Gears Of War: Judgment - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Gears Of War: Judgment - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2013, 02:50

הנושא הרשמי של גירס החדש.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: Gears Of War: Judgment - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bozeman » 10 אפריל 2013, 18:37

תמונה

Gears of War: Judgement הוא הפריקוול לטרילוגיית המשחקים המצליחה מבית אפיק.
המשחק מספר על קורותיו של יחידתו של ברייד וקול, יחידת קילו, בימי המלחמה הראשונים מול הלוקוסט כ-17 שנה לפני גירס הראשון כשהם מנסים להציל את העיר Halvo Bay.
המשחק יכיל מצב קואופ ל4 שחקנים ומלטיפלייר חדש הכולל קלאסים שונים: סייר, מהנדס, חובש ועוד. ניתן יהיה לשחק גם בתור הלוקוסט וגם בתור הCOG.
המשחק יכיל מכניקות חדשות לסינגל ולמולטי כך שכל סיבוב מחדש ירגיש שונה עם פיזור שונה של אוייביםף, חפצים ונקודות ספוניינג.

המשחק יהיה אקסלוסיבי לXBOX 360

תאריך יציאה: 22/3/ 2013

תמונה

תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 19 אפריל 2013, 19:49

יש לי גליץ' נורא נורא מוזר, אני מצליח לשחק בלייב למרות שיש לי סילבר. קרה לעוד מישהוא?
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 אפריל 2013, 20:17

אולי יש Free Weekend?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 19 אפריל 2013, 21:26

לפי מה שהבנתי שבוע הבא DLC ראשון

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 19 אפריל 2013, 21:27

כן מסתבר שכן, כבר הייתי בטוח שביטלו את התשלום לגולד או משהוא. מיקרוסופט כל כך מעצבנים עם הגולד והסילבר. במיוחד מאז שהתחילו לשים פרסומות בלייב.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 אפריל 2013, 20:18

Fanta כתב:לפי מה שהבנתי שבוע הבא DLC ראשון

אכן כן
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 22 אפריל 2013, 17:14

טוב סיימתי את הקמפיין הראשי, לא רע בכלל, העלילה הרבה יותר מזכירה את הסגנון של גירס 1 כשבמקום לתאר לנו את המלחמה הכוללת נגד הלוקוסט המשחק יותר מתמקד במבצע של יחידה אחת. זה ממש לא רע והסיפור מסופר הרבה יותר טוב מבגירס 1. עם זאת העלילה לא משו בכלל.הסוף לא מספק לטעמי, רואים את הרע הראשי אולי פעמיים כל המשחק. יש למשחק הרבה צדדים חזקים אבל עלילה היא לא כל כך אחת מהם. מה שטוב בו שבגלל שהמלחמה עוד בחיתולים יש הרבה דברים שקשורים לפנדלום וורז שהיו לפני E DAY.

מבחינת גיימפליי זה פשוט גירס ולא פגעו בנוסחא הזאת. בסופו של דבר בתור שרוף של גירס אני מרגיש שקיבלתי את הסחורה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 24 אפריל 2013, 00:14

ניסתה את המצב מולטי החדש אוובר ראן?
בונא זה ממש כיף
אני ממש ממש מקווה שהם ישפרו ונתחיל לראות במשחקים הבאים מערכות ומפות הרבה יותר גדולות
וואלה אפילו לעלות דרגות חיילים כמו באנמי טרטורי ( מצחיק כמה אני מחפש משחק שיתן לי את אותו חוויה שנתן לי ET )

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 24 אפריל 2013, 00:21

Fanta כתב:ניסתה את המצב מולטי החדש אוובר ראן?
בונא זה ממש כיף
אני ממש ממש מקווה שהם ישפרו ונתחיל לראות במשחקים הבאים מערכות ומפות הרבה יותר גדולות
וואלה אפילו לעלות דרגות חיילים כמו באנמי טרטורי ( מצחיק כמה אני מחפש משחק שיתן לי את אותו חוויה שנתן לי ET )

כן הוא טוב מאד, בעיקר אם אתה הלוקוסט. קצת מבאס להיות COG באובראן. באופן כללי המולטי עבר המון שינויים חיוביים. כמו זה שהוציא מTDM את הירידה לדאון לפני המוות, ככה המשחק הרבה יותר זורם. עדיין צריך להוסיף דרגות כמו בCOD או באטלפילד ולא סתם מספרים חסרי משמעות. טוב לראות שבכל משחק גירס שמגיע המולטי הולך רק קדימה.
מה שכן צעד די מטופש היה להחליף את הקבוצות במולטי בCOG אדומים וכחולים מאשר COG ולוקסט, תמוה לדעתי. אני גם עדיין לא מבין למה התעסקו במקשים, סתם בשביל להראות ששינו משהוא?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 24 אפריל 2013, 00:27

SHAPIRA500 כתב:כן הוא טוב מאד, בעיקר אם אתה הלוקוסט. קצת מבאס להיות COG באובראן. באופן כללי המולטי עבר המון שינויים חיוביים. כמו זה שהוציא מTDM את הירידה לדאון לפני המוות, ככה המשחק הרבה יותר זורם. עדיין צריך להוסיף דרגות כמו בCOD או באטלפילד ולא סתם מספרים חסרי משמעות. טוב לראות שבכל משחק גירס שמגיע המולטי הולך רק קדימה.
מה שכן צעד די מטופש היה להחליף את הקבוצות במולטי בCOG אדומים וכחולים מאשר COG ולוקסט, תמוה לדעתי. אני גם עדיין לא מבין למה התעסקו במקשים, סתם בשביל להראות ששינו משהוא?

1. מצטער אבל אני ממש לא מסכים עם השמחה להורדת הדאון, לדעתי זה משהו שחשוב מאוד במשחק הזה
2. אכן להיות COG זה מבאס, כיף להיות לוקס כי הם ממש שונים מאחד לשני
3. ואכן, זה סתם מיותר, באמת שאין לי מושג למה הם עשו את זה, אפשר לתת ללוקס להמשיך להיות שם, זה לא מפריע וזה סתם יותר כיף
4. כי הם רוצים שהמשחק יהיה יותר מהיר, שלא תצטרך להתעסק עם המערכת נשק והכל

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 24 אפריל 2013, 00:36

אתה ממש לא חייב להסכים שי, אני מאמין שהדאון שייך יותר למצבי משחק שהיו בגירס 1 כמו execution שאין שני לו.
המקשים לא הופכים את המשחק ליותר מהיר כמעט בכלל, מתי הסתבכת בכלל עם המערכת נשק בגירס?
עוד דבר מבאס נורא זה הקמצנות של PCF ואפיק עם המפות, מה אתם מקמצנים במפות יא מניאקים, כולה 6 מפות לכל מצבי המשחק זה פחות ממספיק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 24 אפריל 2013, 01:06

לא הסתבכתי, אבל זה חוסך לי זמן במקום להחליף נשקים, במקום לבחור את הרימון, אני הכל ישר שולף מהר

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 אפריל 2013, 07:16

SHAPIRA500 כתב:עוד דבר מבאס נורא זה הקמצנות של PCF ואפיק עם המפות, מה אתם מקמצנים במפות יא מניאקים, כולה 6 מפות לכל מצבי המשחק זה פחות ממספיק.

DLC, ברור (שמגיע עכשיו...)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 24 אפריל 2013, 13:00

bozeman כתב:DLC, ברור (שמגיע עכשיו...)

נו כמובן, כל עניין הDLC מעצבן שבעתיים. אין לי בעיה שיוציאו DLC כתוספת לכמות יפה של תוכן מולטי שכבר קיים במשחק המלא אבל שתוכן המולטי דל מאד ואז מוציאים DLC זה כבר מעצבן. בגירס 2 ו3 היה תוכן מולטי עצום עם המון דמויות ולפחות 10 מפות בכל משחק, זה מספק. לא 5 דמויות לבחירה, 4 מפות ואינסוף סקינים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 24 אפריל 2013, 13:11

בסופו של דבר המשחק הזה קצת נראה כמו ניסיון לעשות בגירס כמה דברים

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 24 אפריל 2013, 16:11

בקיצור, לא שווה לקנות את המשחק במחיר מלא?

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 24 אפריל 2013, 16:25

SgtDonowitz כתב:בקיצור, לא שווה לקנות את המשחק במחיר מלא?

לא, אני השגתי אותו ב20 דולר, אבל שווה לחכות לירידה.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 191 אורחים