נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 05 אוקטובר 2013, 00:25

swiss-the-engine כתב:חבל... ההתקנה לא צריכה יותר מ4 גיגה

למה זה ''חבל''? כבר יש לו שניים שגם ככה אין לו מה לעשות איתם.. עדיף שיקנה עוד אחד של 4? :P.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2013, 20:06

סדרת מארזים חדשה לסדרת DS של Aerocool לHTPC שהיא מספיק גדולה גם לGPU הגדולים ביותר אבל עדין קטנטנה (26X33X35 ס"מ). אפשר לדחוס שם GPU של 32ס"מ, מקרר מעבד בגובה 19 ס"מ ואפילו שלושה דיסקים של 3.5". היא מגיעה ב8 צבעים ובארה"ב לפחות תעלה 80$:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2013, 20:46

מעניין, חנויות מתחילות לתמחר את ה290X של ATI ב700$. אם זה נכון מאוד כדאי שהוא מנצח את ה780GTX שעולה 650$ ואפילו יש מקומות שמוכרים אותו ב625$.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוקטובר 2013, 21:32

סיימתי לשדרג את המחשב.
הוא עובד הרבה הרבה יותר מהר. הSSD בהחלט עשה את ההבדל (או סתם בגלל שעשיתי התקנה נקייה וכל הזבל שהיה לי על המחשב משלושת השנים האחרונות כבר לא שם).
לוקח לו 17.38 שניות להדלק, מהרגע שהמסך נדלק ועד שהווינדוס מוכן לשימוש, שזה ממש זריז.

ו...זהו. אני מרוצה וזה :) עכשיו צריך להוריד משחקי סטים שוב. להתקין אוריג'ן וכאלה.

נ.ב.
כנראה שהבעיות המוזרות שהיו לי באוריג'ן היו בגלל הדיסק הקשיח, כי עכשיו הכל עובד נהדר (אחרי שדיברתי עם שירות הלקוחות של EA והם הפנו אותי לטלפון של תמיכה טכנית והם עזרו לי ממש יפה, למרות שלא הצליחו למצוא פתרון לבעיה).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 אוקטובר 2013, 22:12

לא מאמין שזה קשור להארד דיסק... בטח זה פשוט ההתקנה הנקייה של ווינדוס שסדרה לך את זה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוקטובר 2013, 23:16

swiss-the-engine כתב:לא מאמין שזה קשור להארד דיסק... בטח זה פשוט ההתקנה הנקייה של ווינדוס שסדרה לך את זה.

לא יודע מה תיקן... העיקר שזה מתוקן :) אני חושב שבאמת יותר סביר שזו ההתקנה הנקייה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2013, 07:55

במפתיע, יושידה אישר שכבר בשיגור של הPS4 - ווינדוס אמור לזהות את הבקר שלו, לפחות את הסטקים והכפתורים.
זה מפתיע, כי זה לא היה במשך כל הדור הנוכחי, בזמן שהשלט של מיקרוסופט השתלט על שוק הPC, והפעם השלט של הONE לא יתמוך בPC, לפחות כרגע.

אבל כמו רוב ההכרזות של סוני לדור הבא - מיקרוסופט בטח תמהר ליישר קו :)

מפרסם פה ולא בפורום הPS4 כי זה הרבה יותר מעניין אותי כשחקן PC מאשר מישהו שיקנה PS4 בעתיד. אני עלול לקנות את השלט עוד לפני הקונסולה עכשיו.
שני השלטים של ה360 שלי עשו את שלהם, אפשר להגיד. הם לא תקולים לחלוטין, אבל לאחד יש כפתור קצת "תקוע" ולשני יש סטיק אחד ש"מושך" שמאלה כשלא שמים לב... לשניהם יש טריגרים חורקים, ממש שומעים את הגיל של הקפיץ שם :) וגם לא בא לי לקנות את אותו השלט בפעם השלישית (אחד שהיה לי כן נהרס).
מה שכן, נאלץ לחכות לשיגור, כמו שיושידה אומר, ונראה איך זה יעבוד בדיוק ואם סוני אולי ישחררו דרייברים שיזהו אותו כמו שצריך באמת.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 אוקטובר 2013, 12:29

Laskin כתב:במפתיע, יושידה אישר שכבר בשיגור של הPS4 - ווינדוס אמור לזהות את הבקר שלו, לפחות את הסטקים והכפתורים.
זה מפתיע, כי זה לא היה במשך כל הדור הנוכחי, בזמן שהשלט של מיקרוסופט השתלט על שוק הPC, והפעם השלט של הONE לא יתמוך בPC, לפחות כרגע.

אבל כמו רוב ההכרזות של סוני לדור הבא - מיקרוסופט בטח תמהר ליישר קו :)

מפרסם פה ולא בפורום הPS4 כי זה הרבה יותר מעניין אותי כשחקן PC מאשר מישהו שיקנה PS4 בעתיד. אני עלול לקנות את השלט עוד לפני הקונסולה עכשיו.
שני השלטים של ה360 שלי עשו את שלהם, אפשר להגיד. הם לא תקולים לחלוטין, אבל לאחד יש כפתור קצת "תקוע" ולשני יש סטיק אחד ש"מושך" שמאלה כשלא שמים לב... לשניהם יש טריגרים חורקים, ממש שומעים את הגיל של הקפיץ שם :) וגם לא בא לי לקנות את אותו השלט בפעם השלישית (אחד שהיה לי כן נהרס).
מה שכן, נאלץ לחכות לשיגור, כמו שיושידה אומר, ונראה איך זה יעבוד בדיוק ואם סוני אולי ישחררו דרייברים שיזהו אותו כמו שצריך באמת.

וואו... ממש הולך להיות קשה להחליט איזה שלט לקנות לPC במהלך השנה הבאה. נצטרך לבחור בין השלט של הPS4, השלט של הONE והשלט של VALVE.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 אוקטובר 2013, 12:35

למה? אתה חייב שלט אחד וזהו? שתי השלטי קונסולות דומות ככה ששם לא צריך להשתגע ולקחת את מה שהכי ארגונומי ועם התמיכה הטובה ביותר ואליו להוסיף את השלט של ואלוו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 אוקטובר 2013, 13:12

swiss-the-engine כתב:למה? אתה חייב שלט אחד וזהו? שתי השלטי קונסולות דומות ככה ששם לא צריך להשתגע ולקחת את מה שהכי ארגונומי ועם התמיכה הטובה ביותר ואליו להוסיף את השלט של ואלוו.

לרוב אני קונה שלט מסוג אחד בלבד, כי זה השלט שאני מתרגל אליו ומפתח עבורו זיכרון שרירים.
עכשיו זה קל, כי יש רק שלט אחד שהרוב המוחלט של המשחקים תומכים בו וזה השלט של ה360.
אם השלט של הPS4 באמת נוח כמו שאומרים ואם השלט של VALVE באמת מוצלח, כמו שVALVE מסוגלים לעשות אותו, אז הבחירה הזאת הופכת ליותר מורכבת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 אוקטובר 2013, 13:16

אבל שוב... כיום כל השלטים אותו הדבר ובגלל זה אתה צריך לבחור כי לא הגיוני לקנות שתי שלטי DUAL STICKS אבל השלט של וולוו שונה לחלוטין ואם הוא טוב כמו שנראה לי (לפחות לFPS) אז שווה לקנות אותו פשוט כי הוא שונה מהשאר.

עריכה:
זה כמו שאני קונה ARCADE STICK כי אני אוהב משחקי מכות... אין בין השלט הזה לשלט 360 הסטנדרטי כל קשר.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 אוקטובר 2013, 13:27

swiss-the-engine כתב:אבל שוב... כיום כל השלטים אותו הדבר ובגלל זה אתה צריך לבחור כי לא הגיוני לקנות שתי שלטי DUAL STICKS אבל השלט של וולוו שונה לחלוטין ואם הוא טוב כמו שנראה לי (לפחות לFPS) אז שווה לקנות אותו פשוט כי הוא שונה מהשאר.

עריכה:
זה כמו שאני קונה ARCADE STICK כי אני אוהב משחקי מכות... אין בין השלט הזה לשלט 360 הסטנדרטי כל קשר.

נכון. בגלל שכל השלטים אותו הדבר, אני קונה רק אחד - את זה של ה360, שתומך בכמות הגדולה ביותר של המשחקים.
מכיוון שבקרוב יהיו, כנראה, שלושה שלטים שונים, שיעבדו עם אותם משחקים ושכולם מתיימרים להיות הכי טובים לרוב המוחלט של המשחקים, ההחלטה הופכת לפחות פשוטה.

אני לא הולך לקנות שלט ייעודי לז'אנר מסוים (כמו ארקייד סטיק), כי אין לי ז'אנר שכל כך מעניין אותי ואני בטח לא הולך לקנות את השלט של VALVE כדי לשחק בFPS (כי אם אני משחק בFPS שהדיוק בו לא חשוב לי כל כך, אז הוא נוח לי גם עם שלט של 360).
השאלה היא איזה שלט הכי טוב. אותו אקנה, אליו אתרגל. גם המעבר בין שלט 360 לשלט PS3 הוא קשה ולוקח לפחות שעה להתרגל, אז אני בטח לא הולך לסבול את זה גם במחשב.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2013, 13:48

אני גם בחיים לא אקנה בקר ייעודי למשחק אחד או סוג משחקים מסויים... מה שכן - הייתי קונה את שלט ה360 גם אם לא היה לי 360, כי לא הייתה תחרות של ממש.
הפעם - אני כנראה לא אקנה שלט מבית מיקרוסופט, כי לפי איך שזה נראה כרגע - לא יהיה לי ONE, כי אקנה רק קונסולה אחת וכרגע הPS4 יותר מתאימה לי, אז זה אומר ששלט אחד כבר אקבל כשאקנה את הקונסולה, אבל זה יכול לקחת גם שנה מהיום, אז בינתיים בטח אקנה שלט אחד וכשאקנה את הקונסולה יהיו לי 2, שזה גם ככה מה שאני צריך עם הקונסולה. ושוב - השלט של הONE לא יתמוך במחשב. אפשר להניח שזה עניין של זמן, אבל צריך להתייחס לעובדות, וגם אם תצא תמיכה - זה עלול להיות אחרי שהשלט של וואלב ייצא.
אבל, וזה אבל גדול - השלט של וואלב בהחלט ממש נראה לי מדהים, לא רק לFPS, ואחכה לראות קודם רשמים נוספים עליו לפני שאקנה את השלט של הPS4. יש לי קצת בעייה שהוא בטח לא יעבוד על הקונסולות, ואז זה נותן לי שימוש רק במכשיר אחד (PC) וזה מעט מבאס.
גם את האזניות שלי קניתי רק בגלל שהן תמכו גם בPS3 וגם בPC (ועכשיו גם בPS4, והאזניות החדשות גם מתחברות לסלולרי ומכשירים נוספים).

קיצר - דילמות קשות, אבל זו באמת צרה של עשירים. לפני שנה לא הייתה יותר מאופציה אחת, עכשיו יהיו 2, שיגררו בטח את מיקרוסופט לחזור לשוק שאיבדה. שזה שוב מטריף אותי... מי עומד מאחורי ההחלטה ההזויה הזאת של מיקרוסופט?! יש להם כמעט מונופול בשוק הזה, הם ענקיים וכל המשחקים על הPC מראים את הכפתורים של ה360 וזה נראה טבעי לגמרי, והם פשוט מחליטים לתת את השוק לסוני. WTF? בעשור האחרון, כמעט - כל מי שיש לי פלייסטיישן ורצה לשחק במחשב עם בקר - קנה במיוחד שלט של מיקרוסופט. וגם למי שאין פלייסטיישן, ופשוט רצה לשחק במחשב - זו הייתה האופציה המומלצת בכל חנות אפשרית. אם הוא יבוא עוד חודש וחצי לאותה חנות שהייתה ממליצה על הבקר של מיקרוסופט - יש מצב שיעדיף את "השלט החדש", וגם שבעתיד - ירכוש דווקא PS4 כי כבר יש לו בקר שלו... מכל בחינה - מיקרוסופט צריכה לקבל סתירה שתעיר אותה מהשוק שנכנסה אליו מהשנייה שהכריזה על הONE.
אבל תחרות תביא איתה, כמו תמיד - רק דברים טובים לצרכן.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 אוקטובר 2013, 13:57

Laskin כתב:אני גם בחיים לא אקנה בקר ייעודי למשחק אחד או סוג משחקים מסויים... מה שכן - הייתי קונה את שלט ה360 גם אם לא היה לי 360, כי לא הייתה תחרות של ממש.
הפעם - אני כנראה לא אקנה שלט מבית מיקרוסופט, כי לפי איך שזה נראה כרגע - לא יהיה לי ONE, כי אקנה רק קונסולה אחת וכרגע הPS4 יותר מתאימה לי, אז זה אומר ששלט אחד כבר אקבל כשאקנה את הקונסולה, אבל זה יכול לקחת גם שנה מהיום, אז בינתיים בטח אקנה שלט אחד וכשאקנה את הקונסולה יהיו לי 2, שזה גם ככה מה שאני צריך עם הקונסולה. ושוב - השלט של הONE לא יתמוך במחשב. אפשר להניח שזה עניין של זמן, אבל צריך להתייחס לעובדות, וגם אם תצא תמיכה - זה עלול להיות אחרי שהשלט של וואלב ייצא.
אבל, וזה אבל גדול - השלט של וואלב בהחלט ממש נראה לי מדהים, לא רק לFPS, ואחכה לראות קודם רשמים נוספים עליו לפני שאקנה את השלט של הPS4. יש לי קצת בעייה שהוא בטח לא יעבוד על הקונסולות, ואז זה נותן לי שימוש רק במכשיר אחד (PC) וזה מעט מבאס.
גם את האזניות שלי קניתי רק בגלל שהן תמכו גם בPS3 וגם בPC (ועכשיו גם בPS4, והאזניות החדשות גם מתחברות לסלולרי ומכשירים נוספים).

קיצר - דילמות קשות, אבל זו באמת צרה של עשירים. לפני שנה לא הייתה יותר מאופציה אחת, עכשיו יהיו 2, שיגררו בטח את מיקרוסופט לחזור לשוק שאיבדה. שזה שוב מטריף אותי... מי עומד מאחורי ההחלטה ההזויה הזאת של מיקרוסופט?! יש להם כמעט מונופול בשוק הזה, הם ענקיים וכל המשחקים על הPC מראים את הכפתורים של ה360 וזה נראה טבעי לגמרי, והם פשוט מחליטים לתת את השוק לסוני. WTF? בעשור האחרון, כמעט - כל מי שיש לי פלייסטיישן ורצה לשחק במחשב עם בקר - קנה במיוחד שלט של מיקרוסופט. וגם למי שאין פלייסטיישן, ופשוט רצה לשחק במחשב - זו הייתה האופציה המומלצת בכל חנות אפשרית. אם הוא יבוא עוד חודש וחצי לאותה חנות שהייתה ממליצה על הבקר של מיקרוסופט - יש מצב שיעדיף את "השלט החדש", וגם שבעתיד - ירכוש דווקא PS4 כי כבר יש לו בקר שלו... מכל בחינה - מיקרוסופט צריכה לקבל סתירה שתעיר אותה מהשוק שנכנסה אליו מהשנייה שהכריזה על הONE.
אבל תחרות תביא איתה, כמו תמיד - רק דברים טובים לצרכן.

אני חושב שאתה מגזים מאוד.
מייקרוסופט לא וויתרה על שום שוק. השלט של ה360 עדין נהנה מסוג של מונפול ויהנה מנתח שוק עצום גם אחרי שהPS4 והשלט של VAKVE יצאו.
התמיכה של שלט הPS4 בPC היא עדין סימן שאלה עצום. אנחנו יודעים שבמהלך 2014 השלט של הONE יתמוך בPC. אנחנו יודעים שהדרייברים שלו יהיו מצוינים. אנחנו יודעים שכל הפיטצ'רים שלו יפעלו מושלם על הPC ואנחנו בטוחים כמעט לחלוטין שהרבה מאוד מפתחים יתמכו בו.
לעומת זאת, אנחנו לא יודעים מה בדיוק הפיטצ'רים הבסיסיים שפועלים בPC עם שלט PS4 (רטט זה בסיסי? משטח המגע בסיסי?). אנחנו לא יודעים אם סוני ידאגו לדרייברים מתאימים, או יסמכו על Xinput API. בעצם, אנחנו לא יודעים שום דבר על השלט של הPS4, מעבר לזה ש"the analog sticks and buttons will work just fine."

מזה איכשהו הגעת לזה שמייקרוסופט הפסידו את השוק כולו וסוני וVALVE הולכים להשתלט עליו, כאילו כל שלטי ה360 שכבר יש לגיימרים בבית יעלמו מן העולם בינואר 2014.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2013, 14:20

אתה צודק, אני הייתי בטוח שעדיין הם לא אישרו שיעבוד עם הPC, כנראה לא עודכנתי. זה כן יגיע... בטוח אחרי סוני ואולי גם אחרי וואלב, אבל יגיע.
עדיין - מגיע להם לקבל כאפה קטנה שהם מגיעים בערך אחרונים לשוק.

וברור שהשלטים של ה360 לא הולכים לשום מקום, אבל בעוד חודש - מי שירצה לקנות שלט, זה כבר ייראה יחסית ישן.
זה פשוט מאוד משונה שחברה כמו מיקרוסופט, שמערכת ההפעלה של ווינדוס שייכת לה - לא יכולה להוציא דרייברים שיפעלו עם כל הפונקציות, בתוך פחות משבוע.
משונה, ואולי אפילו החלטה עסקית מאוד גרועה. אין שום סיבה לתת למתחרה ישיר שלך להכנס ללא קרב לשוק בו אתה שולט, במיוחד שכל מה שהם צריכים לעשות זה להצמיד 2 עובדים שלהם לשבת על זה כמה ימים ולעשות את זה עד השיגור.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 אוקטובר 2013, 14:28

Laskin כתב:אתה צודק, אני הייתי בטוח שעדיין הם לא אישרו שיעבוד עם הPC, כנראה לא עודכנתי. זה כן יגיע... בטוח אחרי סוני ואולי גם אחרי וואלב, אבל יגיע.
עדיין - מגיע להם לקבל כאפה קטנה שהם מגיעים בערך אחרונים לשוק.

וברור שהשלטים של ה360 לא הולכים לשום מקום, אבל בעוד חודש - מי שירצה לקנות שלט, זה כבר ייראה יחסית ישן.
זה פשוט מאוד משונה שחברה כמו מיקרוסופט, שמערכת ההפעלה של ווינדוס שייכת לה - לא יכולה להוציא דרייברים שיפעלו עם כל הפונקציות, בתוך פחות משבוע.
משונה, ואולי אפילו החלטה עסקית מאוד גרועה. אין שום סיבה לתת למתחרה ישיר שלך להכנס ללא קרב לשוק בו אתה שולט, במיוחד שכל מה שהם צריכים לעשות זה להצמיד 2 עובדים שלהם לשבת על זה כמה ימים ולעשות את זה עד השיגור.

זה העניין - הם שולטים בשוק. אין לאף אחד את היכולת להכנס אליו בלי קרב והם לא צריכים לעשות שום דבר בנוגע לזה. גם אם השלט של הONE יגיע לPC רק בתחילת 2014, הם עדין ישלטו ברוב המוחלט של השוק. הם לא מפסידים כלום מההחלטה הזאת. הם פשוט בעמדה כל כך טובה, שאין להם סיבה להפנות כרגע משאבים לנושא הזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 06 אוקטובר 2013, 14:33

אתם חיים בסרט...
החומרה PC.
מערכת ההפעלה היא subset של windows.
||
/\
למיקרוסופט יש דרייברים מושלמים לשלט של הONE כבר חודשים אם לא שנים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 אוקטובר 2013, 15:02

omerkot כתב:אתם חיים בסרט...
החומרה PC.
מערכת ההפעלה היא subset של windows.
||
/\
למיקרוסופט יש דרייברים מושלמים לשלט של הONE כבר חודשים אם לא שנים.

יכול להיות. והם באמת נמצאים בעמדה שבה הם יכולים להחליט מתי לשחרר אותם לציבור הרחב, בלי קשר למה שהמתחרים עושים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 06 אוקטובר 2013, 15:11

Nucleus_Dawn כתב:
יכול להיות. והם באמת נמצאים בעמדה שבה הם יכולים להחליט מתי לשחרר אותם לציבור הרחב, בלי קשר למה שהמתחרים עושים.

לא בלי קשר. אני מעריך שהם ישחררו את הדרייברים די מהר בגלל valve וסוני...

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 אוקטובר 2013, 15:12

וכל מה שהם עושים זה לתת לגורמים אחרים לנגוס להם בעוגה עם הגישה הגרועה שלהם לפיסי גיימינג. לפני 10 שנים מיקרוסופט היו בעמדה הכי טובה לשלוט בסקטור הזה אבל רדפו אחר הקונסולות ובנתיים ואלב בנו אימפרייה עם סטים במקום שזו תהיה מיקרוסופט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2013, 15:17

הם בעמדה להחליט, השאלה היא - האם זו ההחלטה הנכונה.
ואני אישית - לא מבין לשנייה את ההחלטה הזו.
לצאת אחרונים כשהם יכולים לצאת ראשונים? אין בזה הרבה הגיון... אני הייתי מבין אם היו צריכים באמת "משאבים", אבל זה חרטע.
גם נינטנדו בטח אמרו שלא צריך להוציא עכשיו קונסולה עם כונן דיסקים (בעצם - הם אמרו את זה 2 דורות, אם מחשיבים את הקיוב כחסר דיסקים), כי הם גם ככה שלטו בשוק. גם נוקיה שלטה בשוק בצורה קיצונית ולא מיהרה להוציא סמארטפון, וגם בלאקברי חשבו שיש להם את שוק ההודעות החינמיות בכף ידם :) יהירות מובילה בדרך כלל לתוצאות פחות אופטימליות.

שוב, טעיתי לגבי היציאה שלו לPC, חשבתי שהם אפילו לא הכריזו על תמיכה. אז זה לא עד כדי כך גרוע, אבל זה סתם עוד מקרה משונה בסאגת שיגור הONE.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 06 אוקטובר 2013, 15:30

השלט עובד על Bluetooth? יכול להיות שהם צריכים להתארגן על אדפטר usb בסגנון ה360...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 אוקטובר 2013, 16:18

Laskin כתב:הם בעמדה להחליט, השאלה היא - האם זו ההחלטה הנכונה.
ואני אישית - לא מבין לשנייה את ההחלטה הזו.
לצאת אחרונים כשהם יכולים לצאת ראשונים? אין בזה הרבה הגיון... אני הייתי מבין אם היו צריכים באמת "משאבים", אבל זה חרטע.
גם נינטנדו בטח אמרו שלא צריך להוציא עכשיו קונסולה עם כונן דיסקים (בעצם - הם אמרו את זה 2 דורות, אם מחשיבים את הקיוב כחסר דיסקים), כי הם גם ככה שלטו בשוק. גם נוקיה שלטה בשוק בצורה קיצונית ולא מיהרה להוציא סמארטפון, וגם בלאקברי חשבו שיש להם את שוק ההודעות החינמיות בכף ידם :) יהירות מובילה בדרך כלל לתוצאות פחות אופטימליות.

שוב, טעיתי לגבי היציאה שלו לPC, חשבתי שהם אפילו לא הכריזו על תמיכה. אז זה לא עד כדי כך גרוע, אבל זה סתם עוד מקרה משונה בסאגת שיגור הONE.

למה שהיציאה הקצת יותר מאוחרת תשפיע על מישהו? יש למייקרוסופט את השלט הכי טוב בשוק, כרגע. לשלט של הPS4 כנראה לא יהיה שום יתרון עליו. לשלט של VALVE יכול להיות יתרון עליו, אבל אפילו זה לא בטוח.
הם בעמדה נהדרת. גם התחרות המסתמנת לא תהייה מסוגלת להתחרות בתמיכה של המשחקים בשלט שלהם.

לא רואה את השלט של הPS4 הופך לשלט PC פופולארי, בשלב הזה. אנחנו אפילו לא יודעים אם הוא יעבוד כמו שצריך, מתיישהו, או אם סוני מתכננים לתמוך בו עם דרייברים נורמליים.
לשלט של VALVE יש סיכוי להפוך לפופולארי, אם הוא יהיה מוצלח, אבל גם זה יקח שנים וזה שהוא יקדים את שלט הONE לשוק בשלושה חודשים לא ישנה שום דבר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוקטובר 2013, 01:51

אתה טוען שאם יצא חצי שנה מאוחר יותר זה כלום. זה יכול להיות נכון, אבל מבחינה עסקית - אם הם מסוגלים, והם ללא ספק מסוגלים - אז למה לא?
פשוט לא מבין את ההחלטה הזו. גם ככה הPR שלהם די גרוע מאז ההכרזה על המכשיר, למה לתת יתרון למתחרה, גם אם זמני? בעסקים פשוט לא עושים את זה.
תחשוב על זה ככה - נניח שלNVIDIA יש טכנולוגיה הרבה יותר טובה ממה שיש בטיטאן, והם יכולים להוציא היום כרטיס בזול מהמתחרה ופי 2 מהיר ממנו, אבל הכריזו שייצא עוד חצי שנה, כי למתחרים אין כרטיס כחזק כל כך, אז הם מעדיפים למכור את מה שיש כרגע בחנויות כבר. הגיוני מאוד, וקורה כל הזמן.
ואז באים ATI וחושפים שיש להם כרטיס זהה בביצועים, והוא יוצא כבר עוד חודש. למה שNVIDIA תחכה עם שחרור הכרטיס עוד חצי שנה, אם למתחרה יש את זה כבר עוד שנייה בשוק? מילא שלא היה למתחרה את זה, אבל יש לו! ולNVIDIA יש את הטכנולוגיה והכל להוציא מחר את הכרטיס לשוק... אבל הם הכריזו שיצא עוד חצי שנה, אז זה מה שיהיה. זה - לא ממש הגיוני.
ומדובר במשהו הרבה, הרבה יותר פשוט.

אבל די, חפרנו על זה מספיק, נראה אם מיקרוסופט לא תזדרז עם זה בימים הקרובים... אולי יהיה כאן שוב יישור קו כמו שאמרתי, ואז הכל יהיה הגיוני שוב. אולי באמת הסיבה שלא רצו לשחרר היא למכור עוד שלטי 360 בינתיים כי אין מתחרים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 אוקטובר 2013, 18:14

Laskin כתב:אתה טוען שאם יצא חצי שנה מאוחר יותר זה כלום. זה יכול להיות נכון, אבל מבחינה עסקית - אם הם מסוגלים, והם ללא ספק מסוגלים - אז למה לא?
פשוט לא מבין את ההחלטה הזו. גם ככה הPR שלהם די גרוע מאז ההכרזה על המכשיר, למה לתת יתרון למתחרה, גם אם זמני? בעסקים פשוט לא עושים את זה.
תחשוב על זה ככה - נניח שלNVIDIA יש טכנולוגיה הרבה יותר טובה ממה שיש בטיטאן, והם יכולים להוציא היום כרטיס בזול מהמתחרה ופי 2 מהיר ממנו, אבל הכריזו שייצא עוד חצי שנה, כי למתחרים אין כרטיס כחזק כל כך, אז הם מעדיפים למכור את מה שיש כרגע בחנויות כבר. הגיוני מאוד, וקורה כל הזמן.
ואז באים ATI וחושפים שיש להם כרטיס זהה בביצועים, והוא יוצא כבר עוד חודש. למה שNVIDIA תחכה עם שחרור הכרטיס עוד חצי שנה, אם למתחרה יש את זה כבר עוד שנייה בשוק? מילא שלא היה למתחרה את זה, אבל יש לו! ולNVIDIA יש את הטכנולוגיה והכל להוציא מחר את הכרטיס לשוק... אבל הם הכריזו שיצא עוד חצי שנה, אז זה מה שיהיה. זה - לא ממש הגיוני.
ומדובר במשהו הרבה, הרבה יותר פשוט.

אבל די, חפרנו על זה מספיק, נראה אם מיקרוסופט לא תזדרז עם זה בימים הקרובים... אולי יהיה כאן שוב יישור קו כמו שאמרתי, ואז הכל יהיה הגיוני שוב. אולי באמת הסיבה שלא רצו לשחרר היא למכור עוד שלטי 360 בינתיים כי אין מתחרים.

המצב הוא לא שהמתחרים מסוגלים להוציא מוצר טוב כמו השלט של מייקרוסופט לשוק. אף אחד לא מסוגל לעשות את זה. רק בשביל להגיע לרמת התמיכה של השלט של מייקרוסופט, השלט של VALVE צריך להיות בשוק כמה שנים טובות.
כן, אין למייקרוסופט סיבה מהר. הם לא נותנים שום יתרון, לאף אחד. יש להם את השלט הכי טוב בשוק היום. אחרי שהPS4 תצא, עדין יהיה להם את השלט הכי טוב בשוק. אחרי שהשלט של VALVE ייצא, עדין יהיה להם את השלט הכי טוב בשוק.
אם השלט של הONE יותר טוב מזה של ה360, אז אחרי שהוא ייצא, יהיה להם את השלט הכי טוב שוק, רק שהפער בינם ובין התחרות יהיה אפילו יותר גדול.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים