Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2015, 14:55

החוזרות של הסייד אופס לא נגמרות לעולם, זה בוחר לך איזה 15 רנדומליות ותמיד יהיה לך ישנות שכאילו חוזרות. כן, זה מעצבן, לא ברור לי למה לא פשוט נותנים לך לעשות את כולן שוב אם אתה רוצה אבל למה להדגיש לך ישנות כאילו הן חדשות? בכל מקרה הכוונה שלי היית שעשיתי בערך 100 משימות צד וסמנתי עליהן V, אני לא עושה אותן שוב כי זה חסר מטרה. למשל לחלץ חייל איכותי זה אחלה אבל משימת צד שתפתח לך מאוחר יותר ותתן לך לחלץ חייל אחר תתן לך חייל איכותי בהרבה כך שאין באמת מטרה לעשות אותן שוב. ביחוד שיש 150 משימות כאלה רק בעולם הפתוח (כלומר לא כולל מטווחים), כלומר יש לך מספיק כאלה כדי לעשות שלוש SIDE OPS בין כל משתי משימות ראשיות עד שאתה מסיים אותו לגמרי.

בנושא נגמר התקציב, אני חושב שאתה לוקח את זה לקיצון השני. אולי אין כמות עלילה ב20 משימות האחרונות כמו ב30 הראשונות, אולי חלקן הן סוג של אתגרים על גבי משימות מוקדמות יותר, אבל סך הכל הן כן מופקות וכן עשויות כמו שצריך. זה לא פח טוטאלי ורק גריינד, אלה משימות קצת פחות מופקות מה30 הראשונות ויש בהן קצת יותר מחזור, זה הכל.

אגב, אני לא יודע אם חסר משהו מהטריילרים אבל אחרי שסיימתי את המשחק וראיתי את ה"בקרוב בפרק 2" שמופיע אחרי הכתוביות נראה שכל מה שהיה בטריילרים נמצא במשחק. אתה יודע על משהו ספציפי שהיה בטריילרים ולא הופיע במשחק?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ספטמבר 2015, 15:40

מן הסתם אני לא יודע על דברים ספציפיים כי אני מנסה להמנע מספוילרים, אבל אם אומרים שאני משער שזה נכון, אל תשכח שיצאו מספר טריילרים עם המון קטעי מונטאג' וברור שאתה לא תזכור את כולם כדי לדעת מה נכנס ומה לא.

גם הבוס היתה אמורה להופיע במשחק אגב.

ואם ה 20 משימות האחרונות מתקיימות באיזורים שכבר היית בהם ורק שינו קצת את ה objective אז זה די נקרא מחזור, אבל כן, לפי התיאור שלך זה לא נשמע גרוע כמו שחששתי.

אה ויש לי שאלה בנוגע לקוסטמיזציות של נשקים, איך אפשר להשיג כמה שיותר חלקים ואפשרויות לקוסטמיזציה? צריך לקנות יותר נשקים בשביל זה? נראה לי היה נחמד להוסיף מטול רימונים לרובה סער שלי, מעניין אותי אם אפשר לעשות את זה רק אחרי שאקנה מטול בנפרד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2015, 16:08

השאלה היא האם אתה יודע על משהו ספציפי? כי אני מרגיש שראיתי כבר 80% ממה שהראו בטריילרים וה20% החסר הופיע בטריילר לחלק השני. אז אולי יש דברים בטריילר לשני שפשוט לא באמת מופיעים בחלק השני, אבל אם לא אז לא מרגיש לי מוחסר כלום.

אגב, בנושא המחזור, לא שקחת איזה 3 משימות באותו
ספויילר: הצג
שדה תעופה
? זה לא שכל משימה ראשית היא במקום חדש יחיד ומיוחד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ספטמבר 2015, 17:15

בינתיים אני לא זוכר משימה ראשית שהרגישה כמו הקודמת באופן זהה, יכול להיות שבגלל אירוע שונה שמתחרש בה ומבדיל אותה מאחרות, איזור שונה, קטע עלילתי וכו', הרוב הגדול כן היה גם באיזורים שונים, לפעמים היה שילוב של משימה שהתחילה באיזור שלא הכרתי אבל העבירו את המטרה בהמשך לכפר שאני מכיר וכו'.

ולא אני לא יודע משהו ספציפי, כשאני אסיים עם המשחק אני אקרא בכיף על כל הפרשה הזו ואולי יהיה לי תיאור יותר מדויק, אני רק יודע בקווים כלליים שירד תוכן משמעותי כולל פרק שלם נוסף ושהחלק השני מרגיש כאילו נגמר התקציב לפי רשמים של אנשים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2015, 17:24

הפרק השלישי, שלום, התגלה כי בגרסת אספנים חשפו את משימה 51 שנחתכה מהמשחק. אחרי זה גם גילו רמזים למשימה 52 ו-53 בקבצים של הpc. בכל מקרה אני משער שאני אסיים אותו ואגלה בעצמי.

אגב, אני חייב להגיד שהפחד של שחקנים חדשים מהמשחק בגלל העלילה התברר כהפוך. בסוף המשחק נועד רק לחדשים, פשוט כלום למעריצים. המשחק הוא פשוט נטו ״פרק במעלליו של ביג בוס״, שום כלום שקשור או מקדם את העלילה של הסדרה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ספטמבר 2015, 17:28

כן בגלל זה גם יש הרבה מעריצים מאוכזבים, ראיתי לא מעט משפטים בסגנון "המשחק המושלם לא-למעריצי MGS" :)

אני בטוח שהיה רצון גם לסיים את כל ה ARC בצורה שמשמעותית לסדרה עצמה אבל נו, ברור כבר מה קרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2015, 17:31

הדבר המדכא היחיד הוא שלא נקבל יותר. אם זה היה בפרספקטיבה אחרת וידענו שmgs6 יצא עוד חמש שנים אז זה לא היה מזי לאף אחד יותר מדי. פשוט הlore התקדם לאט לאט לנקודת הסוף, שנת 95 ששם מתחיל mg1. המשחק השלישי היה ב64, pw ב74, gz ב75 ו-5 ב1984. כל מה שהיינו צריכים זה mgs6 שיסגור מעגל באיזה 1993 והיינו מרגישים שלמים יותר :)

אם בסוף הסופי ביג בוס לא מעביר את mb לדרום אפריקה והופך לראש של fox hound אז אני ארגיש מרומה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 ספטמבר 2015, 17:44

תשמע מה שיש לך עלילתית עכשיו זה כלום, למה? כי אלו או דברים לא חשובים (רקע לעולם, שזה נחמד אבל אתה מבין למה אני מתכון) או שהם פשוט לא מסתיימים.
ממש ככה, יש אירועים משמעותיים שקורים במהלך החלק השני ו.. זהו, אין להם שום השלכות והם פשוט מפסיקים באמצע. קצת קשה להסביר בלי ספויילרים אז אני לא אמשיך אבל זה פשוט משחק לא גמור במלוא מובן ההגדרה, לא רק שהחלק השני פחות מושקע כי נגמר להם הזמן, יש חלק שלם שהסיפור נבנה לקראתו והוא פשוט לא קורה.
מה שכן נשאר לך עלילתית זה סרטון של 20 דקות בסוף המשחק שכן מתקשר לעולם הכללי של MGS ומנסה בצורה מאוד זריזה להסביר איך בעצם כל המשחק הזה מתקשר למה שקורה בעתיד ומה שקרה וכו'.

בנימה אישית, כמישהו שלא מאוד שייך לעולם הזה של MGS הקטע הזה דווקא די הוריד לי מהחוויה (לא בטירוף, עדיין משחק ענק), אבל אני לא יודע איך מעריץ של הסדרה מתייחס למה שקורה שם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2015, 17:53

אתה מדבר על הבניה עם איליי? אני מאוד מקווה שהעלילה עם איליי הולכת לאיפה שאני רוצה שהיא תלך כמעריץ הסדרה כי די ברור מי זה בlireשל מטאל גיר :)

בכל מקרה אני משער שתוך כמה ימים אני אוכל לתת פרספקטיבה של מעריץ סדרה. אולי הדבר שבונים אותו הם נפתרים במשחקים הבאים?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 ספטמבר 2015, 18:01

תשמע שוב אני לא עמוק בתוך כל הפרטים של העולם של MGS, יכול להיות שהמצב הוא קצת פחות קשה ממה שהוא נראה לי, אבל עובדתית אחרי שקראתי בנושא (ממליץ לכם גם אחרי המשחק, זה די מעניין אבל מוצף בספויילרים אז חכו עם זה) יש חלק שלישי וכבר יודעים מה יש שם. יש לפחות התפתחות עלילתית אחת מאוד משמעותית (אני לא אגיד יותר בשביל לא לספיילר אבל אם לא אכפת לך אין לי בעיה לספר כדי שלא תתאכזב בזמן אמת) שפשוט מסתיימת באמצע וההמשך שלה הוא בחלק השלישי.
עזוב מה אני מדבר בכלל על החלק השני, יש משהו משמעותי שנשאר פתוח מסוף החלק הראשון ופשוט לא מקבל התייחסות למרות שהוא קריטי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ספטמבר 2015, 18:10

Stick כתב:תשמע שוב אני לא עמוק בתוך כל הפרטים של העולם של MGS, יכול להיות שהמצב הוא קצת פחות קשה ממה שהוא נראה לי, אבל עובדתית אחרי שקראתי בנושא (ממליץ לכם גם אחרי המשחק, זה די מעניין אבל מוצף בספויילרים אז חכו עם זה) יש חלק שלישי וכבר יודעים מה יש שם. יש לפחות התפתחות עלילתית אחת מאוד משמעותית (אני לא אגיד יותר בשביל לא לספיילר אבל אם לא אכפת לך אין לי בעיה לספר כדי שלא תתאכזב בזמן אמת) שפשוט מסתיימת באמצע וההמשך שלה הוא בחלק השלישי.
עזוב מה אני מדבר בכלל על החלק השני, יש משהו משמעותי שנשאר פתוח מסוף החלק הראשון ופשוט לא מקבל התייחסות למרות שהוא קריטי.

DAMN זה פשוט נשמע נורא.
אני כבר מנתק כל ציפייה שעוד נשארה לי מהעלילה אחרי הפירוט שלך, פשוט חבל על הזמן, זו סימולציית ביג בוס וזהו, אין לזה קשר לעלילה כמו שלמשחק מירוצים אין קשר והוא רק נועד למלא פונקציונאליות מסויימת, אז פה יוצא לי להרגיש איך זה להיות ביג בוס כמו שבמשחק מירוצים יוצא לי להרגיש איך זה להתחרות עם פורשה במהירות של 280 קמ"ש, אחלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2015, 18:13

את הראשון סיימתי אז למה לא מתיחסים יותר בחלק הראשון? :)

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 29 ספטמבר 2015, 23:26

היום סוף סוף סיימתי את כל המשימות אתגר וקיבלתי סקין/חליפה של סנייק בצבע כסף וזהב אחרי שהצלחתי הכל בדירוג S, חלק היו קשים אבל השאר קלים למי שהצליח לקבל דירוג S לפני כן, גם היום מישהו ניסה לפרוץ לFOB ואני באותו רגע הגנתי על הבסיס, הוא נפל והתאבד במים (לא הבנתי למה בכלל הוא עשה את זה) ואיבדתי חיילים בדירוג A וA+ כך שזה לא משמעותי בשבילי בגלל שהם רק בצוות הגנה שנוצר מחיילים רזרביים בדירוג סביר, מזל שהוא לא התקרב לחיילים שמדורגים S אצלי בבסיס :) .

בינתיים אני לא ממשיך את המשימה שהורסת לי את החשק לשחק:
משימה 45: המשימה שקוויאט נעלמת ואי אפשר להחזיר אותה יותר :cry:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 ספטמבר 2015, 01:20

DrKeo כתב:הפרק השלישי, שלום, התגלה כי בגרסת אספנים חשפו את משימה 51 שנחתכה מהמשחק. אחרי זה גם גילו רמזים למשימה 52 ו-53 בקבצים של הpc. בכל מקרה אני משער שאני אסיים אותו ואגלה בעצמי.

אגב, אני חייב להגיד שהפחד של שחקנים חדשים מהמשחק בגלל העלילה התברר כהפוך. בסוף המשחק נועד רק לחדשים, פשוט כלום למעריצים. המשחק הוא פשוט נטו ״פרק במעלליו של ביג בוס״, שום כלום שקשור או מקדם את העלילה של הסדרה.

לא שווה לחזור על כל המשחקים שוב רק בשביל החוויה? הוא מנותק עלילתית לחלוטין מPeace walker? את1, 2 ו-3 סיימתי אין ספור פעמים ואני זוכר בעל פה הכל, אבל את 4 סיימתי רק פעמיים ופעם אחרונה היתה ב-2008, אז אני בטח רק זוכר דברים מרכזיים ואת PW לא שיחקתי בכלל. השאלה אם יש טעם להשקיע או ישר לקפוץ אחרי Witcher 3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2015, 01:48

קשה לי להגיד לך כי אני רק בתחילת הפרק השני (כלומר האפילוג אחרי סוף המשחק שהוא באורך לא קטן בהרבה מהמשחק עצמו) ובזמן שהמשחק עצמו היה ממש סיפור מוכל בתוך עצמו של ״מעללי ביג בוס באזור האוקינוס ההודי״ ש98% ממנו הוא נטו מתחיל ונגמר בתוך הסקופ של mgs5, דווקא הפרק השני מתחיל לדבר על קצת יותר lore ודברים שנגררים מmgs3 ו-pw. אז בתור מעריץ מטאל גיר? לפי מה שאני רואה כרגע אם כבר משחקים במשהו לפני 5 זה mgs3 ו-pw. תזכור שpw זה משחק psp, כלומר המשימות עצמן סופר שטחיות עם גיימפליי meh וכל העלילה מועברת מקלטות או קטעי מעבר בין משימות. כלומר אולי במקום לשרוף 25 שעות על pw כדאי לך למצא סרטון יוטיוב טוב של שעתיים.

ובנושא אחר, אני חייב להגיד בולשיט על מי שאמר שאין תוכן בפרק 2. עשיתי בנתיים אך ורק משימה אחת, מספר 32, והיא הייתה חדשה לגמרי במקום שלא הייתי בו (כלומר הייתי בבסיס ליד אבל זה היה בדיונות של חול שלא ביקרתי בהן כמה מאות מטרים משם) והיא כללה גם עלילה בדיוק כמו בפרק 1 וגם קבלתי 8 קלטות חדשות ממנה. חץ ממנה כבר קבלתי שלושה אירועי עלילה שונים שקרו לי בmb שהופעלו לי רנדומאלית כששחקתי משימות side ops ואז חזרתי לmb ובנוסף נפתחו לי כבר שתי משימות side ops עלילתיות שהן כוללות יותר עלילה שקשורה לlore של הסדרה מאשר כל פרק 1 של המשחק יחדיו. אני משער שהפרק הזה מלא בfiller אבל בו בזמן הוא גם מלא בעלילה, תוכן וקלטות. אולי נגמר התקציב, אולי חתכו את המשחק באמצע אבל עדין יש את כל מה שהם הספיקו לעשות עד אותו אמצע וזה ברמה מצויינת בנתיים. פשוט נראה שהם רפדו את זה במשימות חוזרות מפרק 1 כי לא היה מספיק תוכן.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 30 ספטמבר 2015, 11:10

נשמע מעודד, נדב!

ואהבתי את "בו־בזמן". "במקביל" יש רק בתחום ההנדסה.

חלף חודש ועוד לא קיבלתי את העותק שלי (דואר ישראל – "גועל ישראל"). אני לא לחוץ כי יש לי המון במה לשחק. ישלחו לי מהחנות עותק חדש אם לא יגיע בימים הקרובים.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 30 ספטמבר 2015, 14:13

מי אמר מודים לשחקן ולא קיבל?

חלק נראים נורא בגלל שזה עדיין בתהליך, אולי היוצר יפרסם את זה בעתיד באתר Nexus Mods.

בינתיים אתם (מי שיש לו את המשחק לסטים) יכולים לדפדף קצת באתר ולראות מודים נוספים שאנשים עשו למשחק http://www.nexusmods.com/phantompain/?
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 30 ספטמבר 2015, 19:21

אם לא מתחשק לכם לראות למה קייל אוהב את מריו מייקר ואתם רוצים להגיע ישר לחלק שקשור לMGS (אין ספוילרים בכלל, אז אל דאגה), תדלגו ל6:35.

עריכה:
ככל הנראה כן יש ספוילרים, אם כי לי לא ברור מהם :)
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 01 אוקטובר 2015, 01:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2015, 22:55

אני רק אגיד שיש בסרטון הזה ספויילרים ברמות שסגרתי אותו אחרי 15 שניות. זה פשוט לא ברור לי עד הסוף כי לא סיימתי עדין.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 אוקטובר 2015, 00:46

כן אל תראו את זה, הוא לא אומר משהוו כמו "הסוף של המשחק הוא..." אבל יש כאן חתיכת ספוילר רציני לסוף המשחק למי שעוצר רגע לעשות 1+1..

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 אוקטובר 2015, 01:03

DrKeo כתב:אני רק אגיד שיש בסרטון הזה ספויילרים ברמות שסגרתי אותו אחרי 15 שניות. זה פשוט לא ברור לי עד הסוף כי לא סיימתי עדין.

ברצינות? כנראה זה משהו שאפילו לא קרוב ללהיות ברור, אם לא משחקים במשחק קודם. הוא גם מאוד רגיש לספוילרים ותמיד מזהיר לפני. מעניין מה הספוילר. אולי תכתוב פה בטאג ספוילר? לי לא אכפת מספוילרים של MGS.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוקטובר 2015, 01:23

אפילו זה שהוא קורא לעצמו
"ליקוויד בוזמן"
הוא ספויילר בפני עצמו, לפני שהוא ממש מתחיל לעשות שיחות טפשיות אבל שצוחקות על דברים אמיתיים מהמשחק בצורה עקיפה. כלומר כמו סטיק אמר, הוא לא אומר ספויילרים ספציפים כמו "X מת בסוף!" אבל ממה שרואים וממה שהוא אומר נורא קל לעשות בראש 1+1 ולהבין כל מני דברים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 אוקטובר 2015, 01:36

DrKeo כתב:אפילו זה שהוא קורא לעצמו
"ליקוויד בוזמן"
הוא ספויילר בפני עצמו, לפני שהוא ממש מתחיל לעשות שיחות טפשיות אבל שצוחקות על דברים אמיתיים מהמשחק בצורה עקיפה. כלומר כמו סטיק אמר, הוא לא אומר ספויילרים ספציפים כמו "X מת בסוף!" אבל ממה שרואים וממה שהוא אומר נורא קל לעשות בראש 1+1 ולהבין כל מני דברים.

וואלה... זה נראה לי כמו סתם ממבו ג'מבו כללי של MGS. ליקוויד בוסמן זו דמות שהיתה בפרקים ישנים שלו. גם אני מניח שכל הבולשיט של "shadow baby" זו המצאה שלו ולא משהו במשחקים.
עדין לא ברור לי בכלל מה שם ספוילר.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 אוקטובר 2015, 03:07

טוב אני אכתוב כאן בספוילר טאג למה התכוונתי סתם בשביל הסקרנות של Nucleus_Dawn אם הוא מעוניין אבל אני ממליץ לא לקרוא כי זה ספוילר מפורש למשהו שנחשף רק בסוף הסופי של המשחק.
כמו שקאו אמר גם ה"ליקוויד בוסמן" זה סוג של ספוילר אבל מה שאני התכוונתי זה שהוא בונה את כל ה"עלילה" הזו שהוא ממציא שם על זה שמתברר שהוא לא הבוסמן האמיתי והוא רק חיקוי (או משהו כזה לא התעמקתי עד כדי כך כדי לזכור בע"פ אבל זה היה משהו בסגנון) וזה כמובן (לפחות איך שאני ראיתי את זה) מתייחס לטוויסט הגדול של המשחק שבסופו מתברר שמי ששיחקת כל המשחק לא היה בכלל ביג בוס האמיתי אלא רק ה"פאנטום" שלו - מישהו שפעל בשם ביג בוס וכביג בוס בזמן שביג בוס האמיתי עשה את שלו בעולם. כמו שאמרתי זה לא ספוילר מפורש, הוא לא אומר "ביג בוס הוא לא ביג בוס!" אבל זה סתם משהו שיכול להציק ולשבת בראש למי שבטעות עושה 1+1 וחבל כי האמת שהסרטון הזה אפילו לא כל כך משעשע בשביל להסתכן, להבדיל מרוב הסרטונים שלו שעושים את העבודה.

אגב קאו, אם זה מה שלקחת מהסרטון (וזה אפילו משהו שכבר רמזת שגילית) אז אני שמח כי אני דיברתי על ספוילר הרבה יותר גדול :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 אוקטובר 2015, 04:00

Stick כתב:טוב אני אכתוב כאן בספוילר טאג למה התכוונתי סתם בשביל הסקרנות של Nucleus_Dawn אם הוא מעוניין אבל אני ממליץ לא לקרוא כי זה ספוילר מפורש למשהו שנחשף רק בסוף הסופי של המשחק.
כמו שקאו אמר גם ה"ליקוויד בוסמן" זה סוג של ספוילר אבל מה שאני התכוונתי זה שהוא בונה את כל ה"עלילה" הזו שהוא ממציא שם על זה שמתברר שהוא לא הבוסמן האמיתי והוא רק חיקוי (או משהו כזה לא התעמקתי עד כדי כך כדי לזכור בע"פ אבל זה היה משהו בסגנון) וזה כמובן (לפחות איך שאני ראיתי את זה) מתייחס לטוויסט הגדול של המשחק שבסופו מתברר שמי ששיחקת כל המשחק לא היה בכלל ביג בוס האמיתי אלא רק ה"פאנטום" שלו - מישהו שפעל בשם ביג בוס וכביג בוס בזמן שביג בוס האמיתי עשה את שלו בעולם. כמו שאמרתי זה לא ספוילר מפורש, הוא לא אומר "ביג בוס הוא לא ביג בוס!" אבל זה סתם משהו שיכול להציק ולשבת בראש למי שבטעות עושה 1+1 וחבל כי האמת שהסרטון הזה אפילו לא כל כך משעשע בשביל להסתכן, להבדיל מרוב הסרטונים שלו שעושים את העבודה.

אגב קאו, אם זה מה שלקחת מהסרטון (וזה אפילו משהו שכבר רמזת שגילית) אז אני שמח כי אני דיברתי על ספוילר הרבה יותר גדול :)

מוזר... אני לא חושב שמה שתיארת בספוילר בכלל היה בסרטון של בוסמן. אולי באמת אפשר לראות דברים כאלה, רק אם כבר סיימת את המשחק, או משהו כזה. או שזה באמת לא שם בכלל והסיבה שחשבת על זה, היא רק כי סיימת את המשחק.

אהבתי בעיקר את הסינמטוגרפיה בסרטון. חיקוי מעולה של סרטוני המעבר והטריילרים של קוג'ימה. גם הופעת האורח בסרטון מפתיעה וחביבה.

נ.ב.
הספוילר הזה נשמע כמו טוויסט מעפן במיוחד, למען האמת.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 205 אורחים