Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי idan » 13 ספטמבר 2015, 19:17

עשיתי את המשימה הראשונה ויש לי כמה שאלות שדורשות בירור:

על מה מקבלים ציון גבוה יותר - להגיע למטרה שלך בלי להרוג או להרדים אף אחד (או כמות מינמלית), או לנקות את כל השטח מאויבים?

אם הפעלתי אזעקה או התגלתי ואני רוצה לעשות ריסטרט לצ'ק פוינט האחרון שלי, זה מוריד לי מהציון?

אז ככה, השלמתי את המשימה הראשית ואני על המסוק בדרך לבסיס, אבל אז אני נזכר שיש לי עוד נקודות ציון במפה. זה יעני נחשב לסייד קווסט במשחק שאם בא לך אתה עושה? למה אני רציתי לעשות קצת אקספלוריישן לפני שהלכתי למטרה הראשית - אני רוכב על הסוס לכיוון אחר ממנה ואוסלוט מודיע לי בקשר שאני לא בדרך הנכונה ושאין זמן לטייל או משהו כזה, אז הסקתי מזה שאני לא אמור לעשות את זה עכשיו. כמובן שאחרי שהשלמתי את המשימה כבר שכחתי מזה ועליתי על המסוק. זאת הייתה טעות? פיספסתי משהו חשוב?

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 13 ספטמבר 2015, 21:33

קודם כל אתה מגיע לדירוג S כאשר אתה עושה משימה ומגיע לציון 130,000 ומעלה, יש בונוסים גדולים לניקוד כמו לא להרוג ולא להתגלות, לא לחזור לצ'קפוינט אחרי שמתים (לי אישית זה לא הוריד נקודות אחרי כמה פעמים מהצ'קפוינט שהתגלתי) ולעשות משימות נוספות (ממליץ לך לחזור חזרה לאותה משימה, לקרוא מה שנשאר לך לעשות ולדלג על הסצינות, אתה עדיין תוכל לקבל דירוג S), גם דבר נוסף בקשר לשם קוד שזה מביא לך סמל, זה לפי איך שביצעת את המשימה, נגיד אתה כל המשימה משתמש בנשקי הרדמה כמו האקדח וגם תופס אנשים מאחורה, אז בסוף אתה תקבל שם קוד תמנון (לא יודע מה ההקשר לתמנון ולהרדמה, אולי אחיזת התמנון כשאתה תופס אויבים מאחורה 8-) ), אם עשית כמה משימות בהסוואה מוחלטת ללא הריגות, אתה תקבל שם קוד FOXHOUND שאותו קיבלתי כמה פעמים אפילו שחזרתי עוד פעם על משימה.

בקשר לדבר השני, איזה סייד קווסטים? המשימות שנתנו לך באותה משימה או Spec Ops?
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ספטמבר 2015, 23:57

idan כתב:עשיתי את המשימה הראשונה ויש לי כמה שאלות שדורשות בירור:

על מה מקבלים ציון גבוה יותר - להגיע למטרה שלך בלי להרוג או להרדים אף אחד (או כמות מינמלית), או לנקות את כל השטח מאויבים?

אם הפעלתי אזעקה או התגלתי ואני רוצה לעשות ריסטרט לצ'ק פוינט האחרון שלי, זה מוריד לי מהציון?

אז ככה, השלמתי את המשימה הראשית ואני על המסוק בדרך לבסיס, אבל אז אני נזכר שיש לי עוד נקודות ציון במפה. זה יעני נחשב לסייד קווסט במשחק שאם בא לך אתה עושה? למה אני רציתי לעשות קצת אקספלוריישן לפני שהלכתי למטרה הראשית - אני רוכב על הסוס לכיוון אחר ממנה ואוסלוט מודיע לי בקשר שאני לא בדרך הנכונה ושאין זמן לטייל או משהו כזה, אז הסקתי מזה שאני לא אמור לעשות את זה עכשיו. כמובן שאחרי שהשלמתי את המשימה כבר שכחתי מזה ועליתי על המסוק. זאת הייתה טעות? פיספסתי משהו חשוב?

המשימה מדורגת לפי:
1) מספר התת משימות שעשית (בריצה ראשונה רק הראשית חשופה לך ואת השאר אולי תגלה תוך כדי משימה) בריצה שניה והלאה כל המטרות חשופות לך), כל אחת תתן לך אקסטרה ניקוד
2) כל תפיסה מאחור פלוס הרדמה שווה 1000 נק׳
3) הורדה עם cqc שווה 1000 נק׳
4) head shot עם מרדים שווה 1000 גם
5) לסיים משימה בלי אזעקות
6) הזמן שלקח לך לסיים את המשימה, יותר מהר בונוס גדול יותר אבל עש גבול, כלומר מזמן מינימום מסויים לא תקבל יותר בונוס כך שלא צריך להיות הסטרי עם הזמנים
7) לא להרוג אף אחד

וכמה הערות. אוסלוט אמר לך שאתה סוטה מהמשימה כי משימות תחומות באזור מסויים שאסור לך לצאת ממנו. אחרי שתסיים את המשימה (כלומר סיימת את המשימה הראשית ויצאת מהאזור התחום, במסוק או על האדמה) תוכל להסתובב חופשי ולעשות מה שבא לך כולל להכנס לכפרים/בסיסים ולקחת מה שבא לך או לחקור חופשי את העולם.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 ספטמבר 2015, 00:21

ככל שאני שומע יותר ויותר על המשחק הוא נשמע לי יותר כמו הכל מלבד MGS, חבל, נשמע כמו סוג של פספוס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ספטמבר 2015, 00:39

הדבר היחיד שהןא לא מטאל גיר בו הוא זה שיש מעט מדי עלילה. חוץ מזה מה לא מטאל גיר בו?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 ספטמבר 2015, 00:47

א. לא שיחקתי בו אפילו דקה אז סביר להניח שאני טועה.
ב. משחק MGS לטעמי זה משחק מכוון עלילה, כאשר העלילה מטורפת, מוזרה, הזויה ועל גבול הטירוף, עם יוצר שלא שם זין על אף אחד מלבד המעריצים שלו שמלווים אותו בכל משחק שלו. הגימפליי זה חשוב, אבל זה רק חצי מהחוויה ותמיד אתה במירוץ לעבור לקטע הסיפור הבא. כל מי שמספר על המשחק המדובר מספר כמו הוא משחק מדהים ברמת הגיימפליי, אבל באותה מידה יכלו לקרוא לו בשם אחר ואף אחד לא היה שם לב.

מה גם שיש לא מעט תלונות עליו ברמת הגיוון, שלמעשה מדובר באותן חמש משימות שוב ושוב, אותם בסיסים שהם גזור הדבק ועוד... אבל זה כבר סיפור אחר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2015, 01:46

שמע, משווים אותו למשחקים כמו THE WITCHER 3, באיכות ובאספקטים שונים, אז תבין מזה מה שאתה רוצה :)
זה באמת תחושה קצת שונה מכל המשחקים בסדרה (חוץ מPW שלא שיחקתי) אבל ההתמקדות בגיימפליי על חשבון עלילה לגמרי שווה את זה, ואני רק בהתחלה (18 שעות עפ"י סטים אבל מתקדם ממש לאט בסיפור) אז אני מניח שכן יהיו מלא הפתעות בהמשך.
גם רצה שמועה שיש עוד פרק וסוף סודי נוסף ו"אמיתי" שעוד לא ממש גילו... קוג'ימה מגה טרול כידוע, אני משוכנע שיש יותר EASTER EGGS מגרגרי חול באפגניסטן במשחק, ואין לי ספק שצפויות לנו הפתעות רבות בנוגע לסיפור ומלא שטויות שיגלו רק עוד חצי שנה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 ספטמבר 2015, 02:18

DrKeo כתב:
idan כתב:עשיתי את המשימה הראשונה ויש לי כמה שאלות שדורשות בירור:

המשימה מדורגת לפי:
1) מספר התת משימות שעשית (בריצה ראשונה רק הראשית חשופה לך ואת השאר אולי תגלה תוך כדי משימה) בריצה שניה והלאה כל המטרות חשופות לך), כל אחת תתן לך אקסטרה ניקוד
2) כל תפיסה מאחור פלוס הרדמה שווה 1000 נק׳
3) הורדה עם cqc שווה 1000 נק׳
4) head shot עם מרדים שווה 1000 גם
5) לסיים משימה בלי אזעקות
6) הזמן שלקח לך לסיים את המשימה, יותר מהר בונוס גדול יותר אבל עש גבול, כלומר מזמן מינימום מסויים לא תקבל יותר בונוס כך שלא צריך להיות הסטרי עם הזמנים
7) לא להרוג אף אחד

וכמה הערות. אוסלוט אמר לך שאתה סוטה מהמשימה כי משימות תחומות באזור מסויים שאסור לך לצאת ממנו. אחרי שתסיים את המשימה (כלומר סיימת את המשימה הראשית ויצאת מהאזור התחום, במסוק או על האדמה) תוכל להסתובב חופשי ולעשות מה שבא לך כולל להכנס לכפרים/בסיסים ולקחת מה שבא לך או לחקור חופשי את העולם.

אחלה, תודה.

במשימה הראשונה, ממש מאיפה שאתה מתחיל אחרי הסרטון מעבר, אם אתה רוכב על הסוס שלך בכיוון אחורה (שזה כמובן הדבר הראשון שעשיתי:) אתה באמת מקבל באיזושהוא שלב אזהרה שאתה יוצא מאיזור המשימה והמסך מתחיל להטשטש. אם לזה אתה מתכוון אז זה לא מה שהיה לי עם אוסלוט.

ולפי מה שאתה אומר המשחק מכריח אותי (אם אני רוצה ציון גבוה) לנטרל אויבים גם בסיטואציות שאני מעדיף לחמוק מהם. נו, באסה. אז עכשיו נשאלת השאלה האם זה בכלל קריטי לקבל ציון גבוה במשימה בשביל לקבל או לפתוח כל מיני דברים במשחק?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ספטמבר 2015, 02:46

אתה ממש לא חייב לנטרל אוייבים. יש לך המון דברים שמביאים נקודות ואתה צריך לצבור כמה שיותר כדי להגיע ל130,000. זה לא שיש בכל משימה 130,000 אפשריות ואתה חייב לעשות הכל, אתה יכול לקבל s גם אם לא תוריד אף אחד אבל אני בספק אם תצליח לסיים משימות מהתחמקות נטו. בכל משימה יש המון ניקוד פוטנציאלי, אם תעשה אותה בזמן טוב ותבצע את כל המטרות יש סיכוי מאוד גבוה לs, פשוט המון דברים נותנים ניקוד כדי כן לתת לך את החופש לשחק בסגנון שלך. פשוט אתה צריך להיות טוב בסגנון שלך כדי לקבל דרוג גבוה. רוצה להתחמק מכולם? סבבה, אבל תעשה את זה בזמן טוב ותשלים כמה שיותר מטרות.

דודי, אין בעיה של גיוון. הבעיה היא אם אתה טוחן side ops שהם פחות או יותר 10 סוגי משימות שחוזרים על עצמם (למשל להרוס טנק אוייב. פעם אחת הוא לבד, באחרת בליווי של חיילים משוריינים ובמאוחרת יותר בליווי שני מסוקים). אבל המשימות הראשיות? הן מגוונות וכמעט בכל אחת יש גם עלילה והכל. אם המשחק הזה היה 10 שעות כמו כל מטאל גיר אולי הוא היה מרגיש דחוס יותר בעלילה. פשוט בגלל שכולם טוחנים side ops ומארגנים את mb כל היום אז הם משתעשעים שעתיים-שלוש בין משימות ראשיות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 ספטמבר 2015, 10:53

Death צודק מהבחינה הזו שמבנה המשחק אכן השתנה מהותית, פחות עלילה דרך סרטוני המעבר (וכנראה בכלל), ושינוי יותר גדול אפילו זה שעיצוב המשימות לרוב נשען על המכניקות, הגיימפליי והחופש הרב של המשחק ופחות על רגעים מתוסרטים עלילתיים, זאת אומרת שזה לא כמו מגס2 שברגעים בקמפיין אתה מנטרל פצצות עם סנייק על הקו ואחרי זה אתה מתחפש לאויב ואז בודק דופק לב ספצפי של מטרה מסוימת או מלווה את אמה ומכן עליה עם רובה צלפים וכו׳, זה לא קמפיין עם רגעים כאלו במובן המסורתי.

