נושא השאלות הרשמי - כל שאלה בכל נושא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: נושא השאלות הרשמי - כל שאלה בכל נושא

הודעהעל ידי bozeman » 12 דצמבר 2016, 16:40

לגבי 1 - אני לא חושב שהיא אוניברסלית במובן של סרטי וידאו (כלומר הבלו ריי שבה) ונניח הוא לא יוכל לנגן סרט אמריקאי וכדומה. לגבי משחקים וספק כוח היא כן.
2 אני זוכר שהמגבלה היא לגבי DLC ולא על משחק בין אזורים
3 - לא יודע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2016, 16:48

תודה חנן. אני רק מצטט את עצמי כי זה עבר עמוד, למקרה ויש למישהו תשובות למה שנשאר פתוח.
DrKeo כתב:אחיין שלי מזמין פס4 סלים מאמזון UK. הוא כמובן רוצה גם PSN וכל השבאנג.
1) הפס4 אונברסלית, נכון? לא באמת משנה איפה קונים אותה?
2) כשהוא פותח חשבון PSN, מגבלות מסויימות על משחק בין אזורים (נניח עם הוא יפתח חשבון בריטי או ישראלי וחבר שלו פתח חשבון אמריקאי והם ירצו לשחק אחד נגד השני)?
3) מגבלות על איזה כרטיס PS+ לקנות? ראיתי למשל שבאמזון UK יש גם כרטיס רגיל וגם כרטיס UK. עם דגש כמובן על זה שהוא יוכל לשחק עם חברים שלו אונליין.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 דצמבר 2016, 21:41

1-כן למשחקים על דיסקים ,לא יודע עם דיגיטלית אפשר לבחור כל חנות דיגיטלית שרוצים
אבל שיש לך דיסק משחק PS4 ,הוא נכון להיום ,ירוץ בכל PS4 או PS4 סלים או PS4 פרו תקין ,אחרי שהמשחק יותקן

2-עד כמה שאני זוכר המולטי נגד כל העולם הנתמך ,וחלק מהלא נתמכים רישמית ,הבעיה יכולה להיות בDLC
כי הם קשורים לפי אזור של החנות הדיגיטלית ,וזה חשוב למי שמעוניין בDLC

3-יש מוזלים שנתמכים רק בארצות מסוימות ,ויש גם קודים למשחקים רק לארצות מסוימות
לדוגמה ברוסיה הרבה פעמים זול יותר ,אבל נתמך רק ברוסיה
ויש קודים למשחקים שהם לכל העולם

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 דצמבר 2016, 01:41

אין מגבלה על לשחק אונליין בין אזורים עד כמה שאני יודע. מה שכן על DLC או כל קוד דיגטילי אחר - כרטיס של כסף, משחקים דיגיטלים, PS+ - חלה הגבלה במובן שחייבת להיות התאמה בין החשבון שלך לחנות שאתה קונה ממנה - קוד מ UK או אפילו קוד של השכנים מקנדה לצורך העניין לא יעבדו בחשבון אמריקאי (אמרת משהו על "כרטיס רגיל" באמזון? לא חושב שיש דבר כזה)
אם הוא נניח קונה משחק בדיסק מאמריקה אז זה יפעל בכל פלייסטיישן אבל הוא יהיה חייב לקנות DLC למשחק רק מהחנות האמריקאית. אבל כל זה בעניין הרכישה, בעניין של לשחק אין הגבלות הוא יכול לפתוח משתמשים בכל מיני אזורים ולהשתמש בכל המשחקים שהוא רכש מהחנויות שלהן באיזה משתמש שהוא רוצה כמו גם הפס+ שלו שיעבוד (מבחינת לשחק אונליין לפחות) בכל משתמש לא משנה מאיזה איזור אחרי איזה משהו קטן שהוא יצטרך להגדיר בפלייסטיישן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2016, 17:23

idan כתב:אין מגבלה על לשחק אונליין בין אזורים עד כמה שאני יודע. מה שכן על DLC או כל קוד דיגטילי אחר - כרטיס של כסף, משחקים דיגיטלים, PS+ - חלה הגבלה במובן שחייבת להיות התאמה בין החשבון שלך לחנות שאתה קונה ממנה - קוד מ UK או אפילו קוד של השכנים מקנדה לצורך העניין לא יעבדו בחשבון אמריקאי (אמרת משהו על "כרטיס רגיל" באמזון? לא חושב שיש דבר כזה)
אם הוא נניח קונה משחק בדיסק מאמריקה אז זה יפעל בכל פלייסטיישן אבל הוא יהיה חייב לקנות DLC למשחק רק מהחנות האמריקאית. אבל כל זה בעניין הרכישה, בעניין של לשחק אין הגבלות הוא יכול לפתוח משתמשים בכל מיני אזורים ולהשתמש בכל המשחקים שהוא רכש מהחנויות שלהן באיזה משתמש שהוא רוצה כמו גם הפס+ שלו שיעבוד (מבחינת לשחק אונליין לפחות) בכל משתמש לא משנה מאיזה איזור אחרי איזה משהו קטן שהוא יצטרך להגדיר בפלייסטיישן.

הכוונה שלי היא על זה:
https://www.amazon.co.uk/PlayStation-Pl ... ation+plus

יש גם "רגיל" וגם "UK".

אז לאיזה אזור כדאי לקנות את הפס+?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 דצמבר 2016, 21:19

הרגיל זה כרטיס ששולחים בדואר ו UK זה קוד דיגיטלי ששולחים לך במייל, אבל שניהם זה אותו מנוי לפס+ של בריטניה.

אני לא לגמרי בקיא במחירים אבל נדמה לי שהחנות האמריקאית יותר זולה (למרות שהליש"ט צנח מאז.. לא יודע נראה לי שארה"ב תמיד יותר זול מבריטניה אבל צריך לבדוק את זה). אתה מקבל גם הנחות אקסטרא בחנות אם יש לך מנוי פס+ אז עדיף שהמנוי יהיה לחנות שהוא מתכנן לקנות ממנה משחקים.. בעניין הזה הוא צריך לבדוק אם יש לו כרטיס אשראי בלי הגבלות לקנות ממדינות אחרות או שאין לו בעיה לקנות כרטיסים של כסף לחנות של פלייסטיישן מאמאזון (בין אם זה כסף בריטי או אמריקאי בהתאם לחשבון שהוא יפתח).

לי יש משתמש ישראלי ומשתמש אמריקאי (ושהיה לי פס+ הוא היה אמריקאי), את רוב המשחקים אני קונה מהחנות האמריקאית כי 60$ למשחק חדש זול יותר מ 300 ומשהו שקל, אבל לפעמים גם בחנות הישראלית שהיא חנות EU לכל דבר ועניין יש מבצעים טובים. לא יודע להגיד בוודאות בקשר לבריטניה אבל נראה לי שהם גם חלק מ EU ׁ- מבחינת אם יש מבצע אירופאי אז הוא חל גם על החנות שלהם, זה כמובן מתרגם למחירים קצת שונים בין מדינה למדינה אבל ה 50% הנחה נגיד יהיה בכולם.
בניגוד ליפן , אירופה וארה"ב מקבלים את אותם חרא משחקים חינמיים כל חודש - ככה שמעבר למבצעים בחנות (ששניהם מקבלים, רק לא אותו דבר או באותו זמן) לא חושב שיש איזה הבדל מהותי שאפשר להצביע עליו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 דצמבר 2016, 15:11

idan כתב:הרגיל זה כרטיס ששולחים בדואר ו UK זה קוד דיגיטלי ששולחים לך במייל, אבל שניהם זה אותו מנוי לפס+ של בריטניה.

אני לא לגמרי בקיא במחירים אבל נדמה לי שהחנות האמריקאית יותר זולה (למרות שהליש"ט צנח מאז.. לא יודע נראה לי שארה"ב תמיד יותר זול מבריטניה אבל צריך לבדוק את זה). אתה מקבל גם הנחות אקסטרא בחנות אם יש לך מנוי פס+ אז עדיף שהמנוי יהיה לחנות שהוא מתכנן לקנות ממנה משחקים.. בעניין הזה הוא צריך לבדוק אם יש לו כרטיס אשראי בלי הגבלות לקנות ממדינות אחרות או שאין לו בעיה לקנות כרטיסים של כסף לחנות של פלייסטיישן מאמאזון (בין אם זה כסף בריטי או אמריקאי בהתאם לחשבון שהוא יפתח).

לי יש משתמש ישראלי ומשתמש אמריקאי (ושהיה לי פס+ הוא היה אמריקאי), את רוב המשחקים אני קונה מהחנות האמריקאית כי 60$ למשחק חדש זול יותר מ 300 ומשהו שקל, אבל לפעמים גם בחנות הישראלית שהיא חנות EU לכל דבר ועניין יש מבצעים טובים. לא יודע להגיד בוודאות בקשר לבריטניה אבל נראה לי שהם גם חלק מ EU ׁ- מבחינת אם יש מבצע אירופאי אז הוא חל גם על החנות שלהם, זה כמובן מתרגם למחירים קצת שונים בין מדינה למדינה אבל ה 50% הנחה נגיד יהיה בכולם.
בניגוד ליפן , אירופה וארה"ב מקבלים את אותם חרא משחקים חינמיים כל חודש - ככה שמעבר למבצעים בחנות (ששניהם מקבלים, רק לא אותו דבר או באותו זמן) לא חושב שיש איזה הבדל מהותי שאפשר להצביע עליו.

תודה רבה עידן. הם בדיוק הולכים על הקניה עכשיו, נראה לי שהם יזמינו מאמזון UK (כי זה הכי זול כרגע) ונלך על PS+ אמריקאי. חנויות מומלצות לקנית PS+ בזול? אמריקאי או אירופאי, לא כזה משנה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 דצמבר 2016, 10:43

יש עכשיו באמזון 10$ הנחה על מנוי אמריקאי לשנה ו 7$ הנחה על מנוי לשלושה חודשים

https://www.amazon.com/1-Year-PlayStati ... B004RMK5QG

אתה צריך להכניס כתובת אמריקאית (פיקטיבית) לאמזון בשביל לקנות ולקבל את הקוד במייל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 דצמבר 2016, 15:24

תודה רבה על העזרה חבר'ה, הקניה עברה חלק. שאלה אחרונה (אני מקווה) - יש שני אחיינים, כל אחד על משתמש PSN אחר כי הם בנים בגיל ההתבגרות ואלוהים יודע שלהתחלק הם לא יודעים. זה אומר שצריך פעמיים PS+? או שיש דרך לחלוק את האונליין כל עוד מדובר באותה קונסולה?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 דצמבר 2016, 19:33

DrKeo כתב:תודה רבה על העזרה חבר'ה, הקניה עברה חלק. שאלה אחרונה (אני מקווה) - יש שני אחיינים, כל אחד על משתמש PSN אחר כי הם בנים בגיל ההתבגרות ואלוהים יודע שלהתחלק הם לא יודעים. זה אומר שצריך פעמיים PS+? או שיש דרך לחלוק את האונליין כל עוד מדובר באותה קונסולה?

אני ממש לא בטוח,אבל אם אתה מגדיר את אחד מהחשבונות PSN כ-Primary של הקונסולה עצמה,גם החשבונות האחרים שמחוברים אליה יכולים להשתמש ב-PS+.
בXBL אני יודע בוודאות שזה כך,ואני בטוח ב-90% שגם ב-PS4.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 ינואר 2017, 10:24

התייעצות לגבי אנשים עם נסיון למעבר למחשב חדש.

אני מתכנן בקרוב מעבר למחשב חדש (כנראה). השאלה איך יהיה הכי נוח להעביר את הדברים למחשב החדש. אציין שאני כנראה מעביר חלקים מהמחשב הישן - בעיקר את הכרטיס מסך וכנראה ארצה להשתמש בHDD שכבר יש לי.
מה הדרך הנוחה ביותר תוך שמירה על הדברים שכרגע קיימים? (משחקים, סטים, וכו')
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2017, 11:35

bozeman כתב:התייעצות לגבי אנשים עם נסיון למעבר למחשב חדש.

אני מתכנן בקרוב מעבר למחשב חדש (כנראה). השאלה איך יהיה הכי נוח להעביר את הדברים למחשב החדש. אציין שאני כנראה מעביר חלקים מהמחשב הישן - בעיקר את הכרטיס מסך וכנראה ארצה להשתמש בHDD שכבר יש לי.
מה הדרך הנוחה ביותר תוך שמירה על הדברים שכרגע קיימים? (משחקים, סטים, וכו')

אימג'? למרות שאישית אני מעדיף פשוט להוריד את כל המשחקים מחדש, ממילא כל משחק שקנית ב-5 שנים האחרונות הוא כנראה עם סנכרון ענן לשמירות. תמיד הרגיש לי קל יותר.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 ינואר 2017, 12:46

העניין הוא כל הסינכון בין אוריגין, יופליי וסטים. בנוסף לכל שאר החומרים והתוכנות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2017, 13:38

אם אתה באמת לחוץ מזה אז לך על image, הכי קל, לא?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 ינואר 2017, 13:47

השאלה אם זה יתאים? סה"כ כן יהיה לי HDD חדש נוסף (SSD) ולכן לא כל מה שיש לי היום עליו בC יהיה בחדש.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2017, 14:08

זה יתאים את ה-C החדש גדול או שווה לקיים. אבל אני באמת חושב ש-99% מהתוכן שלך יסתנכרן בסטים/אוריג'ן/יופליי אם פשוט תוריד מחדש.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 ינואר 2017, 14:10

הבעיה שSSD יהיה בוודאות קטן יותר מהטרה שיש לי עכשיו...
העניין הוא לא רק המשחקים, אלא גם שאר התוכנות. מניין אם יש משהו שתואם לסחינרון למכשיר חדש כמו באנדרויד (שבשניה שנכנסתי עם המשתמש שלי פשוט הוריד הכל לבד...)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 ינואר 2017, 17:04

אגב, מפרט מומלץ למחשב סביר לגיימינג יתקבל בברכה... (ללא צורך בכרטיס מסך) תקציב גמיש. אין צורך במחשב על...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2017, 18:21

בקשה כללית מדי, תן איזו מסגרת. 2000 שקלים? 4000 שקלים? 6000 שקלים? צריך מסך? צריך SSD? דרישות מיוחדות מלוח אם?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 ינואר 2017, 18:37

מסגרת גמישה של מחיר, אבל לא להתפרע , לא צריך מסך, צריך ssd, יש hdd לאחסון, אין דרישות מיוחדות, לא בונה לשדרג מעבדים וכדומה.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 פברואר 2017, 20:27

אשמח למעט עזרה,
אני מחפש לקנות טלוויזיה ומבדיקה זריזה הבנתי שאין לי שמץ של מושג ודי נאבדתי בתוך כל הבלאגן, אז אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי קצת לעשות איזשהו סדר בסיסי..
קודם כל אני מחפש טלוויזיה נגיד בסדר גודל של 42 אינץ', האם בגודל כזה יש משמעות ל4K? האם בכלל שווה לקנות היום 4K או שעדיף ללכת על FHD ולחכות מספר שנים עד שכל הקונספט יהיה יותר 'עממי'? (אני זוכר עד את התקופה שטלווזית HD הייתה מוצר לעשירים..).
יש כל כך הרבה חברות.. יש איזו חברה שאתם ממליצים עליה? אולי אפילו דגם ספציפי מומלץ?
השימוש בגדול הוא שימוש יומיומי רגיל של רווק בדירת סטודנטים שאוהב לראות סרטים, וכנראה בקרוב יצרף גם PS4 לחבילה. אני לא מחפש טלוויזיות מופלצות עם אפקטים שבחיים לא שמעתי עליהם, מצד שני אני אשמח להוסיף קצת כסף כדי להמנע מזבל מוחלט.
בקיצור.. משהו סטנדרטי שלא יגרום לי לכעוס על המסך אבל לא יגרום לי לשלם כדי לקבל שטויות שאני לא באמת צריך.. אם מישהו מבין בזה קצת (או יכול להמליץ מנסיון אישי) אני אשמח.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 08 פברואר 2017, 10:38

קח סדרות ביניים של LG או סמסונג - שתי החברות מוכרות בארץ במחירים יחסית תחרותיים גם למותגי מדבקה סינים ומציעות בדרך כלל טווח די רחב של פיצ'רים (סטרימינג, DLNA, סמראט TV, קאסטינג מהטלפון ועוד). תבדוק אולי גם דגמים מקבילים של סוני.
ב42" ולצרכים שלך לא נשמע ש4K עדיין רלוונטי. תחסוך את הכסף ותשקיע אותו אולי במערכת סראונד טובה.

ואגב, אולי גם כדאי שתגדיר תקציב. פערי המחיר יחסית קטנים בטווחים של 40-55 אינץ, ואם נניח מדובר בתקציב של 3000 ש"ח אז כבר כדאי לך לשקול מסך יותר גדול (אין דבר כזה מסך גדול מידי).

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 פברואר 2017, 11:06

swym כתב:קח סדרות ביניים של LG או סמסונג - שתי החברות מוכרות בארץ במחירים יחסית תחרותיים גם למותגי מדבקה סינים ומציעות בדרך כלל טווח די רחב של פיצ'רים (סטרימינג, DLNA, סמראט TV, קאסטינג מהטלפון ועוד). תבדוק אולי גם דגמים מקבילים של סוני.
ב42" ולצרכים שלך לא נשמע ש4K עדיין רלוונטי. תחסוך את הכסף ותשקיע אותו אולי במערכת סראונד טובה.

ואגב, אולי גם כדאי שתגדיר תקציב. פערי המחיר יחסית קטנים בטווחים של 40-55 אינץ, ואם נניח מדובר בתקציב של 3000 ש"ח אז כבר כדאי לך לשקול מסך יותר גדול (אין דבר כזה מסך גדול מידי).

יש דבר כזה מסך גדול מדי, אם הוא נמצא בחדר קטן.

ואני ממליץ להתרחק מסמסונג בגלל שבשנים האחרונות יש אצלם panel lottery עצבני. אם נפלת על פאנל של סמסונג, קיבלת טלויזיה מעולה. אבל ברוב המקרים תקבל פאנלים של שארפ או חברות סיניות עלומות. אני החלפתי 3 פעמים את טלויזית הסמסונג שקניתי לפני כ-3 שנים, וכל אחת מהן הציגה ghosting עצבני במשחקים אפלים. אני ממליץ על LG מדגמי ה-FHD. האיכות שלהם עקבית יותר, ויש להם כמה דגמים עם input lag סביר למדי למשחקים.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 08 פברואר 2017, 11:12

באיזו סדרה זה היה? זה נשמע לי מוזר כי ידוע לי שברוב הסדרות סמסונג וLG חולקים את הפאנלים (או שזה בעצם סמסונג וסוני?) ולמעשה זה היצרנים הסינים שבהרבה מקרים מקבלים פאנלים מהם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 פברואר 2017, 11:35

F5000. עוד המלצה קטנה - אני לא ממליץ להימנע מפיצ׳רים כמו smart TV או 3D - גם אם אתה ממש לא זקוק להם. בלא מעט מקרים, הטלויזיות עם הפונקציות המתקדמות יותר מקבלות גם פאנלים טובים יותר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 91 אורחים