נושא *לא* E3 2023

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא *לא* E3 2023

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 21:17

והנה כל ה-10 דק ב-4K של מלחמת הכוכבים, עלה לערוץ שלהם לפני שנגמר בלייב :)

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2023, 21:19

הייתי מאוד אדיש לדמו של Outlaws עד שהם עברו ל-space combat ואני לגמרי בפנים.
וכמו אווטאר, גם זה נראה כמו משחק סינגל די טהור אז מבחינתי למרות הפרזנטציה המשמימה זו הייתה אחת התצוגות היותר טובות של יוביסופט בשנים האחרונות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2023, 21:22

היי, גם אווטטאר וגם סטאר וורס נראים טוב יותר מהורייזן והם עולם פתוח :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 21:27

או ואו, מלחמת הכוכבים נראה הרבה יותר טוב ממה שחשבתי שהוא יראה. כלומר מעבר לגרפיקה שהיא נהדרת, הוא פשוט נראה משחק מעניין, ביחוד עם כל נושא החלל כמו שפייג׳ ציין.

וכן, הייתי אומר שגרילה חברה ״קצת״ יותר מוכשרת ממאסיב בצד הטכני ושמלחמת הכוכבים נראה משחק הרבה יותר מסובך ועם scale הרבה יותר גדול מאשר הורייזן ועדין, איכשהו, באורך קסם, מלחמת הכוכבים מרשים משמעותית :)

אבל אני כן אגיד שפייבל טיפה הרס לי. כלומר מלחמת הכוכבים נראה פשוט מעולה והוא לגמרי דור הבא, פשוט פייבל רמה מעליו. אני משער שנחכה לראות את פייבל באמת, מלחמת הכוכבים הרבה יותר קונקרטי ממנו. 10 דק׳ של גיימפליי ממשחק שיוצא עוד שנה שווה הרבה יותר מטיזרון חתוך ממשחק שיוצא עוד 700 שנים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2023, 21:31

וכל זה רק גורם לספיידרמן 2 להרגיש עוד יותר תלוש מהמציאות... מה קרה לאינסומניאק?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2023, 21:37

WOW אוואטר day one אחרי שראיתי אותו על הC1 מה זה הדבר הזה?! לא יודע מתי שיניתי את הדעה כל כך מהר, זה מה שהוריזון חולם להיות.
הלוואי שהייתי מתלהב כמוכם מהסטאר וורס הזה, אני אמור לעוף עליו, סטאר וורס ושוטר cover based מושקע? זה הjam של החיים, אבל משהו בוא לא עובר. הוא נראה יפה מדי פעם, אבל מכנית הוא נראה כל כך דור PS3 כאילו הם סתם ראו את טומב ריידר והחליטו לעשות סקין של סטאר וורס בעולם פתוח.

מאוד מקווה לאכול כובע אבל נראה משחק של 7 נמוך, תוכיחו לי אחרת יובי!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 21:43

Uncle Pey'j כתב:וכל זה רק גורם לספיידרמן 2 להרגיש עוד יותר תלוש מהמציאות... מה קרה לאינסומניאק?

אין לזה שום הסבר מעבר לזה שהם פשוט כיוונו לעשות ״GOW:R״ ולא משחק דור הבא אמיתי. ראצ׳ט היה אמור להיות המדרגה שלהם לדור הבא על מלא, אבל ספיידרמן 2 לא מתקרב לראצ׳ט. אני מקווה שוולברין יגאל אותנו בצד של סוני.

תמיד ראיתי את סוני בתור הגואלים שלנו, אלה שיביאו את בשורת הדור הבא כי הם חוד החנית של התעשיה ומי יעשה את זה אם לא הם? זאת גם הסיבה שכל כך כעסתי עליהם כשהם המשיכו לתת לנו משחקי פס4 ב-4K, אפילו מחברות שהן מאסטריות טכניות כמו סנטה מוניקה וגרילה (ואני משער שגם אינסומניאק בסדר, אבל לא באותה ליגה :)). אבל להגיד את האמת? עכשיו אני סתם מרחם על צד א׳ של סוני, ביומיים האחרונים חברות כמו אינסומניאק, גרילה וסנטה מוניקה הפכו לזנב של התעשיה במקום הראש. אוקיי, אז זה לא סוני, אלה מיקרוסופט ויוביסופט שמתחילות להביא את הדור הבא, בקרוב נראה עוד מפיצות מגיעות לשם.

כלומר, עכשיו אחרי אוואטר, מלחמת הכוכבים, פורצה, פייבל ועוד דמו של הלבלייד הדור הבא מתחיל להרגיש ממשי. וסוני, אוי אוי אוי סוני, מה איתכם?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2023, 21:50

נראים יותר טוב אבל גם פחות עקבי מהורייזון, מרגיש כאילו המנוע לא ממש מצליח להחזיק עד הסוף את מה שהם מנסים לעשות, שאכן נראה מאוד מרשים. אוואטר בשוטים מסוימים נראה הכי מרשים שראינו בעולם גדול כזה, אבל פתאום רואים איזה שוט פחות מרשים או ה vfx של הפיצוצים שנראה פחות טוב ממשחקי ps4 ולאו דווקא הכי מרשימים שבניהם. יכול להיות שזה גם האיכות של הסטרים שלא הייתה טובה במיוחד.

אוואטר נראה קצת כמו סקין של פאר קרי, שזה די מה שציפיתי שהוא יהיה, רק בעולם הרבה יותר מגניב.
סטאר וורס כבר נראה רענן יותר וגם האסתטיקה שלו נראית נהדר! אני מכין את עצמי נפשית לשינמוך הצפוי, אבל אם הם מצליחים לספק רמה כזאת של גרפיקה, שיחקו אותה.

מעבר לזה התצוגה הרגישה כמו E3 של פעם, אבל ממש של פעם, כמו בתצוגות המוזרות של קונאמי וקאפקום. הם לקחו את החדר האחורי של השרת עם המסך הקטן והכסאות פלסטיק :)

אבל סה"כ גרמו לי להתעניין במשחק של יוביסופט, שזה משהו שלא קרה הרבה זמן. אז הייתי אומר שזה סוג של הצלחה.

בין מיקרוסופט ליוביסופט, שהם תכלס לא בדיוק החברות שהכי מדברות אלי, בטח בשנים האחרונות.. הם לפחות הצליחו להביא קצת אנרגיות של E3 וגם קצת אנרגיות של דור הבא. סחטיין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 21:53

מלחמת הכוכבים לגמרי תפס אותי. הוא יחיד שיוביסופט הצליחו לתפוס אותי איתו. אבל הנה, יוביסופט מצליחים למכור לי משחק ואני לא חושב שהם הצליחו לעשות את זה מאז שקניתי עותק של AC:O ומעולם לא שחקתי בו :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2023, 22:19

Laskin כתב:
idan כתב:
Laskin כתב:ברור, זה ממש מרשים בכל מקרה, אבל עולם פתוח זה עולם פתוח ואני עדיין לא ראיתי כזה שיותר מרשים מהורייזון. זה יגיע אוטוטו, אבל לא בטוח שפייבל הוא המשחק.

גלאס - ברור. ואני לא חושב שזה הוט טייק… סטארפילד עם צמחיה מאוד לא מרשימה ממה שראינו ועם מודלים ממש לא מרשימים… אבל ברור שזה סקופ אחר לגמרי, ולא הוגן להשוות כי בהורייזון כמו שאמרתי הכל מונח כל כך בקפידה שאם סטארפילד היו עושים זאת הם היו מוציאים את המשחק הזה בעוד עשור לפחות.

מה זה הכל מונח בקפידה בהוריזון? מונח בקפידה זה אנדרסטייטמנט. הוריזון הוא בית קברות :lol:.
לא ראית שדודי פשוט קיבל הלם מהמשחק הזה? אני בטוח שלא מעט היה גם מהיופי הגרפי, הרי אתה מסתכל על הכוכבים וזה פשוט נראה כמו סרט קולנוע הויסטות שאתה רואה הנופים, הפוטו מוד של המשחק הזה הולך לקרוע את הפוטו מוד של הוריזון.

אתה לא רואה שסטארפיילד השתלט על טבלת המכירות בסטים לאסקין? אנשים מאבדים את זה מהיופי שלו כי המשחק מספק את הסחורה גם טכנית בגרפיקה וגם בסקאלה
הוריזון 2 יפה בטירוף כמשחק פס4. אני זוכר שאנשים כמוך וכמו בלינג ועוד כמה פה אמרו להגנתו בהתחלה שהוא נראה ממש טוב כמשחק קרוס ג'ן והיו אנשים כמוני ואחרים שדווקא לכלכו עליו ואמרו שנראה קופי כמו הקודם...

אז כן, מודה שאכלתי כובע בהיבט הזה, אחרי שראיתי את הוריזון 2 במציאות על טלווזיה נורמלית המשחק תאווה לעינים ופשוט אורגזמה של AUDIO VISUAL גרילה מטורפים
כל עוד נזכרים שהמשחק הזה פאקינג פס4 עולם פתוח ואין לו בכלל זכות להיראות טוב כמו שהוא נראה

אבל בוא ... סטארפיילד מעליו אתה באמת מאמין שסטארפילד יכול לרוץ על הפס4? וגם מה שאמרת על הפרצופים של הדמויות ? הסתכלת על הבחורה השווה הזו הקשוחה
ההיא מהטריילר? זאת שאפשר לעשות איתה רומן? איך אתה יכול להגיד שהבעות הפנים של הוריזון 2 שכולם נראים שם בהוריזון 2 על הספקטרום האוטיסטי שזה פחות טוב מסטארפילד? הבעות הפנים בסטארפילד נראים כל כך lifelike עכשיו שזה פשוט מטורף.

אני אעשה איתך השוואה של הורייזון 2 כשהוא יגיע לPC עם סטארפילד על הPC ששניהם על MAX ונראה מה תגיד, הבעיה שגם אז תמיד יהיה לך איך לנצח את הויכוח כי תמיד תוכל לומר להגנת הוריזון שהוא בכלל משחק פס4.... ושזו לא השוואה הוגנת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2023, 00:56

עכשיו רק ראיתי את סטאר וורס ואווטאר כמו שצריך - וכן - הם יפים יותר מהורייזון :)
וגם נראים משחקים טובים יותר בלי קשר…

ובקצרה גלאס - כן, להפך מסטארפילד ;)
לפחות בגרפיקה. סטארפילד יהיה משחק ענק והמכירות שלו הן למרות הגרפיקה ולא בזכות. זה לא שהוא ממש מכוער, זה אולי נכון רק למודלים של האנשים, אבל הוא לא מפוצץ בכלל גרפית.
מה שכן הוא כן אחד המגוונים…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2023, 02:11

אני לא יודע אם שמתם לב אבל סטארפילד הביא קפיצה אדירה בגרפיקה משנה שעברה. ההבדל ממש גדול. הוא לא מלחמת הכוכבים, אבל הוא בהחלט הביא חתיכת קפיצה. ואגב, נקודה למחשבה, התאורה בסטארפילד בזמן אמיתי ובהורייזן היא אפויה - בדיוק כמו בספיידרמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2023, 02:29

התצוגה של קאפקום הייתה חלשה במיוחד. הכל היה או חזרה או הרחבה על דברים שהפ כבר הראו אצל קילי, סוני ומיקרוסופט. למי שרוצה לראות, הסרטון כולל את הpreshow, התצוגה עצמה והpostshow.

אה, והיה טריילר והכרזת דחיה של פרגמטה. הוא נראה הכי דור הבא שלהם עם וייבים חזקים של lost planet אבל נראה שהם לא מוכנים להתחייב גם ל-2024 כשבמקור הוא היה אמור לצאת ב-2022.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2023, 06:41

זה הdeep down של הדור הזה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2023, 07:53

פרגמטה ממשיך להראות מעולה כל פעם שמראים משהו ממנו, וזה נראה כמו הגרסה היפנית לTHE LAST OF US וGOW עם קצת מוזרות של אלכס גרלנד. אני בהייפ עליו כי מרסיסי הגיימפלי אפשר להבין שזה יהיה משחק ענק עם הגיימפלי המלוטש של קפקום שאנחנו רגילים אליו.

זה באמת מעצבן שנדחה בטח אחרי זה שהם אפילו לא מסתירים שהוא מנימום 2025 2026 ולא הולכים לרמוז אפילו מתי יגיע אבל הוא עדיין אחד המשחקים הכי מענינים של הדור כרגע בטח אחרי שנוטי דוג וסנטה מוניקה נעלמים להם.

שאר התצוגה כמובן, כישלון, אני באמת שמח מהלב על המכירות החזקות של SF6 אבל די די כבר... אם אתם מראים כל כך הרבה SF6 אז לפחות שזה יהיה DLC ומשהו להתלהב ממנו, תצוגה של פורטים לא ברור למה הם חיו בסרט שיש להם מספיק חומר לתצוגה אבל זה כל הזמן קורה איתם הסיפור הזה שהם חושבים שיש להם מה להראות ואין להם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2023, 09:57

צפיתי שוב בטריילרים של אווטאר ואני אפילו יותר מתלהב ממנו מאשר סטאר וורס... סטאר וורס נראה יחסית גנרי, פשוט בהפקה ממש מרשימה ובתקווה עם סט פיסז מגניבים מאוד. אווטאר נראה לי כמו משהו שאני ממש אתחבר אליו, לא שיחקתי מלא זמן במשחקי FAR CRY, מאז הרביעי בעצם, ועבר עשור שלם מאז! אני תמיד אהבתי פאר קריי אבל הנוסחה נמאסה והם התחילו להראות כל כך דומים אחד לשני. האווטאר הזה נראה כמו האבולוציה הכי טבעית וטובה של הנוסחה, והעולם הזה הוא בהחלט מקום שאני אשמח ללכת בו לאיבוד.
אני כל כך מקווה שיוביסופט לא הולכים לפשל עם היציאה שלו, כי כרגע זה המשחק הכי מצופה שלי השנה.
כרגע בגיזרת הAAA שאני 100% הולך לשחק ולסיים - השנה שלי הולכת להראות ככה:
החודש: FF16
ביולי-אוגוסט: Immortals of Aveum ואז JEDI בתקווה שיתוקן עד אז
ספטמבר: WITCHFIRE וסייברפאנק DLC + המשחק הראשי אחרי השיפורים המטורפים
אוקטובר-נובמבר: פורצה, ספיידרמן 2 וכמובן AW2
דצמבר: אווטאר

משחקים שאני כנראה כן אשחק, אבל כנראה שאנטוש מהר או אדחה לשנה הבאה:
דיאבלו 4, סטארפילד, LAYERS OF FEAR, THE CREW MOTORFEST, LORDS OF THE FALLEN / LIES OF P, ALONE IN THE DARK

וכמובן בנוסף יש מלא אינדיז מעניינים מאוד שאשחק בין לבין.
שנה מעולה!

מן הסתם אם הביקורות על סטארפילד יהיו ממש ממש יוצאות דופן לטובה ובתנאי שבאמת יהיה ניתן לרוץ על הסיפור שלו ועדיין לקבל חוויה מצוינת - אני אולי אשחק בו השנה בכל זאת, אני פשוט לא רואה איך יש לי זמן עם כל המשחקים האלה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2023, 10:38

תהנה לאסקין :)
אוואטר נראה מדהים, אני גם הולך להיות שם day one.הם עושים את כל מה שחלמתי שהוריזון יעשה והוא נראה כל כך טוב. זמן לראות את שני הסרטים שוב כהכנה ואני בכלל לא אוהב את הIP פשוט חושב מן הסתם כמו חצי עולם שהוא מדהים ויזואלית :) בהחלט נראה משחק ארוך שנוכל לצלול אליו לפחות עד סוף ינואר :)

סטאר וורס, אני אחכה לראות את תגובת הקהל/וקסלים/המבקרים כשהוא ייצא כי יש לי תחושה שהוא הולך להיות stinker ברמה של מקס הזועם.
קיוויתי לסוג של GTA בעולם של סטאר וורס, כזה שאפשר להיות בו גם ג'די אם רוצים.

ואם כבר שוטר גוף שלישי, אז שהיו מביאים משהו לינארי מהודק שסוחט גרפיקה.

אז אצלי כרגע משחקי החובה הם: AC החדש מיראז' סטארפיילד, אלן וויק 2, אוואטר.
די הפתעה.
ספיידרמן פפ16 ודיאבלו 4 אין זמן אליהם השנה עם כל ההיצע הזה נגיע אליהם ב2024 כשיהיה יובש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2023, 11:42

כל ה שציינת יוצא רק אחרי ספטמבר, מה אתה משחק עד אז? רק זלדה? אתה תשבר ותשחק בפפ16 אחרי הביקורות…

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2023, 12:02

יש לי את סיסטם שוק שכבר מותקן וחייב לחזור לdeath stranding וכמובן זלדה, אבל אתה צודק אם הביקורות יהיו מדהימות 90 ומעלה אני אתקפל כי גם הוא כבר כאן.
פפ16 משחק מצוין זה ברור לי שהוא יהיה הכי טוב בסדרה שלו והסיפור גם מעניין בדרך הטלנובלית שלו אני רוצה לראות עוד מהסיפור אי אפשר להכחיש פשוט זה צריך להיות פנומנלי... יש לי הרבה להספיק השנה, אני מתכנן להשתתף בכמה וכמה טורנירי אונליין גדולים של SF6 ולשקוע בסטארפיילד אז הוא חייב להיות יצירת מופת מהמעלה הראשונה בשביל הזמן שלי. ושוב ראיתי כבר חלקים מאוד חזקים מפפ16 שהם אלה שהלהיבו אותי, זה פשוט... שכמו הפריים רייט שלו הוא לא אחיד ברמה שלו, הוא טיפשי ורציני בעירבוביה כמו כל הפפים נראה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2023, 14:32

מסתבר שאווטאר ואולי סטאר וורס - שניהם עם FSR2 ואולי איזה דיל עם AMD
אני ממש ממש מקווה שזה לא מקרה ג'דיי שהם הולכים להביא רק את זה, בלי אפשרות לDLSS 2, שהוא רמות מעבר... אבל זה נראה שזה המצב :/
מצב שני, זה יוביסופט והם לרוב די בחוד החנית בכל הקשור לגירסאות מחשב
אני שומר על אופטימיות זהירה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2023, 16:34

אני מקווה שהם פשוט הראו את גרסת הקונסולות וששם יש FSR. אם אלה משחקים בשיתוף עם AMD זאת קטסטרופה כי AMD אוסרת טכנולוגיות NV בשיתופים שלהם. וזה אומר קקה RT ואין DLSS.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2023, 16:36

קשה לי להאמין ששניהם הוצגו בגירסת הקונסולות, אבל נקוווה שכן

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יוני 2023, 16:43

לפחות אוואטר הוצג מהPS5 ישירות, זה נאמר כמה פעמים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2023, 17:13

לא צפיתי המסיבה רק בטריילרים אז לא שמתי לב…
מפתיע מאוד.
מעודד גם, בתנאי שבאמת ידאגו לגירסת המחשב כמו שצריך, אם ככה זה נראה על הפס5 אין סיבה שלא יראה אפילו הרבה יותר טוב על המחשב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2023, 17:16

דוגרי אין להם באמת סיבה להריץ את המשחק עם FSR ולא נייטיבי בצורה הכי יפה שהוא יכול להראות אלה אם הוא באמת רץ על קונסולות שצריכות את זה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 111 אורחים