נושא *לא* E3 2023

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: נושא *לא* E3 2023

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2023, 01:50

DrKeo כתב:זה מה שסטיק אמר, אני לא יודע מה המקור של זה. אבל ראינו את אוואטר, והוא נראה כמו משחק דור הבא מרשים שרץ על מנוע בזמן אמיתי. מה שהראו פה ממלחמת הכוכבים היה טריילר CGI שלא ראיתי שום חלק בו שמתימר להיות גרפיקה בזמן אמיתי. אז אין לנו מושג איך הוא נראה במציאות, אבל אם זה snowdrop אז אני משער בערך כמו אוואטר?

הסימן שאלה הוא לגבי אווטאר שהיה in engine אבל רובנו תוהים כמה הוא מייצג לאור ההיסטוריה שלהם, לא סטאר וורס.. אף אחד לא חשב שהטריילר CG של האחרון מייצג משהו אמיתי:)
אבל אם יש אמת בפרסום ואווטאר גם יוצא לפניו, אני מניח שסטאר וורס לא יראה פחות טוב. אבל מחר נהיה חכמים יותר.

בכל אופן, די חריג שסטודיו עובד על שני משחקים בסקייל כזה בו זמנית פחות או יותר ועוד מסוגל להראות גיימפלי לשניהם באותו אירוע.. בטח יש להם את הגב של כל המפעל היוביסופטי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 01:55

כלומר, אוואטר כבר באיחור של שנתיים לפחות כך שאלוהים יודע מתי שני המשחקים האלה יצאו :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 02:00

אז מסתבר ש-clockwork revolution הוא RPG:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 02:46

סטארפילד 4k/30 על ה-x ו-1440p/30 על ה-s.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 03:19

הראש הטכני של playground מדגיש שזה מהמשחק:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 03:22

אכן משחק עולם פתוח (שמתרחש בין פרק 5 ופרק 6):

ובסטים יש דרישות מינימום לסטארפילד. מעבד די גבוה (6800k), כרטיס 1070ti שהוא יותר חזק מהפס4 פרו, 16 גיגה זיכרון ו-SSD כדרישת מינימום.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2023, 04:45

הייתה הלילה גם מסיבת קדם השקה לפפ16:
- מסתבר שגם הצוות של KH וגם פלטיניום היו מעורבים בפיתוח שלו. ביחד עם האנשים ש CBU3 הביאו מקאפקום והמהנדסים של סוני, בערך כל יפן עברה על המשחק הזה.
- גם ג'ים ראיין הגיח וטען שהקשר עם סקוור מעולם לא היה חזק יותר (טוב גבר, אתה עדיין חייב לנו תערוכה). הייתי אומר שזה קצת לא מדויק בהתחשב בכך שסקוורסופט סחבה את כל הדור של הפס1 על הגב שלה, אבל זה באמת נראה שהם עובדים הכי צמוד מאז תחילת עידן ה HD לפחות.
- מחר יוצא דמו של השעתיים הראשונות ואפשר יהיה להעביר את השמירה למשחק המלא. בנוסף בתוך הדמו יהיה דמו נוסף רק של קרבות שיתן הדגמה של גיימפלי מתקדם יותר.

זה מפתה אבל לא חושב שאני ישחק בו, נראה לי שננצל את השבוע שנשאר להתקדם כמה שיותר בקווסט הראשי של זלדה, כי בין פפ16 ל AC6 לא יודע כמה זמן יהיה לי אליו.
שלא נדבר על כל המשחקים הגדולים בספטמבר ואוקטובר שיהיה בלתי אפשרי להגיע לכולם בעתיד הנראה לעין. לא נעים, אבל צריך לעשות בחירות קשות בחודשים הקרובים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 06:48

אוף, רק עכשיו הבנתי שהמשחק הממש מגניב עם השלד הוא מהחבר׳ה של we happy few שעומד על ממוצע 62 או משהו כזה, וגם הטריילרים שלו היו מגניבים… ההייפ מאוד ירד לי :(

לגבי פייבל - אין גיים, אבל על מה זה רץ? :)

לגבי סטאר וורס - וואלה, עולם פתוח? אני מצפה לראות אותו היום, אבל אני מאוד סקפטי לגבי שנה הבאה, אלא אם אווטאר או המשחק הזה ממש חסרי תוכן או משהו. לא נראה לי הגיוני שיש חברה כלשהי שתצליח להביא שנה אחרי שנה משחקי עולם פתוח ענקיים ויפים כל כך.

לגבי פפ16 - אני כן אשחק בדמו שלו, נראה לי… אני ממש סקרן לגבי הגיימפליי שלו, מקווה שאתחבר

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2023, 07:01

Laskin כתב:
לגבי פייבל - אין גיים, אבל על מה זה רץ? :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 יוני 2023, 07:19

פייבל באמת היה נראה מטורף.
המשחק שעשה חשק הבא בתור בשבילי משום מה היה סיטי סקייס 2.
סה"כ לדעתי יש המון מקום לאופטימיות. המון משחקים של יום ראשון בגיימפאס. ועוד הרבה שלא ראינו בכלל.
למשל ציפיתי שיהיה גם אלדרסקרול, אבל לא היה....
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 07:50

bozeman כתב:למשל ציפיתי שיהיה גם אלדרסקרול, אבל לא היה....

באמת ציפית לזה? אני מון להתערב שהוא לא יצא לפני 2027, אפילו 2028… זה משחק של הדור הבא או קרוס ג׳ן במקרה ה״טוב״.

לגבי פייבל - אני ממש מופתע אם זה באמת רץ על הקונסולה, אבל אם כן אז כל הכבוד להם. משהו שלא ראינו בטריילר - זה ״נופים״… יש מצב שהוא לא יהיה עולם פתוח ממש?

אה, ולגבי סייברפאנק - אני ״משהה״ את המשחק שלי עד ספטמבר, אני אפילו לא באמצע אז זה זמן טוב ואוכל להתפנות לחלוטין לפפ16 :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2023, 07:55

על סטארפיילד: טוב, הם חייבים לנעול אותו ל30FPS בהתחשב בשאפתנות המטורפת שלהם, כאילו זה אשכרה הדבר הכי שאפתני שהם אי פעם עשו בהתחשב בערכי ההפקה האלה והסקאלה, כאילו, לאן הם הולכים מכאן? איך מתעלים על משחק כזה בהנחה והם רוצים להפוך אותו לIP קבוע, איך TES6 הולך להתעלות על הדבר הזה? כמה שאלות המשחק הזה עורר :)

זה טיפה מאכזב בשביל שחקני הקונסולות אם היה לי X הייתי מעדיף שיתנו לי לשחק בפריים רייט לא מוגבל שקופץ בין 60 ל40 מאשר להיות נעול על 30 אבל אני מניח שהמשחק הזה יזיז הרבה מאוד קונסולות XBOX Series PRO אז.... :) אישית המחשב שלי מוכן למשחק הזה וזה כל כך משמח אותי הרי בסופו של דבר הוא נבנה עבורו, ועם הDLSS בטח זה יהיה המשחק הכי חלק של בטסדה EVER.

על פפ16: לכל שבת יש מוצאי שבת... הגיע הזמן לראות איך המשחק הזה עומד עם המשחק הגדול ביותר בכל הזמנים. לחוץ, מתרגש, עצבני, אבל סוף סוף אפשר יהיה לדעת אם ההשגחה העליונה שרתה על צוות הפיתוח.

סטאר וורס עולם פתוח??#?$%^%?#$% יוביסופט בטח ימצאו דרך לחרבן על הקונספט המופלא הזה אבל ניתן להם את ההזדמנות.
היום התצוגה שלהם??! אני כל כך רוצה לראות deep dive מAC MIRAGE

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 08:15

לדעתי המיראז׳ הזה הוא בהפרש הAC הכי פחות מרגש שהיה. נראה פחות טוב מהמשחקים נושמים בסדרה, יש דור חדש וכולנו יודעים שאינפיניט בדרך… זה סתם פילר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2023, 08:33

טוב נו, כי אתה לא בדיוק חולה על הנוסחא הישנה של AC ממה שאני זוכר אבל למי שרוצה את החווית AC1/2 זה נראה מושלם :)

ובכלל לאסקין, מה מקור האכזבה הזה מפפ7-2 ריימיק? כאילו למה זה meh? אתה תמיד אומר שמשחקי פס4 היפים הם good enough בגרפיקה, והריימיק כבר היה נראה שוס.
כאילו אני מתכוון הריימיק כבר השפיל את פאקינג Advent Children בגרפיקה וההמשך אפילו מתעלה על הראשון בכל פרמטר, אני מניח שאם חלמת שהם ימצו את הפס5 עד תום ושזה יראה הכי דור הבא, אבל אני מתאר לעצמי שהם מנסים גם לשפר את הגרפיקה ובאותה נשימה לשמור על עקביות גרפית עם החלק הראשון והם השיגו את במלוא העוצמה לדעתי.

גם סטארפיילד לא כל כך הבנתי למה עשית עליו רוורס, כאילו זכותך אם הסטינג שלו פחות לטעמך/הביצוע אבל חשבתי שאתה דווקא מתלהב מכל הקטע של החללית והקרבות חלל והסקאלה וזה שהם אמרו שיהיה קשה להטיס את החללית ולנווט בחלל וכו'.

נ.ב רק עכשיו נפל לי האסימון שסייברפאנק 2077 אשכרה מקבל סוג של רייבוט עם ההרחבה הזו, זה נשמע הרבה יותר משופץ מגרסת במאי רגילה, יאללה נחכה קצת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 09:01

Laskin כתב:אוף, רק עכשיו הבנתי שהמשחק הממש מגניב עם השלד הוא מהחבר׳ה של we happy few שעומד על ממוצע 62 או משהו כזה, וגם הטריילרים שלו היו מגניבים… ההייפ מאוד ירד לי :(

כן, אבל יש קצת יותר ניואנס מזה. WHF היה סוג של קומבו מוזר של GaaS וסינגל אימרסיב סים. החלקים של העלילה והאימרסיב סים דווקא קבלו תשבוחות, אבל החלקים של ה-GaaS הרסו אותו כי הם רפדו אותו בערימות של תוכן זבל.

אם פה הם (בתקווה) בפוקוס על סינגל, בשילוב עם המשאבים והחופש שמיקרוסופט מספקים אני דווקא מרשה לעצמי להעלות אליו הייפ.

Laskin כתב:לגבי סטאר וורס - וואלה, עולם פתוח? אני מצפה לראות אותו היום, אבל אני מאוד סקפטי לגבי שנה הבאה, אלא אם אווטאר או המשחק הזה ממש חסרי תוכן או משהו. לא נראה לי הגיוני שיש חברה כלשהי שתצליח להביא שנה אחרי שנה משחקי עולם פתוח ענקיים ויפים כל כך.

טוב נו, על משחקי יוביסופט גדולים כמו AC עובדים בדרך כלל איזה 10 סטודיואים והסטודיו הראשי מוביל אותם. אם הם מפתחים את זה ואת אוואטר במקביל, בטח יש 10 סטודיואים שעובדים איתם על זה. כלומר, זה IP יקר, יוביסופט בטח שמה מאחורי המשחק המון כוח פיתוח.

Laskin כתב:לגבי פייבל - אני ממש מופתע אם זה באמת רץ על הקונסולה, אבל אם כן אז כל הכבוד להם. משהו שלא ראינו בטריילר - זה ״נופים״… יש מצב שהוא לא יהיה עולם פתוח ממש?

לאסקין, תראה לנו על הדובי איפה ג׳ים ראיין נגע בך :)

הלבלייד 2 אמיתי, נראה שגם פייבל. הגיע הזמן להתעורר מהסיוט של ספייידרמן 2 או לקרא להורייזן דור הבא בכל הגדרה שהיא :)

bozeman כתב:פייבל באמת היה נראה מטורף.
המשחק שעשה חשק הבא בתור בשבילי משום מה היה סיטי סקייס 2.
סה"כ לדעתי יש המון מקום לאופטימיות. המון משחקים של יום ראשון בגיימפאס. ועוד הרבה שלא ראינו בכלל.
למשל ציפיתי שיהיה גם אלדרסקרול, אבל לא היה....

