Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2015, 21:20

אתה צודק לגמרי לגבי MGS שהוא היחיד לדעתי שהקדים את זמנו מבחינת גיימפליי, והוא מה שהפך אותי למעריץ של הסדרה ברגע...
אבל כל זה לא היה מושך אותי בלי העלילה שלו. אני לא מת על משחקי התגנבות. אף פעם לא אהבתי. לא נהנתי בערך משום משחק בסדרת THIEF או SPLINTER CELL. השטויות של קוג'ימה.
או כמו שתיארת את זה מדוייק - "תן לי עוד משחק שנתן לך לנהל קרב צלפים עם צמח בן 200" - זה מה שהדהים אותי יותר מכל.
העלילה של MGS V בינתיים נהדרת בעיניי. אבל העובדה שאני משחק בעיקר בSIDE OPS אומרת הכל.... הגיימפליי הוא עשר רמות מעל כל משחק אחר בסדרה, והוא עומד בזכות עצמו מול כל המשחקים הגדולים והמתוחכמים של המערב. לראשונה לדעתי, מאז MGS הראשון.
אולי גם MGS 3 עשה דברים מאוד מיוחדים שלא ראינו אף פעם, אבל 2 ו-4 הם די גנרים מבחינת גיימפליי והיו די "מאחורי" מה שראינו במשחקים מערביים. ואני ממש משמ אהבתי אותם עדיין, כי היו בהם מלא שטויות שרק קוג'ימה יכול לעשות.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 15 ספטמבר 2015, 21:54

אני חייב להגיד שמטאל גיר סוליד לאט לאט כמו ספלינטר סל מאבד את האלמנט ההתגנבות העירונית/אורבנית בגלל שהמשחק הופך לעולם פתוח מאוד ולכן צריך להוריד קצת את אלמנט ההסוואה בתוך מבנים, המשחק ההתגנבות האולטימטיבי בסביבה עירונית לדעתי הוא ספלינטר סל: תאוריית הכאוס (הכי מרוכז בלהתגנב כשאתה מתחבא בחושך, נמנע לחלוטין מליצור מגע/קשר עם האויבים, יש לך מד אור וקול שמראה אם אתה מרעיש מדי או חשוף לאור).

משחקי מטאל גיר סוליד בעלי עלילה אדירה אבל הם לא בדיוק עם 100% גיימפליי התגנבות, עדיין זה לא אומר שהמשחק גרוע חס וחלילה, זה אומר שקוג'ימה רצה ליצור משחק בעל עלילה טובה עם גיימפליי מאתגר וקצת fast paced בשביל לקבל דרגות גבוהות עם הרבה דברים מרשימים, לעומת זו ספלינטר סל הפוך, גיימפליי יותר התגנבותי עם קצת גדג'טים מעניינים שיותר מתאימים להתגנבות רצינית כמרגל (אני יודע שבMGSV במיוחד יש גדג'טים מטורפים אבל תאוריית הכאוס של ספלינטר סל הביאה כמה דברים מעניינים לפני כמו מנטרל חשמל באקדח וראיית מכשירים חשמליים כולל חוטים, חשבתי שזה יהיה טוב לMGSV, אבל זה אולי קצת מיותר כשיש לך שם כבר הרבה דברים יותר מטורפים) אבל סיפור לא מושך עד הסוף ללא דמויות קאלט משניות כשבמטאל גיר יש את אוסלוט, מילר, ריידן ועוד.

בקיצור מאטל גיר סוליד זה יותר בדיוני מבחינת עלילה וגדג'טים עם ריאליסטיות שמצטברת בכמה מהמשחקי ההמשך אחרי MGS1 (מטאל גיר סוליד 3 לדוגמה וגם 5) וספלינטר סל זה יותר ריאלי בעלילה עם טיפה בדיוניות ללא רובוטים ומוטציות עם יותר גיימפליי התגנבות בסביבה עירונית יותר קטנה וגם המשחקים האחרונים שלה יותר בעלי קרבות רועשים ויותר הזדמנויות, כל אחד שונה מהשני ואין יותר טוב לדעתי כי שניהם מצוינים כמשחקים בקטגוריית התגנבות.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 ספטמבר 2015, 23:54

Laskin כתב:אתה צודק לגמרי לגבי MGS שהוא היחיד לדעתי שהקדים את זמנו מבחינת גיימפליי, והוא מה שהפך אותי למעריץ של הסדרה ברגע...
אבל כל זה לא היה מושך אותי בלי העלילה שלו. אני לא מת על משחקי התגנבות. אף פעם לא אהבתי. לא נהנתי בערך משום משחק בסדרת THIEF או SPLINTER CELL. השטויות של קוג'ימה.
או כמו שתיארת את זה מדוייק - "תן לי עוד משחק שנתן לך לנהל קרב צלפים עם צמח בן 200" - זה מה שהדהים אותי יותר מכל.
העלילה של MGS V בינתיים נהדרת בעיניי. אבל העובדה שאני משחק בעיקר בSIDE OPS אומרת הכל.... הגיימפליי הוא עשר רמות מעל כל משחק אחר בסדרה, והוא עומד בזכות עצמו מול כל המשחקים הגדולים והמתוחכמים של המערב. לראשונה לדעתי, מאז MGS הראשון.
אולי גם MGS 3 עשה דברים מאוד מיוחדים שלא ראינו אף פעם, אבל 2 ו-4 הם די גנרים מבחינת גיימפליי והיו די "מאחורי" מה שראינו במשחקים מערביים. ואני ממש משמ אהבתי אותם עדיין, כי היו בהם מלא שטויות שרק קוג'ימה יכול לעשות.

דיי גנריים ביחס למה? זה מאוד קל להסתכל 14 שנה מאז ש-2 יצא לשם דוגמא ולהגיד שהוא לא מלהיב מבחינת גיימפליי. אבל אם להיות כנים, 2 הוא המשחק הכי מהפכני בסדרה, הוא גם המשחק הכי אהוב בסדרה וכמות ההייפ שליוותה את השיגור שלו היתה חסרת תקדים, אולי רק 4 השתווה לה ובעיקר בגלל מלחמת הקונסולות של הדור הקודם. הקפיצה הגראפית שהוא עשה לצד השערוריות של ריידן והקפיצה המטורפת של הגיימפליי הפכו אותו ליוצא דופן מכולם.

דרך אגב, איזה משחק קודם ל-2 נתן לך להתחבא בארון עד שהשומר יחלוף? איזה משחק נתן לך לשים חוברת פורנו שתעסיק את השומר? איזה משחק השקיע בפיסיקת אבטיחים קודם? איזה משחק נתן לך לרוץ אחרי פצצות ולהקפיא אותן רק כדי לגלות את האחרונה מתחת לFat man? איזה משחק נתן לך להתגנב מאחורי מאות חיילי מארינס שמאזינים לנאום ופתאום המפקד שלהם אומר להם לבצע מתיחות :D, איזה משחק כל כך קרץ למעריצים שלו ואשכרה דחף את Gray fox (אולגה גולוגוביץ') בכוח כדי לגרום לכולנו להחסיר פעימה? או לחילופין שם בובת רייבן שהטילה צל רק כדי לגרום לנו להתרגש? איזה משחק נתן לך לחפש קוצב לב של בחור? MGS2 רצוף בעשרות קטעים בלתי נשכחים וקפיצת הגיימפליי של המשחק אל מול MGS1 ובכלל היא מטורפת. הוא כל כך מגוון, רגע אחד אתה מתגנב, רגע אחר אתה צולל ומתחמק ממוקשים כשאמה קשורה לך לצוואר, רגע אחר כך אתה מחפה עליה עם רובה צלפים לפני שערפד חוטף אותה, רגע אחר אתה חובר לתוכי, לאוטקון וסנייק ומנהל קרב יריות אל מול עשרות נינג'ות, רגע אחר כך אתה רץ ערום כאשר בינה מלאכותית עוקבת אחריך? האם משהו מהדברים הללו נשמע סטנדרטי? כי זה MGS2.

תראה מה זה, משחק אחד מפגיש אבטיח, תוכי, שני אחים שאחד שכב עם האמא של אחותו, לוחם קומנדו מזדקן שגונב שמות של גיבורי סרטים של שנות ה-80 ואותך, ילד חייל שעושה גלגלונים ערום. זה MGS במיטבו! אה כן, יש גם ערפד וחובבת ג'אז שכלום לא פוגע בה :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2015, 00:29

Mgs הרבה יותר טוב מספלינטר סל בכל קטגיוריה אבל כן, כאוס היה פשוט מעולה :)

ולסקין, הזיכרון שלך באמת קצר, הסדרה הייתה הקרם של משחקי ההתגנבות תמיד. 4 היה קצת במקום מוזר אבל עדין הוא היה בטופ. 5 כבר פותח שוב פער די גדול. כן, כולנו שחקנו מטאל גיר לעלילה המוטרפת אבל הגיימפליי תמיד היה בקצה המדמם של התעשיה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2015, 03:57

ההגדרה של באסה :/
תמונה

למי שלא יודע, 130,000 זה דירוג מושלם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2015, 09:59

DrKeo כתב:Mgs הרבה יותר טוב מספלינטר סל בכל קטגיוריה אבל כן, כאוס היה פשוט מעולה :)

ולסקין, הזיכרון שלך באמת קצר, הסדרה הייתה הקרם של משחקי ההתגנבות תמיד. 4 היה קצת במקום מוזר אבל עדין הוא היה בטופ. 5 כבר פותח שוב פער די גדול. כן, כולנו שחקנו מטאל גיר לעלילה המוטרפת אבל הגיימפליי תמיד היה בקצה המדמם של התעשיה.

לדעתי רק הראשון היה ממש "בקצה המדמם של התעשייה" מבחינת הגיימפליי. השלישי היה מאוד מקורי, אבל האלמנטים המקוריים שלו היו יותר כמו משחק "הישרדות" מאשר משחק "התגנבות".
המשחק השני והרביעי היו אדירים, אולי האהובים עליי, אבל עיקר הדברים שאהבתי בהם היו קשורים לעלילה או לטירופים של קוג'ימה.
תראה את מה שדודי כתב:

"דרך אגב, איזה משחק קודם ל-2 נתן לך להתחבא בארון עד שהשומר יחלוף? איזה משחק נתן לך לשים חוברת פורנו שתעסיק את השומר? איזה משחק השקיע בפיסיקת אבטיחים קודם? איזה משחק נתן לך לרוץ אחרי פצצות ולהקפיא אותן רק כדי לגלות את האחרונה מתחת לFat man? איזה משחק נתן לך להתגנב מאחורי מאות חיילי מארינס שמאזינים לנאום ופתאום המפקד שלהם אומר להם לבצע מתיחות :D, איזה משחק כל כך קרץ למעריצים שלו ואשכרה דחף את Gray fox (אולגה גולוגוביץ') בכוח כדי לגרום לכולנו להחסיר פעימה? או לחילופין שם בובת רייבן שהטילה צל רק כדי לגרום לנו להתרגש? איזה משחק נתן לך לחפש קוצב לב של בחור? MGS2 רצוף בעשרות קטעים בלתי נשכחים וקפיצת הגיימפליי של המשחק אל מול MGS1 ובכלל היא מטורפת. הוא כל כך מגוון, רגע אחד אתה מתגנב, רגע אחר אתה צולל ומתחמק ממוקשים כשאמה קשורה לך לצוואר, רגע אחר כך אתה מחפה עליה עם רובה צלפים לפני שערפד חוטף אותה, רגע אחר אתה חובר לתוכי, לאוטקון וסנייק ומנהל קרב יריות אל מול עשרות נינג'ות, רגע אחר כך אתה רץ ערום כאשר בינה מלאכותית עוקבת אחריך? האם משהו מהדברים הללו נשמע סטנדרטי? כי זה MGS2."

כל אלו - הם גימיקים (אדירים) של קוג'ימה, איסטר אגס, או דברים משוגעים בעלילה... אה, וקרבות בוס - בהחלט, מהטובים בכל סדרה אפשרית. על זה אין ויכוח.
אבל זה לא "גיימפליי פורץ גבולות". לא ברמה שMGS הראשון היה, ובטח ובטח שלא ברמה שMGS V נמצא בה כרגע.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 16 ספטמבר 2015, 10:29

נדב, איזה שלב זה?

עוד משהו מעניין שאני פיתחתי לסנייק זה הRocket Arm, היד שלו יוצאת מהמקום ועפה בשביל להפיל שומרים לתרדמת מאוד קצרה, אפשר לשדרג את זה ליד מתפוצצת ותחשבו מה הלאה ;)

תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2015, 10:30

ספוילר!!! :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2015, 11:36

Laskin כתב:
DrKeo כתב:Mgs הרבה יותר טוב מספלינטר סל בכל קטגיוריה אבל כן, כאוס היה פשוט מעולה :)

לדעתי רק הראשון היה ממש "בקצה המדמם של התעשייה" מבחינת הגיימפליי. השלישי היה מאוד מקורי, אבל האלמנטים המקוריים שלו היו יותר כמו משחק "הישרדות" מאשר משחק "התגנבות".
המשחק השני והרביעי היו אדירים, אולי האהובים עליי, אבל עיקר הדברים שאהבתי בהם היו קשורים לעלילה או לטירופים של קוג'ימה.
תראה את מה שדודי כתב:

"דרך אגב, איזה משחק קודם ל-2 נתן לך להתחבא בארון עד שהשומר יחלוף? איזה משחק נתן לך לשים חוברת פורנו שתעסיק את השומר? איזה משחק השקיע בפיסיקת אבטיחים קודם? איזה משחק נתן לך לרוץ אחרי פצצות ולהקפיא אותן רק כדי לגלות את האחרונה מתחת לFat man? איזה משחק נתן לך להתגנב מאחורי מאות חיילי מארינס שמאזינים לנאום ופתאום המפקד שלהם אומר להם לבצע מתיחות :D, איזה משחק כל כך קרץ למעריצים שלו ואשכרה דחף את Gray fox (אולגה גולוגוביץ') בכוח כדי לגרום לכולנו להחסיר פעימה? או לחילופין שם בובת רייבן שהטילה צל רק כדי לגרום לנו להתרגש? איזה משחק נתן לך לחפש קוצב לב של בחור? MGS2 רצוף בעשרות קטעים בלתי נשכחים וקפיצת הגיימפליי של המשחק אל מול MGS1 ובכלל היא מטורפת. הוא כל כך מגוון, רגע אחד אתה מתגנב, רגע אחר אתה צולל ומתחמק ממוקשים כשאמה קשורה לך לצוואר, רגע אחר כך אתה מחפה עליה עם רובה צלפים לפני שערפד חוטף אותה, רגע אחר אתה חובר לתוכי, לאוטקון וסנייק ומנהל קרב יריות אל מול עשרות נינג'ות, רגע אחר כך אתה רץ ערום כאשר בינה מלאכותית עוקבת אחריך? האם משהו מהדברים הללו נשמע סטנדרטי? כי זה MGS2."

כל אלו - הם גימיקים (אדירים) של קוג'ימה, איסטר אגס, או דברים משוגעים בעלילה... אה, וקרבות בוס - בהחלט, מהטובים בכל סדרה אפשרית. על זה אין ויכוח.
אבל זה לא "גיימפליי פורץ גבולות". לא ברמה שMGS הראשון היה, ובטח ובטח שלא ברמה שMGS V נמצא בה כרגע.

ברצינות? Mgs2? המשחק הזה כופף לאנשים את השכל. היה שם ai מיקום אחר ויכולות שלא היו בשום משחק. הוא היה מדהים מבחינת גיימפליי. רק 3 הרגיש קצת מפגר מאחור עם המצלמה הקבועה שלו ו-4 פשוט היה ברמה של התחרות לא משהו מטורף מדי. 5 חזר למנירה של mg1-2, mgs1-2, משחק ההתגנבות הכי טוב בתעשיה.

מנדלה, זה שלב 15 אם אני זוכר נכון, אולי 16 אבל די בטוח ש15. זה השלב עם
ספויילר: הצג
המשאית שצריך לחטוף וברגע שמתקרבים אליה מופיעים ארבעה חיילים של skull face עם הערפל והכל.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 16 ספטמבר 2015, 11:59

Mandellla כתב:נדב, איזה שלב זה?

עוד משהו מעניין שאני פיתחתי לסנייק זה הRocket Arm, היד שלו יוצאת מהמקום ועפה בשביל להפיל שומרים לתרדמת מאוד קצרה, אפשר לשדרג את זה ליד מתפוצצת ותחשבו מה הלאה ;)

וואט דה פאק.

שמישהו יעשה לביג בוס סקין של ריימן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2015, 12:02

הייתי אומר שזה ספויילר אבל זה הופיע בדמו E3 האלטרנטיבי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 ספטמבר 2015, 12:57

MGS2 ללא ספק היה פורץ דרך בזמנו, הוא לא היה רק קפיצה טכנולוגית מטורפת, הוא לגמרי היה גם קפיצה לכל הז'אנר מבחינת מכניקות, AI וליטוש, אומנם תכננו להם ראייה של קונוס (זה לא מגס 5 שיש הרבה מרחב) אבל הצורה שבה הם פעלו היתה מדהימה, העברתי שעות על הדמו שלו בזמנו רק בהשתעשעות עם ה AI ולראות איך הוא מגיב ופועל (גם MGS5 אגב מציג את הטופ שיש ל AI פחות או יותר, הוא פשוט מעולה), לכל המשחקים בסדרה היה גיימפליי מצויין אבל כשמדברים על קפיצות משמעותיות ומהפכניות לסדרה ולז'אנר בכלל, אז זה מגס2 ומגס5 שעשו את זה.

אני גם מסכים עם זה שמגס 2 הוא המשחק הכי מגוון מבחינת גיימפליי מתוסרט בסדרה (גם אמרתי זאת בעבר), כל הרגעים שאתם מונים שעושים במשחק, המשחק עוצב כסוג של רכבת הרים שבה אתה רץ כל הזמן מאירוע לאירוע, גם פה, מדובר באחד המשחקים הכי מגוונים שיש באופן כללי ככה שלא הוגן לעבור על רשימת דברים שאתה עושה ולהשוות אותו לאחרים, גם מטאל גירים אחרים, למרות שהציעו המון רגעים, לא הציעו גיוון כזה מבחינת "אירועים" בגיימפליי.

כשמשווים את מגס5 לעומתו מהבחינה הזו, הוא אפילו לא מנסה לשחק באותו המשחק, הגיוון שלו בא מהחופש ומהמכניקות, והן לגמרי מספיק מדהימות כדי לפצות על זה, עלילתית זה באמת נראה שהלכו לצד השני ביחס למגס 2, אבל גם שם זה היה פייסינג קצת מוגזם שכל רגע מישהו חופר לך בקודק, שלא לדבר על סיפור מטומטם רצח (גם אם יש בו רגעים מטורפים) שלקח את הסדרה למחוזות מפגרים ובסופו של דבר גרם לה גם לקפוץ מעל הכריש, בקיצור, קוג'ימה לא מצליח למצוא איזון כל כך מבחינת הסיפור שהוא מנסה להעביר בסדרה, אולי 3 היה הכי קרוב לזה, מלחתכילה לא באתי עם ציפיות גדולות במיוחד לעלילה של 5 אז לבינתיים זה לא ממש מפריע לי, המשחק הוא הסימולטור ביג בוס הכי טוב שאפשר בערך לחשוב עליו, כל הרעיון בו זה לבנות את האגדה סביבו כסופר חייל שמקים צבא, אם זה נשמע לכם טוב אז אתם תהנו רצח, אם אתם לגמרי בסדרה בגלל הטירוף של העלילה והאירועים שבו אז הוא באמת יאכזב (לפחות רוב הזמן, בטוח שיהיו בו גם כאלו), ברור לי שזה משחק שהולך מאוד להיות מעורר מחלוקת בקרב הקהילה שלו.

אבל לשמוע שלאסקין אומר שזה ה GOTY שלו על פני הוויצ'ר שהוא חפר על אהבתו אליו כל כך הרבה זמן, לזה לא ציפיתי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2015, 13:15

אני אשפוט סופית רק כשאסיים אותו... :)
אבל אני כל כך נהנה בינתיים מכל רגע, ורק נהנה יותר ויותר ככל שאני, החברים והבסיס "מתחזקים" שממש קשה לי לראות אותו מפסיד לוויצ'ר.
קצת באסה לCD PROJEKT. הם היו *ככה* מהתואר. לפחות הם לוקחים בהליכה את תואר הRPG, למרות שיש פה כמה אנשים שלא מסכימים להחשיב אותו ככזה ^_^
בכל מקרה בשני המקרים מדובר במשחקי עולם פתוח המשובחים ביותר... די מדהים שבאטמן, וויצ'ר, GTA 5 (לPC), מטאל גיר ופולאאוט יוצאים באותה שנה. כולם בערך הטופ של הטופ בסגנון שלהם. וגם JC3 אמור להיות מעולה, בתת-הסגנון שלו (אקשן-סאנד-בוקס מופרע לחלוטין).

אגב, יש צפי לאונליין? מה קורה עם זה?
אני כל כך נמנעתי מספוילרים שגם לא ראיתי את הקטע עם היד המתנתקת בטריילרים, ואין לי מושג מה עם האונליין. ממש התרחקתי מכל פיסת מידע על MGS V

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 ספטמבר 2015, 13:21

יכול להיות באמת שדעתך תשתנה בעקבות הגריידינג שצריך לעשות בהמשך המשחק ואולי הסוף הלא מספק (אלא אם יש סוף אמיתי אמיתי, והפעם באמת שלא פתחו עדיין כמו שאומרות השמועות), תלוי עד כמה חשיבות אתה מייחס לדברים הללו, אם את הסוף האמיתי של באטמן אתה לא מתכוון לפתוח בעצמך אז אולי גם עם מגס5 זה לא יהיה שווה את הטרחה :)

האונליין יגיע באוקטובר בחודש הבא, לא ראינו עדיין הדגמה מסודרת ל MGO מלבד טריילרים מתוסרטים, שזה קצת מדאיג כי כן היית מצפה לזה בשלב הזה כשהמשחק יוצא אוטוטו.

אגב גם ה FOB, למרות הדושבאגיות של קונאמי עם המיקרו-תשלומים, מדווחים עליו כעל מצב אונליין נורא כיפי, אין מצב שאני מפעיל את זה עד סוף המשחק אבל, יכאב לי הלב אם מישהו ירים לי חצי מהבסיס שאני עובד עליו ככה כל השעות הללו באיזה סשן אונליין של רבע שעה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2015, 13:32

בבאטמן לא אעשה בגלל שהמירוצים נראים לי MEH אחד גדול וצריך גם לסיים אותם, לפי מה שהבנתי. ממש הכל הכל...
פה זה עניין של SKILL במשימות, נראה לי ממש אהנה מזה. אבל אולי לא... נראה.
מטאל גיר זה משהו אחר אצלי בלב, אני מת על סדרת ארקהם אבל העובדה ש"ויתרתי" על אוריג'ינס אומרת משהו...
אני לגמרי פאנבוי של קוג'ימה. אם לא אעשה את הכל כדי לקבל את הסוף בעצמי אני ארגיש שאיכזבתי אותו ;)
אבל יש מצב שפשוט לא יהיה לי זמן וזה יקרה. יותר מדי משחקים טובים, מעט מדי זמן :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2015, 13:39

אם כבר FOB, מסתבר שמקבלים את הנקודות MB האלה שעולות כסף גם בבונוס היומי כשמפעילים את המשחק אז יש דדרך לקבל אותן סתם ככה בחינם, פשוט בחסדי קונאמי והבונוס היומי שלה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 ספטמבר 2015, 14:28

KEO אתה הקמת את הבסיס FOB שמגיע לך בחינם?
מרגע שיש לך זרוע צבאית הכסף זורם כמו מים, אני לא בטוח שהבסיס FOB נדרש אבל קשה לי לסרב להזדמנות לעשות אפילו יותר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2015, 14:41

bling כתב:KEO אתה הקמת את הבסיס FOB שמגיע לך בחינם?
מרגע שיש לך זרוע צבאית הכסף זורם כמו מים, אני לא בטוח שהבסיס FOB נדרש אבל קשה לי לסרב להזדמנות לעשות אפילו יותר :)

כן, הזרוע הצבאים באמת שווה המון כסף. אבל אני מתחמק מהFOB, כל הקונספט של זרים מתערבים לי בMB מטריד אותי :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 ספטמבר 2015, 14:54

אה רגע, אם אני בונה את הבסיס FOB אני חייב להיות אונליין ולהיות חשוף להתקפות של שחקנים אחרים? חשבתי לבנות אותו רק בשביל שאפשר יהיה לשלוח את היחידה הצבאית לעוד משימות, ברור שאין לי עניין שיפלשו אלי.

ועוד משהו, אם אני עושה משימה עוד הפעם, איזה ציון נספר לי ברקורד, האחרון גם אם הוא נמוך יותר? ואם למשל חילצתי חייל בדרגה גבוהה בניסיון הראשון שלי ובניסיון השני הרגתי אותו, מה קורה, הוא נעלם לי מהבסיס? ממש פרדוקסים של מסעות בזמן המשחק הזה יוצר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2015, 23:24

אז בסוף mgs5 כן קבל את הממוצע הטוב של השנה (אלה אם fo4 יפתיע) עם 94 מתוך כמעט 70 ביקורות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 ספטמבר 2015, 23:45

DrKeo כתב:אז בסוף mgs5 כן קבל את הממוצע הטוב של השנה (אלה אם fo4 יפתיע) עם 94 מתוך כמעט 70 ביקורות.

אני חושב שיהיה מאוד מאוד מפתיע, אם FO4 לא יהנה מציונים בball park הזה. אם הוא יקבל יותר או פחות בחצי נקודה, אי אפשר לדעת, אבל זו בטח לא תהייה הפתעה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 17 ספטמבר 2015, 01:07

התקדמתי לא מעט במשחק, לא מגלה ספויילרים אבל זה נהיה יותר ויותר מעניין ;) .
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2015, 01:31

לא הפתעה בקטע של 70, אני פשוט לא חושב שהוא יגיע ל94. לפחות לי הוא נראה נורא חסר הייפ. חיכיתי להכרזה שלו שנים ובסוף כשהיא באה משום מה ההתלהבות שלי לא באה איתה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2015, 01:46

DrKeo כתב:לא הפתעה בקטע של 70, אני פשוט לא חושב שהוא יגיע ל94. לפחות לי הוא נראה נורא חסר הייפ. חיכיתי להכרזה שלו שנים ובסוף כשהיא באה משום מה ההתלהבות שלי לא באה איתה.

אני לא חושב שמשחק של בת'סדה זקוק להייפ, כדי לקבל ציונים מטורפים. מה גם שאני בטוח שטפטוף טריילרים בחודשיים הקרובים יעזור גם לזה.
הוא הולך להיות משחק סופר איכותי. אחד ממשחקי התפקידים הטובים ביותר שאי פעם יצאו, עם אחד מהעולמות הכי מעניינים שאי פעם נבקר בהם. זה משחק של בת'סדה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2015, 10:45

כן, דוגרי אתה צודק. סתם תקוות שלי שMGS יקבל את הGOTY :)

טוב, אתמול נתקלתי במשימה פשוט קטסטרופה. לא יאומן, אחרי כל כך הרבה משימות כיפיות, כל כך הרבה אושר, ואז מגיעה משימה 18. WTF? מי חשב שזה הגיוני או חכם?
ספויילר: הצג
ללוואת 5 ילדים בשטח מסדרוני מלא באוייבים כשהם מתקדמים לפי פקודה (אבל הפקודה לא עובדת משהו, לפעמים הם לא ממש עוצרים כשאומרים להם עצור ולא ממש מתקדמים כשאומרים להם להתקדם) ואחד מהם פצוע אז צריך לסחוב אותו, אוייבים רודפים אחריך מאחור אז צריך לעשות את זה מהר וכל ילד שקורה לו משהו מכשיל את המשימה.
הכי הזוי הוא שבסוף פשוט נמאס לי, התחלתי לרסס את כולם. רצתי עם רובה ומשגר טילים כמו איזה מטורף. הייתי בטוח שאני אקבל איזה C, הרגשתי ממש רע, בסוף קבלתי S עם כמעט 150,000 נק'. WTF?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 204 אורחים