VGA 2023

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

VGA 2023

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2023, 21:26

E3 האמיתית מתקרבת, אז הגיע זמן לנושא רשמי. בנתיים ה-VGA פרסמו את המועמדים למשחק השנה 2023:
-Alan Wake 2
-Baldur's Gate 3
-Spider-Man 2
-Resident Evil 4
-Super Mario Bros. Wonder
-Zelda Tears of the Kingdom

כל המועמדים:
https://www.thegameawards.com/nominees
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

Re: VGA 2023

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2023, 22:56

טוב, אם יש נושא ייעודי אז מעתיק לכאן, כי תכלס מה שמעניין בתצוגה הזו זה בעיקר הטריילרים וספציפית החשיפות הראשונות/חדשות:

יש כל כך הרבה משחקים שאנחנו יודעים או "יודעים" שעובדים עליהם ולא ראינו מהם כלום (ולא - חשיפות CGI לא נחשבות!!!)
מהראש שלי - זו רשימה של דברים סבירים מאוד שנראה שם רק בגלל הזמן שעבר, אבל אני מסמן במודגש את אלה שאני באמת חושב שיש *סיכוי טוב* שיראו שם:

SONY:
הDLC של GOW
טיזר למשחק של קורי
אחד מ-38 המשחקים של הורייזון, לדעתי יש מצב שנראה אפילו שניים מהם + משהו מהסדרה (או אחת מהסדרות? או אחד מהסרטים?)...
TLOU2 REMASTERED
FACTIONS 2 - בתקווה בעקבות השיט האחרון איתו - יגיע ביחד עם TLOU2:R והם יתנו בוסט למכירות ולסיבת הקיום של שניהם

GOT2 - עובדים עליו כבר שלוש שנים, הגיע הזמן
גיימפליי של לפחות אחד משלושת משחקי הGAAS שראינו מהם רק CGI
המשחק הבא של בלופוינט
משחק אנצ'רטד הבא מסטודיו סן דייגו
המשחק הבא של STUDIO BEND
המשחק הבא של MM
וולברין
המשחק הבא של ASOBI או סטודיו לונדון - מנחש שיהיה לPSVR2
המשחק הבא של האוסמארק

MICROSOFT:
המשחק הבא של דאבל פיין
המשחק הראשון של "היוזמה"
גירס6 או מה שלא יהיה מהקואליציה
STATE OF DECAY 3
המשחק הבא של ID
המשחק הבא של TANGO
אינדיאנה ג'ונס
SOUTH OF MIDNIGHT
המשחק השני של NINJA THEORY (קשה לי להאמין שיראו ממנו משהו לפני שבכלל יש לנו תאריך לHB2, אבל אולי נקבל את התאריך שלו במסיבה הזו סוף סוף)

ה"בעייה" עם מיקרוסופט זה שהם חשפו כל כך הרבה משחקים כבר, נניח המשחק של רייר נחשף לפני פאקינג 4 וחצי שנים עם "גיימפליי", אז אני לא יכול להחשיב אותו כאן, ופייבל אולי יראה עוד קטע אבל כבר ראינו אותו... בליזארד לא תחשוף שום משחק חדש בקרוב, ולאקטיויז'ן אין הרבה חברות מאוד מעניינות שכבר יראו גיימפליי של משהו מעניין מספיק לדעתי, אלא אם קראש חדש מעניין.

NINTENDO:
SWITCH 2

וואלה לא יודע לגבי נינטנדו...
יש מצב שהם יחשפו משהו בכלל בVGA? אי פעם עשו דבר כזה? בטח ירצו לעשות קודם חשיפה לSWITCH2 באירוע נפרד, ולשמור את ההכרזות המעניינות לשם.

צד ג':
GTA6 - אם לא ייחשף עד ה-7 לדצמבר... אני מנחש שזה יהיה טיזר לטריילר מלא שיגיע חודש/יים אחרי או משהו, אבל בואו נקווה לטריילר ענק שייפתח את התערוכה!
המשחק הבא של SEGA שהושקע בו איזה מליארד דולר לפי דיבורים, והם צופים שימכור 40 מליון יחידות או משהו כזה, ואמור לצאת שנה הבאה
הוויצ'ר 4
FFIX או FFX רימייק
אסאסינס קרייד RED או אינפיניט או מה שלא יהיה שיצא בשנה הבאה לכאורה, ויידחה ל-2025
המשחק הבא של PLAYDEAD
המשחק הבא של Fumito Ueda

משחק חדש של טומב ריידר / ריבוט חדש
RESIDENT EVIL 9
MASS EFFECT 4
MAX PAYNE 1+2 REMAKES
DRAGON QUEST 12
DMC6
MONSTER HUNTER WORLD 2
TITANFALL 3
DRAGON AGE 4
DEAD SPACE 4
HALF LIFE 3 חחח... למרות שכן - ALYX 2 אמור להיות HL3 ועבר מספיק זמן!

מה אתם חושבים שנראה מתוך הרשימה הזו, ואיזה משחקים נוספים שעולים לכם בראש ששכחתי?
מזכיר שוב - טריילרים CGI לא נחשבים כ"דברים שראינו", אבל טריילרים IN-GAME או גיימפליי, קצרים ככל שיהיו - כן נחשבים, אז נניח סתם לדוגמא המשחק עם האסטרונאוט והילדה של קאפקום - נחשב שראינו, למרות שלא היה ממש גיימפליי, כנ"ל DS2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2023, 23:09

אני מרגיש כאילו כל מה שכתבת לא הגיוני וכן הגיוני בו בזמן. רציתי להגיד שפאקשנס יהיה שם, אבל אני לא בטוח שהמשחק קיים יותר. נראה לי ש-DS2 הוא הימור די בטוח, קוז'ימה אוהב את קילי ואוהב לעשות לפחות טריילר אחד בשנה והשנה הוא לא עשה אחד. השאר ממש קשה לדעת, ביחוד עם מיקרוסופט כי הם גם הראו הכל וגם לא הראו כלום. אני רק יודע שהכי הרבה זמן שהקואליציה עבדה על משחק היה 3 שנים, ואנחנו כבר 4 שנים מגירס 5 כך שהם חייבים להראות לנו כבר על מה הם עובדים. אני גם חושב שאם וולברין לא שם, הוא לא יצא ב-2024.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 נובמבר 2023, 23:33

לול איזו רשימה הרבצת פה לאסקין. מבחינה הגיונית ? אני מאמין ש99% מהמשחקים שציינת לא יגיעו כי אף אחד לא ירצה להתחרות בGTA6 בחודש החשיפה שלו זו פשוט התאבדות :-)

אבל יש פה כמה דברים שממש אין להם סיכוי להיחשף.
מאס אפקט 4- כבר אושר שזה משחק 2028-2029 כאילו, דור הפס6/הבא. כבר קיבלנו טייזר אין טעם לעוד אחד.
רזי 9- אם כבר טוקיו גיים שואו.
המשחק הבא של PLAYDEAD
המשחק הבא של Fumito Ueda
וואלה שני אלה נראים לי הכי סבירים מרשימת החלומות ההזויה הזו!
DMC6- לול אתה יודע שזה ייצא רק ב2027 במקרה הטוב ויחשף רק ב2026.
פפ9 ריימיק- לא הייתי שולל אבל גם לא בונה על זה.
DRAGON AGE 4 - זה יוצא בסוף 2024 אין להם סיבה להראות את זה כמעט שנה מראש.
MONSTER HUNTER WORLD - יש כבר אירועי קפקום לזה.
MAX PAYNE 1+2 REMAKES- מה!?!?! :) איך? אלן וויק 2 רק יצא תן להם קודם להוציא DLC לפני שנעז לחלום על זה :( (אבל אמן אמן אמן)
טומב ריידר- הייתי אומר שהגיוני, אבל החברה שקנתה אותם לא בפח כרגע? מי יודע מה יהיה עם כל הIP האלו שנקנו.
AC RED- מאמין שזה יהיה באירוע של יובי בקיץ של שנה הבאה.
DQ12 - לול, לאסקין איזה רשע אתה. למה לא, תפזר לי מלח על הפצעים. אין סיכוי שזה יקרה. אני יודע שלמערב בקושי איכפת, אבל למפתחים היפנים שרשמת מאוד איכפת והם היו עושים במכנסיים אם הם היו יודעים שDQ12 מגיע, יוצר הסדרה גם אמר שהם נתקלו בקשיים לא צפויים בפיתוח שלו ושהוא כל כך רחוק שאין מה לדבר עליו. :-( הוא יקבל אירוע משלו זה ברור.

מה אני כן חושב שיהיה? עוד חשיפה של MGS3 בסגנון דייפ דייב כאילו לא באמת דייפ דייב פשוט טריילר ממש טוב כזה. עוד טריילר לSH2 ומלא אינדים. אה וגם DS2 ברור.
וגם לא הייתי שולל DLC לפפ16 או גרסת המחשב שיוצאת בתור איזושהי גרסת במאי או עוד טריילר לפפ7-2.
להביא את המשחק עם הילדה, שהילדה עוד פעם תחזיק פתק שהפעם יהיה כתוב עליו 2030, זה גם הגיוני, אבל יהיה מעפן :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2023, 00:03

אה, ושכחתי לציין שהטקס ב-7 לדצמבר.

אגב, אני לא בטוח איזה DEEP DIVE אפשר לעשות ל-MGS3 רימייק. רימייק סטייל בלופויינט, המשחק המקורי עם שכבת צבע חדשה. אני סיימתי את המשחק הזה איזה 5 פעמיים, מה הם יכולים לחדש חוץ מאשר להראות קצת גרפיקה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2023, 09:06

אם לא היה ברור - הרשימה הזו הייתה של משחקים שאנחנו יודעים או מנחשים שנמצאים בפיתוח כבר הרבה הרבה זמן ולכן יכול להיות שיראו מהם משהו סוף סוף.
מה שהדגשתי - אלו משחקים שיש להם סבירות גבוהה יותר להחשף, מאשר אחרים שם.
זה לא שאני חושב שכל מה שהדגשתי ייחשף, אלא שיש סיכוי טוב.

נדב - DS2 כבר נחשף בטריילר שהוא לא CGI, אז פחות נחשב "חשיפה".
וכן, לדעתי מתוך כל הרשימה הזו החשיפה הכמעט ודאית היא גירס6, או מה שהם לא עובדים עליו (ודי בדוק שזה גירס 6).
לגבי פאקשנס - הוא אושר כקיים, והניחוש/תקווה שלי הוא שהם פשוט יבנדלו אותו עם TLOU2:R כדי לגרום גם לאנשים שלא היו רוכשים את אחד מהם - לרכוש בשביל השני, ולהצדיק את הקיום של שניהם. אם זה לא מה שיקרה אז באסה, אבל לדעתי זה יהיה מאוד מאוד חכם לעשות זאת.

גלאס - אנשים עובדים על טריילרים לVGA כבר חודשים כנראה, ולא היה להם מושג אם יהיה שם את GTA6 ואולי עדיין אין להם מושג. זה לא משנה החלטה של אף אחד שם ודי ברור שגם ככה GTA6 יהיה ממש בסוף התערוכה כדי לגרום לכולם להשאר עד הסוף וככה כל המשחקים יקבלו חשיפה אפילו יותר גדולה :)
לגבי רזי 9 - שום משחק כבר לא נחשך בTGS, ובלי שום קשר לפי השמועות הוא אמור לצאת במהלך 2024, אז לפחות טיזר - יש מצב טוב שנקבל.
כנ"ל AC RED/INFINITE... צריכים להראות לפחות טיזר, ויוביסופט הרי לא בדיוק חברה שממתינה לרגע האחרון עם המשחקים הגדולים שלהם, הם אפילו מראים אותם עשור לפני היציאה לצערנו :(
DQ12 כבר הוכרז ויש לו לוגו, אז רוב מה שכתבת לגביו פחות רלוונטי... אני גם לא בונה עליו אבל יש סיכוי סביר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2023, 09:23