סיטי סקייליינז 2 הוא לגמרי אחד הדברים שאני בהייפ גבוה אליהם. הקודם היה מעולה.

אגב, מאוד אהבתי את הגיוןן של מיקרוסופט. לא רק שהם לא תקועים ב״משחקי גוף שלישי סינמטים״, בקושי יש להם כאלה, אולי רק הלבלייד ופייבל? כל בלעדי בתצוגה הזאת היה כל כך שונה משני, זה באמת מרענן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 09:25

נדב:
הלבלייד לגמרי גם נראה אמיתי, הוא סופר מסילתי ואישית הטריילר הקודם הלהיב אותי בהרבה, אין פה חדש.
פייבל אני מאמין בהחלט שזה גם אמיתי, העניין הוא שזה סופר מוזר שעולם פתוח לא מראה שום שוט מתוך לא מעט שוטים - שמראים את הסקופ שלו. הכל ממש מקרוב, ואפילו בצורה שמזכירה "טילט שיפט". אני די מוכן להתערב שהוא "עולם פתוח" פחות מGOW:R. הלוואי ואני טועה, זה יציב את פלייגראונד ברמה של נוטי דוג, טכנית :) בעצם מעל אפילו.
זה לא אומר שהוא לא סופר מרשים והכי דור הבא שראינו, כן? הוא לגמרי כזה. אני רק תוהה לגבי אספקט העולם הפתוח שלו, ויש לי סיבות לתהות על כך, לדעתי.

לגבי סטאר וורס - ראיתי ידיעה שעובדים עליו בנוסף לMASSIVE באמת איזה 8 סטודיואים נוספים של יובי. יאללה בא נראה הערב מה הוא שווה! מתי המסיבה שלהם מתחילה?

גלאס:
לגבי AC - אני מת לחזור לעולם הזה, כשיביאו משהו מרענן, דור הבא, וואטאבר. המשחק הזה ספציפית - אשכרה נראה הרבה פחות מרשים מהקודם. גם בעולם, גם בסטינג, גם בכיוון שלו... הוא נראה כמו שאמרת - סוג של AC1. למה שזה ילהיב אותי? בטח כשהגרפיקה היא לגמרי תחילת דור קודם.
הלוואי והיום בערב יראו טיזר פצפון מINFINITE. אבל בטח ישמרו את זה לVGA אם הם קרובים לתצוגה.

מFF7 הזה ציפיתי פשוט ליותר. לא מעניין אותי שהוא לא יהיה ב"עקביות"" עם המראה של הפרק הקודם, זה לא חשוב לי האחידות הזו, למה שזה יהיה? קיוויתי שהעולם הפתוח ירשים אותי יותר, שישתמש בכח של "הדור הבא".

סטארפילד פשוט נראה גדול *מדי*. אני פחות מתלהב ממשחקים של 2,000 שעות, מעדיף משחקים של 100 גג. אבל בלי קשר, הגיימפליי והקרבות וכו' פשוט נראים מאוד גנריים, פשוט עוד משחק של לאסוף מליארד חפצים ולהמשיך... אולי אני אתבדה, ויהיה ניתן לרוץ על הסיפור וממש להשאב לעולמות השונים, אבל כרגע ההתלהבות שלי ירדה דווקא, אחרי החשיפה המחודשת הזו. וכן, המודלים של האנשים עדיין צורמים לי.

אגב, אתמול הייתה תצוגת הPC ולא היה שום דבר ממש מעניין, בעיניי לפחות.

מה שכן - נראה שיש דמו בסטים למשחק JUSANT שראינו אתמול אצל מיקרוסופט. אשחק בו היום, לפני FF :)
נראה ממש מגניב, ומשחק טיפוס זה דבר שחוויתי רק בVR... אה, ובDS, אבל לרוב זה היה יותר כלפי מטה :P
https://store.steampowered.com/app/1977170/Jusant/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 09:40

כל משחק פייבל עד היום היה עולם פתוח, הוא RPG, אני לא בטוח למה לחשוב בכלל שהוא לא עולם פתוח. כי ספיידרמן נראה כמו משחק פס4? כלומר, כן, הוא יפה ברמת CGI לא סבירה. אז אם הייתי חושד במשהו, זה לא בפתיחות של העולם אלה בגרפיקה שלו. למרות שפלייגראונד מעולם לא זייפו תצוגה והם בטופ 5 החברות הטכניות בתעשיה. אז נחכה ונראה, אבל אם פייבל נראה חצי ממה שהטריילר הזה נראה, הוא עדין מעל ומעבר מה שציפינו מהדור הבא.

קצת מרגיש שאין לנו פרספקטיבה על הדור אחרי השלוש שנים הנוראיות האלה. מה הפס5 מסוגלת לעשות? אין לנו מושג כחול. אבל אני יכול להגיד לך דבר אחד - הדור הבא הוא לא, ואני מדגיש - לא, ממש לא הורייזן שהוא משחק פס4 משופץ וממש לא ספיידרמן שנראה שאינסומניאק אפילו לא ניסו.

פאקינג תראה איך זה נראה! זה אמור להיות גיימפליי.

והנה 27 דק עם טוד האוורד:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 09:51

פייבל היה "עולם פתוח", אבל לא כזה שמאפשר לך להסתובב ממש בכל מקום, כמו נניח RDR, סקיירים או זלדה.
יותר כמו שבילים צרים שמובילים אותך ממקום למקום, עם מכשולים נראים או בלתי נראים שמונעים ממך באמת לחקור כמו בעולמות פתוחים אחרים.
בדומה לGOW 2018 יותר, בעולמות שהם לא מידגארד.
אין מה לחשוד בגרפיקה, אם מסתכלים מקרוב על דברים רואים איפה נעשו פשרות, נניח תראה את האנשים ברקע בסצינה מיד אחרי הפרחים בעיר, יש שם מודלים שנראים לגמרי NPCs פשוטים, עם דגש על הבחור הקירח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 10:02

אני לא יודע מה הרמה של העולם הפתוח שלהם, אבל לפני רגע חשבת שGOW:R יהיה יותר פתוח ממנו וזה משחק ש-90% מהזמן הוא מבוכים ולא עולם פתוח. והורייזן שאתה מתרץ אותו תמיד בעולם הפתוח שלו הוא אולי העולם הפתוח הכי פחות אינטרקטיבי בעשור+ האחרונים.

יש לי הרגשה שפייבל, שעושה אותו חברה שמתמחה בעולמות פתוחים, יותר פתוח מ-gow ויותר אנטרקטיבי מהורייזן. לא שהראשון או השני קשים במיוחד כי הראשון הוא משחק לינארי שנותן לך לקפוץ בין שלבים לינארים (עם איזה אזור עם מזחלת פה ושם) והשני כל כך לא אנטרקטיבי שאף דמות לא מגיבה אליך בעולם ושום דבר לא מושפע או זז כשאתה מתקרב או תוקף אותו חוץ מאשר קצת צמחיה מתקפלת בסיסית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 10:10

הלוואי, אני מנמיך ציפיות כדי לא להתאכזב :)
לא אמרתי שהוא יהיה "90% מבוכים", זה משהו שאתה השלמת בראש שלך... הכוונה שלי היא שזה משחק עם "שביל" שלא ניתן יותר מדי לרדת ממנו. זה לא דבר גרוע, אגב. גם TLOU2 הוא משחק כזה, עם איזור או שניים פתוחים יותר. אגב, גם בקטעים שראו מסטארפילד הצמחיה לא זזה בכלל כשאתה נוגע בה.
אני רק אומר שיש מצב טוב שזה לא עולם פתוח כמו שאנחנו רגילים היום להבין מהמילה הזו, כיום. לפי הפירוט פה אני בהחלט אתפלא אם יש לו סקופ של משהו כמו הוויצ'ר 3, אלא יותר כמו הוויצ'ר 2, כי אני לא מאמין ביכולות של הדור הזה בהיבט הזה, בטח כשיש גם את הSERIES S שצריך להתחשב בה...
אבל שוב - אמן ואמן שאני טועה ומדובר באשפים הטכניים הכי גדולים בתעשייה, בהפרש.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2023, 11:17

Laskin כתב:

אה, ולגבי סייברפאנק - אני ״משהה״ את המשחק שלי עד ספטמבר, אני אפילו לא באמצע אז זה זמן טוב ואוכל להתפנות לחלוטין לפפ16 :)

[twitter] https://twitter.com/synthpotato/status/ ... 9729985536[/twitter]

ההמתנה למשחק הזה לא תסתיים לעולם! :)
אני שמח שחיכיתי איתו עד עכשיו, למרות שהוא מותקן לי על המחשב כבר איזה שנה וחצי (והייתי ממש, ממש קרוב להכנס אליו אחרי האנימה של נטפליקס מרוב שנהנתי מהסדרה).
שיחקתי בחצי שעה הראשונה כבר כמה פעמים כדי לבדוק ביצועים כשהחלפתי כרטיס מסך או כשיצא איזה עדכון משמעותי, אבל עדיין לא התחלתי ריצה אמיתית.
הייתה לי תחושה שיש עוד עדכון גדול כזה למערכות של המשחק בדרך ואני שמח שחיכיתי לו, עכשיו השאלה... היא האם נצטרך לחכות לפאץ' של אחרי העדכון, והאם לשחק אותו על הRTX 3070 או לחכות לכרטיס הבא עוד איזה שנתיים... ואם כבר לשחק, האם ב30FPS וDLSS אגרסיבי בשביל הRT המשודרג, או להתפשר על 60FPS בRT הסטנדרטי.

נו, אני ברצינות רואה מצב שהמשחק הזה נשאר מותקן על המחשב שלי עוד חצי עשור ובסוף אני בחיים לא אשחק בו :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 11:21

שחק ב-30 עם הRT המשודרג, חד משמעית :)
יש לו כמה בעיות מאוד ספציפיות על חומרים מסויימים בתנאים מסויימים, אבל אני מניח שעד שההרחבה הזו תצא אנחנו נקבל פאצ'ים שיתקנו גם אותן.

אה, והנה משהו מגניב בסטארפילד

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2023, 11:25

מה?! לאסקין הכל בסדר? לא אמרת לי לחכות ל6070 כדי לשחק אותו ב144 8k? :)

אבל כן, אני צוחק. מניח שאשחק אותו באמת לקראת סוף השנה ב30fps. הפריימים לא ממש מציקים לי, אני יכול לסבול את זה וכבר דיברנו על זה כמה פעמים, אבל האמת שדווקא העובדהשאני צריך להפעיל dlss על מצב ביצועים ב1440p, בישיבה צמודת מסך על המחשב, היא החלק היותר מציק.
זה נותן תמונה לא כל כך טובה, אבל סך הכל זה טריידאוף סביר שאני מניח שאקח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 11:31

Laskin כתב:הלוואי, אני מנמיך ציפיות כדי לא להתאכזב :)
לא אמרתי שהוא יהיה "90% מבוכים", זה משהו שאתה השלמת בראש שלך... הכוונה שלי היא שזה משחק עם "שביל" שלא ניתן יותר מדי לרדת ממנו. זה לא דבר גרוע, אגב. גם TLOU2 הוא משחק כזה, עם איזור או שניים פתוחים יותר. אגב, גם בקטעים שראו מסטארפילד הצמחיה לא זזה בכלל כשאתה נוגע בה.
אני רק אומר שיש מצב טוב שזה לא עולם פתוח כמו שאנחנו רגילים היום להבין מהמילה הזו, כיום. לפי הפירוט פה אני בהחלט אתפלא אם יש לו סקופ של משהו כמו הוויצ'ר 3, אלא יותר כמו הוויצ'ר 2, כי אני לא מאמין ביכולות של הדור הזה בהיבט הזה, בטח כשיש גם את הSERIES S שצריך להתחשב בה...
אבל שוב - אמן ואמן שאני טועה ומדובר באשפים הטכניים הכי גדולים בתעשייה, בהפרש.

אני לא השלמתי דברים בראש, אתה אמרת שהוא יהיה פחות עולם פתוח מ-GOW שהוא משחק שהוא 90% שלבים לינארים לגמרי (אוקיי, עם פיצולים, אבל אתה יודע למה אני מתכוון). היית מוכן להערב שהוא פחות פתוח מ-GOW, ו-GOW הוא בכלל לא משחק עולם פתוח.

אני די מוכן להתערב שהוא "עולם פתוח" פחות מGOW:R.

זה משחק של חברה שעושה רק משחקי עולם פתוח, פייבל אמור להיות עולם פתוח, הוא RPG, אז מאיפה ההנחה הזאת שהוא יהיה יותר סגור ממשחק כמו GOW שהוא כבר משחק מאוד סגור (אפילו אם הוא פתוח יחסית למשחק לינארי).

ובנוגע לסטארפילד, אתה משווה את האנטרקציה בסטארפילד להורייזן? בסטארפילד אתה יכול לערום סנדביצ׳ים מרחבי הגלקסיה בערימות של מאות לאורך אלפי שעות שאתה משחק במשחק, בהורייזן הסנדביץ׳ אפוי לתוך החבית שהוא מונח עליה ולא הוא ולא החבית מגיבים אליך או זזים מהמקום שהם נמצאים בו.

אני לא חושב ששחקתי משחק בדור הפס4/5 שיש בו פחות אנטרקציה מאשר בהורייזן FW. אני לא מסוגל לחשוב אפילו על אחד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2023, 11:35

אני לא רואה סיבה למה הם יחזירו את פייבל לחיים אם זה לא עולם פתוח אמיתי הסטנדרט של משחקי התפקידים הופך לעולמות פתוחים יותר ויותר זה הופך למובן מאליו שיהיה עולם פתוח, ראינו את זה עם זלדה אלדן רינגל וכו' פיינל פנטזי 16 איכשהו מרשה לעצמו לדלג על עולם פתוח בגלל שזה סוג של רייבוט שממציא הכל מחדש ומשחק כל כך גורלי ל17 לא יוותרו אם יהיה סמי עולם פתוח וכו'.כמובן אולי לאסקין צודק, אבל פשוט מה הטעם לבזבז את פלייגראונד על משחק לא שאפתני?

הגרפיקה של פייבל עצמה כל כך מטורפת שזה פסיכי, אם היו אומרים לי שהX והפס5 יכולים להריץ כזה דבר, הייתי אומר "כן, בטח ב20FPS " רק להראות כמה לא יכולתי לדמיין את הקפיצה הטכנית הזו בסקאלה של עולם פתוח אני מקווה שאין פה הגזמה מצד פלייגראונד ושלא נשמע על שנמוכים כמו שהיה עם המכשף 3 Watch dogs ועוד המון משחקים לאורך ההיסטוריה.. אבל בנתיים מגיע להם כבוד, עובדה בוטי בטח דחף להראות גיימפלי מאסיבי והם שוב כנראה לא הסכימו, הם לגמרי מבשלים את המשחק הזה כמו שצריך זה יהיה משחק מעולה.

על הראיון עם טוד האוורד, איזה ראיון צובט בלב :( עצוב שהאוורד בעצמו חושב שTES6 כנראה יהיה הTES האחרון שלו, אני כל כך מקווה שאם זה באמת יהיה הTES6 האחרון שהוא עושה אז שזה יהיה משחק מטורף בסקאלה, כזה שישלח את האוורד הביתה with bang.כזה שאשכרה יש לך את כל טמריאל, את כל היבשת ושאתה אשכרה יכול ללכת לכולם, לסקיירים,למורויינד וכו' זה הדבר היחיד שיתעלה על הציפיות שלי.

לאסקין, אני חושב שסטארפיילד יהיה לטעמך יותר ממה שנדמה לך :) כן יהיה יותר תוכן ממה שאנחנו יכולים לבלוע, כנראה שאף אחד בווקסלים/בארץ/בעולם לא יראה את כל התוכן של סטארפיילד אף פעם, אבל הקמפיין הולך להיות מטורף והם לפי כל הראיונות וגם זה, לוקחים השראה ממשחקים שאתה דווקא אוהב כמו RDR2 אז לדעתי אתה תעוף על זה, אתה לא חייב ללכת למשימות או לערים או לכוכבים שלא מדברים אליך, אתה יכול לעשות רק מה שמדבר אליך. נראה מה תחשוב :)

יאללה אחים, היום סטאר וורס.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים