סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 ינואר 2015, 02:24

DrKeo כתב:נמכרו 10.5 מליון מכשירי לומיה ברבעון האחרון לעומת 8.5 ברבעון הזהה שנה שעברה על פי דוח הרבעוני של מיקרוסופט.

אלו מספרים שמזכירים את LG וסמסונג, לא? הם דיווחו על סביב ה16 מיליון בתקופה האחרונה, אם אני זוכר נכון. נשמע כמו שיפור די עצום. הם עוד עלולים לתפוס נתח שוק יפה, עם המכשירים הממש נחמדים שלהם ומערכת ההפעלה המאוד מעניינת שלהם.
בטח לא נשווה את זה לאפל, שמכרה 10 מיליון אייפון 6 ו6+ בפחות מחודש, בהשקה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 ינואר 2015, 07:16

וינדוס פון היא אחלה מערכת. אם קרובת משפחה מבוגרת שלי הצליחה לתפעל טלפון כזה בקלות כמעט בלי שאלות, מיקרוסופט עשו עבודה טובה. מכמה משחקים שלי איתה, ממש אהבתי. רק חבל שאין אפליקציות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 ינואר 2015, 10:04

מקווה שחלונות 10 יקפיץ את מכירות הטלפונים הניידים שעובדים איתו, ויגרור תמיכה רצינית באפליקציות...
הם לגמרי "מחוץ לתחרות" אמיתית כרגע, ושחקן שלישי זה תמיד טוב :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 ינואר 2015, 12:20

אולי אין אפליקציות ישראליות אבל בחו"ל נדיר שאין אפליקציות. במינימום יש צד ג' שמייצר אפליקציה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 ינואר 2015, 12:26

swiss-the-engine כתב:אולי אין אפליקציות ישראליות אבל בחו"ל נדיר שאין אפליקציות. במינימום יש צד ג' שמייצר אפליקציה.

הרבה אפליקציות חסרות, אבל אני חושב שהם מצמצמים את הפער בקצב יפה מאוד.
אני מאוד מקווה לראות אותם זוכים בנתח שוק יפה. תמיד אמרתי שאם אי פעם משהו ישכנע אותי לעבור מiOS, זה יהיה ווינדוס ולא אנדרואיד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 ינואר 2015, 12:39

"הרבה אפליקציות חסרות"
כמו...
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2015, 12:40

אני בטוח שלפחות בתחום המשחקים יש חוסר גדול, אפילו האנדרואיד מאחר רצינית מאחורי IOS משחקים רבים. למשל HEART STONE, אולי המשחק הנייד הכי חשוב של השנים האחרונות, יצא לאנדרואיד רק עכשיו באיחור של שנה אחרי IOS. אני ממש בספק אם יש גרסת WINPHONE.

אני בטוח שלא חסרות דוגמאות, אני יודע למשל שGET TAXI הגיע באיחור של כמעט שנתיים לווינפון. אני בטוח שאם אני אעבור על רשימת האפליקציות שלי כמות יפה מהן לא יהיו בווינפון.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 ינואר 2015, 13:00

swiss-the-engine כתב:"הרבה אפליקציות חסרות"
כמו...

Splitwise.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 ינואר 2015, 13:05

DrKeo כתב:אני בטוח שלפחות בתחום המשחקים יש חוסר גדול, אפילו האנדרואיד מאחר רצינית מאחורי IOS משחקים רבים. למשל HEART STONE, אולי המשחק הנייד הכי חשוב של השנים האחרונות, יצא לאנדרואיד רק עכשיו באיחור של שנה אחרי IOS. אני ממש בספק אם יש גרסת WINPHONE.

אני בטוח שלא חסרות דוגמאות, אני יודע למשל שGET TAXI הגיע באיחור של כמעט שנתיים לווינפון. אני בטוח שאם אני אעבור על רשימת האפליקציות שלי כמות יפה מהן לא יהיו בווינפון.

באתי לכתוב משהו מאוד דומה... אין ספק שHS הוא ה-משחק, דיל ברייקר מבחינתי אם אין אותו :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 ינואר 2015, 14:06

Nucleus_Dawn כתב:
Splitwise.

אפילו באתר שלהם הם רושמים ומציגים לינק לצד שלישי.
http://www.windowsphone.com/en-us/search?q=splitwise

נדב מה זה משנה אם GET TAXI הגיע באיחור? היא קיימת? אנחנו לא מדברים על העבר אלא ההווה.

בקשר למשחקים כן, אני מניח שיש חסך מכיוון שיש חסך גם באנדרויד.

בכל אופן כמו שאמרתי... נדיר מאוד מאוד מאוד שתמצא משהו שאין לו לפחות מפתח צד שלישי שמייצר אפליקציה או מישהו עם אפליקציה שפשוט עושה בדיוק את אותו הדבר רק תחת שם אחר.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2015, 14:55

swiss-the-engine כתב:אפילו באתר שלהם הם רושמים ומציגים לינק לצד שלישי.

נדב מה זה משנה אם GET TAXI הגיע באיחור? היא קיימת? אנחנו לא מדברים על העבר אלא ההווה.

בכל אופן כמו שאמרתי... נדיר מאוד מאוד מאוד שתמצא משהו שאין לו לפחות מפתח צד שלישי שמייצר אפליקציה או מישהו עם אפליקציה שפשוט עושה בדיוק את אותו הדבר רק תחת שם אחר.

כי שנתיים לא היה אותה, בדיוק כמו שהיום יש כנראה מלא אפליקציות שלא יהיו בשנתיים הקרובות. אני אפילו לא מדבר על משחקים, אפילו האנדרואיד לא מקבל אותם בזמן לרוב. אין דבר יותר מבאס מלשמוע פודקאסט שמשתפכים בו על משחק או אפליקציה ושאין לך אותה מיד בחנות כדי לבדוק אותה/אותו.

רק מהסתכלות מהירה על העמוד הראשי שלי באייפון כבר מצאתי את פוקט שאין בWP וכך גם על בייגל'ה, סטים, MySupermarket, Air Video או טריפ אדוויזור. האמת שזה אפילו לא היה קשה, רוב האפליקציות שיש לי על הטלפון לא קיימות בWP חוץ מאשר הבאמת ענקיות כמו פייסבוק או אינסטגראם. אני אפילו לא מדבר על משחקים, לא נראה לי שאפילו משחק אחד שיש לי בטלפון קיים בWP.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 ינואר 2015, 15:32

למה לחזור סתם על דברים?
http://www.windowsphone.com/en-us/store ... 237de2db9e

שוב אני יחזור על זה שאו שיש לך את האפליקציה או שיש לך צד ג' שמייצר את האפליקציה ומשתמש בAPI של האפליקציה המקורית או שיש לך חברה שעושה אפליקציה תואמת.

לגבי משחקים אמרתי, כנראה שיש חסך, אני לא מרגיש את זה כי אני בחיים לא משחק בטלפון.

באמת שאני לא מבין למה לנסות להתווכח איתי. יש לחברה שלי אייפון מאז שיצא אייפון, היה לי תקופה ארוכה אייפוד, יש לי אייפד מאז שה3 יצא ויש לי טאבלט של ווינדוס ויש לי טלפון של ווינדוס מאז ווינדוס 7.5... אני יודע על מה אני מדבר.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 ינואר 2015, 16:00

Klayman כתב:אני מאלה שקנו את המשחק על אנדרואיד, ואני מוכרח להודות שהוא די אכזב אותי :P. המוזיקה מגניבה, הגרפיקה נחמדה מאוד, אבל הוא הרגיש חסר מאוד, בסוף. והוא נורא יקר, בשביל משחק שמסיימים בשעה וטיפה. קצת מוזר לי שעלה להם כ''כ הרבה כסף לפתח אותו.. בקיצור - אני לא התהלבתי ממנו ולא ארכוש את הDLC עד שלא תהיה הנחה משמעותית.

אגב, מאחר ובאמת רוב המכירות הגיעו מארה''ב, זה אפל שולטת בצורה די רצינית, זה לא מפתיע שלiOS יש נתח גדול יותר מהמכירות.

משחק המובייל הטוב ביותר ששיחקתי ב2014 הוא ללא ספק Hitman Go

מסכים. המשחק הרגיש כמו Fez for dummies, עם בערך אפס אתגר ואורך מאד קצר. ואני בכלל קיבלתי אותו חינם בחנות של אמזון...
את Hitman Go ממש מדגדג לי לקנות, אבל איכשהו אני יודע שעוד כמה זמן הוא בטח גם יוצא אצל אמזון בחינם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2015, 16:15

swiss-the-engine כתב:למה לחזור סתם על דברים?
http://www.windowsphone.com/en-us/store ... 237de2db9e

שוב אני יחזור על זה שאו שיש לך את האפליקציה או שיש לך צד ג' שמייצר את האפליקציה ומשתמש בAPI של האפליקציה המקורית או שיש לך חברה שעושה אפליקציה תואמת.

לגבי משחקים אמרתי, כנראה שיש חסך, אני לא מרגיש את זה כי אני בחיים לא משחק בטלפון.

באמת שאני לא מבין למה לנסות להתווכח איתי. יש לחברה שלי אייפון מאז שיצא אייפון, היה לי תקופה ארוכה אייפוד, יש לי אייפד מאז שה3 יצא ויש לי טאבלט של ווינדוס ויש לי טלפון של ווינדוס מאז ווינדוס 7.5... אני יודע על מה אני מדבר.

סליחה, טעיתי באפליקציה אחת. האתר שלהם אומר שיש להם אפליקציה רק לטבלטים WP, לא לטלפונים אבל ניחה. עדין זה מצחיק כי בדקתי איזה 6 אפליקציות שבעמוד הראשי שלי ומתוכם ל5 לא היה גרסת WP. לא הייתי עובר לאנדרואיד בגלל המחסור אפליקציות/משחקים שלו ביחס לIOS אז אתה טוען שלWP אין מחסור?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 ינואר 2015, 16:24

מה הקשר מה שכתבת פה? לי נמאס לחזור על עצמי. תקרא את מה שכתבתי עוד כמה פעמים ואולי אז תבין מה אני כותב לך. ולא, לא הצעתי לך לעבור לווינפון... למעשה מעולם לא הצעתי למישהו שעדיף לו ווינפון מאשר אנדרויד או IOS, לא באינטרנט ולא בחיים האישיים. מה אתה רוצה אני לא יודע.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2015, 16:30

מה נסגר איתך סוויס? בקשתי שתשכנע אותי לקנות WP? ניהלנו דיון גם עם שחר ולאסקין על זה שהאפסטור של חלונות עדין ריק מדי ובתקווה הוא ישלים פערים עם חלונות 10.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 ינואר 2015, 17:38

מה נסגר איתי? זה כל מה שאני כתבתי
"אולי אין אפליקציות ישראליות אבל בחו"ל נדיר שאין אפליקציות. במינימום יש צד ג' שמייצר אפליקציה."
אתה החלטת להתווכח, אני הגבתי, הראתי לך בקטנה שאתה טועה ובואפן כללי אמרתי שאת רוב האפליקציות יש ואם לא של צד א' אז צד ג' שמשתמש בAPI של צד א' או שיש אפליקציות תואמות של חברה אחרת שעושה בדיוק את אותו הדבר.

אתה זה שהחליט להכניס לדיון "אני לא עובר לאנדרויד בגלל אפליקציות אז לווינפון אפשר לעבור?" כאילו אני משכנע אותך לעבור לאנדרויד או לווינפון.

אתה צריך לקרוא שוב את התגובות כי אני לא מבין מה אתה רוצה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2015, 17:58

swiss-the-engine כתב:מה נסגר איתי? זה כל מה שאני כתבתי
"אולי אין אפליקציות ישראליות אבל בחו"ל נדיר שאין אפליקציות. במינימום יש צד ג' שמייצר אפליקציה."
אתה החלטת להתווכח, אני הגבתי, הראתי לך בקטנה שאתה טועה ובואפן כללי אמרתי שאת רוב האפליקציות יש ואם לא של צד א' אז צד ג' שמשתמש בAPI של צד א' או שיש אפליקציות תואמות של חברה אחרת שעושה בדיוק את אותו הדבר.

אתה זה שהחליט להכניס לדיון "אני לא עובר לאנדרויד בגלל אפליקציות אז לווינפון אפשר לעבור?" כאילו אני משכנע אותך לעבור לאנדרויד או לווינפון.

אתה צריך לקרוא שוב את התגובות כי אני לא מבין מה אתה רוצה.

רק שזה ממש לא נדיר שאין אפליקציות WP, מקבילים זה לא רלוונטי. וכמו שאמרת בעצמך, ישראליות אין כמעט בכלל ומשחקים אין מה לדבר בכלל. או במילים אחרות, שחר ולאסקין אומרו את הבעיה האמיתית בWP, חוסר בתוכן.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 ינואר 2015, 18:19

אמרתי שאני לא יודע לגבי אפליקציות ישראליות.

אז כן... ומה זה "מקביל"? אפליקציה של צד ג' עם הAPI של החברה זה "מקביל" מבחינתך? ואפליקציה שהיא באמת מקבילה... לחלוטין לא קשורה אבל עושה את אותו הדבר (לפעמים יותר טוב אפילו, לא שזה משנה) כמו מה שאתה משתמש בו כיום (כמו נגיד האפליקצית רשימת קניות שלך) זאת אפליקציה לא רלוונטית? מה אתה רציני כאילו? אתה מדבר כאילו אנחנו מדברים על איזה תוכנה סוג ז שמחקה את פוטושופ על הדסקטופ.

נ.ב
שוב. אני היחידי פה שבכלל יש לו ניסיון אז אני לא מבין מה הויכוח.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2015, 18:34

swiss-the-engine כתב:אמרתי שאני לא יודע לגבי אפליקציות ישראליות.

אז כן... ומה זה "מקביל"? אפליקציה של צד ג' עם הAPI של החברה זה "מקביל" מבחינתך? ואפליקציה שהיא באמת מקבילה... לחלוטין לא קשורה אבל עושה את אותו הדבר (לפעמים יותר טוב אפילו, לא שזה משנה) כמו מה שאתה משתמש בו כיום (כמו נגיד האפליקצית רשימת קניות שלך) זאת אפליקציה לא רלוונטית? מה אתה רציני כאילו? אתה מדבר כאילו אנחנו מדברים על איזה תוכנה סוג ז שמחקה את פוטושופ על הדסקטופ.

נ.ב
שוב. אני היחידי פה שבכלל יש לו ניסיון אז אני לא מבין מה הויכוח.

כי יש אלף אפליקציות שמירה למאוחר יותר אבל פוקט טובה מרובן, כי יש אלף אפליקציות של תחבורה אבל GET TAXI היא חברה יחודית בדיוק כמו שLEAF יחודית ו-UBER יחודית. זה מגוחך בכלל שאתה אומר שיש חיקויים, למי אכפת מחיקויים? אולי חלק עובדים חרא, חלק סבבה וחלק יותר טוב מהמקור, איך זה רלוונטי? כמשתמש ששומע "היי יצאה אפליקציה חדשה, קוראים לה HEART STONE" ואני רוצה לשחק בזה גם אז אני אמור לחכות עכשיו שנתיים או לחכות ל"SHMART STONE" שיהיה משחק קלפים דומה? זה לא רציני.

לכל אפליקציה יש אלף וריאציות, גם בAPP STORE של אפל, אתה אתה רוצה את X וזה לא קיים אז זאת בעיה. אתה חושב שאתה היחיד שהתנסה בחיקויים וכל מני משתמשי API למיניהם? שלפני שלוש שנים שהייתי עדין עם אנדרואיד והוא היה יותר בחיתולים לא הרצתי שלל חיקויים? שלא שחקתי בחיקוי BEJEWELED במקום במקור של פופקאפ? כן, זה היה קיים ויכלתי לשחק בזה אבל זה היה OFF לגמרי, זה לא הרגיש טוב וזה לא היה כיף כמו BEJEWELED. להגיד שיש כל מני חיקויים שיוצאים אחרי כמה חודשים זה נחמד אבל זה לא רציני.

אבל גם אם נתעלם מכל זה, איך אמורים להשתמש בmysupremarket? אפליקציה ישראלית כן, אבל אנחנו חיים בישראל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 ינואר 2015, 21:29

swiss-the-engine כתב:אפילו באתר שלהם הם רושמים ומציגים לינק לצד שלישי.

בדיוק. האפליקציה לא קיימת בWP ואכן השותף שלי, שיש לו לומיה, נאלץ להכניס את הקניות\חשבונות שלו, דרך האתר (למרות שהוא לרוב פשוט מבקש מהשותף השני, לעשות את זה באותו רגע, דרך הטלפון).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2015, 21:32

Nucleus_Dawn כתב:
בדיוק. האפליקציה לא קיימת בWP ואכן השותף שלי, שיש לו לומיה, נאלץ להכניס את הקניות\חשבונות שלו, דרך האתר (למרות שהוא לרוב פשוט מבקש מהשותף השני, לעשות את זה באותו רגע, דרך הטלפון).

האתר שלהם לא באמת שמיש במובייל, אם לא היה לי My Supermarket באפליקציה לא ממש הייתי יכול לעשות קניות עד שהייתי מגיע הביתה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 ינואר 2015, 21:38

DrKeo כתב:האתר שלהם לא באמת שמיש במובייל, אם לא היה לי My Supermarket באפליקציה לא ממש הייתי יכול לעשות קניות עד שהייתי מגיע הביתה.

דיברתי ספציפית על splitwise.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2015, 21:45

אה אוקיי, אותו מקרה בכל מקרה :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 ינואר 2015, 22:08

DrKeo כתב:אה אוקיי, אותו מקרה בכל מקרה :)

כן. אחד מיני רבים.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 21 אורחים