Assassin's Creed 4: Black Flag | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

Re: Assassin's Creed 4: Black Flag | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי ששון » 28 דצמבר 2013, 15:06

מישהו הבין איך יורים Heavy Shots בגרסאת המחשב?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 דצמבר 2013, 15:41

ששון כתב:מישהו הבין איך יורים Heavy Shots בגרסאת המחשב?

לא הספקתי לשחק מאז שבדקתי את זה, כי המשחק החליט שהוא מפסיק לעבוד ועכשיו הוא החליט שהוא אפילו לא יורד לי למחשב, אבל צריך להשתמש במשקפת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 28 דצמבר 2013, 17:46

אתה מתבלבל עם mortars, שזה עם המשקפת שבכפתור Q.
גילתי בטעות איך יורים הבי שוטס - מסתכלים הצידה ולוחצים על העכבר בלי לכוון.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 דצמבר 2013, 22:47

ששון כתב:אתה מתבלבל עם mortars, שזה עם המשקפת שבכפתור Q.
גילתי בטעות איך יורים הבי שוטס - מסתכלים הצידה ולוחצים על העכבר בלי לכוון.

אהה... אפילו לא ידעתי שיש דבר כזה :) אם המשחק יעבוד לי מתישהו, אז אשתמש בזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 29 דצמבר 2013, 14:37

אז סיימתי את המשחק. סך הכל מהנה :)

הם לגמרי צריכים לעשות Black Flag 2 שזונח לגמרי את הסדרה והוא יותר כמו GTA!
כל הקטע עם הפיראטים מציל את המשחק. יותר מחצי מזמן המשחק התעסקתי בלשדוד את הקאריביים במקום להתעסק בעלילה, וזה היה ממש אחלה עד לרגע שהבנתי שכל העולם ממולא בעצם באותם חתיכות שצריך לאסוף/להרוג ואז פרשתי.
הקרבות הימיים ממש טובים ויש בהם הרבה מקום ליכולת של השחקן (לעומת הקרבות יבשה), והשידרוגים של הספינה נותנים תחושה טובה של התקדמות.

הבעיה שכל מה שהגיע מהמשחקים הקודמים בסדרה - מעצבן.
הקטעי פלטפורמה לא טובים. יש קטעים שהמשחק עף על עצמו וחושב שהוא מריו בזמן שאין לך באמת שליטה מלאה על הדמות. במקום ללכת רגיל היא כל הזמן נדבקת לדברים עם הידיים והרגליים, במקום לקפוץ לקרש למטה היא קופצת לתהום ומטה, וכל התנועה שלה בנויה במקטעים שרק בינהם יש לך שליטה כלשהי על הדמות.
הלחימה היא שיפור גדול מהמשחק הראשון ויש לך הרבה כלים להשתמש בהם כמו בזלדה. חבל שהשלבים לא בנויים כל כך טוב כדי לנצל את הארסנל. כדי לעבור את הקרבות מהר מצאתי את עצמי פשוט משתמש בפצצות עשן שזה כמו צ'יט כזה שמשתק את כולם בזמן שאתה תוקע בהם חרבות.
ההתגנבות - מעצבנת. משימות המעקב - מעצבנות.
העלילה נחמדה אם כי מבלבלת למי שלא מגיע עם ידע מוקדם על הסדרה וחבל. הרבה משימות מרגישות חסרות תכלית עלילתית, וגם היה פער גדול בין איך שהמשחק התייחס לחלק מהדמויות עם מוזיקה מרגשת ואפקטים והילוך איטי, לזה שלא היה לי אכפת מהם.
אחרי חצי משחק בערך העלילה צוברת תאוצה, והסוף דווקא מותח ומרגש :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 פברואר 2014, 20:36

פרסמתי תגובה בדף הפייסבוק של התמיכה שלהם וסוף סוף קיבלתי טלפון של קו התמיכה שלהם.

אחרי שיחה של 5 דקות, מצאנו פתרון (היה צריך לפתוח את התוכנה כadministrator, שזה מוזר, כי המשתמש שלי בווינדוס הוא administrator מלכתחילה וקודם לכם הכל עבד בסדר גמור).
בכל מקרה, כרגע אני מוריד את המשחק. אני מקווה מאוד שהוא גם יפעל, כשהוא יסיים לרדת בעוד יותר מידי שעות.

לא ברור לי למה משהו שנפתר ב5 דקות היה צריך להמרח כמעט חודשיים. אפילו לא הציעו לי פיצוי, הקקות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 פברואר 2014, 22:43

אני משחק בו מעט בימים אלה, ודי נהנה מכל המסביב - הגרפיקה, האווירה, השיט בספינה וכו'. רק חבל שהגיימפליי עדיין מכוון לאנשים עם פיגור שכלי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 פברואר 2014, 10:04

InterAl כתב:אני משחק בו מעט בימים אלה, ודי נהנה מכל המסביב - הגרפיקה, האווירה, השיט בספינה וכו'. רק חבל שהגיימפליי עדיין מכוון לאנשים עם פיגור שכלי.

נו מכוון לשחקני קונסולות לא? :)
או שאפילו נמוך יותר מהממוצע שם?

בתכל'ס תמיד הסדרה הזו נראתה לי פשטנית אבל סוג של STUPID FUN, אבל אין לי הרבה ניסיון איתה, אני רוצה לתת ניסיון לרביעי כי אומרים שלא צריך ידע עלילתי קודם איתו ואני אוהב את ה theme של הפיראטיות.
הגיימפליי שלו בסרטונים ששוחררו לפני שהמשחק יצא נראה לי קצת מעייף וטרחני עם מליארד דברים לאסוף בכל מקום ועולם מנופח מדי, אבל האווירה והשייט עושים רושם ממש טוב, אני אנסה אותו בעתיד במחיר זול.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 פברואר 2014, 00:05

המשחק סוף סוף עובד. חודשיים לא יכלתי לשחק בו והתגעגתי.
הוא יפה, כמו שזכרתי.

החדשות הרעות - כנראה אין שמירות ענן, אז אני צריך להתחיל מההתחלה.
החדשות הטובות - נראה שבחודשיים שעברו המשחק והדרייברים של כרטיס המסך עברו הרבה שיפורים שהפכו אותם להרבה יותר יעילים. שיפרתי בהרבה את ההגדרות (בעיקר בשימוש בAA של נווידיה, שעכשיו עובד וקודם הוריד לי את הFPS באיזה 20%).
זה AA ממש מרשים. מבחינת משאבים הוא פועל כמו FXAA (כלומר, המשחק עובד על 30 חלק, 60 חלק במקומות סגורים ובמקרים מאוד נדירים יורד ל28 פה ושם), אבל הכל נראה הרבה יותר חלק וטוב. אני מצפה לראות את זה בעוד משחקים, כי הTXAA הזה פשוט נפתר מכל הג'אגיז ואני רק בX2.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 פברואר 2014, 12:05

bling כתב:נו מכוון לשחקני קונסולות לא? :)
או שאפילו נמוך יותר מהממוצע שם?

בתכל'ס תמיד הסדרה הזו נראתה לי פשטנית אבל סוג של STUPID FUN, אבל אין לי הרבה ניסיון איתה, אני רוצה לתת ניסיון לרביעי כי אומרים שלא צריך ידע עלילתי קודם איתו ואני אוהב את ה theme של הפיראטיות.
הגיימפליי שלו בסרטונים ששוחררו לפני שהמשחק יצא נראה לי קצת מעייף וטרחני עם מליארד דברים לאסוף בכל מקום ועולם מנופח מדי, אבל האווירה והשייט עושים רושם ממש טוב, אני אנסה אותו בעתיד במחיר זול.

שיחקתי ב2 אבל לא הרבה ואני האמת לא רואה איך הוא שונה במהות שלו מהסגנון של באטמן. אם זאת יש משהו באלימות הקינטית של באטמן שעושה אותו הרבה יותר כיפי.

בכל אופן מה שאני רוצה לומר הוא שאני לא באמת מבין למה לחשוב שזה גיימפליי לאנשים עם פיגור שיכלי (אני בעקרון מסכים למרות שהדיעה שלי לא מבוססת) כשהוא (אינטר) חושב שהגיימפליי של באטמן אחלה. לפחות ככה אני זוכר שאינטר חושב.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2014, 12:18

הם שניהם מבוססים על אותו רעיון אבל הגיימפליי של בטמן עובד הרבה יותר טוב, יש לו מכניקות הרבה יותר טובות, הוא יותר מהיר, יותר זורם ועם יותר אופציות. כמובן שגם מערכת הקומבו עוד יותר מגבירה את העניין. מאוד הגיוני לא לאהוב את המערכת קרב של AC ומאוד לאהוב את זאת של בטמן.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 פברואר 2014, 12:25

swiss-the-engine כתב:שיחקתי ב2 אבל לא הרבה ואני האמת לא רואה איך הוא שונה במהות שלו מהסגנון של באטמן. אם זאת יש משהו באלימות הקינטית של באטמן שעושה אותו הרבה יותר כיפי.

בכל אופן מה שאני רוצה לומר הוא שאני לא באמת מבין למה לחשוב שזה גיימפליי לאנשים עם פיגור שיכלי (אני בעקרון מסכים למרות שהדיעה שלי לא מבוססת) כשהוא (אינטר) חושב שהגיימפליי של באטמן אחלה. לפחות ככה אני זוכר שאינטר חושב.

המערכות באמת מאוד דומות, אבל לזו של בטמן יש יתרון אחד גדול, לפי דעתי, והוא תנועה. לבטמן יש את היכולת לקפוץ לכיוון של אויב שנמצא 10 מטר ממנו בסלטה מגניבה ולתת לו בעיטה. לחבר'ה היותר מציאותיים בAC אין את היכולת הזאת, אז המערכת מרגישה הרבה יותר נוקשה ואיטית.
זה יוצר גם מצב שבו התקפות ירי הרבה יותר מטרידות בAC והרבה יותר ניתנות לטיפול בבטמן. בנוסף, בבטמן זורקים עליך חפצים תוך כדי קרב, מה שנותן לו יותר גיוון.

בסה"כ היא מערכת יותר מהירה וכיפית. בAC היא הרבה יותר כבדה. אני אוהב את שתיהן, אבל נהנה יותר מזו שבבטמן. אני מקווה שהמפתחים של המשחק הבא בסדרה יקבלו אישור לעצב את מערכת הקרב מחדש. אם מעבר דור לא ירענן את הסדרה הזאת, אני חושש שרק תקופת הייברנציה לא קצרה תעזור.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 פברואר 2014, 12:56

אני אתכם. רק שאני אולי "סבלתי" מזו של AC קצת יותר...
לא יודע, זה היה נראה יותר עניין של מזל מאשר יכולת. אף פעם לא הרגשתי שעשיתי מהלך מושלם בזכותי או שאני משפל בגלל טעויות שלי, אלא פשוט יש לאג כזה גדול בין הרגע שלחצתי על כפתור לרגע בו הוא מבצע את האנימציה, או שאנימציות פשוט ארוכות יותר וזה לא זורם לי בכלל.
ואני מת על המערכת של באטמן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 פברואר 2014, 14:17

אין לי ניסיון עם AC כאמור אבל בבאטמן לפחות יש אתגר לא קטן בלהגיע לסקור טוב כשזורקים עליך סוגי אויבים שונים שמחייבים דרכי פעולה שונות.

בלי קשר על הרמה הקשה אפשר למות לא מעט בבאטמן כשמתחילות קומבינציות קשות של אויבים, יש פה סקיל או לפחות צריך להיות מרוכז קצת ולא לשחק באוטומט.

הבנתי ש AC נורא קל ואוטומטי ובקושי צריך לחשוב בקרבות, אבל ניתן לאינטר לענות.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 06 פברואר 2014, 17:40

Nucleus_Dawn כתב:
המערכות באמת מאוד דומות, אבל לזו של בטמן יש יתרון אחד גדול, לפי דעתי, והוא תנועה. לבטמן יש את היכולת לקפוץ לכיוון של אויב שנמצא 10 מטר ממנו בסלטה מגניבה ולתת לו בעיטה. לחבר'ה היותר מציאותיים בAC אין את היכולת הזאת, אז המערכת מרגישה הרבה יותר נוקשה ואיטית.
זה יוצר גם מצב שבו התקפות ירי הרבה יותר מטרידות בAC והרבה יותר ניתנות לטיפול בבטמן. בנוסף, בבטמן זורקים עליך חפצים תוך כדי קרב, מה שנותן לו יותר גיוון.

בסה"כ היא מערכת יותר מהירה וכיפית. בAC היא הרבה יותר כבדה. אני אוהב את שתיהן, אבל נהנה יותר מזו שבבטמן. אני מקווה שהמפתחים של המשחק הבא בסדרה יקבלו אישור לעצב את מערכת הקרב מחדש. אם מעבר דור לא ירענן את הסדרה הזאת, אני חושש שרק תקופת הייברנציה לא קצרה תעזור.

הן ממש לא דומות. יש הבדל אחד מאוד מהותי בין AC1 ו-2 לבין משחקי סדרת באטמן. בAC כל שאתה צריך לעשות זה לעמוד במקום ולעשות Counter ליריב הנוכחי שתוקף אותך שיהרוג אותו באבחת חרב אחת (הם אפילו תוקפים בתורות כאשר הם מקיפים אותך), אין צורך לתקתק דבר. בבאטמן זה לא יעבוד. בטח כשאתה נמצא מול חבורות גדולות. המשחק גם נותן לך את האפשרות לבצע מיגוון הרבה יותר גדולה של מהלכים על פני AC.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 06 פברואר 2014, 18:33

כנראה לא שיחקת במשחקים המאוחרים יותר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 פברואר 2014, 18:44

Death_119 כתב:הן ממש לא דומות. יש הבדל אחד מאוד מהותי בין AC1 ו-2 לבין משחקי סדרת באטמן. בAC כל שאתה צריך לעשות זה לעמוד במקום ולעשות Counter ליריב הנוכחי שתוקף אותך שיהרוג אותו באבחת חרב אחת (הם אפילו תוקפים בתורות כאשר הם מקיפים אותך), אין צורך לתקתק דבר. בבאטמן זה לא יעבוד. בטח כשאתה נמצא מול חבורות גדולות. המשחק גם נותן לך את האפשרות לבצע מיגוון הרבה יותר גדולה של מהלכים על פני AC.

בבטמן לעמוד במקום ולעשות רק קאונטרים זה בהחלט אפשרי ועובד, בלי קשר לכמה אויבים נלחמים נגדך.
הבעיה היחידה, היא רק עם אויבים שיש להם מגן ולהם יש מקבילה בAC, שמצריכה לפרוק מההגנה ורק אז לתקוף.
גם כל הגאדג'טים בבטמן, שמהווים מהלכים נוספים, אפשר למצוא בAC.

המערכות ממש דומות. ההבדל העיקרי שאני שמתי לב אליו הוא בתנועה ובזריקת חפצים (וזה שיש פתרון הרבה יותר מוצלח נגד אויבים עם נשקים חמים בAC). המערכת של בטמן מרגישה הרבה יותר דינמית והאנימציות גם יכולות להפסק באמצע. זה מה שעושה אותה יותר כיפית, לפי דעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 פברואר 2014, 06:57

Nucleus_Dawn כתב:
בבטמן לעמוד במקום ולעשות רק קאונטרים זה בהחלט אפשרי ועובד, בלי קשר לכמה אויבים נלחמים נגדך.
הבעיה היחידה, היא רק עם אויבים שיש להם מגן ולהם יש מקבילה בAC, שמצריכה לפרוק מההגנה ורק אז לתקוף.
גם כל הגאדג'טים בבטמן, שמהווים מהלכים נוספים, אפשר למצוא בAC.

המערכות ממש דומות. ההבדל העיקרי שאני שמתי לב אליו הוא בתנועה ובזריקת חפצים (וזה שיש פתרון הרבה יותר מוצלח נגד אויבים עם נשקים חמים בAC). המערכת של בטמן מרגישה הרבה יותר דינמית והאנימציות גם יכולות להפסק באמצע. זה מה שעושה אותה יותר כיפית, לפי דעתי.

כן?
נסה לעשות זאת כשיש חבר'ה עם אלות חשמל שלא ניתן לחסום אותם וחייבים לזנק מעליהם ותאמר לי אם זה עובד.
ומה בקשר לאויבים עם מגנים שלא ניתן לחסום וחייבים לעשות להם STUN?
ואולי תנסה לעשות את זה לחבר'ה הגדולים שמסתערים עליך וחייבים לזנק לצד ולעשות להם ULTRA STUN ואין אפשרות לחסום אותם?
ואולי חבר'ה עם סכין שאתה לא יכול להסב להם נזק במידה ואתה סתם לוחץ על משולש?
ומה עם כאלו שסתם יש להם רובה? נסה לחסום אותם עם משולש :)

בקיצור, בבאטמן יש מספיק סוגי אויבים כדי שמה שאמרת ממש לא יעבוד, יותר מזה ברמה הקשה בחלקים מסויימים במשחק כשיש קומבינציות מסויימות של אויבים המשחק בהחלט מאתגר ומתתי לא מעט פעמים בחלקים מסויימים עד שהצלחתי לעבור אותם, היו לא מעט רגעי קרבות שדרשו ממני ריכוז לא קל כדי להצליח לשרוד אותם וממש הזעתי על השלט.
נסה גם ללחוץ רק משולש אפילו נגד האויבים הקלים ותראה שאתה בקושי עושה להם בכלל נזק ואתה יכול לעמוד שם שעה ולחסום מכות וכלום לא קורה, אתה חייב להתקיף ולהיות חשוף למכות שלהם אחרת לא תוכל לנקות את הזירה.

מערכת הקרבות רחוקה מלהיות אוטומטית וזה בלי קשר ל AC שאין לי ניסיון איתו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 פברואר 2014, 08:39

bling כתב:כן?
נסה לעשות זאת כשיש חבר'ה עם אלות חשמל שלא ניתן לחסום אותם וחייבים לזנק מעליהם ותאמר לי אם זה עובד.
ומה בקשר לאויבים עם מגנים שלא ניתן לחסום וחייבים לעשות להם STUN?
ואולי תנסה לעשות את זה לחבר'ה הגדולים שמסתערים עליך וחייבים לזנק לצד ולעשות להם ULTRA STUN ואין אפשרות לחסום אותם?
ואולי חבר'ה עם סכין שאתה לא יכול להסב להם נזק במידה ואתה סתם לוחץ על משולש?
ומה עם כאלו שסתם יש להם רובה? נסה לחסום אותם עם משולש :)

בקיצור, בבאטמן יש מספיק סוגי אויבים כדי שמה שאמרת ממש לא יעבוד, יותר מזה ברמה הקשה בחלקים מסויימים במשחק כשיש קומבינציות מסויימות של אויבים המשחק בהחלט מאתגר ומתתי לא מעט פעמים בחלקים מסויימים עד שהצלחתי לעבור אותם, היו לא מעט רגעי קרבות שדרשו ממני ריכוז לא קל כדי להצליח לשרוד אותם וממש הזעתי על השלט.
נסה גם ללחוץ רק משולש אפילו נגד האויבים הקלים ותראה שאתה בקושי עושה להם בכלל נזק ואתה יכול לעמוד שם שעה ולחסום מכות וכלום לא קורה, אתה חייב להתקיף ולהיות חשוף למכות שלהם אחרת לא תוכל לנקות את הזירה.

מערכת הקרבות רחוקה מלהיות אוטומטית וזה בלי קשר ל AC שאין לי ניסיון איתו.

הזכרתי את סוגי האויבים עם ההגנה המיוחדת (שבאמת כוללים מגנים, נשקים קרים חזקים יותר ואויבים גדולים שצריך להתחמק מהם) וכמו שאמרתי, יש להם מקבילים בAC (זולת הצורך להתחמק, כי בAC זו לא ממש פונקציה).
הזכרתי גם את האויבים עם הרובים ואת עובדה שבAC יש לך דרך הרבה יותר טובה לטפל בהם מאשר בבטמן (בזכות היכולת להשתמש במגן אנושי).

לא אמרתי שמערכת הקרבות בבטמן אוטומטית. ממש לא. אני גם מסכים שהיא יותר מאתגרת מזו שבAC ואני עדין חושב שהסיבה היא כמה שהדמות של בטמן דינמית וכמה שזה חלק חשוב ממערכת הקרב.
היא בהחלט עדיפה והרבה יותר כיפית, אבל להגיד שאין דימיון מאוד ברור בינה ובין המערכת בAC זה פשוט לא נכון.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 פברואר 2014, 14:53

ההבדל הגדול של המערכות היא ששל באטמן הרבה יותר התקפית ושל AC הגנתית.
קודם כל בשביל לעשות קאונטר בAC אתה חייב להיות לעמוד ולהיות ב"מצב הגנה" ככה שזה לא יכול להיות תוך כדי התקפה ובבאטמן זה נעשה כמעט בכל מצב והאנימציה פשוט מתחלפת, בנוסף קאונטר בבאטמן עובד יותר כמו התחמקות ולא כמו דרך להתקיף כי הוא לא עושה הרבה נזק, בעוד שבAC רוב מולחלט של האויבים מתים מקאונטר אחד.
בנוסף עוד הבדל שאולי לא שמתם לב אליו, בשני המשחקים ההתקפות משתנות אחרי שהתחלתם את רצץ הקומבואים, כלומר אחרי שהפלתם את האויב הראשון. בבאטמן הוא יתחיל לזנק מאויב לאויב ובמכה אחת יפיל כל אויב, בעוד שבAC כל פגיעה באויב מהרגע הזה תהרוג אותו במקום.
בנוסף אפשר גם להוסיף שהבריאות של הדמות שלך מתחדשת גם תוך כדי הקרב בAC ואילו בבאטמן היא לא, מה שהופך הפסד בקרב בAC לכמעט בלתי אפשרי.
בקיצור אני חושב שהמערכת של באטמן הרבה יותר מאתגרת, והרבה יותר זורמת ושל AC מנסה להיות יותר 'טקטיט' אבל בבירור זה לא עובד להם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 פברואר 2014, 08:23

AC4 מיועד למפגרים כי הוא מחזיק לך כל הזמן את היד, האתגר בו מינימלי ביותר, והוא פשטני בכל מכניקה שהוא מכיל. אני לא מצליח לחשוב על אף מכניקה במשחק עם איזושהי מידה סבירה של עומק.

בטמן הוא משחק טוב בהרבה כי הוא מאתגר ועמוק יותר. מערכת הקרב שלו היא פשוטה אבל לא פשטנית. הבעיה העיקרית שלי איתה היא שהיא לא מתפתחת מספיק לאורך המשחק, כלומר היא די דורכת במקום אחרי השליש הראשון של המשחק הראשון. לאחר מכן נוספו כל מיני מכניקות נחמדות אבל לא ממש הכרחיות. גם סיטי ואוריג'ינס לא ממש שיפרו את הנקודה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 פברואר 2014, 01:12

Stick כתב:ההבדל הגדול של המערכות היא ששל באטמן הרבה יותר התקפית ושל AC הגנתית.
קודם כל בשביל לעשות קאונטר בAC אתה חייב להיות לעמוד ולהיות ב"מצב הגנה" ככה שזה לא יכול להיות תוך כדי התקפה ובבאטמן זה נעשה כמעט בכל מצב והאנימציה פשוט מתחלפת, בנוסף קאונטר בבאטמן עובד יותר כמו התחמקות ולא כמו דרך להתקיף כי הוא לא עושה הרבה נזק, בעוד שבAC רוב מולחלט של האויבים מתים מקאונטר אחד.
בנוסף עוד הבדל שאולי לא שמתם לב אליו, בשני המשחקים ההתקפות משתנות אחרי שהתחלתם את רצץ הקומבואים, כלומר אחרי שהפלתם את האויב הראשון. בבאטמן הוא יתחיל לזנק מאויב לאויב ובמכה אחת יפיל כל אויב, בעוד שבAC כל פגיעה באויב מהרגע הזה תהרוג אותו במקום.
בנוסף אפשר גם להוסיף שהבריאות של הדמות שלך מתחדשת גם תוך כדי הקרב בAC ואילו בבאטמן היא לא, מה שהופך הפסד בקרב בAC לכמעט בלתי אפשרי.
בקיצור אני חושב שהמערכת של באטמן הרבה יותר מאתגרת, והרבה יותר זורמת ושל AC מנסה להיות יותר 'טקטיט' אבל בבירור זה לא עובד להם.

לא צריך להיות במצב הגנה כדי לעשות קאונטרים. זה משהו שהשתנה עוד בAC3.
הבריאות של הדמות בAC לא מתחדשת באמצע הקרב. היא גם לא מתחדשת במרדף. אתה חייב להיות אנונימי בשביל שהבריאות שלך תתחדש.

אני מסכים שבAC באמת יש יותר פנייה להגנה ולהמתין לרגע הנכון לתקוף ובבטמן המערכת מניבה תוצאות מצוינות כאשר אתה אגרסיבי ומתקיף (למרות שאם אתה סבלני, אין בעיה פשוט לעמוד במקום ולחכות שיתקפו אותך).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2014, 01:59

Nucleus_Dawn כתב:
לא צריך להיות במצב הגנה כדי לעשות קאונטרים. זה משהו שהשתנה עוד בAC3.
הבריאות של הדמות בAC לא מתחדשת באמצע הקרב. היא גם לא מתחדשת במרדף. אתה חייב להיות אנונימי בשביל שהבריאות שלך תתחדש.

אני מסכים שבAC באמת יש יותר פנייה להגנה ולהמתין לרגע הנכון לתקוף ובבטמן המערכת מניבה תוצאות מצוינות כאשר אתה אגרסיבי ומתקיף (למרות שאם אתה סבלני, אין בעיה פשוט לעמוד במקום ולחכות שיתקפו אותך).

זה אפשרי אם אתה מחפש רק לנצח אבל אם תחכה במקום המד קומבו שלך יהיה במצב רע וכל מי שמשחק בבטמן יודע שהפסיכולוגיה האנושית לא מרשה למד קומבו להתאפס בלי השלכות פסיכולוגיות עמוקות שמהדהדות בתודעה של האדם שנים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 פברואר 2014, 04:01

DrKeo כתב:זה אפשרי אם אתה מחפש רק לנצח אבל אם תחכה במקום המד קומבו שלך יהיה במצב רע וכל מי שמשחק בבטמן יודע שהפסיכולוגיה האנושית לא מרשה למד קומבו להתאפס בלי השלכות פסיכולוגיות עמוקות שמהדהדות בתודעה של האדם שנים.

זה גם נכון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 פברואר 2014, 09:16

לא הבנתי מה זאת אומרת שאפשר לחכות בבאטמן שיתקיפו אותך, יש משחק בז'אנר שזה לא ככה?
כולל הטובים שבהם כמו DMC וכאלה.

בכולם אפשר לעומד ולחכות ולהתחמק שנים, בבאטמן אתה חייב ליזום פעולות שונות על מנת לנטרל אויבים או שתצטרך פשוט להתחמק מההתקפות שלהם בין אם במשולש או ב DASH לצד או קפיצה מעליהם וכו', זה לא דומה לאיזה PROMPT על המסך שמופיע לך אוטומטית ואתה לוחץ עליו והורג את האויב אוטומטית (ואם זה באמת ככה ב AC אז אפשר להבין את הטענות כלפיו)
חוץ מזה שאפילו זה לא מדוייק כי יש אויבים עם נשק שאם אתה לא מונע מהם להטעין מחסנית הם יורים בך מרחוק, בקיצור חובה להתקיף ובצורות שונות ומגוונות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 183 אורחים