נושא *לא* E3 2023

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: נושא *לא* E3 2023

הודעהעל ידי Klayman » 25 מאי 2023, 11:01

מעולה! קצר וקולע.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מאי 2023, 13:18

זה באמת מעולה וטרולינג טוב אבל מייקרסופט האחרונה שיכולה להשתמש בבדיחה הזאת. במשך שנים על גבי שנים לאורך כל הדור הקודם בערך סוני יכלה להשתמש בדיוק באותה תמונה אחרי עוד תצוגת E3 שלהם שבעיקר היתה תצוגת צד ג׳.

קצת עצוב שסוני הגיעה לאותו המצב שאפשר להשתמש בבדיחה הזאת גם עליה, איפה סוני של תצוגות ה E3 האגדיות של הדור הקודם. אין זכר בכלל לחברה שהיא היתה ולמה שהיא היום.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2023, 13:52

מייק שברו את סוני מה זה?.לסוני כרגע יש ספיידרמן ופפ16 ו.... "דברים בעתיד?" למייקרוסופט יש כל מה שיש לסוני עם גרפיקה טובה יותר.
assassin creed mirage -שנראה הכי מעניין מאז AC3 - אצל מייק בגרסה טובה יותר.
ריימיק מטורף של MGS3- אצל מייקרוסופט זה יראה ריאליסטי יותר.
AW2 - משחק מטורף עם שני קמפיינים מטורפים? - אצל מייק יראה הכי טוב בטח על הפרו שלהם שבטח יפתח את הפרו של סוני.

וזה עוד לפני שהגענו לדברים הטובים שמייק בטח שומרת בקנה כמו סטארפיילד שעוד יכול לדפוק תצוגה של 10/10 גירס 6 שיכול להראות בנתיים יותר טוב מכל מה שסוני הראתה
קילר אינסטינקט חדש -שבניגוד לMK וSF יהיה בלעדי אמיתי למייקרוסופט ויגרום לאנשים כמוני להפסיק לנשום.
דום 6.. פורצה ....

כאילו בוא אמיתי לגמרי אם ספנסר יודע מה הוא עושה הוא מביא נוקאאוט בחודש הבא אין אפס.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 מאי 2023, 14:00

גם לסוני יש מלא משחקים רחוקים מאוד, זה שהם לא הראו אותם לא אומר שכל הקטטלוג של מיקרוסופט שפשוט כבר הוכרז מראש הולך לצאת בקרוב :).
אולי הם סוף סוף יראו לנו גיימפלי והתצוגה שלהם בהחלט תהיה יותר מוצלחת, אבל אני לא חושב שמשהו באמת יצא השנה חוץ מסטארפילד. אולי הלבלייד, אבל הוא גם יכול להיות חצי ראשון של 24 בכיף.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2023, 14:20

כן, ברור שסוני גם תביא דברים מעולים בהמשך הדור אבל אני מדבר בדיוק על זה על למי תהיה תצוגה הרבה יותר מוצלחת. בכל התצוגות זה תמיד היה נראה כאילו הקהל של סוני אוכל סטייקים וצלעות כבש והמבורגרים מושחתים נוטפי שומן בעוד הקהל של מייקרוסופט אוכל "סלט של בחורות עם קרוטונים" או "ארוחות בריאות" ועכשיו חודש הבא סוף סוף הדימוי הקולינארי הזה, יש מצב שהוא יהיה לטובת מייקרוסופט, ויהיה להם דברים הרבה יותר טובים ומושכים להראות שכבר מוכנים.

גם אם רק סטארפיילד יגיע השנה, עדיין תדמיין שנראה גיימפלי אמיתי מהיילבלייד ושהוא חצי ממה שנדב מדמיין שהוא יהיה? כולנו פה נאבד את זה :)
תדמיין הצצה לגירס 6- טירוף
תדמיין שהם יסגרו אירוע עם גיימפלי משופר מהסרטים לסטארפילד שמשנה את כל מה שאי פעם חשבנו על גיימפלי של בטסדה ומציב סטנדרט חדש מהם- זהו.
סוני תצטרך לחכות מינימום שנה שנתיים להתקאמבק אחרי אירוע כזה.

ובסוף יש את ההרגשה של סוף היום, חג היום ואנחנו יכולים לחגוג בגיימפאס עם Planet of Lana ומה יש לסוני להציע עד פפ16 וספיידרמן? או אחריהם? כלום.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 מאי 2023, 14:34

לסוני יש גם משחקים קרובים, לא מעט אפילו, הם פשוט לא הראו אותם משום מה. הם לא הראו את כל המשחקים שהם כבר חשפו שנה שעברה ואמורים לכאורה לצאת ב 2023-2024. אז אולי פפ7 לא היה שם כי הם לא רוצים לגנוב את הספוט לפפ16 שיוצא בחודש הבא ונגיד שאת DS2 הם שומרים לקילי, אבל איפה רונין? סיילנט היל 2 שכבר קיבל דרישות מערכת למחשב? Factions שדרוקמן אמר שנראה השנה? אפילו stellar blade שקיבל תאריך ל 2023 לא היה שם. מוזר. אולי יש אירוע נוסף השנה?

לזכותם יאמר שאפילו בתערוכה הגרועה של אתמול הם לא הראו משחקים בלעדיים של 5 שנים קדימה. בעצם לא יודע מה עם המשחק של באנג'י, אבל השלושה האחרים מיועדים ל 2023/2024 (הבעיה שהם פשוט לא נראים מעניינים במיוחד עבורי). ו CG, ועוד ל IP חדשים, בלי רגל מסיימת, זו פשוט לא דרך טובה לחשוף משחק.

אבל זו עדיין הזדמנות מצויינת עבור מיקרוסופט להרים את הכפפה ולתפוס קצת מומנטום. על הנייר הם יכולים להראות גיימפלי לפייבל, avowed, אינדיאנה ג'ונס, המשחק של רייר, משהו מ id, משהו מהקואליציה, המשחק ההוא עם הזומבים ועוד כמה דברים.. יאללה! רק שיראו כבר. אני מרגיש כאילו אמרתי אותו דבר גם שנה שעברה ולפני שנתיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2023, 14:51

idan כתב:אבל זו עדיין הזדמנות מצויינת עבור מיקרוסופט להרים את הכפפה ולתפוס קצת מומנטום. על הנייר הם יכולים להראות גיימפלי לפייבל, avowed, אינדיאנה ג'ונס, המשחק של רייר, משהו מ id, משהו מהקואליציה, המשחק ההוא עם הזומבים ועוד כמה דברים.. יאללה! רק שיראו כבר. אני מרגיש כאילו אמרתי אותו דבר גם שנה שעברה ולפני שנתיים.

מרגיש שאנחנו מנגנים את אותה מנגינה כבר 4 שנים. עוד ב-2019 מיקרוסופט הייתה בפרנזי רכישות, בסוף אותה שנה כבר ראינו את הלבלייד.

מה שכן, האירוע שלהם שבועיים לפני שיוצט הסרט אנדיאנה ג׳ונס החדש. זה יהיה פספוס לא לעשות הדגמה קצרה של אינדיאנה ג׳ונס.

ובנוגע לסוני, מה שהכי הפריע לי הוא שהם עשו ״תצוגת מיקרוסופט״. טריילר אחרי טריילר בלי יותר מדי קונטקסט. הרבה CGI ומעט מאוד דמואים של גיימפליי. זוכרים את הE3 שסוני הראתה בה 3 דמואים ארוכים ובערך זהו? זה היה כל כך מושלם.

אני רוצה לראות חלק מהדברים מהתצוגה של סוני שוב ב-4k כמו שצריך. מתמונות שיצאו למשל אלן וייק נראה כל כך הרבה יותר טוב מהטריילר. אני גם רוצה לראות את ספיידרמן כמו שצריך, כי אני מסרב להאמין שהוא נראה כמו מיילס+.

אני באמת לא מבין מה הולך פה. מצד אחד MGS3 נראה פשוט מטורף ומשחקי אינדי כמן טאלוס 2 נראים לגמרי דור מעל לתואמים שלהם על הפס4. ומצד שני.. ספיידרמן. מה נסגר?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 מאי 2023, 15:10

אלן ווייק היה נראה לא יציב בכלל בפריימרייט
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 מאי 2023, 15:52

DrKeo כתב:
ובנוגע לסוני, מה שהכי הפריע לי הוא שהם עשו ״תצוגת מיקרוסופט״. טריילר אחרי טריילר בלי יותר מדי קונטקסט. הרבה CGI ומעט מאוד דמואים של גיימפליי. זוכרים את הE3 שסוני הראתה בה 3 דמואים ארוכים ובערך זהו? זה היה כל כך מושלם.

יכול להיות שהיה חסר קצת קונטקסט, אבל אני לא חושב שזו הייתה הבעיה המרכזית. טריילר אחרי טריילר יכול לעבוד אם הטריילרים טובים ומציגים גיימפלי של משחקים חדשים ממפתחות מוכחות כמו שהיה באלן וויק או דרגונס דוגמה. הם יכולים גם לקשקש בין לבין כמה שניות, זה לא ממש משנה לי, אבל יחד עם עוד 2-3 הדגמות גיימפלי זו בדיוק המתכונת לתערוכה טובה בעיני ברמת התוכן. יעני יכול להיות שגם הטריילר של פפ16 היה טוב, לא יודע, לא צפיתי בו אני לא רוצה לראות ספויילרים (זה כבר מגוחך כמה מראים ממנו), אבל אני מרגיש שפשוט לא היו מספיק כאלה. היו כל מיני משחקי אינדי ו AA, חלקם היו סבבה כמו ההמשך לגוסטראנר שאני די מחבב וההוא היפה מהיוצרים של ABZU שאני ממש לא יכול לשנוא, אבל אלה דברים שיכולים לעבוד עבורי בתצוגה כזאת רק בין המון משחקי AAA מלהיבים, כי יש ציפייה מסויימת מתצוגה של סוני והם פשוט לא עמדו בה לדעתי. בתצוגה של קילי הייתי אומר שהיחס בין הקטנים לגדולים הוא ממש אחלה, באירוע של סוני פחות.

בעיה נוספת היא שחוץ מ Helldivers כל המשחקים החדשים של סוני עצמה היו CGI, כולם גם היו GAAS או מולטי ולמרות שאני לא פוסל אוטומטית משחקים כאלה - ספציפית לגבי הטריילר האדג'י של החדש של ג'ייד ריימונד, הוא ממש עשה לי רע בנשמה. זה כל כך לא סוני הדבר הזה. וזה עוד לפני שמדברים על כך שכולם קשקשו על ה phase 2 של ה פס5 ויצרו ציפייה מסויימת לראות קפיצת מדרגה, אבל במקום אוואטר שהיה בכלל אמור להיות משחק של 2022 במקור קיבלנו עוד AC קרוס ג'ן. זה שגם ספיידרמן, התקווה הגדולה מבחינה גרפית, לא הפיל אף אחד מהרגליים, חתם אירוע מבאס.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2023, 16:20

סוני באמת יכלה להראות הרבה יותר ממה שהראו. לפחות רונין וסילנט הייל 2 היו חייבים להיות שם, אבל כנראה שרונין הוא ה"one last thing " של שנה הבאה או לפחות של האירוע הגדול הבא שלהם מתי שהוא לא יהיה... :(

לפחות מעריצי פפ7 שלנו הגיעה השעה שלכם :) כי עכשיו כל ההצפה של פפ7-2 תתחיל לפחות בחודשים הקרובים, סקוור וסוני שתיהן היו צריכות את פפ16 הרבה יותר מפפ7-2 אתמול, בשביל סקוור מדובר במשחק שיחרוץ גורלות שיקבע אם הם חוזרים לליגה של הגדולים ולעמוד מול נוטי דוג והקוג'ימות או שהם חוזרים לנישה של הגיימרים היפנים החנונים שהם התחפרו בה בעשור האחרון. וסוני כמובן היתה צריכה מאוד את פפ16 כדי להראות שיש לה עוד השנה, משחק תפקידים אפי להציע, שיכול לעמוד בכבוד מול זלדה או סטארפיילד פפ7-2 מן הסתם היה מאפיל על כל משחק אחר שהגיע וכל שיחת היום בפורומים היתה פפ7-2 קשה להאמין שאפילו מגס3 יכל לעורר את אותה תשומת לב.

אבל זה עדיין באסה של החיים כי יכלו לפחות את SH2 להראות ולהחזיק אותנו קצת.

אני לא יודע כמה ספנסר באמת יכול לשנות את התערוכה שלו שבטח נקבעה איזה חצי שנה מראש בהתאם לפאשלות של סוני אבל אם הוא סוף סוף יצליח לשכנע מישהו במייקרוסופט לתת לו לעשות שינוים של הרגע האחרון, וואו זה יכול להיות רגע שייכנס להיסטוריה של התחום אסור לו לפשל פה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2023, 16:58

idan כתב:יכול להיות שהיה חסר קצת קונטקסט, אבל אני לא חושב שזו הייתה הבעיה המרכזית. טריילר אחרי טריילר יכול לעבוד אם הטריילרים טובים ומציגים גיימפלי של משחקים חדשים ממפתחות מוכחות כמו שהיה באלן וויק או דרגונס דוגמה. הם יכולים גם לקשקש בין לבין כמה שניות, זה לא ממש משנה לי, אבל יחד עם עוד 2-3 הדגמות גיימפלי זו בדיוק המתכונת לתערוכה טובה בעיני ברמת התוכן. יעני יכול להיות שגם הטריילר של פפ16 היה טוב, לא יודע, לא צפיתי בו אני לא רוצה לראות ספויילרים (זה כבר מגוחך כמה מראים ממנו), אבל אני מרגיש שפשוט לא היו מספיק כאלה. היו כל מיני משחקי אינדי ו AA, חלקם היו סבבה כמו ההמשך לגוסטראנר שאני די מחבב וההוא היפה מהיוצרים של ABZU שאני ממש לא יכול לשנוא, אבל אלה דברים שיכולים לעבוד עבורי בתצוגה כזאת רק בין המון משחקי AAA מלהיבים, כי יש ציפייה מסויימת מתצוגה של סוני והם פשוט לא עמדו בה לדעתי. בתצוגה של קילי הייתי אומר שהיחס בין הקטנים לגדולים הוא ממש אחלה, באירוע של סוני פחות.

בעיה נוספת היא שחוץ מ Helldivers כל המשחקים החדשים של סוני עצמה היו CGI, כולם גם היו GAAS או מולטי ולמרות שאני לא פוסל אוטומטית משחקים כאלה - ספציפית לגבי הטריילר האדג'י של החדש של ג'ייד ריימונד, הוא ממש עשה לי רע בנשמה. זה כל כך לא סוני הדבר הזה. וזה עוד לפני שמדברים על כך שכולם קשקשו על ה phase 2 של ה פס5 ויצרו ציפייה מסויימת לראות קפיצת מדרגה, אבל במקום אוואטר שהיה בכלל אמור להיות משחק של 2022 במקור קיבלנו עוד AC קרוס ג'ן. זה שגם ספיידרמן, התקווה הגדולה מבחינה גרפית, לא הפיל אף אחד מהרגליים, חתם אירוע מבאס.

אני מסכים. היה חוסר משמעותי בגיימפליי וכל נושא ה-phase 2 וההפלה מהרגליים פשוט לא היה שם.

מה שאמרת על Haven מאוד נכון. ולחשוב שג׳ים ראיין ראה את המשחק שלהם ואמר ״אוהו! זה מה שאני רוצה במשפחת פלייסטיישן!״ ואז רכש אותם אומר הרבה על האסטרטגיה שלו. סוני כבר אמרו שיש להם כמות אסטרונומית של משחקי GaaS בדרך בשנים הקרובות, אז התצוגה הזאת לא גרדה את קצה הקרחון. יש אוירה לא טובה באויר. כן, סוני לא נטשה את הסינגל, אבל יש אוירה לא טובה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2023, 21:11

פורצה יביא נוכחות באירוע של מיקרוסופט ב-11 ליוני, אבל יהיה בנוסף סטרים יעודי לפורצה שיעשה walkthrough לסינגל פלייר יומיים מאוחר יותר ב-13 לחודש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 מאי 2023, 21:57

DrKeo כתב:מה שאמרת על Haven מאוד נכון. ולחשוב שג׳ים ראיין ראה את המשחק שלהם ואמר ״אוהו! זה מה שאני רוצה במשפחת פלייסטיישן!״ ואז רכש אותם אומר הרבה על האסטרטגיה שלו.

שנינו יודעים שהוא ראה יותר את העיניים של ג׳ייד, מאשר את הפרויקט שלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2023, 20:10

סטרים של devolver ב-8 ליוני ב1 בלילה (כלומר בעצם ב-9). הוספתי להודעה הראשונה את התאריכים של כל התצוגות הידועות כרגע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מאי 2023, 07:47

טיזר לפייבל :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2023, 08:42

מנסיון עם נצנצים מהילדים, מישהו הרס לעצמו את הדירה בשביל הסרטון הזה..

אגב, חובבי קונספרציות טוענים שמיקרוסופט גם עושים טיזר לסייקונאטס 3.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מאי 2023, 08:45

הולכת להיות תצוגה מטורפת

אגב לגבי MGS3

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 מאי 2023, 09:35

זה לא טיזר לפייבל, המוזיקה בכלל לא מפייבל הייתי אומר איזה טייזר זה לדעתי אבל אני לא יכול להגיד איזה טייזר זה לדעתי.
אם זה פייבל, אז זה או איזה רימאסטר של המשחקים או עוד איזה טריילר CGI של דקה וזה יספק אותנו? זה לא :)

אם איכשהו נגד כל הסיכויים זה כן פייבל, מייקרוסופט לוקחים את התערוכה. :P

די הם חייבים להביא את פרפקט דארק ואינדיאנה ג'ונס לא נסתפק בפחות!

שנה שעברה בוטי היה כבר עם קוצים בתחת להראות את פייבל ופלייגראונד רצו לחכות, כמה המצב כבר השתנה בשנה? שמענו על בעיות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מאי 2023, 09:42

שנה זה המון המון זמן בשביל להביא דמו קצר
ואני לא מבין למה נראה לך שזה ״כנגד כל הסיכויים״ הם עובדים עליו כמה וכמה שנים, הראו כבר טריילר CG לפני 3 שנים וזו חברה מאוד יעילה.

חוץ מזה, אתה מכיר עוד משחק של מיקרוסופט שהולכים אחרי ״נצנצים״ כדי להגיע ממקום למקום?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 מאי 2023, 10:30

כי לאסקין שכחת את הבעיות פיתוח שיש למשחק בגלל שמייקרוסופט מתעקשת על שימוש במנוע של החברה במקום באנריל 4 או 5? הפיתוח מתקדם כל כך לאט שהם היו חייבים להביא את איידוס מונטריאול לעזור בפיתוח שלו וזה אפילו לא צוות שלהם, אתה באמת חושב שכל זה נפתר בשנה אחת? יא אופיטימי! :)
אני אולי באמת מנותק כמו שאתה אומר מי יודע, אבל שנה נשמעת לי מעט מדי. כאילו ברור שיש "מה להראות" יש שם משחק אמיתי הרבה מאוד זמן השאלה כמה הוא טוב ומלוטש בשביל להרשים בדמו.

הייתי אומר מה אני חושב שהנצנצים רומזים אבל יהרגו אותי בוקסלים על זה.
וגם פאקינג סטארפיילד לאסקין....אתה שוכח שהשנה יוצא הפאקינג מגהטון הזה שאנשים הלכו לקנות מחשבי מפלצת כדי לשחק? מי ישים לב לפייבל בשנה כזו? בזמן שהאוורד יראה לנו איך אתה יכול לתת לכוכבים שמות ליישב בהם חיות ובני אדם וצמחים ולעצב את הכוכב כרצונך ואת כל הצווליזציות החייזריות שיש במשחק ואת חרב האור שבטח יש במשחק ואת כל הדרכים שאתה יכול להפוך לאימת הגלקסיה שרועדים ממנה מי יזכור שראינו את פייבל? הוא ילך לאיבוד? שנה הבאה זה זמן הרבה יותר טוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מאי 2023, 10:46

זה א שנה מאז תחילת הפיתוח אלא שנה נוספת אחרי שכבר היינו בטוחים שנראה ממנו משהו

סטארפילד הולך להראות כמו דור קודם, בוודאי לצד פייבל. וסטארפילד זה ממש לא לכולם, זה קהל יעד מאוד שונה.
סטארפילד זה גם משחק שיצא עוד כמה חודשים בודדים, פייבל זה לתצוגה לעתיד, מה הקשר? לפי מה שאתה אומר הם לא צריכים להראות כלום מלבדו

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 מאי 2023, 11:11

ממה שאנחנו יודעים באו אנשים לספנסר ונתנו לו את הרשימה הזו.
Avowed, Perfect Dark, Everwild, Fable, State of Decay 3 and Contraband. כי אלה כביכול המשחקים שאנחנו לא יודעים עליהם כלום. ואז ספנסר ענה שבוודאות אנחנו נראה עדכונים על חלק מהמשחקים ברשימה הזו.

אתה רוצה להאמין שנראה דווקא מפייבל אחי? הוא ברשימה אז הניחוש שלך טוב כמו שלי :) אבל אם אני צריך להמר מה מהרשימה הזו באמת יגיע למסיבה בדרך "משמעותית" אני מהמר על
State of Decay 3 - פשוט כי מייקרוסופט (ועכשיו גם סוני) אוהבות לדחוף לנו לגרון את משחקי האונליין האלה מצפה לו בטירוף, אבל עדיין.
Contraband - זה אמור להיות Just cause הדור הבא ויש בו דגש ענקי על CO OP שוב, דבר שהוא ממש באג'נדה של מייקרוסופט הם תמיד היו עם דגש על מולטי וקואופ.
כמו שאתה כבר יודע. Everwild כל כך מוזר ורחוק שהכל יכול להיות... אבל פרפקט דארק זה מה שאני הכי רוצה לראות מהרשימה וכמו שאתה כבר יודע גם נראה לי הכי סביר בה.

נכון שסטארפילד לא לכולם, ברור, אבל הוא לפחות לאיזה 15M+ אנשים לפי המכירות של פולאאוט האחרון ואין סיכוי שהוא יהיה יותר נישתי :) לעומת זאת את כמה אנשים מעניין פייבל? היא תמיד תשאר סדרה חמודה וכייפית שלא מעיפה ראשים שיחקו בה לכל היותר כמה מליונים והיא כל כך לא מוכרת שהיו חייבים להעלים אותה לדור שלם ולעשות רייבוט כדי שהיא תעניין :) כאילו זו לא תחרות, סטארפיילד פשוט יותר מעניין וידרוס ת'משחק הזה.

אולי נקבל רימאסטרים לפייבל 1+2+3 פלוס טיזר CGI אתה יודע כי צריך לתת לאנשים פירורים בזמן שאנחנו מחכים למשחק הגדול של פלייגראונד, אבל אם כבר נראה לי שהכרזות כאלה רק יבאסו אנשים במקום ישמחו אותם.

הם כן יכולים להראות מלא דברים לדעתי, פשוט דברים שלא מתחרים ב"משחק תפקידים סינגל פלייר אפי של 400 שעות+ שירסק את פפ16" כל דבר שיכול לגרד את אותו itch לא ברור לי למה יבוא.

ונגיד outer worlds 2 שדודי כל כך רוצה? הרי גם הוא מנסה לעשות סטארפיילד סמי פולאאוט שכזה גם הוא יקח מהספוטלייט. יש להם מספיק דברים להראות שלא יקחו לסטארפיילד את המשבצת של "משחק תפקידים אפי" היילבלייד 2 גם כן לא מתחרה בו ג'ונס גם לא ועוד מלא :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מאי 2023, 11:56

ברור, מתוך הרשימה הזו די ברור שלא נראה את פרפקט דארק, וכנראה שגם EVERWILD... שניהם התחילו פיתוח מחדש בשנתיים האחרונות, או נתקלו בבעיות רציניות. אני חושב שהסיכוי שנראה את פרפקט דארק הוא משמעותית הכי נמוך מהשמות שהבאת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 מאי 2023, 12:08

די אל תהיה רשע, בוא נאמין שפרפקט דארק יגיע ונשפיע על הייקום ואז הוא יגיע!
מת למשחק כבר! היה לי קל לא להתייחס אליו שלא היה לי איך לשחק אותו עכשיו שיש הוא אחד המעניינים.
חוץ מזה קריסטל דיינמיקס יעילים בטירוף הם בטוח יכולים לארגן איזה טריילר עם גיימפלי המשחק גם לא צריך להיות עולם פתוח סה'כ שלבים גדולים זה לא איזה פרויקט בשמים לפתח ב2023. IO משריצה משחקי היטמן כמו חתולה זה לא יכול להיות קשה לחברה גדולה כמעט פי 2.

פשוט כנראה שפייבל הכי מעניין אותך בליינאפ שלהם :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מאי 2023, 12:19

לא, הוא פשוט הכי הרבה זמן בפיתוח ע"י חברה אחת ורצינית ולא עבר ידיים או ריסטארט לפיתוח.
כמו כן - הנצנצים... זה יכול להיות רק פייבל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 30 אורחים