Titanfall - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MGS FREAK
Veteran

Re: Titanfall - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 דצמבר 2015, 14:49

DrKeo כתב:
MGS FREAK כתב:מסתבר שאפשר לשחק בו ליומיים בחינם, נייס.

שיחקתי איזה משחק וחצי, הוא מרגיש לי מאוד כאוטי ולא במובן הטוב. וגם מה הסיפור עם הבוטים ? אני לא מבין אם אני הורג שחקנים או בוטים שמתרוצצים להם במפה.

שחקתי אתמול שעתיים וגם לי הייתה הבעיה הזאת אבל אחרי חצי שעה / שעה כבר ראיתי את ההבדלים בקלות. הבוטים לא רצים, לא קופצים ונמצאים רק על הקרקע. כלומר הטייסים די בולטים בשטח אחרי שיודעים מה לחפש. בסוף הסשן שלי אתמול כבר רצתי בלי להתיחס לבוטים פחות או יותר ורק תקפתי טייסים וטיטנים.

המשחק הז מזכיר לי את התקופה של QUAKE 2, תנועה סופר מהירה, קפיצות ודמויות שיודעות לספוג אש ולא מתות תוך שתי יריות. באמת כיף לא נורמאלי. אם מישהו רוצה להצטרף היום בערב, אם באמת יש יומיים חינם, אז אני בטח אשחק בלילה בסיביבות 12.

אז מה המטרה שלהם ? סתם לגרום למפות להיראות מלאות יותר ? מוזר שעם tutorial מפורט כזה לא זרקו מילה עליהם או על איך מתנהל משחק אמיתי.

הדמויות מהירות אבל כאן מסתיים הדמיון לקוויק וחבריו מסוף שנות ה-90. תוספת של loadouts ויתרונות זמניים (burn cards ? זה מה שהם עושים ?) הם ההפך הגמור ממשחק טהור כמוהו. אם כבר כדאי לך לנסות את UT החדש, הוא מהיר וכיפי כמו פעם. ונראה מדהים.

היומיים חינם זה לא משהו שמני ממה שהבנתי. זה trial שכל אחד יכול לנסות בכל זמן (קיים במשחקים נוספים)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 דצמבר 2015, 15:07

יש להם מטרה ברורה, לעזור לך להעלות את הניקוד שלך ולקבל טיטאן מהר יותר, או משהו בסגנון

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2015, 15:16

לבוטים יש כמה מטרות. הראשונה היא לגרום למשחק להיות יותר ידידותי לשחקנים חדשים או פחות טובים. כשאתה משחק ויש בוטים שמסתובבים במפה אז יורד הסיכוי שתמות שוב ושוב בלי שהצלחת לעשות שום דבר. מוריד תסכול. המטרה השניה היא שבדומה לDOTA הם כמו המיניונים שלך שתוקפים את האוייבים בגלים. עדין לא הבנתי עד הסוף איך עושים את זה או מה משפיע על זה אבל במהלך הקרב מגיעים מיניונים חזקים יותר כך שבתחילת הקרב אולי מגיעים כאלה שמתים ביריה ובקושי פוגעים במשהו ולקראת סוף הקרב הם כבר רובוטים שדורשים 5-6 יריות להרוג והופכים לקטלניים יחסית. אני משער שזה מבוסס על הטרמינלים שמפוזרים בשלב שלא התיחסתי עליהם יותר מדי כך שאני לא בטוח. בנוסף לכל זה, בכל פעם שאתה הורג טייטן, שחקן או בוט אתה מקבל קיצור לזמן שיגע הטייטן הבא שלך בהתאם לרמה של מה שהרגת. כלומר שוב זה נותן לשחקנים פחות טובים הזדמנות לקצר זמן לטייטן שלהם. אתמול למשל זרקתי רימון לחבורה של בוטים וקבלתי בונוס XP ענקי בסוף הקרב כי זה היה צ'לנג' ובנוסף קבלתי קיצור של בערך 30 שניות לקבלת הטייטן הבא.

ברגע שנכנסים לזרימה של המשחק זה פשוט מדהים. יש לו סוג של זרימה שלא ראיתי באף משחק, ברגע שנכנסים ל-Zone הוא מרגיש כמו סרט אקשן של מייקל ביי. אתמול ראיתי טייס רץ על הגגות שלא שם לב אלי אז התחלתי לרדוף אחריו על הגגות. אחרי קפיצות מקיר לקיר בפרקור סטייל Mirror's Edgs השגתי אותו, תפסתי אותו מאחור ושברתי לו את המפרקת. זמנתי את הטייטן וקפצתי מהגג ישר לתוך הטייטן שלי. שני טייטנים תקפו אותי יחד כך שלא היה לי יותר מדי סיכוי אבל יש לי את המודול שעושה פיצוץ גרעיני כשאני עושה Eject. בשבריר חיים האחרון שנשאר לי רצתי ישר לתוך הטייטנים האחרים, שגרתי את עצמי מהטייטן והוא התפוצת עליהם והרג אותם. מגובה 100 מטרים באויר כשאני צונח חזרה לשלב ראיתי עוד טייס רץ למטה, כוונתי את הנחיתה שלי למאחורי הגב שלו וגם לו שברתי את המפרקת מאחור. עוד משהו ממש אדיר שקרה לי, רדף אחרי טייטן וניסה להרוג אותי ובדיוק קבלתי את שלי אז זמנתי אותו למפה לידי. רצתי לאחור, הטייטן רץ אחרי ונעמד בדיוק בנקודת הנחיתה של הטייטן שלי. הטייטן שלי נחת ורסק אותו למוות. זה היה פשוט פאקינג מדהים. איפה עוד יש דברים כאלה?

בנושא UT, אני משחק, הוא באמת מעולה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 דצמבר 2015, 15:18

אני משחק בו אז ההשקה (בערך פעמיים שלוש בחודש), ואף פעם לא הייתה לי בעיה למצוא שחקנים.

וכן, יש grunts ויש specters.. האחרונים קטלניים יותר ומגיעים רק אחרי כמה זמן.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 דצמבר 2015, 15:54

DrKeo כתב:לבוטים יש כמה מטרות. הראשונה היא לגרום למשחק להיות יותר ידידותי לשחקנים חדשים או פחות טובים. כשאתה משחק ויש בוטים שמסתובבים במפה אז יורד הסיכוי שתמות שוב ושוב בלי שהצלחת לעשות שום דבר. מוריד תסכול. המטרה השניה היא שבדומה לDOTA הם כמו המיניונים שלך שתוקפים את האוייבים בגלים. עדין לא הבנתי עד הסוף איך עושים את זה או מה משפיע על זה אבל במהלך הקרב מגיעים מיניונים חזקים יותר כך שבתחילת הקרב אולי מגיעים כאלה שמתים ביריה ובקושי פוגעים במשהו ולקראת סוף הקרב הם כבר רובוטים שדורשים 5-6 יריות להרוג והופכים לקטלניים יחסית. אני משער שזה מבוסס על הטרמינלים שמפוזרים בשלב שלא התיחסתי עליהם יותר מדי כך שאני לא בטוח. בנוסף לכל זה, בכל פעם שאתה הורג טייטן, שחקן או בוט אתה מקבל קיצור לזמן שיגע הטייטן הבא שלך בהתאם לרמה של מה שהרגת. כלומר שוב זה נותן לשחקנים פחות טובים הזדמנות לקצר זמן לטייטן שלהם. אתמול למשל זרקתי רימון לחבורה של בוטים וקבלתי בונוס XP ענקי בסוף הקרב כי זה היה צ'לנג' ובנוסף קבלתי קיצור של בערך 30 שניות לקבלת הטייטן הבא.

ברגע שנכנסים לזרימה של המשחק זה פשוט מדהים. יש לו סוג של זרימה שלא ראיתי באף משחק, ברגע שנכנסים ל-Zone הוא מרגיש כמו סרט אקשן של מייקל ביי. אתמול ראיתי טייס רץ על הגגות שלא שם לב אלי אז התחלתי לרדוף אחריו על הגגות. אחרי קפיצות מקיר לקיר בפרקור סטייל Mirror's Edgs השגתי אותו, תפסתי אותו מאחור ושברתי לו את המפרקת. זמנתי את הטייטן וקפצתי מהגג ישר לתוך הטייטן שלי. שני טייטנים תקפו אותי יחד כך שלא היה לי יותר מדי סיכוי אבל יש לי את המודול שעושה פיצוץ גרעיני כשאני עושה Eject. בשבריר חיים האחרון שנשאר לי רצתי ישר לתוך הטייטנים האחרים, שגרתי את עצמי מהטייטן והוא התפוצת עליהם והרג אותם. מגובה 100 מטרים באויר כשאני צונח חזרה לשלב ראיתי עוד טייס רץ למטה, כוונתי את הנחיתה שלי למאחורי הגב שלו וגם לו שברתי את המפרקת מאחור. עוד משהו ממש אדיר שקרה לי, רדף אחרי טייטן וניסה להרוג אותי ובדיוק קבלתי את שלי אז זמנתי אותו למפה לידי. רצתי לאחור, הטייטן רץ אחרי ונעמד בדיוק בנקודת הנחיתה של הטייטן שלי. הטייטן שלי נחת ורסק אותו למוות. זה היה פשוט פאקינג מדהים. איפה עוד יש דברים כאלה?

בנושא UT, אני משחק, הוא באמת מעולה.

מסתבר שאפשר להעביר ספקטרס (הרובוטים) לצד שלך אם אתה קרוב אליהם ולוחץ E. שיחקתי עוד כמה משחקים ובגדול הם פשוט פיקאפ של XP וקיצור זמן לטיטאן שהולך ברחבי המפה ויורה לפעמים, לא אתגר אמיתי (ועם האקדח האוטומטי שיכול להרוג קבוצה שלמה שלהם תוך שתי שניות הם פשוט בדיחה). המשחקים קצרים מדי לדעתי, היה באמת מתאים סוג משחק ארוך בסגנון DOTA עם בוטים בגלים ולהידחף בהדרגה לבסיס של האויב.

כן זה באמת מדהים, מקודם הייתי בצוות המנצח ובסוף המשחק כשצריך למנוע מהצוות השני לברוח רדפתי אחרי מישהו עם הטיטאן שלי עד לספינה שלהם ופוצצתי אותה עם הפיצוץ הגרעיני. אבל אני מרגיש שהסינמטיות והדברים המגניבים באים על חשבון עומק וטקטיקה. יש כל כך הרבה בלאגן ואין התקדמות לאורך המשחק שאני לא חושב שיש פה יותר מדי מקום למשחק צוות או מקום לפיתוח של סקיל רציני.

ב-5 דולר הוא די מפתה, אבל מצד שני לא נראה לי לקנות משחק שהוא מולטיפלייר בלבד (אני תמיד מעדיף סינגלפלייר בכל משחק, לא שאפשר להשוות) במיוחד שנראה שהוא בשלבי גסיסה ואני לא יודע עד כמה הוא יחזיק אותי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2015, 16:09

למה אין סקיל רציני? המשחק מאוד מאוזן, מהיר, דורש דיוק. כן, יש את האקדח האוטומטי אבל הוא מאוד מוגבל ואיטי, אני לא באמת משתמש בו. כבר יצא לי בקרב פנים אל פנים עם מישהו לקפוץ מהקיר מעליו, לנחות מאחוריו ואז לרסס אותו. יש המון מקום לסקיל במשחק. אני מסכים שהוא לא טהור כמו UT, יש שם אלף משתנים והוא מרגיש כמו שדה קרב מבולגן, אבל עדין יש שם הרבה סקיל.

אני חושב שהוא שווה 5$, הוא גם כולל שלוש חבילות DLC כך שיש המון מפות ומודים וגם זה רק 5$ בן אדם, גם אם תשחק בו רק 10 שעות זה כבר שווה את זה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 דצמבר 2015, 16:18

DrKeo כתב:למה אין סקיל רציני? המשחק מאוד מאוזן, מהיר, דורש דיוק. כן, יש את האקדח האוטומטי אבל הוא מאוד מוגבל ואיטי, אני לא באמת משתמש בו. כבר יצא לי בקרב פנים אל פנים עם מישהו לקפוץ מהקיר מעליו, לנחות מאחוריו ואז לרסס אותו. יש המון מקום לסקיל במשחק. אני מסכים שהוא לא טהור כמו UT, יש שם אלף משתנים והוא מרגיש כמו שדה קרב מבולגן, אבל עדין יש שם הרבה סקיל.

אני חושב שהוא שווה 5$, הוא גם כולל שלוש חבילות DLC כך שיש המון מפות ומודים וגם זה רק 5$ בן אדם, גם אם תשחק בו רק 10 שעות זה כבר שווה את זה.

יש בזה משהו. אולי צריך לשחק בו ולהכיר את המפות כדי להתחיל לזהות דפוסים בכאוס ולפתח ראיה אסטרטגית, כמו בכל משחק מולטיפלייר.

אותן חבילות DLC הן חינם אגב לכבוד השנה למשחק, בלי קשר למבצע באמזון או ל-trial.

כן ברור, אבל חבל לי סתם לקנות משחק אם אני אנטוש אותו מתישהו (שריטה קטנה שלי, אני לא אקנה משהו כדי שיעלה אבק וירטואלי, ומוזר לי לשלם על משחק מולטי בלבד) במיוחד כשכבר ידוע שמתוכנן טייטנפאל 2 שיהרוג סופית את הראשון כשהוא יצא, גם אם בעוד הרבה זמן.

ואיך קנית אותו מאמזון ? אני רואה שכתוב שהוא זמין רק לתושבי ארה"ב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2015, 16:22

אוקיי, אם זה סוג של OCD אני מבין, רק אומר שאם תפיק ממנו כמה שעות טובות של הנראה אז יש מצב שהוא שווה 18 שקלים.
פשוט תחליף את הכתובות הראשית שלך בחשבון לכתובת אמריקאית. תפוס איזה חנות טויז אר אס בטיימס סקוור או משהו כזה ותנצל את הכתובת שלה :)

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 30 דצמבר 2015, 16:25

ממש בא לי את המשחק אבל אני לא בטוח שהמחשב שלי יכול להריץ אותו במצבו הנוכחי (הוא כבר התיישן ולא יכול להריץ אפילו רוקט ליג אם יש דפדפן או משהו פתוח)... נקווה שעוד לא השתמשתי בשעתיים ניסיון בשביל, well, לנסות להריץ את המשחק עכשיו.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2015, 16:29

הוא רץ על ה360 ב60FPS, אני בטוח שאתה יכול להוריד הגדרות ולשחק בו אפילו על לפטופ בצורה סבירה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 דצמבר 2015, 18:54

DrKeo כתב:אוקיי, אם זה סוג של OCD אני מבין, רק אומר שאם תפיק ממנו כמה שעות טובות של הנראה אז יש מצב שהוא שווה 18 שקלים.
פשוט תחליף את הכתובות הראשית שלך בחשבון לכתובת אמריקאית. תפוס איזה חנות טויז אר אס בטיימס סקוור או משהו כזה ותנצל את הכתובת שלה :)

ואין סיכוי שאוריג'ין יעשה לי בעיות בקבלת הקוד ? הוא יודע שאני מישראל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 דצמבר 2015, 19:01

קניתי גם ככה, עבד נהדר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2015, 19:38

כן, גם אני קניתי ואקטבטי בלי בעיות.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 דצמבר 2015, 20:26

פאק איט, נראה לי שאני קונה.

צריך ליצור משתמש אמזון, פשוט לבחור כתובת בארה"ב ?
וזה אותו משתמש לכל האתרים של אמזון ? אני לא רוצה שיהיו לי בעיות אם אני ארצה לקנות פעם מאמזון גרמניה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2015, 21:11

קח את המשתמש הרגיל שלך, אם אין לך אחד תיצור אחד, תוסיף כתובת בארה"ב ושים אתה כדיפולט שלך. זהו. אין פה התחכמות או רמאות, אתה יכול להחזיק אינסוף כתובות משלוח. לי יש המון, כל פעם אני שולח למלון אחר בארה"ב לחבר שטס או משהו כזה, המערכת שלהם בנויה לזה. כל כתובת שתשלח אליה תשמר ברשימת כתובות. יש כתובת אחת שהיא מסומנת כדפולטית שלך, אם תבחר אחת בארה"ב הוא יתן לך לקנות את זה. זה כמו לקנות נניח אקסבוקס שלא שולחים אותו לארץ. אם תשלח אותו לסן פרנסיסקו אז אמזון יתן לך לקנות, אם תשלח אותו לתל אביב לא.

המשתמש אמזון הוא זהה לכל העולם. כלומר אמזון גרמניה, אמזון אנגליה ואמזון העולמי הם אותו משתמש. כמו שאמרתי, אין ממש השפעה אם אתה מוסיף עוד כתובות כי אתה אמור לעשות את זה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 דצמבר 2015, 22:58

אני רואה נכון ואמזון לא מקבלים פייפאל ?

נו באמת, אני לא הולך לתת להם את הכרטיס שלי. אין דרך אחרת לשלם ?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 דצמבר 2015, 23:01

כרטיס חד פעמי.
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 דצמבר 2015, 23:07

כמו זה שרוקנתי לפני כמה ימים ללא אבחנה כי עכשיו יש לי כרטיס בינלאומי ואני לא צריך אותו ?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 דצמבר 2015, 23:10

לאמזון יש שירות כמו של פייפאל בעצם (אם תסתכל נגיד בהאמבל באנדל, אתה יכול לשלם עם חשבון אמזון). אין סיבה לסמוך על פייפאל ולא על אמזון (חברה שמקימה תשתיות ענן מאובטחות לCIA).
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2015, 23:44

אם אמזון נפרצת חצי מהסטארטאפים בעולם נופלים איתה. אל תדאג, בטוח :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 31 דצמבר 2015, 14:55

טוב קניתי אותו.

אהבתי את הגיוון במפות ואת תשומת הלב לפרטים. יש מפה מדהימה בשם wargames שמתרחשת בתוך סימולציה אז מתחילים אותה בתוך תא VR כמו בטוטוריאל (בניגוד להגעה בכלי טיס) וכשהורגים בוטים אז הם מתאדים באפקט דיגיטלי. היה מגניב אם הייתה מפה עם ים שמגיעים אליה עם נחתת או משוגרים מצוללת.

ויש אפשרות לקנות קול שונה לטיטאן שלך.
אני כל כך הולך לבחור ביפנית ולהרגיש כמו באנימה מפגרת שנותנת לילדים לנהוג במטאל גירס.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 02 ינואר 2016, 20:26

DrKeo כתב:הוא רץ על ה360 ב60FPS, אני בטוח שאתה יכול להוריד הגדרות ולשחק בו אפילו על לפטופ בצורה סבירה.

המפרט של המחשב שלי סוחב, אבל איזהשהו חומר אפל גרם לו להתיישן בצורה נוראית והוא לא מריץ דברים בגלל החומר האפל הזה. אין לי עוד סיבה נראית לעין.
בכל מקרה, באתי להכנע ללחץ החברתי ולקנות אבל נגמר המלאי. well, there's always next time.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 02 ינואר 2016, 21:01

ShiTDemoN כתב:
DrKeo כתב:הוא רץ על ה360 ב60FPS, אני בטוח שאתה יכול להוריד הגדרות ולשחק בו אפילו על לפטופ בצורה סבירה.

המפרט של המחשב שלי סוחב, אבל איזהשהו חומר אפל גרם לו להתיישן בצורה נוראית והוא לא מריץ דברים בגלל החומר האפל הזה. אין לי עוד סיבה נראית לעין.
בכל מקרה, באתי להכנע ללחץ החברתי ולקנות אבל נגמר המלאי. well, there's always next time.

ניסית להריץ אותו ? שוב, יש ניסיון חינם ליומיים. ובאוריג'ין עצמו הוא עולה 10 יורו, בערך פי 2 ומשהו ממה שהיה באמזון אבל גם סביר אם לא בא לך לחכות לעוד סייל.

המשחק הזה פשוט כיף מדי. לא נמאס להתחמק מיריות של טיטאן עם ריצה על קיר ואז לקפוץ ולהניח עליו C4. קרה לי שהטייס קלט מה הולך אז הוא נפלט מהטיטאן לפני שהספקתי להניח את המטען ועפתי לשמיים ביחד איתו. אדיר.

אבל לצערי נראה שהמשחק בשלבי גסיסה מתקדמים. השיא שיצא לי לראות הוא איזור ה-1000 שחקנים בזמן נתון (אני מדבר על ה-PC) שרובם מתרכז ב-attrition.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 ינואר 2016, 21:05

ועדיין אף פעם לא הייתה לי בעיה למצוא משחק זמין ולקפוץ לתוכו.. :P.
?

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 03 ינואר 2016, 10:34

כנראה שכבר שיחקתי בו בחינם ליומיים לפני זמן רב, כי זה לא נותן לי עכשיו. בכל מקרה, אני אחכה לסייל הבא אם יהיה בקרוב, או ל-Titanfall 2.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים