GTA V - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: GTA V - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2013, 14:11

רק להבהיר משהו על הפס3. ב360 משחקים יורדים מותקנים, כלומר הורדת 4 גיגה, ה4 האלה כבר יורדים מותקנים למערכת. בפס3 זה לא ככה אז דרוש מקום כפול, המקום של הקובץ התקנה ומקום להתקנה עצמה שזה אומר פי 2 יותר מקום ממה שצריך למשחק באמת. זה רק בזמן ההתקנה, אפשר למחוק את הקובץ התקנה אחרי זה וכשמתקינים מהדיסק הקובץ התקנה כבר עליו אז לא אמור להיות צורך ביותר מאשר המקום שההתקנה הולכת לתפוס על הדיסק הקשיח.

אני מחכה לגרסת הPC, אולי אני מפגר אבל אני מרגיש שזה משחק שצריך לרוץ ב60FPS ב1080P.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 16 ספטמבר 2013, 22:22

Nucleus_Dawn כתב:
אין שום דרך לדעת, בלי הכרזה על המשחק ושחרור דרישות המערכת הרשמיות.
זה כנראה מאוד רחוק. אם אין לך בעיה לחכות שנה, אז תחכה. מקסימום לא תהייה הכרזה בחצי שנה-עשרה חודשים הקרובים ואז תקנה את המשחק במחיר קצת יותר זול.

המשחק כבר הגיע לחנות או שרק מחר הוא מגיע? אני כבר לא יכול לחכות יותר :cry:
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 16 ספטמבר 2013, 14:40

באמת ש-FPS ממש לא מעניין אותי ואני לא שם לב לזה.. כול עוד מה שנמצא על המסך נראה טוב זה בסדר מצדי,אולי אם היה לי מחשב ממש טוב ובאמת הייתי רגיל לשחק רק בגרפיקה גבוה מאוד הייתי מצליח להתחבר לזה.

ולמי שמעליי,GAMESTATION מוכרים את המשחק כבר מאתמול ב-300 שקל.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 16 ספטמבר 2013, 14:42

DrKeo כתב:רק להבהיר משהו על הפס3. ב360 משחקים יורדים מותקנים, כלומר הורדת 4 גיגה, ה4 האלה כבר יורדים מותקנים למערכת. בפס3 זה לא ככה אז דרוש מקום כפול, המקום של הקובץ התקנה ומקום להתקנה עצמה שזה אומר פי 2 יותר מקום ממה שצריך למשחק באמת. זה רק בזמן ההתקנה, אפשר למחוק את הקובץ התקנה אחרי זה וכשמתקינים מהדיסק הקובץ התקנה כבר עליו אז לא אמור להיות צורך ביותר מאשר המקום שההתקנה הולכת לתפוס על הדיסק הקשיח.

אני מחכה לגרסת הPC, אולי אני מפגר אבל אני מרגיש שזה משחק שצריך לרוץ ב60FPS ב1080P.

ולמה אתה חושב שב- PC הוא ירוץ על 60 FPS? רוקסטאר צריכים להשקיע בפורט וטונות של משאבים בשביל להוציא גרסת PC עם ביצועים כאלה... זה משחק שיש בו המון, הכי עצום שראיתי. שירוץ חלק, מבחינתי נעול על 30 FPS, אבל שיהיה שחיק בצורה מינימלית.
אגב, אם תהיה הכרזה תהיו בטוחים שלא ייקח לו שנה אלא הרבה פחות, ש- GTA IV הוכרז ל-PC הוא יצא אחרי חצי שנה... אני מאמין שאם גרסת ה- PC תוכרז לא ייקח הרבה זמן עד שהיא תצא.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 16 ספטמבר 2013, 14:52

Nucleus_Dawn כתב:
אין שום דרך לדעת, בלי הכרזה על המשחק ושחרור דרישות המערכת הרשמיות.
זה כנראה מאוד רחוק. אם אין לך בעיה לחכות שנה, אז תחכה. מקסימום לא תהייה הכרזה בחצי שנה-עשרה חודשים הקרובים ואז תקנה את המשחק במחיר קצת יותר זול.

