נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוקטובר 2013, 03:24

הכוונה בחצי-גמור היא, שאם יצא עכשיו - חוויית הסינגל לא תהיה שלמה כמו שאני רוצה את גירסת המחשב העליונה... כי זה ייצא בלי כל הDLC בפנים, או לפחות עוד 2. הDLC יוסיף גם בטח מכוניות, חנויות, דברים לעשות בעיר וכד׳, כך שיהיה ממש כיף לשחק בו לראשונה - שהעולם אפילו חי יותר.

אני מסתכל דווקא מהזווית שלך ואומר - אם כבר אז כבר.
אתה דוחה את חוויית המשחק הטוב ביותר בדור הזה (אולי) כדי לשחק בו עם גרפיקה יפה יותר וקצב פריימים מושלם. חלק מהחוויה של לשחק משחק כל כך טוב - היא לשתף עם חברים, לראות מה כולם עושים עכשיו ביוטיוב, לדון בעלילה וכו׳. אז את זה אתה לא תקבל ממש כשתצא גירסת הפיסי כפי שאתה רוצה. אז לפחות שתקבל חוויה הרבה יותר טובה שתפצה על החלק הזה (:

זה כמו שמישהו לא ירצה להתחיל את משחקי הכס יחד עם כולם כשהעונה הראשונה התחילה, כי לא ירצה לחכות בין פרק לפרק... אז הוא מחליט להתחיל רק באמצע העונה השלישית. אם כבר - תחכה לסוף הסדרה עוד שלוש שנים ותראה הכל, כבר פספסת את השיח וההתלהבות הראשונית כמו שהיית מתלהב אם היית רואה עם כולם ביום הראשון, ועכשיו אתה גם צריך לחכות כל שבוע לפרק וכל עונה לשנה הבאה... אם כבר אז כבר! (:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוקטובר 2013, 21:02

Laskin כתב:הכוונה בחצי-גמור היא, שאם יצא עכשיו - חוויית הסינגל לא תהיה שלמה כמו שאני רוצה את גירסת המחשב העליונה... כי זה ייצא בלי כל הDLC בפנים, או לפחות עוד 2. הDLC יוסיף גם בטח מכוניות, חנויות, דברים לעשות בעיר וכד׳, כך שיהיה ממש כיף לשחק בו לראשונה - שהעולם אפילו חי יותר.

אני מסתכל דווקא מהזווית שלך ואומר - אם כבר אז כבר.
אתה דוחה את חוויית המשחק הטוב ביותר בדור הזה (אולי) כדי לשחק בו עם גרפיקה יפה יותר וקצב פריימים מושלם. חלק מהחוויה של לשחק משחק כל כך טוב - היא לשתף עם חברים, לראות מה כולם עושים עכשיו ביוטיוב, לדון בעלילה וכו׳. אז את זה אתה לא תקבל ממש כשתצא גירסת הפיסי כפי שאתה רוצה. אז לפחות שתקבל חוויה הרבה יותר טובה שתפצה על החלק הזה (:

זה כמו שמישהו לא ירצה להתחיל את משחקי הכס יחד עם כולם כשהעונה הראשונה התחילה, כי לא ירצה לחכות בין פרק לפרק... אז הוא מחליט להתחיל רק באמצע העונה השלישית. אם כבר - תחכה לסוף הסדרה עוד שלוש שנים ותראה הכל, כבר פספסת את השיח וההתלהבות הראשונית כמו שהיית מתלהב אם היית רואה עם כולם ביום הראשון, ועכשיו אתה גם צריך לחכות כל שבוע לפרק וכל עונה לשנה הבאה... אם כבר אז כבר! (:

אבל אני כבר ממזמן בGTA, כבר יותר מ15 שנים. זאת פשוט העונה החדשה וכולם רק מדברים עליה כל הזמן ואני מרגיש LEFT OUT :)
אם הDLC שיהיה עד גרסת הPC יהיה עוד מכוניות, עוד נשקים, גיוון ומשימות במשחק וכו', כלומר דברים שמעשירים את עולם המשחק אז בטח שאני רוצה את זה למשחק הראשון שלי. אם זה כמו גיי טוני אז ממש לא אכפת לי, אני אסיים את GTA5 וכשהתוספים יצאו הם יצאו.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 אוקטובר 2013, 22:47

דרישות מערכת של וואטצ' דוגס: http://shop.ubi.com/store/ubiemea/en_IE ... 288216200/

המשחק דורש מערכת הפעלה 64ביט ו'ממליץ' על מעבד מתומן-ליבות, 8GB זכרון ו2GB זכרון וידאו (של כרטיס DX11 כמובן).

מעבד 8 ליבות? הגזמנו, לא? נראה את הבנצ'מארקים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוקטובר 2013, 23:01

Kazz כתב:דרישות מערכת של וואטצ' דוגס: http://shop.ubi.com/store/ubiemea/en_IE ... 288216200/

המשחק דורש מערכת הפעלה 64ביט ו'ממליץ' על מעבד מתומן-ליבות, 8GB זכרון ו2GB זכרון וידאו (של כרטיס DX11 כמובן).

מעבד 8 ליבות? הגזמנו, לא? נראה את הבנצ'מארקים.

איפה אתה רואה את הדרישות? אני לא מוצא אותן בעמוד.
אגב, גם BF4 אומר שהוא ממליץ מעבד מרובע אם יש לך אינטל ומעבד מתומן אם יש לך AMD.

עריכה, עכשיו ראיתי איפה זה. הדרישה המתומנת שלהם באמת מדברת על AMD כי הם כותבים שם דוגמה ובדוגמה הם מדברים על 3370K שזה מעבד עם ליבה מרובעת (ועובד עם שמונה ת'רדים, כל מעבדי הI7 עובדים עם 8 ת'רדים). דרישות האולטרה שלהם באמת לא נמוכות, הם רוצים 670GTX ומעבד הזוי (ואני די בטוח שדרישות המעבד הן בולשיט, מעולם לא ראיתי משחק מאמץ מעבד חוץ מאשר סקיירים שגם הוא רץ בבערך מליארד פריימים בשניה על כרטיסים של 600 שקל) אבל אין לך מושג לאיזו מטרה זאת. 30FPS? 60FPS? ל1080P? ל1440P?

בכל מקרה נחכה ונראה, המשחק יוצא לPC עוד חודש וקצת ונראה איך הוא רץ למשל אצלי עם ה660TI והמעבד המרובע I5 שלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוקטובר 2013, 10:05

Nigga כתב:בינתיים מבנצ'מארקים שראיתי ברשת (עדיין לא ממקורות מהימנים), ה 290X מהיר מה TITAN.

רק בחלק מהמבדקים... במשחקים מסויימים - הטיטאן לקח בגדול, אבל ברוב המשחקים - הוא היה ממש טיפה מאחורי ה-290X

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 אוקטובר 2013, 14:57

קיבלתי את הHDD והSSD החדשים שלי.

יש דרך מומלצת להעביר את הווינדוס לSSD? יש תוכנה שעושה איזה גיבוי רק למערכת הפעלה ומעבירה אותה? יש פיטצ'ר כזה במערכת הפעלה עצמה?

אין לי בעיה לא להעביר את כל שאר הקבצים, כי רובם מגובים בכל מקרה (סטים, אוריג'ן, כל המידע שלי בכרום וכן הלאה), אז אולי עדיף לי פשוט לעשות התקנה מחדש של הווינדוס, על הSSD וזהו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 03 אוקטובר 2013, 15:08

Nucleus_Dawn כתב:קיבלתי את הHDD והSSD החדשים שלי.

יש דרך מומלצת להעביר את הווינדוס לSSD? יש תוכנה שעושה איזה גיבוי רק למערכת הפעלה ומעבירה אותה? יש פיטצ'ר כזה במערכת הפעלה עצמה?

אין לי בעיה לא להעביר את כל שאר הקבצים, כי רובם מגובים בכל מקרה (סטים, אוריג'ן, כל המידע שלי בכרום וכן הלאה), אז אולי עדיף לי פשוט לעשות התקנה מחדש של הווינדוס, על הSSD וזהו.

במידה ומערכת ההפעלה הותקנה במצב של AHCI אז זה סתם כאב ראש נורא. במידה והיא הותקנה במצב רגיל ולא AHCI (וברוב המקרים זה המצב) אז זה כאב ראש איום ונורא עד מוות בייסורים.
בקיצור, עדיף להתקין מחדש ואם ההתקנה היא ישנה יחסית אז בכלל מומלץ בחום להתקין מחדש.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוקטובר 2013, 01:10

omerkot כתב:במידה ומערכת ההפעלה הותקנה במצב של AHCI אז זה סתם כאב ראש נורא. במידה והיא הותקנה במצב רגיל ולא AHCI (וברוב המקרים זה המצב) אז זה כאב ראש איום ונורא עד מוות בייסורים.
בקיצור, עדיף להתקין מחדש ואם ההתקנה היא ישנה יחסית אז בכלל מומלץ בחום להתקין מחדש.

חיפשתי דרך לעשות את זה ולא מצאתי בדיוק מה התהליך.
הבעיה שלי היא שאין לי דיסק. יש לי רק קוד לשדרוג שעשיתי מ7 ל-8, אז זה קצת שונה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 03 אוקטובר 2013, 17:18

Nucleus_Dawn כתב:

http://clonezilla.org/

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 אוקטובר 2013, 17:23

Nucleus_Dawn כתב:

ואין לך את הדיסק שלך של 7?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוקטובר 2013, 01:36

swiss-the-engine כתב:ואין לך את הדיסק שלך של 7?

נראה לי שיש. צריך לבדוק אם צריך אותו בכלל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 אוקטובר 2013, 18:51

Nucleus_Dawn כתב:
נראה לי שיש. צריך לבדוק אם צריך אותו בכלל.

אם יש לך גרסת שדרוג של 8 אז כל מה שאתה צריך לעשות על ההארד דיסק החדש הוא להתחיל את ההתקנה של 7 ולצאת... אחרי זה המחשב יתן לך להתקין את השדרוג.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוקטובר 2013, 06:59

swiss-the-engine כתב:אם יש לך גרסת שדרוג של 8 אז כל מה שאתה צריך לעשות על ההארד דיסק החדש הוא להתחיל את ההתקנה של 7 ולצאת... אחרי זה המחשב יתן לך להתקין את השדרוג.

הבעיה היא שגירסאת השדרוג שלי היא קוד. אין לי את הדיסק עצמו.
אין לי בעיה להשיג את הקוד, כי קל לראות אותו בפרטים של המחשב, אבל אני לא בטוח שהקוד הזה יאפשר לי לעשות התקנה מחדש, פעם נוספת, או שהוא פועל רק על "מחשב" אחד וSSD חדש יזוהה אצלו כמחשב חדש.

אני חושב שאאלץ לעשות התקנה מחדש של המערכת וכך להעביר אותה כמערכת נקייה. זה לוקח איזה 8 שעות, בלפטופים. אני מקווה שעם המחשב שלי זה לא יקח כל כך הרבה זמן. אני בטח אעשה את זה בלילה, מתישהו.
אחרי שאני אעשה את זה, אני אוכל ליצור את הגיבוי ולהעביר את הכל לSSD.

עריכה:
אולי הרעיון שלך בעצם הרבה יותר זריז... פשוט להתקין את 7 ואז לשדרג שוב.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 אוקטובר 2013, 23:25

מתברר שדרישות המערכת שפורסמו לוואטצ' דוגס אינן הרשמיות ושהם יהיו מקלות יותר.

http://www.incgamers.com/2013/10/watch- ... -demanding

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 04 אוקטובר 2013, 00:37

התקנה של מערכת הפעלה על SSD במחשב שולחני זה רחוק מאוד מ8 שעות... יותר בכיוון של שמינית שעה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוקטובר 2013, 10:19

omerkot כתב:התקנה של מערכת הפעלה על SSD במחשב שולחני זה רחוק מאוד מ8 שעות... יותר בכיוון של שמינית שעה.

אני לא מדבר על התקנה. אני מדבר על פירמוט דרך האפשרויות של מערכת ההפעלה.

שמינית שעה זה גם הזמן שלקח לי להתקין היום את ווינדוס 8 על לפטופ עם i5 4200U, ודיסק קשיח איטי של 5400 RPM. אני מניח שכל הקבצים כבר על המערכת, אז זה שונה מהתקנה נקייה ויותר קרוב להגדרה של מערכת הפעלה מהתקנה נקייה שלה.

בכל מקרה, כנראה שפשוט אתקין ווינדוס 7 ואחרי זה אשדרג עם הקוד שיש לי לווינדוס 8. אם הקוד לא יעבוד, אז "אתקע" עם ווינדוס 7, שעובדת בערך אותו הדבר כמו ווינדוס 8, רק טיפה יותר לאט, אבל עדין תעבוד לי הרבה יותר מהר משווינדוס 8 עבר לי בHDD, אז לא ארגיש שום הרעה במצב.
זה משפט ארוך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 אוקטובר 2013, 11:15

לא נראה לי הבנתי אותך או שאתה לא הבנת אותי. תתחיל את ההתקנה של 7 מהדיסק ואז ישר תצא כי מיותר לעשות את כל ההתקנה... אחרי זה תעשה ריסטרט למחשב ותשנה בביוס את הbootup לכך שיחפש דיסק און קי ותתקין אתמהעותק של ווינדוס 8 שיש לך.

אם אין לך את הקובץ 2 גיגה של ווינדוס אז פשוט תוריד אותו ואם לא מסתדר לך להוריד אותו אז אני אשלח לך גישה לקובץ שלי בסקיידרייב ותוריד משם. ההתקנה לדיסק און קי זה קצת חפירה שאני לא זוכר בעל פה אבל לא משהו שחיפוש זריז באינטרנט לא יסדר לך. אני זוכר שיש איזו דרך לעשות את זה בצורה נוחה דרך ווינדוס אבל שזה עובד רק עם עותק של 7. לי לא הסתדר לעשות ככה אז היה צריך לעשות את הז דרך cmd.exe
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 04 אוקטובר 2013, 17:57

מישהו ראה את ההאמבל באנדל השבועי?
שווה לקנות או לא?
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוקטובר 2013, 18:51

swiss-the-engine כתב:לא נראה לי הבנתי אותך או שאתה לא הבנת אותי. תתחיל את ההתקנה של 7 מהדיסק ואז ישר תצא כי מיותר לעשות את כל ההתקנה... אחרי זה תעשה ריסטרט למחשב ותשנה בביוס את הbootup לכך שיחפש דיסק און קי ותתקין אתמהעותק של ווינדוס 8 שיש לך.

אם אין לך את הקובץ 2 גיגה של ווינדוס אז פשוט תוריד אותו ואם לא מסתדר לך להוריד אותו אז אני אשלח לך גישה לקובץ שלי בסקיידרייב ותוריד משם. ההתקנה לדיסק און קי זה קצת חפירה שאני לא זוכר בעל פה אבל לא משהו שחיפוש זריז באינטרנט לא יסדר לך. אני זוכר שיש איזו דרך לעשות את זה בצורה נוחה דרך ווינדוס אבל שזה עובד רק עם עותק של 7. לי לא הסתדר לעשות ככה אז היה צריך לעשות את הז דרך cmd.exe

או קיי... גם אפשרי.
אני אחפש איך להוריד את הקובץ שלי, עם הקוד שיש לי ואיך להפוך דיסק און קי לכזה שאפשר להתקין ממנו את הווינדוס. תודה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 אוקטובר 2013, 03:55

רק תדע אבל שהדיסק און קי יצתרך להיות יעודי להתקנה הזאת של ווינדוס
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוקטובר 2013, 05:04

swiss-the-engine כתב:רק תדע אבל שהדיסק און קי יצתרך להיות יעודי להתקנה הזאת של ווינדוס

אין לי בעיה עם זה... יש לי שניים של 16 GB (זה מספיק, אגב?) שאין לי מה לעשות איתם, מאז שקניתי דיסק קשיח ל360 שלי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 04 אוקטובר 2013, 21:46

DrKeo כתב:660GTX עונה על הדרישות כי כתוב במפורש 660GTX בדרישות, הם מציינים דגם שהוא מומלץ ואם הדגם הזה מומלץ אז הוא מומלץ.

טעות: הם מציינים בנפרד דגם וזיכרון, כי יש דגמים שונים של 660GTX. אתה הבאת את זה שמכיל 2GB בעוד הדרישה המומלצת היא לדגם עם ה3GB. זה לבדו מקפיץ לך את המחיר בעוד כמה מאות שקלים.

DrKeo כתב:אגב אני בטוח שאפשר לרדת למעבד ה300 שקל שעמר קנה שבוע שעבר

המעבד שתי ליבות הזה נמצא גם הוא מתחת לדרישות המומלצות שמציינות במפורש מעבד אינטל 4 ליבות.

DrKeo כתב:ועכשיו בטח תגיד "כן, אבל האם עוד 3 שנים המחשב הזה יריץ משחקים פס4 וONE?" ואני אענה לך כן

ובנוסף לכל הצרות, אני גם אענה לך: לא. למעשה, אני פוחד שגם משחקי גיימבוי לא תוכל להריץ אליו כי בעוד שלוש שנים כנראה שהוא ישבוק חיים...
מי לעזאזל מוציא קרוב ל-3000 ש"ח על מחשב משחקים, ואז זורק אותו לתוך המארז הכי מצו'מק עם ספק כח גנרי של 450W אין לו אפילו מדבקה? עם ספק כזה ספק אם תצליח לקבל 200W למחשב שלך אחרי שנתיים של בלאי, וסביר להניח שאם יהיה לך מזל הוא פשוט ישרף בשלב כלשהו (או ישרוף רכיב יקר יותר אם לא יהיה לך מזל). בחייאת, אפילו אם אתה מתקמצן על מארז, במינימום שבמינימום תוודא שהספק הוא לא של מותג מדבקה. HEC או FSP יספקו את הסחורה בלי להקפיץ את המחיר הרבה יותר מידי.

DrKeo כתב:האמת שאני עם ה660TI שלי בטוח שהוא יריץ את WD יותר טוב מהקונסולות ובגלל זה אני הולך על גרסת הPC.

בקיצור, אני מוצא שלא הצלחת לספק את הסחורה עם מפרט המחשב שהבאת. הוא לא מריץ את באטלפילד על ההגדרות המומלצות ועדיין עולה יותר מPS4.
נכון, המחשב יריץ את המשחק יותר טוב מהקונסולות, אבל האירוניה היא שעכשיו דווקא עם WD שהזכרת מדברים כבר על ניצול של מעבדים עם 8 ליבות (אני מניח שהכוונה ל-8 תרדים).

כנראה שאנחנו נתחיל (סוף סוף?) לראות ניצול הרבה יותר גדול של מולטיתרדינג לאור זה שקונסולות הדור החדש מגיעות עם מעבדים שכוללים ליבות לא חזקות במיוחד, אבל 8 כאלו.
ההמלצה שלי באופן כללי למי ששוקל PC כיום ורוצה מחשב שיריץ משחקים בהגדרות טובות היא לא ללכת על מעבד שמציע פחות מ-4 ליבות (או במינימום שבמינימום 4 תרדים), ובאופן כללי להתכוונן גם ליותר מ-8GB של זיכרון בגלל מקדם חוסר היעילות של הPC בהשוואה לקונסולות.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 05 אוקטובר 2013, 06:23

swym כתב:
המעבד שתי ליבות הזה נמצא גם הוא מתחת לדרישות המומלצות שמציינות במפורש מעבד אינטל 4 ליבות.

אלה אמירות מאוד כוללניות:
http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu ... 40+2.40GHz
http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu ... 40+3.00GHz
http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu ... 40+1.80GHz
אנחנו נצטרך לראות בנצ'מרקים...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2013, 22:50

swym כתב:טעות: הם מציינים בנפרד דגם וזיכרון, כי יש דגמים שונים של 660GTX. אתה הבאת את זה שמכיל 2GB בעוד הדרישה המומלצת היא לדגם עם ה3GB. זה לבדו מקפיץ לך את המחיר בעוד כמה מאות שקלים.

ובנוסף לכל הצרות, אני גם אענה לך: לא. למעשה, אני פוחד שגם משחקי גיימבוי לא תוכל להריץ אליו כי בעוד שלוש שנים כנראה שהוא ישבוק חיים...
מי לעזאזל מוציא קרוב ל-3000 ש"ח על מחשב משחקים, ואז זורק אותו לתוך המארז הכי מצו'מק עם ספק כח גנרי של 450W אין לו אפילו מדבקה? עם ספק כזה ספק אם תצליח לקבל 200W למחשב שלך אחרי שנתיים של בלאי, וסביר להניח שאם יהיה לך מזל הוא פשוט ישרף בשלב כלשהו (או ישרוף רכיב יקר יותר אם לא יהיה לך מזל). בחייאת, אפילו אם אתה מתקמצן על מארז, במינימום שבמינימום תוודא שהספק הוא לא של מותג מדבקה. HEC או FSP יספקו את הסחורה בלי להקפיץ את המחיר הרבה יותר מידי.

בקיצור, אני מוצא שלא הצלחת לספק את הסחורה עם מפרט המחשב שהבאת. הוא לא מריץ את באטלפילד על ההגדרות המומלצות ועדיין עולה יותר מPS4.
נכון, המחשב יריץ את המשחק יותר טוב מהקונסולות, אבל האירוניה היא שעכשיו דווקא עם WD שהזכרת מדברים כבר על ניצול של מעבדים עם 8 ליבות (אני מניח שהכוונה ל-8 תרדים).

כנראה שאנחנו נתחיל (סוף סוף?) לראות ניצול הרבה יותר גדול של מולטיתרדינג לאור זה שקונסולות הדור החדש מגיעות עם מעבדים שכוללים ליבות לא חזקות במיוחד, אבל 8 כאלו.
ההמלצה שלי באופן כללי למי ששוקל PC כיום ורוצה מחשב שיריץ משחקים בהגדרות טובות היא לא ללכת על מעבד שמציע פחות מ-4 ליבות (או במינימום שבמינימום 4 תרדים), ובאופן כללי להתכוונן גם ליותר מ-8GB של זיכרון בגלל מקדם חוסר היעילות של הPC בהשוואה לקונסולות.

1) טעות, אין דבר כזה 660 GTX עם 3GB. יש גרסה מאוד ספיציפית ומיוחדת ל660 TI עם 3GB וגם זאת גרסה מיוחדת, לא הסטדנרטית. מעבר לזה, אין גם דבר כזה 7870HD עם 3GB זיכרון (לפחות לא שאני שמעתי) כך ששני הכרטיסים שהם ממליצים עליהם ספציפית לא מכילים 3GB של זיכרון
2) תעשה לי טובה גיא. מארז זה בדיוק מה שזה, קופסה. אם יש לך שלושה TITAN עם קירור נוזלי וכו' אז כן, כדאי שתקנה מארז טוב. אם יש לך כרטיס כמו ה660GTX או ה7870HD? נו באמת, תשים אותם בקופסת קרטון.
3) בנושא הספק כוח, הלך לך לזבל אחרי 3 שנים? יאללה, תקנה חדש ב200 שקל. אם אתה הולך על ספק ממש איכותי ב500 שקל אז נהדר אבל אז בחישובים צריך לקחת בחשבון שהספק הזה הולך ללכת איתך מPC לPC במשך שנים והוא לא רק השקעה למחשב הספציפי הזה וכנ"ל על המארז. השאלה היא כמה כסף אתה מוציא כשיש לך RROD או YLOD בפס4/ONE שלך?
4) בנושא המעבד, אני עדין מחפש את המשחק שיאתגר CPU בן 5 שנים, שלא נדבר על מעבד שיצא לפני חודשיים. אבל כך או כך בניתי את המחשב ב2700 שקל, מחיר שיהיה זול לכל הדיעות מהפס4 בארץ ושלא נדבר בכלל על הONE.
5) נושא הזיכרון, ממש אבל ממש לא נכון. בONE ובפס4 יש 8GB של זיכרון מאוחד ומתוכם 3GB מוקדש למערכת הפעלה. בPC הזה יש 8GB RAM ו-2GB של GDDR5, כלומר 10GB שזה פי 2 מהקונסולות כך ש8 בהחלט יספיק לשנים הקרובות. אבל עזוב, נניח שכן יצטרכו זיכרון (מה שכנראה לא יהיה), זה דבר כל כך נזיל וזול שזה בערך רלוונטי כמו להגיד "יום אחד תצטרך לקנות עוד שלט לפס4 שלך".

ומעבר לכל אלה אפילו לא לקחנו בחשבון שספריית המשחקים תעלה לך פחות או יותר חצי אם לא הרבה פחות והאונליין חינם (לעומת הכמעט 1300 שקל שתוציא על PSN או LIVE). המנכ"ל של NVIDIA אמר את זה הכי טוב שבוע שעבר, הקונסולות החדשות הן פשוט PC בן 3 שנים, "“It’s no longer possible for a console to be a better or more capable graphics platform than the PC”. גם הגרף שלו מראה טוב מאוד מה ההבדל בין הדור הזה לדור הקודם וכל אלה שבאו לפניו, פעם החומרה הייתה סופר חומרה של אותה שנה והפעם זאת סופר חומרה של לפני 3 שנים:
תמונה

או במילים אחרות, בניתי לך בול את הSPEC המומלץ לBF4 ב2700 שקל בישראל עם אחריות שזה פחות ממה שהפס4 או הONE יעלו בישראל (אולי הפס4 תתקרב, הONE תהיה מאוד מאוד רחוקה). ואסור לשכוח שיש ירידת מחירים של NVIDIA ודור חדש של AMD שמגיע שבוע הבא, כלומר בטח נוכל אפילו לפני שהקונסולות יוצאות לבנות את המחשב הזה באפילו פחות. ומה יהיה כשהן יהיו בנות חצי שנה כשתצא סדרה 8XX של NVIDIA? אז אפילו יהיה יותר זול לבנות מחשב שכזה. בקיצור, הקונסולות החדשות זה PC מוחלש, אם משהו רוצה ביצועים שילך על הPC וכנראה שכבר עכשיו במחיר ישראלי אפשר לבנות אחד שיריץ כל מה שהן יריצו במחיר שינוע בין המחיר של הפס4 לזה של הONE בארץ וכל חודש שעובר רק מגדיל את ההפרש בין הPC לקונסולות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 אוקטובר 2013, 00:01

Nucleus_Dawn כתב:
אין לי בעיה עם זה... יש לי שניים של 16 GB (זה מספיק, אגב?) שאין לי מה לעשות איתם, מאז שקניתי דיסק קשיח ל360 שלי.

חבל... ההתקנה לא צריכה יותר מ4 גיגה
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 83 אורחים