למזלו של מגס5 הגיימפליי ברמה כל כך גבוהה שהוא מפצה על זה, זה באמת לא מגס מסורתי אבל כמו ש Giant Bomb אמרו, זה משחק שמראה איך גיימפליי בעולם פתוח יכול להראות ומהבחינה הזו יכול להיות שעוד כמה שנים יסתכלו עליו כאחד המשחקים הכי חשובים של השנים האלו כמו שמסתכלים על גירס ו COD 4.

בקשר לגיוון, מתכוונים לסייד אופס שמתרחשים באיזורים שהיית, אלו משימות ממש קטנות, ברמה של לצוד מפלצת בוויטצ׳ר, ברור שאי אפשר שכל המליון משימות הללו יתרחשו במקומות חדשים, אבל לדעתי למרות שמדובר באיזורים שהיית בהם המשימות נורא כיפיות כי הן מאפשרות לך להתנסות עוד יותר עם המכניקות של המשחק בלי לחשוש מההשלכות יותר מדי.

בקשר לציונים, אם תשחקו טוב, שזה כולל הריגות אפילו, תקבלו ציון גבוה, הרי בדמואים לפני שהמשחק יצא Kojipro הדגימו משימה שבה הם שמו על עצמם אפוד כבד נגד כדורים ופשוט טבחו בכולם, גם על זה אני די בטוח שהם קיבלו S, צריך כמובן לעשות זאת מהר וביעילות כשהולכים על טקטיקה כזו אבל זה אפשרי גם אם יותר קשה בגלל שיש פחות ניקוד של בונוסים של התגנבות, אז בטח שאין חובה להרדים את כולם או כל דבר אחר כדי לקבל S, אני קיבלתי S על משימה למרות שהפעלתי רפלקס כמה פעמים וכמעט לא הרדמתי אף אחד, רק הגעתי יחסית מהר למטרה וחילצתי אותה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ספטמבר 2015, 11:18

הכוונה שלי היא שזה משחק מטאל גיר בכל רמח איבריו, אפילו אם הוא עבר שדרוג מטורף. לדעתי mgs5 מרגיש יותר ״מתאים״ בסדרה מmgs4.

אפשר להוציא ציון טוב כל עוד הזמן שלך טוב ועשית את כל המשימות. כל המסביב זה סוג של מודיפיירים שדוחפים את הציון קצת למעלה או למטה. בדרך של אקשן תסיים את המשימה ממש מהר לעומת התגנבות אבל מצד שני כל כדור או מכה שתחטוף תקבל עונש ניקודי אז זה גם מאוזן. מה שאהבתי הוא שאם הרגיש לך שהלך טוב כנראה שהציון ישקף את זה, מערכת מעולה.

אגב, אתמול חוויתי באג ראשון אחרי כמעט 30 שעות. מקדש מסויים שיהיה לי side ops בו (אגב, אם כבר גיוון אז זה היה מיקום חדש לגמרי שלא הייתי בו) לא נתן לי להמשיך, כל פעם שהגעתי לאזור מסויים בסלעים נפלתי דרכם לvoid. בסוף פשוט אגפתי ונכנסתי מכיוון אחר. אז בנתיים בוויצ׳ר 737383 באגים, בmgs אחד :)

אגב, אני כבר נתקל בסוג של סתירה בlore ממה שאני מכיר, מטריד אותי :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 14 ספטמבר 2015, 14:07

לדעתי הוא יותר דומה ל-FC3 מאשר לוויצ'ר 3. אין ספק שהעלילה פינתה את מקומה לטובת הגיימפליי, ולדעתי זה דבר מצוין, כי העלילה של כל משחקי MGS לדורותיהם (ובמיוחד 4) היתה facepalm אחד גדול. בסופו של דבר, המשחק הזה הוא מדהים מכל בחינה כמעט, וזה מה שחשוב.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 ספטמבר 2015, 21:02

DrKeo כתב:הכוונה שלי היא שזה משחק מטאל גיר בכל רמח איבריו, אפילו אם הוא עבר שדרוג מטורף. לדעתי mgs5 מרגיש יותר ״מתאים״ בסדרה מmgs4.

אפשר להוציא ציון טוב כל עוד הזמן שלך טוב ועשית את כל המשימות. כל המסביב זה סוג של מודיפיירים שדוחפים את הציון קצת למעלה או למטה. בדרך של אקשן תסיים את המשימה ממש מהר לעומת התגנבות אבל מצד שני כל כדור או מכה שתחטוף תקבל עונש ניקודי אז זה גם מאוזן. מה שאהבתי הוא שאם הרגיש לך שהלך טוב כנראה שהציון ישקף את זה, מערכת מעולה.

אגב, אתמול חוויתי באג ראשון אחרי כמעט 30 שעות. מקדש מסויים שיהיה לי side ops בו (אגב, אם כבר גיוון אז זה היה מיקום חדש לגמרי שלא הייתי בו) לא נתן לי להמשיך, כל פעם שהגעתי לאזור מסויים בסלעים נפלתי דרכם לvoid. בסוף פשוט אגפתי ונכנסתי מכיוון אחר. אז בנתיים בוויצ׳ר 737383 באגים, בmgs אחד :)

אגב, אני כבר נתקל בסוג של סתירה בlore ממה שאני מכיר, מטריד אותי :)

במה 4 לא התאים לסדרה? אם כבר 3 היה יוצא דופן, הרבה יותר עם הרגליים על הקרקע מאשר כל השאר ועם עלילה מאוד מפוקסת. טוב, גם 1 ככה למעשה. תכלס הסדרה נחלקת ל-1 ו-3 מול 2 -4.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ספטמבר 2015, 21:51

אז 5 מרגיש בסדרה של 1 ו-3 (ו-mg1-2), פשוט הגיימפליי כל כך השתדרג (הקפיצה הכי גדולה בסדרה בהפרש גדול) והמשחק כל כך ארוך שהעלילה מרגישה מפוזרת על גבי 70 שעות. אם זה היה 15 שעות כמו mgs4 אז כנראה שהעלילה הייתה מרגישה הרבה יותר עבה ומטאל גירית. כלומר אל תדאג, כשיש עלילה היא מרגישה מאוד מטאל גירית, פשוט אתה מקבל 15 דקות שלה כל 3 שעות זה הכל :)

אגב, השמועה אומרת שיש גם ״סוף״ שלישי ורביעי, פשוט הקהילה עדין לא מצאה איך פותחים אותם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 ספטמבר 2015, 22:13

DrKeo כתב:אז 5 מרגיש בסדרה של 1 ו-3 (ו-mg1-2), פשוט הגיימפליי כל כך השתדרג (הקפיצה הכי גדולה בסדרה בהפרש גדול) והמשחק כל כך ארוך שהעלילה מרגישה מפוזרת על גבי 70 שעות. אם זה היה 15 שעות כמו mgs4 אז כנראה שהעלילה הייתה מרגישה הרבה יותר עבה ומטאל גירית. כלומר אל תדאג, כשיש עלילה היא מרגישה מאוד מטאל גירית, פשוט אתה מקבל 15 דקות שלה כל 3 שעות זה הכל :)

אגב, השמועה אומרת שיש גם ״סוף״ שלישי ורביעי, פשוט הקהילה עדין לא מצאה איך פותחים אותם.

קוג'ימה מטורף, אין לי מילים כבר.
כנראה נצטרך לראות הכל ביוטיוב עם השטויות שלו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 ספטמבר 2015, 22:16

תחשבו כמה הוא החביא בPT, שהיה פאקינג דמו של שעה.. :P. אני משוכנע שיש דברים שאף אחד עוד לא ראה בMGSV.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 ספטמבר 2015, 22:19

כן אבל ב PT עוד הבנתי את הראש שלו לסבך את זה בכוח, הוא רצה שהחשיפה שזה SH חדש תהיה הפתעה ושהאינטרנט ינסה לעבוד על זה ביחד, סבבה.
למה לעזאזל להתעלל במעריצי MGS זה לא ברור לי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 ספטמבר 2015, 22:22

אתה לא יפני מספיק כדי להבין את זה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ספטמבר 2015, 23:35

אולי יש קשר להעפה שלו מקונמי? עשה דברים בחשאי? משימה 51 היא כבר עובדה מוגמרת, לא ברור אם היא קבורה במשחק או שהיא נשארה על רצפת חדר העריכה. משימה 52, זאת כבר שמועה שרצה עכשיו שלא ממש הצלחתי לברר עד הסוף כי כל המאמרים שמדברים על זה מזהירים מספויילרים. בקיצור, למי שמפחד מספויילרים עדין אין מושג אם משימה 51 ו-52 נמצאות במשחק אבל מוחבאות עמוק עמוק.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 ספטמבר 2015, 02:34

טוב אולי זה סתם כי לא ראיתי שום דבר על המשחק לפני היציאה שלו אבל (ספוילרים למשימה 13)
ספויילר: הצג
המעבר ליערות אפריקה היה הפתעה? כי אני לגמרי לא הייתי מוכן לזה והייתי בטוח שכל המשחק מתרחש באפגניסטן, איזו הפתעה נחמדה זו הייתה לשנות אווירה בצורה כל כך דרסטית ויפה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2015, 03:28

ספויילר: הצג
זאת הפתעה תלוי כמה טריילרים ו-walkthroughs ראית. אבל כן, זה בהחלט מרענן :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 ספטמבר 2015, 11:55

רגע, מה הקטע של סופים מוסתרים ? זה אינטרס של קונאמי משום מה ?

והיום למדתי על פרוייקט למנוע טילים גרעיני שהיישום שלו נשמע מופרע כמו מטאל גיר:

The proposed use for nuclear-powered ramjets would be to power a cruise missile, called SLAM, for Supersonic Low Altitude Missile. In order to reach ramjet speed, it would be launched from the ground by a cluster of conventional rocket boosters. Once it reached cruising altitude and was far away from populated areas, the nuclear reactor would be made critical. Since nuclear power gave it almost unlimited range, the missile could cruise in circles over the ocean until ordered "down to the deck" for its supersonic dash to targets in the Soviet Union. The SLAM as proposed would carry a payload of many nuclear weapons to be dropped on multiple targets, making the cruise missile into an unmanned bomber. After delivering all its warheads, the missile could then spend weeks flying over populated areas at low altitudes, causing tremendous ground damage with its shock wave. When it finally lost enough power to fly, and crash-landed, the engine would have a good chance of spewing deadly radiation for months to come.

טוב שהוא בוטל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2015, 20:04

אתמול האשה השאירה אותי לבד בבית, שיחקתי איזה 12 שעות רצוף (:
עשיתי בעיקר סייד אופס, בקושי התקדמתי בסיפור הראשי...
רק לקראת סוף הסשן שלי אני שדרגתי את הפולטון, אז אני סוף סוף יכול לקחת דברים גדולים לבסיס, מכוניות וזה... עכשיו אני רוצה לחזור לכל הבסיסים הראשונים ולגנוב להם הכל ^_^
התכנית הראשונית שלי, לסיים את המשחק מהר כדי שלא יהיו לי ספוילרים - לא עובדת כמו שצריך.
אני פשוט מת על המשחק! אני כל כך רוצה להתקדם כל הזמן, לשפר את היכולות של הדמויות וגם את הטקטיקה שלי...
בחיים לא נהנתי ככה ממשחק ״התגנבויות״. אפילו לא קרוב לזה.

אמנם זה לא אמור להפתיע אותי כי אני פאנבוי של מטאל גיר, ומשחקים בסגנון של הוויצ׳ר אף פעם לא היו הסגנון שלי, אבל הוויצ׳ר 3 היה כל כך טוב לדעתי, כל כך מושקע, שחשבתי שאין מצב שמשהו ייקח לו את התואר (פולאאוט 4 לא בשבילי... נראה כמו משחק של 1000 שעות ואין לי חיים גם ככה)... וזה איכשהו קרה.
אני סיימתי רק 20% לפי המדד של המשחק, אני רק במשימה 12 בערך, וכבר זה המשחק האהוב עליי. הלוואי וימשיך להשתפר כל הזמן כמו מה שחוויתי בינתיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2015, 20:09

אני חושב שאיפשהו, ממש ניסיתי לצנן את ההתלהבות שלי ממטאל גיר חדש. מאז הרביעי לא שיחקתי בסדרה, וכשראיתי את המשחק הזה לראשונה, חשבתי לעצמי ״אוקיי, ממש מגניב! מטאל גיר חדש בגרפיקה עדכנית ובטח מלא טוויסטים שיסגרו לי את העלילה״...
וכשקוג׳ימה הסביר על העולם הפתוח וזה - אמרתי לעצמי ״כן, אבל... הגיימפליי אף פעם לא היה היילייט במשחקים האלה, אני יותר משחק בשביל העלילה והגימיקים והשטויות של קוג׳ימה, אבל בטח ארוץ על המשחק הזה רק כדי לראות איך הוא נגמר״
וזה לא שלא אהבתי את הגיימפליי בעבר, ממש לא! אני נהנתי מכל משחק בסדרה בצורה קיצונית, אבל לא חשבתי שארגז חול יתאים לה. איזה כיף זה לטעות במקרים האלה (:

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 ספטמבר 2015, 20:39

Laskin כתב:אני חושב שאיפשהו, ממש ניסיתי לצנן את ההתלהבות שלי ממטאל גיר חדש. מאז הרביעי לא שיחקתי בסדרה, וכשראיתי את המשחק הזה לראשונה, חשבתי לעצמי ״אוקיי, ממש מגניב! מטאל גיר חדש בגרפיקה עדכנית ובטח מלא טוויסטים שיסגרו לי את העלילה״...
וכשקוג׳ימה הסביר על העולם הפתוח וזה - אמרתי לעצמי ״כן, אבל... הגיימפליי אף פעם לא היה היילייט במשחקים האלה, אני יותר משחק בשביל העלילה והגימיקים והשטויות של קוג׳ימה, אבל בטח ארוץ על המשחק הזה רק כדי לראות איך הוא נגמר״
וזה לא שלא אהבתי את הגיימפליי בעבר, ממש לא! אני נהנתי מכל משחק בסדרה בצורה קיצונית, אבל לא חשבתי שארגז חול יתאים לה. איזה כיף זה לטעות במקרים האלה (:

הגיימפליי לא היה ההיילייט? איזה משפט הזוי, MGS1 היה עוד יחסית בסיסי, אבל גם הוא היה מתקדם מאוד ביחס למה שהיה בשוק בזמנו ובטח כמשחק התגנבות כמעט יחיד (מה היה עוד, Thief?). איזה עוד משחק נתן לך לעשן כדי לגלות קרני לייזר :D.
MGS כסדרה תמיד היתה בטופ של הגיימפליי ובעצם בהכל. זה בערך משחק הAAA המושלם. יותר מזה, קוז'ימה הוא תותח על, כל משחק הוא ידע לבוא, לזרוק את כל מה שהיה קודם לפח ולנסות משהו חדש לחלוטין. זה יכל להיות בשימוש במבט ראשון בMGS2 (ב-1 היה רק את השימוש בסיטנגר במבט הזה, אבל לא יותר), בחוברות פורנו כדי לעניין חיילי GRU שעוברים, שימוש בסביבה כמו פיצוץ מטפה, להכניס אותך לארון :D ועוד... ב-3 הוא הכניס הסוואה והצורך בלצוד את המזון שלך, הוסיף אפשרות לתכנן התפקה מהמים (גם ב-2 היה אבל לא כחלק אמיתי מהגיימפליי), ב-4 הוא יצר חזית בה אתה יכל לבחור צד, עבר לשלבים פתוחים בהם אתה יכל לפתור את השלב ביותר מדרך אחת ועוד...

תן לי עוד משחק שנתן לך לנהל קרב צלפים עם צמח בן 200.

ספלינטר סל כסדרה נתנה פייט בגיימפליי וידעה להתקדם בחלק מהדברים, אבל תמיד היא הרגישה משעממת ולא נוזעת כמו סדרת MGS בכל הקשור לגיימפליי, היא הסתמכה על העבר ולא ידעה ללכת לכיוון אחר לחלוטין.

הקטע היה, שמלבד גיימפליי המשחק גם השקיע בטירוף בעלילה, במשחק החדש רק הגיימפליי עדכני וממה שנראה העלילה בפח. נשמע כמו חצי עסקה.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 191 אורחים