נושא *לא* E3 2023

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא *לא* E3 2023

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2023, 00:27

idan כתב:בערוץ של סקוור הטריילר עלה ב 1080p, כמו הטריילר הראשון.. בלתי נסבלים.

ציפיתי לראות את rebirth באירוע אחרי הקמפיין ציוצים המשונה שלהם, אבל פחות ציפיתי לראות חיבור בין העולם לערים/כפרים.. זה נראה Seamless, אני מופתע לטובה.
חוץ מזה הם הוסיפו את ה dual abilities שהיה ב DLC, שזו דרך טובה להוסיף על הגיימפלי מהחלק הראשון.

בינתיים הם הראו רק את ההתחלה של המשחק והדמויות שידענו בוודאות שיהיו שחיקות (red, yuffie) אז קשה כרגע לדעת לאן זה הולך במובן הזה, אבל שני דיסקים זה סימן טוב אני מניח (או שסתם יש מלא CG). וההתחלה של הטריילר, ג'יזס... סקוור ממשיכים עם המיינד גיימס:)

כן, 1080p, באסה :|

ועדין אין 4K מאלן וייק, אין שום דבר בערוץ הרשמי של רמדי ושום דבר בערוץ הרשמי של אפיק. מה נסגר איתם? משקיעים כל כך הרבה ובסוף לא טורחים להעלות את הסרטון לערוצים שלהם?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2023, 01:10

Day of the devs היה ממש חמוד, היו שם כמה אינדים מגניבים. אולי הסטרים גיימינג הראשון מזה שנים שלא עשה לי כאב ראש :)

היה דמו די ארוך של Cacoon, המשחק של הבמאי גיימפליי של Inside ולימבו:

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 יוני 2023, 07:11

DrKeo כתב:
ועדין אין 4K מאלן וייק, אין שום דבר בערוץ הרשמי של רמדי ושום דבר בערוץ הרשמי של אפיק. מה נסגר איתם? משקיעים כל כך הרבה ובסוף לא טורחים להעלות את הסרטון לערוצים שלהם?

צפייה מהנה ב 4K. תודיע איך נראה :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2023, 08:44

יאי, נראה מעולה ובו בזמן לא עד כדי כך מרשים? אור וליומטרי מטורף והמשחק הכי יפה בשוק ביום שהוא יצא, ועדין, ציפיתי ליותר. כלומר, זה גם קטע כל כך meh. הולכים ביער 30 שניות ונלחמים באוייב סטנדרטי בדיוק באותה צורה כמו במשחק המקורי? זה הדמו שלכם?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 יוני 2023, 12:34

אני ממש לא בטוח שיהיה המשחק הכי יפה ביום שיצא… הורייזון יפה יותר :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 יוני 2023, 14:51

פשש כמעט כל מה שנחשף נראה אדיר. פפ7-2 אובייקטיבית נראה מטורף, כייף לראות את סקוור מביאים את אומנות הריימיק שלהם לדרגות כאלה גבוהות זה מבשר טובות לריימיקים של העתיד מהם (כבר דלף לפני כמה ימים שיהיה ריימיק מלא לפפ10 ב2026 ) העולם הפתוח נראה מטורף היופי המגוון של האזורים וכו' פשש.

סוניק- זה לא אדיר כמו שסוניק מאניה 2 יכל להיות כי זה לא העתק 1:1 של המגה דרייב. אבל זה אשכרה נראה כאילו זה הולך להרגיש סוף סוף באמת כמו משחקי המגה דרייב ב3D שזה די מעניין, כי הפיזיקה כן נראת 1:1 מהסגה וזה בתכלס מה שמשנה לא האסתטיקה, day one אם יהיה ממוצע מעל 7. בנתיים נראה ממש טוב ומעודד.

הנסיך הפרסי: טוב זה ממש אבל ממש מכוער גרפית, נראה כמו איזה פרויקט מובייל כושל שננטש באמצע שעכשיו מנסים להציל ממנו נכסים גרפים ולעשות ממנו משהו סביר, אז כן המראה מעורר דחיה בוודאות אבל, בתור משחק נסיך פרסי נראה שהם עושים את כל הדברים הנכונים, אז זה יהיה לחלוטין שווה בדיקה.

AW2- מן הסתם ההייליט. זה לא נראה דור הבא. אני לא אפסיק לחשוב שהמשחק הזה לחלוטין Do able על הפס4 גרפית (טוב בלי הRT וכאלה אבל הבנתם...) אבל התחושה הזו של רמדי של כאילו אתה משחק סרט אקשן Direct to video דל תקציב בערוץ 3 בשנות ה90 ... אין על הוויב הזה, הירי נראה כאילו הכל הולך להרגיש כל כך טוב ומלוטש וכן, יש לנו כמובן את רזידנט איוול 4 ריימיק ודד ספייס והקאליסטו כאילו לא חסר מה לשחק במשחקי אקשן אימה, אבל הוא עדיין נראה שנות אור פשוט מהקאליסטו בהכל, מה שכבר עושה אותו אחד המשחקים הכי מצופים.

BG3- מה צריך להוסיף השילוש הקדוש של פפ16 סטארפיילד וBG3 אי אפשר להבין מה זו השנה הפסיכית הזו והמשחק כל פעם נראה יותר טוב.
מורטאל קומבאט 1- הוא כמובן נראה דור קודם, ולדעתי גרפית הוא נראה ליגה מתחת לSF6 אבל העיצוב האמנותי שלו נראה פצצה, והכי חשוב הגיימפלי שלו נראה הרבה יותר מהיר מהגיימפלי האיטי והנכה של MK11 מה שכבר עושה אותו day one.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2023, 10:55

הייתה תצוגה סבבה של קילי...
אני אישית הכי אהבתי שם את:
BANISHED - נראה סופר סינמטי ויש פוטנציאל... גם לראשונה נראה שהם עושים מערכת קרב סבבה? הלוואי ויצא טוב
SANDLAND - נראה מיוחד ואני מת על הסגנון... מניח שיהיה ככה ככה בסוף, אבל אני אופטימי
SPACE MARINE 2 - נראה פשוט משחק פצצה. כיף טהור ואחלה ממתקי עיניים!
FFVII: REBIRTH - אני מוכרח לציין שהוא נראה מאוד MEH גרפית... ציפיתי להרבה יותר. למען האמת FF16 פשוט נראה טוב יותר מכל בחינה.
POP - נראה באמת כמו מובייל שעלה רמה, אבל מי יודע, יכול להיות שמערכת הקרב תהיה טובה והפלטפורמה תרגיש טוב.
SONIC - נראה מעולה! טוב מאוד שלא עושים אותו נאמן מדי למקור כי עיצוב השלבים שם היה גרוע בעיניי ולא ממש מאפשר גיימפליי מהנה, אני אף פעם לא אהבתי את סוניק וזו הפעם הראשונה שזה נראה לי ממש כיף. רק לא מבין למה המצלמה כל כך קרובה... היו צריכים להרחיק משמעותית לדעתי.
גם John Carpenter's Toxic Commando נראה כיף האמת. משחק זומבים טיפשי ומהנה עם מליון זומבים על המסך... יכול להיות שיצא מוצלח.
Throne and Liberty נראה מעניין מאוד והיה הפתעה נחמדה... כנ"ל UNDER THE WAVES

כל השאר ראינו כבר, אבל עדיין - WITCHFIRE נראה מדהים, לא יכול לחכות לשחק בו כבר! איזה כיף שיש תאריך והוא מאוד קרוב.
COCOON נראה מושלם וגם SUMMERHILL שנחשף לדעתי לראשונה מיד אחרי המסיבה בDAYS OF DEVS... נראה לי משחק שארכוש מיד ובכל מחיר :)
LIES OF P נראה נחמד ויפה, הורדתי את הדמו, אשחק אולי היום בערב... מישהו פה כבר שיחק בו???
ושכחתי לומר - TWISTED METAL נראה איום ונורא. עכשיו גם אין לי תקוות למשחק טוב... לא שהיו לי ממש.

MK1 - החלק הכי מעניין, כמו בכל משחק חדש בסדרה - הוא כמובן זה:

ברצינות אבל... זה באמת הכי כיף פשוט לראות אותם ברצף :)

אה, ועוד כמה טריילרים מהיומיים האחרונים:

זה נראה כמו אחד הפרוייקטים הכי מגניבים שיש... שילוב של כמה ז'אנרים, גם בגיימפליי אבל גם אמנותית! ממש מדליק!

זה נראה שיפור לא קטן על פני המשחק הקודם:

וזה משהו... אחר לגמרי

זהו... יאללה, היום בלילה סוף סוף נראה את FABLE וגיימפליי נורמלי מסטארפילד. מקווה שנראה גם את EVERWILD וAVOWED ואולי עוד הפתעות, נניח דום, וולפנשטיין 3 וכמובן משהו מDOUBLE FINE

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2023, 11:41

אז היום זה היום שבו נראה סופספוף מה שרצינו? עוד עוד אכזבה צורבת ממיקרוסופט, שנה שלישית או רביעית ברצף? אני יודע דבר אחד, אני הולך לצאת מותש מהתצוגה כי היא כנראה תזרוק עלינו שבעה מליון טריילרים שלא נזכור 95% מהם.

Laskin כתב:
זה נראה כמו אחד הפרוייקטים הכי מגניבים שיש... שילוב של כמה ז'אנרים, גם בגיימפליי אבל גם אמנותית! ממש מדליק!

ו-wow, איזו אנימצית ״stop motion״ יפיפיה יש ב-the spirit of the samurai. חבל שהשם כל כך גנרי, יש לי הרגשה שאני הולך לשכוח אותו שוב ושוב :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2023, 11:54

קשה לי להאמין שנתאכזב מאוד קשות היום.
סטארפילד + פייבל + פורצה = כבר סבבה של מסיבה.
אלא אם חלקם יראו משמעותית פחות טוב ממה שאנחנו מדמיינים... אבל יהיו עוד מלא דברים שם, בנוסף.
אני גם ממש שמח, מעבר לזה שהכל יהיה לי במחשב מן הסתם - אני ממש רוצה שישפילו את סוני, כדי שאלו יתחילו להתעורר על עצמם.

וכן, שם סופר גנרי למשחק הזה, שהוא ממש מכתב אהבה למיתולוגיה יפנית, או משהו כזה. איזה יופי של דבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2023, 12:03

Laskin כתב:קשה לי להאמין שנתאכזב מאוד קשות היום.
סטארפילד + פייבל + פורצה = כבר סבבה של מסיבה.
אלא אם חלקם יראו משמעותית פחות טוב ממה שאנחנו מדמיינים... אבל יהיו עוד מלא דברים שם, בנוסף.
אני גם ממש שמח, מעבר לזה שהכל יהיה לי במחשב מן הסתם - אני ממש רוצה שישפילו את סוני, כדי שאלו יתחילו להתעורר על עצמם.

וכן, שם סופר גנרי למשחק הזה, שהוא ממש מכתב אהבה למיתולוגיה יפנית, או משהו כזה. איזה יופי של דבר.

רק שהם ״עקרו״ את סטארפילד ופורצה מחוץ לסטרים. סטארפילד מקבל סטרים אחרי הסטרים הראשי ופורצה מקבל סטרים בשלישי. מיקרוסופט פשוט לא מסוגלת לעשות מסיבה שיש בה כמה דמואים ארוכים, אם זה לא מתקפת ADD של טריילרים לפרצוף שלך זאת לא מסיבה של מיקרוסופט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2023, 12:07

מה זאת אומרת? נראה לי ברור שאחרי המסיבה תהיה הרחבה של מה שיראו שם, אבל אני בספק ענק אם לא יראו טריילרים שלהם במסיבה, ואחר כך גיימפליי יותר מקיף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2023, 12:11

Laskin כתב:מה זאת אומרת? נראה לי ברור שאחרי המסיבה תהיה הרחבה של מה שיראו שם, אבל אני בספק ענק אם לא יראו טריילרים שלהם במסיבה, ואחר כך גיימפליי יותר מקיף.

כן, אבל זה מה שתקבל, טריילרים. אני חושב T10 אפילו אמרו במפורש שמה שיהיה בתצוגה זה טריילר או חשיפה של כמה מכוניות שהולכות להיות בפרוצה וזהו. אם אתה עוקר את הדמואים הבשרניים מהמסיבה שלך אז אתה קצת מרוקן אותה מתוכן. הייתי רוצה לחשוב שמיקרוסופט עושה את זה כי יש להם המון מה להראות, אבל אני יודע שבסוף המסיבה תהיה, כמו תמיד, מכונת יריה שמרססת אותך בטריילרים עד שהמוח שלך לא מסוגל לשאת את זה קוגניטיבית יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2023, 12:41

טריילר עם גיימפליי לדעתי, וזה סבבה לגמרי, כמשהו שיעורר את התאבון ואם גם ככה מיד אחרי אני מקבל עוד מזה - אני אשמח דווקא שלא יבזבזו את הזמן על זה עוד, ושיעברו לדברים נוספים.
בקיצור אני מת על הקונספט הזה, מושלם בעיניי. מנת פתיחה קצרה ודחוסה ואז מגיעים לעיקרית ולוקחים את הזמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2023, 13:11

Laskin כתב:טריילר עם גיימפליי לדעתי, וזה סבבה לגמרי, כמשהו שיעורר את התאבון ואם גם ככה מיד אחרי אני מקבל עוד מזה - אני אשמח דווקא שלא יבזבזו את הזמן על זה עוד, ושיעברו לדברים נוספים.
בקיצור אני מת על הקונספט הזה, מושלם בעיניי. מנת פתיחה קצרה ודחוסה ואז מגיעים לעיקרית ולוקחים את הזמן.

כן, גם אני הייתי מת על זה, אם לא הייתי יודע שהתצוגה של מיקרוסופט לא הולכת להיות מלאה בגיימפליי בשרני אלה 38753 טריילרים אחד אחרי השני כמו איזה פלייליסט של יוטיוב. עד שיש להם משחקים שאשכרה יוצאים ואפשר לעשות קטעי גיימפליי של 7 דק׳, הם מוציאים אותם מהמסיבה כדי שחס וחלילה לא יפריעו לגשם הטריילרים.

הלוואי ואני טועה, אבל יש לי הרגשה שזה מה שיהיה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2023, 13:13

לא מבין כל כך מה הבעייה עם ״גם של טריילרים״ אם אחר כך אני גם ככה הולך לצלול לבריכה של חלקם… אז שהמסיבה עצמה תהיה פלייליסט יוטיוב, זה גם נחמד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2023, 13:53

ים של טריילרים זה סתם עומס קוגניטיבי, במקרה הטוב אחרי שהמסיבה נגמרת אתה לא זוכר 90% מהם ובמקרה הרע יש לך כאב ראש. המסיבות הכי טובות בהסטוריה של E3 היו באופן עקבי כאלה שהיה בהן דמו גיימפליי מפוצץ ראשים. זה כמובן לא אומר שכל המסיבה צריכה להיות דמואים ארוכים של גיימפליי, אבל הם צריכים להיות חלק טוב של התצוגה אם רוצים לעשות תצוגה ברמה גבוהה. אני לא יושב לראות את המסיבות האלה בשביל 50 טריילרי CGI.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2023, 17:00

כבר אמרו שלא יהיה CGI כמעט… אני כן אשמח לראות גם קטעי קישור כי בפייבל עשויים להיות כאלה יפים במיוחד, בא לי לראות את האנימציות פנים של הלבלייד במשחקים רציניים יותר :)
אני בטוח שנראה גיימפליי ולא מעט. ההייפ ישתלם הפעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2023, 17:38

Laskin כתב:כבר אמרו שלא יהיה CGI כמעט… אני כן אשמח לראות גם קטעי קישור כי בפייבל עשויים להיות כאלה יפים במיוחד, בא לי לראות את האנימציות פנים של הלבלייד במשחקים רציניים יותר :)
אני בטוח שנראה גיימפליי ולא מעט. ההייפ ישתלם הפעם.

הם אמרו שזה יהיה המצב רק בצד א׳, והבעיה אצלם לא הייתה התצוגות של צד א׳ (שכמובן צריכות להיות יותר קונקרטיות ויותר גיימפלייות אבל תמיד היו מעניינות) אלה ה-7 מליארד סרטוני צד ג׳ מאינדים וממפיצות אחרות שתפסו תמיד 90% מהזמן תצוגה שלהם. הייתי מעדיף תצוגה ״איטית״ יותר שבה נותנים כבוד לכל משחק צד א׳, כמו שסוני נותנת לך דמואים של דקות ולא שברי טריילרים. אם נניח מראים את PD היום בערב, הייתי רוצה לראות 2 דק׳ של הצוות פיתוח והבמאי מדברים עליו ועל החברה בכלליות, קצת מכינים את האוירה, ומשם לדמו של 5 דק׳ שמראה גיימפליי אמיתי ואולי בסיום טריילר של דקה להעלות את האדרנלין. אבל טריילר של דקה אחרי טריילר של דקה אחרי טריילר של דקה זה לא קצב הגיוני.

צריך להיות באלנס, קצת מזה וקצת מזה. בכל דבר בידורי יש pacing, אי אפשר להפציץ אותך ב-200 קמ״ש במשך שעתיים, זה פשוט לא עובד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2023, 18:23

בסדר אבל כולנו מגיעים הערב בשביל צד א, לא?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2023, 19:12

Laskin כתב:בסדר אבל כולנו מגיעים הערב בשביל צד א, לא?

בהחלט, אבל כדי שתהיה תצוגה כמו שצריך לא יכולים להיות 7 מליון טריילרים של צד ג׳. אם צד א׳ לא יהיה גיימפליי בשרני, זה אומר שהוא יתפוס מעט זמן בתצוגה ורוב מה שתקבל זאת הפצצת טריילרים מצד ג׳.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2023, 19:23

עוד 35 דק׳, זה הקישור לשידור 4K (הללויה! 4K בהזרמה ישירה) של המסיבה של מיקרוסופט:

אני ממש מבואס שאני תקוע בעבודה ואני לא יכול לראות בלייב :|

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 יוני 2023, 20:04

אוקיי, הכיוון של פייבל...מפתיע.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 יוני 2023, 20:08

אינעלללל דינקקקקק לאסקין! צדקת פייבל כאן והוא נראה מטורף מטורף מטורף!!!
יאי!!!!!!!!!!!!!!!#$%^&*)
בנתיים התערוכה שלמות אין תלונות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2023, 20:27

הגנבתי צפיה ב-fable וב-south of midnight ופאקינג הולי שיט פייבל מטורף מטורף מטורף. בדיוק הדור הבא שרצינו (ובעולם פתוח לאסקין, עולם פתוח). וגם south of midnight נראה ממש מדהים, בעיקר אומנותית אבל כיף לראות את החדש של קומפולשן. רק שלא יהיה GaaS :(

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 יוני 2023, 20:30

איזה מעצבנים הם, הבנו שהסינימטיקס של הלבלייד 2 נראים פשוט מטורף כבר לפני 3 שנים, מה עם גיימפלי? זו הייתה הבעיה הגדולה של המשחק הקודם.

אבל כן, ויזואלית הוא וואו, כנראה יהיה המלך החדש כשיצא. אבל משהו בזה שהם מתעקשים לא להראות אותו כבר מתחיל להריח רע...

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 106 אורחים