Bioshock infinite - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Bioshock infinite - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2014, 15:53

אני בדיוק באמצע הDLC השני, אני אתן את שני הסנט שלי אז :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2014, 09:48

אני לקראת הסוף של הDLC, ואו התוספים האלה ממש מדהימים. יש פה תוכן של בערך חצי ביושוק אינפנט, ולחשוב שקניתי את זה חדש ב13$ זה מחיר כמעט בזוי. אני מופתע שהם לא ארזו את זה בקופסת ריטייל ומכרו ב40$ כמו שבליזארד עושים כי יש שם תוכן ברמת הרחבה של בליזארד. נכון, יש אזורים שממוחזרים מביושוק אינפנט אבל מתרחשים בחתכי זמן שונים או במסלולים שונים אבל בכל חבילת הרחבה יש מחזור של התוכן מהמשחק המקורי בשביל לחסוך זמן וכסף. באמת ואו בנתיים, אני חושב שאני ממש בסוף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2014, 19:45

נו, סיים כבר! וגם את חניבעל... :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2014, 13:13

Laskin כתב:נו, סיים כבר! וגם את חניבעל... :P

היום!
הלכתי אתמול לשכנים ולמסעדה אז חזרתי עייף :)
ספויילר: הצג
כבר חזרתי לרפצ'ר שוב ואנדרו ראיין שלח עלי גלים של אוייבים במסעדה של סושונג, אני מנחש שאני ממש דקות מהסוף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2014, 21:24

אוי, כיף לך.
לדבר עם אנשים שלא סיימו את BIOSHOCK מזכיר לי שיחות עם אנשים שלא ראו THE WIRE. אתם כאילו עדיין בתוך המטריקס ;)
#גיימריםמתנשאיםועילאיים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2014, 13:23

Laskin כתב:אוי, כיף לך.
לדבר עם אנשים שלא סיימו את BIOSHOCK מזכיר לי שיחות עם אנשים שלא ראו THE WIRE. אתם כאילו עדיין בתוך המטריקס ;)
#גיימריםמתנשאיםועילאיים

גם אני הייתי במצב הזה כשגמרתי את אינפנט בזמנו :)
#גיימריםמתנשאיםועילאיים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2014, 21:27

וגם אחרי ביושוק הראשון, ואחרי כל פרק של GOT...
ותסיים גם את חניבעל, זה לא פחות חשוב!

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 28 מאי 2014, 13:31

לא ראיתי the wire :oops:
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2014, 21:47

swiss-the-engine כתב:לא ראיתי the wire :oops:

לך תשיג איכשהו באיכות הכי טובה שתמצא (ספוילר - היא לא תהיה גבוהה במיוחד... ההחלטה הכי נוראית בהסטוריית הטלויזיה) ותראה הכל במהרה.
אין סדרה טובה ורצינית יותר.
והעונה השנייה, זה לגמרי מה שקורא פה בנמלים, אחד לאחד. רק פחות אלים :P כך שזה גם אקטואלי :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 28 מאי 2014, 14:07

חבר הביא לי לפני כמה חודשים באיכות סבירה (שזה איך נאמר.... לא משהו) והתחלתי לראות... ראיתי רק 3 פרקים ולא נשאבתי ובזמנו ראיתי את העונה החדשה של בית הקלפים ופתאום בלי קשר היה בא לי לראות פרקים של אוז :) אבל כן... צריך לראות... בכל זאת הסדרה עם הציון הכי גבוהה בIMDB.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2014, 02:57

סיימתי את המשחק, אני פחות או יותר מסכים עם גיא. היה פשוט מדהים, הסיום היה קצת low note בשבילי רק בגלל שבכל מקום נפחו אותו אבל אם לא הייתי בא עם ציפיות הוא היה פשוט מעולה. לא היה איזה טוויסט מטורף אבל כן היה מרגש לראות את ג׳ק במטוס. גם הקטע הקצרצר בסוף הכתוביות שרואים את הזנב של המטוס שוקע מול הרקע של ראפצ׳ר נגע לי בכמה מיתרים בלב :)

ממש קשה לטעון שביושוק היא לא הטרילוגיה (אם נניח נקרא לdlc הכפול ביושוק 3 :)) העלילתית הטובה ביותר בעולם משחקי הוידאו. פשוט אין שום דבר שמתקרב לשבריר ממה שהולך בסדרה הזאת מבחינת עומק סיפורי. מהקונספטים הפילוסופים של הערים עצמם, דרך פיתוח הדמויות, הרמה של הטקסטים, ועד הטוויסטים שאתה אף פעם לא מצליח לנחש. ממש אומנות, הייתי לוקח ביושוק 4 על כל סרט קולנוע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2014, 11:37

לגמרי.
המשחק עם העלילה הכי טובה.
חייבים לעשות טרילוגיה קולנועית, וג'יימס קמרון צריך לעשות אותה :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 מאי 2014, 13:07

Laskin כתב:לגמרי.

