נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Kazz » 11 אוקטובר 2013, 15:37

המבחר של מסכי 16:10 לקניה בארץ ממש קטן ולא הכי זול :\ שלא נדבר על 1440P או 120HZ שכמעט ולא קיים.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 13 אוקטובר 2013, 23:42

דיברו פה כבר על הבנצ'מארקים של ה-R9 280X? אם לא, אז אני מצרף קישור. הכרטיס חזק משהו בן זונה. זול יותר מה-GTX780 אבל מביא ביצועים זהים לחלוטין, עם פיגור מזערי מאחור.

הבנתי שזול יותר באיזה 180 ש"ח מה-GTX760? אם כך, הוא כרטיס מדהים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוקטובר 2013, 01:02

Golan כתב:דיברו פה כבר על הבנצ'מארקים של ה-R9 280X? אם לא, אז אני מצרף קישור. הכרטיס חזק משהו בן זונה. זול יותר מה-GTX780 אבל מביא ביצועים זהים לחלוטין, עם פיגור מזערי מאחור.

הבנתי שזול יותר באיזה 180 ש"ח מה-GTX760? אם כך, הוא כרטיס מדהים.

אתה טועה ומטעה, ה280X הוא 7970HD עם שינויי מהירות שעון קלים ועוד כמה מודיפיקציות, הוא חלש קלות מה770GTX.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 אוקטובר 2013, 12:54

איך אף אחד לא מדבר על זה--->http://www.engadget.com/2013/10/09/avegant-retinal-hmd/
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 אוקטובר 2013, 13:53

DrKeo כתב:אצל NVIDIA אפשר עם כל מסך תלת מימד לראות פשוט הם מגבילים מוצרים שלא משתמשים במשקפיים שלהם ל720P. אם אתה רוצה לנסות משהו אני מציע לך את טרין 2, משחק פשוט עוצר נשימה בתלת מימד.

אני לא ראיתי הגבלה אצלי בבית שנבעה מnvidia, אני יכל להריץ הכל על 1080p בטלוויזיה. הבעיה השטלוויזיה עצמה לא תומכת ביותר מ24hz ברזולוצייה הזאת. אם רוכשים את התוכנה של nvidia של התלת ממד ב40 דולר (מגיעה חינם עם המשקפיים שלהם(. אתה יכל לעשות מה שתרצה עם הטלוויזיה שלך ללא כל חומרה יעודית.

ולמי ששאל קודם, באטמן arkham asylum נראה מדהים בתלת ממד, גם המודיפיקציה של cod שnvidia עשתה שהופכת את הכוונת לתלת ממד היא חמודה, גם קרייסס 2 טוב בזה ומורטאל קומבט 9 גם לא רע. בכלל כל משחק שבא עם 3d ready עושה עבודה טובה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 14 אוקטובר 2013, 16:37

DrKeo כתב:אתה טועה ומטעה, ה280X הוא 7970HD עם שינויי מהירות שעון קלים ועוד כמה מודיפיקציות, הוא חלש קלות מה770GTX.

הסתכלת בבנצ'מארקים שהבאתי?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2013, 02:02

Golan כתב:
הסתכלת בבנצ'מארקים שהבאתי?

לא הסתכלתי בבנצ'מארקים כי ראיתי את הבנצ'מארקים של אתרים רציניים כמו GURU3D או TH ואם כבר אתה רוצה להשוות את הכרטיס לכרטיס של NVIDIA זה ה770GTX וברוב המשחקים הוא מתחתיו.

דודי, הטלביזיה שלך עושה 1080P ב60FPS בקלות, זאת הסיבה שהיא 120HZ לפחות, פשוט NVIDIA מגבילה שימוש בתלת מימד בלי המשקפיים שלהם ל720P במהירות נורמאלית או ל1080P ב24FPS.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 אוקטובר 2013, 12:13

משחק בניית/ניהול תחנת החלל בגלקסיה פוסט אפוקליפטית של דאבל פיין (זה שזכה בסקר שהם עשו קצת מזמן) נראה ממש מגניב:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 17 אוקטובר 2013, 19:45

אפשר עזרה? הפעם זה לאבא שלי. הוא צריך מחשב משרדי לעבודה. מתפקד כמחשב להנהלת חשבונות, אינטרנט, וורד, מסמכים, קבצים - בקיצור עבודה משרדית.

הציעו לנו את המחשב ההזוי הזה (מה זה המעבד הזה לעזאזל? בחיים לא שמעתי עליו) ואפילו אין פה כרטיס מסך:

מעבד: Intel G2030 3.0 GHZ BOX
לוח אם: GIGABYTE GA-H61M-S2PV DVI
זיכרון: DDR3 4GB HYPERX 1600MHZ CL9 KINGTON
דיסק קשיח 2TB 64MB SATA III 6GB/S EZRX GREEN INTELLIPOWER WD
כונן אופטי: DVDRW X18/X20 BLACK
מארז CASE CA-331500 BLACK + AUDIO 2XUSB2.0

סה"כ: 1,850 ש"ח.

אני מאמין שאפשר לבנות מחשב טוב יותר שאשכרה כולל בתוכו כרטיס מסך, להחליף את המעבד למשהו נורמלי יותר ואפילו לצאת עם אותו מחיר / לצאת זול יותר.

אשמח לעזרה בהרכבת מחשב חלופי.

תודה!

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 אוקטובר 2013, 19:51

למה צריך כרטיס מסך במחשב משרדי? הליבה הגרפית במעבד הזה יותר ממספיקה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2013, 23:36

NVIDIA עשו אירוע גדול עכשיו שהכריזו בו על API חדש של PHSYX ועוד, שם היו להם עמדות שהריצו משחקים ב4K (פרוייקט CARS, אססין קריד 4 וסטאר סיטיזן) והמשחקים רצו על משהו שנראה מאוד "סטימבוקס" עם טייטן בפנים. מעניין אם ככה תראה הסטימבוקס עם הטייטן:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 אוקטובר 2013, 00:21

עדכון 8.1 לווינדוס יצא היום.
לקח לי בערך 7 דקות לבצע את ההתקנה, מהרגע שהוא הוריד את הקובץ ועד הרגע שכבר השתמשתי שוב במחשב.

החידושים:
- הוסיפו כפתור התחל במקום המקורי שלו, במקום המיקום הקודם שלו, שהיה מוסתר בפינה.
- אפשרויות חיפוש שאני לא משתמש בהן כל כך.
- קצת יותר שליטה על הגדלים של האייקונים בהתחל.
- עוד כל מיני דברים שאני לא משתמש בהם, כמו שיפורים לאפליקציה של המוזיקה וכל מיני שיפורים למסכים קטנים ומכשירים ניידים.
- עדכונים אוטומטיים לאפליקציות.
- אפשר להדליק את המחשב ישירות לשולחן עבודה.
- אפשר לעשות שהרקע של שולחן העבודה, יהיה הרקע של תפריט ההתחל.

שלושת החידושים האחרונים שרשמתי הכי חשובים, מבחינתי. זה שאפשר להדליק את המחשב ישירות לשולחן עבודה זה מצוין וזה חוסך לי הקלקה שלמה בהדלקה (שקוראת לעיתים רחוקות למדי).
העובדה שרקע שולחן העבודה שלי הוא גם הרקע של ההתחל גורמת לי להרגיש שה"סדר" של מערכת ההפעלה הגיוני עכשיו. כלומר, הבסיס זה שולחן העבודה וההתחל זה פשוט תפריט התחל קלאסי ומעוצב מחדש ולא שהבסיס הוא ההתחל ושולחן העבודה זה סתם עוד אפליקציה במסך מלא.
כמובן שגם נחמד שאני לא צריך לעדכן דברים בעצמי ואם אי פעם אשתמש באפליקציה, אדע שהיא מעודכנת.

לא יודע למה לא עשיתי את זה עד עכשיו, אבל מחקתי את כל האייקונים ממסך ההתחל של כל האפליקציות שבהן אני לא משתמש (כלומר, כולן, חוץ מאופיס, החנות - שגם אותה אני לא צריך יותר, כי העדכונים אוטומטיים - פיינט.נט ושולחן העבודה), ככה שזה בעצם עובד כמו ההתחל הקלאסי. אני פשוט ישים שם איזה קיצור דרך שארצה, למרות שכרגע קשה לי לחשוב על שימוש עבורו, או סיבה שבגינה ארצה להשתמש בהתחל שיש בווינדוס 7.

זה כל מה שיש לי להגיד על העדכון. בסופו של דבר, זו אותה מערכת הפעלה מצוינת, קלה ומהירה שהיתה לי קודם, רק שעכשיו יש לי עוד איזה שני פיטצ'רים שימושיים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2013, 08:26

שני בנצ'מארקים ראשונים לX290 מראים אותו מנצח את ה780GTX ב4K:
תמונה
תמונה

מרשים. הצד החשוד? AMD לא הרשו לטום להראות בנצ'מארקים מאף משחק חוץ מאשר שני אלה למרות שהם עשו כבר ביקורת מלאה שכמובן תעלה רק אחרי שיגמר האמבארגו ביקורות. אני משער שכל מני BF3-4 והקרייססים למנהם רצים טוב יותר על ה780GTX ו-AMD מנסים להסתיר את זה. אבל היי, לפחות רואים שה290X תחרותי לגמרי מול ה780GTX ואולי עם שיפורי דרייברים אפילו יצליח לעקוף אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2013, 08:28

Nucleus_Dawn כתב:עדכון 8.1 לווינדוס יצא היום.
לקח לי בערך 7 דקות לבצע את ההתקנה, מהרגע שהוא הוריד את הקובץ ועד הרגע שכבר השתמשתי שוב במחשב.

החידושים:
- הוסיפו כפתור התחל במקום המקורי שלו, במקום המיקום הקודם שלו, שהיה מוסתר בפינה.
- אפשרויות חיפוש שאני לא משתמש בהן כל כך.
- קצת יותר שליטה על הגדלים של האייקונים בהתחל.
- עוד כל מיני דברים שאני לא משתמש בהם, כמו שיפורים לאפליקציה של המוזיקה וכל מיני שיפורים למסכים קטנים ומכשירים ניידים.
- עדכונים אוטומטיים לאפליקציות.
- אפשר להדליק את המחשב ישירות לשולחן עבודה.
- אפשר לעשות שהרקע של שולחן העבודה, יהיה הרקע של תפריט ההתחל.

שלושת החידושים האחרונים שרשמתי הכי חשובים, מבחינתי. זה שאפשר להדליק את המחשב ישירות לשולחן עבודה זה מצוין וזה חוסך לי הקלקה שלמה בהדלקה (שקוראת לעיתים רחוקות למדי).
העובדה שרקע שולחן העבודה שלי הוא גם הרקע של ההתחל גורמת לי להרגיש שה"סדר" של מערכת ההפעלה הגיוני עכשיו. כלומר, הבסיס זה שולחן העבודה וההתחל זה פשוט תפריט התחל קלאסי ומעוצב מחדש ולא שהבסיס הוא ההתחל ושולחן העבודה זה סתם עוד אפליקציה במסך מלא.
כמובן שגם נחמד שאני לא צריך לעדכן דברים בעצמי ואם אי פעם אשתמש באפליקציה, אדע שהיא מעודכנת.

לא יודע למה לא עשיתי את זה עד עכשיו, אבל מחקתי את כל האייקונים ממסך ההתחל של כל האפליקציות שבהן אני לא משתמש (כלומר, כולן, חוץ מאופיס, החנות - שגם אותה אני לא צריך יותר, כי העדכונים אוטומטיים - פיינט.נט ושולחן העבודה), ככה שזה בעצם עובד כמו ההתחל הקלאסי. אני פשוט ישים שם איזה קיצור דרך שארצה, למרות שכרגע קשה לי לחשוב על שימוש עבורו, או סיבה שבגינה ארצה להשתמש בהתחל שיש בווינדוס 7.

זה כל מה שיש לי להגיד על העדכון. בסופו של דבר, זו אותה מערכת הפעלה מצוינת, קלה ומהירה שהיתה לי קודם, רק שעכשיו יש לי עוד איזה שני פיטצ'רים שימושיים.

ואז יגיע חלונות 9 שיעיף את ה"מטרו" הטפשי הזה מהמצב מסך מלא או שיעבירו אותו לדסקטופ, יודו שצדקתי, ויסגרו עניין.

יש להם בדיוק שלוש אפשרויות לתקן את חלונות 9 מהקטסטרופה של 8:
1) להעיף את המטרו לגמרי, לבנות חלונות שנראה כמו חלונות 7 עם השדרוגי UI, ביצועים וחיפוש הנדרשים.
2) לשלב את המטרו לדסקטופ עצמו, כלומר שהאייקונים של הדסקטופ פשוט יהיו המטרו וזהו. סוג של פיוז'ן בין המטרו לדסקטופ הקלאסי, לא ההפרדה המגוחכת שיש היום שיוצרת הרגשה של שתי מערכות הפעלה נפרדות
3) לעשות התחל היברידי, סוג של חצי חלון נפתח כמו בחלונות 7 אבל התוכן שלו מזכיר את המטרו והשאר בסגנון חלונות 7

בקיצור, או להזיז את המטרו למקום שלא יפריע או להעיף אותו לאלף רוחות, זה ממשק לטאבלטים לא לעכבר ומקלדת.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 אוקטובר 2013, 00:31

עוד פרטים על Mantle:

http://community.amd.com/community/amd- ... d-s-mantle

--

הבנצ'מארקים של ה290X לא ממש מרשימים. הכרטיס אמור להתרות ב 780. הדיבור היה שהוא יתעלה על הטיטאן. וגם ההבדל כאן הוא פריימים בודדים. נחכה לראות את כל המשחקים וגם בנצ'מארקים של frame time.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 18 אוקטובר 2013, 00:34

יאי. מעניין איפה הם דוחפים שם טיטאן... זה נראה קטן וחמוד.

ובלי קשר, בימים הקרובים צריכים להתחיל להמכר כמה טאבלטים שמבוססים על הדור הבא של מעבדי האטום (bay trail) ומריצים גירסה סטנדרטית של windows 8.1 (לא RT) שמריצה הכל מהכל.
ממעט הפרטים שיש, נראה שיש שיפור רציני בביצועים (כולל ביצועי גרפיקה) וזמן הסוללה שקול לזה של האייפדים/אנדרואידים. המחירים סביב ה300-400 דולר וברוב המקרים זה אפילו כולל גירסה מלאה של אופיס...
נראה שמיקרוסופט ואינטל שילבו פה שוב ידיים במטרה לשבור שוק. בהנחה והביקורות יהיו חיוביות, אני יותר מאשמח למכשיר כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2013, 08:38

Kazz כתב:עוד פרטים על Mantle:

http://community.amd.com/community/amd- ... d-s-mantle

--

הבנצ'מארקים של ה290X לא ממש מרשימים. הכרטיס אמור להתרות ב 780. הדיבור היה שהוא יתעלה על הטיטאן. וגם ההבדל כאן הוא פריימים בודדים. נחכה לראות את כל המשחקים וגם בנצ'מארקים של frame time.

מנטל הזה הוא רק באזז, הוא עובד אך ורק על סדרה 7XXX וסדרה 2XX של AMD וזהו. אף אחד לא יתמוך בזה, הסיבה היחידה שDICE תומכים בזה היא שAMD סגרה עסקה של מליונים עם EA שתכלול את BF4 בכל קופסה של כרטיס מסדרה 2XX. לפחות כשאתה משחק במשחק עם PHYSX של NVIDIA אתה רואה גרפיקה יפה יותר, כשתשחק במשחק עם מנטל הוא פשוט ירוץ מהר יותר. אם יש לך כרטיס של NVIDIA שמריץ את המשחק מהר מספיק אז אין שום מטרה למשחק מתוך 100 הזה שמשתמש במנטל.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 אוקטובר 2013, 00:44

הם אומרים שמפתחי המשחקים דחפו למשהו כזה. השיפורים בביצועים אמורים להיות משמעותיים ולא רק אחוזים בודדים, כל אחד יכול לבחור לתמוך במאנטל בד בבד להציע שיפורים מיוחדים לכרטיסי נוידיה ובכנס בחודש הבא הם אמורים להכריז על עוד מפתחים שישתמשו בזה. אני אמתין ואראה. אין טעם לפסול את זה על הסף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2013, 08:50

Kazz כתב:הם אומרים שמפתחי המשחקים דחפו למשהו כזה. השיפורים בביצועים אמורים להיות משמעותיים ולא רק אחוזים בודדים, כל אחד יכול לבחור לתמוך במאנטל בד בבד להציע שיפורים מיוחדים לכרטיסי נוידיה ובכנס בחודש הבא הם אמורים להכריז על עוד מפתחים שישתמשו בזה. אני אמתין ואראה. אין טעם לפסול את זה על הסף.

אני פוסל על הסף משהו שדורש אקסטרה עבודה שאולי 25% מהשוק יכול להשתמש בו, אף אחד לא יישם את זה. אם דברים כאלה היו עובדים אז היית רואה PHYSX בכל מקום, אבל אתה לא רואה כי זה אקסטרה מאמץ למפתחים רק בשביל בעלי כרטיסי NVIDIA, שהם אגב הרוב בשוק, זה פשוט לא משתלם לאף אחד. אז אתה חושב שדווקא אצל הקטנה בשוק, AMD, מפתחים כן ישקיעו אקסטרה זמן וכסף בשביל שיפור ביצועים רק על שתי סדרות של החברת כרטיסי מסך הקטנה יותר? לא נראה לי. אני בטוח שיכריזו על עוד פרטנרים, תלוי למי שלמו וסגרו איתם עסקאות. גם יכול להיות שיש שם שיפור של 20% בביצועים, זה לא ממש רלוונטי אם רק חלק קטן מהמשחקים תומך בזה. מהפכה זה בטוח לא, זה פיצ'ר שחברה דוחפת. מהפכה זה API שכזה שעושה את זה לכל הכרטיסי מסך שיש, זאת מהפכה.

ובנושא אחר (אבל מאוד דומה כי גם כאן יש עסקאות כספים רק הפעם מNVIDIA לWB), פיצ'רים גרפיים וקשורים לפיסיקה שיהיו בבטמן ארקם אוריג'ן לבעלי כרטיסי NVIDIA:
Contact-Hardening Shadows for better and softer shadows.
Environmenyal Cloth.
Physix Particles.
HBAO+ Ambient occlusion.
Depth of Field.
Turbulence for blizzard effect, with smoke and fog reacting to aminations and Batman’s cape.
Tearing Cloth.
Tassellation for Snow: It deforms dynamically in real time with footprints and more depending if you walk, roll or slide for instance.
Snow has different depths depending on where you are, footprints look even better thanks to HBAO+.
Cape has tassellation, physics, HBAO+ shading. It reacts in a very realistic way as you move and fight.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 אוקטובר 2013, 01:00

הפתח הזה נוצר כי AMD מספקים את הכרטיסים לקונסולות החדשות כך שזה מקל מאוד על המפתחים. בעתיד השיפורים של המאנטל יכולים לעבור גם לגרסאות הפס4\XB1.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2013, 01:20

Kazz כתב:הפתח הזה נוצר כי AMD מספקים את הכרטיסים לקונסולות החדשות כך שזה מקל מאוד על המפתחים. בעתיד השיפורים של המאנטל יכולים לעבור גם לגרסאות הפס4\XB1.

מנטל לא יהיה בפס4 או בONE. הAPI של הקונסולות האלה מפותח על ידי סוניי ומיקרוסופט, לא AMD. בנוסף הAPI שלהן נמוך יותר מהמנטל מתוך הגדרהה של שימוש בחומרה ספציפית כך שכבר בכל קונסולה שאי פעם הייתה היה כבר יותר "מנטל" מהמנטל של AMD.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אוקטובר 2013, 09:09

גם AC4 עכשיו ציינו כל מיני הבדלים בין הגרסאות השונות, ושוב מציני שם שהSSAO או HBAO או AO כלשהו יהיה בלעדי לPC.
אני מוכרח להודות שאני בחיים לא הבנתי למה זה טוב. כל ע שאני מדליק את הAO, לא משנה איזה מהם ההבדל היחיד שאני רואה בפועל הוא רידה בפריימים.

מישהו יכול להסביר פעם אחת ולתמיד מה כל כך מתקדם ב"אפקט" הזה, שאפילו בתמונות שנועדו להמחיש את ההבדל - העין שלי מסרבת לראות אותו לחלוטין?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 אוקטובר 2013, 09:10

DrKeo כתב:ואז יגיע חלונות 9 שיעיף את ה"מטרו" הטפשי הזה מהמצב מסך מלא או שיעבירו אותו לדסקטופ, יודו שצדקתי, ויסגרו עניין.

יש להם בדיוק שלוש אפשרויות לתקן את חלונות 9 מהקטסטרופה של 8:
1) להעיף את המטרו לגמרי, לבנות חלונות שנראה כמו חלונות 7 עם השדרוגי UI, ביצועים וחיפוש הנדרשים.
2) לשלב את המטרו לדסקטופ עצמו, כלומר שהאייקונים של הדסקטופ פשוט יהיו המטרו וזהו. סוג של פיוז'ן בין המטרו לדסקטופ הקלאסי, לא ההפרדה המגוחכת שיש היום שיוצרת הרגשה של שתי מערכות הפעלה נפרדות
3) לעשות התחל היברידי, סוג של חצי חלון נפתח כמו בחלונות 7 אבל התוכן שלו מזכיר את המטרו והשאר בסגנון חלונות 7

בקיצור, או להזיז את המטרו למקום שלא יפריע או להעיף אותו לאלף רוחות, זה ממשק לטאבלטים לא לעכבר ומקלדת.

1) הביצועים של ווינדוס 8 מצוינים. עולים על אלו של ווינדוס 7. החיפוש בווינדוס 8 גם מצוין וטוב מזה של 7 ובעדכון הוא שופר - ברגע שאתה מחפש במחשב שלך, אתה מחפש גם באינטרנט, ככה שאתה יכול בשניה למצוא גם שיר שאתה מחפש במחשב שלך וגם שירים נוספים של אותו זמר. הבעיה היחידה עם החיפוש (המיידי) עכשיו היא שהוא מחפש בעזרת בינג.
2) עכשיו כשהרקע של שולחן העבודה הוא הרקע של תפריט ההתחל, אני לא מרגיש שום הרגשה של שתי מערכות הפעלה. תיקון פשוט, שטיפל בבעיה הזאת, שבאמת היתה אך ורק ברמת הרגש.
3) רעיון מגניב. זה בסה"כ אומר להקטין את ההתחל הנוכחי לחצי/שליש/רבע מהמסך, אז זה בטח פשוט וקל לעשות את זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 אוקטובר 2013, 12:09

די איזו דרמה.. ממש "קטסטרופה". ווינדוס 8 טוב מ7 בכל פרמטר שהוא.

העדכון פתר את כל הניט פיקינג שיכלת לעשות למערכת עם תפריט סטארט טוב ממה שהיה ב7. לחיצה ימנית על הכפתור התחל פותחת לך:
programs and features - המסך של uninstall וכאלה
power options
event viewer
system
device manager
network connections
disk management
computer management
command prompt
command prompt (admin)
task manager
control panel
file explorer
search
run
shut down and sign out
desktop

אם נדמה לך שהסטארט בווינדוס 7 נותן לך יותר אתה פשוט הוזה.

בנוסף כמו ששחר אמר אתה יכול לעשות BOOT לדסקטופ אז בכלל אין מה לדבר.

אגב יש אפשרות סוף סוף לצמצם אריח לממש קטן כמו בווינפון וגם אפשרות לאריח בגודל LARGE. שיפור מבורך לסטארט סקרין.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 אוקטובר 2013, 13:02

swiss-the-engine כתב:די איזו דרמה.. ממש "קטסטרופה". ווינדוס 8 טוב מ7 בכל פרמטר שהוא.

העדכון פתר את כל הניט פיקינג שיכלת לעשות למערכת עם תפריט סטארט טוב ממה שהיה ב7. לחיצה ימנית על הכפתור התחל פותחת לך:
programs and features - המסך של uninstall וכאלה
power options
event viewer
system
device manager
network connections
disk management
computer management
command prompt
command prompt (admin)
task manager
control panel
file explorer
search
run
shut down and sign out
desktop

אם נדמה לך שהסטארט בווינדוס 7 נותן לך יותר אתה פשוט הוזה.

בנוסף כמו ששחר אמר אתה יכול לעשות BOOT לדסקטופ אז בכלל אין מה לדבר.

אגב יש אפשרות סוף סוף לצמצם אריח לממש קטן כמו בווינפון וגם אפשרות לאריח בגודל LARGE. שיפור מבורך לסטארט סקרין.

העדכון ממש לא פתר את בעיית הניטפיקינג הזאת. בעיית הניטפיקינג הזאת היתה מוטעית מאז יציאת ווינדוס 8.
גם לפני העדכון יכלת לעשות מקש ימני בפינה התחתונה (איפה שהיה חבוי מקש ההתחל שיש עכשיו) ולגשת לרוב האפשרויות הללו. הם רק הוסיפו עוד כמה בעדכון.
זה באמת הרבה יותר שימושי ממה שהיה בווינדוס 7 ובשילוב עם החיפוש, באמת שלדעתי זה רק שיפור לתפריט ההתחל הקלאסי.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 90 אורחים