Gran Turismo 6-הדיון הרשמי!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

Re: Gran Turismo 6-הדיון הרשמי!

הודעהעל ידי matangt8 » 16 מאי 2013, 12:29

סרטון משחקיות עם הKTM X-Bow R:

יש לזוכר שזה OFF SCREEN וגם שהמשחק לא גמור,אבל לטעמי המשחק כבר נראה טוב יותר מGT5.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 17 מאי 2013, 21:01

matangt8 כתב:יש לזוכר שזה OFF SCREEN וגם שהמשחק לא גמור,אבל לטעמי המשחק כבר נראה טוב יותר מGT5.

נראה טוב אך קשה לומר אם טוב יותר מקודמו. מעניין אם הקהל והעצים ייראו כמו בריסטולים גם כאן.

Nigga כתב:קשה לי להאמין שגרסת PS4 של GT6 תצא במקביל ל Driveclub.
אולי חצי שנה לאחר ההשקה של ה PS4.

ברור, זה גם מה שנאמר על-ידי מפיק המשחק.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 18 מאי 2013, 01:28

כמה מטומטם צריך להיות בשביל להוציא את GT6 לPS3 בתקופת ההשקה של הPS4? אם יש לסוני IP שבאמת יכול להעיף מיליוני קונסולות מהמדפים זה GT, למה לא להוציא אותו ככותר השקה לPS4 או לפחות כבלעדי לקונסולה הזאת? פשוט מגוחך.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 18 מאי 2013, 11:52

vorse3 כתב:כמה מטומטם צריך להיות בשביל להוציא את GT6 לPS3 בתקופת ההשקה של הPS4? אם יש לסוני IP שבאמת יכול להעיף מיליוני קונסולות מהמדפים זה GT, למה לא להוציא אותו ככותר השקה לPS4 או לפחות כבלעדי לקונסולה הזאת? פשוט מגוחך.

עם הPS3 הייתה מוכרת 20 מיליון עד היום הייתי מסכים איתך. 80 מיליון מכשירים+הורדת מחיר של הPS3 ובאנדל עם GT6 יגרמו למשחק למכור ממש טוב.

למשהו אחר,GT PLANET עשה ראיון עם המפיק ושאל אותו כמה שאלות מאוד חשובות והינה תשובות:
-לצערי הרב,הקטע של STADART/PREMIUM חוזר אבל בניגוד לGT5,בGT6 יהיה ניתן להשתמש בכל האופציות בכל המכוניות.
-לא לכל המכוניות יהיה מצב "תא נוסעים" זה אומר שכ400 מתוך 1200 יהיו ככה ישר מהיום הראשון.
עם מישהו רוצה לקרוא את הראיון המלא אז בבקשה:http://www.gtplanet.net/kazunori-yamauchi-on-gran-turismo-6-standardpremium-cars/
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מאי 2013, 21:32

matangt8 כתב:עם הPS3 הייתה מוכרת 20 מיליון עד היום הייתי מסכים איתך. 80 מיליון מכשירים+הורדת מחיר של הPS3 ובאנדל עם GT6 יגרמו למשחק למכור ממש טוב.

למשהו אחר,GT PLANET עשה ראיון עם המפיק ושאל אותו כמה שאלות מאוד חשובות והינה תשובות:
-לצערי הרב,הקטע של STADART/PREMIUM חוזר אבל בניגוד לGT5,בGT6 יהיה ניתן להשתמש בכל האופציות בכל המכוניות.
-לא לכל המכוניות יהיה מצב "תא נוסעים" זה אומר שכ400 מתוך 1200 יהיו ככה ישר מהיום הראשון.
עם מישהו רוצה לקרוא את הראיון המלא אז בבקשה:http://www.gtplanet.net/kazunori-yamauchi-on-gran-turismo-6-standardpremium-cars/

מה נסגר עם PD? שוב פעם פרימיום ופורטים של מכוניות מהפס2? מה לעזאזל הם עושים שם ולמה סוני לא כופה עליהם מיקור חוץ בשביל לסגור את המידול של כל המכוניות?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 18 מאי 2013, 22:14

DrKeo כתב:מה נסגר עם PD? שוב פעם פרימיום ופורטים של מכוניות מהפס2? מה לעזאזל הם עושים שם ולמה סוני לא כופה עליהם מיקור חוץ בשביל לסגור את המידול של כל המכוניות?

אני במקומם מוריד את כל ה800 האלה ומוסיף עוד 100 פרימיום ואז מוסיף את כל השאר כDLC אבל מכוניות פרימיום. כל חבילה ב10 דולר עם 80 מכוניות זה די שווה אם הם פרמיום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2013, 00:42

matangt8 כתב:אני במקומם מוריד את כל ה800 האלה ומוסיף עוד 100 פרימיום ואז מוסיף את כל השאר כDLC אבל מכוניות פרימיום. כל חבילה ב10 דולר עם 80 מכוניות זה די שווה אם הם פרמיום.

מה שצריך להבין הוא שאם שמים שם את המכוניות שזה פשוט המודל מהפס2 ולא מוסיפים להן כלום (ובGT5 אפילו הטקסטורות היו זהות שזאת באמת עבודה כל כך פשוטה שעושים אותה לכל משחק שמקבל פורט HD מהפס2) זאת אפילו לא עבודה של דקה אחת להכניס אותן למשחק. טוב נו אולי כמה דקות אם אין להם מערכת שאוטומטית ממירה את הנתונים של המכונית (סוג מנוע, טורק וכדומה) אבל זאת עדין לא פונקציה. העניין הוא שפליפוני לא שמים את ה800 מכוניות הנוספות האלה וצריכים להשקיע בהן עבודה, פליפוני כנראה רק מסוגלים לעשות את ה400 מכוניות והם דוחפים את ה800 האלה פנימה כדי לא ליפול מהסטנדרטים שהם עוד קבעו בפס2. מה שהכי לא ברור לי זה למה הם לא הולכים למיקור חוץ לעזאזל? T10 עושים את זה והם מפמפמים יותר מכוניות פרימיום מאשר PD שיש להם נסיון של שנים בתחום וכמובן שאין לT10 כלום מהתקציב של PD לדעתי (בכל זאת סדרה שמוכרת 3 מליון לעומת סדרה שמוכרת 12 מליון, משחק שיוצא כל שנתיים לעומת משחק שיוצא פעם ב5 שנים). סוני לא מתביישים להוציא הרבה כסף על משחקים כמו KZ2 שהשמועה אומרת שהוא עלה 60 מליון ואחרי זה הוא מכר בקושי 2 מליון עותקים, אז על GT6 שימכור כנראה מעל ל10 מליון עותקים הם לא ישקיעו את הכסף למיקור חוץ שיעשו לPD עוד 800 מכוניות נוספות? בעצם שיעשו 400 נוספות, שיהיה רק 800 מכוניות פרימיום, מעל ומעבר לא?

הבעיה האמיתית לדעתי יושבת בPD. הם יפנים, יש להם כבוד, אני מנחש שהם פשוט מסרבים לשלוח למיקור חוץ מידול מכוניות. הדבר הכי בסיסי, מיקור חוץ למידול מה שכל אולפן גדול עושה, ו-PD לא עושים את זה כי זה פוגע להם בכבוד או משהו כזה. ותהיו בטוחים שמיקרוסופט תכריז על פורצה 5 עוד יומיים או בE3 ושם יהיו 500 או 600 מכוניות (שכמובן כולן יהיו פרימיום) והן עוד יהיו מכוניות שיצטרכו לעבור מידול ברמה של 720, לא של פס3. מה אני אגיד לכם, PD פשוט יורה לעצמם ברגל כי הם לא מוכנים להתגבר על זה שהיום פשוט לוקח יותר מדי זמן למדל מכונית ושחייבים להעביר חלק מהעבודה של מידול המכוניות לחברה חיצונית אחרת בחיים הם לא יוכלו להכין מספיק מכוניות בשביל לעמוד בסטנדט שלהם ובסוף הם יורדים אפילו נמוך יותר מהסטנדרט שלהם כי הם מפוצצים את המשחק במכוניות סוג ב'.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 19 מאי 2013, 07:15

DrKeo כתב:מה שצריך להבין הוא שאם שמים שם את המכוניות שזה פשוט המודל מהפס2 ולא מוסיפים להן כלום (ובGT5 אפילו הטקסטורות היו זהות שזאת באמת עבודה כל כך פשוטה שעושים אותה לכל משחק שמקבל פורט HD מהפס2) זאת אפילו לא עבודה של דקה אחת להכניס אותן למשחק. טוב נו אולי כמה דקות אם אין להם מערכת שאוטומטית ממירה את הנתונים של המכונית (סוג מנוע, טורק וכדומה) אבל זאת עדין לא פונקציה. העניין הוא שפליפוני לא שמים את ה800 מכוניות הנוספות האלה וצריכים להשקיע בהן עבודה, פליפוני כנראה רק מסוגלים לעשות את ה400 מכוניות והם דוחפים את ה800 האלה פנימה כדי לא ליפול מהסטנדרטים שהם עוד קבעו בפס2. מה שהכי לא ברור לי זה למה הם לא הולכים למיקור חוץ לעזאזל? T10 עושים את זה והם מפמפמים יותר מכוניות פרימיום מאשר PD שיש להם נסיון של שנים בתחום וכמובן שאין לT10 כלום מהתקציב של PD לדעתי (בכל זאת סדרה שמוכרת 3 מליון לעומת סדרה שמוכרת 12 מליון, משחק שיוצא כל שנתיים לעומת משחק שיוצא פעם ב5 שנים). סוני לא מתביישים להוציא הרבה כסף על משחקים כמו KZ2 שהשמועה אומרת שהוא עלה 60 מליון ואחרי זה הוא מכר בקושי 2 מליון עותקים, אז על GT6 שימכור כנראה מעל ל10 מליון עותקים הם לא ישקיעו את הכסף למיקור חוץ שיעשו לPD עוד 800 מכוניות נוספות? בעצם שיעשו 400 נוספות, שיהיה רק 800 מכוניות פרימיום, מעל ומעבר לא?

הבעיה האמיתית לדעתי יושבת בPD. הם יפנים, יש להם כבוד, אני מנחש שהם פשוט מסרבים לשלוח למיקור חוץ מידול מכוניות. הדבר הכי בסיסי, מיקור חוץ למידול מה שכל אולפן גדול עושה, ו-PD לא עושים את זה כי זה פוגע להם בכבוד או משהו כזה. ותהיו בטוחים שמיקרוסופט תכריז על פורצה 5 עוד יומיים או בE3 ושם יהיו 500 או 600 מכוניות (שכמובן כולן יהיו פרימיום) והן עוד יהיו מכוניות שיצטרכו לעבור מידול ברמה של 720, לא של פס3. מה אני אגיד לכם, PD פשוט יורה לעצמם ברגל כי הם לא מוכנים להתגבר על זה שהיום פשוט לוקח יותר מדי זמן למדל מכונית ושחייבים להעביר חלק מהעבודה של מידול המכוניות לחברה חיצונית אחרת בחיים הם לא יוכלו להכין מספיק מכוניות בשביל לעמוד בסטנדט שלהם ובסוף הם יורדים אפילו נמוך יותר מהסטנדרט שלהם כי הם מפוצצים את המשחק במכוניות סוג ב'.

מה שאתה אומר זה נכון. FM5 בטוח יהיה משחק של ה720,מה שכן זה לא שתגיד שפוליפוני צריכים ללכת לאיזה אולפן סוג ג' שאף אחד לא מכיר אלה יכולים בכיף לתת לאבולושין סטודיו לעשות חלק מהעבודה (תכלס היום הסטודיו גדול יותר כי חלק מהאנשים של SCE LIVERPOOL עברו לשם) ככה שזה ממש יכול להיות נחמד. אבל שוב כמו שאמרת לגבי יפנים...לך תבין אותם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2013, 12:01

matangt8 כתב:מה שאתה אומר זה נכון. FM5 בטוח יהיה משחק של ה720,מה שכן זה לא שתגיד שפוליפוני צריכים ללכת לאיזה אולפן סוג ג' שאף אחד לא מכיר אלה יכולים בכיף לתת לאבולושין סטודיו לעשות חלק מהעבודה (תכלס היום הסטודיו גדול יותר כי חלק מהאנשים של SCE LIVERPOOL עברו לשם) ככה שזה ממש יכול להיות נחמד. אבל שוב כמו שאמרת לגבי יפנים...לך תבין אותם.

יש אולפנים שלמים במדינות עניות במזרח שכל מה שהם עושים זה זה להחזיק אלפי אנימטורים ואמנים שלוקחים עבודות קבלן. T10 משלמים לחברות כאלה רק בשביל שימדלו להם מכוניות, ממש עובד קבלן למידול מכוניות שזאת עבודה מאוד פשוטה של מידול מדוייק על ידי אמן. זה לא איזו יצרת אומנות או סגנון אומנותי שיש בו חופש אומנותי אדיר, נותנים לאמן ספק של פורש 911 והוא ממדל פורש 911 וזה הכל. אם PD היו עושים את זה אז הם יכלו לשים בGT כמה מכוניות שרק בא להם תלוי כמה כסף הם רוצים להשקיע. זה מגוחך שהם לא עושים את זה.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 19 מאי 2013, 12:34

DrKeo כתב:יש אולפנים שלמים במדינות עניות במזרח שכל מה שהם עושים זה זה להחזיק אלפי אנימטורים ואמנים שלוקחים עבודות קבלן. T10 משלמים לחברות כאלה רק בשביל שימדלו להם מכוניות, ממש עובד קבלן למידול מכוניות שזאת עבודה מאוד פשוטה של מידול מדוייק על ידי אמן. זה לא איזו יצרת אומנות או סגנון אומנותי שיש בו חופש אומנותי אדיר, נותנים לאמן ספק של פורש 911 והוא ממדל פורש 911 וזה הכל. אם PD היו עושים את זה אז הם יכלו לשים בGT כמה מכוניות שרק בא להם תלוי כמה כסף הם רוצים להשקיע. זה מגוחך שהם לא עושים את זה.

אני מסכים איתך ב100% אבל עכשיו בתכלס,אתה לא תשחק בכל ה1200 מכוניות במשחק. שהיה לי פורצה 4 לא שיחקתי בכל 500 מכוניות שהיו זמינים (למרות שזה היה נחמד לראות את כולם.) עם כבר אולי איזה 100 מכוניות ובטח כולם יהיו פרימיום. לדעתי לא צריך להפוך את כל ה1200 האלה לפרימיום. צריך לעשות נקיון כי מי באמת צריך 34 סוגים שונים של ניסן סקיילין R34! או 15 סוגים של 350Z. במקום זה הייתי רוצה לראות את בוגאטי בפרימיום (והרכב הזה לא נמצא שם ב5!) והייתי רוצה לראות אותם מתאמצים להשיג עוד חברות כמו קוניגזג (לא ממש יודע לרשום את השם של החברה הזאת) ואת של פורשה כי עם TURN 10 יכולים גם PD יכולים. אבל שוןב אלה יפנים וכמו שאמרת כבוד בשבילם זה הכל וזה קצת פוגעה במשחק אבל היי תמיד תקווה שהוא יהיה ארוך יותר וכיף יותר מGT5. :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 25 מאי 2013, 14:03

סרטון חדש של GT6:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 מאי 2013, 09:23

אכן תמוה. מידול רכבים זו גם השקעה לטווח רחוק כי ניתן לייבא את המידולים למשחקים הבאים.

נו, אולי גרסת ה-PS4 יהיה מידול פנים לכולם, או ב-GT7.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 29 מאי 2013, 00:25

למה הגרפיקה שלו כ"כ מסריחה?! בגיימפליי החדש זה נראה זוועה! הסביבות הרחוקות נטולות AA ופירוט בכלל זה הזכיר לי כמה משחקים מה- PS2.
מקווה שהם יתקנו את זה.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 29 מאי 2013, 07:53

Megalomaniac כתב:למה הגרפיקה שלו כ"כ מסריחה?! בגיימפליי החדש זה נראה זוועה! הסביבות הרחוקות נטולות AA ופירוט בכלל זה הזכיר לי כמה משחקים מה- PS2.
מקווה שהם יתקנו את זה.

כי אולי המשחק לא מוכן? אולי כי הסרטון צום OFF SCREEN? אולי אתה פשוט לא מחבב את הסדרה?
בכל מקרה GT6 נראה נהדר והוא כבר לא רואה את GT5 ממטר. ואני משחק עכשיו בGT5 ככה שיש הבדל ענקי במיוחד בתאורה ובתא הנהג של הרכב.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 29 מאי 2013, 22:13

matangt8 כתב:כי אולי המשחק לא מוכן? אולי כי הסרטון צום OFF SCREEN? אולי אתה פשוט לא מחבב את הסדרה?
בכל מקרה GT6 נראה נהדר והוא כבר לא רואה את GT5 ממטר. ואני משחק עכשיו בGT5 ככה שיש הבדל ענקי במיוחד בתאורה ובתא הנהג של הרכב.

הסדרה היא אחלה, אבל המשחק הזה מבחינת גרפיקה כבר תקוע מאחור, וחבל שהם משחררים אותו ל- PS3 בלבד...
אני משחק עכשיו ב- GRID 2 והמשחק הזה נראה כמו משחק של הדור הבא לעומת GT6, אני אמנם משחק אותו ב- PC אבל גם בקונסולות הוא לא רואה אותו.

אגב GT 5 לפי מה שזכור נראה הרבה יותר טוב ממה שרואים בסרטון, בסרטון הוא מפוקסל לגמרי במציאות הוא לא ככה.. אז יכול להיות שהסרטונים מורידים להם את האיכות משמעותית או שזה בגלל שהמוצר לא סופי.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 29 מאי 2013, 23:45

Megalomaniac כתב:

הסדרה היא אחלה, אבל המשחק הזה מבחינת גרפיקה כבר תקוע מאחור, וחבל שהם משחררים אותו ל- PS3 בלבד...
אני משחק עכשיו ב- GRID 2 והמשחק הזה נראה כמו משחק של הדור הבא לעומת GT6, אני אמנם משחק אותו ב- PC אבל גם בקונסולות הוא לא רואה אותו.

אגב GT 5 לפי מה שזכור נראה הרבה יותר טוב ממה שרואים בסרטון, בסרטון הוא מפוקסל לגמרי במציאות הוא לא ככה.. אז יכול להיות שהסרטונים מורידים להם את האיכות משמעותית או שזה בגלל שהמוצר לא סופי.

הסרטון לא מש מייצג את GT5. הוא אכן נראה פי כמה וכמה טוב יותר ממה שרואים בסרטון. בכל מקרה יהיה לך צ'אנס לראות את GT6 בעצמך ביולי ככה שדי מוקדם להותלונן. אגב איך גירד 2? אני שוקל לקנות אותו מאחר ולא שיחקתי בראשון ואני ממש אהבתי את דירט 3.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 30 מאי 2013, 18:27

matangt8 כתב:הסרטון לא מש מייצג את GT5. הוא אכן נראה פי כמה וכמה טוב יותר ממה שרואים בסרטון. בכל מקרה יהיה לך צ'אנס לראות את GT6 בעצמך ביולי ככה שדי מוקדם להותלונן. אגב איך גירד 2? אני שוקל לקנות אותו מאחר ולא שיחקתי בראשון ואני ממש אהבתי את דירט 3.

משחק מצויין.. אמנם אין לו cockpit view שזה חיסרון מאוד גדול אבל הוא משחק מעולה, הם אמנם הפכו אותו לארקיידי יותר אבל הם עשו אותו מצויין ברמה גבוהה מאוד.
השליטה מצויינת לדעתי ויש כמה מצבי משחקים חדשים וטובים. עדיין לא החלטתי אם הוא יותר טוב מהראשון, הם הורידו כמה מצבים שהיו להיט במשחק הראשון לטובת מצבים חדשים, אבל אין ספק שמדובר במשחק מעולה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2013, 18:35

Megalomaniac כתב:
משחק מצויין.. אמנם אין לו cockpit view שזה חיסרון מאוד גדול אבל הוא משחק מעולה, הם אמנם הפכו אותו לארקיידי יותר אבל הם עשו אותו מצויין ברמה גבוהה מאוד.
השליטה מצויינת לדעתי ויש כמה מצבי משחקים חדשים וטובים. עדיין לא החלטתי אם הוא יותר טוב מהראשון, הם הורידו כמה מצבים שהיו להיט במשחק הראשון לטובת מצבים חדשים, אבל אין ספק שמדובר במשחק מעולה.

זה באמת חיסרון מאוד גדול עבורך?
אתה משחק הרבה במירוצים? השתמשת פעם במצב הקוקפיט חוץ מכמה שניות לישורת ארוכה בהקפה?
זה מאוד מרשים גרפית, אבל ממש לא תורם לגיימפליי, אלא להפך. זה חוסם רבע מסך במקרה הטוב.

אני מאוד נהנה מ-גריד2 בינתיים, שיחקתי אצל חבר איזה שעתיים ברצף. אחכה לירידה במחיר ובטח אקנה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 31 מאי 2013, 07:53

Laskin כתב:
זה באמת חיסרון מאוד גדול עבורך?
אתה משחק הרבה במירוצים? השתמשת פעם במצב הקוקפיט חוץ מכמה שניות לישורת ארוכה בהקפה?
זה מאוד מרשים גרפית, אבל ממש לא תורם לגיימפליי, אלא להפך. זה חוסם רבע מסך במקרה הטוב.

אני מאוד נהנה מ-גריד2 בינתיים, שיחקתי אצל חבר איזה שעתיים ברצף. אחכה לירידה במחיר ובטח אקנה

תלוי איזה משחק... בגריד הראשון תמיד השתמשתי בזה כי זאת היתה חוויה אדירה מאוד. מבאס מאוד שאין פה את זה.. יש כמה אתרים שאפילו הורידו לו את הציון בגלל שאין Cockpit View.
אגב לא יודע איפה אתה מתכוון לשחק אותו אבל אם זה ב- PC פיספסת הזדמנות טובה.. אני קניתי מהסטים ב-163 שקל כי היתה הנחה על הפרי אורדר וגם קיבלתי את ה- DLC הראשון חינם... עכשיו הוא עולה יותר וגם ה- DLC צריך לקנות בנפרד.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 12 יוני 2013, 17:16

GT6 נמצא בE3 והוא ממש מקסים. כרגע זה נראה שיש הבדלים כל כך גדולים שלא מאמין שGT5 היה אמור להיות כזה...

תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 18 יוני 2013, 14:32

למי שרוצה יוצא דמו למשחק ב2 ליולי (GT ACADEMY 2013) אז תוכלו לקבל טעימה קטנה מהמשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 02 יולי 2013, 10:26

כל מי שרוצה לנסות את GT6 (אני כן!) יכול להוריד את הדמו שיצא היום בחנות האירופאית/אמריקאית. הדמו לא זמין לישראל אגב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 02 יולי 2013, 13:48

Nigga כתב:יצא כבר להורדה?

כן שיחקתי במשחק. המשחק הזה רואים שהוא לא גמור עדיין. אבל הוא כבר יותר טוב מGT5. בקצרה זה מה שGT5 היה אמור להיות.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 03 יולי 2013, 18:11

שיחקתי בדמו.
אחרי שהתאכזבתי מאוד מ- GT5 אני חושב שהדמו הזה לא רע בכלל, מצויין אפילו.. לדעתי באמת אפשר להגדיר אותו "מה ש- GT5 היה צריך להיות ולא היה".
רק לא הבנתי את עניין השליטה, הגז והברקס זה ב-איקס וריבוע במקום R1 ו-L1, פיספסתי משהו או שאי אפשר לשנות את זה בהגדרות?

בכל מקרה הדמו העלה לי את הציפיות למשחק.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 03 יולי 2013, 18:49

Megalomaniac כתב:שיחקתי בדמו.
אחרי שהתאכזבתי מאוד מ- GT5 אני חושב שהדמו הזה לא רע בכלל, מצויין אפילו.. לדעתי באמת אפשר להגדיר אותו "מה ש- GT5 היה צריך להיות ולא היה".
רק לא הבנתי את עניין השליטה, הגז והברקס זה ב-איקס וריבוע במקום R1 ו-L1, פיספסתי משהו או שאי אפשר לשנות את זה בהגדרות?

בכל מקרה הדמו העלה לי את הציפיות למשחק.

אתה יכול לשנות את המקשים. תלחץ על START ויפתח לך את התפריט של ההגדרות ושם תשנה את המקשים. אבל כן למה זה עדיין X וריבוע :?
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 91 אורחים