נושא השאלות הרשמי - כל שאלה בכל נושא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא השאלות הרשמי - כל שאלה בכל נושא

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 נובמבר 2017, 21:41

omerkot כתב:פלונטר היא כנראה חנות הרשת הותיקה ביותר בארץ. הם אמינים אבל היחס שלהם ללקוחות יכול להיות מגעיל והם קצת עושים טובה שהם מוכרים לך אבל הם זולים ולכן הם מוכרים הרבה. אל תגיע אליהם לפני שהרמת טלפון ווידאת איתם שאתה יכול להגיע, אין להם ממש חנות ומקום בשביל לקבל או לטפל בקהל.

כשהייתי שם באמת התרשמתי לרעה מהבחור שנראה לי שהיה המנהל של החבר'ה הטכנאים שם (שדווקא היו די נחמדים) לרעה,הוא צעק עליהם עד לרמה של צרחות ובאופן כללי הייתה שם אווירה די מגעילה ובטח לא משהו שיצא לי לחוות באף חנות לפני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2017, 22:58

שוב, זאת לא חנות, זה מחסן. זאת חנות אונליין בלבד והם גג נותנים לעשות איסוף במקום.
We're just normal men. We're just innocent men

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 14 נובמבר 2017, 18:57

תודה, אנסה להזמין מאתר שלהם.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 15 נובמבר 2017, 18:13

Stick כתב:
erezronen כתב:
Stick כתב:זה קצת בעייתי לי כי אני באמת באמת לא מבין בזה..
אני יכול להגיד שהתקציב זה 1,000 ש"ח ואז תגיד שב1,000 אי אפשר להביא משהו נורמלי אז התקציב יהיה גם אלפיים, 3 אלפים או כמה שצריך.
אבל כמובן שאם ב1,000 ש"ח אני כבר ב"מותרות" אז עדיף זול יותר..
בקיצור, אני לא צריך משהו למתקדמים שיתן לי "יותר ממה שאני צריך", אבל אני כן צריך משהו שיתן לי איכות שתראה טוב , יציבה ויחסית מקצועית גם על מסך טלוויזיה, לצורך העניין.

מהתיאור שלך נראה שמה שאתה צריך זה קורס צילום קצר וממצה (אני יודע שזה יכול להיות משפט שנשמע קצת מתנשא. זו ממש לא הכוונה. הישארו עימי). הכלים, האימון והפידבאק שיתנו לך שם יספקו לך את מה שאתה מחפש להשיג גם עם ציוד פשוט מאוד.

אבל בגלל שקורס צילום זה יקר אפילו יותר ממצלמה בדרך כלל, וכפי שנראה אתה די קצר בזמן... ה-go to מצלמה שמומלצת בערך לצרכים שאתה מבקש כרגע היא ה-HC-V785 של פנסוניק. קטנה, נוחה (טריק חמוד: לקנות איתה flash mount בעוד כמה גרושים ולחבר אותו כמעין ידית צדדית גדולה. זה נותן יציבות מדהימה ומשפר לחלוטין את האחיזה בה), עם איכות טכנית טובה מאוד ומצב אוטומטי מוצלח ברוב סוגי התאורה. וכניסת מיקרופון. שזה דבר שמה שלא תבחר בסוף אל תעז לוותר עליו.

אחרי המצלמה האביזרים המומלצים, בסדר עדיפויות יורד: סוללה חלופית, חצובה (!), פנס LED נייד, מיקרופון חיצוני (איזה מיקרופון כבר תלוי בצרכים הספציפיים), עוד פנסים עד אינסוף.

בהצלחה!

תודה רבה על התשובה המפורטת!
בזכותך הצלחתי קצת להכנס ולהבין מי נגד מי. תגיד, לא עדיף לי ללכת על הHC-V770 שזולה בארץ ב500 שקל? לפי מה שראיתי אין ביניהן כל כך הבדל, אבל יכול להיות שאני מפספס איזשהו קאץ' בעקבות חוסר הידע שלי..

כן, לדעתי זה אותו דגם בדיוק, פשוט מאיזור גאוגרפי אחר. אם אתה מוצא בזול יותר בהחלט שווה.

לגבי ההצעה של גיא (DSLR במקום מצלמת וידאו) - זו לא הצעה שצריך לשלול על הסף, אבל כמובן שהיא מגיעה גם עם הרבה מאוד חסרונות. החסרון העיקרי הוא שמצלמות DSLR לא נבנו כדי לתפקד כמצלמות וידאו פר אקסלנס. ואם משתמשים בהן לצילום וידאו זמן ארוך ברצף הן מתחממות וניכבות. זה לא כיף כשזה קורה באמצע יום צילום. מנסיון. חיסרון נוסף הוא שהאחיזה של המצלמות האלה לא אידיאלית, בלשון המעטה, לצילום וידאו. קשה להחזיק אותן ביציבות ללא ציוד עזר.

היתרון הוא חיישן בדרך כלל גדול יותר שמבטיח איכות צילום טובה יותר, ואפשרות מבורכת להחליף עדשות במהירות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 100 אורחים