תודה, אבל התכוונתי לאיך אני בודק משחקים, שכבר קיימים אצלי במחשב. איך אני בודק על כמה אני מריץ אותם? יש תוכנות שבודקות את זה?
אני רק יודע שבCS1.6 אפשר לבדוק את זה בעזרת הקונסול :D
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 ספטמבר 2013, 14:59

Megalomaniac כתב:
ולמה אתה חושב שב- PC הוא ירוץ על 60 FPS? רוקסטאר צריכים להשקיע בפורט וטונות של משאבים בשביל להוציא גרסת PC עם ביצועים כאלה... זה משחק שיש בו המון, הכי עצום שראיתי. שירוץ חלק, מבחינתי נעול על 30 FPS, אבל שיהיה שחיק בצורה מינימלית.
אגב, אם תהיה הכרזה תהיו בטוחים שלא ייקח לו שנה אלא הרבה פחות, ש- GTA IV הוכרז ל-PC הוא יצא אחרי חצי שנה... אני מאמין שאם גרסת ה- PC תוכרז לא ייקח הרבה זמן עד שהיא תצא.

GTA IV הוכרז לPC לפני שהוא יצא. GTA V אפילו לא הוכרז.

מתן, אני הולך עוד כמה דקות לעבודה. אתמול הוא לא הגיע. יכול להיות שהיום כן, אבל בבאג משתדלים לשמור על תאריכי יציאה, ככה שהוא לא ימכר עד מחר, בכל מקרה. אני מבין שיש כבר כמה חנויות בארץ שמוכרות את המשחק והן בטח מוכרות ביותר זול מה400 שקל של באג.

ShiTDemoN, אתה יכול להוריד את FRAPS. תוכנה חינמית שמראה לך את הFPS בפינה של המסך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 16 ספטמבר 2013, 15:01

ShiTDemoN כתב:אני מתלבט האם לחכות להכרזה הרחוקה של המשחק למחשב, או להזמין את GTA V ל-PS3.
כרטיס המסך שלי במחשב דיי בינוני ומטה, ואני רוצה לדעת על כמה FPS אני מריץ משחקים כבדים במחשב. איך אני יכול לבדוק את זה?

היה איזשהו אתר שראיתי לפני כמה שנים שבודק איך משחקים ירוצו עלך המחשב שלך, מישהו אולי מכיר? הבעיה היא שלא הצלחתי למצוא אותו.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 16 ספטמבר 2013, 15:09

infected aviad כתב:היה איזשהו אתר שראיתי לפני כמה שנים שבודק איך משחקים ירוצו עלך המחשב שלך, מישהו אולי מכיר? הבעיה היא שלא הצלחתי למצוא אותו.

אתה בטח מתכוון ל- http://www.systemrequirementslab.com/cyri , סחבק. אבל הוא לא מפרסם שם FPS משוער.

תודה רבה שחר
"A man chooses, a slave obeys"

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 16 ספטמבר 2013, 15:28

Nucleus_Dawn כתב:
GTA IV הוכרז לPC לפני שהוא יצא. GTA V אפילו לא הוכרז.

מתן, אני הולך עוד כמה דקות לעבודה. אתמול הוא לא הגיע. יכול להיות שהיום כן, אבל בבאג משתדלים לשמור על תאריכי יציאה, ככה שהוא לא ימכר עד מחר, בכל מקרה. אני מבין שיש כבר כמה חנויות בארץ שמוכרות את המשחק והן בטח מוכרות ביותר זול מה400 שקל של באג.

ShiTDemoN, אתה יכול להוריד את FRAPS. תוכנה חינמית שמראה לך את הFPS בפינה של המסך.

טעות.
GTA IV יצא לקונסולות באפריל 2008 ורק באוגוסט 2008 הוא הוכרז ל- PC.
אני אישית זוכר את זה אבל חפש בגוגל ותראה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2013, 15:37

משהו ששחק במשחק יכול להסביר איך עובד עניין המכונית שלך? איך משיגים אותה מחדש, מה קורה כשהורסים אותה וכו'? כלומר איך עובד כל המנגנון ששם לך אותה זמינה כל הזמן.

בנושא גרסת הPC, אין סיבה שלא יהיו PC מסויימים שמריצים את המשחק ב60FPS, הרי אם קונסולה שחלשה פי 20 או 30 מריצה אותו ב20+ למה שPC לא יריץ ב60? ברור לי שרוקסטאר עושים פורטים זוועה לPC אבל דווקא מקס פיין עבד יופי כך שאני מקווה שהם יעלו את המנוע מספיק בשביל שGTA5 ירוץ טוב. אם לא אז מקסימום צריך PC חזק ואז הוא באמת ירוץ ב60FPS, בתקווה גם על ה660TI שלי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 ספטמבר 2013, 15:58

מצטרף לשאלה של נדב על המכונית האישית שלך: יש מצב שזה כמו נניח בקראקדאון שבה המכונית עושה respawn רק במוסך האישי אצלך? או שאולי אפשר לזמן אותה בטלפון כמו את המוניות של רומן בGTA IV?
ומוסיף שאלה אחת יותר חשובה: איך לעזאזל עובדת הקפיצה בין הדמויות השונות? האם היא מיידית? האם היא אפשרית רק בזמן שהן נמצאות באותו האזור או במסגרת של משימה מסוימת?

Death_119 כתב:תלוי מה הסטנדרט שלך. אם משחקים שקופצים סביב ה-30 זה טוב לך אז זה לא יפריע לך, אם אתה מעדיף משחקים שרצים סביב ה-60 מדובר בתוצאות לא טובות. לטעמי שתי הגרסאות ב-4 הציגו נתונים גרועים. 2-3 פריימים לפה או לשם לא ישנו את זה.

המספרים שהבאת ממחישים פער של 10 אחוז ולפעמים יותר. משחקים שקופצים סביב ה-30FPS עדיפים משמעותית על משחקים שקופצים סביב ה-25FPS.
הקפיצה ל-60FPS לעומת זאת קצת פחות רלוונטית במשחק כמו GTA מחוץ לקטעי הנהיגה לפחות. אבל השאלה האמיתית היא איך המשחק ירוץ על הPC ביום שהוא ירוץ על הPC, כי מה שGTA IV לימד אותנו הוא שהיית צריך לחכות כמה שנים טובות בשביל כרטיס מסך נורמלי (לא כפול) שיריץ את המשחק ב60FPS על FullHD.
נקווה שבמקרה של GTA V המצב כבר לא יהיה כזה כי בכל זאת מדובר במשחק שנבנה לחומרה די מיושנת (ובכל מקרה עם הכרטיס שלי אני לא מודאג). אבל גם מי ששיחק בזמנו אפילו על הPC ב-GTA IV כנראה התרגל די בקלות למשחק שקופץ סביב ה-30 פריימים, בהנחה שהוא בכלל הצליח להריץ אותו עם כרטיס המסך שלו דאז.

bling כתב:HUH??

לא היה לנו דיון כזה? אני בטוח שפרסמתי פה בזמנו תגובה שהמחישה עד כמה שעמודת ציוני הגולשים בMetacritic הם טיפה בים לעומת מעל 300 אלף איש שדירגו את המשחק במערכת הדירוג המובנית של ה-360. אז למרות שעל ה-360 הוא לא מדורג בתור המשחק הכי טוב של הקונסולה, הוא בכל זאת עומד על דירוג של 4.5 כוכבים - ולזה קוראים קונצנזוס.
(ובאותה תגובה גם הזכרתי שמערכת הדירוג של ה-360 הגיעה משהו כמו שנה אחרי יציאת המשחק עצמו אם אני זוכר נכון, ככה שטיעוני "הייפ בתקופת יציאת המשחק" לא כל כך מחזיקים פה מיים)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2013, 00:24

רק אל תשכח גיא שבGTA4 בPC הורידו את הDEPTH OF FEILD שהוסיפו בקונסולות כדי לטשטש את מה שרחוק ממך בשביל לשפר ביצועים ובנוסף לאיכות טקסטורות וצללים יותר גבוהות, קבלת אפשרות להגדיל בצורה משמעותית את הDRAW DISTANCE. כלומר זה לא בדיוק השוואה הוגנת, אני בטוח שאם היית מוריד את הDRAW DISTANCE והאיכות הגרפית של דברים כמו צללים ואת הרזולוציה ל720P במקום 1080P עדין היית מריץ את GTA4 מצויין גם על כרטיס לא מלהיב במיוחד. מצד שני, המשחק הזה רץ חרא בכלליות. כך או כך אני רוצה לפחות 30FPS נעול עם VSYNC ב1080P אצלי בPC, אני חושב שזאת בקשה הגיונית לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 00:47

Megalomaniac כתב:
טעות.
GTA IV יצא לקונסולות באפריל 2008 ורק באוגוסט 2008 הוא הוכרז ל- PC.
אני אישית זוכר את זה אבל חפש בגוגל ותראה.

זכרתי אחרת, אבל בדקתי ואתה צודק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 00:51

swym כתב:מצטרף לשאלה של נדב על המכונית האישית שלך: יש מצב שזה כמו נניח בקראקדאון שבה המכונית עושה respawn רק במוסך האישי אצלך? או שאולי אפשר לזמן אותה בטלפון כמו את המוניות של רומן בGTA IV?
ומוסיף שאלה אחת יותר חשובה: איך לעזאזל עובדת הקפיצה בין הדמויות השונות? האם היא מיידית? האם היא אפשרית רק בזמן שהן נמצאות באותו האזור או במסגרת של משימה מסוימת?

המספרים שהבאת ממחישים פער של 10 אחוז ולפעמים יותר. משחקים שקופצים סביב ה-30FPS עדיפים משמעותית על משחקים שקופצים סביב ה-25FPS.
הקפיצה ל-60FPS לעומת זאת קצת פחות רלוונטית במשחק כמו GTA מחוץ לקטעי הנהיגה לפחות. אבל השאלה האמיתית היא איך המשחק ירוץ על הPC ביום שהוא ירוץ על הPC, כי מה שGTA IV לימד אותנו הוא שהיית צריך לחכות כמה שנים טובות בשביל כרטיס מסך נורמלי (לא כפול) שיריץ את המשחק ב60FPS על FullHD.
נקווה שבמקרה של GTA V המצב כבר לא יהיה כזה כי בכל זאת מדובר במשחק שנבנה לחומרה די מיושנת (ובכל מקרה עם הכרטיס שלי אני לא מודאג). אבל גם מי ששיחק בזמנו אפילו על הPC ב-GTA IV כנראה התרגל די בקלות למשחק שקופץ סביב ה-30 פריימים, בהנחה שהוא בכלל הצליח להריץ אותו עם כרטיס המסך שלו דאז.

לא היה לנו דיון כזה? אני בטוח שפרסמתי פה בזמנו תגובה שהמחישה עד כמה שעמודת ציוני הגולשים בMetacritic הם טיפה בים לעומת מעל 300 אלף איש שדירגו את המשחק במערכת הדירוג המובנית של ה-360. אז למרות שעל ה-360 הוא לא מדורג בתור המשחק הכי טוב של הקונסולה, הוא בכל זאת עומד על דירוג של 4.5 כוכבים - ולזה קוראים קונצנזוס.
(ובאותה תגובה גם הזכרתי שמערכת הדירוג של ה-360 הגיעה משהו כמו שנה אחרי יציאת המשחק עצמו אם אני זוכר נכון, ככה שטיעוני "הייפ בתקופת יציאת המשחק" לא כל כך מחזיקים פה מיים)

יכול להיות שהיה דיון כזה,לא בטוח שהשתתפתי,אני אישית לא מכיר את מערכת הדירוג של האקס בוקס,אני גם לא אומר שמתוך המליונים שקנו אותו הרוב לא מרוצים,זה בערך כמו שאם תשאל את מליוני האנשים של קוד האם הוא מרוצה רוב הסיכויים שיענה לחיוב למרות שאתה תראה הרבה ביקורת כלפי הסדרה,אני רק אומר שאי אפשר על אותו משקל לבטל את הביקורת הזו,גם אם זה לא הרוב יש פה כמות מכובדת יחסית ובעוצמות גדולות יותר מכמעט כל משחק אחר שאני מכיר (אולי רק COD זוכה לאנטי אוטומטי גדול יותר בדיונים ברשת).
-------------------------------------------------------------------------

אוקיי אז המשחק נשלח אלי מ base,עכשיו אני תלוי בחסדי דואר ישראל :?

עוד חצי שעה מוסר האימברגו ונראה ביקורות משתחררות,יש כבר ביקורת אחת ולמרבה האימה היא נותנת לו רק !9 :shock: ,מדובר באתר צרפתי ככה שאפשר לבטל אותה בכך שהם צרפתים ואין להם מושג :P

עריכה: אנשים אומרים שהאתר הצרפתי הזה מעולם לא נתן 10,הסקאלה שלו היא 1-9 כנראה מתוך פילוסופיה שאין דבר כזה משחק מושלם,ככה שבעצם מדובר ב 10 ולא 9 אז הצרפתים דווקא אחלה והכל :)

והנה GIF מ NEOGAF שממחיש הרבה תגובות שהולכות לפרוץ בקרוב כלפי האתר הסורר שיעז לתת את ה 7+ שלו(ואין ספק שזה יקרה,תמיד יש כזה):
תמונה :mrgreen:
נערך לאחרונה על ידי bling ב 17 ספטמבר 2013, 01:01, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 00:56

infected aviad כתב:היה איזשהו אתר שראיתי לפני כמה שנים שבודק איך משחקים ירוצו עלך המחשב שלך, מישהו אולי מכיר? הבעיה היא שלא הצלחתי למצוא אותו.

האתר הזה מסתמך על דרישות המערכת הרישמיות ופשוט משווה אותן למחשב שלך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 01:05

ה -10 הראשון מ IGN UK!
http://uk.ign.com/articles/2013/09/12/grand-theft-auto-v-review

לא מפתיע במיוחד לאור ה PR שהאתר עושה כבר בערך חודש כלפי המשחק אבל יאללה,bring it in!

פסקת הסיכום:
Grand Theft Auto V is not only a preposterously enjoyable video game, but also an intelligent and sharp-tongued satire of contemporary America. It represents a refinement of everything that GTA IV brought to the table five years ago. It’s technically more accomplished in every conceivable way, but it’s also tremendously ambitious in its own right. No other world in video games comes close to this in size or scope, and there is sharp intelligence behind its sense of humour and gift for mayhem. It tells a compelling, unpredictable, and provocative story without ever letting it get in the way of your own self-directed adventures through San Andreas.

It is one of the very best video games ever made.

יורוגיימר עם 9:
http://www.eurogamer.net/articles/2013-09-16-grand-theft-auto-5-review

ג'ים סטרלינג גם עם 9 :shock: :
http://www.destructoid.com/review-grand-theft-auto-v-261879.phtml
אני אקרא את הביקורות מאוחר יותר אבל מעניין מה החסרונות הבולטים שלו שמונעים ממנו עשיריות בחלק מהאתרים.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 17 ספטמבר 2013, 01:12, נערך פעם 1 בסך הכל.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 16 ספטמבר 2013, 17:10

וגיימספוט ויורוגיימר הביאו 9.
98 מגיימטריילרס.
התגובות של האנשים קורעות, זה דבילי איך אנשים מתאכזבים מ-9.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 01:21

Megalomaniac כתב:וגיימספוט ויורוגיימר הביאו 9.
98 מגיימטריילרס.
התגובות של האנשים קורעות, זה דבילי איך אנשים מתאכזבים מ-9.

TLOU וביושוק הציבו סטנדרט מסויים,אם GTA יקבל ממוצע פחות גבוה מהם האדמה תרעד :)

הכתבת של גיימספוט הולכת להיאכל חיה ע"י הפאנבואים,היא כתבה בעמודה של החסרונות של המשחק שיש בו שנאת נשים,וואו היא לא יודעת למה היא הכניסה את עצמה.

EDGE נתנו 10 דרך אגב,מעניין אם הדור הזה טוב עד כדי כך או שהסטנדרטים שלהם ירדו כי זה כבר לא אירוע נדיר בכלל.
גם GIANT BOMB עם 5/5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2013, 17:24

אגב למי שקונה את הגרסת 360, רוקסטאר ממליצה להתקין את הדיסק התקנה אבל לא להתקין את הדיסק גיימפליי. אני משער שהתוכן צרוב כך שהוא יוזרם מהר יותר מהדיסק גיימפליי מאשר אחרי התקנה על הדיסק הקשיח כמו בהיילו 3.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 ספטמבר 2013, 17:26

DrKeo כתב:כלומר זה לא בדיוק השוואה הוגנת, אני בטוח שאם היית מוריד את הDRAW DISTANCE והאיכות הגרפית של דברים כמו צללים ואת הרזולוציה ל720P במקום 1080P עדין היית מריץ את GTA4 מצויין גם על כרטיס לא מלהיב במיוחד. מצד שני, המשחק הזה רץ חרא בכלליות. כך או כך אני רוצה לפחות 30FPS נעול עם VSYNC ב1080P אצלי בPC, אני חושב שזאת בקשה הגיונית לגמרי.

אני מסכים שזו לא השוואה הוגנת, אבל בפועל גם עם הורדת הDraw Distance (מלכתחילה הסליידר היה ממוקם נמוך בהגדרות ברירת המחדל) המשחק עדיין קירטע על כרטיסי מיד ריינג' ואפילו כרטיסי היי אנד התקשו. בשורה התחתונה נראה לי ששני מסכימים שזה היה shoddy port לפחות מבחינה טכנית, ושנינו מצפים לסטנדרט של 1080P/30 לפחות בסיבוב הנוכחי. אני באמת רוצה את GTA IV למחשב האישי ולא לקונסולות הדור הבא כי זה משחק מהסוג שהייתי שמח לחזור אליו ככה מידי פעם לאונליין בלי שאני צריך לוודא ששילמתי את ליטרת הבשר החודשית.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 01:40

זוכרים שדיברתי על הביקורת הזו של ה 7 שתגיע? אז הנה היא 3.5/5 של Escapist:
http://www.escapistmagazine.com/articles/view/editorials/reviews/10598-Grand-Theft-Auto-V-Review-People-Suck.2

פסקת הסיום שלו נשמעת שלילית במיוחד,נראה שרק בגלל ענייינים של כתיבה ואפיון דמויות לדעת הכתב המשחק פספס את ההזדמנות להיות משחק העשור:
If only the morally reprehensible script written by Dan Houser lived up to the achievements in game-making that Grand Theft Auto V otherwise embodies, it would be not just the game of the year but of the decade. Unfortunately, you can only hear a character say "&^%@ you, Mother&*^%er" so many times before it starts to grate on you. You can only embody a vicious psychopath a short time before it becomes boring, at best, and soul-crushing, at worst. Forcing players to murder people, not in a gamey "I killed you to complete a goal" way that defines this medium, but in a terrorizing and demeaning way, is not what will make videogames great. Rockstar had a chance to elevate, and they wasted it on portraying characters you don't want to spend five minutes with, let alone the hours it would take to play through the game's story.

אני מוצא את זה מוזר,אם הגיימפליי הוא ברמה של משחק העשור אז זה קצת אכזרי לקטול את המשחק על כתיבה,הרי זה משחק עם כל כך הרבה גיימפליי,זה לא מטאל גיר שמכריח אותך לצפות שעות בסרטוני מעבר ואם הם גרועים אז זה פוגם משמעותית בחוויה,אני חושב שזה קשוח מדי אבל צריך לקרוא את כל הביקורת.

וכדי לאזן את זה ולראות איך כל אחד קיבל פרספקטיבה לגמרי שונה הנה פסקת הסיום של EDGE שכאמור נתנו לו 10 שעוררה אצלי הרבה הייפ:
No one makes worlds like Rockstar, but at last it has produced one without compromise. Everything works. It has mechanics good enough to anchor games of their own, and a story that is not only what GTA has always wanted to tell but also fits the way people have always played it. It’s a remarkable achievement, a peerless marriage of world design, storytelling and mechanics that pushes these ageing consoles to the limit and makes it all look easy. As we stand on the brink of a new generation, GTAV sends an intimidating message to the rest of the industry. Beat that.

כרגע הממוצע הוא 99 אבל הוא לא כולל את התשיעיות של יורוגיימר וגיימספוט ואת ה 3.5 של אסקפיסט,די ברור שהוא לא הולך לשחזר את הממוצע של GTA4 בשלב הזה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 01:51

bling כתב:זוכרים שדיברתי על הביקורת הזו של ה 7 שתגיע? אז הנה היא 3.5/5 של Escapist:
http://www.escapistmagazine.com/articles/view/editorials/reviews/10598-Grand-Theft-Auto-V-Review-People-Suck.2

פסקת הסיום שלו נשמעת שלילית במיוחד,נראה שרק בגלל ענייינים של כתיבה ואפיון דמויות לדעת הכתב המשחק פספס את ההזדמנות להיות משחק העשור:

אני מוצא את זה מוזר,אם הגיימפליי הוא ברמה של משחק העשור אז זה קצת אכזרי לקטול את המשחק על כתיבה,הרי זה משחק עם כל כך הרבה גיימפליי,זה לא מטאל גיר שמכריח אותך לצפות שעות בסרטוני מעבר ואם הם גרועים אז זה פוגם משמעותית בחוויה,אני חושב שזה קשוח מדי אבל צריך לקרוא את כל הביקורת.

וכדי לאזן את זה ולראות איך כל אחד קיבל פרספקטיבה לגמרי שונה הנה פסקת הסיום של EDGE שכאמור נתנו לו 10 שעוררה אצלי הרבה הייפ:

אני לא קורא בכלל ביקורות, כי אני לא רוצה ללמוד שום דבר חדש על המשחק, אז תדע לך שזה שאתה נותן פה ציטוטים קטנים וסיכומי ביקורות זה אחלה שירות לציבור (בהנחה ואני מרכיב את הציבור כולו). אז תודה :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 01:54

Nucleus_Dawn כתב:
אני לא קורא בכלל ביקורות, כי אני לא רוצה ללמוד שום דבר חדש על המשחק, אז תדע לך שזה שאתה נותן פה ציטוטים קטנים וסיכומי ביקורות זה אחלה שירות לציבור (בהנחה ואני מרכיב את הציבור כולו). אז תודה :)

אני גם כמוך,זאת אומרת אני כן אעבור עליהן אבל ברפרוף כי אני לא רוצה לדעת כמעט כלום ממשי,אבל התודה היא לא לי,אני עצלן מדי לעבור פיזית בין אתרים ולהעתיק פסקאות סיכום,פשוט ב NEOGAF יש הרבה אנשים שיש להם סבלנות לזה אז אני גונב מהם,זה אחלה של דבר הת'רדים של הסיכום הללו שהם עושים-מומלץ אם בא לך לראות עוד עדכונים וסיכומים:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=678981

וואו,גם אדם ססלר עם ביקורת פושרת של 3.5: תיקון-ססלר הביא למשחק 5/5
מישהו מגאף כנראה התבלבל עם ה 3.5,יצאתי קצת טמבל עם ההנחות שלי בלי לראות את הביקורת אבל אני נמנע מספוילרים :X

מפתיע מאוד,אבל יכול להיות שגם הוא נתקע על הקטע של דמויות אלימות ושנאת נשים ודברים ברוח הזו שהפריעו למבקרים מסוימים,כזכור הוא ירד על GOW האחרון קשות בגלל הטרופי ההוא (שלטעמי זה היה בולשיט) ככה שאני לא אופתע אם גם פה ניצל את הבמה להפצת האג'נדה שלו,אני לא הולך לראות את הביקורת כי אני מנסה להמנע מגיימפליי אז למי שיראה אני אשמח אם יפרט על מה הוא הוריד ציון.

מצד שני נוספו המון ביקורות של עשיריות,כנסו ללינק שפרסמתי למי שרוצה פירוט מלא.

והנה גם לדעת ג'ויסטיק הסיפור חלש למדי אבל לפחות הם התייחסו לזה בפרופורציה הראויה והורידו לו על כך חצי נקודה עם 4.5/5:
http://www.joystiq.com/2013/09/16/grand-theft-auto-5-review/
Grand Theft Auto 5 is an ambitious game, attempting to meld three very different characters together to tell one encompassing story of survival in what amounts to the worst place in America. That story stumbles, but the open-ended gameplay remains a showpiece for the vast amount of content that can be poured into a virtual world.

מגוחך בעיני אם ביקורת קטלה משחק כזה בגלל סיפור וכתיבה למרות שחושבת שהגיימפליי מדהים,והחדשות הטובות לרובנו זה שנראה שגם אצל הביקורות הקוטלות יחסית וגם אצל המהללות יש קונצנזוס שהגיימפליי פיצוץ,מהבחינה הזו מדובר אכן במשחק העולם פתוח הכי טוב אי פעם אם מנתקים ענייני עלילה וכתיבה ולי בתכל'ס זה הכי חשוב,שיהיה הכי כיף שיש,אני חושב שזה הדבר העיקרי שלשמו באים ל GTA וזה הייעוד הראשי של המשחק לפני הכל.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 17 ספטמבר 2013, 03:18, נערך פעם 1 בסך הכל.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 16 ספטמבר 2013, 18:22

דווקא יש סיכוי לא רע שהוא יעבור את הממוצע של GTA IV, ל-IV היה 98, וכרגע לזה יש 97 (בינתיים מתוך 30 ביקורות)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 02:32

Megalomaniac כתב:דווקא יש סיכוי לא רע שהוא יעבור את הממוצע של GTA IV, ל-IV היה 98, וכרגע לזה יש 97 (בינתיים מתוך 30 ביקורות)

ברוב המקרים ממוצע רק יורד עם הזמן ולא עולה,במקרה הטוב הוא שומר על עצמו ככה שאם יסיים עם 97 זה יהיה מן הסתם עדיין גבוה בטירוף ואוטומטית אחד המשחקים הטובים אי פעם מבחינת ציונים.

דרך אגב אומנם לא קראתי בצורה מלאה את הביקורות אבל כמו שחשדתי נראה שהתלונות שלכם לגבי פריימרייט באות מהכיוון של בעלי ה PC שרגילים ל 60 פריימים במינימום והמצב לא באמת חריג במיוחד כמשחק קונסולה,התלונות שראיתי לא קשורות בכלל לביצועים טכניים,רק רשום עד כמה גראפית וטכנית הוא עוצר נשימה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים