Assassin's Creed 4: Black Flag | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Assassin's Creed 4: Black Flag | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bozeman » 14 מאי 2013, 09:17

המשחק הבא בסדרת משחקי הדגל של אוביסופט על מסדר הטמפלרים ומלחמתם של המתנקשים בהם.

תמונה

בעוד שעד היום סדרת המשחקים התקשמה קדימה בזמני ההיסטוריה, המשחק הרביעי יחזור מעט בזמן. במשחק נשחק מתנקש-פיראט, שישוט בין ערים וכפרים שונים באיים הקאריביים בתחילת המאה ה-18. המתנקש יקרא אדוורד קנווי - והוא למעשה האבא של היית'ם קנווי והסבא של קונור, גיבורי המשחק הקודם בסדרה. המשחק צפוי לכלול את המפה הגדולה ביותר בתולדות הסדרה, ולפי הבטחת אוביסופט מדובר בעולם פתוח אחד שלם, שלא יהיה מחולק לאיזורים שונים כפי שהיה במשחקים הקודמים. במהלך המשחק עצמו תוכלו לעבור באופן ישיר וללא שום המתנה בין ים ליבשה, להפליג לאיים מרוחקים, לצלול מתחת לגלים ולחקור שלוש ערים גדולות בסגנונות ארכיטקטוריים שונים. בסך הכל, צפוי המשחק לכלול כ-50 איזורים משמעותיים הכוללים, בנוסף לערים הגדולות, גם מספר כפרי דייגים קטנים, מבצרים, הריסות ארכיאולוגיות ועוד.

ראיון עם המפתחים על המשחק, תוכן נוסף להורדה ועוד
http://www.oxm.co.uk/53346/features/ass ... cs/?page=1

וכמובן גירסאות האספנים האהובות של המשחק:

תמונה

תמונה

תמונה

SgtDonowitz
Warrior

Re: Assassin's Creed 4: Black Flag | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 14 מאי 2013, 10:05

נראה נהדר!
את Revealations לא יצא לי לשחק כי אציו כבר היה נראה לי מצוץ מדי, בשלישי אני כנראה אשחק עוד מעט והרביעי נראה מצוין, נראה איך יצא.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 מאי 2013, 11:12

רבולושיין גם היה די סבבה, חוץ ממשחקי "טאוור דיפנס" שהם הוסיפו. השלישי היה עמוק יותר מבחינת הדמויות, אבל יותר איטי מבחינת התקדמות העלילה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 14 מאי 2013, 12:52

ממש לא השתגעתי על השלישי, הוא לא יכול לעמוד לצד השני או בראדרהוד. מה שכן גם אני אהבתי נורא את מהמשימות בים, גמרתי את רובן הרבה הרבה לפני שגמרתי את כל המשחק. אני שם את העין על החדש.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 מאי 2013, 01:37

הAC הראשון שאני לא ממש מתרגש ממנו.
קניתי את כל האחרים ומדובר באחת הסדרות האהובות עליי בדור הנוכחי, אבל המשחק הזה מרגיש לי כבר קצת עייף.
יכול להיות שיהיו מספיק שינויים במשחק ואגלה לשמחתי שאני טועה, אבל בנתיים זה נראה עוד מאותו הדבר ועם AC3, הרגשתי שזה כבר מתחיל להיות קצת יותר מדי מאותו הדבר.

קיוויתי שהם יקחו להם שנתיים-שלוש ויעבדו על AC לדור הבא ויתנו לנו קצת להתגעגע.
תמונה

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 15 מאי 2013, 14:00

הסדרה הזאת הולכת לאבדון אם הזמן. והכל כי ubisoft רוצה לחלוב תמותג הזה...

זה לא הגיוני אפילו שיהיה מתנקשים פיראטים... אם אתם רוצים לעשות משחק פיראטים תעשו משחק פיראטים. אבל למה לשלב אותו ב AC? כמו שאמרתי הם פשוט רוצים לחלוב אותנו. אני בטוח לא אקנה אותו או כל משחק עד שיהיה שיפור רציני בסדרה :x

אגב אני היחיד שלא מתלהב בכלל ורואה פה פשוט המון דברים שהיו ב AC III?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 מאי 2013, 15:48

Almogj כתב:הסדרה הזאת הולכת לאבדון אם הזמן. והכל כי ubisoft רוצה לחלוב תמותג הזה...

זה לא הגיוני אפילו שיהיה מתנקשים פיראטים... אם אתם רוצים לעשות משחק פיראטים תעשו משחק פיראטים. אבל למה לשלב אותו ב AC? כמו שאמרתי הם פשוט רוצים לחלוב אותנו. אני בטוח לא אקנה אותו או כל משחק עד שיהיה שיפור רציני בסדרה :x

אגב אני היחיד שלא מתלהב בכלל ורואה פה פשוט המון דברים שהיו ב AC III?

למה זה לא הגיוני שיהיו מתנקשים פיראטים?
תמונה

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 15 מאי 2013, 16:12

Nucleus_Dawn כתב:
למה זה לא הגיוני שיהיו מתנקשים פיראטים?

לפי ההיסטוריה המתנקשים נכחדו עוד במאה ה13[כן כן עוד לפניי אציו]ויוביסופט תמיד אמרו שהם" גאים בדיוק ההיסטורי שלהם." טוב הדיוק ההיסטורי מת ונשאר רק הכסף של אנשים שלא רואים את זה אצל יובי... זה פשוט מעצבן אותי כלכך[ועם תשים לב טוב יש המון דברים בAC III שלא נכונים בכלל. אחד מהדברים הכי טובים שהיה בסדרה הזאת נרצח באכזריות וזה ממש עצוב לראת עוד סדרה טובה שהופכת למותג גרוע :cry:

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 מאי 2013, 16:16

Almogj כתב:
לפי ההיסטוריה המתנקשים נכחדו עוד במאה ה13[כן כן עוד לפניי אציו]ויוביסופט תמיד אמרו שהם" גאים בדיוק ההיסטורי שלהם." טוב הדיוק ההיסטורי מת ונשאר רק הכסף של אנשים שלא רואים את זה אצל יובי... זה פשוט מעצבן אותי כלכך[ועם תשים לב טוב יש המון דברים בAC III שלא נכונים בכלל. אחד מהדברים הכי טובים שהיה בסדרה הזאת נרצח באכזריות וזה ממש עצוב לראת עוד סדרה טובה שהופכת למותג גרוע :cry:

הדיוק ההיסטורי בסדרה הזאת תמיד התמקד באירועים הכלליים של אותה תקופה, בארכיטקטורה וב"הרגשה" של העולם.
מכיוון שכל הסדרה הזאת מתבססת על השפעות עצומות של שני ארגונים שלא באמת היו קיימים בצורה שהם מוצגים במשחק, אי אפשר באמת להתלונן על כך שהם מציגים את ההיסטוריה באופן שאיננו נכון לחלוטין, כמו שאי אפשר להתלונן על כך שצופן דה-וינצ'י לא מתאר את ההיסטוריה באופן מדויק.

בעצם, אם אתה כועס על זה שקיימים מתנקשים אחרי המאה ה13, אתה צריך לשנוא את המשחק הראשון, בו קיימים מתנקשים גם בתקופתו של דזמונד.

בנתיים הסדרה היא מותג ממש מוצלח. הם פשוט ברוויה על רמה של "טוב מאוד" ומאז 2 וברוטרהוד הם לא הצליחו להיות מצוינים. יכול להיות שזה ישתנה במשחק הקרוב (אני בספק, אבל יש לי תקווה) ויכול להיות שזה ישתנה רק בקפיצה לדור הבא. נחכה ונראה.
תמונה

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 15 מאי 2013, 16:35

Nucleus_Dawn כתב:
הדיוק ההיסטורי בסדרה הזאת תמיד התמקד באירועים הכלליים של אותה תקופה, בארכיטקטורה וב"הרגשה" של העולם.
מכיוון שכל הסדרה הזאת מתבססת על השפעות עצומות של שני ארגונים שלא באמת היו קיימים בצורה שהם מוצגים במשחק, אי אפשר באמת להתלונן על כך שהם מציגים את ההיסטוריה באופן שאיננו נכון לחלוטין, כמו שאי אפשר להתלונן על כך שצופן דה-וינצ'י לא מתאר את ההיסטוריה באופן מדויק.

בעצם, אם אתה כועס על זה שקיימים מתנקשים אחרי המאה ה13, אתה צריך לשנוא את המשחק הראשון, בו קיימים מתנקשים גם בתקופתו של דזמונד.

בנתיים הסדרה היא מותג ממש מוצלח. הם פשוט ברוויה על רמה של "טוב מאוד" ומאז 2 וברוטרהוד הם לא הצליחו להיות מצוינים. יכול להיות שזה ישתנה במשחק הקרוב (אני בספק, אבל יש לי תקווה) ויכול להיות שזה ישתנה רק בקפיצה לדור הבא. נחכה ונראה.

אף פעם לא אהבתי את ההיגיון של "עד היום הקרב בין הטמפלרים למתנקשים ממשיך" אבל שיהיה. גם את כל הקטע של הpiece of eden.

ויכל להיות מאוד שאתה צודק. ושהסדרה אחרי 4 תחזור להיות מעולה. אבל אני אצטט אותך"אני בספק"
יש המון פוטנציאל למשחק החדש. אני רק מקווה שהוא באמת יהיה מדהים,מרענן,מיוחד, ושיחזיר את ההרגשה שהייתה ל2 ולBrotherhood

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 מאי 2013, 16:56

Almogj כתב:
אף פעם לא אהבתי את ההיגיון של "עד היום הקרב בין הטמפלרים למתנקשים ממשיך" אבל שיהיה. גם את כל הקטע של הpiece of eden.

ויכל להיות מאוד שאתה צודק. ושהסדרה אחרי 4 תחזור להיות מעולה. אבל אני אצטט אותך"אני בספק"
יש המון פוטנציאל למשחק החדש. אני רק מקווה שהוא באמת יהיה מדהים,מרענן,מיוחד, ושיחזיר את ההרגשה שהייתה ל2 ולBrotherhood

אם אף פעם לא אהבת את הרעיון הבסיסי של הסיפור, למה מפריע לך פתאום שהסיפור ממשיך בדיוק באותו רעיון כללי?

בכל מקרה, נחכה ונראה. אחרי 3 (שעדין לא סיימתי, אבל נהניתי ממנו עד עכשיו), אני מרגיש שהסדרה תקועה קצת ברוויה. אני מקווה לראות קפיצה בקרוב, אבל באמת שרציתי קצת להתגעגע לפני המשחק הבא.
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 15 מאי 2013, 20:53

טריילר חדש:

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 מאי 2013, 22:42

בהחלט טריילר מגניב.

לגבי העלילה, בטריילרים הקודמים דווקא הראו חיבור יפה לעולם על ידי זה שפיראטים הם בעלי "החופש האולטימטיבי" מה שהאססינים חיפשו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 01 יוני 2013, 22:09

יומני מפתחים למשחק החדש בסדרה:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 04 יוני 2013, 09:59

במסורת המשחקים החארונים AC4 מקבל גם ספר ארט, מדריך אסטרטגיה ונובלה (ספר על בסיס העלילה של הסיפור).
http://www.gamezone.com/news/2013/06/03 ... tegy-guide

יש לציין שהנובלות דווקא כיפיות לקריאה (יש לי 2).
תמונה

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 12 יוני 2013, 00:06

נו איך היה הגיימפליי? בשבילי הוא היה בסדר כזה. נחמד אבל ממש אבל בדיוק כמו AC3 [ללא שזה דבר רע. המנוע של ac 3 הוא אחלה.]
לפי דעתי זה לא היה מספיק :ugeek: אבל זה בסדר. נראה שיובי לא רוצים עוד פעם יותר מידיי הייפ! ^__^[מה שדיי הרס את שלוש]

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 יוני 2013, 10:23

ההרגשה שלי היא שהמשחק הזה יצא מהר מדי. יש הבדל בין משחקים AC2 שהיו הגיוניים לצאת שנה אחרי שנה, אבל קפיצות של מספרים בין AC3 לAC4, פשוט נראה קצת קרוב מדי ולא מנצל מספיק את הדור הבא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יוני 2013, 18:32

AC הפך להיות זכיון מאוד מאוד חזק, שמוכר המון! אין להם סיבה להפסיק :P. המחיר שלו גם לא ממש יורד במחשב, שזה מאוד מאוד מפתיע. לא הצלחתי למצוא אותו בשום מבצע מתחת ל25$, עד עכשיו. זה די נדיר למשחק ''בגילו''.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 יוני 2013, 10:53

אין לי בעיה שהוא יצא כל שנה, ואני מאוד אוהב את הסדרה (ומאוד מחבב את גירסאות האספנים שלה...) אבל אני לא חושב שניתן להוציא "מספר" חדש בסדרה כל שנה. הייתי מעדיף לחקור יותר את קונור למשל ואת ארה"ב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 יוני 2013, 10:55

ואם כבר - אני מעדכן את הנושא עם הטריילר
http://www.youtube.com/watch?v=hgEckOCOt_c
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2013, 00:21

Klayman כתב:AC הפך להיות זכיון מאוד מאוד חזק, שמוכר המון! אין להם סיבה להפסיק :P. המחיר שלו גם לא ממש יורד במחשב, שזה מאוד מאוד מפתיע. לא הצלחתי למצוא אותו בשום מבצע מתחת ל25$, עד עכשיו. זה די נדיר למשחק ''בגילו''.

אני מניח שאתה מדבר על המשחק השלישי, כי את כל הקודמים קניתי בפחות מ-5$...
מצד שני, את השני הורדתי בחינם על הXbox 360 ככה שזה יצא אפילו יותר זול :D

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 יולי 2013, 03:48

Assassin's Creed IV: Black Flag - Pirate Combat Gameplay Trailer

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 יולי 2013, 12:04

אני באמצע ac3 ובינתיים אני ממש מאוכזב. מאוד אהבתי את המשחקים הקודמים בסדרה, אבל משהו ב3 לא מתחבר. לוקח המון זמן עד שמגיעים בכלל לדמות הראשית, וגם המשימות מעצבנות, העולם יותר מדי גדול לדעתי ומשהו בשליטה על קונור הפך לי למסורבל.. אני ממש שמח שחיכיתי למבצע של אמזון לקנות אותו, היה כואב לי הלב לשלם עליו מחיר מלא/קרוב לזה. הוא עדיין משחק בסבבה, אבל הוא ממש ממש לא זורם, וההקדמה שלו כל כך ארוכה, שזה כבר מגוחך, לטעמי.
?

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 14 יולי 2013, 00:29

Klayman כתב:אני באמצע ac3 ובינתיים אני ממש מאוכזב. מאוד אהבתי את המשחקים הקודמים בסדרה, אבל משהו ב3 לא מתחבר. לוקח המון זמן עד שמגיעים בכלל לדמות הראשית, וגם המשימות מעצבנות, העולם יותר מדי גדול לדעתי ומשהו בשליטה על קונור הפך לי למסורבל.. אני ממש שמח שחיכיתי למבצע של אמזון לקנות אותו, היה כואב לי הלב לשלם עליו מחיר מלא/קרוב לזה. הוא עדיין משחק בסבבה, אבל הוא ממש ממש לא זורם, וההקדמה שלו כל כך ארוכה, שזה כבר מגוחך, לטעמי.

אז במידה מסוימת, דווקא כשהמשחק ניסה להפוף לעמוק יותר הוא הצליח לאבד אותך?
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 יולי 2013, 02:30

אין לי בעיה עם עומק - אבל לשחק 3-5 שעות רק כדי להגיע לקונור, כשהוא בכלל ילד, ואז לשחק עוד 30-50 דקות בקונור הילד, ואז עוד 40 דקות בקונור המתבגר, ועוד שעה וחצי-שעתיים בקונור המתאמן? יש גבול לכל תעלול :P. אני כבר באיזה 23 שעות משחק ובכלל לא הגעתי לאמצע שלו לדעתי.. וגם כל אזור ''הספר'' (The Frontier) הוא ענק הרבה יותר מדי. יש במשחקי עולם פתוח מעין ''השוואת כלים'' כזאת: ''לי יש מיליון קמ''ר!'' -''אה! אבל לנו יש מיליון וחצי קמ''ר וגם הרים לטפס עליהם!''. בסופו של דבר, זה מוביל לזה שלוקח לך שעה להגיע ממקום למקום בלי Fast Travel, וכשאתה משתמש באפשרות הזאת, אתה מפספס כלמיני דברים בדרך.

האקספוזיציה של המשחק הזה מגוחכת באורכה, וכבר גרמה לי ממש להתעייף ולא להיות כ''כ להוט להמשיך ולסיים אותו (זה בניגוד למשחקי הAC הקודמים בין 2 לרבליישנס, שאותם פשוט בלעתי).

שלא תבינו אותי לא נכון - אני עדיין חושב שמדובר במשחק ממש טוב! אבל אני פשוט חושב שהם קצת טעו בדרך איתו, זה הכל.
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 61 אורחים