לך תראה פרינג'.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 מאי 2014, 13:16

Laskin כתב:לגמרי.

חס וחלילה. כל הטוויסטים הכי חשובים והכי אפקטיביים עובדים רק בזכות העובדה שאלו משחקים.
בכל מדיום אחר, האימפקט היה הרבה פחות משמעותי, לפי דעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 מאי 2014, 13:22

Death_119 כתב:לך תראה פרינג'.

מה?!
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 29 מאי 2014, 14:03

DrKeo כתב:ממש קשה לטעון שביושוק היא לא הטרילוגיה (אם נניח נקרא לdlc הכפול ביושוק 3 :)) העלילתית הטובה ביותר בעולם משחקי הוידאו. פשוט אין שום דבר שמתקרב לשבריר ממה שהולך בסדרה הזאת מבחינת עומק סיפורי. מהקונספטים הפילוסופים של הערים עצמם, דרך פיתוח הדמויות, הרמה של הטקסטים, ועד הטוויסטים שאתה אף פעם לא מצליח לנחש.

מסכים בהחלט. והאבסורד הוא שלמרות שאני רוצה לנסות אותו, עדיין לא שיחקתי בביושוק 2 שכנראה לא נחשב חלק מה"טרילוגיה" הזו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2014, 14:05

כן, איפה פרינג' קשור ועל מה אתה מדבר לעזאזל? :)
שחר, אני לא מסכים. תסריטאי טוב יכול להפוך את זה לטרילוגיה מושלמת, ובמאי טוב יכול להפוך את התסריט הזה ליצירת מופת, אם המפיק יקבל מספיק תקציב :)
נתחיל להציע רעיונות לשחקנים?
אני מוכן לשים את יו ג'קמן בתפקיד בוקר, את נטלי פורטמן בתור אליזבת', ג'וני דפ בתור אנדרו ראיין, בנדיקט מהשמו בתור "אטלס", את "האחיות הקטנות" תשחק אמה סטון שילבישו את הראש שלה על ילדות או שיעשו במחשב את הגוף.
את ד"ר סוצ'ונג ישחק המלוכסן הקבוע בהוליווד - קן וואטאנאבה, את ד"ר טננבאום מישל פייפר, ואת האחים לוטס - ג'וד לאו ונעמי ווטס.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 מאי 2014, 14:32

Laskin כתב:כן, איפה פרינג' קשור ועל מה אתה מדבר לעזאזל? :)
שחר, אני לא מסכים. תסריטאי טוב יכול להפוך את זה לטרילוגיה מושלמת, ובמאי טוב יכול להפוך את התסריט הזה ליצירת מופת, אם המפיק יקבל מספיק תקציב :)
נתחיל להציע רעיונות לשחקנים?
אני מוכן לשים את יו ג'קמן בתפקיד בוקר, את נטלי פורטמן בתור אליזבת', ג'וני דפ בתור אנדרו ראיין, בנדיקט מהשמו בתור "אטלס", את "האחיות הקטנות" תשחק אמה סטון שילבישו את הראש שלה על ילדות או שיעשו במחשב את הגוף.
את ד"ר סוצ'ונג ישחק המלוכסן הקבוע בהוליווד - קן וואטאנאבה, את ד"ר טננבאום מישל פייפר, ואת האחים לוטס - ג'וד לאו ונעמי ווטס.

אינפיניטי מועתק אחד לאחד מפרינג', אם אתה רוצה חוויה של לצפות בעיבוד של ביושוק, פשוט תצפה בסדרה עד העונה השלישית.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2014, 14:48

מדברים שם על אובייקטיביזם, לאומנות/לאומיות, חופש, יש עיר באוויר או מתחת למים? קשה לי מאוד להאמין שמדובר ב"אחד לאחד", בקיצור.
והטוויסטים... גם קשה לי להאמין שזה כ"כ דומה.

בכל אופן, כשהתחיל פרינג' - ראיתי 3 פרקים וזה הספיק לי, אז כנראה שלא אעשה זאת ^_^

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 מאי 2014, 15:52

Laskin כתב:מדברים שם על אובייקטיביזם, לאומנות/לאומיות, חופש, יש עיר באוויר או מתחת למים? קשה לי מאוד להאמין שמדובר ב"אחד לאחד", בקיצור.
והטוויסטים... גם קשה לי להאמין שזה כ"כ דומה.