Laskin כתב:אם לא היה ברור - הרשימה הזו הייתה של משחקים שאנחנו יודעים או מנחשים שנמצאים בפיתוח כבר הרבה הרבה זמן ולכן יכול להיות שיראו מהם משהו סוף סוף.
מה שהדגשתי - אלו משחקים שיש להם סבירות גבוהה יותר להחשף, מאשר אחרים שם.
זה לא שאני חושב שכל מה שהדגשתי ייחשף, אלא שיש סיכוי טוב.

נדב - DS2 כבר נחשף בטריילר שהוא לא CGI, אז פחות נחשב "חשיפה".
וכן, לדעתי מתוך כל הרשימה הזו החשיפה הכמעט ודאית היא גירס6, או מה שהם לא עובדים עליו (ודי בדוק שזה גירס 6).
לגבי פאקשנס - הוא אושר כקיים, והניחוש/תקווה שלי הוא שהם פשוט יבנדלו אותו עם TLOU2:R כדי לגרום גם לאנשים שלא היו רוכשים את אחד מהם - לרכוש בשביל השני, ולהצדיק את הקיום של שניהם. אם זה לא מה שיקרה אז באסה, אבל לדעתי זה יהיה מאוד מאוד חכם לעשות זאת.

גלאס - אנשים עובדים על טריילרים לVGA כבר חודשים כנראה, ולא היה להם מושג אם יהיה שם את GTA6 ואולי עדיין אין להם מושג. זה לא משנה החלטה של אף אחד שם ודי ברור שגם ככה GTA6 יהיה ממש בסוף התערוכה כדי לגרום לכולם להשאר עד הסוף וככה כל המשחקים יקבלו חשיפה אפילו יותר גדולה :)
לגבי רזי 9 - שום משחק כבר לא נחשך בTGS, ובלי שום קשר לפי השמועות הוא אמור לצאת במהלך 2024, אז לפחות טיזר - יש מצב טוב שנקבל.
כנ"ל AC RED/INFINITE... צריכים להראות לפחות טיזר, ויוביסופט הרי לא בדיוק חברה שממתינה לרגע האחרון עם המשחקים הגדולים שלהם, הם אפילו מראים אותם עשור לפני היציאה לצערנו :(
DQ12 כבר הוכרז ויש לו לוגו, אז רוב מה שכתבת לגביו פחות רלוונטי... אני גם לא בונה עליו אבל יש סיכוי סביר.

אה אוקיי, לא הבנתי שאתה מתכוון לחשיפה ראשונה. בכל מקרה, וולברין חייב להיות שם, כך גם גירס (או מה שהקואליציה לא עושה). האמת שאני לא אבכה אם יחשפו את פורצה הורייזן 6 דור הבא על מלא, זה יהיה ממש נחמד, בעיקר אם זה ביפן.

ובנוגע ל-GTA6, רוקסטאר לא מעוניינת בלחלוק את הזמן מסך שלהם עם אף אחד כך שאני בספק אם הם יהיו ב-VGA. הם יעלו את הטריילר שלהם בציוץ, אולי גם ביוטיוב, בתאריך שהם יקבעו וכל התעשיה תתרחק מהתאריך הזה כמו אש בזמן שהאינטרנט נמס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2023, 09:50

יש בכלל סיכוי לפורצה הורייזון 6 בזמן שהם עובדים על המשחק הכי חשוב שלהם אי פעם (פייבל), שנראה גם המושקע והיפה ביותר אי פעם, מכל המשחקים של מיקורוספט?
אולי אני לא מעודכן והם דיברו על זה שהם עובדים על 2 משחקים במקביל?

לגבי GTA6 אולי אתה צודק שלא יהיה שם, אבל אני לא חושב שהם יפגעו בשום צורה מ"חלוקת המסך".
כך או כך זה יהיה הטריילר הכי נצפה אי פעם בהפרש עצום.

אגב, מישהו שם לב שהארי פוטר לא קיבל שום מועמדות?
תעודת עניות לג'ף קילי ולתעשיה כולה... הוא לא מבין שזה קהל מאוד קטן וחסר חשיבות? ממה הוא כל כך מפחד??? זה אולי המשחק הכי נמכר השנה
(יוצא היום לסוויץ' אגב... נראה רע עליו אבל עדיין ימכור כמו מטורף)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2023, 12:01

Laskin כתב:יש בכלל סיכוי לפורצה הורייזון 6 בזמן שהם עובדים על המשחק הכי חשוב שלהם אי פעם (פייבל), שנראה גם המושקע והיפה ביותר אי פעם, מכל המשחקים של מיקורוספט?
אולי אני לא מעודכן והם דיברו על זה שהם עובדים על 2 משחקים במקביל?

לגבי GTA6 אולי אתה צודק שלא יהיה שם, אבל אני לא חושב שהם יפגעו בשום צורה מ"חלוקת המסך".
כך או כך זה יהיה הטריילר הכי נצפה אי פעם בהפרש עצום.

אגב, מישהו שם לב שהארי פוטר לא קיבל שום מועמדות?
תעודת עניות לג'ף קילי ולתעשיה כולה... הוא לא מבין שזה קהל מאוד קטן וחסר חשיבות? ממה הוא כל כך מפחד??? זה אולי המשחק הכי נמכר השנה
(יוצא היום לסוויץ' אגב... נראה רע עליו אבל עדיין ימכור כמו מטורף)

פייבל התחיל פיתוח ב-2018, כבר 5 שנים. כלומר גם הורייזן 4 וגם הורייזן 5 פותחו במקביל אליו. אין לי שמץ אם הורייזן 6 בפיתוח במקביל או לא, יכול להיות שהסיתו את המפתחים אליו, אבל אני חושב שאנשים שעובדים על משחקי מכוניות אוהבים לעבוד על משחקי מכוניות כך שאני די בטוח שכן יש צוות הורייזן 6 שעובד על משחק כבר שנתיים. אני גם לא יודע אם זה הזמן להראות אותו כי הוא מינימום שנה משחרור (כל משחקי הורייזן קבלו שנתיים פיתוח, הורייזן 5 קבל 3) ומיקרוסופט אוהבת לחשוף אותם סופר מלוטשים חודשים ספורים מהיציאה. אבל מי יודע, אני פשוט מת לראות הורייזן 6 דור הבא על מלא ביפן, זה יהיה כל כך מושלם.

בנוגע ל-GTA, ברור ששום דבר לא יצליח "לגעת" בו, אבל רוקסטאר לא צריכים את ה-VGA והם אוהבים לעשות דברים בתנאים שלהם דרך חשבון הטוויטר. גם אם GTA6 יוכרז ב-VGA, לפחות חלק מהעשרות טריילרים שיצאו יקחו ממנו קצת תשומת לב, אפילו אם זה 3%. אם הייתי רוקסטאר לא הייתי מתקרב לVGA, אלא מפרסם את הטריילר של GTA6 כמה ימים טובים אחרי ה-VGA ומקבל 100% מחדשות משחקי הוידאו ביקום למשך כמה שבועות. אני גם די בטוח שזה מה שהם יעשו, בטח יוציאו את הטריילר סביבות ה-12 לדצמבר, יתנו ל-VGA כמה ימים טובים לדעוך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2023, 12:43

אני בספק אם רוב הצוות לא עבר לפייבל... זה משחק חשוב מדי כדי לא להעביר לשם את כמעט כל המשאבים

בנוגע לGTA - דווקא נראה לי שישמחו להיות הדובדבן שבקצפת. לא צריכים את זה, אבל עדיין יהנו מהעובדה שהם רומסים את כל השאר, בהפרש :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 נובמבר 2023, 13:12

בני זונות החוטים האלה/אסד/ מי שלא יהיה תפסו אותי באמצע השוונג של הפוסט עם הטיל הזה.

על DQ12: פשוט אין סיכוי, אתה צריך לקרוא את קאמיה איך הוא מספר כמה שהוא ומפתחים יפנים אחרים מפחדים להתחרות מול DQ, לאף מפתח יפני שפוי לא היה אומץ להגיע, לאסקין! :) וכאילו זה בלי לדבר על זה שיש להם את פפ7-2 למכור ומלא משחקים שביפן לפחות DQ12 יגנוב להם את כל הפוקוס. אבל אמן אמן שיגיע, כל כך בקריז לDQ, חמש שנים לחכות זה יותר מדי.אבל הורי אמר שגם הקורונה ממש דפקה את DQ12 ושעד עכשיו רוב הפיתוח שלו הוא מהבית ושהרבה אנשים לא עבדו.כאילו הוא נתן עדכון ביולי האחרון, זה לא נשמע משהו שאפשר להראות.

דווקא עם טומב ריידר יש משהו מעניין, מישהו שם לב בכלל שאמזון הם עכשיו הבעלים של הIP ? או שפספסתי את זה או ששכחתי מזה, אבל זה לגמרי שם אותו על השולחן.
וגם מסתבר שהיו שמועות ברדיט לפני כמה ימים ברדיט על משחק טומב ריידר חדש עם כמה דמויות שחיקות שיחשף בקרוב, אז אולי באמת זה?

אני מבין מה אתה אומר שהם תכננו טריילרים חודשים מראש, זה נכון, אבל בטח תסכים שאם יש משחק שיצדיק שינוי תוכניות ברגע האחרון זה GTA6. כאילו מה עדיף לקפקום להראות את RE9 בVGA בדצמבר או להפיל חשיפה שלו ביום שני רנדומלי בינואר 2024 אחרי שהאינטרנט כבר נרגע מהטריילר של GTA6 ואז רזי יקבל הרבה יותר פוקוס?

כאילו אני מתכוון זה כולה פאקינג קיילי, הוא יביא משהו מקוג'ימה וימלא בהמון אינדים ויקרא לזה יום.

אם במייקרוסופט עסקינן אני מאוד אשמח גם כן לראות מה הקואליציה עושה אבל אני מרגיש שמבחינת מייקרוסופט הם עשו את שלהם השנה עם סטארפילד ולא יראו דברים משמעותים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2023, 13:20

קוג׳ימה גם יכול להביא טיזר למשחק שלו עם מיקרוסופט…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2023, 14:02

Laskin כתב:אני בספק אם רוב הצוות לא עבר לפייבל... זה משחק חשוב מדי כדי לא להעביר לשם את כמעט כל המשאבים

בנוגע לGTA - דווקא נראה לי שישמחו להיות הדובדבן שבקצפת. לא צריכים את זה, אבל עדיין יהנו מהעובדה שהם רומסים את כל השאר, בהפרש :)

פורצה הורייזן הפרנצ׳ייז הכי חזק שלהם, הוא גם משחק המירוץ הכי גדול היום (מינוס מריו קארט) כך שאני לא רואה הגיון להרוג אותו לחצי עשור בשביל פייבל.

מיקרוסופט בעסקת ״סטודיו תמיכה״ עם אמברייסר. קריסל דינאמיקס עוזרים עם PD, ואיידוס מונטראול עוזרים עם פייבל. כך שלדעתי הצוות של פורצה עובד על פורצה הורייזן 6.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 נובמבר 2023, 14:08

אני די בטוח שנקבל טריילר ותאריך להרחבה של אלדן רינג (השמועות מדברות על פברואר, בדיוק שנתיים אחרי שהמשחק יצא), עם כל הכבוד לGTA 6 שלכם כל השאר זה משני ליד זה :).
מעבר לזה אני חושב שאתם מגזימים ברמות עם הצפיות ממה שיהיה כאן, כולה תצוגה של קילי, יהיה בטח קוג'ימה ועוד משחק גדול חדש איפשהו בין לבין, והמון אינדים ומשחקי AA. מתוכם אני מצפה לקבל עוד פרטים בעיקר על האדס 2, יש לזה מצב.
AC בדרך כלל נחשפים בE3 של שנת היציאה שלהם, אולי מקבלים תמונה והכרזת סטינג באזור מרץ אבל הפעם כבר קיבלנו את זה אז אין ממש מה לצפות.

דווקא מעניין אותי איזה משחק יקח את התואר. מצד אחד שיחקתי רק במשחק וחצי מהרשימה (BG 3 וחצי מAW2), אבל יהיה בעיניי מאוד מרשים אם BG 3 הנישתי על פניו יקח, ולמרות שלא נגעתי בשלושת האחרים ואני לא באמת יודע, אעז להגיד שזו תהיה זכייה מוצדקת :).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 נובמבר 2023, 14:23

חחחח אני לא יודע להמר מי יקח אבל אני יודע להמר מי לא יקחו. סטארפילד וSF6 :( כאילו מילא סטארפילד השלמתי עם המצב אבל משחק עם ממוצע 92 אפילו לא מועמד למשחק שנה רק בגלל אפליה שהוא בז'אנר שמזלזלים בו :( לא הוגן.

(ובכל זאת BG3 יקח בגלל שהוא כזה קפיצת מדרגה לזאנ'ר הCRPG והביא את הז'אנר למיינסטרים, לא ישכחו לו מה שעשה בשביל התת ז'אנר הזה, ולמה אתה לא חוזר אליו?)

אה וכן, אלדן רינג, ברור! לא אמרו שההרחבה שלו כל כך ענקית שזה יהיה כמעט כמו משחק שלם? הוא בטוח מגיע.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 נובמבר 2023, 14:26

סיימתי אותו כבר. עד כמה שזה משחק שאפשר לסיים, כי אני מתכנן עוד ריצה נוספת עליו כשיתאפשר לי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 נובמבר 2023, 09:17

שינובי בשרשור עם כמה וכמה משחקים שגם הם בפיתוח של 3+ שנים ועדיין לא ראינו מהם כלום, שלא כתבתי ברשימה שלי, בעיקר כי מדובר בצוותים חדשים לגמרי שמעולם לא הוציאו משחק:

הבולטים שם (שוב, מסמן את אלו שיש להם סיכוי טוב יותר לחשיפה):

Moon Studios - עברו 3 שנים מאז אורי האחרון

IO Interactive's Project 007 - הוכרז לפני 3 שנים

ביושוק הבא

31st UNION - סטודיו חדש שעובד מאז 2019 על משחק חדש, מורכב מעובדים שעבדו על COD וDEAD SPACE, עם הרבה עובדי רוקסטאר ובליזארד

EYES OUT - סטודיו חדש שגם כן הוקם ב-2019 ולכאורה עובד על משחק אימה, הבמאי של SPEC OPS: THE LINE מוביל אותו יחד עם הגיטריסט של NIN

GRAVITY WELL - סטודיו חדש שעובד על IP מקורי מהיוצרים של Titanfall 2, GTA, RDR

Liquid Swords - סטודיו חדש שמוביל אותו אחד המקימים של AVALANCHE, עובדים על משחק AAA בעולם פתוח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2023, 20:24

מיקרוסופט אומרת שיהיו להם הכרזות חשובות ב-VGA.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2023, 00:00

יאללה רק עוד שבוע ויום!
חבל שזה בשישי ב-02:30 לפנות בוקר, אבל כמו שנה שעברה - אני אקום בבוקר, אכנס ליוטיוב ואתפלל שלא יצוץ לי איזה thumbnail לזווית העין לפני שאמצא את האירוע במלואו, אריץ את כל הפרסומות (הרבות) והתוכן הלא מעניין של כל הGaaSים והמובייל למיניהם, ואז תהיה לי חוויה עוד יותר מהנה נלצפות בלייב.
יהיה ממש נחמד אם מישהו יוכל להוסיף לינק לסרטון האירוע השלם פה בראשית העמוד, כשיעלה, כדי שאולי השנה אצליח להימנע מהספוילרים עד שאמצא אותו :)

אגב, החל מיום שישי הזה אנחנו רשמית ב״תחילת דצמבר״, מה אומרים? נראה את הטריילר של GTA6 לפני האירוע?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2023, 01:22

אם הם יראו את GTA6 קרוב לVGA זה יהיה ממש dick move על קילי :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 נובמבר 2023, 08:46

DrKeo כתב:E3 האמיתית מתקרבת, אז הגיע זמן לנושא רשמי. בנתיים ה-VGA פרסמו את המועמדים למשחק השנה 2023:
-Alan Wake 2
-Baldur's Gate 3
-Spider-Man 2
-Resident Evil 4
-Super Mario Bros. Wonder
-Zelda Tears of the Kingdom

כל המועמדים:
https://www.thegameawards.com/nominees

רשימה מיותרת, יכולים להשאיר את Baldur's gate 3 לבד. איך לעזאזל רימייק של משחק בן 20 שנה מועמד למשחק השנה, תעודת עניות.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2023, 08:51

הוא היחיד ברשימה שבאמת תמוה, כל השאר משחקים מעולים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2023, 09:00

RE4 הוא באמת רימייק, זה לא TLOU1 או משהו כזה. כמו RE2, הוא משחק "מבוסס על" אבל שונה מהמקורי. אם סוני לא הייתה משמידה את הקונספט של הרימייק, זה היה פחות בעייתי :)
זה סה"כ הגיוני לשים אותו ברשימה מבחינה קונספטואלית, גם FF7:R היה ברשימות ה-GOTY של כולם (למרות שמן הסתם FF הוא שינוי הרבה יותר קיצוני מ-RE4), אבל לא הייתי שם אותו ברשימת ה-GOTY המצומצמת. לפיקמין 4 מגיע פי מליון להיות שם ממנו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2023, 09:18

יש הבדל תהומי בין הרימייק של FF7 לבין זה של RE4, הרימייק של FF7 הוא לגמרי משחק חדש, אפילו בחלקים שמאוד נאמנים למקור.
ברור לי שגם הרבה שונה בRE4 אבל הוא עדיין בערך אותו משחק.
אגב מה עם מוד הVR שלו? הוא הוא עדיין לא יצא עדיין? אני לא מאבד תקווה שיגיע גם למחשב, בהמשך.

לדעתי ג׳דיי היה אמור להיות שם במקומו. משחק AAA מושקע בטירוף ופשוט מעולה, ובטח יותר מתאים מפיקמין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2023, 09:23

מן הסתם ההבדל בין FF7 ל-RE4 גדול, גם ציינתי את זה. אני רק אומר ש-RE4 הוא לא איזה רימאסטר סטייל TLOU1. חוץ מזה DS היה מועמד לכל מני GOTY בזמנו והוא סתם שכבת צבע, אז לעומתו RE4 הוא המועמד הכי ראוי שיש :)

בכל מקרה, הוא לא היה צריך להיות שם, פיקמין 4 היה צריך להיות שם. ויש עוד הרבה אופציות אחרות כמו דיאבלו 4 או ג'דיי, RE4 בהחלט לא היה צריך להיות שם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 70 אורחים