נושא השאלות הרשמי - כל שאלה בכל נושא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Baba Yaga
Warrior

Re: נושא השאלות הרשמי - כל שאלה בכל נושא

הודעהעל ידי Baba Yaga » 14 פברואר 2017, 11:12

משחקים מ-humblebundle שנותנים אופציה לקוד סטים וDRMFREE, אפשר לאקטב בשתי מקומות בו זמנית? כלומר גם בסטים וגם בGOG?
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 פברואר 2017, 11:43

avive כתב:משחקים מ-humblebundle שנותנים אופציה לקוד סטים וDRMFREE, אפשר לאקטב בשתי מקומות בו זמנית? כלומר גם בסטים וגם בGOG?

מעטים מאוד המשחקים ב-HB שניתן לאקטב ב-GOG ואם אתה שואל בגלל הבאנדל המטורף החדש, אף אחד מהם לא.

משחקים שמצוין שהם ללא DRM ניתן להוריד ישירות מ-HB מאותו עמוד שממנו אתה מעתיק את הקוד לסטים.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 14 פברואר 2017, 13:01

חידשת לי לגבי GOG...
וכן, שאלתי בגלל הבאנדל החדש.
נשאר רק לקוות שעוד חברות משחקים יצטרפו למחאה נגד טראמפ.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 23 פברואר 2017, 14:06

חושב להשתדרג לראשונה למקלדת מכנית, אבל התקציב שלי מוגבל - איזור ה-450 ש"ח. בעיקר עבור נוחות הקלדה. אני גם אשחק איתה, אבל לא מעניינים אותי פיצ'רים מטופשים "לגיימרים" (משחק כמעט בלעדית RPGים, קווסטים ו-Team Fortress). ה-Cherry Blues נשמעים לי מה שאני מחפש. יש למישהו המלצות?
בינתיים שמתי עין על ה-HyperX FPS של קינגסטון עם הסוויצ'ים הכחולים. מקלדת החלומות היא Model M אבל אין סיכוי להביא אותה לארץ במחיר שפוי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2017, 17:42

BiA כתב:חושב להשתדרג לראשונה למקלדת מכנית, אבל התקציב שלי מוגבל - איזור ה-450 ש"ח. בעיקר עבור נוחות הקלדה. אני גם אשחק איתה, אבל לא מעניינים אותי פיצ'רים מטופשים "לגיימרים" (משחק כמעט בלעדית RPGים, קווסטים ו-Team Fortress). ה-Cherry Blues נשמעים לי מה שאני מחפש. יש למישהו המלצות?
בינתיים שמתי עין על ה-HyperX FPS של קינגסטון עם הסוויצ'ים הכחולים. מקלדת החלומות היא Model M אבל אין סיכוי להביא אותה לארץ במחיר שפוי.

זו פשוט מדהימה
http://www.guru3d.com/news-story/adesso ... board.html

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2017, 18:57

אני יודע שזאת שאלה שחוזרת פה לא מעט, אבל המלצה לאוזניות גיימינג אלחוטיות איכותיות?
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2017, 11:56

DrKeo כתב:אני יודע שזאת שאלה שחוזרת פה לא מעט, אבל המלצה לאוזניות גיימינג אלחוטיות איכותיות?

מה התקציב?
ממש החודש LOGITECH השיקו חדשות, הראשונות שלהם בשיתוף עם ASTRO שהם קנו, במחיר שפוי של 150 דולר
https://www.amazon.com/ASTRO-A20-Wirele ... lack-Blue/

ב-300 דולר תוכל לקנות את ה-אזניות שלהם, A50:
https://www.amazon.com/dp/B01G3WBIJ0?ref=emc_b_5_i&th=1

לרייזר יש את MAN-O-WAR שאומרים שהוא קצת טוב יותר מהA20, ובאותו מחיר בערך
https://www.amazon.com/Razer-Wireless-S ... aystation/

אני חושב שהייתי הולך עליו אם הייתי קונה עכשיו.

בנוסף יש את הSTEEL SERIES 800
https://www.amazon.com/SteelSeries-Lag- ... B016YGMH9U
שעולה כרגע בערך 250$, בדר"כ 300
יש גם אחד עם בלוטות' ב-329, הדגם הוא 840, לדעתי ההבדל במחיר מצחיק אם זה כל ההבדל, ולכן לא יודע אם הייתי הולך עליו.

ואת הTURTLE BEACH 800 שנראה מעולה אבל לא בטוח אם הוא תומך בPC טוב כמו בPS4:
https://www.amazon.com/dp/B00MNPDMEQ?ref=emc_b_5_i&th=1
גם בסביבות ה-250$ כרגע

כולן לדעתי עובדות גם על PC וגם על הPS4, ב-PS4 זה בדר"כ יהיה סטריאו ובמחשב 7.1 וירטואלי, יש כאלה שיעבדו טוב יותר על הPS4...
בגלל שיש לך כמה וכמה מכשירים - הייתי ממליץ לבדוק טוב טוב אם ואיך יעבדו גם עם הסוויץ' והאייפון שלך, ואולי יש לחלק אופציה לחיבור חוטי ולחלק אין... אבל אלו האזניות הבולטות באיכותן ל-PC ו-PS4, אני יוצא מתוך נקודת הנחה שאתה תקנה PRO בסביבות מרץ, אז חבל שלא תהיה מוכן לזה :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2017, 12:35

זה עבור חבר שהוא גיימר PC בלבד אבל המון תודה :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 31 אוקטובר 2017, 12:45

שיחכה לסייבר מנדי אם זה לא דחוף
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2017, 20:09

אה כן, ממש רצוי... יש מצב שהוא יראה את אלה שעולות 300 בסביבות ה-200 ואת ה-150 ב-80. ככה קניתי את שלי...

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 01 נובמבר 2017, 13:47

DrKeo כתב:אני יודע שזאת שאלה שחוזרת פה לא מעט, אבל המלצה לאוזניות גיימינג אלחוטיות איכותיות?

המלצת הבית, הPlyr 1 שהם בתכלס גם על בסיס טכנולוגיה של Astro (יותר קרוב לA50 היקר להחריד מאשר לדגמים הפשוטים שלהם):
https://www.amazon.com/Skullcandy-Surro ... r%2B1&th=1
ב-110$ זה כנראה המחיר הכי זול שהם היו בו עד היום ואני בספק אם זה ירד יותר אפילו במבצעים של בלאק פריידיי. מומלץ במיוחד אם יש לו יציאה אופטית לכרטיס המסך (אבל אפשר לחבר גם USB או חיבור pl סטריאופוני).

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 נובמבר 2017, 14:31

אני יודע שזה ממש לא קשור, אבל אני בכל זאת אנסה כאן את מזלי.
מישהו במקרה מבין קצת בציוד לצילום וידאו? יש לי כמה דברים שאני צריך לצלם והאמת שאין לי מושג איך לגשת לעולם הזה בכלל או איפה אני יכול לבדוק.
אני צריך מצלמה יותר משוכללת מאלו של הטלפונים, שתתן איכות יציבה וטובה, אבל בכל זאת זה לא שאני הולך עם זה להוליווד או משהו ככה שזה לא צריך להיות פסיכי, יותר במסגרת תחביב.
מישהו במקרה מתעסק או מכיר משהו בסגנון? אולי רק איפה אני יכול להתחיל מסע חיפושים?
תודה בכל מקרה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2017, 15:10

אין גבול לדברים האלה, תתן טווח מחירים, מה המקסימום? ותזכור שכנראה תרצה גם מיקרופון, שזה לא מאוד יקר אבל עוד משהו שכדאי אם תרצה לעשות משהו נורמלי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 נובמבר 2017, 15:42

זה קצת בעייתי לי כי אני באמת באמת לא מבין בזה..
אני יכול להגיד שהתקציב זה 1,000 ש"ח ואז תגיד שב1,000 אי אפשר להביא משהו נורמלי אז התקציב יהיה גם אלפיים, 3 אלפים או כמה שצריך.
אבל כמובן שאם ב1,000 ש"ח אני כבר ב"מותרות" אז עדיף זול יותר..
בקיצור, אני לא צריך משהו למתקדמים שיתן לי "יותר ממה שאני צריך", אבל אני כן צריך משהו שיתן לי איכות שתראה טוב , יציבה ויחסית מקצועית גם על מסך טלוויזיה, לצורך העניין.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 09 נובמבר 2017, 17:23

מה אתה רוצה לצלם? מירוצי גמלים מנקודת המבט של הדבשת או שיותר בכיוון של VLOG גיימינג מהמרתף?
יכול מאוד להיות שאתה יכול להוציא כמה מאות שקלים על גימבל מייצב מסין ויכול להיות שאתה צריך להשקיע בתאורה וסאונד...

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 נובמבר 2017, 18:11

לא משהו מיוחד מדי. בינתיים פשוט להתנסות, כתחביב, בצילום ובימוי שוטים פשוטים במסגרת ביתית.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 09 נובמבר 2017, 22:26

תתחיל ממצלמה פשוטה (אפילו סלולרית), חצובה, מיקרופון וכמה פנסים חזקים... אם יש לך סלולרי עם מצלמה סבירה אז זה צריך להספיק וזה סיפור לא יקר בכלל. אחרי שתתחיל אתה כבר תראה בדיוק מה חסר לך ועל מה אתה מעוניין לשפוך כסף.
בנוסף, אתה כנראה צריך גם ללמוד לעבוד עם adobe premiere או תוכנות עריכה דומות...

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 10 נובמבר 2017, 13:19

Stick כתב:זה קצת בעייתי לי כי אני באמת באמת לא מבין בזה..
אני יכול להגיד שהתקציב זה 1,000 ש"ח ואז תגיד שב1,000 אי אפשר להביא משהו נורמלי אז התקציב יהיה גם אלפיים, 3 אלפים או כמה שצריך.
בקיצור, אני לא צריך משהו למתקדמים שיתן לי "יותר ממה שאני צריך", אבל אני כן צריך משהו שיתן לי איכות שתראה טוב , יציבה ויחסית מקצועית גם על מסך טלוויזיה, לצורך העניין.

מהתיאור שלך נראה שמה שאתה צריך זה קורס צילום קצר וממצה (אני יודע שזה יכול להיות משפט שנשמע קצת מתנשא. זו ממש לא הכוונה. הישארו עימי). הכלים, האימון והפידבאק שיתנו לך שם יספקו לך את מה שאתה מחפש להשיג גם עם ציוד פשוט מאוד.

אבל בגלל שקורס צילום זה יקר אפילו יותר ממצלמה בדרך כלל, וכפי שנראה אתה די קצר בזמן... ה-go to מצלמה שמומלצת בערך לצרכים שאתה מבקש כרגע היא ה-HC-V785 של פנסוניק. קטנה, נוחה (טריק חמוד: לקנות איתה flash mount בעוד כמה גרושים ולחבר אותו כמעין ידית צדדית גדולה. זה נותן יציבות מדהימה ומשפר לחלוטין את האחיזה בה), עם איכות טכנית טובה מאוד ומצב אוטומטי מוצלח ברוב סוגי התאורה. וכניסת מיקרופון. שזה דבר שמה שלא תבחר בסוף אל תעז לוותר עליו.

אחרי המצלמה האביזרים המומלצים, בסדר עדיפויות יורד: סוללה חלופית, חצובה (!), פנס LED נייד, מיקרופון חיצוני (איזה מיקרופון כבר תלוי בצרכים הספציפיים), עוד פנסים עד אינסוף.

בהצלחה!

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 נובמבר 2017, 18:48

erezronen כתב:
Stick כתב:זה קצת בעייתי לי כי אני באמת באמת לא מבין בזה..

מהתיאור שלך נראה שמה שאתה צריך זה קורס צילום קצר וממצה (אני יודע שזה יכול להיות משפט שנשמע קצת מתנשא. זו ממש לא הכוונה. הישארו עימי). הכלים, האימון והפידבאק שיתנו לך שם יספקו לך את מה שאתה מחפש להשיג גם עם ציוד פשוט מאוד.

אבל בגלל שקורס צילום זה יקר אפילו יותר ממצלמה בדרך כלל, וכפי שנראה אתה די קצר בזמן... ה-go to מצלמה שמומלצת בערך לצרכים שאתה מבקש כרגע היא ה-HC-V785 של פנסוניק. קטנה, נוחה (טריק חמוד: לקנות איתה flash mount בעוד כמה גרושים ולחבר אותו כמעין ידית צדדית גדולה. זה נותן יציבות מדהימה ומשפר לחלוטין את האחיזה בה), עם איכות טכנית טובה מאוד ומצב אוטומטי מוצלח ברוב סוגי התאורה. וכניסת מיקרופון. שזה דבר שמה שלא תבחר בסוף אל תעז לוותר עליו.

אחרי המצלמה האביזרים המומלצים, בסדר עדיפויות יורד: סוללה חלופית, חצובה (!), פנס LED נייד, מיקרופון חיצוני (איזה מיקרופון כבר תלוי בצרכים הספציפיים), עוד פנסים עד אינסוף.

בהצלחה!

תודה רבה על התשובה המפורטת!
בזכותך הצלחתי קצת להכנס ולהבין מי נגד מי. תגיד, לא עדיף לי ללכת על הHC-V770 שזולה בארץ ב500 שקל? לפי מה שראיתי אין ביניהן כל כך הבדל, אבל יכול להיות שאני מפספס איזשהו קאץ' בעקבות חוסר הידע שלי..

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 נובמבר 2017, 08:15

ממה שזה נשמע, הייתי שוקל במקומך ללכת על מצלמת סטילס Mirrorless.
המצלמות האלו כוללות אופטיקה וחיישן הרבה יותר טובים ממה שתקבל בטלפון סלולרי (וגם ממצלמות קומפקטיות), ולפחות בחלקן מציעות היום גם יכולות וידאו מרשימות: לכידת וידאו ב1080/60fps, פוקוס עם עקיבה אוטומטית לוידאו, רמקול סביר + כניסה לרמקול מקצועי, יצוב תמונה אופטי (במיוחד אתה מתכנן לצלם בלי חצובה).
אתה תוכל למצוא כמה מצלמות טובות כאלו בתג מחיר של -2000 ש"ח ופחות כולל עדשת קיט בסיסית (שבמקרה של חלקן אפשר לשדרג אם תרצה להתמקצע בהמשך). אלו לא בדיוק מצלמות וידאו פרופר, אבל לשימושים שלך זה לדעתי יספיק - והיתרון הגדול שלהן על מצלמת וידאו הוא כמובן צילום תמונות סטילס שמהווה הצדקה נוספת להחליף את הטלפון שלך באירועים, טיולים וכדומה.

אם זה הכיוון שלך, אני ממליץ לבדוק את ה-Nikon 1 J5 ששמעתי עליה דברים טובים בעיקר בזכות מערכת ה-autofocus שלה (אבל אין לה יצוב תמונה אופטי), או את ה-Olympus PEN E-PL8 שכבר נחשבת למצלמת "four-thirds" שכוללת חיישן גדול הרבה יותר (כוללת גם יצוב אופטי, אבל מצלמת ב-1080/30fps בלבד). לשתיהן יש מסך flip-out כמו במצלמות וידאו "אמיתיות" שיאפשר לך לצלם מזוויות הרבה יותר בעייתיות. שתיהן צריכות להיות זמינות בפחות מ-200 ש"ח.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 נובמבר 2017, 11:23

תודה, אבל האמת שצילום סטילס לא ממש מעניין אותי כרגע.
אני אעדיף לא לפגוע באיכות צילום הוידאו כל עוד אנחנו מדברים על אותה מסגרת תקציב.

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 12 נובמבר 2017, 20:29

אני מעוניין לקנות כרטיס מסך חדש, חשבתי על GTX 1070 או 1080. מישהו יכול להגיד אם פלונטר אמינים? האם אפשר גם לבוא ולסכם איתם הזמנה במקום להזמין מאתר?

באשר לדברים נוספים:
האם שווה באותה הזדמנות לקנות מסך 4K או VR (בשביל משחקים כמו RE7, האם גם סקיירים יהיה אפשרי?) ואם כן, אשמח לדגם ספציפי (רצוי כמה שזול אם אפשר...).

תודה

עריכה, אני רואה שסקיירים VR הוא רק ל-PS4.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 נובמבר 2017, 20:50

אני חושב שהאופציה הכי טובה שלך עכשיו היא ה-1070TI,שקרוב מאוד ל-GTX1080 אבל זול ממנו משמעותית. אם אתה ממש לחוץ על 4K,אז ה-1080TI הוא כנראה הדבר הכי טוב במחיר **סביר** שיאפשר לך להגיע לחוויה נורמלית שם. כבעלים של GTX1080,אני יכול להגיד לך שהוא חד משמעית לא מתאים ל-4K/60 עלmax settings ולכן הצמדתי לו מסך 1440P,אני חושב שזו אחלה sweet spot בינתיים עד שהחומרה תדביק קצב עם הדרישות של הרזולוציה..זה קרוב,אבל עוד לא שם.
מבחינת VR,אני לא ממליץ לאף אחד להיות early adopter של טכנולוגיה שאפתנית כמו זו,אבל זה רק אני.
ולגבי פלונטר,רכשתי מהם לפני כשנה וחצי את רוב החלקים למחשב שלי ולא נתקלתי בבעיות מיוחדות ובסך הכל הם בסדר גמור. יש להם קצב הזמנות די מטורף,לפחות ממה שהתרשמתי כשהייתי שם,אז כנראה שהם עושים משהו בסדר.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 12 נובמבר 2017, 21:28

פלונטר היא כנראה חנות הרשת הותיקה ביותר בארץ. הם אמינים אבל היחס שלהם ללקוחות יכול להיות מגעיל והם קצת עושים טובה שהם מוכרים לך אבל הם זולים ולכן הם מוכרים הרבה. אל תגיע אליהם לפני שהרמת טלפון ווידאת איתם שאתה יכול להגיע, אין להם ממש חנות ומקום בשביל לקבל או לטפל בקהל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2017, 21:30

אני קניתי בפלונטר את שני הכרטיסים האחרונים שלי, הם בסדר גמור לקנית חלקים. אם תגיע אליהם הם יהקשו ממך לעשות הזמנה בטלפון שלך ורק אז יטפלו, החנות היא מחסן ואין שם אנשי מכירות להזמין להם.

בנושא כרטיס, ה1070 בדיוק ירד ב50$ במחיר אבל אני לא בטוח שירידה חלחלה לארץ.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 60 אורחים