Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 25 ספטמבר 2015, 21:38

כן אבל זה לא שהמשחק היה קצר, ואחרי 40 שעות כבר מיציתי.
ברור שאם היה המשך אמיתי אז הייתי ממשיך, כי המשחק היה מתפתח, אבל אחרי 40 שעות אני לא רואה את עצמי יושב לעוד 10-15 של אותן משימות אם אין למשחק שום דבר חדש להציע לי.
זה בדיוק כמו להתחיל NG+ בשנייה שסיימת משחק מסוים, אתה מתחיל אותו שוב עם כל השדרוגים שלך והאויבים יותר חזקים בלי שיש למשחק משהו אמיתי חדש להציע לך. יש אנשים שעושים את זה - אני מעולם לא הבנתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2015, 21:46

אני לא חושב שזה קיצוני כמו ng+. דבר ראשון זה רק כמה שעות טובות, לא כל המשחק מההתחלה. דבר שני יהיה לך תוכן חדש, זה בטח לא 100% שחזור חומר קיים. ודבר אחרון, יש לך פרס עלילתי גדול בסוף מה שגם לא קיים בng+. אם בוויצ׳ר היו מופיעים לי 30 משימות מפלצת רפטטיביות למדי בסוף המשחק שהיו מובילות אותי להמשך עלילתי כנראה שהייתי עושה אותן. את ng+ מעולם לא שחקתי באף משחק חוץ מאשר דייאבלו שכל הקונספט שלו מבוסס על ng+.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 ספטמבר 2015, 21:55

DrKeo כתב:אני לא מבין מה סבל בזה. הרי ממילא לאורך כל המשחק אתה עושה בערך אותו דבר, אפילו במשימות הראשיות יש עלילה פעם ב3-4 משימות גג. אם בside ops אני מסוגל לעשות 10 משימות של השמדת טנק או 10 משימות של ניקוי מוקשים אז אני מסוגל לעשות 20 משימות שחלקן ממוחזרות כדי לקבל את הסוף האמיתי. ביחוד אם הוא ממשי והולכים לזרוק לי שם כל מני ליקוויד וסוליד סנייק בני 12 :)

מה זאת אומרת עושה אותו הדבר, העיצוב שלבים של המשימות הראשיות לרוב שונה וגם יש לעיתים התרחשויות מיוחדות במשימות הללו, זה מספיק כדי שיהיה מגוון מספיק בזכות הגיימפליי המצויין.

בתכל׳ס אם אכן אפשר לעשות Side ops במקום אז זה סביר כי אלו משימות בייט סייז כאלו וגם אם הן דומות זה לא מספיק כדי לחפור וכיף לשחק בצורה חופשית יותר בהן.

הבעיה העיקרית שלי זו רמת הקושי הגבוהה במיוחד של המשימות פילר הללו, אם צריך גם להוציא ציון גבוה אני יודע שאני אהיה מתוסכל רצח ולא יודע אם זה שווה לי את זה על תוכן שכבר עשיתי ובשביל לפתוח סרטון רציף, הוא אפילו לא מרווח לאט לאט בין המשימות כמו שמשחק מגס אמור להיות, זה נראה באמת קטע של חוסר תקציב וכשאומרים גם שלמרות זאת לא סוגרים שם את הסיפור כמו שצריך זה מרגיש לי כמו מתכון בטוח לצאת עם טעם יחסית חמוץ ממשחק אדיר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 ספטמבר 2015, 22:07

אז רוב הביקורות נסמכות בעצם על החלק הראשון?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2015, 22:14

Klayman כתב:אז רוב הביקורות נסמכות בעצם על החלק הראשון?

כן, כי נתנו להם רק 4 ימים לשחק והחלק הראשון הוא בכיף 50 שעות. גם קצת מוזר לקרא לזה ״חלק ראשון״, זה המשחק עצמו. השאר זה סוג של post credits אחד ענקי. זה כמו בכל המשחקים שנותנים לך להמשיך להסתובב בעולם אחרי הקווסט הראשי, פשוט כאן יש אקסטרה עלילה אם אתה באמת משקיע. אני משער שלמישהו כמוך שלא מתעניין בסדרה פשוט משחקים עד שמסיימים אותו וזהו, מתעלמים מהgrind שיש אחרי הכתוביות סיום.

אחד הדברים שצריך לזכור הוא שעוד שבועים המולטיפלייר יוצא, כלומר הביקורות הן לסינגלפלייר בלבד. אפילו לא FOB שאומרים שזה מולטי נהדר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 ספטמבר 2015, 22:19

אני לא חושב שזה מאוד משנה.
החלק הראשון - כ40 שעות שזה פי 4 ממשחק ממוצע, הוא פשוט כמעט מושלם. מצוין, נהדר, אין מילים.
הוא מספיק ארוך, מספיק סגור ועומד בפני עצמו והכי חשוב מספיק טוב בשביל להיות משחק של 9-10 לבדו.
החלק השני הוא פשוט אותן משימות בעיצובים שונים, עם פחות עלילה ופחות אירועים משמעותיים שקורים ברקע.
אם אתה רוצה אז פשוט תתעלם ממנו כמוני, וקיבלת משחק אדיר של 40 שעות. אן אתה רוצה תשחק גם בו וקיבלת משחק אדיר של 50 שעות שסובל קצת ממחזוריות.
בכל מקרה אף אחד לא אומר שהחלק השני הופך אותו למשחק רע, הוא פשוט הופך אותו לאכזבה ומשהו מפוספס כי אנשים חושבים מה היה קורה אם החלק הזה היה מקבל את אותה השקעת זמן וכסף שקיבל החלק הראשון.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 ספטמבר 2015, 22:23

DrKeo כתב:
Klayman כתב:אז רוב הביקורות נסמכות בעצם על החלק הראשון?

כן, כי נתנו להם רק 4 ימים לשחק והחלק הראשון הוא בכיף 50 שעות. גם קצת מוזר לקרא לזה ״חלק ראשון״, זה המשחק עצמו. השאר זה סוג של post credits אחד ענקי. זה כמו בכל המשחקים שנותנים לך להמשיך להסתובב בעולם אחרי הקווסט הראשי, פשוט כאן יש אקסטרה עלילה אם אתה באמת משקיע.

לא מדויק, המשחק עצמו עוצר אחרי הסוף הראשוני ומכריז על התחלת "חלק 2", יש לך אפילו טריילר קטן שמתאר מה יש שם ולמה כדאי לך להמשיך לשחק.
וזהו, פה אתה רואה שנגמרה הזרמת הכסף, כי במקום להמשיך כמו שהמשחק מתכנן אתה פותח את המשימות ורואה שם את אותן המשימות, עם אותן השיחות ואותם המעברונים. אני מניח שהחזון היה אקט שלם נוסף למשחק עם משימות משלו וסיפור מסגרת שלם משלו. בפועל קיבלנו משימות ממוחזרות עם סרטון סגירת קצוות/טוויסט של סיום/הסברים אחרונים/איך שלא תקרא לזה בסוף.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 25 ספטמבר 2015, 22:24

תודה על רשמיכם, נשמע מעולה. הפיגו את חששותיי.

bling כתב:הוא כן מאוד איכותי בחלק הראשון, בחלק השני הרבה פחות והוא מרגיש כמו פילר לפי מה שאומרים.

השאלה מאילו סיבות הוא איכותי פחות. רק בגלל עלילה? האם המשחקיות נותרת זהה באיכותה? האם המשימות מעניינות באותה מידה?

אבל זה כן משהו שפוגע בסיכוייו לקבל GOTY אין מה לעשות.

כדי שסיכויו ייפגעו, על המשחקים האחרים להיות נטולי בעיות, והם אינם כאלה. על פי התמונה השלמה, ועל פי התרשמותי, MGSV הוא בעל סיכוי גבוה מאוד.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2015, 23:16

זה מה שקורה אם לא נכנסים למשחק כמה ימים טובים:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 ספטמבר 2015, 23:48

אגב לא אמרתי אבל אני ממליץ גם לראות את הסרטון על משימה 51 שיצאה מהמשחק בגלל חוסר בזמן, גם היא די חשובה לעלילה ולהתחברות לשאר המשחקים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 ספטמבר 2015, 23:58

DrKeo כתב:זה מה שקורה אם לא נכנסים למשחק כמה ימים טובים:

מגניב! :) אני מת על הדברים הקטנים האלה, שלוקח לאיזה אנימטור חודשיים עבודה ורק איזה 5% מהשחקנים בכלל רואים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ספטמבר 2015, 01:41

אני ב29 אז יש מצב טוב לסיים את המשחק היום :)

אגב שחר, יש מלא שיט כזה במשחק.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 ספטמבר 2015, 02:29

Stick כתב:אגב לא אמרתי אבל אני ממליץ גם לראות את הסרטון על משימה 51 שיצאה מהמשחק בגלל חוסר בזמן, גם היא די חשובה לעלילה ולהתחברות לשאר המשחקים.

איזה מגוחך זה, צריך אשכרה לחפש באינטרנט איזה סרטון מאחורי הקלעים ששופך אור על העלילה כדי שתהיה קצת יותר שלמה (ואפילו זה לא מספיק), פשוט ריסקו את המשחק הזה לרסיסים ואיכשהו Kojipro מנסים לאחות אותו בכל מני אמצעים נואשים כמו סרטונים נפרדים שלא נמצאים על הדיסק אפילו.

מצטער אבל ה Fuck Konami פה הוא בלתי נמנע.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 26 ספטמבר 2015, 10:21

DrKeo כתב:זה מה שקורה אם לא נכנסים למשחק כמה ימים טובים:

לא יצא לי שזה יקרה לי, אבל DD כל כך חמוד שאני אוהב להשתמש בו בהרבה משימות בגלל שהוא מגלה לי את המיקום של האויבים :) , הוא וקוויאט הכי שימושיים.

יש משהו שקרה לי, אם סנייק לא מתקלח זמן מה ויש לידו זבובים, אז כשהוא חוזר לבסיס עם קוויאט יש את הסצנה הזו:

מטריד שכולם מסתכלים מסביב :shock: .

בלי קשר לדברים האלו, אתמול גיליתי כמה שהFOB שימושי מאוד למי שרוצה להעלות את רמת הR&D אפילו ל60 בשביל שדרוגים מסוימים, הייתי צריך לחכות 8 שעות אמיתיות בשביל שזה יתפתח, היום נראה מה מצב העובדים.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ספטמבר 2015, 11:59

אם הסצנה הזאת הייתה מתרחשת כשאשתי בסלון, לא הייתי יודע איפה לקבור את עצמי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2015, 01:14

סיפור מצחיק מgaming bolt, מסתבר שמובי דיק, ספר שרפרנסים ממנו מופיעים בmgs5, יצא במהדורה הראשונה עם פרקים חסרים ואפילוג חסר. נשמע מוכר? קוג׳ימה עושה טרולינג לכולנו??? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2015, 02:48

סיימתי את המשחק וזה ממש לא נכון שאין עלילה אחרי. אני עדין מקבל קלטות, עדין קורים דברים ויש סרטוני מעבר בmb וכדומה. המשימות עצמן, לא להיט גדול.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 ספטמבר 2015, 10:25

DrKeo כתב:סיפור מצחיק מgaming bolt, מסתבר שמובי דיק, ספר שרפרנסים ממנו מופיעים בmgs5, יצא במהדורה הראשונה עם פרקים חסרים ואפילוג חסר. נשמע מוכר? קוג׳ימה עושה טרולינג לכולנו??? :)

אולי הוא בכלל לא פוטר מקונאמי. אולי הוא בכלל הנשיא שלהם עכשיו וכל הקטעים על התעללות בעובדים, מכונות הימורים ומכוני בריאות וכושר זה חלק מהתוכנית שלו!!!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 ספטמבר 2015, 11:56

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:סיפור מצחיק מgaming bolt, מסתבר שמובי דיק, ספר שרפרנסים ממנו מופיעים בmgs5, יצא במהדורה הראשונה עם פרקים חסרים ואפילוג חסר. נשמע מוכר? קוג׳ימה עושה טרולינג לכולנו??? :)

אולי הוא בכלל לא פוטר מקונאמי. אולי הוא בכלל הנשיא שלהם עכשיו וכל הקטעים על התעללות בעובדים, מכונות הימורים ומכוני בריאות וכושר זה חלק מהתוכנית שלו!!!

