Titanfall - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: Titanfall - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 מאי 2014, 14:32

אומנם אתה לא בן אדם של מולטי אבל בכל זאת אשאל... איך אתה מרגיש עם המשחק? כלומר אני מתכוון לקטע שיש אנשים נגדך עם עכבר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 18 מאי 2014, 14:38

swiss-the-engine כתב:השאלה היא האם הוא שווה 60 דולר.... מה שמזכיר לי... סהר למה 50? שדרגת את המחשב או משהו? עד כמה שאני זוכר אתה משחק רק באקס בוקס כי המחשב מעאפן...

קליימן ועומר... אתם משחקים עם שלט או עכבר?

כי אני יכול להשיג את זה ל-360 ב-50$ ואפילו בארבעים וחמש אם אני חופר מספיק טוב. (ונכון, המחשב ממש מעפן - כבר בן חמש!, בינתיים משתמשים ב-360 עד שיהיה לי תמריץ לקנות XBOX ONE - הכל תלוי בקוונטום ברייק)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 מאי 2014, 14:53

אני משחק עם עכבר.. השליטה הדוקה ומעולה ממש. נהניתי בטירוף מהבטא וגם מהשעה ששיחקתי אתמול.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 18 מאי 2014, 15:02

swiss-the-engine כתב:אומנם אתה לא בן אדם של מולטי אבל בכל זאת אשאל... איך אתה מרגיש עם המשחק? כלומר אני מתכוון לקטע שיש אנשים נגדך עם עכבר.

זה הרגיש לא רע... השליטה די מאוזנת והצלחתי להוריד לא מעט שחקנים במעט ששיחקתי, אבל שיחקתי מעט...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 מאי 2014, 15:04

SgtDonowitz כתב:כי אני יכול להשיג את זה ל-360 ב-50$ ואפילו בארבעים וחמש אם אני חופר מספיק טוב. (ונכון, המחשב ממש מעפן - כבר בן חמש!, בינתיים משתמשים ב-360 עד שיהיה לי תמריץ לקנות XBOX ONE - הכל תלוי בקוונטום ברייק)

אז עזוב אותך... חכה חודשיים ותמצא אותו ב30 דולר.

קליימן לא התכוונתי לשליטה עם עכבר... אין סיבה שלא תהיי טובה. התכוונתי לקטע של לשחק עם שלט נגד אנשים שיש להם עכבר אבל בכל אופן זה לא משנה כי אתה אומר שאתה משחק עם עכבר בכלל.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 25 מאי 2014, 16:23

Death_119 כתב:1. רואים שלא שיחקת בחיים UT בצורה מקצועית כי אין לך מושג מה קורה כשפוגשים שחקן טוב בUT ולא משנה כמה אנשים תבוא מולו הוא יהרוג את כולם. דרך אגב, באיזה קלאן היית? בכלל שיחקת בליגה של CPR וSK?
בהיילו אין דבר כזה, כל היכולות שלך כשחקן מתבטאות בלרוץ קדימה עם נשקי Projectile שכמעט כולם זהים (לא משנה אם זה SMG, Rifle או shutgun).
2. בUT כל הנשקים שונים וכוללים מודים מישנים, זה אחד המאפיינים הבולטים של שוטרי ארנה. אתה תרוץ למצוא את הנשק שאתה מרגיש הכי נוח איתו כי הם אשכרה שונים. ואיזה נשקים יש בUT שאין בהיילו? תתחיל עם הShockwave rifle, piston for rocket jump, teleporter, מרגמה ובעצם כמעט כל נשק שם.
3. אין טלפורטר בהיילו, יש מתקן שיגור, בUT יש נשק שהוא טלפורטר שבמגע הדיסק עם השחקן הורג אותו כשאתה משתגר, זו הדרך שכולם מתניידים איתה בUT. פי כמה יותר מהיר ומדויק מהפארקור בTitan fall.

אוי דודי, אני יודע שזו תגובה קצת ישנה (ומשחק עוד יותר ישן) אבל באמת שגרמת לי להקיא קצת בפה עם האזכור של הטרנסלוקייטור של UT. מעולם לא זכור לי משחק עם גיימפליי מגוון ומצויין בפוטנציה, עם נשק אוברפאוורד שרידד אותו למשחקיות כל כך חד מימדית במצבי המשחק שבהם הוא היה זמין. פויה.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 04 אוגוסט 2014, 04:42

היי יצא עדכון למשחק שמאפשר לשחק משחקים פרטיים, למישהו יש את המשחק לאקס בוקס 1 ורוצה לנסות?
בנוסף יש לי עותק כמו חדש מקורי ל360 מי שמעוניין
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אוגוסט 2014, 14:43

מישהו יודע איך אני יכול לשחק ב"קמפיין", בסדר הנכון?
מתחשק לי לשחק בו, בסדר שהוא אמור לקרות ולא באופן רנדומלי. איך עושים את זה?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 אוגוסט 2014, 15:16

אהה.... אין לי מושג. שאלה טובה :P.. אני פשוט זרמתי איתו כדי לפתוח את הטיטאנים האקסטרה. בכל מקרה, העלילה חלשה מאוד.
?

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 22 אוגוסט 2014, 16:07

swym כתב:אוי דודי, אני יודע שזו תגובה קצת ישנה (ומשחק עוד יותר ישן) אבל באמת שגרמת לי להקיא קצת בפה עם האזכור של הטרנסלוקייטור של UT. מעולם לא זכור לי משחק עם גיימפליי מגוון ומצויין בפוטנציה, עם נשק אוברפאוורד שרידד אותו למשחקיות כל כך חד מימדית במצבי המשחק שבהם הוא היה זמין. פויה.

זה דיבור של נוב. :P
הסיבה היחידה ש-UT היה כל כך טוב ב-CTF היה בזכות הטרנסלוקייטור. אולי ההמצאה הכי גדולה אי פעם במשחק קבוצות תחרותי... לא הצלחתי לשחק CTF באף משחק אחר בגלל זה. משעמם מידי, איטי מידי, הרבה פחות אסטרטגי...

SK ן-CPR זה אולד סקול... שיא הקהילה היה דווקא בתקופת WM ו-SW. חבל שלא הצלחנו לסיים אף ליגה עד הסוף בגלל ריבים ואגו בין הקלאנים.

ומה שדודי אמר באמת נכון. אני זוכר שהיה לי בכיתה מישהו שהתערב איתי שב-1על1 הוא דיי שווה לי (שיחק קרוב לשנה במשחק בצורה חצי מקצועית). ניסיתי להסביר לו שחבל לו על הזמן ואחרי הרבה טראש טוק מצידו, עשינו משחק (אני אפילו זוכר את המפה- liandri)... הפסקנו אחרי 10 דקות שהתוצאה הייתה 28- (-1). קיבל גודלייק וסתם את הפה לתקופה ארוכה... אחחח כיתה ט' (היום אני בן 27 למי שתוהה :( )...

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 אוגוסט 2014, 20:36

Wan7ed כתב:
זה דיבור של נוב. :P
הסיבה היחידה ש-UT היה כל כך טוב ב-CTF היה בזכות הטרנסלוקייטור. אולי ההמצאה הכי גדולה אי פעם במשחק קבוצות תחרותי... לא הצלחתי לשחק CTF באף משחק אחר בגלל זה. משעמם מידי, איטי מידי, הרבה פחות אסטרטגי...

SK ן-CPR זה אולד סקול... שיא הקהילה היה דווקא בתקופת WM ו-SW. חבל שלא הצלחנו לסיים אף ליגה עד הסוף בגלל ריבים ואגו בין הקלאנים.

ומה שדודי אמר באמת נכון. אני זוכר שהיה לי בכיתה מישהו שהתערב איתי שב-1על1 הוא דיי שווה לי (שיחק קרוב לשנה במשחק בצורה חצי מקצועית). ניסיתי להסביר לו שחבל לו על הזמן ואחרי הרבה טראש טוק מצידו, עשינו משחק (אני אפילו זוכר את המפה- liandri)... הפסקנו אחרי 10 דקות שהתוצאה הייתה 28- (-1). קיבל גודלייק וסתם את הפה לתקופה ארוכה... אחחח כיתה ט' (היום אני בן 27 למי שתוהה :( )...

בזמנו ויגיימס פרסו חסות על הליגה (1999) כאשר CPR ניהלו אותה, אבל באותה שנה SK רתמו את ספקית האינטרנט Aqua לקיים אליפות פרטית של אנריל במלון בחיפה (לא זוכר את השם, רק שהוא ליד מרכז הקונגרסים), היו תקופות שהליגה עבדה למשך שנה שנתיים, היה נפלא. מה היה אחר כך (בערך משנת 2001) אני כבר לא זוכר. דרך אגב, אם כבר זכרונות, היה לי שחקן בקלאן שלי בשם ג'ניה (התחיל בROD), הוא הפך לשחקן הטוב ביותר בליגה הישראלית, היה מסוגל להכניע אין ספור שחקנים בו זמנית לא משנה מה רמת השליטה שלהם במשחק עם shock rifle, יותר מאוחר כשראו כמה הוא טוב CPR גייסו אותו אם אני לא טועה. היו תקופות שמשחקי ארינה שלטו והכל היה בשם התחרותיות והסקיל, לא האבן נייר מספריים ששולט היום בתעשייה תודות להיילו.

ליאנדרי היא מפה נהדרת, אבל רק ל1-1 :D. כמובן אחרי שביטלת את הרדימר. אבל את רוב הזמן היינו מבלים בFace 2 או 1 בשרתים של ויגיימס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אוגוסט 2014, 21:24

אתמול בלילה קניתי את טייטאנפול ואחרי שהוא סיים לרדת, התחלתי לשחק בו היום.

כבר יש לי בו 5 שעות משחק. כל כך כיף, שמדגדג לי באצבעות לקנות את הseason pass.
אם היה לו קמפיין אמיתי, הוא היה יכול להיות חתיכת מגהטון. משימות האימון שלו היו מעוצבות היטב והמראה שלהן היה באמת מעניין. חבל שאין איזה קמפיין חביב, של כמה שעות. אני מקווה שיהיה כזה במשחק הבא בסדרה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 אוגוסט 2014, 21:47

Nucleus_Dawn כתב:אתמול בלילה קניתי את טייטאנפול ואחרי שהוא סיים לרדת, התחלתי לשחק בו היום.

כבר יש לי בו 5 שעות משחק. כל כך כיף, שמדגדג לי באצבעות לקנות את הseason pass.
אם היה לו קמפיין אמיתי, הוא היה יכול להיות חתיכת מגהטון. משימות האימון שלו היו מעוצבות היטב והמראה שלהן היה באמת מעניין. חבל שאין איזה קמפיין חביב, של כמה שעות. אני מקווה שיהיה כזה במשחק הבא בסדרה.

מה רע בהיותו משחק מולטי טוב? יש מקום למשחקים שהינם רק מולטי. לא לכל דבר צריך לדחוף סינגל כמו שעושים בכוח בBF.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אוגוסט 2014, 22:41

Death_119 כתב:מה רע בהיותו משחק מולטי טוב? יש מקום למשחקים שהינם רק מולטי. לא לכל דבר צריך לדחוף סינגל כמו שעושים בכוח בBF.

לא אמרתי שיש בזה שום דבר רע.
אמרתי שאני מקווה שיהיה קמפיין סינגל. זה בגלל שאני אוהב משחקים עם קמפיין סינגל מושקע. מה רע בקמפיין סינגל מושקע?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוגוסט 2014, 01:25

וכמו שאני אמרתי מההתחלה - המשחק הזה יכול להיות פלטפורמר מעולה, עם עיצוב שלבים נכון - הוא יכול להיות חוויית סינגל מושלמת

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 אוגוסט 2014, 10:27

אני מאוד נהנה מTitanfall. אני משחק בו כבר כחודשיים והוא פשוט מצויין. המפות מאוד מושקעות, היכולות מתפתחות כל הזמן והמשחק פשוט מוצלח. תגידו שהוא של נובים, תגידו שהוא COD עם רובוטים, זה לא ממש משנה. אני רק יודע שבמשך שנים סלדתי ממשחקי אונליין, ופה אני ממש נהנה :) זה מה שחשוב. אגב, אותו דבר חברים שלי שרכשו את המשחק אחרי ה48 שעות שהיה אפשר לשחק בחינם בפעם הקודמת. לא אוהבים מולטי, ומתים עליו. יכול להיות שכיוונו פה לפלח שונה באוכלוסיה ולא רק להארדקור - למרות שאני ממש לא חושב שהוא משחק כזה ''פשוט'' יש לו את המורכבויות שלו שהן לא בהכרח דומות לאלה של UT/CS/ET וכו'.
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 אוגוסט 2014, 10:39

Nucleus_Dawn כתב:
לא אמרתי שיש בזה שום דבר רע.
אמרתי שאני מקווה שיהיה קמפיין סינגל. זה בגלל שאני אוהב משחקים עם קמפיין סינגל מושקע. מה רע בקמפיין סינגל מושקע?

לרוב אי אפשר גם וגם (אלא אם כן אתה בליזארד ועובד בצוות של סטארקראפט) :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 אוגוסט 2014, 11:17

Death_119 כתב:לרוב אי אפשר גם וגם (אלא אם כן אתה בליזארד ועובד בצוות של סטארקראפט) :).

לרוב אי אפשר, אבל לא חסרות דוגמאות שבהן כן עשו את זה וזה יצא מוצלח.

בכל מקרה, אני מבין את ההחלטה, כמובן. מדובר בצוות קטן וחדש, באופן יחסי והם הלכו על פרויקט מוגבל בקנה המידה שלו.
אני מקווה שמשחק ההמשך יהנה מיותר משאבים, אז נהנה גם מאיזה קמפיין עם דגש על פלטפורמינג, כי המכאניקה עצמה כל כך מלוטשת, שהיא מתחננת לעיצוב שלבים יותר גדולים ומגוונים סביבה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2014, 14:28

Death_119 כתב:לרוב אי אפשר גם וגם (אלא אם כן אתה בליזארד ועובד בצוות של סטארקראפט) :).

דווקא הצוות הספציפי הזה הראה עם COD4 שאפשר להמציא מחדש את המולטי ולהמציא מחדש את הסינגל בכותר אחד ענקי שפותח תוך שנתיים בלבד. אז אולי TF כן יכל להנות מסינגל מעולה אם היו נותנים להם יותר תקציב או זמן.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 אוגוסט 2014, 18:27

DrKeo כתב:דווקא הצוות הספציפי הזה הראה עם COD4 שאפשר להמציא מחדש את המולטי ולהמציא מחדש את הסינגל בכותר אחד ענקי שפותח תוך שנתיים בלבד. אז אולי TF כן יכל להנות מסינגל מעולה אם היו נותנים להם יותר תקציב או זמן.

אכן, למרות שהסינגל שם הוא אחד של 5 שעות :). יש עוד דוגמאות כמובן, גירס, אנצ'רטד ועוד... אבל על כל אחד שהצליח אני יכל להביא לך 20 שלא. אי אפשר בדרך כלל לאור לא מעט מקרים שאפשר לראות מהעבר לרקוד בשתי החתונות. יש לי הערכה גדולה לחברה שמבינה את יכולתה ומנסה להוציא את המוצר הטוב ביותר בגזרתה.

דרך אגב, מה שמאוד בולט הוא, שמי שמנסה גם וגם וגם מצליח, זה בא על חשבון כמות התוכן בסינגל בצורה קיצונית לרוב, COD הם לרוב משחקי סינגל של 5 שעות, גירס של בערך 8. תמיד משחקים שמתהדרים ב-12-16 שעות סינגל שזה היה דיי סטנדרט עד לפני עשור לא מוציאים שום רכיב אונליין משמעותי. או אחד ממש גרוע כמו בThe last of us, MGS, Mass Effect, Dead Space, Fall out, Wolfenstien, crysis ועוד...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 23 אוגוסט 2014, 18:43

Klayman כתב:אני מאוד נהנה מTitanfall. אני משחק בו כבר כחודשיים והוא פשוט מצויין. המפות מאוד מושקעות, היכולות מתפתחות כל הזמן והמשחק פשוט מוצלח. תגידו שהוא של נובים, תגידו שהוא COD עם רובוטים, זה לא ממש משנה. אני רק יודע שבמשך שנים סלדתי ממשחקי אונליין, ופה אני ממש נהנה :) זה מה שחשוב. אגב, אותו דבר חברים שלי שרכשו את המשחק אחרי ה48 שעות שהיה אפשר לשחק בחינם בפעם הקודמת. לא אוהבים מולטי, ומתים עליו. יכול להיות שכיוונו פה לפלח שונה באוכלוסיה ולא רק להארדקור - למרות שאני ממש לא חושב שהוא משחק כזה ''פשוט'' יש לו את המורכבויות שלו שהן לא בהכרח דומות לאלה של UT/CS/ET וכו'.

כבר אין ממש משחקי הארד קור סטייל UT\Q3 לרשת... TF יותר מהיר מכל המודרנים בשוק. כמו COD הוא מותאם לכולם- הארדקור\קזו'אל... וכמו בכל משחק רשת, יש מורכבות בגיימפליי ותמיד תמצא הבדלים בסקילים של השחקנים. בקיצור, אין לך מה להתנצל. ;)

עריכה: הדבר הכי טוב ב-TF נכון לעכשיו, זה שהוא לא מותג של אקטיביז'ן ואין לו עדיין 3 צוותי פיתוח נפרדים שמוציאים cod כל שנה (אבל תסמכו על EA שהם עובדים על זה)...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 אוגוסט 2014, 18:49

שעשעתי אותי.. אני ממש לא מתנצל... :). סה''כ ציינתי שאני וחברים נהנים ממנו מזה תקופה, כשלפני כן לא אהבנו אף משחק רשת באמת. לא יודע אם זה הדבר הכי טוב בTF נכון לעכשיו.. נראה לי שהוא עומד בפני עצמו עם המשחקיות שלו וכו'.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 אוגוסט 2014, 20:18

Death_119 כתב:אכן, למרות שהסינגל שם הוא אחד של 5 שעות :). יש עוד דוגמאות כמובן, גירס, אנצ'רטד ועוד... אבל על כל אחד שהצליח אני יכל להביא לך 20 שלא. אי אפשר בדרך כלל לאור לא מעט מקרים שאפשר לראות מהעבר לרקוד בשתי החתונות. יש לי הערכה גדולה לחברה שמבינה את יכולתה ומנסה להוציא את המוצר הטוב ביותר בגזרתה.

דרך אגב, מה שמאוד בולט הוא, שמי שמנסה גם וגם וגם מצליח, זה בא על חשבון כמות התוכן בסינגל בצורה קיצונית לרוב, COD הם לרוב משחקי סינגל של 5 שעות, גירס של בערך 8. תמיד משחקים שמתהדרים ב-12-16 שעות סינגל שזה היה דיי סטנדרט עד לפני עשור לא מוציאים שום רכיב אונליין משמעותי. או אחד ממש גרוע כמו בThe last of us, MGS, Mass Effect, Dead Space, Fall out, Wolfenstien, crysis ועוד...

מסכים עם הכל, חוץ מזה שבME3 היה מולטי גרוע.
הוא לא מהפכני, או מדהים במיוחד, אבל הוא אחד מהמולטי הנדירים שמהם נהניתי מאוד וביליתי בהם גם כמה וכמה שעות טובות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 אוגוסט 2014, 20:20

Nucleus_Dawn כתב:
מסכים עם הכל, חוץ מזה שבME3 היה מולטי גרוע.
הוא לא מהפכני, או מדהים במיוחד, אבל הוא אחד מהמולטי הנדירים שמהם נהניתי מאוד וביליתי בהם גם כמה וכמה שעות טובות.

משחק מולטי טוב זה משחק שמשחקים בו שנים ויש לו קהילה ענקית שמתגבשת סביבו, כמו StarCraft, TF, DOTA ועוד... אני בספק אם משהו משחק במולטי של ME בימינו, וגם אם כן - לא במספרים משמעותיים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אוגוסט 2014, 20:41

Death_119 כתב:אכן, למרות שהסינגל שם הוא אחד של 5 שעות :). יש עוד דוגמאות כמובן, גירס, אנצ'רטד ועוד... אבל על כל אחד שהצליח אני יכל להביא לך 20 שלא. אי אפשר בדרך כלל לאור לא מעט מקרים שאפשר לראות מהעבר לרקוד בשתי החתונות. יש לי הערכה גדולה לחברה שמבינה את יכולתה ומנסה להוציא את המוצר הטוב ביותר בגזרתה.

אומנם לא שיחקתי במולטי שלהם אבל TLoU וגם MGS4 נחשבים לבעלי מולטי מעולה, ככה שאין לי מושג למה הם ברשימה שלך.
לאנצ'רטד 2 גם היה קמפיין בשרני ומולטי שנחשב לאחד הטובים בתקופתו.

וולפנשטיין, אם אתה מתכוון ל RTCW אז אני מקווה שאתה מתלוצץ בקשר למולטי שלו.
וקילזון 2 שהעדת עליו שהוא משחק מעולה גם היה בעל מולטי אחד הטובים לתקופתו בקונסולות.

בקיצור התיאוריה שלך נכונה אולי בחלק מהמקרים (לא חסרים משחקי קמפיין עם מולטי גרוע ומודבק כמו TR האחרון, דד-ספייס 2, באטמן אוריג'ינס וכו') אבל ממש לא נכונה בהכרח ויש לא מעט דוגמאות לצד השני.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים