Bioshock infinite - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

Re: Bioshock infinite - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Golan » 21 אפריל 2013, 13:46

צ׳אט הספוילרים הזה די מטריד, חחחחח. :lol:

טוב, שכנעתם אותי לשכור את המשחק. מישהו יכול בבקשה לספר לי בקצרה אודות העלילות של המשחקים הקודמים בסדרה?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 אפריל 2013, 15:14

GolanBerlin כתב:צ׳אט הספוילרים הזה די מטריד, חחחחח. :lol:

טוב, שכנעתם אותי לשכור את המשחק. מישהו יכול בבקשה לספר לי בקצרה אודות העלילות של המשחקים הקודמים בסדרה?

אפשר לשחק בביושוק אינפיניט גם בלי להכיר אותם. אבל לפחות הראשון הוא משחק חובה, אז למה שלא פשוט תשחק בהם גם? ואם אתה לא מעוניין אז למה לא פשוט תטרח לחפש את תקציר העלילה בויקיפדיה או משהו?

vorse3 כתב:
ספויילר: הצג
בדיוק כמו שבמימד מסויים היה בוקר שהצטרף למרד של הVOX ומת במהלכו ככה במימד שלנו הוא פגש את אליזבת המבוגרת והצליח בסופו של דבר להרוג את קומסטאק סופית. 'הקבוע' שהיה משותף לכל הבוקרים לפני שלנו זה שכולם נכשלו, אבל הדרך שבה הם נכשלו הייתה שונה אצל כל אחד אחר כמו גם ההשלכות של המוות שלהם. אני חושב שהיה גם בוקר אחד לדוגמא שמת כבר בכניסה למגדלור בתחילת המשחק.

לגבי המגדלור:
יכול להיות שבוקר כלשהו מת בכניסה למגדלור, אבל מי שאנחנו רואים מת ומכוסה בתחילת המשחק זה השומר במגדלור שהלטוסים הרגו - הוא קיבל הנחיה מקומסטוק לעצור את בוקר עצמו ולכן הם הורידו אותו מהמשוואה כדי שבוקר לא יתקל בו.
מה שיפה הוא שהם גם משתמשים בו כדי להפחיד את בוקר (ואותך כשחקן). על הגופה כתוב do not dissapoint us ויחד עם זה שמפמפמים לך כל הזמן bring back the girl זה יוצר את הרושם שהחיים שלך יהיו בסכנה אם לא תחזיר אותה

DrKeo כתב:
ההטבלה השמידה את כל הבוקרים והקומסטוקים, מה שקרה בסוף הוא שהשורש של העץ נגדע בנקודת הפיצול הראשונית ולכן כל הבוקרים והקומסטוקים בכל העולמות האפשריים מתו בהטבלה הזאת. זה השורש של העץ פיצולים לכל הפרמוטציות שאליזבת׳ הראתה, אין קומסטוק או בוקר ששרדו בשום יקום.

לגבי ההטבלה:
נתון לפרשנות, אבל לפחות לפי הסיום אחרי הקרדיטים היא בעצם לא הרגה את בוקר(/ים) שלא בוחר לעבור את ההטבלה. ההטבלה עצמה היא כנראה קבוע שכל היקומים עוברים דרכו, אבל אליזבת מטביעה את בוקר רק אחרי נקודת הפיצול עצמה: הוא קודם אומר שהוא מסכים להטבלה ורק אז היא הורגת אותו. כמו שאני רואה את זה, זה בעצם גודע רק את העץ שבו קומסטוק "נולד מחדש" מאחר ובכל היקומים בהם בוקר לא בוחר לעבור את ההטבלה הוא גם לא מוטבע למוות.

DrKeo כתב:
זה שאליזבת' לקחה אותו לעתיד הציל אותו מציפור שיר כי הוא לא נתקל בה כלל, וכך היא החזירה אותו אחרי המקום שבו ציפור שיר הייתה אמורה להרוג אותו כדי שהוא יגיע ויציל את אליזבת'. אפשר להסתכל על זה בצורה הכי פשוט כך, אליזבת' מהעתיד הקפיצה את בוקר כמה מאות מטרים קדימה בכדי שיפספס את הקרב עם ציפור שיר שהוא קבוע, קבוע שבו בוקר תמיד מת.

לגבי סונגבירד:
זה נתון לפרשנות אבל אני לא בטוח לגבי זה שהיא הקפיצה אותו קדימה. אנחנו לא יודעים איפה בוקר היה אמור להיתקל בסונגבירד בפועל, אלא רק שזה קבוע של העולם: בוקר לא יכול לנצח את סונגבירד.
יכול מאד להיות שבוקר מצליח לשחרר את אליזבת אבל נתקל בסונגבירד בדיוק איפה שהוא נתקל בו ביקום שאנחנו נמצאים בו: על הספינה של קומסטוק. אבל בלי העזרה מאליזבת המבוגרת שכבר ראתה את הכל ואומרת לבוקר להעביר לאליזבת הצעירה את המילה CAGE, הם לא יודעים איך אפשר לשלוט על סונגבירד ולכן באיזשהו שלב סונגבירד יהרוג את בוקר. ה-CAGE הזה אגב היה גם רד הרינג מעולה במשחק: זה מונח לך מול העיניים, אבל בגלל שמשחקים איתך על כל הקטע הזה של הבחירה חסרת המשמעות בין התמונה של הכלוב לתמונה של הציפור (רפרנס מעולה לסרט יוקרה אגב) אתה בכלל לא חושב בכיוון של תווי נגינה - או לפחות אני לא חשבתי בכיוון. הרבה זמן לא שיחקתי בLoom...

בגדול, מה שיפה במשחק הוא שכמעט כל דבר שם הוא עם משמעות או רפרנס למשהו מהעולם שלנו - ולא רק לתרבות פופלארית (למשל הרפרנס עם השם שלך ל-Bryce Dewitt). אבל זה גם יוצר בתורו הרבה פרשנויות שהם wishful thinking מוטעים: בניגוד למשל לתמונה ששפירא הביא, הvox populi במשחק למשל לא טוענים שהם מייצגים את אלוהים אלא רק את "העם".

אה: ובעעעעעע. כל הספויילרים האלו יחד עם כל הציטוטים האלו פשוט לא הולך ביחד. אולי כבר נעביר את כל זה לדיון ספויילרים יעודי?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2013, 17:12

swym כתב:אפשר לשחק בביושוק אינפיניט גם בלי להכיר אותם. אבל לפחות הראשון הוא משחק חובה, אז למה שלא פשוט תשחק בהם גם? ואם אתה לא מעוניין אז למה לא פשוט תטרח לחפש את תקציר העלילה בויקיפדיה או משהו?

לגבי המגדלור:
יכול להיות שבוקר כלשהו מת בכניסה למגדלור, אבל מי שאנחנו רואים מת ומכוסה בתחילת המשחק זה השומר במגדלור שהלטוסים הרגו - הוא קיבל הנחיה מקומסטוק לעצור את בוקר עצמו ולכן הם הורידו אותו מהמשוואה כדי שבוקר לא יתקל בו.
מה שיפה הוא שהם גם משתמשים בו כדי להפחיד את בוקר (ואותך כשחקן). על הגופה כתוב do not dissapoint us ויחד עם זה שמפמפמים לך כל הזמן bring back the girl זה יוצר את הרושם שהחיים שלך יהיו בסכנה אם לא תחזיר אותה

לגבי ההטבלה:
נתון לפרשנות, אבל לפחות לפי הסיום אחרי הקרדיטים היא בעצם לא הרגה את בוקר(/ים) שלא בוחר לעבור את ההטבלה. ההטבלה עצמה היא כנראה קבוע שכל היקומים עוברים דרכו, אבל אליזבת מטביעה את בוקר רק אחרי נקודת הפיצול עצמה: הוא קודם אומר שהוא מסכים להטבלה ורק אז היא הורגת אותו. כמו שאני רואה את זה, זה בעצם גודע רק את העץ שבו קומסטוק "נולד מחדש" מאחר ובכל היקומים בהם בוקר לא בוחר לעבור את ההטבלה הוא גם לא מוטבע למוות.

