Titanfall - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

Re: Titanfall - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Wan7ed » 23 אוגוסט 2014, 20:48

Klayman כתב:שעשעתי אותי.. אני ממש לא מתנצל... :). סה''כ ציינתי שאני וחברים נהנים ממנו מזה תקופה, כשלפני כן לא אהבנו אף משחק רשת באמת. לא יודע אם זה הדבר הכי טוב בTF נכון לעכשיו.. נראה לי שהוא עומד בפני עצמו עם המשחקיות שלו וכו'.

האמת שאם אהבת TF, אתה אמור לאהוב גם את COD האחרונים... אבל לא משנה.

והתכוונתי שברגע שלא מוציאים TF חדש כל 12 חודשים (להבדיל ממדיניות אקטיביז'ן ב-CoD), זה עוזר לקהילה להתבסס סביב המשחק. תחשוב שבמרץ הקרוב היה יוצא TF2 ומפצל את כמות השחקנים בצורה משמעותית. משחק עוקב בסדרה פעם בשנתיים נראה לי הרבה יותר הגיוני ונכון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2014, 21:20

Death_119 כתב:אכן, למרות שהסינגל שם הוא אחד של 5 שעות :). יש עוד דוגמאות כמובן, גירס, אנצ'רטד ועוד... אבל על כל אחד שהצליח אני יכל להביא לך 20 שלא. אי אפשר בדרך כלל לאור לא מעט מקרים שאפשר לראות מהעבר לרקוד בשתי החתונות. יש לי הערכה גדולה לחברה שמבינה את יכולתה ומנסה להוציא את המוצר הטוב ביותר בגזרתה.

דרך אגב, מה שמאוד בולט הוא, שמי שמנסה גם וגם וגם מצליח, זה בא על חשבון כמות התוכן בסינגל בצורה קיצונית לרוב, COD הם לרוב משחקי סינגל של 5 שעות, גירס של בערך 8. תמיד משחקים שמתהדרים ב-12-16 שעות סינגל שזה היה דיי סטנדרט עד לפני עשור לא מוציאים שום רכיב אונליין משמעותי. או אחד ממש גרוע כמו בThe last of us, MGS, Mass Effect, Dead Space, Fall out, Wolfenstien, crysis ועוד...

אתה לגמרי צודק אבל במקרה הזה מדובר ספציפית בצוות של cod4 כך שעליהם דווקא הייתי סומך בנושא אם כמובן היו נותנים להם את התקציב והזמן :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 אוגוסט 2014, 11:20

מציק לי שאין סאונד ספציפי לרגעים שבהם פוגעים בשחקן יריב. אני גם קצת לא אוהב את העיצוב של השחקנים... אין מספיק קונטרסט בינם לבין שאר התפאורה של השלב.

הקטע של הבוטים קצת מציק... לא יודע אם יש משהו שמראה לי שהם בוטים אבל המחשבה שאני לא יודע אם אני הולך אחרי אדם אמיתי או בוט קצת מעצבנת.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2014, 14:30

swiss-the-engine כתב:מציק לי שאין סאונד ספציפי לרגעים שבהם פוגעים בשחקן יריב. אני גם קצת לא אוהב את העיצוב של השחקנים... אין מספיק קונטרסט בינם לבין שאר התפאורה של השלב.

הקטע של הבוטים קצת מציק... לא יודע אם יש משהו שמראה לי שהם בוטים אבל המחשבה שאני לא יודע אם אני הולך אחרי אדם אמיתי או בוט קצת מעצבנת.

אתה מתחיל לתפוס את זה ויזואלית עם העין עם הזמן, העיצוב של הטייסים מול הבוטים באמת לא מספיק שונה אבל בסוף מתרגלים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 אוגוסט 2014, 18:54

swiss-the-engine כתב:מציק לי שאין סאונד ספציפי לרגעים שבהם פוגעים בשחקן יריב. אני גם קצת לא אוהב את העיצוב של השחקנים... אין מספיק קונטרסט בינם לבין שאר התפאורה של השלב.

אחרי שעה, התבלבלתי בין הבוטים והטייסים, רק כשהטייסים היו בתוך קבוצה של 3-4 כאלה.
אחרי שעתיים, הפסיק לקרות לי שאני יורה על בוטים, במקום על טייסים.

זה מזכיר לי את CS. בשעה-שעתיים הראשונות ששיחקתי, לא הצלחתי לזהות אם מדובר בשחקן בקבוצה שלי, או בקבוצה היריבה. אחרי זה התרגלתי וכבר פשוט מאוד לזהות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 אוגוסט 2014, 19:44

באמת שלומדים מאוד מאוד מהר לזהות מי בוט ומי אוייב אמיתי. בין היתר התנועה שונה, המקומות שאוייבים אנושיים יכולים להגיע אליהם וגם התגיות. זה מאוד מאוד זריז.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

DarkCowMoo
Padawan

הודעהעל ידי DarkCowMoo » 26 אוגוסט 2014, 18:31

אהלן חברים,

קיבלתי 48 שעות משחק בTITANFALL ואני אשמח לעזרתכם.

יש לי איזה בעיה בכרטיס מסך שגורמת לקריסה כל פעם אחרי 10 דקות משחק ולמרות ששלחתי את הכרטיס מסך לתיקון הם לא מצאו בעיה.

אני רוצה להגיע ולהפעיל אצלהם את המשחק כדי להדגים שהוא קורס ממש מהר ואולי ככה הם יבינו שיש בעיה כי זה בערך המשחק היחיד שמקריס את כל המחשב (גם COUNTERSTRIKE עושה בעיות אבל לוקח לו זמן).

העניין הוא שנגמרו לי ה48 שעות. רציתי לדעת אם יש אפשרות שאני אשאיל את המשתמש של מישהו פה (מצידי לבוא ולהשאיר כסף כפיקדון שלא תחשובו שאגנוב אותו) ואז להפעיל בIVORY כדי שיחליפו לי את הכרטיס מסך הדפוק הזה.

אני לא יודע להגדיר מה הבעיה, גם על TORTURE TEST של שעות הוא לא קורס. רק במשחקים ממש ספציפיים. אם בCOUNTERSTRIKE זה עוד נסבל אז בTITANFALL זה פשוט קורה ממש מוקדם.

יש אנשים פה שיכירו אותי מפורום אחרים שנסגרו (VGAMES, GAMER וכו') על אותו שם משתמש (Dark-Cow-Moo).

אני יכול גם לתת לכם את המשתמש שלי של ORIGIN כערבות.

באמת שבא לי לפתור את הבעיה הזאת ואני צריך משתמש בדיוק לאיזה חצי שעה מחר ב5 אחרי הצהריים רק כדי לפתור את הסיבוך הזה אחת ולתמיד.

תודה רבה,

שאולי

DarkCowMoo
Padawan

הודעהעל ידי DarkCowMoo » 27 אוגוסט 2014, 18:22

חברים אני עכשיו במעבדה ומתחנן שמישהו יעזור לי.
לא מספיק חברה שלי זרקה אותי היום, אני גם לא מצליח לשחזר את הבעיה.
ניסיתי ליצור עוד משתמש אוריגין אבל הוא לא מאפשר לי לשחק.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 28 אוגוסט 2014, 12:05

סורי אחי... לי בכל אופן אין את טייטנפול למחשב כך שלצערי אין לי איך לעזור.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 אוגוסט 2014, 20:13

משחק כיף, אבל הבוטים הם תוספת מיותרת מאוד. אם היו מכפילים את מס' השחקנים, מורידים את הבוטים ומעלים את ה-cooldown ל-titans באופן משמעותי, זה היה משחק טוב בהרבה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוגוסט 2014, 20:16

InterAl כתב:משחק כיף, אבל הבוטים הם תוספת מיותרת מאוד. אם היו מכפילים את מס' השחקנים, מורידים את הבוטים ומעלים את ה-cooldown ל-titans באופן משמעותי, זה היה משחק טוב בהרבה.

אני בטוח שיהיה פשוט מוד כזה מתישהו. אגב יש מוד חדש בלי טייטנים ובלי בוטים, או במילים אחרות COD החדש פחות או יותר.

אישית אני חושב שאיך המשחק בנוי עכשיו גורם לו להיות נגיש יותר לכל השחקנים ואני בעד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוגוסט 2014, 17:18

מוזר שאין במשחק מוד תחרותי כמו שהיה בזמנו במשחקי מולטי ל PC שמורידים מאפיינים שהם OP או מיותרים ומאזנים הכל.
צריך להיות מוד בלי בוטים ועם איזונים לטיטאנים אם צריך שמשתמשים בו במשחקי קלאנים או סתם שרתים למתקדמים יותר שמחפשים רמה גבוהה יותר.

את השרתים הציבוריים אפשר כמובן להשאיר עם בוטים וכל השטויות ככה שבעצם לא מאבדים פה כלום.
זה גם משהו שצריך להיות בקונסולות ולהיעשות בצורה רשמית ע"י החברה כמוד לתחרויות, אין סיבה שלא יעשו את זה אם רוצים לדחוף את מרכיב ה ESPORT של המשחק.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 ספטמבר 2014, 14:39

יש עכשיו מוד של 8 על 8 בלי בוטים ובלי טיטאנים... זה לא עונה לך על ההגדרה?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 ספטמבר 2014, 14:42

לא אמרתי שלא צריכים להיות טיטאנים, הרי זה חלק ממהות המשחק, רק שצריך לאזן את זה, אם הטיטאנים באופן בסיסי הם לא מאוזנים ולכן לא יכולים להיות חלק ממשחקים תחרותיים אז יש בעיה רצינית בעיצוב המשחק וזו פאשלה של ריספון.
אם הם כן מאוזנים עם כמה טוויקים קטנים ואפשר להשתמש בהם בתחרויות אז המוד הזה לא עונה לי על ההגדרה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 ספטמבר 2014, 19:41

אני ממש לא חושב שהטיטאנים לא מאוזנים. לא יודע מה הסטנדרט לרמה תחרותית מקצוענית, אבל במשחק יומיומי, אין שום צורך לאיזון לדעתי.

חוצמזה, מי אמר שזו בכלל חובה שהמשחק יהיה חלק ממשחקים מקצועניים? חסר כאלה?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2015, 00:14

אוקיי, אני פשוט מת על המשחק הזה. כמו COD רק כיף פי כמה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 30 דצמבר 2015, 00:23

DrKeo כתב:אוקיי, אני פשוט מת על המשחק הזה. כמו COD רק כיף פי כמה.

שלום. איך מזג האוויר ב2014?

אבל כן. הוא באמת ממש ממש כיף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2015, 02:26

שחקתי בבטא ב2014, נחשב?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 30 דצמבר 2015, 10:34

DrKeo כתב:שחקתי בבטא ב2014, נחשב?

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 30 דצמבר 2015, 12:23

אתה לא נתקל בבעיות שרתים?
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2015, 12:28

בכלל לא, ההפך, הרבה זמן לא שחקתי במשחק שמוצא לי יריבים כל כך מהר. אולי עוברות 5 שניות בין לחיצה על לחפש משחק ועד שאני בלובי. אולי זה בגלל הסייל של ה5$? אולי יש עכשיו מכה ממש גדולה של שחקנים?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 דצמבר 2015, 13:09

מסתבר שאפשר לשחק בו ליומיים בחינם, נייס.

שיחקתי איזה משחק וחצי, הוא מרגיש לי מאוד כאוטי ולא במובן הטוב. וגם מה הסיפור עם הבוטים ? אני לא מבין אם אני הורג שחקנים או בוטים שמתרוצצים להם במפה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 30 דצמבר 2015, 13:17

צודק, נזכרתי שבגלל זה כששיחקתי בו בוואן נהניתי רק במצב 8 על 8 בלי בוטים וטיטאנים (לא זוכר כבר מה השם). זה הופך למולטפלייר קוד סטנדרטי פחות או יותר, אבל עם כל התנועות המגניבות של טייטנפול.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 30 דצמבר 2015, 13:20

אני גם שיחקתי קצת בטיטאנפול אני חייב להגיד שהוא הרבה יותר נגיש לשחקנים חדשים מאשר COD. אני ממש מחכה לטיטנפול 2
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2015, 14:25

MGS FREAK כתב:מסתבר שאפשר לשחק בו ליומיים בחינם, נייס.

שיחקתי איזה משחק וחצי, הוא מרגיש לי מאוד כאוטי ולא במובן הטוב. וגם מה הסיפור עם הבוטים ? אני לא מבין אם אני הורג שחקנים או בוטים שמתרוצצים להם במפה.

שחקתי אתמול שעתיים וגם לי הייתה הבעיה הזאת אבל אחרי חצי שעה / שעה כבר ראיתי את ההבדלים בקלות. הבוטים לא רצים, לא קופצים ונמצאים רק על הקרקע. כלומר הטייסים די בולטים בשטח אחרי שיודעים מה לחפש. בסוף הסשן שלי אתמול כבר רצתי בלי להתיחס לבוטים פחות או יותר ורק תקפתי טייסים וטיטנים.

המשחק הז מזכיר לי את התקופה של QUAKE 2, תנועה סופר מהירה, קפיצות ודמויות שיודעות לספוג אש ולא מתות תוך שתי יריות. באמת כיף לא נורמאלי. אם מישהו רוצה להצטרף היום בערב, אם באמת יש יומיים חינם, אז אני בטח אשחק בלילה בסיביבות 12.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים