הנושא הטכני הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: הנושא הטכני הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 01 נובמבר 2023, 18:46

glass man כתב:גרסת הפס5 נשמעת ממש מעפנה טכנית, אבל ממה שאני קורא ונדמה לי שגם סטיק שיתף בחוויות שלו על זה, גם גרסת הPC רצה די פח אלא אם כן מחשב High end מריץ את המשחק וזה די בושה לרמדי לדעתי. לא זוכר מתי ראיתי בעיות טכניות כאלה אצלם כל משחק תמיד היה רץ כמו חלום.

הוא ממש לא רץ פח על הPC, פשוט יש לו דרישות גבוהות. להריץ אותו על low זאת ממש לא מילה גסה, זה לא מצב מכוער ומרודד רק כדי שהמשחק יפעל על כמה שיותר כרטיסים, זה פשוט המצב הכי נמוך שהמשחק מגיע אליו. אלו ההגדרות ps5 במצב ביצועים, והוא נראה נהדר.
במצב הזה אני יכול להריץ אותו על 70fps+ ב1440p באזורים היותר כבדים, ומעל לזה במקומות אחרים (בלי קשר המשחק מתחיל באזור יער די כבר, ככל שהתקדמתי בינתיים שאר האזורים פחות כבדים).
המשחק פשוט עולה גבוה יותר, ויש לו rt, וגם pt אבל עם זה אני יודע מראש שאין לי מה לשחק.
בסופו של דבר היה לי באג מציק אחרי התעסקות בתפריטים, אבל רק חיפשתי מה ההגדרה הכי גבוהה שאקבל איתה 30 יציב. כשסיימתי עם זה אני מריץ אותו כרגע ב1440p בהגדרות מעט יותר גבוהות מהמצב איכות של הps5, עם rt על ההגדרות הגבוהות ביותר ובלי pt, ב30fps+ יציב במקומות הכבדים וסביב ה40-45 במקומות אחרים שהגעתי אליהם בינתיים. ממש אין לי תלונות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2023, 18:56

אני שמתי על ההגדרות כי גבוהות שאפשר עם DLSS על Quality, והאמת היא שאין לי מושג כמה FPS יש לי, אבל הוא מרגיש מספיק חלק לעיניים שלי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 נובמבר 2023, 19:02

אתה לא דוגמה עם הכרטיס שלך לאסקין :).
לא שאני מדבר מאיזה כרטיס של 4 שקל, יש לי 3070rtx, אבל אם אני משיג בו 70+ ב1440p על ההגדרות של הps5 עם מעבד מאוד ישן כבר, אז אני מאמין שיש הרבה מרווח למי שרוצה לשחק בו גם עם כרטיסים פחות חזקים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2023, 21:10

אני משתמש ב-DLSS3 ליצור פריימים אבל אני דווקא לא עושה ריקונסטרקציה לתמונה, אני משחק 1440p טבעי. כשמשחקים ככה, המשחק עדין עושה DLSS אבל מ-1440p ל-4K ואז מוריד את התמונה ל-1440p. כלומר המשחק מרונדר ב-1440p טבעי, ואז עושה DLSS לרזולוציה גבוה יותר בכדי ליצור AA מושלם. עם ה-4080 בהגדרות הכי גבוהות ועם PT המשחק עובד סופר חלק. לא 120FPS+ כמו שהוא עובד כשאני עם DLSS QUALITY, אבל בהחלט משחק בין 60+ ל-80+ שעם GSYNC זה נראה ממש טוב.

אין לי מושג איך הוא נראה בקונסולות, אבל במחשב עם PT הוא נראה פסיכי לגמרי. יש במשחק צפיפות גאומטריה שבחיים לא ראיתי, בשילוב עם ה-GI, הצל וההשתקפויות המושלמים זה נראה פשוט מטורף. הדבר שהכי מטריד אותי הוא החוסר אנטרקציה עם הצמחיה, זה מרגיש כמעט כמו באג. אתה עובר דרך 10 צמחים זהים והם זזים כמו שצריך, ואז מגיעים לצמח 11 וסאגה פשוט הולכת דרכו.

מן הסתם TLOU2 הפקה ברמה אחרת לגמרי, בסופו של יום משחק עם תקציב גבוה פי 4 משל AW2. אבל אין מה להשוות בין השניים גרפית, בטח שכש-AW2 עושה בזמן אמיתי מה ש-TLOU2 אופה. לא סתם DF קראו לו כמה פעמים המשחק הכי יפה אי פעם.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2023, 21:27

כן, אבל DF הם סופר טכניים וגומרים מהשתקפויות ותאורה, אני רק אומר שלעין זה לאו דווקא המצב… גם המודלים של האנשים והבעות הפנים בינתיים קצת אכזבו אותי לעומת הציפיות, ובנוסף המשחק לרוב כל כך חשוך שזה פוגע ביופי שלו. ריאליסטי מאוד, אבל בתוצאה הסופית יש בעיניי הרבה פחות רגעי ״וואו״ מGoT או הורייזון 2. גם העצמים השונים שמפוזרים בזירות זזים, וזה נחמד, אבל הפיזיקה לא משהו בלון המעטה, וזה מאוד מוזר בהרבה מקרים.
סה״כ ציפיתי ליותר, ולעומת סייברפאנק זה אמנם נראה ריאליסטי יותר, אבל מרשים הרבה פחות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2023, 22:34

Laskin כתב:כן, אבל DF הם סופר טכניים וגומרים מהשתקפויות ותאורה, אני רק אומר שלעין זה לאו דווקא המצב… גם המודלים של האנשים והבעות הפנים בינתיים קצת אכזבו אותי לעומת הציפיות, ובנוסף המשחק לרוב כל כך חשוך שזה פוגע ביופי שלו. ריאליסטי מאוד, אבל בתוצאה הסופית יש בעיניי הרבה פחות רגעי ״וואו״ מGoT או הורייזון 2. גם העצמים השונים שמפוזרים בזירות זזים, וזה נחמד, אבל הפיזיקה לא משהו בלון המעטה, וזה מאוד מוזר בהרבה מקרים.
סה״כ ציפיתי ליותר, ולעומת סייברפאנק זה אמנם נראה ריאליסטי יותר, אבל מרשים הרבה פחות.

בסדר, גם אני גומר מהשתקפויות ותאורה..
אני לא חושב שזה ברור לאנשים שהתאורה ב-TLOU2 מול AW2 היא כמו RE עם רקעים מרונדרים מול RE תלת מימדי לגמרי. ועוד על גבי זה התאורה נראת גם הרבה יותר טוב. אני יודע שאני משחק על מחשב עם PT כך שזה לא הוגן, אבל זה זינוק מטורף מנניח TLOU2 או ספיידרמן 2, אפשר לטעון שאפילו יותר מזינוק דורי כי לקחת משהו אפוי מראש ולעשות אותו בזמן אמיתי ובו בזמן נראה יותר טוב זאת חתיכת קפיצה ענקית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2023, 22:59

כן, אבל… זה לא תמיד נראה ככה
אני גם מת על PT ואני נהנה מאוד לראות את החפצים משתקפים ו״לשחק עפ התאורה״ מכל זווית אפשרית, אבל זה עדיין לא מוציא ממני ״וואו״ מהעיניים, אלא מהראש :) אני יודע שזה ״טכנולוגיה מהעתיד״ וזה עדיין פחות ״יפה״ מהורייזון או tlou2 *בסך הכל*.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2023, 23:41

Laskin כתב:כן, אבל… זה לא תמיד נראה ככה
אני גם מת על PT ואני נהנה מאוד לראות את החפצים משתקפים ו״לשחק עפ התאורה״ מכל זווית אפשרית, אבל זה עדיין לא מוציא ממני ״וואו״ מהעיניים, אלא מהראש :) אני יודע שזה ״טכנולוגיה מהעתיד״ וזה עדיין פחות ״יפה״ מהורייזון או tlou2 *בסך הכל*.

אלן וייק 2 נראה הרבה יותר טוב מהמשחקים האלה, לפחות ב-PC. אחרי הפרולוג כשהולכים לראשונה לדיינר, העיירה נראת פשוט פסיכית, וה-overcast ביער בפרק 2 זאת תאורה שעדין לא ראיתי במשחק וידאו. TLOU2 הוא הפקה הרבה יותר מרשימה, אבל הוא לא מתקרב ל-AW2 גרפית. אין ספק ש-AW2 יותר קלאנקי מ-TLOU2, אבל הוא גם עלה פחות מרבע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2023, 08:57

בסדר אבל הקלאנקיות הזו בולטת לעין וזה משפיע על איך שזה נראה בסל הכל. ולדעתי בהרבה מובנים בהחלט tlou2 לוקח. ברור שלא בתאורה, אבל באמת שכמעט בכל היבט אחר, אלא אם ממש מתקרבים ומתמקדים… כנ״ל הורייזון 2. ומן הסתם אני משווה למחשב, אני משחק באלן ווייק על המחשב בהגדרות הכי גבוהות שאפשר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2023, 09:32

Laskin כתב:בסדר אבל הקלאנקיות הזו בולטת לעין וזה משפיע על איך שזה נראה בסל הכל. ולדעתי בהרבה מובנים בהחלט tlou2 לוקח. ברור שלא בתאורה, אבל באמת שכמעט בכל היבט אחר, אלא אם ממש מתקרבים ומתמקדים… כנ״ל הורייזון 2. ומן הסתם אני משווה למחשב, אני משחק באלן ווייק על המחשב בהגדרות הכי גבוהות שאפשר.

כמובן שיש בינהם הבדל ענק ב-ART DIRECTION אז יש דברים שאני הרבה יותר אוהב ב-TLOU2 מאשר ב-AW2 שנופלים לקטגוריה הזאת כמו למשל הדמויות עם הלוק החצי ראליסטי חצי מצוייר שלא מנסות להיות ראליסטיות לגמרי ונבנות ביד על ידי אמן, לעומת AW2 ששם אלה סריקות של אנשים אמיתיים סטייל DS למשל. אני הרבה יותר אוהב את הסגנון של TLOU2, ובשילוב עם תקציב אסטרונומי זה נראה מדהים ואני לא חושב שיש משחק בתעשיה כיום שמסוגל להתחרות בזה גם היום 3 שנים מאוחר יותר. אבל שוב, זה פונקציה של כסף, יש מעט מאוד אולפנים בתעשיה שיש להם את הכישרון לעשות את ומעט מאוד משחקים בתעשיה שיש להם את התקציב לעשות את זה ונוטידוג הם בחיתוך הסופר פיצפון הזה שאפשר לספור על יד אחת של חברות שיש להן את גם זה וגם את זה.

אבל כשאתה מסתכל על הגרפיקה עצמה של המשחק, שזה אומר תאורה, צל, שיידרים, טקסטורות, PP, מודלים וכך הלאה, TLOU2 לא בליגה של AW2. להגיד שהיתרון היחיד של AW2 על TLOU2 הוא תאורה, זה פשוט לא נכון. גם את TLOU2 וגם את הורייזן AW2 משאיר באבק בפחות או יותר כל קטגוריה טכנית אפשרית. רק הדחיסות הגאומטרית לבד היא משהו שלא ראינו עד היום במשחק וידאו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 נובמבר 2023, 14:34

חייב להסכים פה עם לאסקין, הוריזון וTLOU2 מפילי לסתות בעיני בהשוואה לAW2 וזה הזוי לחלוטין בהתחשב בזה שAW2 לינארי ושבאמת יש לו דרישות מערכת של "דור הבא"
עוד לא ראיתי אותו על חי על ההגדרות הכי גבוהות זה יגיע בהמשך, אבל לאסקין ראה ואם כבר עכשיו אני נוטה להסכים איתו לא יודע כמה זה כבר ישתנה.

כאילו, אני מבין אותך נדב, כן, היופי של TLOU2 עלה מאות מליונים בגלל שהכל שם "מלאכותי" ולא בזמן אמת, וזה מרשים בטירוף ש130 עובדים של רמדי, יכולים לעשות עכשיו משהו שמתקרב לTLOU2 שאם אתה מחשיב את האאוטסורסינג עבדו עליו מעל 2000 אנשים.ועוד טכנית ברור אפילו AW2 מתקדם בהרבה טכנית. אבל בסופו של יום זו רמדי, אישית ציפיתי ליותר מהם כי זה הם ואחרי שהם אמרו שהמשחק הזה יעיף את הצורה.

אני מתאר לעצמי שעוד לא שיחקת בקאליסטו פרוטוקול נדב, אני מבטיח לך שיש שם רגעים שהם מפילי לסתות, אמיתים גרפית ואני עוד אומר את זה על גרסת הפס5 כי התקמצנתי על גרסת הPC אלוהים יודע איך הוא נראה שם, אבל אפילו הקאליסטו יש רגעים לדעתי שמשפיל את AW2 נראה מה תחשוב שתשחק בו.

כאילו אנחנו פאקינג מדברים על רמדי. מקס פיין 1 בהשקה שלו היה נראה הדבר הכי פוטוריאליסטי שקיים, הזוי לי שחשבתי את זה בזמנו, אבל ככה הוא היה מפיל לסתות, בהשוואה לזה או אפילו לשיאים הגרפיים של קונטום ברייק, AW2 לדעתי לפחות לא עומד איתם.

והוריזון 2 עוד עולם פתוח, AW2 היה צריך לאכול אותו חי, לפי כל העדויות מדובר על משחק לינארי להדהים הם היו אמורים לסחוט הרבה יותר עם תנאי הפתיחה הללו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2023, 15:30

לחשוב ש-AW2 לא נראה כזה הרבה יותר טוב מ-TLOU2, נגיד, זה עוד דיון פילוסיפי שאפשר לנהל. להגיד ש-AW2 בקושי "מתקרב לTLOU2", זה כבר חתיכת HOT TAKE.

אני מרגיש שאני בביזארו-וורלד, שחקנו באותו משחק?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 נובמבר 2023, 16:03

נדב,ומה עם סייברפאנק 2077 באמת לדעתך AW2 יותר מרשים מסייברפאנק? כאילו סייברפאנק 2077 פאקינג עולם פתוח והתאורה מפילה לסתות המודלים מפילי לסתות ברמה הכי מטורפת שיש האנשים נראים כל כך Lifelike. וכאילו זה משחק עולם פתוח! אז כאילו הטענה היא בערך שגרילה ונוטי דוג ישברו את העצמות לרמדי בגרפיקה בהמשך הדור.

כאילו AW2 בבירור הולך להיות מתמודד רציני "למשחק הכי יפה של 2023" בVGA אבל מצד שני הוא גם לא מתחרה השנה בTLOU2 אז הוא הרוויח.

אם כבר ביזארו וורלד, אינטר טען שRE8 נראה ברמה של AW2 זה הטיעון היחיד בדיון הנוכחי שהייתי אומר שגלש לביזארו וורלד :lol: כאילו אינטר... כפרה RE8 רץ על פלאפון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2023, 16:26

glass man כתב:נדב,ומה עם סייברפאנק 2077 באמת לדעתך AW2 יותר מרשים מסייברפאנק? כאילו סייברפאנק 2077 פאקינג עולם פתוח והתאורה מפילה לסתות המודלים מפילי לסתות ברמה הכי מטורפת שיש האנשים נראים כל כך Lifelike. וכאילו זה משחק עולם פתוח! אז כאילו הטענה היא בערך שגרילה ונוטי דוג ישברו את העצמות לרמדי בגרפיקה בהמשך הדור.

כאילו AW2 בבירור הולך להיות מתמודד רציני "למשחק הכי יפה של 2023" בVGA אבל מצד שני הוא גם לא מתחרה השנה בTLOU2 אז הוא הרוויח.

אם כבר ביזארו וורלד, אינטר טען שRE8 נראה ברמה של AW2 זה הטיעון היחיד בדיון הנוכחי שהייתי אומר שגלש לביזארו וורלד :lol: כאילו אינטר... כפרה RE8 רץ על פלאפון.

לא דברנו על סייברפאנק, דברנו על TLOU2 או הורייזן. TLOU2 והורייזן 2 הם שניהם משחקי דור קודם עם טכנולוגית דור קודם שנבנו בהתאמה אישית לקונסולת 1.83TF בת עשור עם מעבד של מחשבון כיס. סייברפאנק הוא סיפור אחר.

בנוגע לטעונים שלך ש-TLOU2 נראה יותר טוב מ-AW2, הם לא מבוססים על כלום, אבל אני לא הולך להתווכח עם הרגשה אישית שלך, מוזרה ככל שהיא תהיה. אני רק אשאיר אותך עם הציטוט הזה של DF:
A Generation-Defining Game For PCs and Consoles

או סבסטיאן אלטונן שהוא אחד מהמתכנתים הגרפים הכי מוערכים בתעשיה היום:
Haven't played many modern AAA games in the past years, but Alan Wake 2 is so far the best looking game I have seen

(שלזה אלכס מ-SD הגיב "it really is")

או סתם כשאלכס מ-DF קרא לו 200 פעמים המשחק הכי יפה אי פעם.

תשב 30 שניות ותבהה בתמונה הרנדומאלית הזאת של קיר של ביוב שיש בה כנראה יותר גאומטריה משלב של TLOU2:

או באלה:

אז בסדר גלאס, אולי יום אחד AW2 יראה טוב כמו משחקי הפס4 שציינת, אולי יום אחד..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2023, 18:03

ושוב, אתה מדבר טכנית וטכנית אין ספק שהוא מתקדם בהרבה

אבל לעין זה קודם כל עניין של דיעה + עיצוב/כיוון אמנותי וכו׳, ודבר שני יש הרבה טריקים ואפקטים מיושנים שיכולים להראות לעין עדיין יותר טוב, ויש את עניין המודלים והפרטים הקטנים השונים שיכולים עדיין להיות הרבה יותר מרשימים במשחק דור קודם בהפקה שכזו, שמתעלים על הישגים טכניים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2023, 18:18

Laskin כתב:ושוב, אתה מדבר טכנית וטכנית אין ספק שהוא מתקדם בהרבה

אבל לעין זה קודם כל עניין של דיעה + עיצוב/כיוון אמנותי וכו׳, ודבר שני יש הרבה טריקים ואפקטים מיושנים שיכולים להראות לעין עדיין יותר טוב, ויש את עניין המודלים והפרטים הקטנים השונים שיכולים עדיין להיות הרבה יותר מרשימים במשחק דור קודם בהפקה שכזו, שמתעלים על הישגים טכניים.

זה שאתה אוהב יותר את הכיוון האומנותי של TLOU2 זאת זכותך, אבל כשמדברים על משחק דור הבא על מלא או קפיצה טכנולוגית, אומנות היא לא ממש פאקטור. אני חושב שמריו אודסי אחד המשחקים הכי יפים אי פעם, אבל אני לא אגיד שיש לו גרפיקה יותר יפה מ-STAR CITIZEN כי עובדתית יש בינהם במינימום הפרש דורי.

אפשר להביא את הטיעון הזה לויכוח על "מה יפה", לא לויכוח על "דור הבא". ליטרלי הכותרת של הנושא הזה היא "הנושא הטכני הרשמי".

מה גם שנראה לי שאתה משווה את AW2 לזיכרון של מ-TLOU2 מלפני 3 שנים, לא לאיך שהוא באמת נראה. AW2 נראה כמו הקונספט ארט של TLOU2.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 02 נובמבר 2023, 18:20

גרסת הקונסולות לא נראית כמו מרחק של דור מהפיסי, df עצמם התאכזבו מההפרש, ובשתיהן אין pt ובפס5 גם לא mesh shaders.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2023, 18:25

זה לא ש(רק)הכיוון האמנותי בtlou2 מרשים אותי יותר, זה האנימציות, הבעות הפנים, הפרטים הרבים שיש בכל סצינה, הצמחייה (חלק ממנה לפחות), הפיזיקה של עצמים שפוגעים בהם, הגודל של ה״שלבים״, ה-AI… זה גם ״טכני״.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2023, 18:28

InterAl כתב:גרסת הקונסולות לא נראית כמו מרחק של דור מהפיסי, df עצמם התאכזבו מההפרש, ובשתיהן אין pt ובפס5 גם לא mesh shaders.

בפס5 יש primitive shaders שהם גרסה פרמטיבית יותר של Mesh shaders, גרסת הפס5 משתמש בהם במקום. ואם התאורה בגרסת הקונסולות נראת דומה ל-PT אז כל הכבוד להם, הצליחו להגיע על הקונסולת החלשות קרוב ל-ground truth, מרשים.
Laskin כתב:זה לא ש(רק)הכיוון האמנותי בtlou2 מרשים אותי יותר, זה האנימציות, הבעות הפנים, הפרטים הרבים שיש בכל סצינה, הצמחייה (חלק ממנה לפחות)

אה, זה פשוט לא נכון :)

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 02 נובמבר 2023, 19:19

https://www.techpowerup.com/review/alan ... ark/5.html

ההבדל בין MAX (בלי RT) לבין PT בתמנות ההשוואה הנ"ל מינורי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 נובמבר 2023, 19:39

אני אומנם לא משחק בהגדרות הכי הכי גבוהות (בגדול רק בלי pt מבין מה שבאמת משנה משהו), ועדיין אני חושב שאי אפשר ממש להשוות.
TLOU 2 עושה דברים מסוימים טוב יותר, בעיקר אנימציות ואנימציות פנים שם זה יתרון עצום לטובת TLOU, אבל AW2 נראה לעיניים שלי משמעותית טוב יותר.
שוב, יש דברים שND עושים שבתנועה פשוט מהמם אותך וזה בהחלט "וואו" הרבה יותר קלאסי מאשר מה שAW2 עושה. ובהתחשב בהבדלי הכוח שיש בין שני המשחקים אז ברור שND הם הקוסמים כאן, אבל עדיין, AW2 פשוט מטמטם בסביבות שלו ובאפקטים שלו. כל פריים עמוס בטירוף והכל מרגיש מקורקע לעולם של המשחק בצורה שאני לא זוכר. אני לא יודע בדיוק להצביע על אפקטים טכניים כאלו ואחרים שגורמים לזה, אבל יש למשחק מראה שאני לא ראיתי עדיין. לא יודע איפה בסקאלה נמצאת 'קפיצה דורית', אבל זה בהחלט רמה מעל.

ככל שאני מתקדם והעיצוב נהיה יותר ויותר משוגע אני רק ממשיך להתרשם עוד יותר. ובכלל, אני מת על המשחקים שהם עושים עם צילומי לייב אקשן תוך כדי הגיימפלי, והצורה שהעולם פשוט כל הזמן ממשיך להשתנות מול העיניים שלך... המשחק הזה הוא תענוג לעיניים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2023, 19:55

Hypno כתב:https://www.techpowerup.com/review/alan-wake-2-performance-benchmark/5.html

ההבדל בין MAX (בלי RT) לבין PT בתמנות ההשוואה הנ"ל מינורי.

אני לא ממש יכול לראות את זה על הטלפון כרגע, אבל אם זה המצב אז כל הכבוד לרמדי שהצליחו לעשות משחק שנראה בלי PT טוב כמעט כמו עם PT, זה רק מחזק כמה מרשימה הגרפיקה של המשחק הזה. למרות שלא הייתי משווה את מקס להגדרות הקונסולות, הרי המשחק משתמש לgi והשתקופיות בפתרונות אלטרנטיבים שדומים ל-UE5 גם כשRT כבוי כך שהם בטח נראים ממש טוב בהגדרות גבוהות.

משם גם מגיע ה״קרקוע״ במציאות שסטיק מדבר עליה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 נובמבר 2023, 20:29

שמעו - אני הכי פחות זונת גרפיקה פה בפורום. באמת שכבר לא מעניין אותי כלום בזה, ואני די זורם עם כל משחק כל עוד הוא כיף. אבל ואללה, אפילו אני רואה את ההבדלים בין הגרסאות שקאזז הביא, והם בכלללל לא קטנים. מן הסתם לא הייתי שם לב אליהם סתם ככה תוך כדי תנועה של המשחק, אבל ואוו, עם ה PT זה פשוט יפהפה. כל אלמנט הכי קטן פשוט נראה מהמם ואמיתי הרבה יותר (בתמונה הראשונה, הארובות על הגג הופכות ממרוחות, לכאלה עם נפח. כל ה logs בצד של הבניין נראים פי 10 יותר טוב). אני מבין שיש רצון לנסות לקעקע את המשחק הזה כ*לא מרשים* כי *אפיק מימנו אותו והוא לא בסטים ואנחנו כועסים על זה*, אבל גם בלי להיות פאנבוי רמדי, ובעצם זה שאני בכלל משחק בגרסאת ה PS5 שהיא כנראה הנחותה מכולן(משחק זו מילה גדולה. עברתי רק את הפרולוג הראשוני והתחלתי ממש טיפה מהפרק עם סאגה וסאם לייק - אני קבור בעבודה לצערי), אין ספק שמדובר במשחק מאוד מאוד יפה, ושעם ה PT, הוא פשוט נראה הרבה יותר טוב.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 נובמבר 2023, 00:50

מה שנקרא ״AW2 נראה כמו משחק פס4״

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran