Halo 4 - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Halo 4 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2013, 02:48

הנושא הרשמי של היילו 4.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: Halo 4 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bozeman » 10 אפריל 2013, 18:46

תמונה

תמונה

הפרטים החדשים:

לגבי הSPARTAN OPS | מוד קו-אופ לעד 4 שחקנים במסווה סדרה שבועית שמקדת את הסיפור המרכזי... מתרחש חצי שנה אחרי שהסיפור של הקמפיין נגמר.

הסיפור יהיה מרכזי ולא משהו צדדי כAFTERTHOUGHT.

כל שבוע פרק חדש.

כל פרק 5 משימות.

כל משימה ~15 דקות

נפגוש את המאסטר צ'יף בחלק מהמשימות.

מתרחש על הINFINITY וגם על הכוכב החדש.

למיטב הבנתי היצורים קשורים לPROMETHEANS.

הראו שלושה סוגים. CRAWLERS - WATCHERS - KNIGHTS

CRAWLERS זה אלה שדומים קצת לכלבים.
תמונה
WATCHERS זה הDRONE שריחף וזרק בחזרה רימון.
תמונה
KNIGHTS זה היצור שראינו מקרוב עם הגולגולת האדומה.
תמונה

KNIGHTS יהיו קשים יותר מELITES (כבר אומר שהמשחק הולך להיות קשה יותר מכל היילו אחר)

WATCHERS יכולים להוריד מגן בשביל הKNIGHTS שהופך אותם אפילו לעוד יותר קשים.

היצורי PROMETHEANS לפעמים יעבדו ביחד עם הCOVIES ולפעמים לבד. לא איכפת להם מהCOVIES אבל אם זה עוזר להם להוריד אותך אז מה טוב.

SHOTGUN חדש של PROMETHEANS. עושה ריקושטים עם הכדורים פוגעים בשטח קשיח.

עד 4 שחקנים.

משחקים צוות שנקראים MAJESTIC

הCRAWLERS חסינים מכל פגיעה בחלקי גופם חוץ מבפרצוף.

WATCHERS לא רק מפעילים מגן בשביל הKNIGHTS אלא גם ממש מתקנים אותם.

מי שנהרג מהSCATTERSHOT (השוטגאן-פוררנרס) DISINTEGRATES.

אפשר לשחק בSPARTAN-OPS לבד.

יש MATCHMAKING מלא לSPARTAN OPS.

ORDINANCE DROPS - סוג של KILLSTREAK אבל לא משהו אקסטרים... ניתן לבחור איזה נשק לקבל. מישהו יכול לגנוב לך את הנשק.

פי 2 יותר אנימציות ASSASSINATIONS

המגן (כמו מה שהWATCHERS מפעילים למען הKNIGHTS) הוא ARMOR ABILITY

ARMOR ABILITY חדש - THRUSTER PACK! מעביר אותנו כמה מטרים לכיוון שבו היינו מתי שהפעלנו את היכולת. מזכיר לי את SHADOWRUN, היה משהו מאוד דומה ושם היה ניתן לעבור דרך קירות ותקרות עם הדבר הזה.

מצב חדש - REGICIDE. מן FREE FOR ALL עם VIP/KING. מי שיש לו את מירב הנקודות מופיעה לכל השחקנים בכוונות.

יש משהו שנקרא TACTICAL PACKAGES שאותם אנו מקשרים לLOADOUT שלנו. אין כל יותר פרטים לגבי זה.

ונסיים עם KNIGHT לעומת SPARTAN
תמונה

343 שיחררו מפה חדשה להורדה בחינם שנקראת Forge Islands:
תמונה

אל תצפו לעולם הגדול של Forge World, אבל כן מדובר במפה יחסית נקיה עם האפשרות של הForge המורחב על כל המבנים שלו כולל תוספות חדשות כמו עצים. המפה גם מגיעה עם גאדג'ט חדש בדמות ה-green screen שמיועד להיות רקע אידיאלי עבור יוצרי משינימה
http://blogs.halowaypoint.com/Headli...ge-Island.aspx
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 26 אפריל 2013, 14:11

אם זה מעניין מישהו, אבל יש פיגורינות חדשות של המשחק, וזה לא כזה יקר:

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 אפריל 2013, 16:57

GolanBerlin כתב:אם זה מעניין מישהו, אבל יש פיגורינות חדשות של המשחק, וזה לא כזה יקר:

תמונה

ועכשיו עם הלינק הנכון
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 21 מאי 2013, 23:26

קצת (הרבה) באיחור, אבל עדיין.
אני נמצא כרגע במשימה השמיניתש ל הילו 4 ואני חייב להגיד שאני נהנה מכל רגע! נופים ועיצוב מדהים שעדיין לא יצא לי לראות כמוהו עדיין באף משחק אחר, משחקיות מהנה וממכרת ובכלל, אטמוספירה מעולה. ללא כל ספק אחד המשחקים הטובים ביותר שיצא לי לשחק לאחרונה. הדבר היחיד שמאכזב אותי הוא הרמה, אני על הירוהיק וזה מזכיר לי את נורמל בריץ'.
אחרי שאסיים אני מחפש כמה שותפים לגמור את המשחק על לג'נדרי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 22 מאי 2013, 00:03

SgtDonowitz כתב:קצת (הרבה) באיחור, אבל עדיין.
אני נמצא כרגע במשימה השמיניתש ל הילו 4 ואני חייב להגיד שאני נהנה מכל רגע! נופים ועיצוב מדהים שעדיין לא יצא לי לראות כמוהו עדיין באף משחק אחר, משחקיות מהנה וממכרת ובכלל, אטמוספירה מעולה. ללא כל ספק אחד המשחקים הטובים ביותר שיצא לי לשחק לאחרונה. הדבר היחיד שמאכזב אותי הוא הרמה, אני על הירוהיק וזה מזכיר לי את נורמל בריץ'.
אחרי שאסיים אני מחפש כמה שותפים לגמור את המשחק על לג'נדרי.

תזכיר לי רק מה זו המשימה השמינית?
ואגב, אתה יכול לסיים את המשחק על לג'נדרי לבד בלי יותר מידי תסכול. הוא באמת עבר מה שמרגיש כמו dumbing down של רמת קושי אחת בדיוק, ככה שגם לג'נדרי ירגיש לך כמו ריץ' בהירואיק לדעתי.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 22 מאי 2013, 00:06

swym כתב:תזכיר לי רק מה זו המשימה השמינית?
ואגב, אתה יכול לסיים את המשחק על לג'נדרי לבד בלי יותר מידי תסכול. הוא באמת עבר מה שמרגיש כמו dumbing down של רמת קושי אחת בדיוק, ככה שגם לג'נדרי ירגיש לך כמו ריץ' בהירואיק לדעתי.

התבלבלתי , השביעית, האחת לפני אחרונה (מגיעים לטבעת החדשה, אני בדיוק בהתחלה.)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 מאי 2013, 10:47

אם כבר משחקים ביחד אז אני זורם על לשחק HEROIC או LEGENDARY על ASO.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 23 מאי 2013, 11:25

אני בהתחלה (שלב 2) - ואין לי בעיה שיצטרפו אלי (אני בהירואיק)
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 23 מאי 2013, 11:46

טוב, סיימתי! משחק ענק, ללא כל ספק אחד ה- FPSים הכי טובים שיצא לי לשחק בהם אי פעם. בהתחלה חששתי מזה שבאנג'י לא המשיכו עם הסדרה ואיך יהיה העתיד, אבל ללא כל ספק 343 עשו עבודה נהדרת. CGI מטורף, סנדבוקס עשיר וחוויית משחק שלא הייתה לי הרבה זמן. מאוד מקווה כבר לראות את המשחק הבא יוצא וכנראה שאתחיל לשחק ב- Spartan Ops בקרוב.

אגב, עוד נקודה ראויה לציון היא הוספת הספרינט שלא היה במשחקים הקודמים בסדרה. בהתחלה חשבתי שיכול להיות שהשינוי במקשים הוא בגלל רצון להידמות ל-COD אבל אחר כך הבנתי שכל זה נעשה בגלל שלא היה אפשרי אחרת אם יש ספרינט. בסה"כ המקשים בסדר גמור והתרגלתי אליהם די מהר.

הדבר היחיד שאכזב אותי במשחק הוא הסאונד טראק, שלא היה כל כך טוב כמו הקודמים לדעתי. זהו זה, מת לשחק כבר במשחק הבא.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 מאי 2013, 12:56

ספרטן אופס לא מלהיב... עדיף לראות פשוט את כל הסרטונים מההתחלה ועד הסוף ולהזיל ריר בתקווה שזאת הרמה (במינימום) שנקבל בסדרת טלוויזיה.

גם התאכזבתי קשות מהסאונדטרק. קשות... אבל אני ממש רגיש לדברים האלה (מוסיקה). הסנדבוקס דווקא לדעתי לא קיבל פיתוח כמו שצריך.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 23 מאי 2013, 12:58

אז... לא רוצים להצטרף אלי למשחק?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 23 מאי 2013, 22:11

תרים איזה טלפון או סמס לפני הפעם הבאה שאתה משחק, יש מצב שאצטרף.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 מאי 2013, 14:47

bozeman כתב:אז... לא רוצים להצטרף אלי למשחק?

אני זורם אבל רק אם אנחנו משחקים עם כל המודיפיירים ועל הירואיק לפחות. בשביל זה עדיף 4 שחקנים.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 23 מאי 2013, 15:31

swiss-the-engine כתב:אני זורם אבל רק אם אנחנו משחקים עם כל המודיפיירים ועל הירואיק לפחות. בשביל זה עדיף 4 שחקנים.

אני בסיבוב ראשון, ככה שלהפוך את זה דווקא עכשיו לאתגר לא הייתי רוצה, הירואיק מספיק לי.

ארז - אני אבדוק איתך לפני הפעם הבאה שאשחק (אני חושב על היום, אם יהיה לי זמן)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 מאי 2013, 15:35

bozeman כתב:אני בסיבוב ראשון, ככה שלהפוך את זה דווקא עכשיו לאתגר לא הייתי רוצה, הירואיק מספיק לי.

ארז - אני אבדוק איתך לפני הפעם הבאה שאשחק (אני חושב על היום, אם יהיה לי זמן)

זה היה ברור לי.. פשוט שאלת "אז... לא רוצים להצטרף אלי למשחק?" אז סוג של עניתי לך. בהנחה שהתכוונת גם אליי בין היתר :)
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 יוני 2013, 01:13

טוב, אחרי שסיימתי את ריץ' גם אני התחלתי את 4, ווואווווו!!!!! המשחק פשוט נראה מדהים. בחיים לא הייתי מצפה למראה כזה על ה-360 המזדקנת. אז כן, זה לא BF3, אבל עדיין מדובר על אחד המשחקים היותר יפים שיצא לי לשחק בהם. כרגע אני בשלב השני וכרגיל המשחק פשוט כיף לא נורמלי כמו כל משחק היילו אחר שיש. בינתיים מהמעט שראיתי 343 בהחלט התעלו על באנג'י בטח בכל הקשור לצד הטכני. פשוט תאווה לעיניים. אני מת לראות איך יראה היילו דור הבא שלהם, כי אם כל כך הרבה הם הצליחו לסחוט מה-360 אנחנו פשוט הולכים לרייר. נכון לכרגע גם הFrame rate מאוד יציב שזה נחמד כי בריץ' היו המון ירידות פריימים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 יוני 2013, 02:49

לדעתי הוא הרבה פחות עקבי במראה שלו מריץ'. האוייבים החדשים פספוס לדעתי.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2013, 03:46

Death_119 כתב:טוב, אחרי שסיימתי את ריץ' גם אני התחלתי את 4, ווואווווו!!!!! המשחק פשוט נראה מדהים. בחיים לא הייתי מצפה למראה כזה על ה-360 המזדקנת. אז כן, זה לא BF3, אבל עדיין מדובר על אחד המשחקים היותר יפים שיצא לי לשחק בהם. כרגע אני בשלב השני וכרגיל המשחק פשוט כיף לא נורמלי כמו כל משחק היילו אחר שיש. בינתיים מהמעט שראיתי 343 בהחלט התעלו על באנג'י בטח בכל הקשור לצד הטכני. פשוט תאווה לעיניים. אני מת לראות איך יראה היילו דור הבא שלהם, כי אם כל כך הרבה הם הצליחו לסחוט מה-360 אנחנו פשוט הולכים לרייר. נכון לכרגע גם הFrame rate מאוד יציב שזה נחמד כי בריץ' היו המון ירידות פריימים.

ולחשוב שאתה במשך חודשים רק ירדת שוב ושוב על הגרפיקה של היילו 4 ואמרת שזה משחק מכוער :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 יוני 2013, 06:47

ואז אתה שואל אותי למה אני משחק היילו ולא BF3?
בהחלט אני נהנה מאוד מהמשחק. אבל לבד זה ממש לא קל, ואני בהירואיק.
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 07 יוני 2013, 08:16

bozeman כתב:ואז אתה שואל אותי למה אני משחק היילו ולא BF3?
בהחלט אני נהנה מאוד מהמשחק. אבל לבד זה ממש לא קל, ואני בהירואיק.

הירואיק קשה? זה באמת הרגיש לי כמו על נורמל בהילו ריץ'.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 יוני 2013, 09:01

DrKeo כתב:ולחשוב שאתה במשך חודשים רק ירדת שוב ושוב על הגרפיקה של היילו 4 ואמרת שזה משחק מכוער :)

נכון, ואני צריך להתבייש. הוא נראה פשוט מדהים. הוא קפיצה כל כך גדולה מReach שזה כיף (לטעמי Reach היה מאוד, מאוד מכוער ולא הרגיש אפילו ב720P).

חנן, אתה הזוי. Heroic קל רצח זה פשוט הNormal של המשחק. וכל היופי במשחקי מולטי זה שאתה יכל להכנס לשעה לBF3 מתי שתרצה תוך שאתה רואה אפילו טלוויזיה, לצאת ללא מחויבות ולשחק באיזה סינגל שתרצה. אבל מה זה משנה. עד היום הקטע הקשה היחיד בכל סדרת היילו לטעמי זה ב-3 כשמגיעים לHigh charity למצוא את קורטנה, שם זה באמת כבר ממש לא נעים משלב מסוים. בלי להכיר מה יש ב-4 כמובן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 יוני 2013, 11:48

אז אני הזוי. מה לעשות שזה מה שקורה? הוא לא כזה קל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 יוני 2013, 20:10

bozeman כתב:אז אני הזוי. מה לעשות שזה מה שקורה? הוא לא כזה קל.

אתה תמיד יכל לפנות לרופא הקרוב לביתך ולבקש עזרה בהיילו :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2013, 02:27

Death_119 כתב:נכון, ואני צריך להתבייש. הוא נראה פשוט מדהים. הוא קפיצה כל כך גדולה מReach שזה כיף (לטעמי Reach היה מאוד, מאוד מכוער ולא הרגיש אפילו ב720P).

חנן, אתה הזוי. Heroic קל רצח זה פשוט הNormal של המשחק. וכל היופי במשחקי מולטי זה שאתה יכל להכנס לשעה לBF3 מתי שתרצה תוך שאתה רואה אפילו טלוויזיה, לצאת ללא מחויבות ולשחק באיזה סינגל שתרצה. אבל מה זה משנה. עד היום הקטע הקשה היחיד בכל סדרת היילו לטעמי זה ב-3 כשמגיעים לHigh charity למצוא את קורטנה, שם זה באמת כבר ממש לא נעים משלב מסוים. בלי להכיר מה יש ב-4 כמובן.

אני חושב שהיילו 4 הראה שאפשר לעשות את כל מה שהיילו אמור לעשות (כלומר הAI הטוב והכמויות של היחידות על המסך והאזורים הפתוחים) ועדין לעשות משחק מרשים טכנית. מה לעשות, באנג'י פשוט לא יודעת לספק סחורה בצד הטכני לרוב. הם ממש טובים בלקחת טכנולוגיות איזוטריות חסרות כל שימוש ולישם אותן רק כי הם חושבים שזה מגניב אבל בסופו של יום הם מנהלים פרוייקטים, לפחות בצד הטכני, בצורה הכי מזעזעת שראיתי בחיי. היה מתאים להם למשל לעשות את המשחק סופר מכוער ב1080P ואז לעשות לו Down sampling ל720P רק בשביל שיהיה לו AA מטורף אבל כל השאר יהיה מכוער תחת. זה פחות או יותר מתאר את התצורה שבה באנג'י מתעסקים עם פרוייקטים טכנים והסיבה שהמשחקים שלהם תמיד כל כך מכוערים ביחס לכותרי הAAA הגדולים. 343 הם ברכה למיקרוסופט, צוות באמת מוכשר שמורכב מבחירי תעשיה מRETRO STUDIOS, ID ועוד כמה סטודיואים גדולים ואני מת לראות מה הם יעשו עם החומרה של הONE. הלוואי ויהיה איזה טיזר בזמן אמיתי להיילו 5 בE3, גם אם רק בשביל לראות מה הם מסוגלים לעשות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 107 אורחים