לגבי סונגבירד:
זה נתון לפרשנות אבל אני לא בטוח לגבי זה שהיא הקפיצה אותו קדימה. אנחנו לא יודעים איפה בוקר היה אמור להיתקל בסונגבירד בפועל, אלא רק שזה קבוע של העולם: בוקר לא יכול לנצח את סונגבירד.
יכול מאד להיות שבוקר מצליח לשחרר את אליזבת אבל נתקל בסונגבירד בדיוק איפה שהוא נתקל בו ביקום שאנחנו נמצאים בו: על הספינה של קומסטוק. אבל בלי העזרה מאליזבת המבוגרת שכבר ראתה את הכל ואומרת לבוקר להעביר לאליזבת הצעירה את המילה CAGE, הם לא יודעים איך אפשר לשלוט על סונגבירד ולכן באיזשהו שלב סונגבירד יהרוג את בוקר. ה-CAGE הזה אגב היה גם רד הרינג מעולה במשחק: זה מונח לך מול העיניים, אבל בגלל שמשחקים איתך על כל הקטע הזה של הבחירה חסרת המשמעות בין התמונה של הכלוב לתמונה של הציפור (רפרנס מעולה לסרט יוקרה אגב) אתה בכלל לא חושב בכיוון של תווי נגינה - או לפחות אני לא חשבתי בכיוון. הרבה זמן לא שיחקתי בLoom...

בגדול, מה שיפה במשחק הוא שכמעט כל דבר שם הוא עם משמעות או רפרנס למשהו מהעולם שלנו - ולא רק לתרבות פופלארית (למשל הרפרנס עם השם שלך ל-Bryce Dewitt). אבל זה גם יוצר בתורו הרבה פרשנויות שהם wishful thinking מוטעים: בניגוד למשל לתמונה ששפירא הביא, הvox populi במשחק למשל לא טוענים שהם מייצגים את אלוהים אלא רק את "העם".

אה: ובעעעעעע. כל הספויילרים האלו יחד עם כל הציטוטים האלו פשוט לא הולך ביחד. אולי כבר נעביר את כל זה לדיון ספויילרים יעודי?

אני מקווה שלא אכפת לך, תיקנתי לך את הטאג ספויילר כדי שלא יהיו תאונות :)
הקטע בסיום אחרי הכתוביות, הוא מתרחש בדיוק ביום שבו בוקר מוסר את אליזבת' לאחים לושס . כלומר זה יכול להיות סתם סוג של פלאשבק לעורר רגשות או זכרונות, זה לא אומר שהקטע הזה בכלל מאותו טיים ליין אפילו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 אפריל 2013, 18:27

נדב, אבל למה להם לעשות את זה (מעבר לעוד רפרנס לעוד סרט של נולאן)? כל שאר הדברים מסתדרים יופי, וגם הנקודה הזו בעצם רק מספקת עוד גיבוי למה שקורה בפועל קודם - לא עליה ביססתי את הטענה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2013, 19:42

swym כתב:נדב, אבל למה להם לעשות את זה (מעבר לעוד רפרנס לעוד סרט של נולאן)? כל שאר הדברים מסתדרים יופי, וגם הנקודה הזו בעצם רק מספקת עוד גיבוי למה שקורה בפועל קודם - לא עליה ביססתי את הטענה

אבל אם כל האליזבת' שנצלו הלכו להטביע את כל הבוקרים שהסכימו להטבלה בלבד, למה הן הרגו אותך? הרי אתה בוקר שסרב להטבלה. המשחק מרמז שהן רוצות להרוג את כל הבוקרים בנקודת ההטבלה, לאו דווקא רק את אלה שבחרו בהטבלה אלה את כולם.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 22:13

מישהו יכול בבקשה לספר לי בקצרה אודות העלילה של ביושוק 1+2? אין לי כח כל כך לקרוא בויקיפדיה האנגלית על העלילות.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 23 אפריל 2013, 22:35

שמע, אם האנגלית שלך לא ברמה של לקרוא בוויקיפדיה על ביושוק בלי להתעייף אז אל תשחק במשחק, כי אז תפספס את העלילה ולא תהנה.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 22:37

ששון כתב:שמע, אם האנגלית שלך לא ברמה של לקרוא בוויקיפדיה על ביושוק בלי להתעייף אז אל תשחק במשחק, כי אז תפספס את העלילה ולא תהנה.

נו, לא התכוונתי לעייפות כזאת. :lol: וודאי שהאנגלית שלי היא טובה, עובדה שאני 5 יחידות באנגלית ואני מבין את כל העלילות של כל המשחקים. לא אמרתי שהאנגלית שלי גרועה. פשוט אמרתי שאין לי כח להתחיל לחפש עכשיו בויקיפדיה את ההסברים באנגלית על העלילות.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 23 אפריל 2013, 22:41

הנה, חיפשתי בשבילך:
http://en.wikipedia.org/wiki/BioShock#Story

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 22:42

ששון כתב:הנה, חיפשתי בשבילך:
http://en.wikipedia.org/wiki/BioShock#Story

טוב, אם אתה מתעקש. 8-)

תגיד, סיימת את המשחק? ומה ה-PSN שלך באמת?

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 24 אפריל 2013, 14:37

DrKeo כתב:
אבל אם כל האליזבת' שנצלו הלכו להטביע את כל הבוקרים שהסכימו להטבלה בלבד, למה הן הרגו אותך? הרי אתה בוקר שסרב להטבלה. המשחק מרמז שהן רוצות להרוג את כל הבוקרים בנקודת ההטבלה, לאו דווקא רק את אלה שבחרו בהטבלה אלה את כולם.

אני גם חושב שאליזבת'(יות ;) ) בחרו להרוג רק את הבוקרים שעברו את ההטבלה מכוון שממש לפני הכתביות רואים שכל האליזבת' שהיו שם נעלמו ורק האנה נשארו. ואם אין בוקר, אין אנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2013, 22:23

vorse3 כתב:
אני גם חושב שאליזבת'(יות ;) ) בחרו להרוג רק את הבוקרים שעברו את ההטבלה מכוון שממש לפני הכתביות רואים שכל האליזבת' שהיו שם נעלמו ורק האנה נשארו. ואם אין בוקר, אין אנה.

אבל כל האנות הפכו לאליזבת׳יות, אין כזה דבר אנה שנשארת אנה. אם כל האליזבת׳יות היו הופכות לאנות (מה שזה לא אומר, לא ברור לי איך מבדילים בין אליזבת׳ לאנה) אז התאוריה הייתה עומדת. ושוב, אם הרגו רק את הבוקרים המוטבלים אז למה הרגו אותך? לא רק שלא הוטבלת, היית הבוקר הכי בוקרי מכולם :)

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 25 אפריל 2013, 01:04

מי אמר שבכל מימד בלי הטבלה בוקר מכר את אנה לקומסטוק?

האמת שהגעתי לאיזה פתרון שנראה לי ממש טוב כמה ימים אחרי שסיימתי את המשחק, אבל עכשיו שכחתי מה הוא היה בדיוק וזה שוב פעם מתבלגן לי. דיי מבאס כי עכשיו זה שוב יחזור להטריד אותי :roll: .
נערך לאחרונה על ידי vorse3 ב 25 אפריל 2013, 01:12, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אפריל 2013, 01:12

vorse3 כתב:
מי אמר שבכל יקום בלי הטבלה בוקר מכר את אנה לקומסטוק?

האמת שהגעתי לאיזה פתרון שנראה לי ממש טוב כמה ימים אחרי שסיימתי את המשחק, אבל עכשיו שכחתי מה הוא היה בדיוק וזה שוב פעם מתבלגן לי. דיי מבאס כי עכשיו זה שוב יחזור להטריד אותי :roll: .

Damn you Ken Levine!

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 25 אפריל 2013, 14:54

DrKeo כתב:

זו באמת השאלה הפתוחה היחידה שנשארה לי מהמשחק: אליזבת מחזירה אותך לנקודת זמן שבה המטביל שואל אותך אם אתה מוכן להיוולד מחדש, ואתה מת רק אחרי שאתה מוטבל בפועל. אבל אז השאלה הגדולה היא האם זה "אתה-אתה" שעברת כבר בין כל היקומים האלו (ואז איפה בעצם הבוקר המקורי של העולם הזה?) או שפתאום אנחנו כבר משחקים בוקר אחר (ואז אין הסבר איך זה קורה, או איך הבוקר האחר מבין שהוא שניהם)
ובלי קרה, ואחרי שאתה מת תשים לב שחלק מהאליזבתיות נעלמות - אבל אחת בעצם נשארת. זה אומר שעדיין יש בוקר אחד (לפחות) איפשהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אפריל 2013, 19:29

swym כתב:
זו באמת השאלה הפתוחה היחידה שנשארה לי מהמשחק: אליזבת מחזירה אותך לנקודת זמן שבה המטביל שואל אותך אם אתה מוכן להיוולד מחדש, ואתה מת רק אחרי שאתה מוטבל בפועל. אבל אז השאלה הגדולה היא האם זה "אתה-אתה" שעברת כבר בין כל היקומים האלו (ואז איפה בעצם הבוקר המקורי של העולם הזה?) או שפתאום אנחנו כבר משחקים בוקר אחר (ואז אין הסבר איך זה קורה, או איך הבוקר האחר מבין שהוא שניהם)
ובלי קרה, ואחרי שאתה מת תשים לב שחלק מהאליזבתיות נעלמות - אבל אחת בעצם נשארת. זה אומר שעדיין יש בוקר אחד (לפחות) איפשהו.

יש בעיתיות מאוד כללית בכל הנושא הזה כי בתאוריה כל בוקר שמוטבע צריך להעלים אליזבת' אחת וכל קומסטוק שמוטבע אמור להפוך "אליזבת'" אחת ל"אנה" ולא את כל האליזבת'יות. אולי זה כן מסתדר כי אם מוטבע קומסטוק, אנה לעולם לא נחטפת ולכן לא מקבלת את הכוח לעבור בין מימדים ולכן לא תוכל להיות נוכחת בהטבלה שלך. אבל מאחר והחוקיות לא ברורה עד הסוף אי אפשר לנחש מה הולך שם בדיוק.

כל הסיום וההטבלה הראשונה שאתה מגיע אליה לא ברור כי עד עכשיו כל הקרעים פשוט העבירו אותך למקומות שונים (מרחב או זמן) ועכשיו הקרע כאילו העביר אותך לתוך הגוף של עצמך בתקופת זמן אחרת. זה לא יכול להיות בוקר אחר כי אתה ממשיך את הדיאלוג שלך עם אליזבת'. בכלליות מדובר בסצנה די סוריאליסטית ואני חושב שהרבה ממנה זה יותר סמליות ופחות עניינים של יקומים ומסע בזמן.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אפריל 2013, 23:55

הראש שלי. הוא התפוצץ. הוא מתפוצץ. הוא יתפוצץ. :shock:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אפריל 2013, 01:19

Nucleus_Dawn כתב:הראש שלי. הוא התפוצץ. הוא מתפוצץ. הוא יתפוצץ. :shock:

אני מנחש שסיימת...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 אפריל 2013, 01:37

DrKeo כתב:אני מנחש שסיימת...

אכן.

וואו, איזה סיום נהדר. לקח לי 15 שעות לסיים אותו וב10 השעות הראשונות, לא כל כך נהניתי ממנו. מערכת הקרב במשחק באמת לא מוצלחת כל כך, אבל בחמשת השעות האחרונות, הכל התחבר יותר טוב והתחלתי להנות גם מהקרבות עצמם ולא רק מעולם המשחק.

הסוף פשוט מאוד לא יאומן. כל הכבוד לקן לווין :)

אני מאוד אוהב את זה שהסוף פתוח. אנחנו אלו שצריכים להחליט אם אליזבת' האחרונה עוד שם או שגם היא נעלמה. גם הסרטון שאחרי הקרדיטס קצת בילבל, כי נראה כאילו מה שהשתנה זה שדוויט לא וויתר על אנה והוא מגדל אותה כבת שלו.
האם עדין יש לה את הכוחות האלה, או שזו תוצאה של המעבר לעולם אחר שגרמה לה להיות כל כך חזקה.
זה קצת כמו אשתו של קומסטוק, שזה שבעצם משכו אותה מעולם אחר, גרם לה לקבל כוחות אדירים.

העובדה שבסופו של דבר קומסטוק התגלה כאב אוהב, שמתייסר בגלל שהוא איבד את הבת שלו ואז, למעשה, גורם לעצמו את הכאב ע"י זה שהוא גונב לעצמו-אחר של הבת היתה שוק לא קטן. הוא הוצג בכל המשחק כסתם עוד פנאט דתי גזען, אבל מסתבר שהיה הרבה יותר מזה ברקע.

כשהחזירו אותנו לכמה רגעים לרפטור, זה היה פשוט מאוד אדיר. אני כמעט מרגיש שביושוק פותח אך ורק בשביל ההתרגשות של הקטע הזה בסיום של אינפיניט. אהבתי גם את התגובה של דוויט לרפטור: "עיר מתחת לאוקיינוס? מגוחך!".
ותמיד יש מגדלור. אני כבר מחכה למגדלור הבא שקן לוויין יגרום לי לבקר.

משחק פשוט מאוד מדהים. אני מבין את כל ההתלהבות ממנו ואני מבין גם למה אמרת לי שהוא הפך למשחק האהוב עליך בכל הזמנים. פשוט וואו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אפריל 2013, 02:06

Nucleus_Dawn כתב:
אכן.

וואו, איזה סיום נהדר. לקח לי 15 שעות לסיים אותו וב10 השעות הראשונות, לא כל כך נהניתי ממנו. מערכת הקרב במשחק באמת לא מוצלחת כל כך, אבל בחמשת השעות האחרונות, הכל התחבר יותר טוב והתחלתי להנות גם מהקרבות עצמם ולא רק מעולם המשחק.

הסוף פשוט מאוד לא יאומן. כל הכבוד לקן לווין :)

אני מאוד אוהב את זה שהסוף פתוח. אנחנו אלו שצריכים להחליט אם אליזבת' האחרונה עוד שם או שגם היא נעלמה. גם הסרטון שאחרי הקרדיטס קצת בילבל, כי נראה כאילו מה שהשתנה זה שדוויט לא וויתר על אנה והוא מגדל אותה כבת שלו.
האם עדין יש לה את הכוחות האלה, או שזו תוצאה של המעבר לעולם אחר שגרמה לה להיות כל כך חזקה.
זה קצת כמו אשתו של קומסטוק, שזה שבעצם משכו אותה מעולם אחר, גרם לה לקבל כוחות אדירים.

העובדה שבסופו של דבר קומסטוק התגלה כאב אוהב, שמתייסר בגלל שהוא איבד את הבת שלו ואז, למעשה, גורם לעצמו את הכאב ע"י זה שהוא גונב לעצמו-אחר של הבת היתה שוק לא קטן. הוא הוצג בכל המשחק כסתם עוד פנאט דתי גזען, אבל מסתבר שהיה הרבה יותר מזה ברקע.

כשהחזירו אותנו לכמה רגעים לרפטור, זה היה פשוט מאוד אדיר. אני כמעט מרגיש שביושוק פותח אך ורק בשביל ההתרגשות של הקטע הזה בסיום של אינפיניט. אהבתי גם את התגובה של דוויט לרפטור: "עיר מתחת לאוקיינוס? מגוחך!".
ותמיד יש מגדלור. אני כבר מחכה למגדלור הבא שקן לוויין יגרום לי לבקר.

משחק פשוט מאוד מדהים. אני מבין את כל ההתלהבות ממנו ואני מבין גם למה אמרת לי שהוא הפך למשחק האהוב עליך בכל הזמנים. פשוט וואו.

1) הסצנה אחרי הכתוביות היא בדיוק מתרחשת ביום שבו בוקר מוסר את אליזבת' לקומסטוק כך שאי אפשר לדעת כלום מהסצנה הזאת פחות או יותר
2) קומסטוק היה עקר בגלל המכשיר של לושס, לפי זכרוני לא היו לו בכלל ילדים והוא גם לא יכל להביא ילדים
3) הכוחות של אליזבת' אכן נגרמו מזה שהיא הייתה בשני עולמות בו בזמן
4) הקיום של ראפצ'ר מתחת לאוקינוס הוא לא מגוחך, הקיים של אפצ'ר מחוץ לאוקיאנוס הוא מגוחך ;)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 אפריל 2013, 08:39

DrKeo כתב:
1) הסצנה אחרי הכתוביות היא בדיוק מתרחשת ביום שבו בוקר מוסר את אליזבת' לקומסטוק כך שאי אפשר לדעת כלום מהסצנה הזאת פחות או יותר
2) קומסטוק היה עקר בגלל המכשיר של לושס, לפי זכרוני לא היו לו בכלל ילדים והוא גם לא יכל להביא ילדים
3) הכוחות של אליזבת' אכן נגרמו מזה שהיא הייתה בשני עולמות בו בזמן
4) הקיום של ראפצ'ר מתחת לאוקינוס הוא לא מגוחך, הקיים של אפצ'ר מחוץ לאוקיאנוס הוא מגוחך ;)

1) אני חושב שזה נתון לפרשנות. יכול להיות שמראים לנו את ההתחלה של בוקר לוויט שחיי חיים טובים ומגדל את הבת שלו בעצמו.
2) אני לא חושב שזה מקריות שהוא בחר דווקא בבת של דוויט/עצמו. אם הבנתי נכון, הוא באמת עקר, אבל הוא הפך לכזה רק אחרי כל הסיפור עם אנה וגם הלידה מחדש שלו כזכראי היתה אחרי שהוא התייסר מכך שהוא איבד את הבת שלו.
3) אני מקווה שזה אומר שבמציאות שאחרי הקרדיטס היא תוכל לחיות חיים נורמליים ושלווים, (עד מלחמות העולם).
4) indeed.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 28 אפריל 2013, 15:04

אנה נולדה אחרי שבוקר הלך לעשות הטבלה והתחרט. קומסטק הוא תוצר של בוקר שעשה הטבלה ולא בוקר שאיבד את הבת שלו. הסיבה שבגינה הוא עקר היא המסעות בזמן ומימדים שהוא השתתף בהם. שהוא רצה להביא ילד הוא כבר לא יכל ולכן הוא הולך למימד אחר בו הוא בוקר וקונה ממנו את הילדה. חתיכה מהזרת של אנה נשארת במימד של בוקר וזה מה שנותן לה את היכולת העל טבעיות שלה. אם אין קומסטק אף אחד לא יקנה ממנו את אנה כדי לסגור את החוב והיא תגדל בבית בלי אמא, אבא אלכוהליסט, שקוע בחובות ומכור להימורים... לא בטוח מה עדיף כבר :mrgreen:.

אגב, משהו מעניין בקשר לאשתו של קומסטק- באחד מהווקספונים אם אני לא טועה אנחנו לומדים שקומסטק הרג אותה בגלל שהיא כמובן ידעה שאליזבת' היא לא הבת שלו. אשתו של בוקר נפטרה בזמן שהיא ילדה את מי אנה, שתהפוך להיות אליזבת', שהיא כאמר הייתה בסופו של דבר הסיבה למוות של לידי קומסטק. נחמד.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 אפריל 2013, 15:54

vorse3 כתב:
אנה נולדה אחרי שבוקר הלך לעשות הטבלה והתחרט. קומסטק הוא תוצר של בוקר שעשה הטבלה ולא בוקר שאיבד את הבת שלו. הסיבה שבגינה הוא עקר היא המסעות בזמן ומימדים שהוא השתתף בהם. שהוא רצה להביא ילד הוא כבר לא יכל ולכן הוא הולך למימד אחר בו הוא בוקר וקונה ממנו את הילדה. חתיכה מהזרת של אנה נשארת במימד של בוקר וזה מה שנותן לה את היכולת העל טבעיות שלה. אם אין קומסטק אף אחד לא יקנה ממנו את אנה כדי לסגור את החוב והיא תגדל בבית בלי אמא, אבא אלכוהליסט, שקוע בחובות ומכור להימורים... לא בטוח מה עדיף כבר :mrgreen:.

אגב, משהו מעניין בקשר לאשתו של קומסטק- באחד מהווקספונים אם אני לא טועה אנחנו לומדים שקומסטק הרג אותה בגלל שהיא כמובן ידעה שאליזבת' היא לא הבת שלו. אשתו של בוקר נפטרה בזמן שהיא ילדה את מי אנה, שתהפוך להיות אליזבת', שהיא כאמר הייתה בסופו של דבר הסיבה למוות של לידי קומסטק. נחמד.

איפה נאמר שאנה נולדה לפני/אחרי ההטבלה? אני חושב שזה עוד משהו שנתון לפרשנות אישית, אבל נראה לי הגיוני שאת ההטבלה הוא יעשה אחרי שאנה נולדה, כאשר זה יקרה בתגובה לזה שהיא איבד את הבת שלו, או בתגובה לאורח החיים הלא בדיוק מוסרי שלו.
בכל מקרה, האפשרות שלך סבירה באותה המידה, לדעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 28 אפריל 2013, 16:45

את ההטבלה הוא הלך לעשות אחרי הקרב, או יותר נכון הטבח בWounded Knee. זה הגיוני גם מהבחינה שאני יודעים בוודאות שקומסטק היה עקר ולא יכל להביא ילדים וזאת הסיבה שבגינה הוא לקח את אנה. קשה לי להאמין שקן לויין כיוון לתאוריה שלך, כי היא לא ממש מסתדרת עם הקו שהוא לקח בנושא הזה של מעבר בין זמנים ומימדים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 אפריל 2013, 17:00

vorse3 כתב:
את ההטבלה הוא הלך לעשות אחרי הקרב, או יותר נכון הטבח בWounded Knee. זה הגיוני גם מהבחינה שאני יודעים בוודאות שקומסטק היה עקר ולא יכל להביא ילדים וזאת הסיבה שבגינה הוא לקח את אנה. קשה לי להאמין שקן לויין כיוון לתאוריה שלך, כי היא לא ממש מסתדרת עם הקו שהוא לקח בנושא הזה של מעבר בין זמנים ומימדים.

אהה... זה נכון. זה באמת היה אחרי הקרב, אז הגיוני יותר שאנה נולדה אחרי ההטבלה ולא לפניה.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 96 אורחים