Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2013, 02:55

הנושא הרשמי של mgs5.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: Metal Gear Solid V - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bozeman » 10 אפריל 2013, 18:42

בטקס VGA הוכרז משחק כיסוי מזוייף בשם The Phantom Pain מאולפנים בשם מובי דיק. הטריילר הוא סוג של מסע יחצני ויראלי למשחק MGS הבא (אם יתברר שזה לא 5 אני אשנה את הכותרת של הת'רד). בטריילר אפשר לראות משהו שנראה כמו סצנת חלום. ביג בוס מתעורר פצוע בבית חולים מתאונת דרכים כשמעליו רוכן ד"ר קיאו הצ'כי מ-MG2 ומספר לו שהוא היה בתרדמת תקופה ארוכה. חיילים פורצים לבית חולים ומנסים ללכוד את ביג בוס כשתוך כדי מופיעים חזיונות הזויים של סייקו מנטיס צעיר (מ-MGS1), וולגין (מ-MGS3) ואפילו לוויתן מעופף וחד קרן עם קרן בוערת (אמרתי כבר שזאת סצנת חלום?). אז הנה הנושא הרשמי לחדשות ודיעות, אני אוסיף פה כמה תמונות מתחת לטריילר שמראות שבאמת מדובר בMGS חדש, כלומר קמפיין וויראלי.

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

קוג׳ימה מאשר הרבה פרטים חדשים על המשחק אצל ג׳ף קילי:
1) יש שני משחקים נפרדים לגמרי, פאנטום פיין וגראונד זירו
2) גראונד זירו יצא קודם
3) הוא לא מוכן להגיב על האם קונים אותם בנפרד או שזאת חבילה אחת או dlc או כל דרך הפצה אחרת
4) שני המשחקים הם עולם פתוח מלא
5) פאנטום פיין יהיה גדול פי כמה מגראונד זירו. גראנד זירו הוא רק פרולוג
6) גראונד זירו מתרחש מיד אחרי פיס ווקר, כלומר בעצם כנראה שמדובר בערך ב1974 לגראנד זירו ו1983 לפאנטום פיין. רק בעיה אחת, ביג בוס מציל את גריי פוקס במוזמביק בשנת 77 כך שזה לא מסתדר עם הקומה של ה9 שנים. יש חור גדול בביוגרפיה של ביג בוס בין 77 ל89 כך שלדעתי גראונד זירו נגמר הכי מוקדם ב1977 ופאנטום פיין מתחיל הכי מאוחר ב1989
7) ביג בוס יהיה חלק מיחידה חדשה, dimond dogs על שם האלבום של דיוויד בואי
8) גיימפליי דינמי בעולם הפתוח, לדוגמה אם תנסה להסתנן למתקן ביום יהיו הרבה שומרים, בלילה לעומת זאת יהיה ריק יותר אבל בגלל שתצטרך לסחוב איתך פנס יהיה קל יותק לגלות אותך
9) המשחק מאושר כרגע רק למחשב, פס3 ו-360. הוא לא מגיב על הדור הבא, לא ברור למה.

קוג׳ימה אומר בסוף שפאנטום פיין מתרחש ב1983, זה שובר את הלור של עצמו אבל אולי יסבירו את זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 18:17

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2013, 02:02

זה רק אני או שבסוף שלהטריילר האחרוןלא היה כתוב pc אלה רק פס3-4 ו360 וone?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 יוני 2013, 06:08

GolanBerlin כתב:אם זה קשור:

הוכרז אוסף ל-Metal Gear Solid.

WTF, MGS4 Trophy edition? חחחח... זה בערך אחת השמועות הכי עתיקות על הפס3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 יוני 2013, 08:01

חבל שלא למחשב.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2013, 09:26

Klayman כתב:חבל שלא למחשב.

ומצד שני כן ראיתי אותו באתרים כמו זאווי. אגב, עוד משהו שם לב שבחנויות האנגליות משחקי 360 ופס3 הם 40 פאונד ומשחקי פס4 ו1 הם 50?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 09:36

לא יודע אם זה נאמר אבל קוג'ימה אישר כבר שגרסת מחשב לMGS5 היא לא על הפרק. חבל.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 יוני 2013, 10:04

לא על הפרק? זה לא מה שהוא אמר..

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=586141

הם מעוניינים להוציא את המשחק למחשב אבל כרגע לא מדובר בעדיפות. לדעתי נראה את המשחק מגיע למחשב אחרי שהוא ייצא לקונסולות בדומה לרייזינג.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 10:15

Kazz כתב:לא על הפרק? זה לא מה שהוא אמר..

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=586141

הם מעוניינים להוציא את המשחק למחשב אבל כרגע לא מדובר בעדיפות. לדעתי נראה את המשחק מגיע למחשב אחרי שהוא ייצא לקונסולות בדומה לרייזינג.

זה נקרא "לא על הפרק". כשזה יהיה על הפרק אתה תשמע אותו אומר "המשחק נמצא בפיתוח לPC.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 יוני 2013, 10:28

לא על הפרק זה שאין שום כוונה להוציא את המשחק. בשורה התחתונה: סיכוי טוב מאוד שהוא יגיע גם למחשב.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 18:49

Kazz כתב:לא על הפרק זה שאין שום כוונה להוציא את המשחק. בשורה התחתונה: סיכוי טוב מאוד שהוא יגיע גם למחשב.

א קאז זאת רק הראיה האישית שלך. לא על הפרק מתייחס להווה ולא העתיד. זה אומר שכרגע גרסת PC אינה בפיתוח. אין שום הצהרה שיכולה לאמר לנו מה יקרה בעתיד. אלא אם כן אתה מאמין שיש אנשים עם כדורי בדולח מגניבים כאלה.
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 יוני 2013, 11:27

לפי הציטוטים כן נשמע שיש גרסה בפיתוח רק שהעדיפות היא קודם להוציא את המשחק לקונסולות. לא צריך כדור בדולח כדי לחזות מה יהיה. אם המשחק בכלל לא היה בתכניות למחשב ואין סיכוי בעולם שנראה אותו שם אז הם היו אומרים את זה ישירות. ואנחנו רואים שגם קונאמי מוציאים למחשב את משחקי LOS ואת רייזינג וכל הפואנטה של המנוע החדש הוא גם פיתוח ל PC.

לפרוטוקול: אהיה מופתע מאוד אם המשחק לא ייצא למחשב בתוך שנה לאחר יציאתו על הקונסולות או שלא נשמע על הכרזה בטווח הזה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 11:32

אבל קאז אני לא מבין למה אתה מתווכח איתי? אני אי פעם טענתי שהוא לא יצא? אני חושב שכיום כל משחק שאינו אקסקלוסיבי צד א' יצא בסופו של יום למחשב ואני אפילו מברך על כך, כבר טענתי כמה וכמה פעמים שאני הייתי רוצה לראות משחקים יוצאים לכל פלטפרומה שיכולה להצדיק את הפיתוח אליה על מנת שיוצרי המשחק יזכו במירה ההכנסות שהם יכולים להשיג מהשוק.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2013, 15:34

איך יוצרים מודלים לMGS5:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2013, 13:46

טריילר extended לא מצונזר למשחק. למי שראה רק את הטריילר בסטרים החי, זה מוסיף קצת פרטים

פעם ראשונה שמשחק בסדרה באמת נראה לי כמו משהו מעניין. לא בגלל הסיפור שעדיין מרגיש כמו DAFUQ אחד גדול, אלא בגלל העולם הפתוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2013, 21:01

אני עדין מרגיש משוכנע שהמשחק יגמר בהתחלה של MG המקורי כשביג בוס שולח את סנייק לאווטר הוון :)
כלומר אני רוצה שזה יהיה סוף המשחק כי זה יהיה מגניב רצח. אה, ואני רוצה את פרנק ייגר שם כי בנתיים רק הראו את מאסטר מילר ואני בטוח שיש איזה פרנק ייגר שם ברקע.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 יוני 2013, 06:16

DrKeo כתב:אני עדין מרגיש משוכנע שהמשחק יגמר בהתחלה של MG המקורי כשביג בוס שולח את סנייק לאווטר הוון :)
כלומר אני רוצה שזה יהיה סוף המשחק כי זה יהיה מגניב רצח. אה, ואני רוצה את פרנק ייגר שם כי בנתיים רק הראו את מאסטר מילר ואני בטוח שיש איזה פרנק ייגר שם ברקע.

למה? מעולם לא שיחקתי בשני המשחקים המקוריים אבל אין לי שום רצון לחזור לשנות ה-80 שלא נשמעו יותר מידי מעניינות בעלילת המשחק. אם כבר שיספרו לי מה קרה לGray fox אחרי המפגש עם מטאל גיר בShadow moses, לא לנסות לחבר אותי לעלילה שלא הכי נוסטלגית עבורי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2013, 03:23

Death_119 כתב:למה? מעולם לא שיחקתי בשני המשחקים המקוריים אבל אין לי שום רצון לחזור לשנות ה-80 שלא נשמעו יותר מידי מעניינות בעלילת המשחק. אם כבר שיספרו לי מה קרה לGray fox אחרי המפגש עם מטאל גיר בShadow moses, לא לנסות לחבר אותי לעלילה שלא הכי נוסטלגית עבורי.

הוא מת, הסוף. אני מקווה שנהנת מהעלילה של גרייפוקס אחרי שאדו מוזס :)
די, התקופה שאחריmgs1 כבר ממש לא מעניינת. סופסוף גמרו עם mgs4 שסגר את כל קוי העלילה הסופר מטומטמים ש2 פתח בשליש האחרון שלו ואתה רוצה לחזור לזה? אני יודע שאתה מת על כל נושא הפטריוטס ושות׳ מmgs2 ו-4 אבל אני רואה אותם כשני המשחקים הכי חלשים עלילתית. ביג בוס, מאסטר מילר, פרנק יגר, המלחמה הקרה, צבאות פרטיים באפריקה, ג׳ונגלים ומדבריות, סיפורי מרגלים קלאסים שמשלבים את ג׳יימס בונד עם שוורצנגר יחד עם סנייק פלאסקין בדנות ה80, זה מטאל גיר האמיתי. לפני ai הזוי שרוצה לשלוט בעולם, לפני ידיים של אוייבי עבר ששולטות באוייב הווה, לפני דמויות בלונדיניות הומוסקסואליות ונסיונות ליצור עוד אחים פקטיבים לסנייק. אני רוצה לחזור לתקופה שמה שהיה דפוק והזוי במטאל גיר זה הבוסים ורגעים קטנים וטפשיים בדיאלוגים וסרטוני מעבר כשכל הסיפור הגדול מסביב הוא סיפור ריגול ומלחמה קלאסי, לא שהדפוק והלא הגיוני הוא העיקר והעלילה הראשית.

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 19 יוני 2013, 07:12

http://www.eurogamer.net/articles/digit ... 5-at-60fps

טריילר ב60 FPS

נראה הרבה יותר יפה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 יוני 2013, 08:07

DrKeo כתב:הוא מת, הסוף. אני מקווה שנהנת מהעלילה של גרייפוקס אחרי שאדו מוזס :)
די, התקופה שאחריmgs1 כבר ממש לא מעניינת. סופסוף גמרו עם mgs4 שסגר את כל קוי העלילה הסופר מטומטמים ש2 פתח בשליש האחרון שלו ואתה רוצה לחזור לזה? אני יודע שאתה מת על כל נושא הפטריוטס ושות׳ מmgs2 ו-4 אבל אני רואה אותם כשני המשחקים הכי חלשים עלילתית. ביג בוס, מאסטר מילר, פרנק יגר, המלחמה הקרה, צבאות פרטיים באפריקה, ג׳ונגלים ומדבריות, סיפורי מרגלים קלאסים שמשלבים את ג׳יימס בונד עם שוורצנגר יחד עם סנייק פלאסקין בדנות ה80, זה מטאל גיר האמיתי. לפני ai הזוי שרוצה לשלוט בעולם, לפני ידיים של אוייבי עבר ששולטות באוייב הווה, לפני דמויות בלונדיניות הומוסקסואליות ונסיונות ליצור עוד אחים פקטיבים לסנייק. אני רוצה לחזור לתקופה שמה שהיה דפוק והזוי במטאל גיר זה הבוסים ורגעים קטנים וטפשיים בדיאלוגים וסרטוני מעבר כשכל הסיפור הגדול מסביב הוא סיפור ריגול ומלחמה קלאסי, לא שהדפוק והלא הגיוני הוא העיקר והעלילה הראשית.

הוא לא מת, רקס תפס אותו והצמיד אותו לקיר תוך שהוא מחפה עליך כדי שתוכל לברוח. לא ברור מה קרה איתו והם שיחקו על הפרט הזה עם אולגה בMGS2. אנשים אוהבים אותו כדמות לא בגלל שהוא היה שבוי בראשון בOuter heaven כפראנק ייגר. אנשים אוהבים אותו כי הוא הפך לנינג'ה סייבורג מגניבה שמצד אחד רוצה להרוג אותך בשל שטיפת המוח שביג בוס עשה לו ומצד שני אוהבת אותך כמו אח. הוא הדמות הכי טראגית של כל הסדרה הזאת. ויש לו קאטנה, בממממממממ... עכשיו שיחזירו אותו כנינג'ה סייברוג.

ולא הבנתי את הקטע של להיות צלף בביקיני, אם עף עליך תרמיל חם של קליע תוך כדי הירי אתה גמור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 יוני 2013, 10:40

Death_119 כתב:

אני חושב שהם בונים על זה שיעוף עליה משהו חם אחר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2013, 17:54

וידאו חדש של סנייק מתגנב לחדר:
http://vimeo.com/9841493

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2013, 19:00

DrKeo כתב:הוא מת, הסוף. אני מקווה שנהנת מהעלילה של גרייפוקס אחרי שאדו מוזס :)

KEO,יש לך מושג איך זה שבטריילר אוטאקון מופיע (בשם אמריך)?
הרי הוא אמור להיות בכלל מהדור של סוליד סנייק,מה הוא עושה בתקופה של ביג בוס?

Laskin כתב:וידאו חדש של סנייק מתגנב לחדר:
http://vimeo.com/9841493

יא מניאק באתי עם ציפיות לאיזו הדלפת גיימפליי מטורפת,טוב נו אפשר לאמר שלא שיקרת :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2013, 19:27

bling כתב:
KEO,יש לך מושג איך זה שבטריילר אוטאקון מופיע (בשם אמריך)?
הרי הוא אמור להיות בכלל מהדור של סוליד סנייק,מה הוא עושה בתקופה של ביג בוס?

יא מניאק באתי עם ציפיות לאיזו הדלפת גיימפליי מטורפת,טוב נו אפשר לאמר שלא שיקרת :)

זה אבא של אוטקון, טיפה מיותר לדעתי (אין בסדרה מספיק אחים/אבות/בנות/בנים/אחיינים בשביל לעשות את זה חצי אופרת סבון?) אבל זה אבא שלו. שים לב שבטריילר הם רק אומרים את שם משפחה, אמריך, כלומר אני לפחות מנחש שזה אבא שלו :)

דודי, מי ששחק במשחקים הישנים התלהב מפרנק יגר, מי ששחק רק מMGS1 והלאה התלהב רק מGREY FOX. אין ספק שנינג'ה מכאני סופר מגניב זה בהחלט מגניב אבל לא תקבל את המשאלה שלך כי המשחק מתרחש בשנת 83 ו-ZERO בשנת 73 ומאחר שפרנק יגר "נהרג" רק ב1999 על ידי סנייק ואז עבר את הטיפולי סייבורג שלו, אתה לא תראה שום GREY FOX נינג'ה. מה שכן תראה כנראה זה פרנק יגר רגיל ומגניב, הוא נחשב ללוחם הכי טוב ביחידת FOX אי פעם כך שהוא לא אמור להיות איזה דמות מעפנה. אגב, אני לא בטוח לגמרי בטווחי זמנים אבל פרנק יגר היה ילד חייל ובטריילר של המשחק רואים הרבה מאוד תוכן שקשור לילדים חיילים אז אני עדין לא בטוח אם נפגוש את פרנק יגר המבוגר שלוחם בפוקס או שנפגוש פרנק יגר הילד חייל (למרות שאם אני זוכר נכון הוא היה ילד חייל בשנות ה60 ולוחם בFOXHOUND רק בשנות ה90 כך שזה לא ממש מסתדר עם הלוחות זמנים).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים