VGA 2022

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: VGA 2022

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2022, 12:58

זה רק אני או שהמשחק של קן לוין בלעדי לפס5?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 דצמבר 2022, 13:02

למה חשבת ככה?
תמונה
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2022, 13:13

Klayman כתב:למה חשבת ככה?
תמונה

צודק, איזה צחוקים, ראיתי את הטריילר בערוץ של פלייסטיישן ובגרסה אצלם הסירו את המתחרות :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2022, 13:36

זה תמיד ככה בערוץ שלהם, או שלהם…

אה וראיתי שהצעיר הזה שאמר משהו על קלינטון נעצר.
בואו נקווה שהוא לא יתאבד בסיוע סוכנים בתא המעצר שלו כמו אפשטיין ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2022, 15:33

אמ;לק למי שלא היה לו כוח לצפות.
הלבוי:

ריטרנל מגיע ל חשב בתחילת 2023:
_8

Replaced:

Hades 2:

החדש של קן לוין Judas:

ביונטה Origins:

יחידת המתאבדים:

Jedi Survivor באמת יוצא במרץ:

החדש של היוצרים של סלסט - Earthblade:

פורספוקן - יצא דמו ב-shadow drop:

Death Stranding 2 אלוהים ישמור גידי גידי

טקן 8:

באלדורס גייט 3:

דיאבלו 4 יוצא ב-6.6:

TLL סטייל הרחבה להורייזן, בלעדי לפס5:

RPG חדש מהיוצרים של Life is strange בשם Banishers:

Warhammer 40k space marine 2:

SSB סטייל של קראש - Crash team rumble:

The lord of the fallen:

Phantom liberty, ההרחבה הגדולה של סייברפאנק, מצרפת את אידריס אלבה:

משחק חדש של From ל-2023 - Armored core 6:

FF16 - יוצא ביוני:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 דצמבר 2022, 16:10

למרות שלא היה שום דבר באמת מרגש, סך הכל מבחינת הכמות נראה שהיה אירוע די מוצלח ובהחלט יש כאן כמה דברים לא רעים. מבחינתי מה שבעיקר תפס את העין הם:
האדס 2, בהחלט מפתיע. אין לי ספק שיהיה מצוין ואני מחכה לו.
judas נראה מגניב ממש, לא שצריך היה לשכנע אותי לשים עין על המשחק הבא שלו.
הטריילר של יחידת המתאבדים נראה מגניב עם אותו הבאטמן שמוכר לנו, אבל מה עם גיימפלי מסודר כבר?
ג'דיי נראה בינתיים בעיקר כמו עוד מאותו דבר. זה לא רע, אבל מקווה לראות ממנו משהו יותר מיוחד בקרוב.
DS2 נראה כמו קוג'ימה, וכן, יאללה, אני צריך לשחק כבר בראשון :).
BG 3 סוף סוף מקבל תאריך יציאה. מאוד *מאוד* אהבתי את הact הראשון ששיחקתי לפני כמה חודשים בEA, אין לי ספק שהמשחק יהיה אדיר ממש ואני מצפה ליציאה שלו בטירוף.
דיאבלו 4, איזה טריילר מהמם, אבל בינו לבין המשחק עצמו לא יהיה שום קשר :).
הורייזן הצחיק אותי, עד שלא יחשף שום דבר נוסף נקודת המכירה שלו כרגע היא השלט של הוליווד, והם אפילו לא מסתירים את זה. איזה פרנצ'ייז מוזר :).
ארמור קור על פניו ממש לא מעניין אותי, אבל איזה טריילר נהדר ומלא אווירה. FS ממש קיבלו כבוד של מלכים עם החשיפה הזאת והשם שלהם... אז זה משחק שממש לא בשבילי, אבל מה אפשר לעשות, אם FS מעורבים אני אהיה חייב לשים עליו עין לפחות עד שהגיימפלי יוריד אותי ממנו סופית...

וזהו, מעבר לזה, עם כל הכבוד לילד שפרץ לבמה בסיום, רגע הקרינג' הגדול ביותר היה דווקא בהתחלה: אל פאצ'ינו לא מצליח לראות את הטלפרומטר ומתקשה להשלים שני משפטים מפוברקים על כמה הוא מתרשם מגיימינג. ואז כריס ג'אדג' זוכה על קריטוס ומספק את הנאום הכי קרינג'י, משעמם, והכי ארוך (8 דקות בדיוק!) שראיתי, זה היה פשוט נוראי כל כך עד שזה נפלא. ממליץ לכם לצפות בזה אם לא עשיתם :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2022, 16:17

וסופסוף רגע wow מהדור הזה :)
תמונה

פיזיקת נוזלים מטורפת

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2022, 20:05

טוב שיחקתי בדמו של פורספוקן - על הפנים. ממש אבל.
לא נהנתי לשנייה, אמרו שלוקח זמן להתרגל אבל אין לי שום חשק לעשות זאת אחרי העשרים דקות שביליתי איתו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 דצמבר 2022, 23:01

כמו לאסקין גם אני שיחקתי בדמו של פורספוקן, ועל הפנים זה אנדרסטייטמנט.

זה כאילו סקוור אמרו לעצמם "במערב אוהבים ללכת מנקודה A לB בעולם פתוח" וזה מה שעושים פה אין שום דבר מעניין לראות מנקודה A לB בדיוק כמו בפפ15.
וזה כאילו הם שיחקו במשחקים של נוטי דוג וסנטה מוניקה ואמרו לעצמם "במערב אוהבים ששתי דמויות מפטפטות אחת עם השניה נונסטופ" ועשו את זה פה הכי גרוע שיש.

חבר היה אצלי ששיחקתי והוא בניגוד אלי דווקא התלהב הוא אמר לי "אה זה יענו ראפרית בעולם פנטזיה? מגניב" אם הוא אשכרה היה משחק משחק טוב בחיים שלו הוא לא היה מוציא כזה משפט.

הקסמים? כאילו סקוור שיחקו בסקיירים ולא הבינו כלום.. ה"חרב?" כנל.

איך נפלו גיבורים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2022, 08:35

לעומת זאת - שיחקתי בדמו של Season והוא היה walking sim די יפה ויש בו לקראת הסוף מכניקה של אופניים שממש אהבי את האנימציה, זו סתם נקודה קטנה אבל זה מבוצע ממש יפה, עם האפשרות ללכת לצד האופנים ולעלות מתי שרוצים, ושימוש די מושלם בדואל סנס.

אה, וגם בדמו של Bramble - איזה משחק יפה זה :)
בסגנון של little nightmares רק עם סביבות ממש יפות.
ממליץ על בדמו הזה לכולם פה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 דצמבר 2022, 11:55

למה ה EA של היידס 2 לא בלעדי ל EGS

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2022, 11:59

אני לא בדקתי, אבל אני מנחש שזה בגלל שככה המפתחים ו/או המפיצה בחרו שיהיה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 דצמבר 2022, 12:06

רק עכשיו התחלתי לצפות בסטרים… מה זה סטריט פייטר נראה כמו משחק מובייל :|
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 דצמבר 2022, 12:24

Laskin כתב:אני לא בדקתי, אבל אני מנחש שזה בגלל שככה המפתחים ו/או המפיצה בחרו שיהיה.

ברור שהם בחרו. זה פשוט משעשע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2022, 12:51

טוב, בדקתי ואתה טועה - זה כן מגיע…
https://store.epicgames.com/en-US/p/hades-ii
כתוב בבירור:
COMING TO EARLY ACCESS

Getting player feedback through key phases of development was vital for the original Hades, so we plan to reprise that process once more, once this game is further along. Add Hades II to your wishlist to be the first to know when Early Access is available!

אז בעצם הבעייה היא עניין הבלעדיות?
עוד לא הוכרזו פרטים, אולי כן יהיה בלעדי… אבל מה זה משנה?
אני לא יודע מה היה במשחק הקודם, אולי תזכיר לי

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 דצמבר 2022, 14:33

הטריילרים של ds2 וarmored core היו הכי טובים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2022, 15:55

Laskin כתב:טוב, בדקתי ואתה טועה - זה כן מגיע…
כתוב בבירור:
COMING TO EARLY ACCESS

Getting player feedback through key phases of development was vital for the original Hades, so we plan to reprise that process once more, once this game is further along. Add Hades II to your wishlist to be the first to know when Early Access is available!

למה אתה מתאמץ לאסקין?

swiss-the-engine כתב:הטריילרים של ds2 וarmored core היו הכי טובים.

ונראה ששל DS2 היה בזמן אמיתי. טרוף.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 דצמבר 2022, 17:00

Laskin כתב:טוב, בדקתי ואתה טועה - זה כן מגיע…
כתוב בבירור:
COMING TO EARLY ACCESS

במשחק הקודם, אפיק נתנו לסופרג'יינט שק של כסף שיבטיח את הפיתוח early Access של המשחק, תמורת בלעדיות של שנה. בעצם שחקני פלטפורמות אחרות זכו למשחק בגרסא הרבה יותר מלוטשת ונקיה בתמורה לשק הכסף ההוא. אךב איכשהו זה לא בסדר, ראוי לגנאי וכו'. ואולי סתם יש כאלה שבאים לפורום בעיקר כדי לקטר /לשמוח לאיד, ולא מאהבה אמיתית לגיימינג.

הרי גם נאמר פעם שאפיק צריכה לממן משחקים מאפס, ואז כשהיא עשתה זאת גם הייתה לא מעט ביקורת כלפיה.

אבל נדב צודק. חבל על המאמץ.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 דצמבר 2022, 18:31

נו, אם זה היה כל כך טוב אז למה גם ההמשך לא בלעדי ל EGS בתקופת ה EA שלו? משעשע, לא? האם אפיק לא הציעו או שסופרג'יאנט לא רצו אחרי החוויה עם המשחק הראשון?
תהייה מתבקשת למדי. מה, אתה לא רוצה עוד שק כסף להמשך שיעשו אותו הרבה יותר מלוטש?

כן, אני שמח לאיד על עוד סימנים לכישלון של מוצר רע (כמו גם שמשחק השנה של הטקס לא זמין בחנות; ולא המשחק החדש של FROM שהוכרז שלא מגיע לחנות).
ואני שמח באופן כן שהמפתחת מחליטה מה טוב בשבילה, ושאין גורם שנכנס באמצע עם מוצר רע ופועל לצמצם את התחרות.

ואולי עכשיו אפיק יכולים לשנות טקטיקה ולעשות מוצר טוב לצרכנים, ולהתחרות במגוון הדרכים שהזכרתי בעבר בהם הם יכולים להתחרות בלי לכפות את עצמם באופן שלילי.
זה יעשה טוב לכולם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 דצמבר 2022, 18:47

אולי הם פשוט עשו המון כסף על Hades הראשון( שהיה ההצלחה הגדולה ביותר בתולדות הסטודיו) ולא צריכים כסף שיחזיק אותם בפיתוח כרגע? אתה משתעשע כי אתה רואה שקרה משהו ומחליט שיודע מדוע.

בתכלס? במקומם גם אני לא הייתי הולך שוב לאפיק... כל הbutthurt kids שבוכים שהם צריכים להריץ את המשחק מלאנצ'ר שהוא לא סטים ועושים דמוניזציה למפתחים בגלל זה. מי צריך את החרא הזה? הרי זו עיקר "החוויה עם המשחק הראשון" שאתה מדבר עליה. כל אלה שישר מגיבים "אה... איזה כיף שמשחק x יוצא בעוד שנה!", כשהוא בעצם יצא אבל לא בסטים.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2022, 20:38

Kazz כתב:נו, אם זה היה כל כך טוב אז למה גם ההמשך לא בלעדי ל EGS בתקופת ה EA שלו? משעשע, לא? האם אפיק לא הציעו או שסופרג'יאנט לא רצו אחרי החוויה עם המשחק הראשון?
תהייה מתבקשת למדי. מה, אתה לא רוצה עוד שק כסף להמשך שיעשו אותו הרבה יותר מלוטש?

לא, אין שום דבר משעשע בזה. גם אין שום דבר עצוב. זה פשוט אומר שלא נעשתה כאן עסקה. המשחק הקודם היה הצלחה מסחררת, אף אחד לא ידע את זה עד פיתוח היה בשלב מוקדם אבל אפיק האמינו בצוות והשקיעו בהם כסף בתמורה לבלעדיות זמנית, או משהו כזה, כפי שמאוד מאוד נהוג בתעשייה. המשחק כאמור הצליח בטירוף וכעת לא צריך שום מימון ועסקאות, יש להם מלא כסף והם צוות קטן, שאולי גדל, אולי לא, אולי הציעו להם סכום מסוים ום סרבו, אולי לא, זה לא אומר כלום ושום דבר. מוזר לי שזה משעשע בעיניך, אין פה שום סיפור.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 דצמבר 2022, 21:01

swiss-the-engine כתב:רק עכשיו התחלתי לצפות בסטרים… מה זה סטריט פייטר נראה כמו משחק מובייל :|

חחחח אתה אומר את זה בגלל כל המיניגיימס של הכדורסל והשבירת בקבוקים והאוכל וכל השיט? יש עוד מלא כאלה :)
התלונה מספר 1 של גיימרים קאזואלים (במובן הצר משחקי מכות כמובן) ברשת על סטרייט פייטר 5, היתה שאין בו הרבה מה לעשות מעבר לאונליין ואנשים אשכרה כתבו פוסטים שלמים, איך הם מתגעגעים למייניגימס לא קשורים כמו הכדורעף בטקן או אפילו איך הם חולמים שהם יוכלו לשחק טטריס ומיני גיימס שהם לא משחקי מכות בתוך SF אז... מניח שקפקום לקחו ללב את הבקשות והביקורת,אני חושב שזה יכול לעזור לSF6 להיות אחלה משחק מסיבה, עם שליטה קאזואלית שמחקה את סמאש, הם עושים הכל שכולם יהנו וזה מעולה :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 דצמבר 2022, 22:14

Klayman כתב:אולי הם פשוט עשו המון כסף על Hades הראשון( שהיה ההצלחה הגדולה ביותר בתולדות הסטודיו) ולא צריכים כסף שיחזיק אותם בפיתוח כרגע? אתה משתעשע כי אתה רואה שקרה משהו ומחליט שיודע מדוע.

בתכלס? במקומם גם אני לא הייתי הולך שוב לאפיק... כל הbutthurt kids שבוכים שהם צריכים להריץ את המשחק מלאנצ'ר שהוא לא סטים ועושים דמוניזציה למפתחים בגלל זה. מי צריך את החרא הזה? הרי זו עיקר "החוויה עם המשחק הראשון" שאתה מדבר עליה. כל אלה שישר מגיבים "אה... איזה כיף שמשחק x יוצא בעוד שנה!", כשהוא בעצם יצא אבל לא בסטים.

למה להגיד 'לא' לעוד כסף אם אפשר? נכון, אני לא יודע אם אפיק פנתה ולכן התהייה.

מה שאנחנו כן יודעים הוא שמפתחות לא חוזרות לעוד סיבוב בלעדי. יוביסופט קפצה בחזרה אחרי סיום ההסכם. ואנחנו יודעים שרשימת המשחקים שאינם בחנות ממשיכה להיערם. וזה ניכר גם ברוב ההכרזות בטקס הזה שהלוגו של EGS לא הופיע ברשימת הפלטפורמות.

לטובתה של אפיק אני מקווה שהם מנתבים את הכסף שהלך לקניית בלעדיות לשיפור המוצר והחנות, תחרות חיובית והשגת תמיכה ממפיצות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 דצמבר 2022, 22:43

אנחנו אכן רואים שהמפיצות לא חוזרות לסיבוב בלעדי ואפילו יותר מזה, רובן חזרו לסטים כי כמו שאמרתי קודם, ה Butthurt kids שעושים מלא רעש באינטרנט על 'אם המשחק לא בסטים אני לא קונה אותו' כנראה לא רק עושים רעש, אלא באמת לא קונים, ואז אין ברירה. נזכיר גם שמאז שאפיק הופיעה, ואלב החליטה שהיא מורידה את האחוזים שהחברות הגדולות (או המשחקים שמוכרים הרבה), משלמים לה. לא חושב שזה היה קורה בלי תחרות.

בכל מקרה, אני לא יודע מה יש 'לשפר' יותר מדי במוצר והחנות, אבל אני באמת לא האדם הנכון לשאול כנראה. אני סתם קונה את המשחק, ואז מריץ אותו.. אני לא משתמש בשלל ה Bloat שיש מסביב בסטים, והוא גם לא רלוונטי אלי. אבל יכול להיות שאני המיעוט. ולמה הכוונה ב'תחרות חיובית'? אשמח שתסביר. כי המצב כרגע מראה שאם מפיצה בוחרת שלא להיות בסטים (מסיבה כלשהי), היא בדרך לאכול המון קש. אז איך זה חיובי לדעתך?
האם לקבל תשלום (משער שמאוד מאוד גדול), תמורת בלעדיות זה לא חיובי? ואם כך, האם כשסוני עושה זאת, זה בסדר? גם אז זו לרוב בלעדיות זמנית (DS1, לדוגמא, או FF7:R שלעולם כנראה לא יופיע באקסבוקס).
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 דצמבר 2022, 23:45

רק עכשיו קלטתי שהDLC של הורייזן הוא בלעדי לPS5. מעניין אם זה סתם עניין של חישוב תקציבים לפרויקט כזה, ולא היה משתלם להם להשקיע באופטימזציה הבטח מפרכת לדור הקודם, או שהם באמת פשוט מתכננים לו איזה חזון שלא אפשרי על הPS4.
אני מניח שזה בכל מקרה לא יהיה משהו גדול מדי, בכל זאת DLC למשחק שכבר רץ במלואו על הPS4 אז זה לא שהם יבנו מכניקות שלמות מהבסיס רק בשביל הDLC. אבל אולי איזה משהו, אולי יהיה אפשר לעוף כמו שמוצג בטריילר? או שאפשר כבר לעוף גם במשחק המלא הרגיל על הPS4? זה עניין חדש או משהו שכבר קיים?

אגב, אחד המפתחים הבכירים באינסומניאק סוג של אישר בטוויטר שספיידרמן 2 הוא עדיין 2023 ולא נדחה. אני מת לראות אותו כבר, ואני מניח שבכל מקרה הוא המשחק הבא של סוני אז מקווה שזה יגיע בקרוב... מצד שני, רק עכשיו עם ראגנרוק ראינו שיש להם נטייה לדחוף את המרקטינג של המשחקים שלהם רק ממש לקראת היציאה. גם ג'דיי לדוגמה הראה רק עכשיו משהו והוא יוצא ממש עוד מעט, אלדן רינג עשה את זה, אני מנחש שזה יהיה הכיוון החדש שאנחנו צריכים להתרגל אליו. חוץ מקוג'ימה כמובן, שלעולם לא יפספס הזדמנות כדי לבנות טריילר יומרני גם אם המשחק שלו רחוק שנים מהשיגור :).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 34 אורחים