הנושא הטכני הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: הנושא הטכני הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 04 נובמבר 2023, 20:55

לא ממש. פשוט מה שהכי בולט פה זה… תאורה.
אגב DF עשו ניתוח של הPT ויש שם כמה בעיות משונות, של איזורים בהם יש שימוש בטכניקה על טכניקה, וזה מביא לתוצאה פחות טובה ומדויקת של התאורה, והם אומרים שבסייברפאנק זה לא קורה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 נובמבר 2023, 21:54

כשAW 2 יקבל את כמות הפאצ'ים שCP קיבל, נדבר :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 04 נובמבר 2023, 21:54

InterAl כתב:מה שנקרא, אחלה צ'רי פיקינג.

די להיות contrarian.

אחד מדבר על גרסת המחשב עם PT, השני על הפס5. למרות שתמונות פוטו מוד בזוויות שאף אחד לא משחק בהם זה באמת לא הכי טוב.

AW2 נראה מצויין אבל הוידאו החדש של DF מסביר את הסיבות שמצב ה PT פחות מרשים מסייברפאנק.
היית שמח לראות וידאו שמשווה מש שיידרס מול הפס5 מול כרטיס 1080 כדי להבין יותר טוב מה יש פה.

תובנות:
איך לעזאזל החברה שעושה את השיט הזה עוד מ AW1 ועל המנוע שלה לא פיתחה טכנולוגיית אפסקייל מובילה במקום להשתמש ב FSR בקונסולות?
רמדי צריכים לעשות walking sim שכולו PT.
נוידיה צריכים לרכוש את רמדי ולתת להם את המנדט לפתח משחקים שיצאו במקביל לכל סדרת כרטיסים חדשה ושהכרטיסים האלה יהיו הדרישות המומלצות לכרטיסים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 נובמבר 2023, 23:54

מה שהולך פה, אני אפילו לא יודע איך להגדיר את זה. אינטר, לאסקין, תהיו לי בריאים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 נובמבר 2023, 02:11

DrKeo כתב:
glass man כתב:נדב,ומה עם סייברפאנק 2077 באמת לדעתך AW2 יותר מרשים מסייברפאנק? כאילו סייברפאנק 2077 פאקינג עולם פתוח והתאורה מפילה לסתות המודלים מפילי לסתות ברמה הכי מטורפת שיש האנשים נראים כל כך Lifelike. וכאילו זה משחק עולם פתוח! אז כאילו הטענה היא בערך שגרילה ונוטי דוג ישברו את העצמות לרמדי בגרפיקה בהמשך הדור.

כאילו AW2 בבירור הולך להיות מתמודד רציני "למשחק הכי יפה של 2023" בVGA אבל מצד שני הוא גם לא מתחרה השנה בTLOU2 אז הוא הרוויח.

אם כבר ביזארו וורלד, אינטר טען שRE8 נראה ברמה של AW2 זה הטיעון היחיד בדיון הנוכחי שהייתי אומר שגלש לביזארו וורלד :lol: כאילו אינטר... כפרה RE8 רץ על פלאפון.

לא דברנו על סייברפאנק, דברנו על TLOU2 או הורייזן. TLOU2 והורייזן 2 הם שניהם משחקי דור קודם עם טכנולוגית דור קודם שנבנו בהתאמה אישית לקונסולת 1.83TF בת עשור עם מעבד של מחשבון כיס. סייברפאנק הוא סיפור אחר.

בנוגע לטעונים שלך ש-TLOU2 נראה יותר טוב מ-AW2, הם לא מבוססים על כלום, אבל אני לא הולך להתווכח עם הרגשה אישית שלך, מוזרה ככל שהיא תהיה. אני רק אשאיר אותך עם הציטוט הזה של DF:
A Generation-Defining Game For PCs and Consoles

או סבסטיאן אלטונן שהוא אחד מהמתכנתים הגרפים הכי מוערכים בתעשיה היום:
Haven't played many modern AAA games in the past years, but Alan Wake 2 is so far the best looking game I have seen

(שלזה אלכס מ-SD הגיב "it really is")

או סתם כשאלכס מ-DF קרא לו 200 פעמים המשחק הכי יפה אי פעם.

