VGA 2023

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: VGA 2023

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2023, 09:56

או ג'דיי הוא הארי פוטר. דיאבלו 4 עם כל הכבוד... אני קצת מתחרט ששיחקתי בו, במבט לאחור. בזבוז זמן, גילטי פלז'ר, אבל לא אזכור ממנו כלום. פיקמין לא שיחקתי כמובן אבל הוא נישתי יחסית, לא חושב שראוי לעומת ג'דיי או הוגוורטס.
לגבי DS - מסכים שלא היה צריך להיות מועמד, אם היה, אבל לא זכור לי שהיה מועמד בVGA, ועל זה אנחנו מדברים.
אם הוא היה מועמד זה היה ברשימות עם 10 מועמדים או משהו, או פאנבויז של משחקי סולס בטח הביאו אותו לשם, אני מנחש, כי 2020 הייתה חתיכת שנה מעולה, עם TLOU2, טסושימה, אנימל קרוסינג, HL:ALYX, דום איטרנל, אורי 2...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2023, 10:14

דיאבלו 4 התיש אותי, אני ממש מבואס מזה. הם קלעו בול ב-90%, ופספסו כל כך חזק ב-10% שפשוט אין לי חשק להמשיך.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2023, 10:18

בליזארד צל של עצמה. גם אקטיוויז׳ן תכל׳ס…
מיקרוסופט שילמו יותר מדי על מעט מדי כשרון. מקווה שיצליחו להוציא מזה משהו טוב למרות זאת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2023, 10:50

Laskin כתב:בליזארד צל של עצמה. גם אקטיוויז׳ן תכל׳ס…
מיקרוסופט שילמו יותר מדי על מעט מדי כשרון. מקווה שיצליחו להוציא מזה משהו טוב למרות זאת.

מיקרוסופט לא הולכת לקבל שום תוכן לקונסולות שלה מה-70 מליארד האלה, בליפים ברדאר פה ושם. אין לבליזארד אפילו משחק גדול מוכרז כרגע, בליזקון היה רק לפני חודש. אחרי הכרזה של משחק לוקח להם עוד חצי עשור להוציא אותו, כך שאני בספק אם נראה בכלל משחק מבליזארד ל-XSX עד הדור הבא, נס אם נראה משחק בליזארד AAA חדש לפני 2028. מה שמיקרוסופט מקבלת זה COD ב-GP וחטיבת מובייל, אף יחידה של XSX לא תמכר על בסיס הרכישה הזאת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2023, 11:11

ברור לי, אבל גם בדור הבא… אם בליזארד מכריזים אפילו על WoW 2 בלעדי למיקרוסופט - זה לא ילהיב אנשים, אפילו עם סטארקראפט 3 אני כבר לא באמת סומך שנשאר שם כח אדם איכותי מספיק, שיספק משהו ברמה גבוהה.
יאללה שיתנו לאחד מהסטודיואים של COD לעשות את SC Ghost האבוד, זה יהיה הדבר הכי טוב שאני מצליח לדמיין בקשר לבליזארד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2023, 12:17

Laskin כתב:ברור לי, אבל גם בדור הבא… אם בליזארד מכריזים אפילו על WoW 2 בלעדי למיקרוסופט - זה לא ילהיב אנשים, אפילו עם סטארקראפט 3 אני כבר לא באמת סומך שנשאר שם כח אדם איכותי מספיק, שיספק משהו ברמה גבוהה.
יאללה שיתנו לאחד מהסטודיואים של COD לעשות את SC Ghost האבוד, זה יהיה הדבר הכי טוב שאני מצליח לדמיין בקשר לבליזארד :)

אני לא יודע מה אני חושב על בליזארד, הם מביאים הברקות מטורפות וכישלונות מטורפים באותה מידה כבר כמעט עשור. דיאבלו 4 למשל משחק שעם שינוי קל, יכל להיות משחק מדהים (לפחות מבחינת קמפיין). אגב, חברים שלי שמשחקים ב-ENDGAME שלו אומרים שהוא מעולה החל מעונה 2, אבל אני כבר לא הבן אדם שמשחק בדיאבלו 1000 שעות כמו שעשיתי עם 2 ו-3. ובאמת ששום דבר לא יצליח להתחרות במה שהם עשו עם 3.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2023, 19:52

Laskin כתב:ברור לי שגם הרבה שונה בRE4 אבל הוא עדיין בערך אותו משחק.
אגב מה עם מוד הVR שלו? הוא הוא עדיין לא יצא עדיין? אני לא מאבד תקווה שיגיע גם למחשב, בהמשך.

בדיוק אתמול כתבתי, ועכשיו יצא טריילר עם תאריך - ה-8 לדצמבר, עם דמו שיגיע באותו יום.
עכשיו רק שיגיע גם למחשב מתישהו…

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 נובמבר 2023, 20:34

DrKeo כתב:דיאבלו 4 התיש אותי, אני ממש מבואס מזה. הם קלעו בול ב-90%, ופספסו כל כך חזק ב-10% שפשוט אין לי חשק להמשיך.

מתוך סקרנות, מה אהבת ולא אהבת בדיאבלו 4? מהביקורת שצפיתי נשמע שבעיקר העלילה והמשימות לא משהו, אבל גם ב-3 הם היו מחפירים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2023, 21:00

Death_119 כתב:
DrKeo כתב:דיאבלו 4 התיש אותי, אני ממש מבואס מזה. הם קלעו בול ב-90%, ופספסו כל כך חזק ב-10% שפשוט אין לי חשק להמשיך.

מתוך סקרנות, מה אהבת ולא אהבת בדיאבלו 4? מהביקורת שצפיתי נשמע שבעיקר העלילה והמשימות לא משהו, אבל גם ב-3 הם היו מחפירים.

העולם הפתוח מתיש, ביחוד בשילוב עם האינספור משימות הצד הגנריות.קשה לי עם סימנים לא מטופלים של משימות צד על המפה, מצאתי את עצמי עושה את רובן. כתוצאה מזה רצתי הלוך וחזור בעולם הפתוח עשרות פעמים, עד שאיכשהו עברתי את דרגה 50 באקט 3. בדרך כלל זאת רמה שבה אני מסיים משחק דיאבלו. כל כך הרבה שעות, כל כך הרבה גריינד, ובסוף כבר נמאס לי מהדמות שלי באמצע אקט 3. והעובדה שכל העולם עושה leveling יחד איתך קצת מסרס את הרגשת הכוח של משחקי דיאבלו קודמים.

כדי לתקן אותו, לפחות לדעתי, היה צריך לחתוך את האזורים של האקטים מעולם פתוח ענק לאקטים עצמאיים כמו במשחקים הקודמים, הlevel האוטומטי של האוייבים בעולם צריך ללכת, וצריך לצמצם 80% מהמשימות צד ולהשקיע ב-20% הנותרות כדי שיהיו ברמה גבוהה יותר.

דיאבלו 3 היה בזיון אחר לגמרי. את 3 אין איך להציל, הוא היה רקוב מהיסוד. 4 משחק שיכל להיות מדהים אבל הבעיה שלו נובעת מהמבנה הכללי שלו, וכמעט כל הבעיות הן תוצאה של העולם הפתוח. אולי הוא מגניב לend game, אבל הוא די השמיד את הקמפיין לדעתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 דצמבר 2023, 00:55

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 דצמבר 2023, 16:50

אז לא יהיה בVGA

זה יוצא 16:00 אצלנו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 דצמבר 2023, 17:22

Laskin כתב:[x] https://x.com/rockstargames/status/1730587560726892883[/x]

אז לא יהיה בVGA

זה יוצא 16:00 אצלנו

ברור שהוא לא יהיה בVGA. ג׳ף קילי בטח זועם, הטריילר הזה הולך לשלוט על כל המעגל חדשות שלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 דצמבר 2023, 10:17

היום בלילה!
אם מישהו (זאת אומרת נדב) יכול בבקשה להוסיף לינק לכל ההצגה באיכות טובה לתצוגה המלאה לאחר שהיא תסתיים, בעמוד הראשון פה - אני מאוד אודה לכם.
כאמור, לא רוצה להכנס ליוטיוב ולחטוף מליון ספוילרים עד שאמצע את הסרטון הנכון, מחר בבוקר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 דצמבר 2023, 23:41

Laskin כתב:היום בלילה!
אם מישהו (זאת אומרת נדב) יכול בבקשה להוסיף לינק לכל ההצגה באיכות טובה לתצוגה המלאה לאחר שהיא תסתיים, בעמוד הראשון פה - אני מאוד אודה לכם.
כאמור, לא רוצה להכנס ליוטיוב ולחטוף מליון ספוילרים עד שאמצע את הסרטון הנכון, מחר בבוקר.

יש לי מחר יום עמוס מאוד, מהבוקר עד הערב, כך שאני כנראה אלך לישון בקרוב ולא אראה את זה עד הערב. אבל הנה לינק לתצוגה ב-4K, אני מקווה שהלינק הזה ישאר גם כשהלייב יגמר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 דצמבר 2023, 23:52

יש הרבה חבר'ה של ארקיין במרכז כנסים של ה-VGA, אז יש מצב שנראה את המשחק הבא של ארקיין היום. כנראה אחת החדשות הגודלות שמיקרוסופט עושה להן טיזינג.

טימותי שאלאמה היה באולפנים של קוג'ימה לפני שבועיים, עכשיו החשבון של ה-VGA הכריז שהוא פרזנטור היום וקוג'ימה עשה לזה ריטוויט. בקיצור, טריילר של DS2 עם טימותי שאלאמה כאחת הדמויות.

ריספון גם צייצו שהם יהיו שם, TF3?

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 08 דצמבר 2023, 11:21

הלבלייד 2 הולך להיות The Order של הדור הזה? האם באמת יהיה black bars במשחק הסופי? מעניין כמה נמוכה הרזולוציה כי המשחק נראה מטושטש מאוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 דצמבר 2023, 11:31

יש לי הרבה מה לומר על התצוגה, אבל בינתיים - סוני ממש לא הפגינו שם נוכחות, מלבד הDLC המאכזב של GoW (למרות שהוא יוצא עוד כמה ימים וחינמי) - בערך כלום.
הם חייבים להביא כבר תצוגה רצינית, מקווה שלא נאלץ להמתין עד הקיץ או משהו.

מיקרוסופט לעומת זאת - נתנה תצוגה לא רעה, עם הלבלייד 2 (עדיין בלי תאריך אז מניח שסוף שנה הבאה ואולי ידחה ל-2025) וחשוב יותר - משחק יפני מהיוצרים של פרסונה, המשחק של קוג׳ימה וקילי (שנשמע מוזר ומיוחד ולא הראו כלום אבל עדיין), וכמובן - בלייד של ארקיין, שיכול להיות ממש מגניב, ולמרות שאני פחות בענין של המשחקים של ארקיין - אני כן בעניין של בלייד… נקווה שלא יצא כמו משחק הערפדים האחרון שלהם :)

אה, והכי הפציצה - דווקא סגה! ראינו רק טעימה אבל בהחלט נראה שהם בדרך הנכונה לחזור לגדולה עם השמות האלה. עכשיו רק צריך שהביצוע יהיה בהתאם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 דצמבר 2023, 11:46

מזל שלא נשארתי לסחוב את הדבר הזה השנה, כל ההכרזות הן לגמרי ברות צפייה בבוקר בלי חשש :)
ההכרזה על Blade מאוד הפתיעה אותי, ועוד מארקיין כשבכלל כל השמועות בימים האחרונים היו על דיסהונורד 3. מגניב, מניח שלפיל ספנסר נפתחו העיניים כבר תקופה על מארוול.
קפץ לי הלב כשראיתי את ההכרזה של GOW Valhala ואז התאכזבתי לגלות שזה מוד רוגלייק חינמי, היה אפשר לעשות הרבה יותר עם ולאהאלה בעולם הזה.
החלטה מעניינת לסגור עם טריילר של מונסטר האנטר, אני מודה שציפיתי למשהו יותר רציני, שלא לדבר על פנטזיות שאולי נינטנדו תחשוף את הסוויץ' 2 אצל קילי.
וכרגיל, מבאס לראות שסקוור מנסה לחשוף את כל Rebirth לפני היציאה, אני באמת לא מבין אותם, אלו סצינות אייקוניות שצריך לחוות במשחק, לא בטריילר.
ההכרזה הכי מעניינת מבחינתי היא Exodus, ה-Mass Effect itch שלי כנראה חזק מדי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 דצמבר 2023, 12:26

אני הרצתי את כל העניין של ffvii:r, גם את הטריילרים הקודמים לא ראיתי ממש, לא רואה סיבה להרוס לעצמי משחק כזה.

ואני מסכים, Exodus נראה אחד מהכי מעניינים שם, אני גם די בטוח שזה המשחק שחבר שלי עובד עליו בWotC, ממתין לאישור שלו, כשיתעורר :)

עריכה:
כן, זה המשחק שהוא עובד עליו כמר כמה שנים

חוץ ממנו אלו המשחקים שהכי מעניינים אותי שם, שנחשפו לראשונה:

No Rest for the Wicked - נראה שהיוצרים של אורי עולים שלב בצורה רצינית, נראה פשוט מטורף, מושלם.

The First Berserker : Khazan סוג של berserk עם gow, נראה לי שעושים את המשחק הזה במיוחד בשבילי :)

Light no Fire נראה מעולה. לא ממש העיף אותי אבל זה ממש מסקרן, ויחסית למשהו שכמה עשרות בודדות מאוד עשו - מרשים.

Visions of Mana לא יודע אם ממש בשבילי אבל ממש מגניב לראות את סקוור חוזרים לסדרה, בטח יהיה להיט ענק.

Big Walk מהיוצרים של Untitled Goose Game נראה ממש ממש ממש מגניב.

מונסטר האנטר - צריך לראות עוד אבל בטוח שיהיה מדהים, לא יודע אם בשבילי.

וכמובן המשחקים של סגה. איזו הכרזה משונה, אבל גולדן אקס וקרייזי טקסי לבד ממש עושים לי את זה. ג׳ט סט רדיו קצת פחות אני לא ממש אהבתי את המקורי לדעתי הוא ממש אוברייטד.

חוץ מזה לא שלא הייתה תצוגה רעה אבל אני לא התפוצצתי מכלום. היו כמה טריילרים CGI של משחקים שיכולים להיות מעולים אבל אי אפשר לדעת, כמו המשחק kemuri של היפנית,
היה גם את world of goo 2 שבטח אשחק בו ואת windblown שנראה נחמד, את המשחק עם החירשת שהילדות שלי יאהבו (ותכל׳ס - נראה טוב יותר מכל סרט דיסני שהיה לאחרונה מלבד אנקנטו)…

מהמשחקים שכבר ראינו בעבר:

Black Myth Wukong בהפרש גדול נראה המשחק הכי מגניב, מקווה שלא יהיה קשה מדי כי אני לגמרי בעניין של כל מה שאני רואה שם. ויש תאריך! אוגוסט 2024. בא נראה אם הסינים עומדים בזמנים טוב יותר מהיפנים והמערביים :)

הלבלייד נראה… בסדר. מניח שבאמת מדובר בגירסת האקס בוקס הפעם. הגיימפליי נראה קצת כמו הקודם, אני עדיין מאוד רוצה לשחק בו אבל אני לא מתלהב בטירוף.

רונין נראה רק ״בסדר״, לא עפתי. אולי יפתיעו עם גיימפליי ממש טוב אבל טים נינג׳ה לא הסטודיו המטורף שפעם היו, לפחות עבורי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2023, 11:56

ראיתי אתמול את ה-TGA והיה חביב, אבל אני לא חושב שהיה שם טריילר שהפיל אותי מהרגליים. סוני AFK, מיקרוסופט היו מאוד סבירים, ורוב הדברים שעניינו אותי היו אינדים. המשחק של Moon נראה מאוד מעניין.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 98 אורחים