ת׳רד Valve הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת׳רד Valve הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2015, 11:43

omerkot כתב:אתמול הזמנתי מאמאזון אוזניות (Sennheiser Momentum). הlist price הנקוב שלהם הוא 230$ והמחיר ששילמתי הוא 99$.
המחשבים האלה לא הולכים להמכר בחודשים הקרובים והסיבה היחידה למחירים האלה היא שזה התמחור שהיצרנים מוכנים להתחייב לו כרגע. מי שיקבע באמת את המחיר הם כוחות השוק ובשלב הזה הקביעה שהתמחור מופקע ושהמוצר הוא DOA היא מוקדמת מדי.

אלוהים יודע מה יהיה עד השיגור, זה גם מצחיק שמכריזים מכונות עם 270X או עם 970GTX כשהן יוצאות בנובמבר ועד אז סדרה 300 של AMD בטוח תהיה בחוץ וגם יש סיכוי (די קלוש אבל סיכוי) שסדרה 1000 של NVIDIA גם תצא. אז כן, מדובר כנראה בהשערות ושום דבר לא סופי אבל פי 2 ממחיר השוק? זה ה"ניחוש" שלהם? מאוד מקווה בשבילם שזה לא נכון.

קליימן, כן מכונות סטים בלבד יהיו די מצומצמות בתמיכה, אבל הן פתוחות לגמרי כך שאם תרצה אתה יכול להתקין עליהן חלונות. זה יהיה ממש מצחיק, אבל אתה יכול. אני משער שחלונות 10 יחד עם סטים שעולה בBOOT ישר לתוך מצב BIG PICTURE זה לא בדיוק חווית הקונסולה האולטימטיבית, אבל זה אפשרי. היי, לפחות זה יעשה COLD BOOT תוך 13 שניות ולא תוך 40 כמו הONE :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מרץ 2015, 12:26

bling כתב:מה אתה קונה PC או סטימבוקס?

שלט.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 מרץ 2015, 12:40

אני גם יקנה את הגימפאד

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 מרץ 2015, 13:04

swiss-the-engine כתב:שלט.

אבל אתה לא משחק על המחשב, השלט הזה לא עובד עם ה ONE הרי.

ואני גם חושב שהסטימבוקס הולך להכשל, בלי קשר למחירים אני חושב שמבחינת קונספט אין לזה מקום, כל הקונפיגורציות עושות את זה מורכב מדי עבור שחקני הקונסולות ואני לא רואה אותם מחליפים את הקונסולה שלהם בזה במיוחד שזה מגיע באיחור של שנתיים לשוק עד שיצא, שחקני PC עדיף להם לקנות מחשב שולחני רגיל בביצועים עדיפים רוב הסיכויים ולהשתמש בסטימלינק להסטרים לטלוויזיה, אפילו תמיכה מיוחדת לסטימבוקסים לא תהיה כי יש כל כך הרבה קונפיגורציות שונות שאף מפתח לא הולך להתעסק עם פיתוח שמותאם במיוחד בשביל כל אחת, למה בכלל צריך את זה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2015, 13:37

bling כתב:אבל אתה לא משחק על המחשב, השלט הזה לא עובד עם ה ONE הרי.

ואני גם חושב שהסטימבוקס הולך להכשל, בלי קשר למחירים אני חושב שמבחינת קונספט אין לזה מקום, כל הקונפיגורציות עושות את זה מורכב מדי עבור שחקני הקונסולות ואני לא רואה אותם מחליפים את הקונסולה שלהם בזה במיוחד שזה מגיע באיחור של שנתיים לשוק עד שיצא, שחקני PC עדיף להם לקנות מחשב שולחני רגיל בביצועים עדיפים רוב הסיכויים ולהשתמש בסטימלינק להסטרים לטלוויזיה, אפילו תמיכה מיוחדת לסטימבוקסים לא תהיה כי יש כל כך הרבה קונפיגורציות שונות שאף מפתח לא הולך להתעסק עם פיתוח שמותאם במיוחד בשביל כל אחת, למה בכלל צריך את זה?

האמת שפיתוח לסטימבוקס דווקא מאוד פשוט, זה פורט סופר פשוט אם יש לך כבר גירסת LINUX. הבעיה היא של90% מהמשחקים אין גרסת לינוקס.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מרץ 2015, 13:45

bling כתב:אבל אתה לא משחק על המחשב, השלט הזה לא עובד עם ה ONE הרי.

אני לא משחק על המחשב כי יש לי קונסולה ויש לי העדפה לשחק עם שלט. בתקווה השלט הזה יהיה כמו שאני מדמיין ואז תהיי לי עוד סיבה טובה לעבור למחשב.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 מרץ 2015, 15:20

DrKeo כתב:האמת שפיתוח לסטימבוקס דווקא מאוד פשוט, זה פורט סופר פשוט אם יש לך כבר גירסת LINUX. הבעיה היא של90% מהמשחקים אין גרסת לינוקס.

כן הפורט אולי פשוט אבל אין התאמה ספציפית לחומרה כי יש כל כך הרבה קונפיגורציות.
אם Valve היתה מוציאה 2-3 וריאציות כח שונות של סטימבוקס בלבד שאי אפשר לסטות מהן אז אולי עוד היה שווה את הטרחה, אבל כרגע יש יותר מדי מפרטים מה שיוצר בלבול בקרב הקהל של הקונסולות ואין באמת התאמה מושלמת (לפחות כשאין איזו יובי שמזרזת מוצר לא גמור לשוק) בסגנון קונסולה, לשחקני PC אין פה ממש יתרון שאין להם על המחשב וברגע ש Valve הציעה פתרון הסטרמה הם הוציאו כל עוקץ שעוד נשאר למוצר שלהם.

swiss-the-engine כתב:אני לא משחק על המחשב כי יש לי קונסולה ויש לי העדפה לשחק עם שלט. בתקווה השלט הזה יהיה כמו שאני מדמיין ואז תהיי לי עוד סיבה טובה לעבור למחשב.

בגלל זה שאלתי אם אתה מתכוון לקנות PC בשאלה הראשונה שלי :)
קצת לא מובן שאתה אומר ששלט היא אחת מהסיבות שמנעו ממך לעבור ל PC שהרי השלט של ה 360 מקבל תמיכה מלאה כבר לא מעט זמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2015, 15:23

bling כתב:כן הפורט אולי פשוט אבל אין התאמה ספציפית לחומרה כי יש כל כך הרבה קונפיגורציות.
אם Valve היתה מוציאה 2-3 וריאציות כח שונות של סטימבוקס בלבד שאי אפשר לסטות מהן אז אולי עוד היה שווה את הטרחה, אבל כרגע יש יותר מדי מפרטים מה שיוצר בלבול בקרב הקהל של הקונסולות ואין באמת התאמה מושלמת (לפחות כשאין איזו יובי שמזרזת מוצר לא גמור לשוק) בסגנון קונסולה, לשחקני PC אין פה ממש יתרון שאין להם על המחשב וברגע ש Valve הציעה פתרון הסטרמה הם הוציאו כל עוקץ שעוד נשאר למוצר שלהם.

קצת לא מובן שאתה אומר ששלט היא אחת מהסיבות שמנעו ממך לעבור ל PC שהרי השלט של ה 360 מקבל תמיכה מלאה כבר לא מעט זמן.

אבל זה כל הקונספט, אין התאמה לחומרה. זה פשוט PC, רגיל לגמרי, אין הבדל. הוא סתם מגיע עם שלט סטים והמערכת הפעלה שלהם מותקנת מראש. באותה מידה אתה יכול לקחת מחשב שיושב לך בבית, להתקין עליו סטים OS ולקנות את השלט בחנות. הקונספט הוא שאם אתה בור חומרה טוטאלי ואתה רוצה לשחק משחקי PC, לך תקנה קופסת סטים ותקבל חוויה של קונסולה. זה שיש רק איזה 40 משחקים שהיא מסוגלת להריץ היום, זה כבר סיפור אחר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מרץ 2015, 16:01

bling כתב:כן הפורט אולי פשוט אבל אין התאמה ספציפית לחומרה כי יש כל כך הרבה קונפיגורציות.

יש לי PC. לגבי ה360... היה לי 360 :) אז המשכתי לשחק שם, אבל הסיבה האמיתית היא שאני לא רואה את עצמי מוציא סכומי כסף גדולים גם על קונסולות וגם על מחשב ומכיוון שלשחק במולטי עם שלט 360 נגד אנשים עם עכבר זה לא ממש סביר אז אני משקיע את הכסף בקונסולה. יתכן והשלט הזה ישנה את זה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2015, 01:26

לא היה לי מושג שיש כרגע בסטים 1839 משחקים שעובדים על סטים OS :shock:

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 מרץ 2015, 05:58

בכמה מהם אשכרה היית רוצה לשחק? או לחילופין, כמה מהם באמת יש לך בספריה? זה שיש ''הרבה משחקים ללינוקס/סטים OS'', לא אומר שאלה משחקים טובים/גדולים. שוב, אלא אם ואלב תתחיל לפתח פורטים בעצמה (כמו שgog עושים, במובן מסויים), אני לא רואה את התמיכה האמיתית והמטורפת שהם דיברו עליה (להזכירכם, הם אמרו משהו סגנון של ''המון מפיצות AAA מתכוונות לשחרר לסטים OS בצורה סדירה'').
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 מרץ 2015, 09:31

'המון מפיצות AAA מתכוונות לשחרר לסטים OS בצורה סדירה'')

עם מפתחות יפתחו לאופן GL ,במקום DX11 ובקרוב 12
תיהיה להם בגדול גירסה מוכנה לPC \מקינטוש\לינוקס\וסטים משין שגם ככה מבוססת על לינוקס
משם גירסה לPS4 זה גם דבר קל ומהיר
ועם MS תאפשר לפתח לאופן GL בXBO (אין לי מושג עם יש הגבלות ) ,אז גם פורט לשם קל ומהיר

בקיצור פורטים מהירים וזולים למיגוון מכשירים
הבעיה בDX זה שהוא בבעלות MS ,ככה שזה לא קים בPS4 ,מאקינטוש ,ובכללי מערכות הפעלה לא של MS
וזה למרות שהחומרה עצמה כן תומכת

אני כן חושב שיהיו הרבה מישחקים לסטים משין לפחות בהתחלה ,אבל לא חושב שהמכשירים שהוצגו שווים את הכסף
גם לWIIU היו הרבה מישחקים בהתחלה ,וזאת קונסולה עם חומרה יעודית

מפתחות בוחנות את השטח ,ונוטשות שהמכירות לא מצדיקות את ההשקעה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2015, 11:36

Klayman כתב:בכמה מהם אשכרה היית רוצה לשחק? או לחילופין, כמה מהם באמת יש לך בספריה? זה שיש ''הרבה משחקים ללינוקס/סטים OS'', לא אומר שאלה משחקים טובים/גדולים. שוב, אלא אם ואלב תתחיל לפתח פורטים בעצמה (כמו שgog עושים, במובן מסויים), אני לא רואה את התמיכה האמיתית והמטורפת שהם דיברו עליה (להזכירכם, הם אמרו משהו סגנון של ''המון מפיצות AAA מתכוונות לשחרר לסטים OS בצורה סדירה'').

לצערי לא יצאו יותר מדי משחקים טובים כי 2014 הייתה השנה הכי גרועה מזה שנים, אבל שני המצופים ביותר שלי בקרוב, בטמן והוויצ'ר 3, שניהם סטים OS. גם גדולים מהשנה האחרונה כמו SOM או CIV האחרון, מג'יקה 2, COH2, הוטליין מיאמי 2, בורדרלנדס האחרון ובורדרלנדס 2, סיינט רו 4, מטרו רדוקס, ג'אומטרי וורס 3 ועוד די הרבה משחקים. אני לא אומר שזה קרוב אפילו למושלם, אבל הפתיע אותי מאוד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 מרץ 2015, 11:49

DrKeo כתב:אבל זה כל הקונספט, אין התאמה לחומרה. זה פשוט PC, רגיל לגמרי, אין הבדל. הוא סתם מגיע עם שלט סטים והמערכת הפעלה שלהם מותקנת מראש. באותה מידה אתה יכול לקחת מחשב שיושב לך בבית, להתקין עליו סטים OS ולקנות את השלט בחנות. הקונספט הוא שאם אתה בור חומרה טוטאלי ואתה רוצה לשחק משחקי PC, לך תקנה קופסת סטים ותקבל חוויה של קונסולה. זה שיש רק איזה 40 משחקים שהיא מסוגלת להריץ היום, זה כבר סיפור אחר.

זה העניין שאין הבדל ולכן אין סיבה לרכוש את זה במקום PC, עדיף כבר שיהיה PC עם ה Link ושיוכל להיות פתוח יותר ולשמש לעוד דברים.

swiss-the-engine כתב:יש לי PC. לגבי ה360... היה לי 360 :) אז המשכתי לשחק שם, אבל הסיבה האמיתית היא שאני לא רואה את עצמי מוציא סכומי כסף גדולים גם על קונסולות וגם על מחשב ומכיוון שלשחק במולטי עם שלט 360 נגד אנשים עם עכבר זה לא ממש סביר אז אני משקיע את הכסף בקונסולה. יתכן והשלט הזה ישנה את זה.

לא הבנתי, אבל גם אם תשחק עם השלט עדיין תתחרה נגד אנשים שיש להם מקלדת ועכבר, אלא אם כן אתה מאמין שהשלט ישווה את הסקיל שלכם, אם כן אני ממש בספק שזה יקרה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 מרץ 2015, 12:21

לא הבנתי, אבל גם אם תשחק עם השלט עדיין תתחרה נגד אנשים שיש להם מקלדת ועכבר, אלא אם כן אתה מאמין שהשלט ישווה את הסקיל שלכם, אם כן אני ממש בספק שזה יקרה.

עד שלא יהיה לי את השלט לא אדע :) מה גם אבל שאם אני ירגיש שהוא אבסולוטית עדיף על שלט עם אנאלוגים אז זה גם פלוס גדול מאוד מבחינתי, בלי קשר למשחק תחרותי נגד אנשים אמיתיים.
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 מרץ 2015, 13:05

הגימפאד בטח יהיה עדיף למישחקים מסוימים
ופחות טוב לאחרים

כנירה במישחקים שיותר נוחים עם עכבר הוא יהיה עדיף
כי הוא מדמה גלגלת (אלטרנטיבה לעכבר שהיתה נפוצה פעם )

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 מרץ 2015, 08:46

כתבה מעניינת גם אם לא מחדשת במיוחד:

http://www.engadget.com/2015/03/13/valve-steam/
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 מרץ 2015, 13:49

אופסי... Valve נכשלת בשירות לקוחות:

http://steamed.kotaku.com/valve-is-not- ... 1691308332

חלק מהתגובה של ואלב:

"The BBB is a far less useful proxy for customer issues than Reddit," Johnson began. "We don't use them for much. They don't provide us as useful of data as customers emailing us, posting on Reddit, posting on Twitter, and so on."

"The more important thing is that we don't feel like our customer service support is where it needs to be right now," he said. "We think customers are right. When they say our support's bad, our initial reaction isn't to say, 'No, it's actually good. Look at all of this.' It's to say that, no, they're probably right, because they usually are when it comes to this kind of thing. We hear those complaints, and that's gonna be a big focus for us throughout the year. We have a lot of work to do there. We have to do better."

אני שמח שהם מבינים שהם צריכים להשתפר, אבל תחילת ההודעה שלהם אומרת בעצם ''אכפת לנו רק מתלונות שמפורסמות בפומבי''. בושה שחברה שמרוויחה כ''כ הרבה כסף, מקבלת ציון כזה עלוב בתמיכה ושירות לקוחות.

אגב, EA, הרשעית, הנוראית, העלובה ובור השופכין של תעשיית המשחקים, קיבלה A+. טפו על אוריג'ן, EA והשירות ''הנוראי'' שלהם.

http://www.bbb.org/greater-san-francisc ... y-ca-64196
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מרץ 2015, 12:28

Klayman כתב:אופסי... Valve נכשלת בשירות לקוחות:

http://steamed.kotaku.com/valve-is-not- ... 1691308332

חלק מהתגובה של ואלב:

אני שמח שהם מבינים שהם צריכים להשתפר, אבל תחילת ההודעה שלהם אומרת בעצם ''אכפת לנו רק מתלונות שמפורסמות בפומבי''. בושה שחברה שמרוויחה כ''כ הרבה כסף, מקבלת ציון כזה עלוב בתמיכה ושירות לקוחות.

אגב, EA, הרשעית, הנוראית, העלובה ובור השופכין של תעשיית המשחקים, קיבלה A+. טפו על אוריג'ן, EA והשירות ''הנוראי'' שלהם.

http://www.bbb.org/greater-san-francisc ... y-ca-64196

אבל מה שווה דירוג של מסעדת המבורגרים?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 מרץ 2015, 14:21

DrKeo כתב:אבל מה שווה דירוג של מסעדת המבורגרים?

אפשר גם לשאול מה שווה דירוג רמת אוכל, של חברת צמיגים :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2015, 11:10

כולם לחפש ולהוריד את הפודקאסט החדש Gameslice. הוא של ג'ף קילי, יש רק פרק אחד שיצא אתמול ובפרק הזה האורח הוא גייב נאול. פודקאסט מעולה!

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 מרץ 2015, 19:54

וגייב אומר שם בדרך הכי ברורה שכנראה הוא יכול להגיד שפשוט אפשר לשכוח ממשחק HL חדש שיהיה בסגנון הקודמים. אם וכאשר הם יעשו עוד משחק HL הוא יכיל אלמנטים של UGC ו-game-as-sevice. ובאופן שהוא מדבר על כך שהם אי פעם יחזרו לעשות משחקים שכאלה זה אם פתאום כל העובדים יחילטו שהם רוצים לחזור לזה ויש להם סיבה טובה גם לא סביר שהם כרגע עובדים על משחק HL סינגל פלייר לVR.

בקיצור, הגיע הזמן לתלות את התקוות ולהפסיק לחשוב שההכרזה על HL3 היא מעבר לפינה. עד שואלב יוכיחו אחרת תחפשו כתובת אחרת למשחקי שחקן יחיד מצויינים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 מרץ 2015, 20:56

איזה באסה. חשבתי שבואלב עובדים באופן פתוח, איך אין שם קבוצה של עובדים עם תשוקה לפתח משחק כמו HL3 או המשך לפורטל, איזה מעפנים :/

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 מרץ 2015, 20:59

bling כתב:איזה באסה. חשבתי שבואלב עובדים באופן פתוח, איך אין שם קבוצה של עובדים עם תשוקה לפתח משחק כמו HL3 או המשך לפורטל, איזה מעפנים :/

לפתח משחק זה ממש ממש קשה. הרבה יותר קשה מלפתח פיטצ'רים לסטים וכנראה פחות מרגש מלפתח משהו בשוק טכנולוגי חדש ופורץ דרך כמו VR.
נו, שוין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2015, 21:08

Kazz כתב:וגייב אומר שם בדרך הכי ברורה שכנראה הוא יכול להגיד שפשוט אפשר לשכוח ממשחק HL חדש שיהיה בסגנון הקודמים. אם וכאשר הם יעשו עוד משחק HL הוא יכיל אלמנטים של UGC ו-game-as-sevice. ובאופן שהוא מדבר על כך שהם אי פעם יחזרו לעשות משחקים שכאלה זה אם פתאום כל העובדים יחילטו שהם רוצים לחזור לזה ויש להם סיבה טובה גם לא סביר שהם כרגע עובדים על משחק HL סינגל פלייר לVR.

בקיצור, הגיע הזמן לתלות את התקוות ולהפסיק לחשוב שההכרזה על HL3 היא מעבר לפינה. עד שואלב יוכיחו אחרת תחפשו כתובת אחרת למשחקי שחקן יחיד מצויינים.

או אני לא מסכים, זה לא מה שהוא אמר (אם הקשבת לפודקאסט ולא רק קראת ציטוטים). כי הוא אמר שהם שהם לעולם לא יחזרו לאחור ושהם חברה שונה עכשיו ובלה בלה בלה אבל הוא גם אמר שזה לא אומר מה שהפאנבואים של פורטל/HL חושבים שזה אומר. כלומר הדברים שלו התפרשו שם פחות או יותר שכשהם יוציאו משחק הוא ילמד מכל הלקחים של המשחקים הקודמים (ואגב כשהוא אמר לקחים הוא גם אמר לקחים מפורטל 2 כך שלא מדובר רק בF2P).

הוא פחות או יותר אמר שהם לא הולכים לעשות סתם עוד משחק סינגל נוסף, שהם יעשו את זה עם הצדקה טכנולוגית ולימודית. לי זה דווקא נשמע כאילו הוא אומר שאם הם יעשו כבר משחק סינגל זה יהיה איזה HL עם טכנולוגיות חדשות ודברים פורצי דרך ולא סתם עוד משחק סינגל נוסף שממשיך את הסיפור.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 103 אורחים