תשב 30 שניות ותבהה בתמונה הרנדומאלית הזאת של קיר של ביוב שיש בה כנראה יותר גאומטריה משלב של TLOU2:

או באלה:

אז בסדר גלאס, אולי יום אחד AW2 יראה טוב כמו משחקי הפס4 שציינת, אולי יום אחד..

נדב, AW2 לא ברמה של הקאליסטו פרוטוקול לדעתי גרפית. תשחק בו, כאילו באמת תשחק בו מתישהו לא ב2029. חבל פשוט חבל שלא צילמתי לך סקריינשוטים ספציפים כששיחקתי זה היה כל כך תורם להעביר את הנקודה שלי בדיון הזה. לצערי כל התמונות של הקאליסטו שאני מוצא שאחרים צילמו נכשלות בלהעביר כמה המשחק יפה. אבל הנה מצאתי איזה 2 נורמליות ותן לי להגיד לך שזה רק קצה הקרחון, אשכרה קצה הקרחון.

אני נאלץ לצערי לשים את התמונות האלו שהם לא שלי והן רחוקות מהמשחק בשיא הגרפי שלו אבל זה טיפונת ממחיש.
תמונה
תמונה
תמונה
אני אתן קרדיט לבחור מרדיט שצילם.
https://www.reddit.com/r/TheCallistoPro ... ollection/

וזה משחק פס4 נדב. לדעתי לפחות הוא שובר את הצורה לAW2 גרפית, ולא רק לדעתי בהרבה השוואות של שניהם אני רואה אותו לוקח את AW2, משחק שפותח בעיקר לפס4.
אז AW2 לא יכל לרוץ על הפס4? נו שנינו יודעים שיכל, אולי לא היה לו את כל האפקטים הMaxed out האלה שאתה רואה על הPC ברור אבל זה עדיין היה אותו AW2 בבסיס אם הוא יפה על הS לדעתך כנראה שגם על הפס4 היית חושב שהוא חתיך. אין פה לטעמי שום קפיצת דור גרפית.

גם אלה שאתה מצטט: הגאון הטכנולוגי ההוא שציטטת מסייג את הקביעה שלו "שזה המשחק AAA הכי מרשים גרפית" שהור ראה בזה שהוא אומר "לא שיחקתי בהרבה משחקי AAA לאחרונה" אז כאילו מה אני אמור לקחת מהדעה שלו? לאחרונה יכול להיות גם שהוא לא שיחק משחק AAA מאז סוף דור הפס3 או משהו כזה, בטח הוא לא שיחק בקאליסטו אז עף מAW2.

ולגבי DF, רק לפני כמה זמן כולנו פה הסתלבטנו עליהם איך הם מעיזים לקרוא לספיידרמן 2 דור הבא, ועכשיו אנחנו ניקח את המילה שלהם לגבי AW2? ומה עם בלינג? הבן אדם הזה מחכה למשחק שנראה דור הבא מאז שהדור הזה התחיל, אם AW2 היה כזה מפיל לסתות, בלינג לא היה מגיב כבר שהוא הולך להביא פס5 בשביל הגרפיקה הזו ושזו הקפיצה הדורית שהוא חיכה לראות וכו' וכו'? או במילים אחרות, למה הגרפיקה של AW2 לא מפילה את הגיימרים ומפילה רק אנשים שמתחרמנים מאפקטים של עשן וערפל?

כאילו נדב, אני אשחק בAW2 עוד השנה אם אספיק, ואם אני אאכל כובע אני אחזור להגיד פה שאכלתי כובע, כן ? אבל מה אני אגיד לך אחי, אני אחד שחושב שרמדי צוות יותר טוב מנוטי דוג וסנטה מוניקה (בהכל, לא רק טכנית גם גיימפלי ) אז אני מצפה מרמדי להרים וגבעות, זה לא משהו שאני ממציא פה בכל הפורום אם תחפש אתה תמצא אותי אומר שלדעתי הם יותר טובים מהצד א' של סוני. והם מבחינתי לא עמדו בציפיות שאני רגיל לראות מהם גרפית.

המשחק נראה מהמם אומנותית כי זה רמדי והם המומחים לזה, כולנו יודעים שהם מומחים בלעצב סביבות ולחשוב על כל הפרטים הכי קטנים זה ככה מאז מקס פיין הראשון אצלם זה לא חדש, אבל בהשוואה לרמה שלהם לדעתי יש פה ירידה ברמה הגרפית.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 05 נובמבר 2023, 02:43, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 נובמבר 2023, 02:42

המשחק נראה טוב, אבל מספיק לדגום walkthroughs ביוטיוב כדי להיווכח שהסקרינשוטים האלה לא באמת מייצגים משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2023, 02:50

InterAl כתב:המשחק נראה טוב, אבל מספיק לדגום walkthroughs ביוטיוב כדי להיווכח שהסקרינשוטים האלה לא באמת מייצגים משהו.

תפיסות מסך בזמן אמיתי מתוך המשחק, פשוט משתמשים במודים שנותנים לך לנתק את המצלמה. זה אפילו לא מצב תמונה, לא בולשיט סטייל מה שהמצבי תמונה עושים לפעמים, זה אשכרה איך שהמשחק נראה. גם הגעתי לחלק מהאוזרים האלה, כן, הוא אשכרה נראה ככה.

אבל אי אפשר באמת במילים להפריך את הבבל"ת שכותבים פה על AW2 כמו למשל אנשים שמווים אותו ל.. RE8?! מה לעזאז..
יופי הוא סובייקטיבי אז לך תתווכח עם בן אדם שחושב שהוא נראה כמו RE8, אבל אובייקטיבית AW2 הוא הכי דור הבא שיש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 נובמבר 2023, 03:13

נדב: הכוונה שלנו היא שהמשחק נראה 99.9% מהזמן כמו הסקרינשוט הזה שהשריף מחזיק בה את הכוסות קפה, שם זה נראה משחק פס4 מאוד יפה.
בתמונות המטורפות שהבאת האלה עם הכיסא שיש עליו עציץ עם האור המטורף הזה מהתריסים והריצוף המטורף הזה או התמונה ההיא באגם המשחק לא נראה ככה 99.9% מהזמן זה כמעט נראה כמו tech demo למנוע. אם המשחק היה נראה מטורף כזה 99.9% מהזמן אף אחד מאיתנו לא היה צריך את ההדגמות האלה מDF.

התמונות האלה נראות כמעט Bullshots.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2023, 09:48

DrKeo כתב:מה שהולך פה, אני אפילו לא יודע איך להגדיר את זה. אינטר, לאסקין, תהיו לי בריאים.

אני לא מבין מה אתה רוצה דווקא ממני, אני לא משווה לRE8, אני חושב שיש פה גרפיקה ממש יפה סה״כ עם תאורה מטורפת רוב הזמן.
אבל אני גם חושב שסייברפאנק הרבה יותר מרשים עם PT וכל התאורות והעולם הענק, ושהורייזון 2 יפה יותר וגם tlou2, למרות שטכנית יש לAW2 כמה יתרונות על שניהם (וגם כמה חסרונות).
אני רק הגעתי לאלן במשחק ומיד יצאתי, בטוח שיש עוד דברים מרשימים בהרבה בהמשך, אבל נניח הייר בהתחלה ממש לא היה מרשים בעיניי, הבוס הראשון היה חלש מאוד… העיירה הייתה מרשימה יותר אבל גם זה די כלום לעומת הרבה מקומות בסייברפאנק. אם אתמקד על פרטים קטנים אז אולי אגלה שסייברפאנק הרבה פחות מפורט במודלים, אבל בתמונה הכללית אני עדיין לא מצאתי את עצמי אומר ״וואו״ פעם אחת. אפילו לא בדיינר. אם זו הייתה הפעם הראשונה שאני רואה PT כנראה שכן הייתי אומר, אבל כבר ראיתי, ואחד טוב יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2023, 10:03

להגיד שהורייזן או TLOU2 נראים יותר טוב (שלא נדבר על RE8 כן? הרי הוא לא מתקרב לשניים האלה) זה סתם לא נכון, ברמה הבסיסית ביותר. אין לי איך להתווכח איתך על זה חוץ מאשר להביא פרטים טכנים שבהם AW2 שם את כל המשחקים הללו בכיס הקטן או תמונות יפות שגם בהן AW2 שם את המשחקים הללו בכיס הקטן. כאן נגמרת לי היכולת לנהל על זה דיון חוץ מאשר להגיד - אתם טועים.

להגיד שה-TP בסייברפאנק יפה יותר או משהו כזה, אין לי בעיה עם הטיעון הזה, אולי זה גם נכון כי לא יצא לי בעצמי עדין לשחק בו. אבל AW2 משחק דור הבא על מלא ודוגרי גם סייברפאנק אם מתחשבים בגרסאות דור קודם הלא שחיקות שלו ואני בכלל לא מתווכח על סייברפאנק, ביחוד שהוא מלא נאונים וזכוכית ומה יותר טוב ל-PT מאשר נאונים וזכוכית. גם ב-AW2 רואים את זה בניו יורק שיש בה נאונים וזכוכית, אבל שבריר ממה שיש בסייברפאנק. הבעיה שלי היא טעונים הזוים על משחקי פס4 שנראים פחות טוב בכל קטגוריה גרפית מ-AW2 חוץ מאשר אנימציה ששם מדובר בפאקטור של תקציבי ענק.

גם מדובר בחתיכת HOT TAKE, כל עיתונות טכנית כרגע משתפכת על AW2 בצורה שעדין לא ראינו בדור הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2023, 11:12

אני לא חושב שזה HOT TAKE כל כך... שוב - טכנית - כן. לא מכל הבחינות, אבל בפועל, ממה שראיתי?

רוב הזמן באלן ווייק 2 עד עכשיו זה היה נראה ככה (רק חשוך הרבה יותר, שוב - סליחה על התמונה שלאו דווקא תמיד מייצגת כי לא רציתי ספוילרים):

CPM2.jpg
CPM2.jpg (111.74 KiB) נצפה 487 פעמים

ותסלח לי שאני לא מחפש מלא ומדוייקות יותר, פשוט אני לא רוצה להחשף לספוילרים, כי אני ממש בהתחלה

וחיפשתי תמונות יחסית דומות בהורייזון וTLOU, והשתדלתי בכוונה לא למצוא ממש יפות (במיוחד השתדלתי למצוא אחת ממש מכוערת בהורייזון, כי הרוב פשוט כל כך יפות) כדי שיהיה איכשהו הוגן, וזה מה שמצאתי בלי לבזבז על זה יותר מדי זמן:

COMP1.jpg
COMP1.jpg (116.18 KiB) נצפה 487 פעמים

COMP2.jpg
COMP2.jpg (85.45 KiB) נצפה 487 פעמים

כמובן גם שבתנועה דברים נראים לפעמים יפים יותר כאן וכאן, אבל באמת שבAW2 לא היו לי עדיין שום רגעי "וואו"

אגב בתנועה, דברים נראים בערך ככה בהורייזון:

וככה בTLOU2:

וככה בAW2:

דווקא פה TLOU2 יצא יותר טוב מהרגיל כי זו סצינה יפה במיוחד, אבל חיפשתי שוב משהו מ"יער בחושך" כי זה 90% ממה שראיתי בAW2 עד כה :)

אתה חושב שתראה את התמונות/סרטונים האלה לאנשים ברחוב וכולם יגידו שAW2 הכי מרשים? לדעתי לא. ולכן זה לא HOT TAKE.
אני יודע שאנחנו בנושא הטכני, וטכנית אתה צודק (למרות שלדעתי לא רק אנימציות טובות יותר בTLOU2, אלא גם מודלים ועוד כמה דברים), אבל שוב, אני מדבר על סה"כ "מי יותר יפה", ולדעתי, בינתיים, ממה שראיתי - משחקי הדור הקודם האלה יפים יותר, ועוד בשניהם גם כן הקטעים הכי יפים הם ממש לא ביער בחושך.
זה לא אומר שאני יורד על AW2 או שאני לא חושב שהוא משחק ממש יפה. הוא מאוד יפה. הוא פשוט לא "מטורף וואו לא מאמין מה שהעיניים שלי רואות" כמו שהרגשתי פעמים רבות במשחקים ההם (ואני עדיין חושב שהם מחזיקים בדיוק כמו אז, כי בקושי יש משחקים יפים יותר עד היום), ובסייברפאנק.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 נובמבר 2023, 11:24

אם כולנו מסכימים שטכנית בצורה שאפשר לכמת AW2 יותר מרשים, ועכשיו זה רק עניין של איך המשחק נראה סובייקטיבית לאנשים, אין ממש איך להמשיך את הדיון הזה. כי אתה שם פה קטעים מהורייזן וtlou2 וכל מה שאני אומר זה - כן, AW2 נראה לעיניים הסובייקטיביות שלי טוב יותר :).

אני מסכים אגב עם אפקט ה-וואו. גם אני קיבלתי וואו יותר רציני מtlou 2 מאשר אני מקבל מAW2. אני מסכים שהדברים שND עושים ויצירת האווירה הסינימטית בסיקוונסים המאוד מהודקים שלהם היא "וואו" הרבה יותר קלאסי ממה שAW עושה.
האמת שקיבלתי וואו יותר גדול אפילו מקונטרול, עם הRT שלו שהיה משהו חדש לגמרי ואפילו הצורה שבה כל זירת קרב נראת אחרי התקלות כשהכל נשבר, מה שמגיע מהאופי ההרבה יותר אקשני של הקרבות בקונטרול מול AW.
ועדיין - נטו מה שאני רואה בעיניים פריים אחרי פריים, AW2 נכנס לקטגוריה של משהו שלא ראיתי כמוהו עדיין. אולי לא "וואו אני לא מאמין שזה קיים!" כמו שמשחקים כאלה מוציאים מדי פעם (משחקי ND, קונטרול כמו שאמרתי ועוד דוגמאות), אבל עדיין AW2 לדעתי יותר יפה בצורה מורגשת.
כדי לקחת את זה לקיצון המופרך - גם אנצ'רטד 2 הוציא ממני "וואו" בזמנו שAW2 לא מוציא ממני עכשיו, אבל לא יודע, לדעתי AW2 קצת יותר יפה...

אגב, בסייברפאנק לא שיחקתי עדיין. בהחלט יכול להיות שהוא יפה יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2023, 11:52

כמו שסטיק אמר AW2 לגמרי יותר יפה מהתמונות שהבאת של הורייזן ו-TLOU. ושוב כמו שסטיק אמר, כולנו מסכימים ש-AW2 יותר מתקדם טכנית כי זאת פשוט עובדה, אז אם הויכוח הוא ש-AW2 לא בא לך טוב בעין כמו TLOU אז מה אני אגיד לך, היו לי ויכוחים כאלה עם רונן בזמנו כשהתווכחנו על 360 מול WII ולא נראה לי שנצחתי אף אחד מהם כי לך תתווכח עם מישהו שאומר "אבל זה נראה יותר יפה בעיניי".

כלומר, אתה בייסיקלי אומר שזלדה TP נראה לך בעין יותר יפה מגירס, אחלה, מה אתה רוצה שאני אענה לזה? :)

אגב, גם אני לא האמנתי מה העיניים שלי רואות ב-TLOU2, אבל זה היה מן הסתם בפרספקטיבה של הפס4 וכמובן שהוא היה המשחק הכי יפה בשוק ביום ששחקתי בו. אני גם בטוח שנוטידוג יביאו משהו הרבה יותר מרשים מ-AW2 כשהם יעשו סופסוף משחק פס5 כמו שצריך. אני גם בטוח שהאנימציות ב-AW2 היו נראות אחרת לגמרי אם היה לו תקציב 200 מליון, אבל כמו שאחד הכתבים שאני לא זוכר את שמו בטוויטר כתב - AW2 הוא סרט של A24, ואתה משווה אותו לסרט מארוול (למרות שטכנית אני לא יודע אם דווקא הייתי שם את TLOU2 בקטגורית מארוול עם כל הסיכונים שהוא לקח, אבל אתה מבין מה אני מתכוון).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2023, 12:00

בקיצור לכו תשחקו סייברפאנק :P

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 נובמבר 2023, 12:39

אז יש לנו 3 אנשים שטוענים שאלן וויק הוא הדבר הכי נקסט ג'ן ו3 מתנגדים.
אז זה לכל היותר תיקו, אין פה הסכמה גורפת בכלל.

ואם הולכים לאינטרנט מגלים תמונה שרוב העם הגיימרי חושב שRDR2 הוא עדיין המשחק הכי יפה שקיים, בטח שבטח אחרי גרסת הPC שלו.
אלן וויק 2 יפה אבל הוא לא שונה בכלל מכל המשחקי דור קודם שמפזרים עליהם מלמעלה אפקטי נקסט ג'ן, גם גרסת הPC של TLOU2 עשויה לקבל PT ואז היא בכלל תפרק את AW2.

ואגב, TLOU2 והוריזן נראים CGI לעומת התמונה מAW2 ביער. לול.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 נובמבר 2023, 13:05

קיאו, אתה אמרת לפני שנתיים שלדמו של re8 יש את הגרפיקה הכי יפה בפס5, פתאום עכשיו הוא לא מתקרב ל-tlou2? ואז מה אם aw2 משתמש ב-pt אם בשורה התחתונה ההבדל בין pt לתאורה אפויה בקונסולות בקושי מורגש רוב הזמן?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2023, 13:28

glass man כתב:אז יש לנו 3 אנשים שטוענים שאלן וויק הוא הדבר הכי נקסט ג'ן ו3 מתנגדים.

ואם הולכים לאינטרנט מגלים תמונה שרוב העם הגיימרי חושב שRDR2 הוא עדיין המשחק הכי יפה שקיים, בטח שבטח אחרי גרסת הPC שלו.
אלן וויק 2 יפה אבל הוא לא שונה בכלל מכל המשחקי דור קודם שמפזרים עליהם מלמעלה אפקטי נקסט ג'ן, גם גרסת הPC של TLOU2 עשויה לקבל PT ואז היא בכלל תפרק את AW2.

הטרללת פה לא מזכירה את מה שהולך בעולם החיצוני. אין באמת מחלוקת על AW2, העובדה שהוא המשחק הכי יפה EVER היא די קונסנזוס בחוגים הטכנית.

InterAl כתב:קיאו, אתה אמרת לפני שנתיים שלדמו של re8 יש את הגרפיקה הכי יפה בפס5, פתאום עכשיו הוא לא מתקרב ל-tlou2? ואז מה אם aw2 משתמש ב-pt אם בשורה התחתונה ההבדל בין pt לתאורה אפויה בקונסולות בקושי מורגש רוב הזמן?

אמרתי את זה כבר פעמיים, נגיד בשלישית. אם הגרפיקה של AW2 בלי PT נראת לך אותו דבר, זאת תעודת כבוד לגרפיקה של AW2 שהיא נראת כל כך טוב שגם בלי PT היא נראת כאילו כמעט יש לה PT.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 נובמבר 2023, 13:39

לא, זה פשוט סותר את הטיעון הטיפשי "הוא נראה יותר טוב כי הוא משתמש בטכנולוגיה X". אפשר גם להביא את הטיעון ההפוך, זאת תעודת עניות לניצול לא מספיק טוב של הטכנולוגיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2023, 14:16

InterAl כתב:לא, זה פשוט סותר את הטיעון הטיפשי "הוא נראה יותר טוב כי הוא משתמש בטכנולוגיה X". אפשר גם להביא את הטיעון ההפוך, זאת תעודת עניות לניצול לא מספיק טוב של הטכנולוגיה.

AW2 יותר מתקדם מ-TLOU, הורייזן או RE8 בלי קשר לגרסת PT במחשב. גרסת ה-PT במחשב היא בכלל דור+ מעל המשחקים האלה, סתם דובדבן. הדחיסות הגאומטרית הפסיכית לבד אמורה לסגור את הדיון הזה מבחינתך. אני לא יודע כמה אתה רחוק במשחק, אבל יש מקומות שהם פשוט מטורפים גרפית.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 נובמבר 2023, 14:28

DrKeo כתב:
glass man כתב:אז יש לנו 3 אנשים שטוענים שאלן וויק הוא הדבר הכי נקסט ג'ן ו3 מתנגדים.

הטרללת פה לא מזכירה את מה שהולך בעולם החיצוני. אין באמת מחלוקת על AW2, העובדה שהוא המשחק הכי יפה EVER היא די קונסנזוס בחוגים הטכנית.

InterAl כתב:קיאו, אתה אמרת לפני שנתיים שלדמו של re8 יש את הגרפיקה הכי יפה בפס5, פתאום עכשיו הוא לא מתקרב ל-tlou2? ואז מה אם aw2 משתמש ב-pt אם בשורה התחתונה ההבדל בין pt לתאורה אפויה בקונסולות בקושי מורגש רוב הזמן?

אמרתי את זה כבר פעמיים, נגיד בשלישית. אם הגרפיקה של AW2 בלי PT נראת לך אותו דבר, זאת תעודת כבוד לגרפיקה של AW2 שהיא נראת כל כך טוב שגם בלי PT היא נראת כאילו כמעט יש לה PT.

כרגע בERA, יש להם סקר על מה המשחק שנראה הכי טוב עד היום וRDR2 מוביל בסקר על AW2.ואני יכול להביא עוד המון מקומות נחשבים אחרים שבהם AW2 הפסיד בצורה משפילה למשחקים אחרים נדב, מוזמן להסתכל.
https://www.resetera.com/threads/what-w ... ar.781943/

אז אתה יכול להגיד "כן אבל אלה שבאמת מבינים טכנית כמוני יודעים שAW2 נראה הכי טוב" פסדר, אנחנו אולי וכל הגיימרים הפשוטים בERA ובמקומות האחרים לא מבינים כמוך טכנית וכמו אלה מDF אז הרבה מהפלאים הטכניים שרמדי עשו פה עוברים להם מתחת לראדר, ואולי כנראה לוקחים כמובן מאליו את הכישרון שרמדי הציגו פה כי כשאתה לא מבין משהו אתה מן הסתם מעריך אותו פחות מאשר אחד שמבין.

אבל במבחן התוצאה העינים של הרוב לא משקרות ויש משחקים שאולי הם לא עושים פלאים טכניים כמו AW2 אבל במבחן התוצאה נראים הרבה יותר טוב ממנו, כחלק מהחבילה הכוללת של ART יוצא מן הכלל וסחיטה של החומרה שהם רצים עליה למקסימום.

באמת היה מקום להתווכח אם AW2 היה כזה מרשים? ראיתי שאמרת שזה כמו הויכוחים עם רונן על זה שאמר שTP יותר יפה מגירס לדעתו, אבל אני לא יודע עד כמה זו השוואה מדויקת. TP אפילו לא היה המשחק הכי יפה של הדור שלו, וגירס באמת היה שווקייס ראשון של הדור שלו.

מה גם שהמקצוענים האלה משנים את דעתם כל שני וחמישי רק לפני איזה חודש הם הכתירו את ספיידרמן 2 כמשחק הכי מתקדים טכנית של הדור.

איך AW2 הוא שוקייס של הדור שלו? אם כבר הרוב מסכימים שסייברפאנק וAW2 הם באמת מהיפים שיצאו בנתייים אבל זהו בסקרים אחרים שניהם מפסידים לRDR2. המקצוענים שלך יוצרים עלילה שAW2 הוא מה שחיכינו לו כל הדור. זה כמעט "בגדי המלך החדשים" שמצפים מאיתנו להתלהב מהגרפיקה בכוח ולהגיד שהיא מרשימה :-)

כל החפירה הזו באה לומר דבר אחד. כשיבוא המשחק "דור הבא" האמיתי הראשון כולם כולל כולם יסכימו שהוא נראה הכי טוב בדור לא יוכל להיות ויכוח בנושא, כל עוד יש ויכוח המשחק לא הגיע.

רונן יכול לחשוב כמה שבא לו שTP נראה יותר יפה מגירס אבל אם הוא היה פותח על זה סקר במקום מאוכלס ופעיל TP אף פעם לא היה מנצח את גירס. פה אתה אומר שזו עובדה שAW2 נראה טוב יותר אבל הסקרים מראים שמשחק דור קודם מנצח את AW2 ובעקביות שכל פעם משחק דור קודם אחר מנצח אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2023, 15:05

רגע, אתה מביא לפה סקר שלא טורח לשים את RE8 או TLOU2 כי הוא אפילו לא מחשיב אותם למשחקים היפים ביותר והיחיד שאתם מדברים עליו שכן מופיע, הורייזן, מפסיד ל-AW2? אוקיי, לא יודע איך זה תורם לנרטיב שלך. בכל מקרה הסקר הזה טפשי, כמו שאתה תמיד עושה עם ביקורות משתמשים בדיונים אחרים. יש בערך 60 מליון אנשים שקנו את RDR2, אולי 5% מהכמות הזאת ששחקו ב-AW2, ועדין בדרך נס הם קרובים בתוצאות.

DF אומרים לך שזה המשחק הכי יפה EVER, אם הדיעה שלהם לא משנה לך, ודיעה של רוב הקהילה הטכנית כולל מתכנתים מפורסמים של מנועים אז מה אני אגיד לך? ושלא נדבר על זה שאפילו לא שחקת במשחק אז איזה ערך יש לדיעה שלך כרגע? הרי תשחק בו יום אחד ואז פתאום תתהפך ממילא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2023, 17:50

קשה לי לקבל את הקביעה של DF גם מבחינה טכנית, ולו רק בגלל שיש משחק בשם סייברפאנק 2.0 שנראה עם PT הרבה יותר מרשים והוא עושה זאת בזמן שהוא עולם פתוח עצום עם מליון דמויות על המסך ותנועת רכבים ומליון מערכות פיזיקה ויום/לילה דינמי וכו׳…. הם מתלהבים יתר על המידה בעיניי, וזה בסדר. Recensy Bias זה דבר :)
מה שכן, הוא כנראה כן יותר מרשים *טכנית* מאיך שסייברפאנק היה ביום שיצא, אז כן - יש בזה הישג כלשהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2023, 17:55

Laskin כתב:קשה לי לקבל את הקביעה של DF גם מבחינה טכנית, ולו רק בגלל שיש משחק בשם סייברפאנק 2.0 שנראה עם PT הרבה יותר מרשים והוא עושה זאת בזמן שהוא עולם פתוח עצום עם מליון דמויות על המסך ותנועת רכבים ומליון מערכות פיזיקה ויום/לילה דינמי וכו׳…. הם מתלהבים יתר על המידה בעיניי, וזה בסדר. Recensy Bias זה דבר :)
מה שכן, הוא כנראה כן יותר מרשים *טכנית* מאיך שסייברפאנק היה ביום שיצא, אז כן - יש בזה הישג כלשהו.

Recensy Bias? יש איזה 5 שבועות בין הביקורות של השניים. סייברפאנק עם PT מרשים יותר כי מדובר בעיר זכוכית ונאון, אבל כשאתה מסתכל נטו על המשחק ואיך שהוא נראה AW נראה הרבה יותר טוב מסייברפאנק. בכל מקרה, יש הבדל בין להתלהב יתר על המידה (ו-DF תמיד מנסים להיות לפחות חיוביים) לבין להגיד שמדובר במשחק הכי יפה אי פעם. אלכס עשה על זה double down כמה פעמים, וריצ'רד כותב בקליפים של DF clips כותרות שקוראות לו משחק מגדיר דור גרפית.

אתה יכול להתווכח עם זה, זכותך, אני לא יודע איך לענות לך חוץ מאשר להגיד שהוא מתקדם יותר טכנית מהמשחקים שציינת כי זה הדבר האמפירי היחידי שאני יכול להביא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2023, 18:30

אבל טכנית - כמעט משום בחינה הוא לא מתעלה על סייברפאנק לדעתי
אולי רק תלתלים יפים יותר :)
ושוב, כשאתה אומר ״כשאתה מסתכל על המשחק ואיך שהוא נראה״ אז זה כבר לא טכני, וכאן לדעתי יש עוד כמה משחקים שעוברים אותו.
מקווה לשחק השבוע עוד קצת ולראות איזורים אחרים, אולי אשנה את דעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2023, 18:41

Laskin כתב:אבל טכנית - כמעט משום בחינה הוא לא מתעלה על סייברפאנק לדעתי
אולי רק תלתלים יפים יותר :)
ושוב, כשאתה אומר ״כשאתה מסתכל על המשחק ואיך שהוא נראה״ אז זה כבר לא טכני, וכאן לדעתי יש עוד כמה משחקים שעוברים אותו.
מקווה לשחק השבוע עוד קצת ולראות איזורים אחרים, אולי אשנה את דעתי.

הדחיסות הגאומטרית ב-AW2 משפילה את סייברפאנק, אבל אני בכלל לא בדיון הזה של סייברפאנק. אמרתם TLOU, אמרתם הורייזן, ו-AW2 דרגה מעליהם בכל תחום טכני. סייברפאנק? הוא משחק מאותו דור כמו AW2, האחרים שציינתם לא. אז אני לא מבין למה אתה שוב ושוב מושך את הדיון לסייברפאנק.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 194 אורחים