כן, נראה לי הקונספירציות קצת הולכות רחוק מדי, ידוע לנו ע"פ הדיווחים עוד לפני שהמשחק יצא שקונאמי רתחו על התקציב וסגרו את הברז, ידוע לנו שמצאו בגרסת ה PC קבצים נוספים של פרק נוסף שלם שירד מהמשחק, ידוע שהופיעו בטריילרים קטעי סיפור שלא הופיעו במשחק ושהיו אמורות להיות דמויות נוספות ואייקוניות שגם נחתכו בסוף, יש גבול עד כמה הכל ספינים של קוג'ימה לקראת איזה טרולינג של המאה :)

וטוב לדעת שיש המשך לעלילה ושזה קצת פרוס בין המשימות, אפשר לעשות גם SIDE OPS במקום KEO? ואיך העלילה, מספיק מעניינת כדי להמשיך את הגריינד?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2015, 17:36

רק סיימתי את 31 אתמול אז לא הספקתי לשחק הרבה בפרק 2 אבל קפצתי ועשיתי כמה side ops ואז קרה משהו בmb. ממש עם עלילה וסרטונים וקלטות נלוואת. אולי זה חריג אבל זה הרגיש כאילו הסינגל ממש ממשיך אחרי הסיפור של סקאלפייס. מה שכן, נפתחו לי שלוש משימות ראשיות ואחת מהן זאת פשוט המשימהשל לחסל 7 משורינים מתחילת המשחק רק עם קרטריונים אחרים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2015, 13:59

אגב, שחקתי אך ורק SIDE OPS מאז שסיימתי את המשחק וכבר קבלתי שני קטעי עלילה. כלומר זה ממש לא נכון שמה שיש זה סרטון סיום וזהו. לא שמה שקבלתי היה כזה מלהיב, דומה מאוד למעט עלילה שיש בין משימות ראשיות שאין להן יותר מדי עלילה בחלק הראשון של המשחק אבל עדין אין הרגשה של סתם לשבת ולטחון לשווה, יש הרגשה של התקדמות. גם לראשונה תפסתי חייל מדורג S סופסוף ופתחתי את השני שדרוגים המשוגעים שראו בסרטון הדגמה של FOB בזמנו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ספטמבר 2015, 14:03

לא שיחקתי כבר 4 ימים :(

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ספטמבר 2015, 14:11

DrKeo כתב:אגב, שחקתי אך ורק SIDE OPS מאז שסיימתי את המשחק וכבר קבלתי שני קטעי עלילה. כלומר זה ממש לא נכון שמה שיש זה סרטון סיום וזהו. לא שמה שקבלתי היה כזה מלהיב, דומה מאוד למעט עלילה שיש בין משימות ראשיות שאין להן יותר מדי עלילה בחלק הראשון של המשחק אבל עדין אין הרגשה של סתם לשבת ולטחון לשווה, יש הרגשה של התקדמות. גם לראשונה תפסתי חייל מדורג S סופסוף ופתחתי את השני שדרוגים המשוגעים שראו בסרטון הדגמה של FOB בזמנו :)

רגע אז אפשר לשחק SIDE OPS במקום את המשימות הראשיות שחוזרות על עצמן עם תנאים קשים יותר כדי לפתוח את הסוף? אם כן אז אלו חדשות טובות, זה משהו שאני יכול לעשות בלי הרבה בעיות גם אם זה רפטטיבי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2015, 14:26

אני לא יודע. היו לי התקדמויות עלילה בMB אבל יכול להיות שהן מופעלות אחרי כמה משימות שאתה עושה לא משנה מה. לפי הבנתי הסיום האמיתי קורה במשימה 50, כלומר אתה צריך לשחק במשימות הראשיות עד שאתה פותח את המשימה 50. אבל אל תחשוב שכולן שחזור של קיימות, כשסיימתי את משימה 31 נפתחו לי 32-34 ורק אחת מהן היא סוג של NG+ למשימה קודמת, השתיים האחרות היו חדשות. כן, הן לא בדיוק משימות עם תסרוט מעולם אחר והמון עלילה, אבל הן כן חדשות ומרגישות כמו המשימות הראשיות שהן בעיקר גיימפליי כמו "חלץ את המתורגמן".

אגב, קוג'ימה קרא למשימות האלה סבסיסטנס, כמו הגרסאות GOTY המגניבות האלה של המשחקים הקודמים. לא חשבתי על זה ככה אבל זה מגניב, פתאום משימה 7 מופיעה לך שוב כמשימה 33 ונקראת משימה 7 סאבסיסטנס. אני די בטוח שלא יהיה שם שלב טוני הוק על סקייטבורד כמו בMGS2 אבל עדין, בטח יש דבר מגניב או שניים :)

אגב, עשיתי כבר 100 משימות SIDE OPS, יש 150 כאלה אז כנראה שאני הולך לעשות בערך 100% מהמשחק הזה. כרגע המשחק אומר לי שאני על 57% סיום כשאני במשימה 32 וסיימתי 2/3 ממשימות הSIDE OPS.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ספטמבר 2015, 14:43

DrKeo כתב:אני לא יודע. היו לי התקדמויות עלילה בMB אבל יכול להיות שהן מופעלות אחרי כמה משימות שאתה עושה לא משנה מה. לפי הבנתי הסיום האמיתי קורה במשימה 50, כלומר אתה צריך לשחק במשימות הראשיות עד שאתה פותח את המשימה 50. אבל אל תחשוב שכולן שחזור של קיימות, כשסיימתי את משימה 31 נפתחו לי 32-34 ורק אחת מהן היא סוג של NG+ למשימה קודמת, השתיים האחרות היו חדשות. כן, הן לא בדיוק משימות עם תסרוט מעולם אחר והמון עלילה, אבל הן כן חדשות ומרגישות כמו המשימות הראשיות שהן בעיקר גיימפליי כמו "חלץ את המתורגמן".

אגב, קוג'ימה קרא למשימות האלה סבסיסטנס, כמו הגרסאות GOTY המגניבות האלה של המשחקים הקודמים. לא חשבתי על זה ככה אבל זה מגניב, פתאום משימה 7 מופיעה לך שוב כמשימה 33 ונקראת משימה 7 סאבסיסטנס. אני די בטוח שלא יהיה שם שלב טוני הוק על סקייטבורד כמו בMGS2 אבל עדין, בטח יש דבר מגניב או שניים :)

אגב, עשיתי כבר 100 משימות SIDE OPS, יש 150 כאלה אז כנראה שאני הולך לעשות בערך 100% מהמשחק הזה. כרגע המשחק אומר לי שאני על 57% סיום כשאני במשימה 32 וסיימתי 2/3 ממשימות הSIDE OPS.

זה מחשיב את המשימות החוזרות של הסייד אופס? זה מטמטם אותי הקטע הזה שאני עושה target practice מטופש בבסיס אם (אחרי שהשתמשתי ביוטיוב כי אין לי סבלנות לשטויות כאלו ורציתי כבר להעיף אותם מהרשימה) ואחרי שאני חוזר שוב הוא מסמן לי את כולם עוד הפעם, הם באמת חושבים שאני אעשה את אותו מטווח 50 פעם במהלך המשחק?

לפעמים כשאני חוזר אני הולך לפלטפורמת רפואה כי שם המטווח נורא קל ומהיר, ועדיין הוא מסמן לי גם אותו שוב ושוב ושוב כל פעם כשאני חוזר.
כמובן שגם יש לי סייד אופס בסגנון חלץ את החייל בעל הסקיל הגבוה שכבר סיימתי ועדיין הוא מסמן לי אותו שוב, גם מאלו אני מתעלם, לא ברור לי הקטע הזה בכלל, זה כאילו הם הכניסו אלמנט של farming למקרה שמישהו ישרוף את הכסף שלו או משהו, אני רק מקווה שזה לא חובה.

וטוב לדעת שיש גם משימות חדשות בחלק השני, למרות שהן בטח מתרחשות באותם מקומות שהיינו בהם, בגלל זה כל הקטע שאומרים שנראה שנגמר התקציב וזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 193 אורחים