Bioshock infinite - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Bioshock infinite - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2013, 02:45

המקום לדבר על ביושוק אינפנט.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

Re: Bioshock infinite - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי matangt8 » 13 אפריל 2013, 20:05

אני מקווה לקבל את המשחק בקרוב. קניתי אותו לPS3
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 13 אפריל 2013, 21:22

מדובר בסוג המשחקים שמיד שאחרי שאתה מסיים אותם יש חשק לעשות עוד פעם ריצה עליהם. התחלתי עוד פעם על 1999 לפני שבוע בערך. עד עכשיו היה יחסית קל אפילו לדרגת קושי הכי קשה במשחק, עכשיו הגעתי לשלב עם ליידי קומסטוק, פשוט מורט עצבים. כאילו ניקזו את כל הקושי במשחק לשעתיים האחרונות. בלי קשר לרמת הקושי, נורא נורא מומלץ לשחק את המשחק עוד פעם, מתקבל אותו אפקט שרואים את ספרות זולה או יוקרה.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 13 אפריל 2013, 21:38

הרגע קניתי אותו לסטים.
מצפה לו מאוד.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 13 אפריל 2013, 23:58

בהחלט אחד מהמשחקים שמגרדים את המושלם.
השלב הבא - לעשות עלילה מפוצצת מוח בלי שימוש במימדים נוספים שנותנים אינסוף איפשרויות ואינסוף חורים לעלילה.

אבל כמישהו שלא אוהב שוטרים נהנתי :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2013, 00:22

ששון כתב:בהחלט אחד מהמשחקים שמגרדים את המושלם.
השלב הבא - לעשות עלילה מפוצצת מוח בלי שימוש במימדים נוספים שנותנים אינסוף איפשרויות ואינסוף חורים לעלילה.

אני חייב לציין שכל פעם שחשבתי שמצאתי חור גיליתי שהעלילה כן סותמת אותו. לא שאני חושב שזה משחק מושלם או משהו כזה אבל כן מדובר בעלילה שמתבססת על רעיון עם פוטנציאל לאלף חורים ובנתיים לא מצאתי יותר מדי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אפריל 2013, 00:35

עדיין לא סיימתי אותו (אני ממש לוקח את הזמן), אבל אני מאוד נהנה ממנו. עולם המשחק מדהים, הסיפור ממש מעניין, הדמויות כתובות נהדר, משוחקות נהדר והאנימציות פשוט מדהימות. לא הרגשתי כזה חיבור לדמות אחרת, מאז Alyx.
אני קצת מאוכזב ממערכת הקרב עצמה, בעיקר בגלל ההגבלה לשני נשקים. בכל קרב, אני מרגיש מחדש כמה שזה מגביל אותי וכמה שהייתי יכול להיות יותר יצירתי ולנצל את הסביבה והנשקים האחרים בצורה טובה, אם הם רק היו זמינים לי באופן נוח.

התחלתי אותו מול מסך המחשב, וניסיתי לשחק בו קצת עם שלט ועל מסך הטלויזיה (מחובר בHDMI למחשב), אבל זה נורא לא נוח. מעבר לעובדה שהרבה יותר קשה לכוון בלי עכבר ולזה שאי אפשר להחליף באותה מהירות בין הVIGOR השונים, המשחק ב1080P פשוט לא עוצב למשחק ממרחק של שלושה מטרים.
הכל נראה קטן מדי - הHUD, הכתב, התפריטים. הכל נורא לא נוח, כשאני יושב מול הטלויזיה, אז חזרתי למחשב.

הוא באמת אדיר :) קצת חבל שהם החליטו על הגבלת הנשקים (שמרגישה כאילו בשלב יחסית מאוחר במשחק איזה חליפה אמרה "צריך הגבלת שני נשקים. זה ככה בCOD והוא מוכר עשרות מליונים!"), אבל זה חסרון קטן מדי, בשביל לפגוע במשחק מוצלח כל כך.
תמונה

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 14 אפריל 2013, 00:55

Nucleus_Dawn כתב:עדיין לא סיימתי אותו (אני ממש לוקח את הזמן), אבל אני מאוד נהנה ממנו. עולם המשחק מדהים, הסיפור ממש מעניין, הדמויות כתובות נהדר, משוחקות נהדר והאנימציות פשוט מדהימות. לא הרגשתי כזה חיבור לדמות אחרת, מאז Alyx.
אני קצת מאוכזב ממערכת הקרב עצמה, בעיקר בגלל ההגבלה לשני נשקים. בכל קרב, אני מרגיש מחדש כמה שזה מגביל אותי וכמה שהייתי יכול להיות יותר יצירתי ולנצל את הסביבה והנשקים האחרים בצורה טובה, אם הם רק היו זמינים לי באופן נוח.

התחלתי אותו מול מסך המחשב, וניסיתי לשחק בו קצת עם שלט ועל מסך הטלויזיה (מחובר בHDMI למחשב), אבל זה נורא לא נוח. מעבר לעובדה שהרבה יותר קשה לכוון בלי עכבר ולזה שאי אפשר להחליף באותה מהירות בין הVIGOR השונים, המשחק ב1080P פשוט לא עוצב למשחק ממרחק של שלושה מטרים.
הכל נראה קטן מדי - הHUD, הכתב, התפריטים. הכל נורא לא נוח, כשאני יושב מול הטלויזיה, אז חזרתי למחשב.

הוא באמת אדיר :) קצת חבל שהם החליטו על הגבלת הנשקים (שמרגישה כאילו בשלב יחסית מאוחר במשחק איזה חליפה אמרה "צריך הגבלת שני נשקים. זה ככה בCOD והוא מוכר עשרות מליונים!"), אבל זה חסרון קטן מדי, בשביל לפגוע במשחק מוצלח כל כך.

נכון,הצד החלש של העלילה של ביושוק היא הדמויות,בוקר הוא בכלל סחיר ובה משום מקום לנפות את החובות שלו(קצת רקע עליו בחייכם :lol: ) ואליזבת היא הדמות היחידה שמעניינת,אבל גם תמיד העיניים של השחקנים תמיד ממקודות רק במי הוא הפרוטגוניסט,כאילו המקרי כמעט מוות המתוסרתים האלה יעשו את העלילה פי מאה יותר טוב וזה מה שלא נכון
השאר העלילה פשוט מהממת,ויש איזכורים בסידרה לכל פרט קטן שזה מדהים
לגבי ההגבלה לשתי נשקים אירשיונל נראה לי ניסו להתחכות אחר משחקי fps אחרים בגיימפלי,בגלל זה אני לא שם בכלל על איזה נשק השקעתי יותר ועל מה פחות אלה פשוט זורם אם יש לי Patriot אני מרים את הvolley gun או rpg ויורה עליו
גם המערכת השקעות של הvigors והנשקים לא מועילה ואני חושב שהיה עדיף שהיו מעיפים אותה מלחתחילה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 14 אפריל 2013, 17:46

DrKeo כתב:

אני חייב לציין שכל פעם שחשבתי שמצאתי חור גיליתי שהעלילה כן סותמת אותו. לא שאני חושב שזה משחק מושלם או משהו כזה אבל כן מדובר בעלילה שמתבססת על רעיון עם פוטנציאל לאלף חורים ובנתיים לא מצאתי יותר מדי.

לדוגמא: איך הם חוזרים בזמן להטבלה של בוקר?

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 14 אפריל 2013, 19:01

ששון כתב:
DrKeo כתב:

לדוגמא: איך הם חוזרים בזמן להטבלה של בוקר?

הזרת של אליזבת' שנקטעה בזמן המעבר למימד של קומסטק נתן לה יכולת לעבור בין זמנים ומימדים שונים בחופשיות ברגע שהסנוגבירד חיסלה את מומנטום איילנד.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אפריל 2013, 20:42

סיימתי אותו לפני שעה בערך.. אני עדיין בקטע של ''המממממממ...?''' :P. כלומר הבנתי לפחות בגדול את הנעשה, אבל אני די בטוח שלא את כל העלילה וכל הדברים.

מצאתי 73 ווקספונים מתוך 80, והם תורמים בטירוף להבנה של העלילה הסבוכה גם ככה. מומלץ להשקיע את הזמן ולחפש אותם.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2013, 00:35

Klayman כתב:סיימתי אותו לפני שעה בערך.. אני עדיין בקטע של ''המממממממ...?''' :P. כלומר הבנתי לפחות בגדול את הנעשה, אבל אני די בטוח שלא את כל העלילה וכל הדברים.

מצאתי 73 ווקספונים מתוך 80, והם תורמים בטירוף להבנה של העלילה הסבוכה גם ככה. מומלץ להשקיע את הזמן ולחפש אותם.

אני כל כך גאה ב78 ווקספונים שמצאתי!
אחד הדברים האהובים עלי היה הרגע שהבנתי את העניין עם הטלת המטבע בתחילת המשחק, זה היה סוג של רגע "אהה!" שכזה. ביושוק אינפנט הוא כמו אבודים אם השתי עונות האחרונות היו טובות כמו השתיים הראשונות ושכל השאלות היו נענות בצורה מספקת.

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 16 אפריל 2013, 01:20

הקטע עם הווקסלים זה שהם מכילים מידע קריטי להבנת העלילה, ואני למרות שכן חיפשתי אותם הצלחתי למצוא בסופו של דבר רק איזה 50. אני חושב שזה היה נחמד אם הם היו מאפשרים לראות כמה ווקסלים יש באזור שאתה נמצא בו וכמה אספת מהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2013, 03:00

vorse3 כתב:הקטע עם הווקסלים זה שהם מכילים מידע קריטי להבנת העלילה, ואני למרות שכן חיפשתי אותם הצלחתי למצוא בסופו של דבר רק איזה 50. אני חושב שזה היה נחמד אם הם היו מאפשרים לראות כמה ווקסלים יש באזור שאתה נמצא בו וכמה אספת מהם.

אני לגמרי מסכים, בנוסף אספתי אותם במן סוג של OCD הזוי. חקרתי כל מקום במשחק הזה כל כך שלקח לי איזה 18 שעות לגמור אותו אבל אני מרגיש שלא פספסתי כלום (אני יוצא בהנחה שמה שכן פספסתי היה שתי הקלטות די חסרות תוכן כי לא הרגשתי חוסר עלילתי מהן). הייתי שמח אם היה להם מנגנון סטייל TR החדש שאתה באמת יכול לעקוב אחרי כל מה שמצאת בכל אזור, היו קלטות שהיה מאוד קשה למצא כמו למשל כאלה שהופיעו באזור שחפשת כבר אחרי שהפעלת טריגר מסויים (לדוגמה ליד הבר באזור של הווקס, אחרי שעברת לעולם המקביל שבו מתרחשת המהפכה פתאום הופיעה שם קלטת נוספת ועוד אחת ממש חשובה, הקלטה שלך בוקר של הצד השני). אגב, אני היחיד ששם לב שבביושוק 1 לא עזבתי את המפה לרגע ובביושוק אינפנט לא הייתה מפה בכלל ואפילו לא הרגשתי את זה חצי משחק?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 אפריל 2013, 08:20

vorse3 כתב:הקטע עם הווקסלים זה שהם מכילים מידע קריטי להבנת העלילה, ואני למרות שכן חיפשתי אותם הצלחתי למצוא בסופו של דבר רק איזה 50. אני חושב שזה היה נחמד אם הם היו מאפשרים לראות כמה ווקסלים יש באזור שאתה נמצא בו וכמה אספת מהם.

אני היחיד שראה שקראת להם ווקסלים ולא ווקסופנים? ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 16 אפריל 2013, 10:47

bozeman כתב:

אני היחיד שראה שקראת להם ווקסלים ולא ווקסופנים? ;)

:oops:

את הווקספון של בוקר מהמימד המקביל דווקא מצאתי אבל הווקספון שבו שומעים את פינק מספר על הסונגירד לא מצאתי וזה ביאס אותי לגמרי לגלות על זה אחר כך.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 16 אפריל 2013, 11:57

DrKeo כתב:
vorse3 כתב: אגב, אני היחיד ששם לב שבביושוק 1 לא עזבתי את המפה לרגע ובביושוק אינפנט לא הייתה מפה בכלל ואפילו לא הרגשתי את זה חצי משחק?

תכלס רוב המשחק זה מסדרון שהולכים בו קדימה בלי להרגיש.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 16 אפריל 2013, 12:15

ששון כתב:
DrKeo כתב:
vorse3 כתב: אגב, אני היחיד ששם לב שבביושוק 1 לא עזבתי את המפה לרגע ובביושוק אינפנט לא הייתה מפה בכלל ואפילו לא הרגשתי את זה חצי משחק?

תכלס רוב המשחק זה מסדרון שהולכים בו קדימה בלי להרגיש.

דוגרי זה נכון, גם בביושוק 1 ו2 היית צריך כל הזמן לחזור על עקבותיך וכל שלב היה בנוי באופן הרבה יותר חופשי ופתוח. כך שמן הסתם היית צריך להשתמש הרבה במפה. זה לאו דווקא לרעה, גם זה וגם זה עבדו טוב מאד.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 אפריל 2013, 13:13

אחד הדברים שהכי אהבתי במשחק הזה, הוא שהם למעשה שברו את כל התפיסות המוקדמות של ''קרבות בוס''. כלומר, אתה בטוח שתלחם נגד קומסטוק, פינק דייזי וסונגבירד, אבל במציאות הדברים מתנהלים אחרת לגמרי. הקרב האחרון, הוא קרב שעשוי טוב מאוד לדעתי, ומהווה חלופה טובה לקרב בוס סופי. הדבר היחיד שהפריע לי בו, זה שהקריאה לסונגבירד קצת שבורה, כמו לדוגמא אם הצפלין נמצא מאחורי סקייליין, אז הקריאה לא עובדת.

ממש לא אהבתי את הקרב נגד ליידי קומסטוק, שהרגיש ברמת קושי גדולה הרבה יותר, מכל שאר המשחק, והכי גרוע? שהיה צריך להלחם אותו שלוש פעמים (!!!!!!!!!) איזו תכלית עלילתית שימש הקרב הזה, שחזר פאקינג שלוש פעמים, שלא הייתה יכולה להיות מושגת בפעם אחת?

אגב, הריצה הראשונה שלי על המשחק הייתה ברמה הקשה, שהיא בהחלט רמה מומלצת למשחק הזה.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2013, 23:44

Klayman כתב:אחד הדברים שהכי אהבתי במשחק הזה, הוא שהם למעשה שברו את כל התפיסות המוקדמות של ''קרבות בוס''. כלומר, אתה בטוח שתלחם נגד קומסטוק, פינק דייזי וסונגבירד, אבל במציאות הדברים מתנהלים אחרת לגמרי. הקרב האחרון, הוא קרב שעשוי טוב מאוד לדעתי, ומהווה חלופה טובה לקרב בוס סופי. הדבר היחיד שהפריע לי בו, זה שהקריאה לסונגבירד קצת שבורה, כמו לדוגמא אם הצפלין נמצא מאחורי סקייליין, אז הקריאה לא עובדת.

ממש לא אהבתי את הקרב נגד ליידי קומסטוק, שהרגיש ברמת קושי גדולה הרבה יותר, מכל שאר המשחק, והכי גרוע? שהיה צריך להלחם אותו שלוש פעמים (!!!!!!!!!) איזו תכלית עלילתית שימש הקרב הזה, שחזר פאקינג שלוש פעמים, שלא הייתה יכולה להיות מושגת בפעם אחת?

אגב, הריצה הראשונה שלי על המשחק הייתה ברמה הקשה, שהיא בהחלט רמה מומלצת למשחק הזה.

זה היה גם בקרב סיום של E2, אני אוהב את הכיוון הזה. בוס סופי זה סתם קיבוע, צריך סצנה חזקה שנשארת איתך. במשחק כמו ביושוק זה יכול להיות טוויסט הזוי שגורם לך לחשוב על המשחק ימים, במשחק כמו COD זה יכול להיות סצנת אקשן הזויה וכך הלאה. כל משחק ומה שמתאים לו אבל בוס סופי טפשי זה מרגיש כפוי.

קניתי את הSEASON PASS. שילוב של 20% הנחה וה15$ שיש לי כבר בחשבון של GMG (שקבלתי כשקניתי את ביושוק אינפנט בצורה אירונית) הפכו את העסקה של 1$ לכדאית מדי

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 אפריל 2013, 07:26

והנה מאמר על הדת במשחק והאם המשחק פוגע בה. אחרי שגיימר שחש נפגע (בתור פאבטיסיט) קיבל מסטים את כספו בחזרה כספו בחזרה.

http://dispatches.cheatcc.com/dispatche ... W4i17Uqy2C
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 אפריל 2013, 01:02

Klayman כתב:אחד הדברים שהכי אהבתי במשחק הזה, הוא שהם למעשה שברו את כל התפיסות המוקדמות של ''קרבות בוס''. כלומר, אתה בטוח שתלחם נגד קומסטוק, פינק דייזי וסונגבירד, אבל במציאות הדברים מתנהלים אחרת לגמרי. הקרב האחרון, הוא קרב שעשוי טוב מאוד לדעתי, ומהווה חלופה טובה לקרב בוס סופי. הדבר היחיד שהפריע לי בו, זה שהקריאה לסונגבירד קצת שבורה, כמו לדוגמא אם הצפלין נמצא מאחורי סקייליין, אז הקריאה לא עובדת.

אני מסכים איתך על (כמעט) הכל. ועכשיו - תגית ספוילר
ספויילר: הצג
מצד אחד את הקטע עם קומסטוק כבר ראינו בעבר - מה שנקרא, death by cutscene. בפייבל 2 זה קרה והאמת היא שזה היה קצת מאכזב שם כי ציפית לאיזשהו קרב אפי, ולהבדיל בביושוק 1 עצמו גם היה קטע כזה שבוצע מצויין. אבל כאן הקטע עם סונגבירד בוצע בצורה הכי טובה שיכולה להיות: מדובר בדמות כל כך עוצמתית, שאין שום היגיון שבכלל תוכל להתמודד מולה במשחק בלי שזה ירגיש מגוחך לגמרי (ע"ע כל המשחקים עם pit bosses עצומים).
לאורך כל המשחק שאלתי את עצמי איך הם יצליחו לעשות קרב מול סונגבירד בלי שהוא יאכזב לגמרי (בטח אחרי שזוכרים כמה לא מוצלח היה קרב הבוס בביושוק 1, או אחרי ליידי קומסטוק שהיתה אחד החלקים החלשים של המשחק הזה בעצם), אבל בסוף אתה מקבל את זה בהפוכה אחרי שהכי לא ציפית לזה - ועוד עם ההצדקה העלילתית הכי טובה שיכולה להיות: אליזבת מסבירה לך שהיא כבר בדקה את כל האפשרויות וכל היקומים, אבל לא משנה מה קורה סונגבירד עדיין תמיד הורג אותך. זה בעצם כמו שתמיד תגריל 77 עם הכדור בתחילת המשחק: גם זה שסונגבירד תמיר הורג אותך הוא בעצם אחד ה"קבועים" של העולם, ככה שהאפשרות היחידה שלך להישאר בחיים בעצם היא להימנע מקרב איתו. זה היה עוד רגע "וואו" בדרך לmindfuck של סוף המשחק.
אבל אחר כך הם אפילו מצפרים אותך: סונגבירד אולי לא נלחם בך, אבל הוא כן נלחם בשבילך בקרב הכי גדול של המשחק, והקטעים שבהם הוא מוריד צפלינים שלמים מהשמיים מאד מוצלחים (כן, למרות הבאגים בזיהוי).

אבל דווקא את הקרב האחרון עצמו לא אהבתי: אם יש משהו שאני שונא אפילו יותר מקרבות בוס לא מוצלחים, זה קרבות Hold the front עם גלים של אויבים שתוקפים אותך, אבל ההצלחה שלך לא תלויה בהאם הצלחת לשרוד את הגל (כמו בהרבה קרבות בסדרת היילו וגירס ו-HL2) אלא האם הצלחת להגן על איזשהי טריטוריה מסוימת.
יש קטע נורא מעצבן כזה איפשהו באמצע MW2, וב-HL2E2 גם הקרב האחרון הוא כזה והוא עשוי בצורה די איומה. לזכותו של ביושוק אינפיניט יאמר שהוא עדיף על שניהם, אבל עדיין הייתי מעדיף קרב שמאפשר לי לנצל את היכולות שלי בזירה כזו גדולה ועם כל כך הרבה אויבים, בלי שאני צריך כל הזמן לדאוג להגן על איזו חתיכת פח שיורים עליה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 אפריל 2013, 01:03

בעצם, אולי עדיף בכלל לפתוח דיון ספוילרים למשחק הזה - יש הרבה מה לכסות בו

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 19 אפריל 2013, 15:01

אחרי שעשיתי 100% במשחק וסיימתי עכשיו את רמה 1999 יש לי כמה טיפים.
הדבר הכי שימושי שהשתמשתי היה הShock jockey אין ספק שתצטרכו לשדרג אותו זה יועיל לכם מאוד, גם באקין ברונקו היה שימושי, עכשיו לאחד החלקים במשחק שזה ליידי קומסטוק תשתמשו בReturn to sander ותקנו לו את הupgrade שנקרא Fight for less. תשתמשו בvigor הזה עם השדרוג הזה בלחיצה ארוכה וכל היריות של האויבים לא יפגעו בכם, תהיו לזמן מוגבל חסיני כדורים וזה מאוד הועיל לי.
עוד משהו מאוד מומלץ זה להשתמש בחלקים האלה:
תמונה
זה הציל לי את החיים המון פעמים. תשתמשו בחלקים האלה...
בהצלחה(;
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 אפריל 2013, 15:08

לרוב אין לי סבלנות לחזור על משחק שוב, אחרי שסיימתי אותו. נדירים אלה שהתחלתי מחדש.
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 56 אורחים