נושא *לא* E3 2023

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא *לא* E3 2023

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 יוני 2023, 20:44

אני חושב שאפשר להגיד כבר עכשיו שהתצוגה שלהם הרבה, הרבה יותר מוצלחת מזו של סוני. קצת עמוס בטריילרים לטעמי, אבל הקצב טוב והתכנים עצמם הרבה יותר קורצים לי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 יוני 2023, 20:59

נראה לי שאפילו התצוגה של קילי הייתה מוצלחת משל סוני :).

סך הכל תצוגה די טובה בינתיים, אבל בדיוק כמו שקיאו אמר עוד לפני שהיא התחילה, יש משהו מציק בקצב שלה. ולא יעזור, אין תחליף לתצוגות גיימפליי אמיתיות... עם כמה שהם מראים אני בגדול מרגיש שלא ראיתי כלום.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 יוני 2023, 21:00

Towerborne נראה מצוין, סוג של Castle Crashers פנטזיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2023, 21:07

Stick כתב:איזה מעצבנים הם, הבנו שהסינימטיקס של הלבלייד 2 נראים פשוט מטורף כבר לפני 3 שנים, מה עם גיימפלי? זו הייתה הבעיה הגדולה של המשחק הקודם.

אבל כן, ויזואלית הוא וואו, כנראה יהיה המלך החדש כשיצא. אבל משהו בזה שהם מתעקשים לא להראות אותו כבר מתחיל להריח רע...

אבל היה דמו גיימפליי פעם שעברה. הוא היה מתוסרט מוות, אבל אלה הקטעים שמראים בתצוגות כאלה..
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 יוני 2023, 21:08

אחלה תצוגה. אהבתי את החדש של inexile
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 יוני 2023, 21:09

תצוגה מוצלחת, קצת צורם לי ההיעדרות של היילו PD וגירס, לפחות מגירס ציפיתי כבר להכרזה אפילו אם בדמות טיזר אבל כנראה שנאלץ לחכות לשנה הבאה..
גם Machine Games ו-id לא היו ושתיהן עובדות כבר שנים על פרויקטים.. אגב, בחירה מעניינת של פיל ללבוש חולצת Hexen,שהוא IP ששייך לאקטיביז'ין :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2023, 21:13

עוד לא סיימתי לצפות, התחלתי בכוונה כמעט שעה אחרי כדי להריץ מה שלא מעניין, אבל בינתיים פייבל והמשחק עם השלד שמנגן - נראים מושלמים. פייבל כצפוי גרפיקה פסיכית, אין מצב שזה יראה ככה על הקונסולות, אבל על המחשב שלי כן :) בטח משחק של 2026
המשחק הזה עם השלד הוא אווירה מושלמת וכיוון אמנותי מושלם, מת לדעת עליו עוד, ובאסה שלא הראו גיימפליי. מניח שזה גם כן משחק של איזה 2025 לפחות.

דווקא הלבלייד לא מאוד הרשים, הדמו הקודם היה פי אלף יותר מגניב ויפה לדעתי.
פורצה - נחמד אבל לא מפוצץ ראשים בכלל.
גם סטארפילד, אני אחכה למה שיראו מאוחר יותר אבל כרגע הוא נראה לי… ככה ככה?
לגבי Avowed - הוא נראה כמו חיקוי של סקיירים, אני אישית פשוט התחברתי בטריילר הזה.
גם המשחק של קאפקום - כל כך קיוויתי שזה אונימושה…. לא אהבתי מאוד אבל נחמד שהם עושים כאלה משחקים שונים

אה!! והמשחק סטאר וורס… מה משם היה במנוע? הכל?! כלום?! אני מת לראות מחר גיימפליי!

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 יוני 2023, 21:17

DrKeo כתב:
Stick כתב:איזה מעצבנים הם, הבנו שהסינימטיקס של הלבלייד 2 נראים פשוט מטורף כבר לפני 3 שנים, מה עם גיימפלי? זו הייתה הבעיה הגדולה של המשחק הקודם.

אבל כן, ויזואלית הוא וואו, כנראה יהיה המלך החדש כשיצא. אבל משהו בזה שהם מתעקשים לא להראות אותו כבר מתחיל להריח רע...

אבל היה דמו גיימפליי פעם שעברה. הוא היה מתוסרט מוות, אבל אלה הקטעים שמראים בתצוגות כאלה..

לא באמת... עדיין לא הבנתי איך המשחק משוחק ומה הם קידמו מהראשון. זה היה נראה כמו סרטון QTE ואני לא אומר שזה יהיה המשחק, אבלל היי... ככה שוחק המשחק הראשון.
ועדיין זה היה הגיוני לתצוגה ההיא, אבל ממש לא חשבתי ש"נחזור אחורה" בתערוכה הזאת עוד פעם לתצוגה סינימטית שאמורה לגרום לנו להתלהב מאנימציות הפנים. וכן, המשחק נראה מהמם לחלוטין, אבל אנחנו יודעים את זה. המשחק הראשון היה 9/10 בויזואליות ואווירה, ו6/10 בגיימפלי ואני סלחן. אז בינתיים נראה שהחדש הוא 10/10 בויזואליות ואווירה, ו... הגיימפליי? מה איתו? זה מה שמעניין כרגע.
כלומר, בסוף הם יראו. בסוף גם נשחק במשחק בעצמנו :). אבל כשמראש ברור מה כבר יש להם ומה הם צריכים לשפר משמעותית... הייתי מצפה שזה יקבל לפחות פוקוס מינימלי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2023, 21:19

אותי קצת איכזב, ציפיתי למשהו שלא ידענו עליו להשנה, וקיבלנו את הLine up הידוע של Starfield וForza. שזה קצת עצוב, כי עד ספטמבר הם לא מתעתדים להוציא שום דבר משמעותי השנה, כלום.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2023, 21:23

בסדר, ידענו שהשנה הזו אין משהו ממש, מלבד סטארפילד.
אבל 2024 והלאה נראות הרבה, הרבה יותר טוב עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2023, 21:26

גם לא התלהבתי, Avowed נראה זוועה, אני מת על Obsidian,אבל המשחק נראה נורא. Hellblade יהיה כיפי, אבל זה Walk simulator, זה לא איזה בלוקבאסטר. Fable לא הראה כלום ואין תאריך. לא היה באמת משחק AAA מצופה, לפחות עבורי. איפה Indiana Johnes, איפה גירס? הרחבות להיילו? Wolfenstien 3 ועוד...

Starfield נראה ממש מעניין, אבל בצד הטכני הוא זוועה, אני לא יודע אם זה בגלל הדחיסה של הסרטון, אבל הוא נראה בקושי מחזיק 30 ובטח יהיה מלא בבאגים.
מה שכן, הוא מרגיש מאוד נולן בצד האומנותי, כאילו אנחנו ביקום של interstellar + קצת firefly.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 11 יוני 2023, 21:34, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2023, 21:29

לסטארפילד יש סקופ אדיר וגם הערים נראות לא רע… אבל כן, הוא נראה כמו משחק דור קודם סביר, עם תאורה של הדור הבא.
ועדיין, משחק ענק אז זה נסלח יותר בקלות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 יוני 2023, 21:51

Avowed באמת נראה מאכזב, צריך עוד הרבה פוליש שם ועדיין לא ברור מה בדיוק הסקופ שלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2023, 21:53

מה שהיה ממש מרשים שם - לא היה גיימפליי, וזה כן קצת מאכזב, אבל פייבל ומה שזה לא יהיה עם השלד הצליחו מאוד להרשים גם ללא גיימפליי, ומחר נראה אם סטאר וורס באמת נראה ככה, אז לפחות זה :)
סה״כ תצוגה מצויינת, 8.5/10

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2023, 21:55

Starfield לא נתפס, אפשר לעשות Boarding לShips, קנו אותי. הScale של המשחק לא מהעולם הזה (Literally) הם אשכרה פיתחו Starcitizen.
זו או משחק של 95+ או משחק של 60.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2023, 22:03

בסוף זה פשוט תלוי אם הוא מהנה או לא, מניח שיהיו מלא שיגידו שהוא הדבר הכי מושלם שיש, כי הם רוצים את תחושת החקירה, הגילוי, הבנייה וכו׳ - שהמשחק הזה הולך לספק ועוד איך, ויהיו את אלה שרוצים רק להנות ולירות וכו׳ ש…. אני מניח שנאלץ לחכות קצת ולראות. עבורי - זה לא נראה לי משחק שאני מאוד אוהב.
אבל זה בגיימפאס אז אני אנסה כך או כך בעצמי

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 יוני 2023, 22:27

שמע ישראל! איזה תערוכה. פשוט הכל היה טוב.
Avowed - אני בטוח שיהיה מעולה למרות שאני מבין את הדאגה, זה לא יהיה TES6 אבל תהיה הכתיבה שלהם לפצות אותנו על כך וזה אחלה תחליף. ונראה משחק שיהיה שווה להשקיע בו 60 שעות+

Metaphor: ReFantazio - אף פעם לא חשבתי שאני אראה חשיפה של IP חדש של אטלוס אצל מייקרוסופט. נראה מעולה. אני חושב שזה די ידוע שאני ה"dragon quest guy " בווקסלים (בארץ? ) בכל זאת יש לי המון כבוד לכישרון של אטלוס וזה די מרגש לראות אותם עושים עולם פנטזיה משהו שונה שהוא לא פרסונה או "סייברפאנק כמו שדמיינו אותו לפני המצאת האינטרנט כמו אס אמ טי " day one.
פייבל- כבר אמרתי שלמות שלמות המשחק הכי דור הבא שראינו בנתיים והוא הולך על משהו מרענן בהרבה ממה שחשבתי שהוא יהיה.הייתי אומר שהוא ההיליט אבל גנבו לו את זה :)
המשחק של inXile -בהתחלה הייתי,"נו באמת מה זה הזין הזה עכשיו למה גם הם עושים חיקוי ביושוק" - אבל האכזבה התחלפה מהר כשהבנתי שהם אשכרה עושים מסע בזמן אמיתי שהוא לא רק בנקודות מפתח בעלילה, רעיון מרענן מאוד שלא ראינו הרבה זמן FPS שאשכרה מנסה לעשות אותו גם כן day one.
היילבלייד 2- לא יודע אם מה שראינו זה גיימפלי, אני אחכה לשמוע מה נדב/DF/ERA חושבים כי אני לא באמת יודע, אבל התרשמתי מהמים בטירוף לפחות, אז אם אפילו חלק מזה אמיתי, וואו.

סטארפיילד- טוב מה יש להגיד?!?!?!??!?!?! מעבר לזה שאני מחכה לשמוע את הרובוט אומר לי "היי קפטן גלאס" בכל פעם שאני עולה לחללית... זה מטורף כמה גיוון הולך להיות במשחק הזה כמו שדודי אמר אני רואה פה את הוויבים האלה של נולן, אבל אני גם ממש רואה איך המשחק הזה אשכרה יכול להיות דאוס אקס בחלל/ אם מישהו רוצה לשחק אותו ככה, ההתגנבות, ועץ הדיאלוגים וההשקעה שהם עשו בעיר הסייברפאנקית ממש הולכות לתת את הוויב הזה, ומי שירצה לשחק את זה כמו פולאאוט בחלל רואים שיהיה גם ערים וכוכבים עם הוויב הזה, ומי שירצה וויב של מערב פרוע יש גם מקומות עם הוויב הזה, ומי שבקטע של מדע בדיוני של שנות ה50 יהיה גם את הוויב הזה קיצור יש הכל מהכל! וואו.

מערכת הירי אולי לא נראת משהו שID עזרו לעשות, אבל זו עדיין נראת קפיצת מדרגה אדירה בירי ביחס לבטסדה, נראה שהם התקרבו פחות או יותר לאיכות הירי של משחק כמו Far cry 3 שזה אולי כמו משחק FPS של לפני עשור, אבל ביחס לבטסדה זה אדיר.

בקיצור, פירקו פירקו את סוני, ואני רואה רק את זלדה מאתגר את בטסדה השנה, אלא אם כן פפ16 וBG3 יהיו על גבול הפסיכיות....
מבאס שלא ראינו גירס, אפילו מאוד מבאס, מבאס שלא ראינו את הקואליציה פרפקט, דארק או קילר אינסטינקט אבל אני מבין מה ספנסר ובוטי ניסו לעשות, זו תערוכה שנועדה להראות לנו דברים שאנחנו לא ראינו ולא דברים שאנחנו כבר יודעים מה לצפות לגבם והם ניצחו בענק.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 יוני 2023, 22:36

לתחושתי התצוגה הייתה יותר טובה משנים קודמות, אבל ממש לא מספיק בשביל לעוף עליה. נראה שהם החליפו את ה CGI ב IN ENGINE, שזה שיפור, אבל עדיין מאכזב שאנחנו לא רואים גיימפלי ממשחקים שהוכרזו ב 2020 וכאלה שהתחילו לעבוד עליהם ב 2018. לא חייב דמו של ממש, אפילו טעימה של 10 שניות גיימפלי בתוך טריילר סינמטי היה מספק אותי. ובלי קשר, הנאומים הנרגשים של ספנסר והאישה היפה ששכחתי את שמה היו קצת מצחיקים עם המוזיקה וכל השטיקים של המצלמה. אבל היי, מה שעובד עבורכם.

- Avowed לא נראה כמו שחשבתי שהוא יראה מבחינת ערכי הפקה. גם הארט סטייל שלו נראה מבולגן. ביאס אותי קצת האמת.. אבל זה אובסידאן אז נחכה ונראה, עדיין יכול משחק ממש טוב. מצד שני המשחק סטים פאנק של Inxile נראה מסקרן.

- הלבלייד ופייבל נראים הכי דור הבא גרפית מכל מה שראינו (באופן כללי, לא רק כאן). אבל שוב, אני צריך לראות גיימפלי אמיתי. במקרה של הלבלייד שכבר ראינו לא מעט ממנו, זה מתחיל להיות קצת חשוד.

- לפי כמות המשחקים של ATlus ויאקוזה שהיו בתצוגה וגם מגיעים לגיימפאס, מרגיש כאילו מייקרוסופט קנתה את סגה ועדיין לא הכריזה על זה.

- המשחק של Don't Nod מאוד יפה. גם יוצא השנה אאל"ט.

- אני לא יודע איך הכל יתכנס ביחד, אבל סטארפילד נראה הדבר הכי שאפתני אבר. אני חושב שהוא גם הציג הרבה יותר טוב מהפעם הקודמת. גם השוטינג נראה משופר. אופטימיות זהירה סה"כ.
ואני צריך את השלט שלו בחיים שלי, הוא חתיך.

- משחק סטאר וורס חדש ב 2024.. וואו, זה היה מפתיע. massive עוד לא הוציאו את avatar, איך כבר יש להם בקנה משחק עולם פתוח נוסף? בין הגיימפלי של סטאר וורס ו avatar שאנחנו אמורים לראות שם, פתאום התצוגה של יוביסופט הפכה לדבר הכי מסקרן מבחינתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2023, 23:12

למה אתה חושב שסטאר וורס הזה יהיה עולם פתוח? אני קיבלתי וייבים אחרים מהטריילר.
ובכל אופן גם אם הכריזו שהוא יוצא ב-2024 זה לא מחייב… נדמה לי שהמשחק של אווטאר היה מתוכנן ל-2020 או משהו, במקור :) זו יוביסופט של השנים האחרונות, אולי הם יעשו ״קאפקום״ ויביאו קאמבק של איכות ועמידה בזמנים, אבל חובת ההוכחה עליהם

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 יוני 2023, 23:27

Laskin כתב:למה אתה חושב שסטאר וורס הזה יהיה עולם פתוח? אני קיבלתי וייבים אחרים מהטריילר.
ובכל אופן גם אם הכריזו שהוא יוצא ב-2024 זה לא מחייב… נדמה לי שהמשחק של אווטאר היה מתוכנן ל-2020 או משהו, במקור :) זו יוביסופט של השנים האחרונות, אולי הם יעשו ״קאפקום״ ויביאו קאמבק של איכות ועמידה בזמנים, אבל חובת ההוכחה עליהם

כי כבר ידענו שהוא קיים ושהוא עולם פתוח, זאת הייתה השמועה עליו. פשוט לא ציפיתי שהוא יהיה משחק של 2024.
ואווטאר היה מיועד ל 2022 ואולי יצא השנה? לא כזה נורא.. אל תגזים :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 יוני 2023, 23:28

לפי מה שהבנתי זה משחק שמשתמש במנוע והמערכת עולם-יקום פתוח שהם הציגו לBGE2, אבל האמת שאני לא בטוח עכשיו אם זו הייתה רק שמועה או שזה משהו אמיתי.
נראה מחר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 00:25

הייתה תצוגה לא רעה. היו כמה משחקים ממש מרשימים אבל אני לא ממש אוהב את הסטייל תצוגה של מיקרוסופט כמו שהבהרתי כבר לפני התצוגה. אבל זאת בהחלט הייתה הגרסה הכי מעודנת של הסגנון המיקרוסופטי.

פייבל - ואו, פשוט ואו. אם זה באמת נראה ככה אז.. ואו ושוב ואו. ואגב, הם רשמו in game, לא in engine, כך שפלייגראונד טוענים שפייבל אשכרה נראה ככה במשחק.

south of midnight - תהיתי על מה קומפולשן עובדים כל כך הרבה שנים, והאמת שהוא נראה די מטורף. הסיגנון האמנותי נראה ממש נהדר, אבל נחכה לראות איך המשחק עצמו נראה כי זה היה ״in engine״ ואני משער שמדובר ב-UE5 שיכול לרנדר גם CGI אופליין כך שאין שום משמעות לגרפיקה של הטריילר. אבל אומנותית פשוט מדהים.

Avowed - נראה כל כך meh. כלומר, זה אובסידיאן אז כיעור וקלנקיות זה די צפוי אבל חשבתי שתחת מיקרוסופט הם יתעלו על עצמם. נקווה שהמשחק עצמו מפצה על איך שהוא נראה וזז.

מלחמת הכוכבים - טריילר CGI חמוד. אם המשחק רץ על המנוע של BG&E2 כנראה שהוא רחוק שנות אור מהטריילר הזה ונראה יותר כמו משחק פס4 מאשר כמו פייבל.

פנטום ליברטי - נראה פשוט מצויין, ובאמת שסייברפאנק כבר נראה דור הבא על מלא ממזמן.

הלבלייד 2 - טוב, פשוט תנו לנו תאריך ולשחק בו כבר. זה הטריילר הרביעי למשחק, כבר עברנו את גבול הטעם הטוב. ובצורה אירונית זה היה הטריילר הכי פחות מרשים מכולם.

סימולטור טיסה 2024 - האמת שזה נראה די מטורף גרפית, ויש לי חשק מוזר לשחק בזה. וה-DLC של דיון? WTF? אני לגמרי הולך לנסות להטיס ת׳ופטר :)

sea of theves - כן, אני הולך לנסות את ההרחבה הזאת עם כמה חברים שהם אובססיבים לאי הקופים.

פורצה - זה מסוג המשחקים שצריך לראות אותם טוב טוב כדי להבין איך הוא באמת נראה, אבל לא בדיוק התרסקתי מהדמו. אבל הוא כן נראה חצי דור מעל ל-GT7.

Clockwork revolution - לא ציפיתי למשחק גוף ראשון מ-inexile והוא נראה כמו הילד החורג של ביושוק אינפנט. בהתחלה הוא נראה לי כמו חיקוי, אבל עד סוף הטריילר הוא ממש סקרן אותי.

Cities skyline 2 - יש לי לא מעט שעות בראשון, השני נראה פשוט מצויין.

סטארפילד - האמת שהוא נראה.. מדהים? לא גרפית, כלומר גרפית הוא נראה יותר טוב ממשחק פס4 אבל הוא לא נראה כמו מה שאנחנו מצפים מהפס5. הוא נראה כמו משחק קרוס ג׳ן (אתם יודעים, רזולוציה גבוהה, טקסטורות באיכות גבוהה, כמה אפקטים של הדור הבא - הורייזן סטייל) עם מערכת תאורה ממש יפה, אבל הוא לא יפיל אף אחד גרפית. אבל המשחק עצמו? ואו, הוא נראה מטורף לגמרי, זה נראה כמו משחק בת׳זדה על 50 קילו של קוקאין. טוב שהוא יוצא בדיוק כשהמחשב שלי מתפנה, כי יש לי הרגשה שהוא הולך לשאוב אותי חזק :)

והכי מעניין הוא שיש למיקרוסופט כל כך הרבה צוותים שלא ראינו מהם כלום. איפה הקואליציה שעובדים על משהו כבר 4 שנים כשעד היום הם קבלו רק 3 שנים לפתח כל משחק? איפה משין עם וולפנשטיין או אינדיאנה ג׳ונס? איפה id שעובדים על משהו כבר מעל ל-3 שנים? איפה היוזמה ו-PD שעובדים עליו כבר 5 שנים? איפה Rare שלא הוציאו משחק מאז SOF לפני 5 שנים? איפה SoD 3 שעובדים עליו כבר 5 שנים?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2023, 00:36

סטאר וורס זה משחק של Massive, סביר להניח שהוא ירוץ על Snowdrop, כמו אוואטר. האחרון נראה מאוד מרשים בפעם שעברה שראינו אותו, אבל אני מניח שמחר נגלה עם יוביסופט חירטטו אותנו עם הטריילר הסינמטי שלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 01:05

זה מה שסטיק אמר, אני לא יודע מה המקור של זה. אבל ראינו את אוואטר, והוא נראה כמו משחק דור הבא מרשים שרץ על מנוע בזמן אמיתי. מה שהראו פה ממלחמת הכוכבים היה טריילר CGI שלא ראיתי שום חלק בו שמתימר להיות גרפיקה בזמן אמיתי. אז אין לנו מושג איך הוא נראה במציאות, אבל אם זה snowdrop אז אני משער בערך כמו אוואטר?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2023, 01:32

זה משהו שהיה זכור לי, אבל לא באמת צללתי לזה וכרגע אני לא מוצא משהו כזה שוב פעם, אז בהחלט יכול להיות שזו הייתה רק שמועה שרצה בזמנו ונתקעה לי במוח...

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־ 113 אורחים