Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 07 אוקטובר 2015, 12:51

DrKeo כתב:ואו, משימה 42, שווה להמשיך לחלק השני רק בשבילה :)
אה, והצלתי את הבחור הזה:
תמונה

מה יש לי אותו מזמן עוד כשהעברתי את השמירה מ GZ, היתה שם משימה עם איסטר-אג שבסוף אתה מחלץ את קוג'ימה, ככה שאם היית עושה אותה היה לך את קוג'ימה מתחילת המשחק :)

עריכה: רגע רגע, איך הקוג'ימה שלך עם יכולת S במודיעין? שלי בעל A או A+ בהנדסה וזהו, קיבלת קוג'ימה משודרג משלי.

קאוטיק :D
אם קונאמי היתה במשחק בטח היה לה סקיל של Trouble Maker- הולך מכות עם הצוות ועל הדרך גם מדביק אותו במחלות STD.

Mandellla כתב:אחרי שסיימתי את רוב המשחק אני מרגיש שאני לא רוצה יותר לשחק בגלל הFOB המטופש שהורס הכל, לא הייתי מחובר כמה ימים ונאלצתי להתחבר בשביל העידכון המיותר וחצי מהבסיס שלי הלך :( , כל הכבוד קונאמי על הרעיון של לשלב אונליין עם חוויות סינגל פלייר בצורה נוראית שזה הרס לי את הרצון בכלל לשחק, מספיק שיש אונליין בנפרד ככה זה היה טוב יותר מאשר לעשות את כל העניין של הFOB.

לא הבנתי איך זה הולך, איך שהתחברת למשחק, אפילו לשנייה, הוא הכריח אותך להתמודד מול מישהו ב FOB?
זה נשמע נורא אם ככה, גם לי אין כח לשטויות האלה, אני מקווה שעד שאגיע לזה כולם ישחקו ב MGO ואף אחד לא יציק לי :/

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 אוקטובר 2015, 13:00

נדב, רציתי לעשות לייק להודעה של בלינג, אבל אני לא יכול וזו אשמתך. עכשיו שאתה סתם עובד בסטארט אפ ומגדל עולל, אמור להיות לך מלא זמן חופשי :( אכזבה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אוקטובר 2015, 15:05

הוא מעדיף בזמן המעט הפנוי שלו לחרוש על MGS במקום לדאוג ללייק לפורום. חוצפה! :x

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 07 אוקטובר 2015, 16:32

בלינג, זה לא הכריח אותי להילחם נגד מי שפרץ שזה נורא בגלל שהוא נכנס ועשה כאוס בבסיס, הבעיה בFOB שזה חלק מהמשחק, לדעתי FOB צריך להיות משהו בשביל הסינגלפלייר יותר וגם התחלתי לכרות בריתות עם אנשים אקראים ברשת בשביל למנוע עוד פלישה אכזרית, אם אתה לא רוצה שיהיה לך נזק בבסיסי FOB כדאי לך לשחק בעיקר אופליין וגם לפני שאתה עושה זאת תדאג לכרות בריתות עם אנשים טובים וגם לסדר לFOB ביטחון רציני (אבטחה מקסימלית ושדרוגים מלאים בR&D לביטחון).
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוקטובר 2015, 00:07

bling כתב:
אה, והצלתי את הבחור הזה:
תמונה

מה יש לי אותו מזמן עוד כשהעברתי את השמירה מ GZ, היתה שם משימה עם איסטר-אג שבסוף אתה מחלץ את קוג'ימה, ככה שאם היית עושה אותה היה לך את קוג'ימה מתחילת המשחק :)

עריכה: רגע רגע, איך הקוג'ימה שלך עם יכולת S במודיעין? שלי בעל A או A+ בהנדסה וזהו, קיבלת קוג'ימה משודרג משלי.

אם קונאמי היתה במשחק בטח היה לה סקיל של Trouble Maker- הולך מכות עם הצוות ועל הדרך גם מדביק אותו במחלות STD.

Mandellla כתב:אחרי שסיימתי את רוב המשחק אני מרגיש שאני לא רוצה יותר לשחק בגלל הFOB המטופש שהורס הכל, לא הייתי מחובר כמה ימים ונאלצתי להתחבר בשביל העידכון המיותר וחצי מהבסיס שלי הלך :( , כל הכבוד קונאמי על הרעיון של לשלב אונליין עם חוויות סינגל פלייר בצורה נוראית שזה הרס לי את הרצון בכלל לשחק, מספיק שיש אונליין בנפרד ככה זה היה טוב יותר מאשר לעשות את כל העניין של הFOB.

לא הבנתי איך זה הולך, איך שהתחברת למשחק, אפילו לשנייה, הוא הכריח אותך להתמודד מול מישהו ב FOB?
זה נשמע נורא אם ככה, גם לי אין כח לשטויות האלה, אני מקווה שעד שאגיע לזה כולם ישחקו ב MGO ואף אחד לא יציק לי :/

זה היה בSIDE OP שכולו היה לחלץ את קוג'ימה. אני יודע שאני אמור לקבל אותו מGZ אבל משום מה לא קבלתי אותו עד עכשיו. אני מת להתקדם היום עוד, משימה 42 הייתה פאקינג מעולה, היחידה שהתקרבה לרמה של השעה הראשונה מבחינת עולם/תסרוט/אוירה. הבעיה העיקרית היא שאני חושף כאן שיש לי זמן לטחון מטאל גיר בזמן שאין עדי כפתור לייק בפורום :/
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 אוקטובר 2015, 00:39

האמת? ירד לי מכפתור לייק. לדעתי לא צריך.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 אוקטובר 2015, 01:07

DrKeo כתב:
bling כתב:
אה, והצלתי את הבחור הזה:
תמונה

זה היה בSIDE OP שכולו היה לחלץ את קוג'ימה. אני יודע שאני אמור לקבל אותו מGZ אבל משום מה לא קבלתי אותו עד עכשיו. אני מת להתקדם היום עוד, משימה 42 הייתה פאקינג מעולה, היחידה שהתקרבה לרמה של השעה הראשונה מבחינת עולם/תסרוט/אוירה. הבעיה העיקרית היא שאני חושף כאן שיש לי זמן לטחון מטאל גיר בזמן שאין עדי כפתור לייק בפורום :/

עזוב בדקתי היום ובסוף הסתבר שמילר סתם שיכור והוא שם לי את קוג׳ימה בהנדסה במקום במודיעין, גם אצלי הוא S שם.

ואם הייתי יודע שמביאים משימה מיוחדת לחלץ את קוג׳ימה במגס 5 הייתי מוותר עליו מ GZ, אני הרבה יותר נהנה מלשחק ב 5 אז היה נחמד לחוות את זה שם, את המשימה של קוג׳ימה ב GZ עשיתי די בחצי כח, כמו את רוב הדברים הצדדיים שם שמחוץ למשימה הראשית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוקטובר 2015, 01:20

עשיתי משימת צד אחת בGZ, נכשלתי בה וסיימתי עם המשחק. בMGS5 אני בולע הכל מכל כיוון, אני רוצה לסיים את המשחק הזה על 100% :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 אוקטובר 2015, 12:46

Klayman כתב:האמת? ירד לי מכפתור לייק. לדעתי לא צריך.

אז בוא נקדים את פייסבוק עם כפתור דיסלייק במקום!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוקטובר 2015, 22:34

שאלה למי שסיים את המשחק ממש עד הסוף, משימה 50 היא אחרונה? כי היא נפתחה לי והיא פשוט משימה ממוחזרת מהחצי הראשון של המשחק בתנאי קיצון.

אגב בלינג, לשאלתך האם אפשר לשחק רק משימות צד אז התשובה היא לא אבל אתה כן יכול לדלג על המשימות הראשיות הממוחזרות חוץ מאשר אחת לדעתי (אני לא בטוח לגמרי אבל משימה 46 לא נפתחה לי עד שלא עדיתי את 45 הממוחזרת). המשימות הראשיות הלא ממוחזרות הן חדשות לגמרי עם עלילה מלאה והכל, כולל קטעים גדולים וחשובים עלילתית כשאתה חוזר לmb בין משימות. הייתי אומר שבפרק 2 בנתיים הייתה לי הרבה יותר עלילה ממשימה 1-22 בפרק הראשון ואפילו משימה 42 היא אחת הטובות במשחק. בקיצור, תמשיך לשחק, אל תלך ליוטיוב כי יוטיוב לא יכול להעביר לך עלילה של איזה 10 משימות עלילה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 אוקטובר 2015, 23:03

משימה 50 היא אחרונה והיא אכן ממחוזרת (יש משימה 51 ביוטיוב..), ולא רק היא. אם אתה עושה משימות לפי הסדר ואתה במשימה 50 אז כבר ראית את הסוף הסופי של המשחק.
אגב, מי שלא מעוניין לעשות משימות ממוחזרות ורק רוצה להתקדם עם הסיפור לא חייב לעשות אותם, פשוט תעשו משימות שיש לידם את הנקודה הצהובה הזאת וסייד אופס חשובים (גם מסומנים בצהוב).

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 אוקטובר 2015, 23:09

אה ועוד דבר, אולי התבלבלת עם משימה אחרת כי משימה 45 היא ממש לא משימה ממוחזרת. היא לא משימה טובה במיוחד לדעתי, אבל היא לא ממוחזרת והיא די חשובה לסיפור...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוקטובר 2015, 23:16

יכול להיות שהתבלבלתי במספר משימה. סיימתי הכל חוץ מממוחזרות וההמשך נפתח לי רק אחרי שעשיתי משימה ממוחזרת אחרונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוקטובר 2015, 23:49

אגב לא ראיתי את הסוף עדין, יש לי משימה צהובה פתוחה עדין פשוט היא מספר 46. מבאס לשמוע שבעצם משימה 46 היא האחרונה והארבע אחריה הן סתם מחזור.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 אוקטובר 2015, 12:06

את האמת שיחקתי בבטא של SW בסופ"ש (בכל זאת היא זמנית וזאת כנראה הפעם האחרונה שאשחק בזה) אבל טוב לשמוע שהחלק השני ברובו לא רע בכלל ושאפשר לעשות SIDE OPS במקום משימות ממוחזרות, ממש שימחת אותי ועכשיו אני אשחק בו פחות בקמצנות, אני תמיד משחק בחצי קטע של לא להתקדם יותר מדי כי אחרי משימה 30 בחלק הראשון אין לי מה לעשות עוד, אז עכשיו יש :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2015, 17:30

bling כתב:את האמת שיחקתי בבטא של SW בסופ"ש (בכל זאת היא זמנית וזאת כנראה הפעם האחרונה שאשחק בזה) אבל טוב לשמוע שהחלק השני ברובו לא רע בכלל ושאפשר לעשות SIDE OPS במקום משימות ממוחזרות, ממש שימחת אותי ועכשיו אני אשחק בו פחות בקמצנות, אני תמיד משחק בחצי קטע של לא להתקדם יותר מדי כי אחרי משימה 30 בחלק הראשון אין לי מה לעשות עוד, אז עכשיו יש :)

הגרסה הקצרה היא שיש לך איזה 10 משימות צד צהובות (אתה יודע, כאלה שהן משימות צד אבל הן חשובות ויש בהן עלילה וקורים דברים מגניבים כמו במשימה ראשית) וחמש משימות ראשיות עם עלילה מלאה כשכל התוכן הוא ברמה של החלק הראשון אם לא גבוהה יותר. אני שוב אגיד שלדעתי משימה 43 (נדמה לי שכתבתי מקודם 42 אבל זאת 43) היא פשוט מעולה והרגישה לי הכי מטאל גירית קלאסית, אפילו שהיא ממש מתוסרטת ודי חסרת גיימפליי כמו הפתיח של השעה. אולי בעצם בגלל זה היא הרגישה לי כל כך מטאל גירית, כי היא מעט גיימפליי והרבה עלילה :)

תראה, לא סיימתי את פרק 2 עדין (אני לגמרי מורח הכל, כרגע אני עושה S בכל המשימות כי פשוט לא בא לי שהמשחק יגמר לי), נשארה לי משימה ראשית אחת ומשימת צד צהובה אחת אבל בנתיים פרק 2 בכיף ברמה של פרק 1. אולי העלילה נקטעת או משהו כזה בסיום, אבל בנושא הרמה אין לך מה לדאוג. פשוט תשחק את הדברים הראשיים בלבד, אני בטוח שאתה בסוף כן תעשה חלק מהמשימות הממוחזרות כי הן אתגרים כיפים. אתמול שחקתי משימה מסויימת כשהורידו אותי אליה בלי בן לווייה או כל ציוד, ערום לגמרי. אחרת הייתי צריך לסיים בלי שאף אחד מגלה אותי בכלל, גם בלי מצב ריפלקס. בנוסף פותחים המון דברים סופר מגניבים בפרק השני וכנראה שתרצה לעשות את המשימות האלה בשביל הכסף והחומרים כדי לפתח אותם.

אגב, נשק גרעיני, אל תפתחו אותו אלה אם אתם ממש משחקים בFOB. זאת ממש קטסטרופה אם מפתחים אותו ולא משחקים בFOB לדעתי, להתרחק כמו אש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוקטובר 2015, 20:33

תודה שאמרת לי!!! הייתי קרוב לפתח את זה :)
אני לא משחק אף פעם בFOB. אני רק מפתח אותו כדי להעלות את כמות האנשים שאני יכול לשים במחלקות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2015, 20:48

נשק גרעיני זה קטסטרופה. דבר ראשון זה נותן לך 50,000 נקודות שד (שזה מדד נסתר שאתה לא רואה) ו-50,000 זה בדיוק הסף שהופך אותך לגרסה הכי קיצונית, כלומר מכוסה דם ועם הקרן הכי ארוכה. כלומר גם אם לא הרגת אדם אחד כל המשחק, בשניה שפתחת נשק גרעיני אתה במקום הכי קיצוני במדד השד שזה מפגר ברמות. דבר שני, כל מה שנשק גרעיני עושה זה למנוע התקפות נגד בFOB. מאחר ואתה לא משחק FOB אז למה אתה צריך את זה? אתה לא תוקף אז אין התקפות נגד מן הסתם. והדבר השלישי והאחרון, זה עולה 750,000 כסף ופאקינג 78,000 דלק שכולנו יודעים שזה המשאב הכי חשוב במשחק. במחיר כזה יכלת לפתח שני מודולים דרגה 4 בבסיס שלך. בקיצור, להתרחק מנשק גרעיני אלה אם אתה לגמרי בקטע של משחק FOB נגד שחקנים אחרים. אולי אני אעשה את זה קצת אחרי שאני אסיים את המשחק ולא אכפת לי שישמידו לי את כל הבסיס.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 אוקטובר 2015, 11:34

DrKeo כתב:
bling כתב:את האמת שיחקתי בבטא של SW בסופ"ש (בכל זאת היא זמנית וזאת כנראה הפעם האחרונה שאשחק בזה) אבל טוב לשמוע שהחלק השני ברובו לא רע בכלל ושאפשר לעשות SIDE OPS במקום משימות ממוחזרות, ממש שימחת אותי ועכשיו אני אשחק בו פחות בקמצנות, אני תמיד משחק בחצי קטע של לא להתקדם יותר מדי כי אחרי משימה 30 בחלק הראשון אין לי מה לעשות עוד, אז עכשיו יש :)

הגרסה הקצרה היא שיש לך איזה 10 משימות צד צהובות (אתה יודע, כאלה שהן משימות צד אבל הן חשובות ויש בהן עלילה וקורים דברים מגניבים כמו במשימה ראשית) וחמש משימות ראשיות עם עלילה מלאה כשכל התוכן הוא ברמה של החלק הראשון אם לא גבוהה יותר. אני שוב אגיד שלדעתי משימה 43 (נדמה לי שכתבתי מקודם 42 אבל זאת 43) היא פשוט מעולה והרגישה לי הכי מטאל גירית קלאסית, אפילו שהיא ממש מתוסרטת ודי חסרת גיימפליי כמו הפתיח של השעה. אולי בעצם בגלל זה היא הרגישה לי כל כך מטאל גירית, כי היא מעט גיימפליי והרבה עלילה :)

תראה, לא סיימתי את פרק 2 עדין (אני לגמרי מורח הכל, כרגע אני עושה S בכל המשימות כי פשוט לא בא לי שהמשחק יגמר לי), נשארה לי משימה ראשית אחת ומשימת צד צהובה אחת אבל בנתיים פרק 2 בכיף ברמה של פרק 1. אולי העלילה נקטעת או משהו כזה בסיום, אבל בנושא הרמה אין לך מה לדאוג. פשוט תשחק את הדברים הראשיים בלבד, אני בטוח שאתה בסוף כן תעשה חלק מהמשימות הממוחזרות כי הן אתגרים כיפים. אתמול שחקתי משימה מסויימת כשהורידו אותי אליה בלי בן לווייה או כל ציוד, ערום לגמרי. אחרת הייתי צריך לסיים בלי שאף אחד מגלה אותי בכלל, גם בלי מצב ריפלקס. בנוסף פותחים המון דברים סופר מגניבים בפרק השני וכנראה שתרצה לעשות את המשימות האלה בשביל הכסף והחומרים כדי לפתח אותם.

אגב, נשק גרעיני, אל תפתחו אותו אלה אם אתם ממש משחקים בFOB. זאת ממש קטסטרופה אם מפתחים אותו ולא משחקים בFOB לדעתי, להתרחק כמו אש.

לא הבנתי, לעשות משימה בלי ציוד ובלי Buddy זה אתגר כיפי? כנראה כל אחד והכיף שלו :)

אז אם הדברים הללו לא חובה, למה המבקרים אז דיברו על כך שיש חלק של גריינדינג שדורש חזרה של משימות בתנאים קשים יותר (וחלקם גם הורידו לו ציון בגלל זה או לפחות כתבו את זה בחסרונות של המשחק), הם לא הבינו שזו לא חובה פשוט?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אוקטובר 2015, 13:11

כנראה. אלה משימות שלא חייבים לעשות והם התעצבנו כי בסוף משימה במקום להציע להם 3 משימות חדשות המשחק מציע להם משימה חדשה ושתיים ממוחזרות. אולי אני הגעתי מוכן לזה, הם היו מופתעים. בכל מקרה הכל עניין של ציפיות, הייתי מוכן לפרק 2 חסר כל ערך וקבלתי המון תוכן מגניב שעטוף בתוכן ממוחזר שהוא לא חובה.

וכן, יש משהו כיף בלעשות אתגרים. להצליח לנקות בסיס כשיש לך רק משקפת ולאט לאט לאסוף ציוד עם המשימה מחיילים שהורדת היה לי ממש כיף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אוקטובר 2015, 15:17

אני כבר מעל מאה שעות בפנים, אבל נטו משחק בטח "רק" 50 שעות, כי אני כמעט תמיד משאיר אותו פתוח עד שאני מתעורר, אחרי סשן.
ובכל זאת - אני רק במשימה 32 בערך. עדיין נהנה מכל רגע. איזה משחק ענק... הלוואי והייתי יכול לקחת חופש מהחיים האמיתיים רק ליממה או שתיים, לשחק ברצף כמו שצריך ולסיים את כל מה שמסביב... בקצב הזה אני גם לא אספיק לסיים עד סוף החודש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אוקטובר 2015, 15:22

זה בסדר, FO4 יוצא רק ב10 לנובמבר :)

אגב, סופסוף מצאתי שיטה יעילה לעבוד עם הרימוני גז הרדמה. אני זורק שלושה ברצף בסוג של משולש מסביב לקבוצה שאני רוצה להרדים. כלומר יוצר סוג של פרמטר סביבם של גז, ככה גם אם הם מזנקים הצידה הם עדין חוטפים גז ונרדמים. אה, ואם נלחמים בSKULLS, להשתמש במשגר טילים הכי תחתון ברשימת משגרי טילים. ביחוד במשימות EXTREME שממחזרות, כל נשק אחר יקח עשרות אם לא מאות פגיעות כדי להוריד אותם והמשגר הזה מצליח להוריד אותם בשניים או שלושה טילים. בנוסף, נראה שהדרך הכי טובה לעשות S במשימה היא לא להפעיל מצב רפלקס. ברוב המשימות הבונוס של בלי אזעקות, בלי רפלקס ובלי להתגלות הוא כל כך גדול שכמעט לבד הוא יתן דרוג S. לפעמים שווה לשחק קטע קטן כמה פעמים בעזרת חזרה לצ'קפויינט האחרון מאשר להתאמץ עד מוות על דברים אחרים ומסובכים יותר. כן, חזרה לצ'קפויינט עולה ב5000 נקודות בניקוד הסופי אבל ראיתי כבר משימות שבהן רק הבונוסים שדברתי עליהם יחדיו הגיעו ליותר מ100,000 נקודות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 אוקטובר 2015, 16:57

אם כדי לקבל S כדאי להמנע מרפלקס אז העתיד שלי בתחום לא נראה טוב כל כך... אין איזו חובה לקבל S במשימות כדי להתקדם בשלב מסויים נכון?

ואיזה נשקים כדאי לקנות בשביל קוסטמזציות מגניבות/ חזקות? ניסיתי לקנות למשל סוג של משגר טילים והתברר לי שאי אפשר בכלל להשתמש בחלקים שלו או לעשות לו קוסטמזציה, איך אני אמור לדעת את זה ומה בכלל לקנות? הכספים פה סכ"ה די מוגבלים גם עם היחידה הצבאית וזה שאני עושה תוכן צד, יש המון הוצאות (שזה מצויין, עדיף מאשר המצב של הוויצ'ר 3)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אוקטובר 2015, 19:26

זה רק טיפ לs קל יחסית, אפשר בכיף להוציא s עם ריפלקס. ראיתי כבר שלבים שרק על הבונוס זמן לבד הוצאתי s, היו לי שלבים עם ציון גבוה מ200,000 כך שאפילו אזעקות, מצב ריפלקס והריגה של כמה חיילים לא היו הורסים לי.

בנושא פיתוחים, אין דרך בזמן המשחק לדעת מה מתאים למה. כשאתה שם את הסמן על שדרוג או נשק אתה רואה שמות של חלקים שזה יוסיף לך למחסן אבל אין לך מושג אם הוא מתאים לx או לy.

המשגר אגב לא יכול לעבור קוסטמיזציה חוץ מאשר שטויות קוסמטיות וסוג כוונות. מה שכן אני מאוד ממליץ על המשגר הכי תחתון ברשימה שאולי אין לו הרבה תחמושת אבל הוא גם ננעל וגם חזק בצורה הסטרית לעומת האחרים. מעולה להורדת מסוקים ולחיסול skulls. בטבלת סטטיסטיקה אולי הוא לא נראה מרשים אבל זה כי כל טיל שלו מתפצל ל8 והגרף מיצג נזק של חלק אחד, כלומר הנזק האמיתי של פגיעה של טיל שלו גדולה פי 8 ממה שהגרף שלו מראה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 אוקטובר 2015, 20:18

מעצבן שאני חושש לקנות נשקים כי אני לא יודע אם אפשר לקסטם אותם או שהחלקים שלהם מתאימים.
גם קניתי Hand Cannon מתוך מחשבה שאולי אפשר יהיה לבנות ממנו אקדח דו קני מטורף אבל הפתעה, גם החלקים שלו לא שימושיים לי.

טוב נו ניסוי וטעייה אני מנחש, הרבה כסף יזרק לי על שטויות בגלל שלא הכניסו אינדיקציה ברורה יותר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 180 אורחים