Titanfall - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: Titanfall - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 מרץ 2014, 14:00

Death_119 כתב:הוא הכניס את נושא עלייה בדרגות וקבלת ציוד שנפתח בהתאם לXP. זה היה חתיכת מהפכה ממה שאני זוכר.

בדיעבד אתה צודק... כרגע אני לא יכול לאמר מה משחקים אחרים יקחו מTF.

לא ניסיתי לטעון שMW לא היה מהפכני, ניסיתי לטעון שמי שחושב שהוא היה אבל TF לא הוא קצת משונה לטעמי.

@שחר... כשהזכרתי "עולם פתוח" אז הכוונה שלי הייתה "תרופה למכה" שמישהו יגיב לי וירשום שאין לTF קמפיין סינגל ובגלל זה הוא צריך לקבל ציון נמוך מMW הראשון.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 מרץ 2014, 14:07

swiss-the-engine כתב:בדיעבד אתה צודק... כרגע אני לא יכול לאמר מה משחקים אחרים יקחו מTF.

לא ניסיתי לטעון שMW לא היה מהפכני, ניסיתי לטעון שמי שחושב שהוא היה אבל TF לא הוא קצת משונה לטעמי.

@שחר... כשהזכרתי "עולם פתוח" אז הכוונה שלי הייתה "תרופה למכה" שמישהו יגיב לי וירשום שאין לTF קמפיין סינגל ובגלל זה הוא צריך לקבל ציון נמוך מMW הראשון.

אם TF ישפיע במשהו, זה לא יהיה בהכרח בקטע של הטיטאנים, אלא בקטע של העבירות הגבוהה של הטייסים. זה פותח את המשחק לכיוונים הזויים ובמקום מפות שטוחות למדי, אנחנו מקבלים מפות ממש עמוקות.
זה לא דבר חדש כמובן. כל מי ששיחק UT, או קווייק חווה את זה ובמידה פחותה גם בהיילו, אבל בTF זה מבוצע ממש מצוין ומשנה לגמרי את הדינאמיקה של המשחק.
אם תהייה "מהפכה", אז זה יהיה בכיוון הזה, לפי דעתי.

בנוגע לתרופה למכה - אני באמת לא חושב שמישהו הולך לטעון דבר כזה. זה אבסורד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 מרץ 2014, 14:08

Nucleus_Dawn כתב:
intkeys מוכרים אותו ב52$ (גירסא דיגיטלית). BASE ב30 ליש"ט. כלומר, אם אתה רוצה לחסוך שלושה שקלים, אתה יכול לחכות לגירסא הפיזית.

intkeys זה אתר מפוקפק, אני הייתי מתרחק ממנו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 מרץ 2014, 14:11

Death_119 כתב:intkeys זה אתר מפוקפק, אני הייתי מתרחק ממנו.

קניתי ממנו כבר כמה פעמים. מעולם לא היתה בעיה עם אף אחד מהמשחקים והם הכי זולים בשוק באופן די עקבי (כולל הבטחה לprice match למחירים נמוכים יותר).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 מרץ 2014, 14:32

Nucleus_Dawn כתב:
אם TF ישפיע במשהו, זה לא יהיה בהכרח בקטע של הטיטאנים, אלא בקטע של העבירות הגבוהה של הטייסים. זה פותח את המשחק לכיוונים הזויים ובמקום מפות שטוחות למדי, אנחנו מקבלים מפות ממש עמוקות.
זה לא דבר חדש כמובן. כל מי ששיחק UT, או קווייק חווה את זה ובמידה פחותה גם בהיילו, אבל בTF זה מבוצע ממש מצוין ומשנה לגמרי את הדינאמיקה של המשחק.
אם תהייה "מהפכה", אז זה יהיה בכיוון הזה, לפי דעתי.

בנוגע לתרופה למכה - אני באמת לא חושב שמישהו הולך לטעון דבר כזה. זה אבסורד.

אני מסכים לגמרי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 מרץ 2014, 14:43

הסבר על גודל ההתקנה בגרסת המחשב: http://www.eurogamer.net/articles/2014- ... gb-install

35GB של אודיו לא מכווץ כדי לסייע למחשבים חלשים (2 ליבות) כך שליבה אחת לא צריכה להיות מוקדשת לכווץ את קבצי הקול ולפגוע בביצועים. לא ברור אבל מה הבעיה בלעשות את זה כך שאוריג'ין קוראת את חומרת המחשב שלך כך שרק אלה עם המעבדים החלשים יקבלו את ההורדה הספציפית הזו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 מרץ 2014, 08:56

הזוי לגמרי. נראה שהם לא רוצים שיקנו את המשחק למחשב או משהו :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 מרץ 2014, 12:26

DF בראיון טכנולוגי לגבי טיטאנפול.

http://www.eurogamer.net/articles/digit ... -interview

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 מרץ 2014, 22:34

כתבת פייסאוף: http://www.eurogamer.net/articles/digit ... n-face-off

המשחק ברזולוציה נמוכה, מכוער, מלא בקריעות מסך ולא קרוב אפילו להחזיק 60FPS. זה חתיכת 'הישג'. המצב של הXB1 עד כדי כך רע?

DF גם מביעים תמיהה על טקסטורות הINSANE והדרישה לכרטיס מסך עם 3GB כי בהשוואות של פירוט הטקסטורות לא ממש רואים הבדלים.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 16 מרץ 2014, 00:43

Nigga כתב:לא מפתיע. מדובר במשחק קונסולה. גרסת ה PC היא לא יותר מפורט.
מה שכן מפתיע זה שגרסת ה One היא לא 60fps, היא 40-50fps עם נפילות ל 30fps על בסיס קבוע ועם קריעות מסך ברמה הזויה.
זה נורא מצחיק לראות את זה מאותם אנשים שתמיד טענו frame rate is king.

תמונה מהסרטון של digital foundry:
תמונה

זה רק מראה עד כמה הONE היא קונסולה בעייתית... מעניין איך הביצועים היו על הPS4 אם הייתה גירסה כזאת...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 מרץ 2014, 10:22

Kazz כתב:כתבת פייסאוף: http://www.eurogamer.net/articles/digit ... n-face-off

המשחק ברזולוציה נמוכה, מכוער, מלא בקריעות מסך ולא קרוב אפילו להחזיק 60FPS. זה חתיכת 'הישג'. המצב של הXB1 עד כדי כך רע?

DF גם מביעים תמיהה על טקסטורות הINSANE והדרישה לכרטיס מסך עם 3GB כי בהשוואות של פירוט הטקסטורות לא ממש רואים הבדלים.

תמונה

פאקינג שיט, זה נשמע רע.
בחיים לא ראיתי את DF הבריטים והמנומסים משתמשים במילה בוטה כמו ugly בניתוחים שלהם, טיטאנפול הצליח ליצור את התקדים הזה.

לי זה נראה יותר כישלון טכני של respawn, גם ב DF מפקפקים בבחירות שלהם, והם עוד מקשקשים על להגדיל את הרזולוציה כשהמשחק רץ ונראה ככה, לא עדיף שיורידו ל 720P ולפחות יפטרו מכל קריעות המסך המכוערות?
ואיך הם הצליחו ליצור משחק עם פריימרייט נמוך יותר משל BF4 זה מעבר להבנתי, יש גבול עד כמה אפשר להפיל הכל על החומרה כשיש משחק מקביל שנראה הרבה יותר טוב, הוא לא פחות תובעני ורץ טוב יותר וללא קריעות מסך שכאלה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 מרץ 2014, 10:31

bling כתב:
פאקינג שיט, זה נשמע רע.
בחיים לא ראיתי את DF הבריטים והמנומסים משתמשים במילה בוטה כמו ugly בניתוחים שלהם, טיטאנפול הצליח ליצור את התקדים הזה.

לי זה נראה יותר כישלון טכני של respawn, גם ב DF מפקפקים בבחירות שלהם, והם עוד מקשקשים על להגדיל את הרזולוציה כשהמשחק רץ ונראה ככה, לא עדיף שיורידו ל 720P ולפחות יפטרו מכל קריעות המסך המכוערות?
ואיך הם הצליחו ליצור משחק עם פריימרייט נמוך יותר משל BF4 זה מעבר להבנתי, יש גבול עד כמה אפשר להפיל הכל על החומרה כשיש משחק מקביל שנראה הרבה יותר טוב, הוא לא פחות תובעני ורץ טוב יותר וללא קריעות מסך שכאלה.

החבר'ה האלה מהטובים ביותר בז'אנר, בכל הנוגע לגיימפליי. הם מעולם לא היו מדהימים בכל הפן הטכני והם הצליחו ליצור אפקט וואו, אך ורק דרך סצינות מתוסרטות ומתוזמנות היטב.
זה לא מפתיע שצוות קטן יחסית, לא הצליח לפתח את המשחק הכי יפה עלי אדמות וכנראה שזה גם לא משנה הרבה, כי הפן הטכני במשחק הזה דומה לסיפור - מספיק לא מחורבן כדי לא להפריע לכל מי שמשחק בו להנות המון.
אני מניח שהוא ישתפר קצת מבחינה טכנית בעתיד הקרוב, אבל זה לא באמת קריטי.

הדבר הכי מעניין בסיקור, הוא שכאשר משחקים כטייס, הFPS נעול על 60. ברגע שנכנסים לטיטאן, הוא די צונח (והתמונה הלא באמת מייצגת שדין בחר להביא באמת מגיעה מהחלק שנמצאים בתוך טיטאן ונלחמים בטיטאנים אחרים). במידה פחותה, הוא צונח גם כאשר נלחמים בטיטאנים בתור טייס.
לא ממש ברור לי מה ההבדל הגדול בין להיות בתוך טיטאן ולהיות טייס, אבל ברור שהוא קיים, כי ההבדלים בFPS די עצומים. אני לא חושב שאפשר לייחס את זה לכמות הפיצוצים הגדולה באופן משמעותי, כי ירידת הFPS מתחילה גם ברגעי האנימציה של כניסה לטיטאן, שבהם לא רואים כלום, חוץ מהחלק הפנימי של תא הטייס.
ממש משונה. היה נחמד אם מישהו שמבין בזה "קצת" יותר היה יודע להסביר את ההבדלים האלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 מרץ 2014, 11:19

פורט? לפי הידיעה הזאת--->http://www.gamespot.com/articles/titanfall-not-originally-planned-for-xbox-one/1100-6418309/ | המשחק בכלל לא תוכנן לONE.

אני לא מסכים לגבי הגרפיקה שהם יודעים לייצר. מן הסתם אני לא באמת יודע מי מIW עזב לRESPAWN אבל COD4 היה נראה ממש טוב... היה ממש נקי וברור ופירוט טוב מאוד בשביל התקופה והוא היה הכי נעול על 60 שיכול להיות. כל רחבי האינטרנט דיבר על הגרפיקה של הבטא בזמנו.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 מרץ 2014, 11:27

swiss-the-engine כתב:פורט? לפי הידיעה הזאת--->http://www.gamespot.com/articles/titanfall-not-originally-planned-for-xbox-one/1100-6418309/ | המשחק בכלל לא תוכנן לONE.

אני לא מסכים לגבי הגרפיקה שהם יודעים לייצר. מן הסתם אני לא באמת יודע מי מIW עזב לRESPAWN אבל COD4 היה נראה ממש טוב... היה ממש נקי וברור ופירוט טוב מאוד בשביל התקופה והוא היה הכי נעול על 60 שיכול להיות. כל רחבי האינטרנט דיבר על הגרפיקה של הבטא בזמנו.

אני מסכים, ואני מדבר בתור מישהו שהיה עם פס3 חדש בזמנו, נפלתי פי כמה מהגראפיקה של COD4 מאשר אנצ'רטד 1, הוא היה נראה מעולה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 מרץ 2014, 11:33

bling כתב:אני מסכים, ואני מדבר בתור מישהו שהיה עם פס3 חדש בזמנו, נפלתי פי כמה מהגראפיקה של COD4 מאשר אנצ'רטד 1, הוא היה נראה מעולה.

ברור... ועוד אונליין!
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מרץ 2014, 14:23

את המנוע של COD הם כתבו לבד, את TF הם עשו על SOURCE. רק מה שמדהים אותי הוא כמה מכוער הצליחו לעשות אותו, די מדהים. אני מבין שאנשים אוהבים לקפוץ על הקונסולה האבל המקרה הזה כל כך קיצוני ו-RYSE קיים אז אני לא מבין איפה הטעון פה חוץ מאשר שריספון נכשלו טכנית בצורה טוטאלית.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 מרץ 2014, 14:40

DrKeo כתב:את המנוע של COD הם כתבו לבד, את TF הם עשו על SOURCE. רק מה שמדהים אותי הוא כמה מכוער הצליחו לעשות אותו, די מדהים. אני מבין שאנשים אוהבים לקפוץ על הקונסולה האבל המקרה הזה כל כך קיצוני ו-RYSE קיים אז אני לא מבין איפה הטעון פה חוץ מאשר שריספון נכשלו טכנית בצורה טוטאלית.

אני ממש לא חושב שהוא מכוער, לפחות לא ממה ששיחקתי בבטא, בPC. לא מכוער, אבל בטח לא מרשים במיוחד.
האנימציות נהדרות, כמיטב המסורת של המפתחים. המשחק רץ ממש חלק והתמונה מרגישה ממש נקייה.
אני מניח שהפער בין גירסאת הONE והPC ממש גדולה וזו באמת פשלה לא קטנה של ריספון. יכול להיות שאם היה מדובר על משחק שהוא לא הדבר הכי חשוב לONE בחייה הקצרים, הוא היה נדחה עוד קצת. מעניין יהיה לראות אם יצליחו לייצב את הFPS, לפחות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 מרץ 2014, 18:54

Nigga כתב:אני לא מבין למה ההשוואות לרייז ובאטלפילד.
באטלפילד רץ ב 720p על הוואן ורייז משחק מסדרון או יותר נכון דמו טכני שרץ ב 30fps.

רייז זו באמת לא השוואה קשורה.

אבל באטלפילד- אתה חושב שזה ההבדל הגדול, שמשחק אחד רץ ברזולוציה טיפונת יותר נמוכה?
הוא עדיין נראה הרבה יותר מרשים והוא בטח יותר תובעני וכל זה עם משחק שזורז להשקה, הסיבה היא ש DICE פשוט מפתחת ברמה טכנית הרבה יותר גבוהה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 מרץ 2014, 13:54

Nigga כתב:אני לא מבין למה ההשוואות לרייז ובאטלפילד.
באטלפילד רץ ב 720p על הוואן ורייז משחק מסדרון או יותר נכון דמו טכני שרץ ב 30fps.

ההשוואות הן פשוטות, המשחק הכי מרשים גרפית כרגע על הקונסולות מול משחק עם גרפיקה של 360 שרץ ברוזלוציה של 360 בקושי חלק. אפשר לחשוב שTF זה איזה משחק עולם פתוח, משחק מולטי עם 12 שחקנים ומפות פיציות, פשוט כשל טכני זה הכל.
We're just normal men. We're just innocent men

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 18 מאי 2014, 13:42

יש לי כמה שאלות למי ששיחק במשחק:
האם המשחק שווה 50$? כי ממש קשה לי לראות את עצמי משלם על משחק 6V6 באונליין בלבד את הסכום הזה, המשחק צריך להיות ממש ממש מיוחד בשביל לסחוף אותי.
האם גרסת ה-360 טובה או שהיא פורט גרוע מהדור הבא?

המשחק נראה ממש טוב, אבל אני לא בטוח אם עדיף לחכות חצי שנה לירידת מחיר.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 18 מאי 2014, 14:03

SgtDonowitz כתב:יש לי כמה שאלות למי ששיחק במשחק:
האם המשחק שווה 50$? כי ממש קשה לי לראות את עצמי משלם על משחק 6V6 באונליין בלבד את הסכום הזה, המשחק צריך להיות ממש ממש מיוחד בשביל לסחוף אותי.

קניתי אותו לPC באיזור ה30$ לפני כמה שבועות. הוא משחק כיפי וזורם, מהסוג שהחלט יכול לסחוף אותך אם אתה אוהב את הז'אנר אבל אני לא בטוח שהוא שווה 50$...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 מאי 2014, 14:13

SgtDonowitz כתב:יש לי כמה שאלות למי ששיחק במשחק:

סהר אם אתה חושב על הגרסת 360 אז על אחת כמה וכמה תחכה כמה חודשים בודדים ותמצא אותו בחצי מחיר לפחות.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 מאי 2014, 22:22

קניתי אותו ב35 הסופש במבצע של ea. השתמשתי בhola כדי להתחבר דרך חיבור אמריקאי.. אחרת זה 35 יורו.. לדעתי הוא ממש משחק זורם וכיף. בחיים לא חשבתי שאקנה משחק אונליין..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 מאי 2014, 14:24

Klayman כתב:קניתי אותו ב35 הסופש במבצע של ea. השתמשתי בhola כדי להתחבר דרך חיבור אמריקאי.. אחרת זה 35 יורו.. לדעתי הוא ממש משחק זורם וכיף. בחיים לא חשבתי שאקנה משחק אונליין..

השאלה היא האם הוא שווה 60 דולר.... מה שמזכיר לי... סהר למה 50? שדרגת את המחשב או משהו? עד כמה שאני זוכר אתה משחק רק באקס בוקס כי המחשב מעאפן...

קליימן ועומר... אתם משחקים עם שלט או עכבר?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 18 מאי 2014, 14:30

אני משחק עם שלט על טלויזיה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 28 אורחים