GTA V - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: GTA V - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יולי 2016, 10:58

Klayman כתב:נו, אז אחרי שהמשחק בחוץ יותר משנה - מי כאן השקיע זמן רב במשחק בכל המודים והצעצועים שגרסאת המחשב מציעה? מישהו כאן עדיין משחק באונליין? סתם מעניין אותי לאור שיחות העבר בנושא כאן. סורי למי שנכנס לת'רד כי חשב שיש חדשות חשובות לגבי המשחק.. :)

שחקתי באונליין לא מעט, איזה חודש וחצי, אבל זהו פחות או יותר. מודים זה לא בשבילי, אף פעם לא נכנסתי לזה בעיקר כי 99% מהם צואה כך שאין לי כוח לבזבוז הזמן.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 יולי 2016, 11:41

אני כנראה אתפוס אותו באיזה מבצע עתידי: סיימתי אותו על ה-360 אבל מזה הרבה זמן שהתוכן של הOnline מגיע רק למחשב ולקונסולות הדור החדש, ואני לא מרגיש צורך מיוחד לקנות אותו מחדש רק בשביל זה.
הייתי מתחיל להיפטר ממשחקי ה-360 כדי לקזז עלויות, אבל תמיד יש את החשש הזה שעוד ועוד משחקים יגיעו לBC ב-One.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 יולי 2016, 11:49

יש לי עליו רק 7 שעות לאורך שנה שלמה, הכי פחות מכל GTA אחר. כנראה שהמשחקים האלו באמת לא לטעמי.. איכשהו כל פעם אני נופל מחדש עם כל ההיייפ המוגזם.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 10 יולי 2016, 13:21

זה בסדר, גם אני לא בקטע של GTA ולקחו לי חמישה משחקים להבין את זה. אני יכול להבין למה הרוב המוחלט של האנשים ממש אוהב את הסדרה הזאת, אין ספק שהערים של רוקסטאר מדהימות, אבל אני פשוט לא סובל את השליטה הקלאנקית, הסיפורים המוגזמים/קלישאתיים (בדרך כלל בכוונה) ואת ה'אטרקציות סנדבוקס' שאנשים כל כך מתלהבים מהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יולי 2016, 13:32

אני מסכים לגמרי שהמערכות שלהם גרועות ברמה בלתי מתקבלת בכל משחק שהוא לא של רוקסטאר והסיפור הוא טראש למדי (גם הכתיבה נמוכה רוב הזמן) אבל מכלול כל הדברים שהם עושים במשחקים שלהם הוא פשוט מדהים ברמות אחרות. בGTA4 הכתיבה הרעה והגיימפליי הקטסטרופלי ממש הפריעו לי אבל ב-GTA5 הם הצליחו להגיע לאיזון מסויים של כתיבה סבירה מספיק וגיימפליי לא גרוע מדי בשילוב עם עולם פשוט מטורף לגמרי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 יולי 2016, 13:36

סבבה, אני יכול להעריך את המשחק על ההשקעה וההפקה הענקית שהוא, אני לא אומר שהוא לא שווה 60$ או משהו, אני פשוט לא מצליח להנות מפעולות חסרות תכלית בעולם פתוח לשם עצמן וכשהסיפור לא מעניין בכלל והגיימפלי עצמו בבסיסו סביר גם אין לי שום הצדקה לשחק במשימות עצמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יולי 2016, 13:39

לא מתווכח איתך בכלל, טיעון הגיוני לגמרי ואני גם מסכים עם מה שאתה אומר פשוט ההפקה הגרנדיוזית בשילוב עם העולם הנהדר מצליחים לפצות ולגרום לי להנאה ולך לא :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יולי 2016, 19:02

אני שיחקתי איזה 3-4 שעות באונליין שלו, עד שאיבדתי סבלנות לכל עשרות הדקות של הטעינה שהוא הצריך ולממשק הדי נוראי שלו. מודים זה גם ככה לא הקטע שלי, אז לא נגעתי באף אחד,וגם ככה יש כ"כ הרבה מה לשחק ואין זמן - אז מודים של gtav?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יולי 2016, 19:35

הטעינה באונליין זאת באמת נקודה סופר כואבת. הייתי משחק אך ורק את הקטעי סיפור יחד עם חברים וגם שם יש LOADING ארוך אבל לפחות הגיימפליי ארוך יותר. מחוץ למצב סיפור לפעמים הייתי משקיע 10 דקות כדי להכנס למירוץ שנגמר תוך 5, זה היה הטסטרופה. לא ברור לי למה ב-2016 הכניסה ויציאה ממשחק מולטי בעולם שכבר טעון לזיכרון לא מתרחשת תוך בערך 9 שניות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 46 אורחים