Wolfenstein: The New Order - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Wolfenstein: The New Order - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2013, 16:49

swym כתב:דום 3 נחשב בזמנו למשחק מצויין, זכה לממוצע ביקורות גבוה וקטף לפחות פרס אחד של משחק השנה. אז בוודאי שלפחות חלק מהמבקרים החשיבו אותו למשחק מצויין.

לא ברור לי איך, דום 3 הוא משחק נוראי עם גרפיקה מעולה ואחלה של אוירה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 מאי 2013, 16:56

DrKeo כתב:לא ברור לי איך, דום 3 הוא משחק נוראי עם גרפיקה מעולה ואחלה של אוירה.

כן... אני זוכר שדיברו המון על מי יהיה המשחק הכי טוב ביקום, הוא או HL2. לפני שניהם יצא FAR CRY שהעיף לכולם את המכנסיים ואז, כשיצאו HL2 ודום 3, היה קונצנזוס לגבי זה שHL2 משחק הרבה יותר טוב ודום 3 יצא ממש מעפן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2013, 17:54

Nucleus_Dawn כתב:
כן... אני זוכר שדיברו המון על מי יהיה המשחק הכי טוב ביקום, הוא או HL2. לפני שניהם יצא FAR CRY שהעיף לכולם את המכנסיים ואז, כשיצאו HL2 ודום 3, היה קונצנזוס לגבי זה שHL2 משחק הרבה יותר טוב ודום 3 יצא ממש מעפן.

דום 3 אפילו לא בליגה, הוא משחק סופר ממוצע עם טכנולוגיה נהדרת. הוא היה "מפלצות ארון" מתחילתו ועד סופו עם המון רפטטיביות ונסיון לגנוב את HL1 בזמן שHL2 היה חודשים מלצאת.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 מאי 2013, 18:10

DrKeo כתב:דום 3 אפילו לא בליגה, הוא משחק סופר ממוצע עם טכנולוגיה נהדרת. הוא היה "מפלצות ארון" מתחילתו ועד סופו עם המון רפטטיביות ונסיון לגנוב את HL1 בזמן שHL2 היה חודשים מלצאת.

המנוע שלו היה ממש נחמד והיה לו מודל תאורה סביר בהחלט, אבל בהשוואה לFAR CRY ולHL2, באמת שהוא לא מתמודד בכלל.
אני זוכר כמה דיברו על הגרפיקה שלו ועל כמה שהיא תהייה מדהימה ואיך שבדיעבד היה ברור שגם FAR CRY, שהגיע משום מקום וגם HL2 היו עליונים עליו בכל תחום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 מאי 2013, 22:33

Nucleus_Dawn כתב:משעשע. שיחקתי בכל המשחקים שהזכרת בהודעה הזאת. עוד יותר משעשע כמה שאתה מתיימר לדעת בדיוק מי קבע מה במהלך הפיתוח, באותו הבטחון שאתה מתיימר לדעת במה שיחקתי. אתה לא רוצה לראות בid כאחראיים? אל תראה בהם כאלה.

אולי אני מתיימר לדעת במה שיחקת, פשוט כי אני מניח שמישהו ששיחק במשחק כלשהו מסוגל לשים לב לעובדה הפשוטה שלמשחק יש מולטיפלייר. אבל מצד שני, אולי הייתי צריך לקרוא יותר לעומק את ההתנצחות שלך עם בלינג, כדי להפנים שלא כדאי לתת לך עד כדי כך קרדיט: אין לך מושג איזה משחק יצא בסדרה ומתי, אין לך מושג איזה משחקים ID פיתחה, אין לך מושג איזה משחקים Raven פיתחה, ואין לך מושג איזה משחק בסדרה הכיל רכיב מולטיפלייר (רמז: כולם חוץ מהמשחק הראשון שיצא לפני יותר מ-20 שנה) או כמה המולטיפלייר שלה נחשב לדומיננטי.
והמדהים הוא שאפילו במקרה של מישהו שאין לו שום מושג, הצפי הוא שמתישהו אחד ההימורים שלו כן יצליח להיות נכון. אבל לך יש כישרון: על כל משפט נוסף שרשמת בדיון הזה הצלחת להכניס טעות מוחלטת נוספת. מאד מפתיע בהתחשב בזה שהדבר המינימלי המתבקש מבנאדם שמבהירים לו יותר מפעם אחת שכל משפט שהוא כותב יוצא לא נכון, היא שהוא יבדוק את עצמו בקפידה לפני המשפט השטות הבאה שהוא פולט - בדיוק כמו התגובה האחרונה שלך על היסטוריית הפיתוח של רייבן אחרי JK.

אה, ואני מתיימר לדעת מי קבע מה במהלך הפיתוח כי עקבתי בזמנו אחרי ראיונות עם אריק בייסמן שסיפר על פיתוח המשחק ועם מנוויר הייר שסיפר על כל הצרות שלו. מצד שני, לא צריך לעקוב כמוני: מספיק לראות את ה-credits של המשחק בשביל לדעת מי בכלל השתתף בפיתוח המשחק, ומתוך זה כבר קל להניח שמי שלא השתתף בפיתוח גם לא קבע מה יהיה במהלך הפיתוח. אבל גם אם נניח שמישהו לא ראה את מסך הקרדיטים של המשחק (מה שלא סביר במקרה שלך, כי הביקורת המקצועית שהעברת עליו כאן מראה שחקרת אותו לעומק ולרוחב), אפשר פשוט לקפוץ לבקר את המשחק באתר של ID:
http://www.idsoftware.com/games/wolfenstein/wolf3d
אה, רגע.

DrKeo כתב:לא ברור לי איך, דום 3 הוא משחק נוראי עם גרפיקה מעולה ואחלה של אוירה.

אבל גם לא ברור לך מה ההתלהבות שהיתה בזמנו ממשחק כמו black & white נכון? או שבעצם כן ברור לך: הייפ טכנולוגי. הגרפיקה המעולה והאחלה אווירה יחד עם ההייפ הצליחו למתג אותו כמשחק מצויין בזמנו. וזו תופעה שראינו לא מעט בהיסטוריה של משחקי המחשב - אני הרי יכול להגיד בדיוק את אותו הדבר על קרייסיס למשל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 מאי 2013, 22:39

swym כתב:בלה בלה בלה בלה יאדה יאדה יאדה

אז הטריילר לוולפיינסטיין החדש נראה מעניין. מה דעתך?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 מאי 2013, 23:18

Nucleus_Dawn כתב:

קאוטיק זה ממש מזלזל מצדך לענות לו ככה,תכל׳ס הוא צודק בכל מילה,השתתפת בדיון שאין לך מושג בנושא שלו וזרקת לכל אורכו רצף בלתי נתפס של טעויות,היית מזמן כבר צריך לסגת ממנו במקום להמשיך להתווכח בכח ולהוסיף עוד טעויות.
קורה שטועים או שמדברים מחוסר הבנה כתוצאה מבלבול,אבל לפחות תקבל את התיקונים שנותנים לך ותלמד להבא ולא תבטל את הדברים בזלזול אחרי שמביאים לך אינספור הוכחות שאתה טועה,זה חרא של תרבות דיון שבדרך כלל אתה לא שותף לה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 מאי 2013, 23:40

Nucleus_Dawn כתב:

שאני מופתע לטובה שהצלחת לכתוב תגובה אחת בדיון הזה שלא מכילה שום טעות עובדתית.
אולי עדיף באמת ככה - ואם אני או מישהו אחר מתפלאים על שטות שכתבת ושוכחים שאתה אוהב לקשקש בלי שמץ של מושג על מה אתה מדבר - פשוט תפנה אותנו לכאן כדי לתזכר אותנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2013, 00:07

swym כתב:

אבל גם לא ברור לך מה ההתלהבות שהיתה בזמנו ממשחק כמו black & white נכון? או שבעצם כן ברור לך: הייפ טכנולוגי. הגרפיקה המעולה והאחלה אווירה יחד עם ההייפ הצליחו למתג אותו כמשחק מצויין בזמנו. וזו תופעה שראינו לא מעט בהיסטוריה של משחקי המחשב - אני הרי יכול להגיד בדיוק את אותו הדבר על קרייסיס למשל.

לB&W היה גיימפליי מעניין, הוא היה משחק מיוחד אפילו אם הוא היה משחק בסגנון מוכר. החיה והAI שלה לבד היו אטרקציה גדולה וזה קשור ישירות לגיימפליי, לא לגרפיקה. קרייסס 1 זה משחק נהדר, זה שהוא כל כך יפה זה רק בונוס. דום 3 הוא דוגמה קלאסית ליפה וטיפש, משחק לא טוב עם עטיפה מאוד יפה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 מאי 2013, 00:27

bling כתב:קאוטיק זה ממש מזלזל מצדך לענות לו ככה,תכל׳ס הוא צודק בכל מילה,השתתפת בדיון שאין לך מושג בנושא שלו וזרקת לכל אורכו רצף בלתי נתפס של טעויות,היית מזמן כבר צריך לסגת ממנו במקום להמשיך להתווכח בכח ולהוסיף עוד טעויות.
קורה שטועים או שמדברים מחוסר הבנה כתוצאה מבלבול,אבל לפחות תקבל את התיקונים שנותנים לך ותלמד להבא ולא תבטל את הדברים בזלזול אחרי שמביאים לך אינספור הוכחות שאתה טועה,זה חרא של תרבות דיון שבדרך כלל אתה לא שותף לה.

אני מרשה לעצמי לזלזל, כמזלזלים בי.
אני גם לא מסכים איתך בנוגע לזה שהוא צודק בכל מילה. הוא טועה בהרבה מהן.

swym, אני אופתע כשסוף סוף תכתוב תגבוה שקשורה לדיון.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 95 אורחים