נושא *לא* E3 2023

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא *לא* E3 2023

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 11:46

אני לא חושב שזה צובט לב, להתחשב בעובדה שכנראה יהיו לפחות 15 שנים בין TES5 ו-6, האוורד כנראה יהיה בן 70+ כשיצא TES7 כך שהגיוני שהוא כבר לא יעבוד עליו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 12:15

מאט בוטי אמר ב-GB שלא צריך לקרא יותר מדי לתוך המשחקים שלא הופיעו בתצוגה כי אקסבוקס הולכים להראות נוכחות בגיימסקום, ב-VGA בסוף השנה ובאירוע משלהם בתחילת 2024 (כנראה סטייל day of the devs או איך שלא קראו לאירוע שלהם בתחילת השנה שבו המפתחים דברו?).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 12:53

DrKeo כתב:זה משחק של חברה שעושה רק משחקי עולם פתוח, פייבל אמור להיות עולם פתוח, הוא RPG, אז מאיפה ההנחה הזאת שהוא יהיה יותר סגור ממשחק כמו GOW שהוא כבר משחק מאוד סגור (אפילו אם הוא פתוח יחסית למשחק לינארי).

ההנחה היא ממה שראינו, ומהעובדה שמשחקי פייבל הם "עולם פתוח" בדיוק כמו GOW 2018.

אני לא הייתי בונה על תצוגה של משהו חדש בגיימסקום, בשנים האחרונות לא היו שם חשיפות מאוד מעניינות, לדעתי VGA יהיה הזמן לגירס. לגבי PD אני חושב שנראה אותו אולי רק בעוד שנה, לכל הפחות.
בעצם בגיימסקום אני חושב שוולפנשטיין 3 יכול להופיע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 13:02

Laskin כתב:ההנחה היא ממה שראינו, ומהעובדה שמשחקי פייבל הם "עולם פתוח" בדיוק כמו GOW 2018.

אני חושב שאתה האדם היחיד באינטרנט שחושד שזה לא משחק עולם פתוח :)

ואין לי מושג מה יראו ב-VGA או יום הפתחים או גיימסקום, רק שהם אומרים שהם יראו משהו. לך תדע, זה יכול להיות כל דבר, אבל הקואליציה בהחלט מאוד מתאימה ל-VGA.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 14:15

תשמע, אתה עדיין מדבר על FABLE 1-3 כ"עולם פתוח" כשזה לא ממש עונה על ההגדרה... או שכן? ואז זה יכול להמשיך את אותו כיוון
אני *מאוד* אופתע אם בהדגמה הבאה של המשחק (או זו שאחריה, לא משנה) יראו לנו איזה נוף מאיזו פסגת הר שרואים ממנו למרחקים, ויגידו "וכמובן שאתם יכולים ללכת לכל מקום שאתם רואים כאן בחופשיות", כמו שעושים בהדגמות של משחקים אחרים.
אופתע לטובה, וארקוד משמחה, כמובן :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 יוני 2023, 14:24

Fable 1-3 תמיד היו עולם פתוח לטעמי. עולם פתוח בהגדרה הבסיסית זה היכולת לגשת לסדר משימות שלא מוכתב מראש.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 14:29

Laskin כתב:תשמע, אתה עדיין מדבר על FABLE 1-3 כ"עולם פתוח" כשזה לא ממש עונה על ההגדרה... או שכן? ואז זה יכול להמשיך את אותו כיוון
אני *מאוד* אופתע אם בהדגמה הבאה של המשחק (או זו שאחריה, לא משנה) יראו לנו איזה נוף מאיזו פסגת הר שרואים ממנו למרחקים, ויגידו "וכמובן שאתם יכולים ללכת לכל מקום שאתם רואים כאן בחופשיות", כמו שעושים בהדגמות של משחקים אחרים.
אופתע לטובה, וארקוד משמחה, כמובן :)

השורה הראשונה בוויקיפדיה על פייבל 3 היא:
Fable III is a 2010 action role-playing open world video game

לא שאני מעוניין לצלול לויכוח מה הוא משחק עולם פתוח, אבל בסופו של יום זה משחק של חברה שלא בדיוק הייתה השיא הטכני של מיקרוסופט באותה תקופה מאמצע החיים של ה-360. אני די בטוח שתשאל כל שחקן פייבל איך נראה פייבל החדש, והוא יגיד לך עולם פתוח.

לא שאני יודע אם זה יהיה BOTW או משהו אחר, יכול להיות שהוא יהיה הרבה יותר מוגבל מ-BOTW, אבל אל תשתמש בזה בתור תירוץ אם תהיה לו גרפיקה מדהימה לעומת הורייזן שנראה כמו משחק פס4 :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 14:49

אבל זה באמת יהיה תירוץ טוב.
נכון יש את הסצינה בטריילר שהיא יורה כדור אש. יש שם שביל... אם אי אפשר ללכת בין העצים בצד ימין ובצד שמאל וללכת לאן שרוצים משם - זה לא ממש ההגדרה של "עולם פתוח" כפי שאנחנו מכירים, אלא הרבה יותר כמו GOW, נכון? זה בעצם מסדרונות עם HUBים וקווסטים שאפשר ללכת אליהם ובחזרה, בדומה לוויצ'ר 2 ומלא משחקים אחרים. אז ברור שהם יכולים לדחוף הרבה יותר פירוט וכד'.

ואני באמת לא מבין את הזלזול בהורייזון, בטח עם הDLC החדש... המשחק נראה מטורף, גם אם לא אינטראקטיבי מאוד. זה עדיין המשחק הכי יפה שקיים, וכנראה יישאר כך גם אחרי שסטארפילד יצא. וסטארפילד הרי מקבל ממך הנחות על אינטראקטיביות, אז למה עולם פתוח באמת לא יקבל הנחות לעומת עולם פתוח כמו GOW, במידה והוא כזה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 15:07

Death_119 כתב:Fable 1-3 תמיד היו עולם פתוח לטעמי. עולם פתוח בהגדרה הבסיסית זה היכולת לגשת לסדר משימות שלא מוכתב מראש.

אז הוויצ׳ר 2 עולם פתוח ואין הבדל בינו לבין השלישי, בהיבט של ״עולם פתוח״?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 15:57

Laskin כתב:אבל זה באמת יהיה תירוץ טוב.
נכון יש את הסצינה בטריילר שהיא יורה כדור אש. יש שם שביל... אם אי אפשר ללכת בין העצים בצד ימין ובצד שמאל וללכת לאן שרוצים משם - זה לא ממש ההגדרה של "עולם פתוח" כפי שאנחנו מכירים, אלא הרבה יותר כמו GOW, נכון? זה בעצם מסדרונות עם HUBים וקווסטים שאפשר ללכת אליהם ובחזרה, בדומה לוויצ'ר 2 ומלא משחקים אחרים. אז ברור שהם יכולים לדחוף הרבה יותר פירוט וכד'.

אה? מאיפה אתה ממציא את זה? אי אפשר ללכת בשביל מימין או משמאל? מאיפה אתה יודע את זה בכלל? סורי אבל ירית חץ ועכשיו אתה מצייר מסביבו מטרה.

די נו, אתה אשכרה מנהל דיון על הורייזן מול פייבל? הורייזן משחק פס4, נקודה, הוא נראה ככה והוא משחק ככה (סתם, הוא משחק כמו משחק פס3). מה שראינו מפייבל, אם זה באמת איך שהמשחק נראה, נראה יותר טוב ממה שאנשים דמיינו משחקי פס5. הוא נראה כמו סרט CGI ובטח שהוא לא בר השוואה להורייזן שלגמרי נראה כמו משחק פס4.

Laskin כתב:ואני באמת לא מבין את הזלזול בהורייזון, בטח עם הDLC החדש... המשחק נראה מטורף, גם אם לא אינטראקטיבי מאוד. זה עדיין המשחק הכי יפה שקיים, וכנראה יישאר כך גם אחרי שסטארפילד יצא. וסטארפילד הרי מקבל ממך הנחות על אינטראקטיביות, אז למה עולם פתוח באמת לא יקבל הנחות לעומת עולם פתוח כמו GOW, במידה והוא כזה?

מאיפה הזילזול בהורייזן? הוא משחק פס4 מדהים, ממש מדהים, לא יאומן שסחטו את זה מהפס4. אבל לא משחק פס5, נקודה. וכל נסיון לצייר כאילו ספיידרמן 2 או הורייזן מיצגים את הכוח של הפס5 יתפוצץ לך בשלב כלשהו בפנים. כן, הדור הזה לא מתניע, אבל תסתכל על פייבל, תסתכל על הלבלייד, תסתכל על סימולטור טיסה.. המשחקי דור הבא האמיתיים בסוף יגיעו.

Laskin כתב:אז הוויצ׳ר 2 עולם פתוח ואין הבדל בינו לבין השלישי, בהיבט של ״עולם פתוח״?

שלושת משחקי הוויצ׳ר הם עולם פתוח, פשוט 2 יותר פתוח מ-1 ו-3 יותר פתוח מ-2. אגב, אני מזכיר לך שגם 3 בכלל מחולק ל-3 אזורים נפרדים לגמרי, אז אני משער שהוא גם לא ממש נחשב. בעצם גם בהורייזן יש אזורים סגורים לגמרי מהעולם הפתוח, אז אני משער שגם הוא לא עולם פתוח.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2023, 16:21

Laskin כתב:
מFF7 הזה ציפיתי פשוט ליותר. לא מעניין אותי שהוא לא יהיה ב"עקביות"" עם המראה של הפרק הקודם, זה לא חשוב לי האחידות הזו, למה שזה יהיה? קיוויתי שהעולם הפתוח ירשים אותי יותר, שישתמש בכח של "הדור הבא".

אני לא חשוב שמה שראינו זה עולם פתוח במובן המקובל, יותר wide linear שנראה כמו עולם פתוח. שזה בסדר, זה בדיוק מה שהוא אמור להיות, משחק עם לוקיישנים וקטעי סיפור שצריכים לבוא בסדר מאוד ספציפי תוך כדי שהוא נותן את האשליה של עולם גדול ורחב אבל כזה שבעצם מנתב אותך בדרך מאוד לינארית, כמו המקורי. השאלה היא אם הכל מחובר ו seamless והאם הוא יכול להפוך ל"עולם פתוח" בחלק השלישי, כאשר יש לך ספינת אוויר (חדי העין גם ראו אותה בטריילר) ואתה יכול להגיע לכל מקום כאשר יש לך גישה לכל 5 היבשות ולעולם כולו.

בקשר לגרפיקה אני מסכים, אבל זה בערך מה שציפיתי אחרי הטיזר הראשון. ראו שהם ממשיכים מאותה נקודה שבה הם הפסיקו עם Intergrade (הרימאסטר לפס5). אני גם חושב שהוא בעיקר הציג את החולשות גרפיות הכי בולטות מהחלק הראשון, שזה איזורים עם סביבה טבעית ואור יום, שבהם המשחק נראה פחות מרשים גרפית ביחס ללילה במידגאר עם כל האורות והפלדה. פשוט במשחק הראשון היה יחסית מעט מאוד מזה, אבל כאן זה היה כל הטריילר. משהו בתאורה והצמחייה פחות עובד שם, עם כוכבית קטנה - האיכות של הטריילר זוועתית ממש, זה נראה כאילו יש עליו פילטר מטושטש, אז זה כנראה לא ייצוג הכי טוב שלו.

אני עדיין חושב שרואים שיפור בגיאומטריה, גם אם מסתכלים על הפירוט באדמה או הסלעים, וגם כי המשחק הקודם השתמש בלא מעט מעט מפות מרונדרות מראש בסביבות הרחוקות ומהשוט הקצר של ג'ונון (העיר עם התותח) זה לא נראה ככה. אבל זה שיפור סטייל GOW, לא משהו חדש מהבסיס. אבל לא ציפיתי שזה יהיה משחק שואוקייס ל UE5, אני מהמר שהוא אפילו לא רץ עליו. מהדרך שבה הם דיברו על הפייפליין שלהם ואיך שחקנים יהיו מופתעים מכמה תוכן הם הצליחו לעשות לפני איזה שנה-שנתיים, הייתה לי הרגשה שיהיה כאן טרייד אוף. ובמקרה הספציפי הזה, אני ממש בסדר עם זה למען האמת. לצורך העניין יותר חשוב לי שיהיה 10 מיני גיימס ב Gold Saucer מאשר עוד 20% גרפיקה. רק שיסדרו את הצמחייה ויתנו לנו 60fps, יהיה קשה לחזור אחורה אחרי Intergrade.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 12 יוני 2023, 16:21, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 12 יוני 2023, 16:21

אם וויצ׳ר 1/2 עולם פתוח, אז כל rpg מערבי ever הוא עולם פתוח... לא חושב שזאת הכוונה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2023, 16:22

כן, אני גם לא הייתי מגדיר אותם עולם פתוח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 16:38

^ בדיוק, כי הם לא עולם פתוח של ממש, בדיוק כמו פייבל 1-3

נדב - כן, אני ״מצייר פה מטרה״ כי אנחנו בדיון של ״מה אם…״ הרי כתבתי *אם הוא…* בתגובה לזה שכתבת:
״אל תשתמש בזה בתור תירוץ אם תהיה לו גרפיקה מדהימה לעומת הורייזן״
מן הסתם - אם הוא סדרה של מסדרונות רחבים - זה לא חכמה להשוות את רמת הפירוט וכד׳ למשחק עם עולם פתוח באמת.
אז שוב - *אם* הוא לא עולם פתוח כמו הורייזון אז זה בהחלט ״תירוץ״ טוב, כי לא משווים תפוחים לתפוזים וזה :)

ופעם האלף - אני לא חושב שהורייזון הוא פסגת הגרפיקה האפשרית על הפס5. ובטח שלא ספיידרמן. שניהם נראים מעולה, הורייזון במיוחד, אבל בטח שניתן יותר. אני פשוט לא חושב שראינו עד כה משחק עולם פתוח יפה יותר, אם פייבל יתברר כממש עולם פתוח אז הוא אוכל את הורייזון בקלות, וזה מעודד אותי.

אגב, גם פפ7 הבא באמת לא עולם פתוח ולכן האכזבה שלי מהגרפיקה שלו עוד יותר גדולה. הם יכלו לעשות פה פייבל ;)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2023, 16:48

הם יכלו לעשות את זה, והמשחק היה יוצא ב 2027.. אחר כך היינו בוכים על איך המשחק השלישי לא נראה כמו משחק פס6 אמיתי ב2030 ומשהו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 16:55

Laskin כתב:^ בדיוק, כי הם לא עולם פתוח של ממש, בדיוק כמו פייבל 1-3

נדב - כן, אני ״מצייר פה מטרה״ כי אנחנו בדיון של ״מה אם…״ הרי כתבתי *אם הוא…* בתגובה לזה שכתבת:
״אל תשתמש בזה בתור תירוץ אם תהיה לו גרפיקה מדהימה לעומת הורייזן״
מן הסתם - אם הוא סדרה של מסדרונות רחבים - זה לא חכמה להשוות את רמת הפירוט וכד׳ למשחק עם עולם פתוח באמת.
אז שוב - *אם* הוא לא עולם פתוח כמו הורייזון אז זה בהחלט ״תירוץ״ טוב, כי לא משווים תפוחים לתפוזים וזה :)

ופעם האלף - אני לא חושב שהורייזון הוא פסגת הגרפיקה האפשרית על הפס5. ובטח שלא ספיידרמן. שניהם נראים מעולה, הורייזון במיוחד, אבל בטח שניתן יותר. אני פשוט לא חושב שראינו עד כה משחק עולם פתוח יפה יותר, אם פייבל יתברר כממש עולם פתוח אז הוא אוכל את הורייזון בקלות, וזה מעודד אותי.

אגב, גם פפ7 הבא באמת לא עולם פתוח ולכן האכזבה שלי מהגרפיקה שלו עוד יותר גדולה. הם יכלו לעשות פה פייבל ;)

אתה בהחלט מצייר מטרה מסביב לחץ, כי החלטת שפייבל משחק פחות פתוח מ-GOW:R בצורה רנדומלית לגמרי ולא מבוססת על כלום, ואז אתה מסתכל על קטעים מהמשחק מחליט איזה שני עצים אפשר לעבור בינהם ואיזה לא ומה רוחב כל גבעה או משהו כזה. נשמע לי הזוי לגמרי, תאורית קונספרציה ותו לא. כלומר, אולי זה משחק מסדרון, אין לי שמץ, אבל גם לא לך, ואתה די מנפיץ את זה. כלומר, אם היינו רואים קטע גיימפליי ארוך והדמות הייתה נתקעת בכל מני חומות בלתי נראות או מגבלות מלוכתיות סטייל GOW אז ניחא, היינו יכולים להתדיין האם אז קטע מאוד ספציפי שבו מובילים אותך באף או שזה פשוט המשחק, אבל מה שאתה עושה זה פשוט להמציא דברים בלי להתבסס על שום דבר.

ובנוגע להורייזן, הוא לא נראה כמו משחק פס4 כי הוא משחק עולם פתוח, הוא נראה כמו משחק פס4 כי הוא ליטרלי משחק פס4. כחובב טכנולוגיה הורייזן, GOW:R וספיידרמן מבחינה טכנית הם שלישיה שמיצגת את כל מה שרע בתעשיה כיום והדור החדש היה אמור לשחרר אותנו ממנו. הם שלושה משחקים שאני מוצא כפוגעניים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 16:58

אני מעלה תהיות, בעקבות העובדה שזה אולי המשחק ״עולם פתוח״ לכאורה הראשון שלא מראה לנו ״נופים״ בחשיפה שלו, אף לא לרגע אחד. וכמובן שזה מאוד עקבי עפ המשחקים הקודמים בסדרה.
זה לא הקטע פה בפורום, לראות קטע ולהעלות השערות? אני לרגע לא ״קבעתי עובדה״ או משהו, זו אך ורק תהיה שלי. ״הנפצה״ במאה אחוז.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 17:02

Laskin כתב:אני מעלה תהיות, בעקבות העובדה שזה אולי המשחק ״עולם פתוח״ לכאורה הראשון שלא מראה לנו ״נופים״ בחשיפה שלו, אף לא לרגע אחד. וכמובן שזה מאוד עקבי עפ המשחקים הקודמים בסדרה.
זה לא הקטע פה בפורום, לראות קטע ולהעלות השערות? אני לרגע לא ״קבעתי עובדה״ או משהו, זו אך ורק תהיה שלי. ״הנפצה״ במאה אחוז.

אבל ליטרלי לא ראינו ממנו כלום, אפילו לא 10 שניות של גיימפליי רציף, אז מה אפשר להסיק מזה?

הדבר היחיד שאני ראיתי הוא שבנתיים הוא המשחק הכי מרשים שראיתי, לינארי או עולם פתוח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 17:39

אבל זה מה שהם בחרו לחשוף, אז לפי מה שכן ראיתי אני מעלה השערות. לי אישית זה הרים ״דגלים אדומים״ או יותר נכון חשדות קלות לגבי העולם הפתוח שלו.
אם זה יתברר כלא נכון אז זה אפילו עוד יותר ירשים אותי, כי רמת הפירוט שלו פסיכית בהרבה מהלבלייד, שאנחנו די בוודאות יכולים להבין שהוא מסילה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 17:45

Laskin כתב:אבל זה מה שהם בחרו לחשוף, אז לפי מה שכן ראיתי אני מעלה השערות. לי אישית זה הרים ״דגלים אדומים״ או יותר נכון חשדות קלות לגבי העולם הפתוח שלו.
אם זה יתברר כלא נכון אז זה אפילו עוד יותר ירשים אותי, כי רמת הפירוט שלו פסיכית בהרבה מהלבלייד, שאנחנו די בוודאות יכולים להבין שהוא מסילה.

ואפילו אם נניח שהוא סוג של משחק חצי פתוח, GOW סטייל, הוא אשכרה נראה יותר טוב מהלבלייד 2 וב-2019 לא האמנו שהלבלייד בכלל מסוגל לרוץ בזמן אמיתי.

אגב, יוביסופט ב-20:00.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 17:56

ברור, זה ממש מרשים בכל מקרה, אבל עולם פתוח זה עולם פתוח ואני עדיין לא ראיתי כזה שיותר מרשים מהורייזון. זה יגיע אוטוטו, אבל לא בטוח שפייבל הוא המשחק.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2023, 18:02

Laskin כתב:ברור, זה ממש מרשים בכל מקרה, אבל עולם פתוח זה עולם פתוח ואני עדיין לא ראיתי כזה שיותר מרשים מהורייזון. זה יגיע אוטוטו, אבל לא בטוח שפייבל הוא המשחק.

סייברפאנק, בוודאי על המחשב שלך, לא יותר מרשים?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 18:15

לאסקין, איזה משחק עולם פתוח ממפתחת AAA איכותית שדוחפת גרפיקה יצא מאז שהפס5 יצאה? כלומר חוץ מסייברפאנק, שכמובן נראה דור מעליו. הוא סה״כ החיילת הכי פחות מכוערת בבסיס, זה הכל.

ואני חייב לציין שוב שהורייזן הוא הסטנדרט הכי נמוך שיש למשחק עולם פתוח. הוא פשוט חללים גדולים ריקים עם שום דבר אנטרקטיבי בהם שעטופים ב-shell של גרפיקה יפה, זה יכל באותה מידה להיות רימאסטר של בלופויינט למשחק מ-2003. אתה לא יכול לטפס על כלום (חוץ מאשר כמה מקומות מאוד מאוד ספציפים שזוהרים בזהב), אתה לא יכול לעשות אנטרקציה עם כלום, אתה אשכרה לא יכול לחתוך או לשבור או אפילו להזיז שום דבר. פשוט כלום, זה אתה ו-NPCs ידידותיים שאתה לא יכול להשפיע עליהם בכלל (נסה להניף מקל על NPC בעיר, 95% מהזמן היא אפילו לא תגיב, 5% מהזמן היא תרתע לאחור מלכותית ואז תמשיך ללכת) שנמצאים בחללים גדולים וחסרי משמעות. הוא מפוצץ בקירות בלתי נראים, אין כמעט קשר בין הmesh שאתה יכול להסתובב בו ובין הגרפיקה שמוצגת, זה לא יאומן שמדובר במשחק מ-2022. הורייזן ממש הרף הכי נמוך שיש בתעשיה היום למשחק עולם פתוח, פשוט יש לו shell גרפי מאוד יפה סביבות, הקרם של הקרם של הפס4. אבל כשכל מה שאתה עושה זה shell גרפי על חדרים ריקים וחסרי אנטרקציה, זה באמת אתגר טכני של עולם פתוח?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 18:37

תמונת מפייבל (שילוב של cutscenes וגיימפליי):
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2023, 19:07

צפיתי עוד כמה פעמים בטריילר של פייבל וכן, הוא באמת נראה רמת אחרת, והאמת שאני לא ממש צריך להיות מופתע כי בכל זאת, מדובר בגרסא משודרגת של ForzaTech שיש מצב שהוא low key המנוע הכי טוב שיש ל-MS כרגע.

וסיימתי לצפות עכשיו בסקירה מוקדמת של ההרחבה של סייברפאנק וזה נראה מבטיח מאוד כי מסתבר שבנוסף להרחבה עצמה, CDPR שיפרו מאוד את ה-AI של האויבים, שידרגו את מערכת ה-perks ושינו לגמרי את הדרך שבה המשטרה מתנהלת במשחק וכל השינויים יחלחלו גם לגרסא המקורית ולא רק להרחבה עצמה אז אם עוד לא שיחקתם, אולי (באמת) שווה הפעם להמתין.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 88 אורחים