משחקי 2024

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2024

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2024, 00:33

יש לך פלוס אקטרה?
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2024, 00:37

כן, כשייגמר לא אחדש כי העלו את המחיר, אבל עשיתי לפני שהעלו באיזה מבצע ממש טוב

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מאי 2024, 19:36

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 מאי 2024, 19:28

כצפוי, טריילר CG והפעם גם די מעפן
משחקים גם בחורה וגם בחור שחור, אבל בגלל שזה יאסוקה אז זה ״עובר״, פשוט אני לא סומך עליהם שיעשו את זה לא ״ווק״ :)
יהפכו את יפן הפאודלית ליפן הפרוגרסיבית ;)
יאללה שיראו גיימפליי עד אז - חשיפה גרועה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מאי 2024, 20:12

לפחות תביא את הטריילר :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 מאי 2024, 21:35

לא היה שווה את ה״מאמץ״ :)
אפילו לא הביאו טיזר לטריילר גיימפליי אצל קילי או סוני או מיקרוסופט… כלום! אני ממש הפכתי לקיצוני בענייני טריילרים שלא מראים גיימפליי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2024, 01:54

AC החדש הוא אשכרה משחק התגנבות. מערכת תאורה חדשה שכוללת GI עם אור וצל ומד חושך סטייל ספלינטר סל. אפשר לכבות לפידים וכו׳. אפשר לעשות לאוייבים knockout אם עושים להם takedown בהתגנבות. אפשר ללכת prone ואפילו לזחול מה שמאפשר בין השאר להכנס לפתחים צרים. יובי קוראים למשחק stealth parkour, אשכרה החזון המקורי של AC.

אני חייב להודות שהשילוב של כל אלמנטי ספלינטר סל הללו ממש עושים לי את זה. לא שחקתי AC מאז סינדיקט, אבל יש לshadows ריח ממש מגרה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 מאי 2024, 06:15

אני בעד. מיראג' היה מבאס ממש..

אבל זה לא משנה כ"כ, כי got כבר עשה ac ביפן הפיאודלית, ועשה את זה לא רע בכלל( ממש לא מדהים כמו ההשתפכות עליו, אבל לא רע בכלל). אז בערך כל מה שהם יעשו, יגידו שזאת" העתקה מgot", שבעצמו, היה משחק ac בכל רמ"ח איבריו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מאי 2024, 08:03

אבל אמרו את זה על GoT, שהוא בעצם AC ביפן :)
ואין לי בעייה עם התגנבות, בתנאי שאם היא לא מצליחה - אז יש אקשן וקרבות באמת מהנים, שמרגישים טוב לשם שינוי, כי אני ממש לא אהבתי את הקרבות בסדרה, ולדעתי GoT הצליח לעשות משהו נחמד ומתאים לסמוראים. פה מן הסתם דמות אחת תהיה סמוראי ואחת שינובי, אבל בתקווה עם שניהם אפשר גם פשוט להלחם למי שאין סבלנות או פשוט רוצה לבחור בגישה אחרת. אני אוהב שמאפשרים לי לבחור.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 16 מאי 2024, 10:16

DrKeo כתב: לא שחקתי AC מאז סינדיקט, אבל יש לshadows ריח ממש מגרה.

ממליץ מאוד לנסות את אוריג'ינס לפחות. העולם עצמו יפהפה, המוזיקה עושה דברים מעניינים שנותנת הרגשה של אפלה ומסתורין מיסטי, והסיפור יחסית בסיסי אבל הביצוע של מדובב הדמות הראשית פשוט מעולה הגיימפליי אולי לא יצירת מופת, אבל לא רע בכלל ומאוד נהניתי גם ממנו - בבירור לוקח השראה מMGS5.

ובקשר לAC החדש - למישהו יש בכלל ספק שזה יהיה ווק ? :)
אני כבר רואה איך כל אינטרקציה שניה של יאסוקה תנוצל בתור במה להראות כמה (לכאורה) היפנים היו פרוגרסיביים ולא-גזענים לעומת האדם הלבן הקולוניאליסט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2024, 10:25

MGS FREAK כתב:
ממליץ מאוד לנסות את אוריג'ינס לפחות. העולם עצמו יפהפה, המוזיקה עושה דברים מעניינים שנותנת הרגשה של אפלה ומסתורין מיסטי, והסיפור יחסית בסיסי אבל הביצוע של מדובב הדמות הראשית פשוט מעולה הגיימפליי אולי לא יצירת מופת, אבל לא רע בכלל ומאוד נהניתי גם ממנו - בבירור לוקח השראה מMGS5.

אני כבר רואה איך כל אינטרקציה שניה של יאסוקה תנוצל בתור במה להראות כמה (לכאורה) היפנים היו פרוגרסיביים ולא-גזענים לעומת האדם הלבן הקולוניאליסט.

יש לי את אוריג'ין אבל אני לא בטוח כמה הוא מחזיק ב-2024 :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 16 מאי 2024, 11:54

DrKeo כתב:
MGS FREAK כתב:

בסופו של דבר זה משחק יוביסופט אז בגדול אתה כבר יודע מה אתה מקבל לטוב ולרע :) הייתי נותן לו איזה שעה-שעתיים ניסיון לפחות

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מאי 2024, 17:09

MGS FREAK כתב:ובקשר לAC החדש - למישהו יש בכלל ספק שזה יהיה ווק ? :)

זה כמעט בוודאות הולך להיות נוראי
וכבר ראיתי מלא כתבות, כולל במקומות כמו Forbes שמציינות את הזעזוע של יפנים מהחשיפה הזו… עד שיש משחק שמתרחש ביפן הם בוחרים בגיבור שחור.
תכלס לא יודע גם ככה כמה מעניין אותם השוק היפני, אבל זה עדיין משעשע ואני מנחש שהולך להיות מגוחך.

ועדיין, אם יהיה משחק טוב אז לא אכפת לי כמובן, אני הרי שרדתי את השיט של האג׳נדה הירוקה ומשימת החירשת בספיידרמן 2. אתייחס פשוט לסיפור כמערכון של מונטי פייתון :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 מאי 2024, 17:51

DrKeo כתב:
MGS FREAK כתב:

לא ממש מחזיק, אלא אם אתה אוהב את הסטינג.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 מאי 2024, 19:49

הדמות של הסמוראי השחור זו כן דמות היסטורית שאפשר לספר איתה סיפורים מיוחדים יותר ומעניינים, ובעוד שאני מסכים שזה בהחלט מריח כמו התחלה של סיפור פרוגרסיבי עם צ'ק ליסט של מסרים שצריך לדחוף, אתן להם להנות מהספק שאולי לא ילכו בכיוון הזה ואז יכול להיות פה משהו יותר מעניין מהסיפור הגנרי וההוליוודי על יפן שGOT נתן לנו וראינו אלף פעם, ואני שמח ש(אולי) לא יהיה כאן בצורה הזאת.
בקשר להתגנבות ולפרקור והכל... הייתי מנמיך צפיות. יוביסופט עושים בשכל לדעתי עם ההשקה של 'הדור החדש' של AC, והם הפעם מכוונים ומציינים מראש שכל משחק יהיה בתת ז'אנר אחר ועם מטרה וקהל יעד קצת אחר, במקום שכל משחק ינסה לעשות הכל והכל יראה כמו הוצאות שנתיות של FIFA כשכלום לא משתנה מלבד הסטינג.
בתאוריה זה מהלך מצוין ואני מקווה שזה יעבוד כמו שצריך, אבל AC יפן הזה הוא הARPG עולם פתוח ותוכן אינסופי שלהם, המשך ישיר של שלושת משחקי AC הגדולים מאז אוריג'ין (להוציא את מיראג'), אז לא הייתי מצפה ממנו להיות המשחק מבוסס מכניקות שAC יכול להיות.
זה המשחק עם העולם הענק ואלמנטי הRPG חצי GAAS שאמור להחזיק אותך בתוך המשחק שנים, אני מחכה הרבה יותר לשני המשחקים האחרים שלהם שהוכרזו ויצאו בעוד כמה שנים כי הם באמת נשמעים מעניינים יותר מבחינת הקונספט.
אבל מי יודע, אולי הם כן ינסו לתת יותר דגש למכניקות הגיימפלי שלהם ביציאה הזאת למרות הכל.
בקשר לקרבות, אני חושב שGOT הוא הדוגמה הכי מוצלחת שיצא לי לראות למערכת קרב בתוך ARPG-עולם-פתוח-ניקוי-אייקונים-יוביסופטי שכזה. זו הייתה מערכת קרב נקייה, פשוטה, שנראית ומרגישה טוב, משהו שהוא בהחלט מעל מה שAC עשו עם שלושת הARPG שלהם.
עם זאת יש המון לאן לעלות מGOT שהקרבו בו הם סבירים פלוס ולא יותר, אז אם כבר חולמים אני ארצה לראות משהו טוב מזה ולא רק ברמה הזאת. בסוף הקרבות בGOT נמאסו עלי לגמרי וזו אחת הסיבות שעזבתי אותו באמצע. זה שילוב של האויבים שחזרו על עצמם ולא הציגו שום דבר מיוחד, לצד המערכת המאוד פשוטה והכלים שיש לך, משהו שנמצא כמה דרגות מתחת למשחקים כמו סקירו או ניהו. שהם אומנם לא באותו סגנון אז קצת קשה להשוות, אבל מערכת קרב באמת טובה במשחק עולם פתוח ביפן יכולה להיות ברמה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2024, 20:46

פרטים על AC:
New gen only (PS5, XSX, PC) on an updated Anvil engine
▪️Takes place in Feudal Japan in the year 1579 during the Azuchi-Momoyama period
▪️The time period sees a range of activity, including Portuguese merchants, legions of samurai, shinobi, Jesuit missionaries, etc
▪️Large open world as big as Assassin's Creed Origins
▪️Play as two protagonists, Yasuke and Naoe
▪️There are set personal quests where you play as one or the other, but you can freely switch between both in the open world and during other objectives
▪️Yasuke is a real historical figure who was brought to Japan by a Jesuit missionary and then became a samurai and served Oda Nobunaga
▪️Naoe is an agile shinobi who likes stealth, but knows how to fight; can use a grappling hook to traverse the environments - physics based so it can be improbable
▪️Yasuke's fighting style is more head on direct combat, with parries, breaking enemy armor plates, decapitation finishers, etc
▪️Naoe uses a kusarigama, a chain that can whip around and keep enemies at bay
▪️The team pushed on more destructibility and sliceable objects; with damage realistically replicated from sword slices, arrow puncture marks, etc
▪️Enemies can now be knocked out if players want a more pacifist playthrough
▪️Players can now go prone to sneak around
▪️Fully dynamic lighting system illuminated by sunlight, torches, lanterns, etc
▪️The game progresses through the 4 different seasons Spring, Summer, Fall and Winter
▪️Each season brings with it environment and gameplay changes. For example, you can crawl prone under water in a pond during the summer, whereas that pond will be frozen over in the winter
▪️More examples: Grass grows tall in the spring, perfect for hiding, while it dies off in the fall, removing those hiding spots. Hanging icicles on buildings can snap and fall off, revealing your location during winter, etc
▪️You can hide in the shadows to escape enemies, and take out light sources to evade detection ala Splinter Cell
▪️Create a customizable hideout where you can grow and train your own shinobi league, craft new gear, interact with other characters, and choose your base's layouts, decorations, and accessories
▪️There are huge castles that act as significant landmarks throughout the open world that act as dungeons and their own big levels
▪️Wanted to be a little more open with how you complete objectives, can tackle assassination targets in any order
▪️There are no more synchronization points that reveal all the points of interest on the map, instead they act as high vantage points that let you look and discover them yourself

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 16 מאי 2024, 23:26

אולי לא שיחקתי במשחקים הנכונים, אבל כשמשחק מציע גם אופציית stealth וגם אקשן ונותן לך אפשרות לבחור באופן חופשי זה לרוב מחורבן לדעתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מאי 2024, 23:40

אני אהבתי את זה בMGS5 למשל.
ובחלק ממשחקי פאר קריי.
גם בGoT.
גם בTLOU2 בהרבה מאוד סיטואציות, למרות ששם זה קצת שונה.
אומרים שזה גם טוב בDishonored אבל אני לא נהנתי מהסדרה :/

אגב, שעשע אותי

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 31 אורחים