סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 02 מרץ 2015, 23:46

Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 03 מרץ 2015, 00:37

Klayman כתב:שחר מיתמם. הוא במפורש טרח להתייחס לנושא ''התאמת חומרה תוכנה'' ואמר שמאחר ומדובר באנדרואיד, אין סיבה להאמין שיעשו עבודה טובה בנושא. הרי ידוע שאפל מתגאה בנושא ''התאמה בין חומרה לתוכנה בצורה מושלמת'', כי היא היחידה שמייצרת מכשירים שעובדים עם iOS. אז שחר אומר שאין שום סיכוי שסמסונג יעשו עבודה טובה בנושא עם אנדרואיד, אבל הוא לא אומר את זה בהשוואה לשום חברה אחרת או שום מתחרה אחר. רק בהשוואה לS5? ממש לא, כי הוא לא מתייחס לS5 בכלל בהודעה שלו. אני, בכל מקרה, מאמין שלא זה המצב, כי המעבד 14nm שלהם אמור להיות חסכוני מאוד לצד היותו חזק ועוצמתי. כך גם הDDR4 שהם משתמשים בו.

לנושא הLG G3 - כן. הוא מכשיר נהדר. רק שהוא מתחמם ולא נותן לך להעלות את בהירותאת המסך, הוא מגמגם בביצועים. המסך האולטרא חד שלו מלא אפקט חידוד לא טבעי ומעצבן, הוא לא מחזיק סוללה ועוד צרות כאלה ואחרות. אבל כן. מכשיר מעולה.

לעומתה - סמסונג כבר הוכיחה שהיא יכולה לייצר מכשיר גלקסי S5 עם מסך QHD באותו זמן הסוללה של אחיו עם ה1080P באותו גודל סוללה: http://www.youtube.com/watch?v=paMb_cgVkug?t=2m39s . מוזמנים להתרשם בעצמכם. אז החששות שלך, שחר, לא ממש במקומן. וחוסר היכולת שלך להגיד שיכול להיות שחברה המשיקה טלפון אנדרואיד מסוגלת לעשות התאמת חומרה-תוכנה טובה, קצת מאכזב.

להגיד שלHTC M8 או M7 יש מצלמה טובה זה לעג למצלמות טובות. מצטער. http://www.youtube.com/watch?v=uZ7U8syUj6A?t=19m14s דוגמא אחת, ואתה מוזמן להתרשם מדוגמאות נוספות מאינספור ביקורות שקראתי על הM8 ברשת, כשעוד שקלתי לרכוש אותו מתנה לחבר (עם עוד כמה חברים). זוועה של מצלמה, עם 4 מגה פיקסל, במכשיר דגל יקר כ''כ.

זאת הסיבה למה אני מחכה לגלקסי 6. הG3 טלפון נהדר כל עוד אין עליו עומס או שמשהו גורם לו להתחמם בטירוף ולפעמים זה מפחיד אותי עד שאני מפסיק להישתמש בו לאיזה חצי שעה. חוץ מהדבר הזה זה באמת טלפון נהדר שב90% מהזמן עושה עבודה מצויינת :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 מרץ 2015, 10:41

Klayman כתב:שחר מיתמם. הוא במפורש טרח להתייחס לנושא ''התאמת חומרה תוכנה'' ואמר שמאחר ומדובר באנדרואיד, אין סיבה להאמין שיעשו עבודה טובה בנושא. הרי ידוע שאפל מתגאה בנושא ''התאמה בין חומרה לתוכנה בצורה מושלמת'', כי היא היחידה שמייצרת מכשירים שעובדים עם iOS. אז שחר אומר שאין שום סיכוי שסמסונג יעשו עבודה טובה בנושא עם אנדרואיד, אבל הוא לא אומר את זה בהשוואה לשום חברה אחרת או שום מתחרה אחר. רק בהשוואה לS5? ממש לא, כי הוא לא מתייחס לS5 בכלל בהודעה שלו. אני, בכל מקרה, מאמין שלא זה המצב, כי המעבד 14nm שלהם אמור להיות חסכוני מאוד לצד היותו חזק ועוצמתי. כך גם הDDR4 שהם משתמשים בו.

לנושא הLG G3 - כן. הוא מכשיר נהדר. רק שהוא מתחמם ולא נותן לך להעלות את בהירותאת המסך, הוא מגמגם בביצועים. המסך האולטרא חד שלו מלא אפקט חידוד לא טבעי ומעצבן, הוא לא מחזיק סוללה ועוד צרות כאלה ואחרות. אבל כן. מכשיר מעולה.

לעומתה - סמסונג כבר הוכיחה שהיא יכולה לייצר מכשיר גלקסי S5 עם מסך QHD באותו זמן הסוללה של אחיו עם ה1080P באותו גודל סוללה: http://www.youtube.com/watch?v=paMb_cgVkug?t=2m39s . מוזמנים להתרשם בעצמכם. אז החששות שלך, שחר, לא ממש במקומן. וחוסר היכולת שלך להגיד שיכול להיות שחברה המשיקה טלפון אנדרואיד מסוגלת לעשות התאמת חומרה-תוכנה טובה, קצת מאכזב.

להגיד שלHTC M8 או M7 יש מצלמה טובה זה לעג למצלמות טובות. מצטער. http://www.youtube.com/watch?v=uZ7U8syUj6A?t=19m14s דוגמא אחת, ואתה מוזמן להתרשם מדוגמאות נוספות מאינספור ביקורות שקראתי על הM8 ברשת, כשעוד שקלתי לרכוש אותו מתנה לחבר (עם עוד כמה חברים). זוועה של מצלמה, עם 4 מגה פיקסל, במכשיר דגל יקר כ''כ.

אני לא מתמם בכלל. אתה זה שהעלית את נושא ההתאמה בין חומרה ותוכנה ולא אני. אתה מעדיף שאתעלם מהטענות שלך?
לא ברור שהיכולת של מפתחות להתאים חומרה ותוכנה באנדרואיד מצומצמת באופן משמעותי, לעומת iOS, בגלל שהחברות שמייצרות מכשירי אנדרואיד לא כותבות את מערכת ההפעלה, from the ground up? אנדרואיד נכתבה כדי לפעול על מגוון עצום של מכשירים ולא כדי להתאים לחומרה מאוד ספציפית.
מעבר לזה, בין יצרניות המכשירים המובילות, סמסונג היא אחת הפחות טובות בכתיבת תוכנה והיא חיזקה את הרושם הזה עם כל איטרציה של טלפוני הדגל שלה. זה לא אומר שהיא לא יכולה לשנות את זה, אבל זה בטח לא יהיה צפוי.

אתה מאוד אופטימי בנוגע לכמה המעבד החדש של סמסונג חסכוני בסוללה, לפי דעתי, אבל יש סיכוי קטן שאתה צודק. נחכה ונראה. יהיה צורך בשיפור עצום ביעילות, בשביל שהם יוכלו להקטין סוללה, להגדיל רזולוציה, להגביר ביצועים ולהנות מאותו זמן סוללה, שלא לדבר על זמן סוללה עדיף. זה שהם הצליחו לעשות את זה, כאשר הם נותרו באותה רמת ביצועים, לא אומר שהם מסוגלים לעשות זאת, גם כאשר פרמטרים נוספים דורשים יותר אנרגיה. החששות שלי לחלוטין במקומן. חובת ההוכחה על סמסונג.
נחכה לבנצ'מארקים ונראה. אני חושב שהbest case scenario הוא זמן סוללה זהה לs5 (קרי - עמידה במקום), וזה באופטימיות אדירה. אגב, זה זמן סוללה סביר לחלוטין.

כל הבעיות שהזכרת (חלקן, כמו גמגום בביצועים, עדין שמים אותו כמה רמות מעל המתחרה מבית סמסונג) לLG G3 לא משנות הרבה. עדין מדובר במכשיר מצוין. כנראה מכשיר האנדרואיד הכי טוב בשוק, לצד הנוט 4.

להגיד שלM8 ולM7 יש מצלמה טובה, זה לא לעג למצלמות טובות, אלא סתם טענה מדויקת. לא הכי טובה. יש לה חסרונות. יש טובות יותר. אחלה מצלמה.

---

עומר, יש קליטה נהדרת לאייפון 5 והלאה. דווקא בעיית קליטה באייפונים, היתה בטלפון שלא היה עשוי מתכת, אלא היה רק בעל מסגרת ממתכת.
הדיכוטומיה הזאת של "מתכת רע, כל השאר טוב", לא באמת רלוונטית למציאות. מתכת זה מצוין לONE של HTC ולטלפונים של אפל, כבר 4 שנים. הם במקרה, או שלא במקרה, גם הטלפונים הכי יפים בשוק, לדעת רבים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 03 מרץ 2015, 12:46

אין לך בעיות קליטה כי הם לא באמת עשויים ממתכת...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2015, 13:07

omerkot כתב:אין לך בעיות קליטה כי הם לא באמת עשויים ממתכת...

זה באמת משנה? הרי יש את שני פסי האנטנה על הגב של האייפון.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 מרץ 2015, 14:37

omerkot כתב:אין לך בעיות קליטה כי הם לא באמת עשויים ממתכת...

אהה... לא באמת :roll:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 מרץ 2015, 20:37

Nucleus_Dawn כתב:
אני לא מתמם בכלל. אתה זה שהעלית את נושא ההתאמה בין חומרה ותוכנה ולא אני. אתה מעדיף שאתעלם מהטענות שלך?
לא ברור שהיכולת של מפתחות להתאים חומרה ותוכנה באנדרואיד מצומצמת באופן משמעותי, לעומת iOS, בגלל שהחברות שמייצרות מכשירי אנדרואיד לא כותבות את מערכת ההפעלה, from the ground up? אנדרואיד נכתבה כדי לפעול על מגוון עצום של מכשירים ולא כדי להתאים לחומרה מאוד ספציפית.
מעבר לזה, בין יצרניות המכשירים המובילות, סמסונג היא אחת הפחות טובות בכתיבת תוכנה והיא חיזקה את הרושם הזה עם כל איטרציה של טלפוני הדגל שלה. זה לא אומר שהיא לא יכולה לשנות את זה, אבל זה בטח לא יהיה צפוי.

אתה מאוד אופטימי בנוגע לכמה המעבד החדש של סמסונג חסכוני בסוללה, לפי דעתי, אבל יש סיכוי קטן שאתה צודק. נחכה ונראה. יהיה צורך בשיפור עצום ביעילות, בשביל שהם יוכלו להקטין סוללה, להגדיל רזולוציה, להגביר ביצועים ולהנות מאותו זמן סוללה, שלא לדבר על זמן סוללה עדיף. זה שהם הצליחו לעשות את זה, כאשר הם נותרו באותה רמת ביצועים, לא אומר שהם מסוגלים לעשות זאת, גם כאשר פרמטרים נוספים דורשים יותר אנרגיה. החששות שלי לחלוטין במקומן. חובת ההוכחה על סמסונג.
נחכה לבנצ'מארקים ונראה. אני חושב שהbest case scenario הוא זמן סוללה זהה לs5 (קרי - עמידה במקום), וזה באופטימיות אדירה. אגב, זה זמן סוללה סביר לחלוטין.

כל הבעיות שהזכרת (חלקן, כמו גמגום בביצועים, עדין שמים אותו כמה רמות מעל המתחרה מבית סמסונג) לLG G3 לא משנות הרבה. עדין מדובר במכשיר מצוין. כנראה מכשיר האנדרואיד הכי טוב בשוק, לצד הנוט 4.

להגיד שלM8 ולM7 יש מצלמה טובה, זה לא לעג למצלמות טובות, אלא סתם טענה מדויקת. לא הכי טובה. יש לה חסרונות. יש טובות יותר. אחלה מצלמה.

אתה נותן קצת הרבה יותר מדי קרדיט למצלמה של HTC בדור ה ONE. היא אולי ''סבירה''. בטח לא ''אחלה של מצלמה''. יש לכך מספיק עדויות, כתבות וביקורות. אולי האלומיניום והיופי מסחררים אותך, אך זה לא המצב. אבל כנראה שנאלץ שלא להסכים. חבל להמשיך לחפור :).
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 מרץ 2015, 07:35

טוב... השעון, כמו שהתרשמתי מראש, לא מביא שום דבר מיוחד,חדש או מעניין לשולחן. כמו שעוני האנדרואיד לפניו, גם הוא לא שכנע אותי שאני חייב לרכוש שעון חכם בקרוב. חוץ מהמנגנון החכם של החלפת הרצועות, אני גם חושב שזה אחד המוצרים המכוערים ביותר שאפל הוציאה בעשור האחרון.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מרץ 2015, 10:21

מסכים, חלקית.
הוא מכוער גם בעיניי... זאת אומרת, לא "מכוער", פשוט מאוד פשוט. נראה כמו אייפוד נאנו דור 6 שקניתי לחברה שלי יחד עם רצועת-יד כדי שתלך איתו כמו שעון.
לי אישית אין שום רצון בשעון כלשהו, לא חכם ולא טיפש, ואני גם לא בטוח שיש הרבה מאוד אנשים שצריכים כזה. האמת שלחברה שלי זה יכול להיות נח כי היא לא יכולה להיות עם הפלאפון עליה בזמן העבודה, ולפעמים היא לא שומעת את הטלפון כדי לגשת אליו, ודברים כאלה. אבל ממש לא הייתי מוציא על זה מעבר למאה דולר :)

מה שכן, הוא נראה הרבה יותר נח לתפעול מכל שאר המכשירים שיש כרגע בשוק, ובטח אפל תעזור לכל תחום ה"לבישים" להתרומם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2015, 12:38

השען הזה נראה כאילו הוא מוצר נלווה לאייפון 1 ב2007 או משהו כזה. לא ברור לי למה שמשהו יקנה את זה אלה אם יש לו סתם כסף זרוק בצד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מרץ 2015, 12:42

אני משוכנע שזה ימכור המון המון יחידות, יחסית לשעון "חכם".
לא יודע אם זו חכמה גדולה, אבל כשלון הוא לא יהיה.

העיצוב באמת מזכיר את האייפון הראשון, לא מבין אותם... מצד אחד מציגים את המחשב שמעוצב בצורה הטובה ביותר בהסטוריה, ומצד שני הדבר הזה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 מרץ 2015, 13:38

אני עדין חושב שהוא נראה ממש אחלה.
גם נשמע שזמן הסוללה שלו סביר, גם אם לא מוצלח במיוחד.

בשורה התחתונה, השעון הזה מאוד דומה לאייפון המקורי. שוק חדש יחסית, עם כמה ניסיונות של ענקיות חומרה אחרות, שפשוט כשלו במכירות ולא הצליחו לגרום לקהל גדול לחשוב שיש צורך במוצר.
הם ממש באותה סיטואציה, בשוק השעונים החכמים, שהם היו בשוק הטלפונים החכמים. עכשיו צריך לחכות ולראות, האם הם מסוגלים להוביל עוד מהפכה עצומה וליצור שוק (כמעט) יש מאין.
5
הבדל מהותי, לעומת האייפון (לפחות עבורי), הוא שעדין לא ברור שזה משהו שצריך. ברגע שראיתי את האייפון המקורי, היה לי ברור שזה יהיה שימושי במיוחד. עם השעון הזה, אני לא מרגיש ככה.
נראה לי נחמד להסתכל מה הנוטיפיקציה שקיבלתי בשעון, במקום להוציא את הטלפון מהכיס, אבל לא נחמד ברמת 500$.

בקיצור, אני בהחלט לא מתכנן לקנות שעון חכם, אבל אם יש חברה שמסוגלת לשנות את דעתי, זו אפל. נראה איך יראה השעון השני, בעוד שנה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2015, 13:56

אצלי זאת משוואה מאוד פשוטה. ראיתי לראשונה את האייפון ואמרתי לעצמי שאני חייב את זה עכשיו. ראיתי לראשונה את האייפד ואמרתי שזה נראה ממש מגניב ואני ארצה לקנות כזה מתישהו. ראיתי לראשונה את האפל WATCH ואמרתי לעצמי למה שמשהו ירצה דבר כזה?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 מרץ 2015, 14:01

DrKeo כתב:אצלי זאת משוואה מאוד פשוטה. ראיתי לראשונה את האייפון ואמרתי לעצמי שאני חייב את זה עכשיו. ראיתי לראשונה את האייפד ואמרתי שזה נראה ממש מגניב ואני ארצה לקנות כזה מתישהו. ראיתי לראשונה את האפל WATCH ואמרתי לעצמי למה שמשהו ירצה דבר כזה?

כשראיתי לראשונה את האייפד לא הבנתי למה אנשים בכלל צריכים משהו כזה ולמה אפל בוחרים להוציא מכשיר ש100% יכשל לחלוטין, כי אין לו שום שימוש והוא סתם מכשיר ביניים, עם שוק ששואף לאפס.
זו הסיבה העיקרית שאני פשוט לא מהמר נגד אפל. הם מסוגלים ליצור שוק מכלום. נחכה ונראה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 מרץ 2015, 14:31

מעולם לא הבנתי את האנשים שזלזלו באייפאד. עוד מהפעם הראשונה שהחזקתי את האייפון הראשון היה ברור לי שלנפח אותו יהיה אדיר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 מרץ 2015, 14:52

על טאבלטים לא התפלאתי - על פאבלטים שצמחו כן. (עדיין כן, כלומר, אם זה גדול מלהכנס לכיס - אז למה לא כבר טאבלט? למה?~!!?!?!?!?!?)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2015, 15:18

אני עם סוויס, כשראיתי אייפד רציתי אחד. מכשיר שאפשר לראות בו סרטים במיטה, לגלוש בזמן שאני מרוח בספה וכו׳? כן בבקשה. איך לא ראית פוטנציאל? ביחוד כשהוא הוכרז האייפון היה רק 3.5״ והאנדרואידים בקושי 4״.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 מרץ 2015, 15:27

bozeman כתב:על טאבלטים לא התפלאתי - על פאבלטים שצמחו כן. (עדיין כן, כלומר, אם זה גדול מלהכנס לכיס - אז למה לא כבר טאבלט? למה?~!!?!?!?!?!?)

מבחינתי לדוגמא זה אחלה בתור אחד שמדבר רק עם אוזניה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מרץ 2015, 15:31

אני עד היום לא מבין טאבלטים, אז מן הסתם שגם פאבלטים זה הדבר הכי מיותר שיש...
זה פשוט לא נח בכיס, ביד או באוזן.
ועזבו אותי שאני קטן יחסית, יש לי חבר שהוא חתיכת קולוסוס, קנה 6 פלוס והוא החליף ל-6 רגיל בתוך שבוע.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 מרץ 2015, 15:46

שווה יהיה להמתין לביקורות המלאות על השעון. אני די בטוח שתהיה לו חוויית משתמש סבבה יחסית. האם ראיתם בו משהו שובר /משנה שוק? אגב, מן הראוי לצחוק על אפל על כך שהוסיפה מיקרופון ורמקול כדי שיהיה ניתן לדבר דרכו, בדיוק כפי שלעגו על כך לסמסונג בשעון החכם הראשון שהוציאה.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2015, 15:47

Laskin כתב:אני עד היום לא מבין טאבלטים, אז מן הסתם שגם פאבלטים זה הדבר הכי מיותר שיש...
זה פשוט לא נח בכיס, ביד או באוזן.
ועזבו אותי שאני קטן יחסית, יש לי חבר שהוא חתיכת קולוסוס, קנה 6 פלוס והוא החליף ל-6 רגיל בתוך שבוע.

אני מבין את הקונספט, גם אני מת למסך ענקי וחד ביד כשאני גולש במונית שירות, אבל זה פשוט לא מוצר נוח. לא נוח לדבר, לא נוח לשים בכיס... זה לא בשבילי. אולי ביום שבו הבייזל של המכשיר יהיה ברוחב רבע מ"מ מכל הכיוונים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2015, 18:00

התחילה לרוץ שמועה שסמסונג רוצה לקנות את AMD כדי להחרות חזק יותר באינטל וקאווליקום.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 מרץ 2015, 08:37

DrKeo כתב:התחילה לרוץ שמועה שסמסונג רוצה לקנות את AMD כדי להחרות חזק יותר באינטל וקאווליקום.

הגיוני, AMD חברה קטנה במונחים של סאמסונג, אם זה יכניס אותם לשוק חדש שהם מעולם לא נכנסו איליו מה רע. זה למעשה ייצור תקדים שני לימינו של חברה שמתכננת את המעבדים של עצמה וגם מייצרת אותם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 30 מרץ 2015, 14:00

Death_119 כתב:הגיוני, AMD חברה קטנה במונחים של סאמסונג, אם זה יכניס אותם לשוק חדש שהם מעולם לא נכנסו איליו מה רע. זה למעשה ייצור תקדים שני לימינו של חברה שמתכננת את המעבדים של עצמה וגם מייצרת אותם.

אבל... סמסונג כבר מתכננת את המעבדים של עצמה וגם מייצרת אותם, עם קו הExynos שלהם. רכישה כזאת היא יותר בכיוון של להגדיל נוכחות קיימת ולא להכנס לשוק חדש.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 אפריל 2015, 19:48

הביקורות לגלקסי S6 (והאדג') מתחילות לזרום. בינתיים האתרים הגדולים מתרשמים לחיוב. הביקורת עלתה לTheVerge ב31 לחודש, וכבר אתמול בערב הביקורת נעלמה מהראשי. אהמ אהמ..
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 105 אורחים