נושא השאלות הרשמי - כל שאלה בכל נושא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

נושא השאלות הרשמי - כל שאלה בכל נושא

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2013, 02:54

זה המקום לשאול שאלות.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: נושא השאלות הרשמי - כל שאלה בכל נושא

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 אפריל 2013, 10:50

שאלה די דחופה.

רכשתי בין היתר לוח אם חדש ויש את החיבור חשמל של הלוח אם עצמו שיש לו 8 פינים אבל הספק כוח שלי מגיע עם חיבור יחיד של 4 פינים. בלוח אם הקודם גם היה אותו הדבר ולא ממש היו לי בעיות אבל הפעם גם לפעמים בתחילת הBOOT הוא מצפצף ללא הפסקה (וכמובן לא עובד) ועכשיו בבוקר קלטתי שהוא נכבה ולא רוצה להידלק.

אני מניח שזאת הסיבה (למרות שלפני כן לא הייתה לי את הבעיה הזאת) ורציתי לדעת אם מישהו יכול ליעץ בנושא כי לא בא לי "סתם" לקנות ספק כוח חדש.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 16 אפריל 2013, 20:53

היי חברה, יש לי בעיה עם GTA IV. קניתי אותו דרך סטים, הפעלתי את המשחק ונרשמתי דרך GFWL. קניתי גם את EFLC עם המשחק בחבילה אחת. אחרי שאני נרשם אני יכול לשחק ברגיל אבל לא בEFLC. נפתח חלון של GFWL עם ארור 800700E8 שאומר cant retrieve information from xbox live. זה כבר מאז שקניתי את המשחק ככה ולא משתנה, מה אני עושה כדי לתקן את זה?
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 אפריל 2013, 00:33

SHAPIRA500 כתב:היי חברה, יש לי בעיה עם GTA IV. קניתי אותו דרך סטים, הפעלתי את המשחק ונרשמתי דרך GFWL. קניתי גם את EFLC עם המשחק בחבילה אחת. אחרי שאני נרשם אני יכול לשחק ברגיל אבל לא בEFLC. נפתח חלון של GFWL עם ארור 800700E8 שאומר cant retrieve information from xbox live. זה כבר מאז שקניתי את המשחק ככה ולא משתנה, מה אני עושה כדי לתקן את זה?

הייתי מנסה לעשות לוגין עם יוזר אחר רק בתור "sanity check" כדי לראות מה קורה. אם זה לא עובד - גוגל איז יור פרינד. פשוט חפש את הודעת השגיאה יחד עם Episodes from liberty city וסביר להניח שתמצא אנשים שכבר נתקלו בבעיה לפניך ופתרו אותה

swiss-the-engine כתב:שאלה די דחופה.

רכשתי בין היתר לוח אם חדש ויש את החיבור חשמל של הלוח אם עצמו שיש לו 8 פינים אבל הספק כוח שלי מגיע עם חיבור יחיד של 4 פינים. בלוח אם הקודם גם היה אותו הדבר ולא ממש היו לי בעיות אבל הפעם גם לפעמים בתחילת הBOOT הוא מצפצף ללא הפסקה (וכמובן לא עובד) ועכשיו בבוקר קלטתי שהוא נכבה ולא רוצה להידלק.

אני מניח שזאת הסיבה (למרות שלפני כן לא הייתה לי את הבעיה הזאת) ורציתי לדעת אם מישהו יכול ליעץ בנושא כי לא בא לי "סתם" לקנות ספק כוח חדש.

יש משהו שנראה מתאם מולקס לPCIE: זה כבר שבצד אחד מקבל הזנה משני חיבורי מולקס (חיבורי 4 פינים בשורה אחת שיש בטח כמה פנויים מהם בספק שלך) ובצד השני מוציא חיבור 4 פינים או 6 פינים בשתי שורות שמתאימים לכרטיסי מסך ולוחות אם. יש כבלים שמתאימים ללוחות אם ויש כאלו שמתאימים לכרטיסי מסך, אז כדאי לברר מה בדיוק אתה צריך.
http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c- ... word=molex

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 אפריל 2013, 10:11

האמת שבסוף הבאתי ספק כוח חדש. אבל מסתבר שזה בכלל לא הבעיה אבל הוא שקט יותר מהקודם (ובלי קשר הקודם היה כבר בן איזה 7 שנים אז לא נורא להחליף והוא ישאר כחלופי לעת הצורך) אז אני משאיר אותו. בסוף אחד מכרטיסי הזכרון הוא מה שעשה לי את הבעיות. מוזר, בדקתי את הנושא לפני שרכשתי את הספק אבל לא נורא.

תודה על העזרה בכל אופן.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 18:19

מישהו יכול לספר לי בקצרה את העלילות של ביושוק 1+2?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 אפריל 2013, 18:32

על ויקיפדיה שמעת?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 18:36

אין ממש, לפחות לא בגרסה העברית.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 23 אפריל 2013, 18:55

GolanBerlin כתב:מישהו יכול לספר לי בקצרה את העלילות של ביושוק 1+2?

זה די מסובך להתחיל לספר עכשיו את כל העלילה בתמציתיות. יש הכל בויקיפדיה כמו שגיא אמר.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 18:59

SHAPIRA500 כתב:זה די מסובך להתחיל לספר עכשיו את כל העלילה בתמציתיות. יש הכל בויקיפדיה כמו שגיא אמר.

טוב, אני אציץ שם.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 26 אפריל 2013, 18:10

המחשב שלי לא מפסיק לקפוא, לפעמים לזמן קצר ולפעמים עד שעושים ריסטארט. אני כבר לא יודע מה לעשות. גם הטכנאים חשבו שתיקנו את הבעיה והיא חזרה.
הטמפרטורה סבירה וסריקות של נורטון ותוכנות לזיהוי ספייוור לא מראות משהוא חריג אף פעם. האם זה יכול להיות קשור לזה שהווינדווס 7 הוא home premium?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
4shachar
Minion

הודעהעל ידי 4shachar » 26 אפריל 2013, 19:13

SHAPIRA500 כתב:המחשב שלי לא מפסיק לקפוא, לפעמים לזמן קצר ולפעמים עד שעושים ריסטארט. אני כבר לא יודע מה לעשות. גם הטכנאים חשבו שתיקנו את הבעיה והיא חזרה.
הטמפרטורה סבירה וסריקות של נורטון ותוכנות לזיהוי ספייוור לא מראות משהוא חריג אף פעם. האם זה יכול להיות קשור לזה שהווינדווס 7 הוא home premium?

יכול להיות שעדכנת לדרייבר בטא החדש של nVidia? גם לי קרה מה שאתה מתאר אחרי שעדכנתי את הדרייבר, וכשחזרתי לדרייבר הקודם זה הפסיק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 27 אפריל 2013, 00:12

4shachar כתב:
יכול להיות שעדכנת לדרייבר בטא החדש של nVidia? גם לי קרה מה שאתה מתאר אחרי שעדכנתי את הדרייבר, וכשחזרתי לדרייבר הקודם זה הפסיק.

אני לא בטוח שאני יודע על מה אתה מדבר, בכל אופן הדרייברים שלי מעודכנים עד לתאריך האחרון אבל הבעיה הייתה הרבה לפני כך שלא נראה לי שהדברים קשורים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 27 אפריל 2013, 09:16

אם הוא מציג לך מסך כחול (BSOD) אז תצלם ותעלה אותו.
אם הוא לא מציג לך BSOD אז תעשה את הדברים הבאים:
Right Click on “My Computer” and goto “Properties”. Then goto the “Advanced” tab and under the headline “Startup and Recovery”, press the “Settings” button. Untick the “Automatically Restart” box and press Ok.
ואז בפעם הבאה שהבעיה תצוץ הוא כן יציג לך BSOD ותוכל לצלם ולהעלות אותו.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 27 אפריל 2013, 13:24

omerkot כתב:אם הוא מציג לך מסך כחול (BSOD) אז תצלם ותעלה אותו.
אם הוא לא מציג לך BSOD אז תעשה את הדברים הבאים:
Right Click on “My Computer” and goto “Properties”. Then goto the “Advanced” tab and under the headline “Startup and Recovery”, press the “Settings” button. Untick the “Automatically Restart” box and press Ok.
ואז בפעם הבאה שהבעיה תצוץ הוא כן יציג לך BSOD ותוכל לצלם ולהעלות אותו.

עשיתי את זה ולא עולה שום מסך כחול.מה לעשות?
תמונה

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 27 אפריל 2013, 16:18

אוקיי זאת שאלה ממש דחופה כי הראש שלי מתפוצץ מזה כבר ואין לי מושג מה לעשות.

אוקיי אז השאלתי את ac 3 מחבר[שאגב הדיסק היה ממש שרוט...] ואחרי איזה פעמיים שהשתמשתי במשחק הפסקתי לשחק בוא כי הוא ממש דפק לי את הסוני.
קיצור עכשיו כל משחק שאני מפעיל [בדיסק כמובן] אני יכל לשמוע את הסוני מנסה לקרוא אותו. ואז הוא כאילו לבד עושה את הרעש הזה כשהוא מוציא את הדיסק[נו כשלוחצים על הכפתור של החץ וזה מוציא אותו.]אבל הוא לא באמת מוציא אותו.... :| רק עם אני לוחץ על הכפתור של החץ זה מוציא אותו.
עכשיו אני באמת לא וידע איפה לתקן כבר וכמה זה יעלה אבל אני צריך עזרה דחוף!!!

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 28 אפריל 2013, 13:43

שלום לכולם.

אני רוצה לקנות את - Red Dead Redemption GAME OF THE YEAR EDITION מהאתר- ZAVVI.COM והקונסולה שלי רצה על שיטת שידור NTSC,באתר VIDEOGAMESPLUS שמרבה לבדוק את הREGIONS של המשחקים כתוב על המשחק בגרסא הרגילה לא GOTY שהוא REGION FREE,האם אני יכול לקנות ללא חשש?

תודה!

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 28 אפריל 2013, 13:46

Yahel12 כתב:שלום לכולם.

אני רוצה לקנות את - Red Dead Redemption GAME OF THE YEAR EDITION מהאתר- ZAVVI.COM והקונסולה שלי רצה על שיטת שידור NTSC,באתר VIDEOGAMESPLUS שמרבה לבדוק את הREGIONS של המשחקים כתוב על המשחק בגרסא הרגילה לא GOTY שהוא REGION FREE,האם אני יכול לקנות ללא חשש?

תודה!

לאיזה קונסולה? כי אם זה אקסבוקס 360, אז אין לי מושג. אבל אם זה פלייסטיישן 3, אז כן - זה יעבוד.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 28 אפריל 2013, 14:18

XBOX 360 /: זה כזה מבאס שצריך לחשוב על הדברים האלו כול פעם,למה פשוט אי אפשר לקנות וזהו?!

אם מישהו יודע,ממש יעזור לי תודה!!

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 28 אפריל 2013, 14:23

לא צריכה להיות בעיה, זה אותו משחק.
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 28 אפריל 2013, 14:36

טוב הזמנתי,נקווה לטוב תודה חברים! (:

נ.ב. VIDEOGAMESPLUS זה לא האתר שהזמנתי ממנו,אלא האתר שבודק אם משחקים הם REGION FREE והמשחקים שהוא מקבל הם NTSC כי זה אתר אמריקאי ואני הזמנתי מאתר אירופאי, אז אני ממש מקווה שזה יעבוד!

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 מאי 2013, 09:44

אל חשש, המשחק הינו REGION FREE.

להבא הנה לינק שאני משתמש בוא לבדיקה --->http://gaming.wikia.com/wiki/Region_Free_Xbox_360_Games
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 01 מאי 2013, 09:45

אני שאלתי בפורום OT, אבל אני אשאל גם פה:

אם אני קונה בלונדון שתי קונסולות Wii U, האם כשאני אחזור לארץ יקחו לי מכס או משהו בנתב"ג?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 01 מאי 2013, 09:50

בוודאי שרוב הסיכויים שייקחו לך אם אתה מביא 2 קונסולות. בקונסולה אחת עוד יש סיכוי סביר שלא ייקחו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 01 מאי 2013, 09:56

bozeman כתב:בוודאי שרוב הסיכויים שייקחו לך אם אתה מביא 2 קונסולות. בקונסולה אחת עוד יש סיכוי סביר שלא ייקחו.

יקחו על כל אחת?

ויש לך מושג כמה מכס זה יוצא בסך הכל? 100 שקל? 300 שקל? 900 שקל?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 100 אורחים