הוא אם אפשר לצמצמם את כמות המשחקים כדי לקבל יותר מקום בכונן.

נחמד מאוד זה בערך כמו כל פיצ'ר. השנה 2020, הכל עניינים של "איכות חיים". גם 15 שניות זמן טעינה במקום דקה וחצי זה נחמד מאוד, שום דבר פה לא חובה. זה דבר חיובי וטוב, אני לא מבין מה יש לבקר בזה.

מקום נוסף בSSD? אני לגמרי זורם עם זה, למען האמת כבר הצעתי כמה פעמים שישימו בהגדרות סליידר שיתן למשתמש להחליט כמה מקום הוא מוקדיש לQR.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 71 אורחים