בכל אופן, כשהתחיל פרינג' - ראיתי 3 פרקים וזה הספיק לי, אז כנראה שלא אעשה זאת ^_^

http://www.mikebeas.com/2013/05/17/bios ... st-fringe/
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 29 מאי 2014, 19:50

גם אני צריך לסיים כבר את הDLC השני. בין כל הבגרויות והמבחנים.......
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2014, 17:19

דודי באמת? שוב פעם פרינג'?
גם "יוקרה" וגם "קלטת הילדים של צ'יקו ודיקו" עוסקים בקסמים אז אני שער שגם הם אותו דבר?
ביושוק הוא יצירת אומנות ברמות הכי גבוהות שיש, פרינג' היא סדרת טראש עם דמויות נוראיות, כתיבה איומה והפקה סוג ב'. כלומר באמת, יש פה דיון? אפשר לפתוח דיון על זה שזה די מצחיק שיש כל כך הרבה דמיון בקוי עלילה של ביושוק ופרינג' אבל להגיד ללכת לראות את פרינג' כי זה כאילו סוג של גרסה קולנועית של ביושוק? WTF? יופי שלא שלחת את לאסקין לראות את קופיקו הולך לשוק או משהו.

לאסקין, אני די מסכים עם הליהוק. הייתי מחליף את ג'וני דפ בתור אנדרו ראיין, הוא הפך לסוג של קריקטורה בשנים האחרונות והייתי מעדיף משהו אחר כמו למשל גרי אולדמן או אולי ג'ון מלקוביץ'. וכן, יו ג'קמן יהיה בוקר מעולה!

גיא, ביושוק 2 הורחק לגמרי מהסדרה על ידי קן לוין. שחקתי בבערך חצי ממנו ולמרות שהוא עולה בגיימפליי על ביושוק 1 והוא גם כתוב נהדר (שזה היה מאוד מפתיע לדעתי, לא ציפיתי ליותר מדי מביושוק 2), ביושוק אינפנט די רחק אותו מהסדרה בכל צורה אפשרית. פתאום זה נשמע מוזר לחזור לראפצ'ר שנים אחרי ביושוק 1, כאילו זה ההמשך ה"טיפש" לביושוק שבמקום האנטלגנטי של אינפנט. ההמשך שפשוט לקח את הביג דאדי והחליט לעשות "ביג סיסטר", סוג של MW2 ל-MW1, ההמשך הבנאלי ולא היצירה שקן לוין היה עושה. אבל אם נרחיק את כל הדברים האלה מהנושא לרגע,
הגיימפליי שלו אפילו טוב משל ביושוק 1 והכתיבה באמת טובה, פשוט לא התקדמתי בו מספיק בשביל לדעת אם יש טוויסטים מטורפים סטייל ביושוק וביושוק אינפנט, אני די בספק אחרת היינו שומעים על זה באינטרנט :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 31 מאי 2014, 13:26

DrKeo כתב:דודי באמת? שוב פעם פרינג'?
גם "יוקרה" וגם "קלטת הילדים של צ'יקו ודיקו" עוסקים בקסמים אז אני שער שגם הם אותו דבר?
ביושוק הוא יצירת אומנות ברמות הכי גבוהות שיש, פרינג' היא סדרת טראש עם דמויות נוראיות, כתיבה איומה והפקה סוג ב'. כלומר באמת, יש פה דיון? אפשר לפתוח דיון על זה שזה די מצחיק שיש כל כך הרבה דמיון בקוי עלילה של ביושוק ופרינג' אבל להגיד ללכת לראות את פרינג' כי זה כאילו סוג של גרסה קולנועית של ביושוק? WTF? יופי שלא שלחת את לאסקין לראות את קופיקו הולך לשוק או משהו.

לאסקין, אני די מסכים עם הליהוק. הייתי מחליף את ג'וני דפ בתור אנדרו ראיין, הוא הפך לסוג של קריקטורה בשנים האחרונות והייתי מעדיף משהו אחר כמו למשל גרי אולדמן או אולי ג'ון מלקוביץ'. וכן, יו ג'קמן יהיה בוקר מעולה!

גיא, ביושוק 2 הורחק לגמרי מהסדרה על ידי קן לוין. שחקתי בבערך חצי ממנו ולמרות שהוא עולה בגיימפליי על ביושוק 1 והוא גם כתוב נהדר (שזה היה מאוד מפתיע לדעתי, לא ציפיתי ליותר מדי מביושוק 2), ביושוק אינפנט די רחק אותו מהסדרה בכל צורה אפשרית. פתאום זה נשמע מוזר לחזור לראפצ'ר שנים אחרי ביושוק 1, כאילו זה ההמשך ה"טיפש" לביושוק שבמקום האנטלגנטי של אינפנט. ההמשך שפשוט לקח את הביג דאדי והחליט לעשות "ביג סיסטר", סוג של MW2 ל-MW1, ההמשך הבנאלי ולא היצירה שקן לוין היה עושה. אבל אם נרחיק את כל הדברים האלה מהנושא לרגע,
הגיימפליי שלו אפילו טוב משל ביושוק 1 והכתיבה באמת טובה, פשוט לא התקדמתי בו מספיק בשביל לדעת אם יש טוויסטים מטורפים סטייל ביושוק וביושוק אינפנט, אני די בספק אחרת היינו שומעים על זה באינטרנט :)

עצם העובדה שאתה משווה את יוקרה לכמות הSimilarities של פרינג' אומרת או שלא ראית את יוקרה או שאתה לא זוכר את פרינג' (ביוקרה אין אפילו מסע בין ממדים אלא שכפול שממציא טסלה). הבאתי עמוד שמשווה את הדומה, זה המון. מבחינת עלילה המשחק מועתק 1:1 מפרינג'. יש ניואנסים קטנים כמו Setting שמשום מה הוא שונה (פרינג' לא מתרחש בעיר מעופפת משום מה). זה כאילו לקחו את עלילת פרינג' והדביקו אותה בLocation אחר ותקופה אחרת, זה הכל.

קח, עוד השוואה:
http://www.examiner.com/list/bioshock-i ... e-realties

בכל מקרה, כל מי שרוצה מוזמן לראות את ההשוואה, אם עדיין הוא מרגיש שזה פשוט - "מקרי" לחלוטין, מה אני אגיד :).
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 31 מאי 2014, 14:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 31 מאי 2014, 13:58

סיימתי את הכל. פשוט וואו. איזה סגירת מעגל!
בקטע שהתחילו לדבר על המטוס וברגע שהיינו על המטוס, אמרתי לעצמי: "וואט. דה. פאק" רציני.
אני עדיין לא מבין איך, כשלאליזבת' לא היו שום יכולות מעבר בין מימדים, בכל זאת היא הגיעה למטוס של ג'ק איכשהוא. איך היא לא נהרגה גם בהתרסקות של המטוס? אני מניח שאעשה RUN חוזר על הסדרה הזאת בבוא העת.

מדהים שזה נראה כאילו קן לבין תכנן את כל הטרילוגיה כולל שני הDLCים מראש. אני מאמין שזה לא הכל היה כתוב מראש, ולכן אני מעריך מאוד את הכישרון שלו לבנות טוויסטים בעלילה, אחרי שהיא כבר כתובה.
מה נסגר עם קן לבין? החברה שהוא הקים תעבוד על IP חדש? היא בבעלות 2K?
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2014, 19:49

Death_119 כתב:עצם העובדה שאתה משווה את יוקרה לכמות הSimilarities של פרינג' אומרת או שלא ראית את יוקרה או שאתה לא זוכר את פרינג' (ביוקרה אין אפילו מסע בין ממדים אלא שכפול שממציא טסלה). הבאתי עמוד שמשווה את הדומה, זה המון. מבחינת עלילה המשחק מועתק 1:1 מפרינג'. יש ניואנסים קטנים כמו Setting שמשום מה הוא שונה (פרינג' לא מתרחש בעיר מעופפת משום מה). זה כאילו לקחו את עלילת פרינג' והדביקו אותה בLocation אחר ותקופה אחרת, זה הכל.

קח, עוד השוואה:
http://www.examiner.com/list/bioshock-i ... e-realties

בכל מקרה, כל מי שרוצה מוזמן לראות את ההשוואה, אם עדיין הוא מרגיש שזה פשוט - "מקרי" לחלוטין, מה אני אגיד :).

מה נסגר דודי? לא השוותי את יוקרה לפרינג', אמרתי שלהשוות את ביושוק אינפנט לפרינג' זה כמו להשוות את יוקרה ל"קלטת הילדים של צ'יקו ודיקו". אחד סדרת טראש שכפיתי על עצמי לראות עם דמויות פח, כתיבה רעה, אפקטים סוג ג' ומשחק איום ונורא (עם יוצא דופן אחד, וולטר) והשני הוא יצירת מופת מכל בחינה אפשרית שקשורה לסיפור. כן, יש להם כמה וכמה קוי דמיון בעלילה אבל להשוות את הטראש של פרינג' וביושוק אינפנט? כלומר ברצינות?

דימון, קן לוין עכשיו עומד בראש צוות שמורכב מהליבה של אירשנאל. צוות קטן שעובד על משחקים קטנים יותר שאמורים לצאת בקצב מהיר יותר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים