Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2015, 01:10

ככל שאני מתקדם בפרק 2 אני מגלה שיש בו המון תוכן. אולי הוא לא דחוס כמו פרק 1, אבל עדין ברמה גבוהה. ההבדל היחיד מפרק 1 כרגע הוא שכל פעם נפתחות לי 3 משימות, אחת דומה לפרק 1 שממשיכה את העלילה וגם פותחת לי בערך 8 קלטות כל פעם ושתיים שהן וריאציות על משימות של החלק הראשון ולא באמת חייבים לעשות אותן. כלומר בעצם לקחו את פרק 2 ומרחו אותו מ7 משימות ל19. מי שאין לו כוח לפרק 2 שפשוט יעשה את אותן 7 משימות וזהו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 אוקטובר 2015, 12:07

ואם עושים רק את ה 7 משימות מקבלים את כל הסופים והעלילה כרגיל? אני קצת בספק אחרת לא היו מתארים את הקטע כגריינדינג, אולי אפשר לעשות סייד אופס במקום זה כן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2015, 17:16

לדעתי לא קבלתי שום דבר עלילתי מה4 משימות "גריינד" שעשיתי. מדי פעם יש טריגר עלילתי שלא ברור לגמרי מה עושה אותו אבל הם כולם הגיעו לי אחרי משימות צד, לא ראשיות (מעבר לעלילה שכמובן נפתחה וקרתה מהמשימות הראשיות, אני מדבר על האקסטרה). הראשיות אפילו לא מנסות לשחק אותה חדשות, ה"עלילה" בהן (ולא באמת ממחזרים משימות עם עלילה, רק את אלה של "תהרוס 7 משוריינים" או "תחטוף מתורגמן לאפריקאית") אפילו משוחק מחדש כאילו ממש חזרת לשחק את המשימה ההיא מתחילת המשחק.

אגב לא ברור לי איך אפשר בכלל להגיד שכל מה שיש הוא הסרטון חצי שעה בסוף, אפילו לא הגעתי למשימה 40 עדין ונפתחו לי ממש עשרות קלטות (איזה 30) וראיתי המון סרטוני מעבר. לא כזה שונה ממה שיש בפרק 1, פשוט במשימות עצמן אין ממש איזה טרוף עלילתי ויותר מדי סרטוני מעבר, רק קצת. אבל המסביב, הוא מלא באותה מידה כמו פרק 1. אז כן, ההפקה היא יותר ממוחזרת ופחות עלילתית באיזה 30% אבל אני לגמרי נהנה ממנה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 אוקטובר 2015, 13:15

טוב, זה מצחיק. אפשר לקנות (בכסף אמיתי) ביטוח לFOB. אני מקווה שבעדכון הבא תהייה חובה לדווח על כל ההוצאות וההכנסות לראשויות המס :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2015, 14:33

אגב, שחקתי איזה 30 שעות מאז שנפתח לי הFOB אם לא יותר ועדין לא פלש לי אדם אחד לFOB. אין לי מושג אם זה כי יש פחות שחקנים בPC או מסיבה אחרת אבל אני מרוצה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2015, 14:42

אני אתחיל היום את האקט השני בטח... מאוד מרוצה מהראשון, מקווה שלא אתבאס יותר מדי.
מה״טיזר״ שהם משום מה חשבו שזה יהיה חכם לעשות בסוף האקט הראשון - נראה שיש עוד המון המון עלילה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2015, 15:21

Laskin כתב:אני אתחיל היום את האקט השני בטח... מאוד מרוצה מהראשון, מקווה שלא אתבאס יותר מדי.
מה״טיזר״ שהם משום מה חשבו שזה יהיה חכם לעשות בסוף האקט הראשון - נראה שיש עוד המון המון עלילה

כן נכון, אני ממש מקווה שכל מה שבטיזר הזה באמת נמצא במשחק ולא חלק ממה שנחתך כי אם זה בפנים אז החלק השני נראה מגניב לגמרי. חלק מזה כבר חוויתי, אני במשימה 42. אגב, אני מפתח עכשיו משהו שלוקח 24 שעות. פאקינג 24 שעות שאני משחק במשחק!

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אוקטובר 2015, 15:23

24 שעות? מה נדפק להם המוח? כל הטיימרים שם מרגישים כמו משהו שהיה צריך להיות כחלק ממיקרו תשלומים, אין להם שום סיבה להיות שם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2015, 15:27

פשוט תשאיר את המחשב פתוח כל הלילה כמו שאני עושה, אחרי סשן... כשאני קם בבוקר אני יוצא מהמשחק :)
אם הייתי מגיע למשהו שלוקח 24 שעות הייתי משאיר פתוח ומכבה רק כשאני חוזר מהעבודה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2015, 15:30

אין דרך להאיץ את זה עם מיקרו תשלום. תראה, זה משהו מאוד מיוחד והכי מוזר הוא שאפשר לפתח ארבעה כאלה (כלומר 96 שעות!) ואתה בכלל לא מקבל יכולת לפתח את זה עד שלא סיימת את פרק 1. אולי זה היה הגיוני אם היה פרק 3 :)

בנתיים הפיתוח הכי טוב שהיה לי הוא כל מני דברים ויזואלים שפיתחתי כדי לגרום לביג בוס להראות קצת כמו סוליד סנייק :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אוקטובר 2015, 15:32

אם הם רצו לעשות המחשה שהרבה זמן עובר הם היו צריכים לאפשר לך להעביר את הטיימרים עם הפאנטום סיגר, מצידי שהיתה סיגריה של חודשים במקום שעות שהיית מדליק והיתה אנימציה נחמדה של הבנייה בהילוך סופר מהיר סטייל הסרטוני יוטיוב האלה, אין שום סיבה לאיך שזה עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2015, 15:41

אם אתה כבר מדבר על האצה, הייתי שמח להילוך מהיר כששומרים את A במסוק, נמאס לי לראות את האנימציה שהולכת מסביב לביג בוס ואז לבהות בDD במשך 20 שניות עד שביג בוס פותח את הדלת של המסוק וגם אז צריך להמתין איזה 30 שניות עד שמגיעים למטרה. להריץ את כל זה בהילוך מהיר תוך 5 שניות הוא הפנטזיה שלי כרגע :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אוקטובר 2015, 18:48

כן מסכים זה גם מציק, אבל הכי מציק זה שלא נותנים לי לזוז עם המסוק מסייד אופס אחד לשני ומכריחים אותי לחזור ל ACC, מה אכפת להם שאני ארוץ ככה בין כל המשימות הצדדיות? עם כל הכבוד העולם של המשחק הוא לא בדיוק הוויצ׳ר, הוא משמש נטו לגיימפליי כסוג של מגרש משחקים בשביל הסאנדבוקס שלו, אין לי עניין לחקור אותו ולטייל בו בשביל הכיף, כל פעם לחזור ל ACC אחרי משימה קטנה זה מעצבן, לרוב המרחקים ברכיבה ארוכים מדי ואין בכלל מספיק קוויק-טראבלים כמו בוויצ׳ר, שמתכתחילה בקושי השתמשתי בזה שם בגלל שהעולם אדיר וקורים דברים מעניינים בדרכים אבל במגס5 זה הרבה יותר הכרחי.

היום גם מתחיל MGO, מישהו הולך לנסות או שאתם קודם רוצים לסיים את הקמפיין? אתם יודעים איך זה, ככל שתצרפו מאוחר יותר ככה יהיה לכם קשה יותר ויקרעו אתכם יותר...

ד״א קונאמי אכזבה מבחינה ההשקעה ברמה התחרותית של זה, הבנתי שאין תמיכה בקלאנים ובפיצ׳רים אחרים שחשובים לקהילת האי-ספורט, צעד מטומטם מבחינתם אבל זאת קונאמי, לא מפתיע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2015, 18:51

יקרעו אותי גם אם אצטרף מוקדם :)
מולטי זה עד גיל 26, אחרי זה אתה מתנבנב

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אוקטובר 2015, 18:55

יש מצב שאתה צודק, צריך לבדוק לפי הגילאים של השחקנים המקצוענים במשחקים דומים, אין כאלו בני 30 נגיד? :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 06 אוקטובר 2015, 19:02

חייבים שרתים לזקנים....
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2015, 19:10

יש מעט מאוד מקומות ראשונים מעל גיל 30, במיוחד במשחקים "מהירים" כמו FPS, אבל גם בז'אנרים איטיים יותר כמעט ואין אף אחד על הפודיום.
זה שילוב של הרבה פחות זמן פנוי + זמן תגובה איטי יותר + העובדה שרוב בני ה-30+ לא נולדו עם שלט ביד...
(אולי במקרים מאוד מסויימים כן, אבל היה פחות נגיש והרבה פחות מודרני)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אוקטובר 2015, 19:27

מה הקשר לזמן פנוי, אני מדבר על שחקנים מקצוענים, הם לא צריכים זמן פנוי, זאת הפרנסה שלהם והם משחקים במשחקים הללו שנים, השאלה היא אם אכן יש ירידה חדה ביכולת שלהם מבחינה ״פיזית״ (יותר נכון קוגנטיבית) שמאלצת אותם לפרוש מהתחום כשהם מגיעים לסביבות 30.

אם זה עניין של זמן פנוי אז אין לך מה לחפש שם מרגע שעברת את גיל 18, הרי אתה לא יכול להתחרות עם זמן פנוי של ילדי בתי ספר ותיכונים, אבל ברור לנו שזה לא מדויק ויש המון שחקנים טובים מעל הגיל הזה בשרתים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2015, 20:40

לפחות בסטארקארפט אני יודע שרוב השחקנים הבאמת טובים הם מתחת לגיל 25 וזאת סדרה שמשחקים כבר 17 שנים, כלומר יש חבר'ה בני 15 ששחקו SC והיום הם בני 32 והם כבר לא השחקנים הטובים בסדרה. אבל בואו נהיה רציניים לרגע, אנחנו חובבנים והגיל ממש לא משנה ברמות שלנו. מה שמשנה הוא האימון והסיבה שבני 15 פותחים לנו את התחת היא שהם משחקים 9 שעות ביום ואנחנו משחקים בלחץ שעתיים במקרה הטוב.

אגב, אני מתקרב לאט לאט לסיים את המשחק הזה מכל כיוון אפשרי. סיימתי כבר 130 משימות צד מתוך 156, אני במשימה 42 מתוך 50 ובאמת שניקיתי כמעט כל תוכן אפשרי בבמשחק שמסביב לזה. אני אפילו משתעשע ברעיון לעשות S בכל המשימות, כבר יש לי בחצי מהן כך או כך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אוקטובר 2015, 21:07

בתכל׳ס גם אם הייתי יכול כל היום לשחק הייתי משקיע את הזמן הזה במשחקי סינגל, אפילו דברים כמו משחק חוזר ברימייק של RE1 עם כריס שזה אותם שלבים רק סיפור שונה הייתי עושה אם לא היה לי במה לשחק, מולטי בעדיפות אחרונה מעבר ללנסות בטאות או כמה סיבובים כשיש מוד מולטי למשחק סינגל, הימים של החרישה באונליין כבר מאחורי והם לא יחזרו עוד :)

אגב MGO עלה אונליין לחנות ואפשר להפעיל אותו, KEO, תנסה תאמר איך הוא, אני לא רוצה להכנס כי בטח יהיו שידרוגים מגניבים שלא ראיתי עדיין וזה יהרוס לי את הכיף בלפתוח אותם לבד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2015, 21:10

bling כתב:מה הקשר לזמן פנוי, אני מדבר על שחקנים מקצוענים, הם לא צריכים זמן פנוי, זאת הפרנסה שלהם והם משחקים במשחקים הללו שנים, השאלה היא אם אכן יש ירידה חדה ביכולת שלהם מבחינה ״פיזית״ (יותר נכון קוגנטיבית) שמאלצת אותם לפרוש מהתחום כשהם מגיעים לסביבות 30.

אם זה עניין של זמן פנוי אז אין לך מה לחפש שם מרגע שעברת את גיל 18, הרי אתה לא יכול להתחרות עם זמן פנוי של ילדי בתי ספר ותיכונים, אבל ברור לנו שזה לא מדויק ויש המון שחקנים טובים מעל הגיל הזה בשרתים.

אתה מתייחס לזה כמקצוע, וזה נכון, אבל עדיין צריך *עוד* זמן פנוי, ויש דבר שנקרא "נישואין", ויצורים שנקראים "ילדים", וזה לוקח *המון* זמן פנוי שיש לבני 15-25, וזה משנה המון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2015, 21:48

bling כתב:בתכל׳ס גם אם הייתי יכול כל היום לשחק הייתי משקיע את הזמן הזה במשחקי סינגל, אפילו דברים כמו משחק חוזר ברימייק של RE1 עם כריס שזה אותם שלבים רק סיפור שונה הייתי עושה אם לא היה לי במה לשחק, מולטי בעדיפות אחרונה מעבר ללנסות בטאות או כמה סיבובים כשיש מוד מולטי למשחק סינגל, הימים של החרישה באונליין כבר מאחורי והם לא יחזרו עוד :)

אגב MGO עלה אונליין לחנות ואפשר להפעיל אותו, KEO, תנסה תאמר איך הוא, אני לא רוצה להכנס כי בטח יהיו שידרוגים מגניבים שלא ראיתי עדיין וזה יהרוס לי את הכיף בלפתוח אותם לבד.

יכול להיות שאני אנסה היום את mgo. קצת באסה לבד כי נראה לי שזה משחק מאוד קואופרטיבי.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 07 אוקטובר 2015, 01:08

אחרי שסיימתי את רוב המשחק אני מרגיש שאני לא רוצה יותר לשחק בגלל הFOB המטופש שהורס הכל, לא הייתי מחובר כמה ימים ונאלצתי להתחבר בשביל העידכון המיותר וחצי מהבסיס שלי הלך :( , כל הכבוד קונאמי על הרעיון של לשלב אונליין עם חוויות סינגל פלייר בצורה נוראית שזה הרס לי את הרצון בכלל לשחק, מספיק שיש אונליין בנפרד ככה זה היה טוב יותר מאשר לעשות את כל העניין של הFOB.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2015, 03:27

ואו, משימה 42, שווה להמשיך לחלק השני רק בשבילה :)
אה, והצלתי את הבחור הזה:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 אוקטובר 2015, 11:13

DrKeo כתב:ואו, משימה 42, שווה להמשיך לחלק השני רק בשבילה :)
אה, והצלתי את הבחור הזה:
תמונה

חחח... Lessens instances of trouble within unit. חבל שקונאמי לא שמעו על היכולת הזאת שלו :D
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 179 אורחים