משחקי 2024

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: משחקי 2024

הודעהעל ידי glass man » 24 מאי 2023, 17:46

InterAl כתב:תמיד עדיף לשחק לפי סדר היציאה, לא כרונולוגית. עדיף להתחיל עם mgs1 או mg1.

מה כאילו ? הריימיק של MGS1? ותהיה אמיתי אינטר, אתה באמת שלחת אותי עכשיו לשחק בפאקינג משחק MSX ? אתה שיחקת בו ראשון ? תדרוש רק דברים שעשית בעצמך.
אני לא הולך לשחק במשחק MSX ב2023 גם אם זה המשחק הכי טוב של החיים.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 מאי 2023, 18:01

לא רימייק, במקורי. וכן, שיחקתי על אמולטור של msx את הראשונים. לא מבין מה הבעיה, דווקא 2d מזדקן קצת יותר טוב מ-3d. אבל גם mgs1 המקורי עדיין מחזיק יופי (סיימתי אותו שוב לפני כמה שנים).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2023, 18:43

תמיד עדיף להתחיל מההתחלה, אבל 99% מהאנשים ששחקו בסדרת MG התחילו עם MGS ומעולם לא שחקו את שני משחקי MG המקוריים של קוג׳ימה. MGS3 הוא מושא רימייק טוב כי הוא נקודת כניסה טובה לפרנצ׳ייז להתחשב בזה שהוא ראשון כרונולוגית בסדרה והוא גם די עומד בפני עצמו עלילתית. אז כמובן שלא מעט יעבור לשחקן החדש מעל הראש וממש מבאס שאם אתה לא מכיר את הסדרה אז תפספס את השינוי פרספקטיבה על ביג בוס שהיה חתיכת שוק בזמנו. אבל סה״כ MGS3 הוא נקודת כניסה מצויינת לפרנצ׳ייז ומה שאדם לא יודע שהוא מפספס, הוא ממילא לא יודע שהוא מפספס.

בנוגע למשחקי MSX, הראשון משחק מאוד בוסרי והוא מרגיש הכי NES של שנות ה-80 שיש. גם העלילה בו מאוד דלילה, אם אפשר לקרא לה עלילה בכלל. לעומת זאת ההמשך שלו , solid snake, הוא משחק ממש מיוחד לדעתי. האמת ש-MGS1 מרגיש כמו סוג של רימייק תלת מימדי ל-solid snake, יש בינהם חפיפה אדירה גם בגיימפליי (ע״ע הטילי ניקיטה או הקרב עם הסטינגר מול המסוק) וגם לא מעט בעלילה. ו-MGS1 הוא גם אחלה של נקודת כניסה לפנצ׳ז, כלומר אני בטוח שרוב שחקני MG נכנסו דרכו לפרנצ׳ייז.

אגב, יש לי את המשחקי MSX על הפס3 דרך PSN. אני משער שזה לא זמין יותר? לא בדקתי, אבל אני ממש בספק שסוני שמרו לי משחק קלאסי שרץ באמולטור על הפס3.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 מאי 2023, 19:08

זה קצת כמו להתחיל את סרטי SW מ-ep1. תראה את אנקין מוכתר לדארת׳ ויידר בלי שאתה יודע מי זה דארת׳ ויידר. כרונולוגית זה הגיוני, אמנותית ממש לא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2023, 19:23

InterAl כתב:זה קצת כמו להתחיל את סרטי SW מ-ep1. תראה את אנקין מוכתר לדארת׳ ויידר בלי שאתה יודע מי זה דארת׳ ויידר. כרונולוגית זה הגיוני, אמנותית ממש לא.

מה שאתה אומר בעיקר נכון על סרטי SW כי הפריקוולים הם סרטים די גרועים, ואין יותר מדי משמעות לסרטים האלה או להפיכה של אנקן לדארת׳ ויידר חוץ מאשר ״זוכרים את הנבל ההוא שאתם כל כך אוהבים? אז ככה הוא הפך להית מי שהוא!״. MGS3 הוא עלילה מעולה לזמנה שעומדת בפני עצמה נהדר ובניגוד ל-SW המשחק לא מתרקון מתוכן אם אתה לא יודע מי אלה הלה לי לו לה לו.

ושוב, כמובן שזה הכי טוב ומדהים לשחק הכל מ-MGS1 או אפילו MG המקורי, אין בכלל ספק. אבל האם ב-2023 הייתי שולח בן אדם לשחק ב-4 משחקים שהחדש ביותר מבינהם הוא מ-2001 לפני שהוא משחק ברימייק? וואללה, אני לא חושב שהייתי שם את המשקל הזה על בן אדם. בסופו של יום כולם יודעים שכל סדרה עדיף לצרוך מהפרק הראשון ולא מהאמצע. וזה אומר שכל אדם שלא מתחיל את הסדרה מההתחלה יודע שיהיו דברים שהוא יפספס. אבל אם כבר צורכים מהאמצע, אז MGS3 הוא יופי של נקודת כניסה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 מאי 2023, 19:34

לא השוויתי איכויות אלא את הקונספט. גם אם ep1-3 היו מעולים בפני עצמם, לראות אותם לפני 4-6 זה טיפשי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2023, 19:53

InterAl כתב:לא השוויתי איכויות אלא את הקונספט. גם אם ep1-3 היו מעולים בפני עצמם, לראות אותם לפני 4-6 זה טיפשי.

עד היום יש ויכוחים בקהילת SW אם לראות כרונולוגית או קודם את הטרילוגיה הישנה. כך שאני לא חושב שזה טפשי או לא טפשי, זה פשוט עניין של פרספקטיבה. אם תראה את הטרילוגיה הישנה קודם, אתה תדע מראש שאנקין נופל לצד האפל, שאובי וואן יאמן את אנקין, שתהיה מלחמת משובטים וכו׳. הצפיה בפרק 1-3 הופכים מלזרום עם העלילה בתהיה מה יקרה, ללדעת בדיוק מה הולך לקרות לכל דמות ובעצם רק לצפות באיך הם הגיעו לאותן נקודות שאתה כבר מכיר בטרילוגיה המקורית. ומצד שני, אם תראה את הטרילוגיה החדשה קודם, תהרוס לעצמך את העובדה שדארת׳ ויידר הוא אבא של לוק כשתצפה בטרילוגיה המקורית.

כנ״ל אפשר להגיד על MGS. אם תבוא ל-3 נקי, יש דברים שתהרוס לך ליום שתשחק ב-MGS1-2 ואם תשחק ב-MGS1-2 קודם אז יש דברים שתהרוס לך ב-MGS3. אני כן מאמין שעדיף לשחק לפי הסדר התוכן יצא, אבל זה לא דרמטי כמו שאתה מציג את זה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 מאי 2023, 20:22

הבאסה עם קוג'ימה היא שאני בא מdeath stranding שאני בדיוק באמצע שלו ואני מניח שקוג'ימה התפתח מאוד כיוצר ושהבימוי סצנות שלו השתפר מאוד ואם אני אחזור לMGS1 אני כנראה לא אוכל לחמוק מההרגשה שמדובר בעבודה מוקדמת שלו ופחות מלוטשת בעיקר כשיש לי פלשבקים לדיבוב הבוסרי שלו שקצת שיחקתי בו, קצת כמו הבאסה של לקרוא קודם ספר אחרון של מישהו ואז ללכת אחורה לספר הראשון שלו ואתה כזה "meh "

במיוחד שMGS3 נחשב כזה אגדי ולפחות ממה שאני שמעתי ממפתחים/גיימרים/עיתונאים/חברים מדובר ביצירת מופת של "אתה חייב לשחק לפני שאתה מת" ולא יכול להיות שכל כך הרבה אנשים מחזיקים מחזיקים מהמשחק הזה כל כך בלי סיבה :) וכאילו נדב אומר שMG2 הורס את MGS3
אני מניח שזה בגלל שמשחקים את ביג בוס בMGS3 ? שזה בערך הדבר היחיד שאני יודע על MGS (טוב נו אני יודע עוד טיפה אבל לא נדבר על זה לטובת מי שקורא את ההודעות)

חושב שאלך קודם על MGS3 אולי בקלאסיק קולקשן אם באמת יהיה כזה היום ואז שוב על הריימיק כשיגיע ואז אם אגלה שזה תופס אותי כמו DS נעשה השלמות של MGS1/2

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2023, 20:25

אני באופן אישי לא מאוד מתלהב מהרימייק הזה, ואני לא יודע מי המפתחת אבל על קונאמי אני לא ממש סומך… נקווה שהם עובדים עם סטודיו רציני.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 מאי 2023, 20:26

אבל לאסקין אתה לא גם כן מעריץ MGS3 ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2023, 20:32

לא אמרתי ש-MGS2 הורס את MGS3, אמרתי שהוא הורס את סדרת מטאל גיר בכלליות וכתוצאה מזה 4 הפך להזיה מופרכת של עלילת ספגטי :)
אבל בזכותו 3 היה משחק כל כך טוב. 2 סבך כל כך את העלילה של מטאר גיר שקוג׳ימה חשב שזה רעיון טוב לעשות סוג של soft reboot עם 3. ומצד שני, MGS4, ואו מה 2 עשה ל-MGS4.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 מאי 2023, 20:40

חחחח מה שאני זוכר מהביקורות דאז ב2001, זה שהחליפו לכם את סוליד סנייק בריידן הזה, לא? זה כאילו השיט לא? מישהו מדמיין?, היום שמחליפים לך את ג'ול באלי זה לא כזה טרגדיה אבל אז בטח זה היה שוק טוטאלי, אני אשכרה לא זוכר המשך שהיה לו אומץ לזעזע ככה ולהחליף את הדמות הראשית בהמשך ישיר שכזה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 מאי 2023, 20:47

DrKeo כתב:
InterAl כתב:לא השוויתי איכויות אלא את הקונספט. גם אם ep1-3 היו מעולים בפני עצמם, לראות אותם לפני 4-6 זה טיפשי.

עד היום יש ויכוחים בקהילת SW אם לראות כרונולוגית או קודם את הטרילוגיה הישנה. כך שאני לא חושב שזה טפשי או לא טפשי, זה פשוט עניין של פרספקטיבה. אם תראה את הטרילוגיה הישנה קודם, אתה תדע מראש שאנקין נופל לצד האפל, שאובי וואן יאמן את אנקין, שתהיה מלחמת משובטים וכו׳. הצפיה בפרק 1-3 הופכים מלזרום עם העלילה בתהיה מה יקרה, ללדעת בדיוק מה הולך לקרות לכל דמות ובעצם רק לצפות באיך הם הגיעו לאותן נקודות שאתה כבר מכיר בטרילוגיה המקורית. ומצד שני, אם תראה את הטרילוגיה החדשה קודם, תהרוס לעצמך את העובדה שדארת׳ ויידר הוא אבא של לוק כשתצפה בטרילוגיה המקורית.

כנ״ל אפשר להגיד על MGS. אם תבוא ל-3 נקי, יש דברים שתהרוס לך ליום שתשחק ב-MGS1-2 ואם תשחק ב-MGS1-2 קודם אז יש דברים שתהרוס לך ב-MGS3. אני כן מאמין שעדיף לשחק לפי הסדר התוכן יצא, אבל זה לא דרמטי כמו שאתה מציג את זה.

הרעיון הוא לחוות את היצירה כפי שהיוצרים התכוונו שתחווה אותה מראש. תמיד יהיו את אלה שיעדיפו לראות כרונולוגית, אבל זה לרוב לא כוונת המשורר.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 24 מאי 2023, 20:48

DrKeo כתב:לא אמרו פה שהם עובדים על המשך לBB? נדמה לי עידן אם אני זוכר נכון?

קולין מוריארטי טען שהם עובדים על זה, אבל אחר כך די חזר בו. אין היום משהו קונקרטי על הפרוייקט הבא שלהם חוץ מהעובדה שבלופוינט אמרו שהם עובדים על "תוכן מקורי" (שזה לא בהכרח אומר IP חדש, אבל נשמע כאילו זה לא יהיה רק רימייק גרפי).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 מאי 2023, 20:51

באמא שלי, אם אחת השמועות האלה על המשך לBB, או ריימיק לBB או ריימיק לlegend of dragoon נכונות אז ג'ים ראיין הוא הטרול הכי גדול שאי פעם היה, להגיע מ"אף אחד לא רוצה משחקי פס1" ללתת אור ירוק לlegend of dragoon צריך להיות פסיכופט.

עריכה: אולי בלופוינט עושים את הריימיק לפפ9? הולי שייט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2023, 20:58

glass man כתב:חחחח מה שאני זוכר מהביקורות דאז ב2001, זה שהחליפו לכם את סוליד סנייק בריידן הזה, לא? זה כאילו השיט לא? מישהו מדמיין?, היום שמחליפים לך את ג'ול באלי זה לא כזה טרגדיה אבל אז בטח זה היה שוק טוטאלי, אני אשכרה לא זוכר המשך שהיה לו אומץ לזעזע ככה ולהחליף את הדמות הראשית בהמשך ישיר שכזה.

ההחלפה לריידן הייתה שוק, אבל התלונה העקרית הייתה שריידן היה דמות די מעפנה ב-MGS2. אם מחליפים לך את הדמות הראשית זה יכול להיות רע או טוב, תלוי בביצוע. הבעיה העקרית ב-MGS2 היא שסנייק מלווה אותך רוב המשחק וריידן מעפן, אז אתה עובר כמעט משחק שלם בתחושה שיביאו לך לשחק עם סנייק כבר. MGS4 עשה עבודה בכדי להפוך את ריידן למגניב, אבל זה היה מאוחר מדי :)

InterAl כתב:הרעיון הוא לחוות את היצירה כפי שהיוצרים התכוונו שתחווה אותה מראש. תמיד יהיו את אלה שיעדיפו לראות כרונולוגית, אבל זה לרוב לא כוונת המשורר.

אני לגמרי מסכים, אבל זה לא קטסטרופה להתחיל במקום אחר שהוא סוג של נקודת ״ריבוט״ כמו MGS3. ביחוד אם הבן אדם רק רוצה לגשש אם הסדרה בכלל מתאימה לו - כלומר לא מעוניין לשחק ב-4 משחקים בני 20-35 שנים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 מאי 2023, 21:31

אה אז מפה אמיר חצרוני קיבל שיעורי הטרלה?, מקוג'ימה? זה הרבה יותר גרוע ממה שחשבתי, זכרתי תמיד את הדמו המרשים ההוא בספינה נו, זה שהדליק את כולנו לשגע את ההורים לקנות לנו פס2 (אלה שלפחות היו תלויים בהורים) אז חשבתי שהוא הטריל בצורה כזה שאתה משחק את סנייק בפאקינג ספינה הזו ואז אתה לא רואה אותו בחיים שלך אבל זה יותר גרוע ממה שחשבתי, לול.

אינטר: חולה עלייך, אבל אתה כזה מיושן אלוהים, "כוונת היוצר" כבר לא נחשבת ב2023 בעידן הפוסט מודרני שלנו, קוג'ימה הוא עוד אחד הפרשנים של MGS, הוא לא יקבע לי איך להנות, הפרשנות שלו לגבי הסדרה טובה בדיוק כמוני וכמוך :) אין לו בעלות על שום דבר, מהרגע שהוא שיחרר את MGS מהמגירה שלו יש לזה חיים עצמאיים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 מאי 2023, 08:27

MGS3 ממש לא עומד כנקודת Origin במשחק, העלילה של הPatriots זה הרקע לכל העלילה שם, זה המשך ישיר לMGS2 שנגמר בוואחד Cliff hanger בו אוטקון מספר לסנייק -
ספויילר: הצג
שהפטריוטס מתים.

ולכל חברי הכת ה-"רק לא MGS2", אני בז לכם, MGS2 יהיה תמיד נקודת השיא של הסדרה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2023, 08:39

3 אולי נותן את הסיפור מקור של הפטריוטים, אבל המילה פטריוטים לא מופיעה בו אלה רק השם הפילוסופים.
ספויילר: הצג
אחרי שאתה מסיים אותו אין לך מושג איך הפילוסופים הפכו לפטריוטים, בעצם הפילוסופים רק נוסדים כתוצאה מ-3 והזהב של ולגן. רק ב-4 מחברים את הנקודות בין הפטריוטים, הפילוסופים ו-GW.

אתה לא צריך לדעת חצי דבר על הפטריוטים כדי לשחק ב-3. אם כבר להפך, הקונספט של הפילוסופים מבלבל רצח כשאתה מודע לפטריוטים כי לא ברור בעליל בזמן MGS3 מה ההבדל בינהם.

ובנוגע ל-2, הוא פשוט קפץ את הכריש עלילתית. אני אוהב מוזריות של קוג׳ימה אבל ב-2 זה היה מוזרות קוג׳ימה בחזקת 10 :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2023, 10:08

דמט חבר'ה חשבתי שמעריצי Street Fighter אוהבים להתווכח איזה משחק הכי טוב והכי מפולגים בעולם, מעריצי קוג'ימה כמוכם עושים לנו בית ספר, תסגרו כבר על משהו :)
אני שמעתי על MGS2 דברים שכאילו קוג'ימה חזה בו את העתיד או כל מיני בולשיט כזה אז הוא בטוח טוב אבל וואו אם דודי לא מגזים עם הפטריוטים האלה אי אפשר לדלג עליו, איזה סלט....

אני בחיים לא אשחק בסדרה הזו בקצב הזה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 25 מאי 2023, 18:12

לפי האתר הרשמי האוסף שהוכרז יכלול את אותן גרסאות של המשחקים שהיו באוסף ה-HD בזמנו, משמע שגם MG1 ו-2 כלולים בו.

פשוט מעולה, עכשיו רק לקוות שאיכשהו יצליחו לחלץ את MGS4 מכלא הזכויות ו\או תלות הזויה במעבד הCELL של הPS3 ושנזכה לשחק בכולם במחשב :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2023, 00:35

MGS FREAK כתב:לפי האתר הרשמי האוסף שהוכרז יכלול את אותן גרסאות של המשחקים שהיו באוסף ה-HD בזמנו, משמע שגם MG1 ו-2 כלולים בו.

פשוט מעולה, עכשיו רק לקוות שאיכשהו יצליחו לחלץ את MGS4 מכלא הזכויות ו\או תלות הזויה במעבד הCELL של הPS3 ושנזכה לשחק בכולם במחשב :)

לכלול את כל מה שהאוסף כלל בזמנו זה משפט מאוד אמורפי כי בכל טרטוריה וקונסולה האוסף הגיע עם משחקים אחרים. יש המון קומבינציות, למשל במערב גרסת ה360 כללה בהתחלה רק את 2 ו-3 כשPW הצטרף רק מאוחר יותר כdlc חינמי. יש גרסאות שלו עם mgs1, יש גרסאות בלי. ורוב הגרסאות מגיעות בלי MG ו-MG2.

בגרסה שיש לי הבית של הפס3 האירופאית יש על הבלוריי את MGS1, 2 ו-PW. בנפרד קבלתי קוד להורדה של MGS1 שהיה פשוט הגרסת תמיכה לאחור הקלאסית של MGS1 שתמיד הייתה על הפס3 (בניגוד לשלישיה על הבלורי שהייתה רימאסטר) וקודים להורדה של MG1 ו-2 גם כן מחנות הקלאסים של הפס3.

בקיצור, מעניין מה זה אומר, אבל נחמד אם זה כולל גם את MG1 ו-2. ומה עם PW? גם הוא חלק באוסף המקורי.

אם MGS1 יקבל רימאסטר אז זה לדעתי הרימאסטר הראשון של המשחק. יש לו רימייק על הגיימקיוב, אבל אני לא זוכר שהוא אי פעם קבל רמאסטר.

עריכה:
נראה שהאתר כן עושה טיזינג שמשהו נוסף יצטרף לשלישיה באוסף. אבל זה יכול להיות הרבה דברים, מ-PW ועד PO 1 או 2. וכמובן, כמו שציינת, MG הקלאסים. אולי אפילו snake's revenge, הבן החורג של הסדרה.

אגב, בעלי האקסבוקס שלא רוצים להתאפק, אתם יכולים לקנות את האוסף של ה-360 כבר עכשיו. אבל אם אני זוכר נכון הוא לא כולל את 1.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 26 מאי 2023, 00:54

מה יהיה ב-volume 2 אם לא רימאסטר של mgs4? רק pw ו-mpo לא יכולים להחזיק, רימאסטר של 5 לא סביר ו-mg1/2 גם לא ממש קשורים ל-volume 2. זה צריך להיות mgs4.
ולמען האמת, הוא היחיד שבאמת משנה. את כל שאר המשחקים בסדרה אפשר לשחק בקלות על הפיסי עם אמולציה או פורטים וברזולוציה גבוהה, או על קונסולות אחרות עם כל האוספים שיצאו. בשביל 4 חייבים פס3, זה ממש דורש רימאסטר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2023, 01:03

InterAl כתב:מה יהיה ב-volume 2 אם לא רימאסטר של mgs4? רק pw ו-mpo לא יכולים להחזיק, רימאסטר של 5 לא סביר ו-mg1/2 גם לא ממש קשורים ל-volume 2. זה צריך להיות mgs4.
ולמען האמת, הוא היחיד שבאמת משנה. את כל שאר המשחקים בסדרה אפשר לשחק בקלות על הפיסי עם אמולציה או פורטים וברזולוציה גבוהה, או על קונסולות אחרות עם כל האוספים שיצאו. בשביל 4 חייבים פס3, זה ממש דורש רימאסטר.

4 בהחלט הכי דורש. אבל כרגע על הפס5 לא זמין אף משחק חוץ מאשר 5 ו-GZ אם אני לא טועה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 מאי 2023, 01:15

האמת, ה'אוסף' הזה הרבה יותר מעניין אותי מהרימייק של MGS 3, מתוך הנחה שאלו קלאסיקות גיימינג שמעולם לא שיחקתי וזו תהיה הזדמנות טובה.
אני ממש מבסוט שהם עשו את זה לצד הרימייק. כי אין לי מושג מה תהיה האיכות של הרימייק, ובכל מקרה ובעיקר אם הוא ישנה דברים כדי להפוך אותם למודרניים יותר, זה איכשהו כן משמר את הגרסאות המקוריות כקלאסיקות גיימינג שעכשיו אפשר לשחק בלי התעסקות מיותרת.
אני מסתכל על זה קצת כמו הנגשה בHD או מה לא של סרטים ישנים מאוד. כחובב קולנוע אני אוהב מאוד לראות סרטים שעיצבו את הקולנוע מראשיתו וזה מן הסתם תוך הבנה שהאזרח קיין לא נעשה בטכנולוגיה בת ימנו. ועדיין, יש לזה ערך, ומדיום הגיימינג כבר לא עד כדי כך צעיר, יותר מעניין אותי כרגע לשחק בקלאסיקות שלא שיחקתי מאשר ברימייקים לקלאסיקות האלו.
כמובן שאם הייתי משחק בMGS3 בזמנו אז רימייק היה הרבה יותר מרגש אותי בערך הנוסטלגי+מודרני שהוא נותן, אבל ספציפית כאן אני מגיע בלי לשחק במשחק המקורי.
בכל מקרה שיחקתי רק בMGS4 ו5, נראית לי אחלה הזדמנות לחזור אחורה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים