Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Metal Gear Solid V - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2013, 18:32

bling כתב:
KEO מה קורה איתך,אתה מביא את התמונה בלי להביא את השערורייה שהתלוותה לזה? המעצב של היילו 4 הביע סלידה מהעיצוב ומהכוונה של קוג'ימה לעשות דמויות סקסיות על מנת לעודד תרבות cosplay ומכירות גבוהות של action figures,למרות שמדובר פה במקרה קלאסי של בנאדם שזורק אבנים מתוך בית מזכוכית (כאילו קורטנה לא עברה מתיחת פנים סקסית בהיילו 4) יש בזה משהו,אפילו בלי קשר לסקסיסטיות אני חושב שהעיצוב זול ברמות ויהיה לי קשה לקחת ברצינות את העלילה של המשחק הזה,זה נראה מגוחך במיוחד גם ביחס לסדרה שלא תמיד מתאפיינת ברצינות ובגרות,עוד בטריילר הראשוני ב E3 גיחכתי למראה הדמות הזו.

בנוסף לזה פספסת את זה שהיתה הדגמה של המשחק בגרסת הדור הקודם ומסתבר שהמשחק עבר מהפכה יותר גדולה אפילו ממה שחשבנו,אבל לא בטוח שלטובה,קוג'ימה (שידוע בזה שמפרגן למתפחים מערביים כל הזמן) הכניס שלל מכניקות "מודרניות" למשחק כגון חיים מתחדשים (ולא סטייל MGS3 אלא אשכרה להתחבא מאחורי קיר ולצאת כמו חדש),סימון אויבים סטייל משחקי יובי (אני מקווה שלפחות לא יהיה אפשר לחסל אותם סטייל M&E) וגם מכניקה שמביאה לך צ'אנס נוסף לפני שאתה מתגלה- כשהאויב רואה אותך המשחק עובר למצב slow mo ומביא לך הזדמנות לנטרל את האיום לפני שהוא קורא לתגבורת והמצב נהיה חם.
קוג'ימה הסביר את השינויים בכך שמדובר בעולם פתוח ולא רצה שהמשחק יעניש יותר מדי בגלל שהאויב יכול להיות בכל מקום,לי כל השינויים הללו נשמעים נורא.

בנוסף,נאמר שתהיה הדגמת גיימפליי של הדור הבא של המשחק ב TGS.
הנה תמונות מתוך גרסת הדור הנוכחי:
תמונה
תמונה

טוב,אז עכשיו זה נראה כמו הקונסולות המיושנות והמקרטעות שלנו,עאלק הטריילר הראשוני היתה גרסת הפס360 :)

אני חושב שזה בולשיט, מי מתלוננים המעצבים של היילו 4 עם קורטנה הזנותית הערומה שעשו שם והמעצבים של DICE שמעולם לא יצרו דמות שמשהו זכר ליותר מ5 דקות? רק תסתכל על EVE, העיצוב שלה כל כך שונה עם האופנוע והביקיני? והזנותיות של ארבעת הבוסיות של MGS4? הן לא היו כאלה? זה קוג'ימה והוא מראה גבר חצי נשי רץ ערום כשהוא מחזיק את החבילה שלו, זה פשוט קוג'ימה. אם זה היה COD או BF4 אז מן הסתם זה היה גרוטסקי אבל היי, זה קוג'ימה.

בנושא המכניקות, האמת שזאת פעם ראשונה שאני שומע עליהן. אני לא יודע מה אני חושב על זה לפני שאני רואה את זה, נושא "ההזדמנות האחונה" לא נשמע כזה נורא בשביל משחק עולם פתוח אבל בריאות מתחדשת והסימון, אני מקווה שהם יהיו מאוזנים כי לי זה נשמע רע.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 ספטמבר 2013, 19:09

אני באמת חושב שכל ''השערוריה'' הזאת היא סערה בכוס מים. קשקוש. כל הדמויות בMGS1 ו2 הן הזויות/מוזרות/מגוחכות (ושני המשחקים האלה חרוטים לי בראש כמשחקים שממש ממש אהבתי). זה פשוט סגנון שכזה, ולא צריך לקחת אותו קשה, כמו כלמיני כתבים שמתחילים לנתח תוך כמה זמן היא הייתה נכווית במדבר עם הבגדים האלה וכו'.. :roll: . עשו דמות סקסית, בשביל שתהיה סקסית.. לא מבין מה רע בזה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2013, 19:31

בתור מעריץ של מטאל גיר - אני מוכרח להודות שיש אמת מסויימת בביקורת עליו.
כן, זה היה בסדרה בעבר, ובמקרים מסויימים - מגוחך פי כמה... אבל לא יודע מה איתכם - אני מרגיש שהתעשייה התבגרה הרבה מאוד בדור הזה. למרות שאף פעם לא הפריע לי ההומור של קוג׳ימה - מדובר בעיצוב די פשוט וחסר השראה. פשוט בחורה בביקיני עם קצת בגדים מתחת ומעל, בערך. לפחות לבחורות מ-4 הייתה חליפה מגניבה (:
מה שכן - הביקורת נאמרה על ידי אנשים שגם אינם חפים מפשע העיצוב-המשעמם, אז זה קצת צבוע מצידם (:

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 ספטמבר 2013, 19:38

אפשר לומר שזה משעמם וחסר השראה, אבל לצאת מזה בהצהרות ''שערוריה'' זה מיותר וטיפשי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2013, 19:47

ואפילו עלוב

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2013, 04:20

DrKeo כתב:אני חושב שזה בולשיט, מי מתלוננים המעצבים של היילו 4 עם קורטנה הזנותית הערומה שעשו שם והמעצבים של DICE שמעולם לא יצרו דמות שמשהו זכר ליותר מ5 דקות? רק תסתכל על EVE, העיצוב שלה כל כך שונה עם האופנוע והביקיני? והזנותיות של ארבעת הבוסיות של MGS4? הן לא היו כאלה? זה קוג'ימה והוא מראה גבר חצי נשי רץ ערום כשהוא מחזיק את החבילה שלו, זה פשוט קוג'ימה. אם זה היה COD או BF4 אז מן הסתם זה היה גרוטסקי אבל היי, זה קוג'ימה.

בנושא המכניקות, האמת שזאת פעם ראשונה שאני שומע עליהן. אני לא יודע מה אני חושב על זה לפני שאני רואה את זה, נושא "ההזדמנות האחונה" לא נשמע כזה נורא בשביל משחק עולם פתוח אבל בריאות מתחדשת והסימון, אני מקווה שהם יהיו מאוזנים כי לי זה נשמע רע.

אמרתי על המעצב של היילו 4 שמדובר בצביעות,גם אם לא הוא אחראי על קורטנה,כל עוד האולפן שלו עשה את זה עדיף לו לשתוק,בקשר ל DICE אני לא מבין מה הקשר לחוסר היכולת שלהם לעומת קוג'ימה לבנות קמפיין טוב או דמויות נורמליות ולביקורת שלהם,למרות שגם אצלם יוכלו אנשים לאמר שהמשחקים שלהם מוכרים אלימות כסוג של פורנו ועושים גלורפיקציה למלחמה אבל נו,על כל דבר אפשר לחפש ביקורת אם רוצים,אני חושב שהביקורת בבסיסה אם ננתק הד הומינם נכונה,הדמות אכן בוטה למדי וזולה ולהודות בריש גלי שסקס מוכר זה אולי כנה אבל גם עצוב שזה הכח המניע מאחורי זה.
בקשר לאיווה היא סכ"ה התאימה ל THEME של מגס3 שהיה בסגנון ג'יימס בונד,אל תשכח שהיא השתמשה במיניות שלה כלפי סנייק כדי להשיג את מטרותיה ולא סתם בשביל להראות ציצים,במגס4 היפות לא היו כאלו בוטות,וכמו שלאסקין אומר,חלאס,לא התקדמנו מאז?
אתה מדבר פה על משחק שמתיימר להיות הכי כבד מבחינת הנושאים בסדרה,הוא אמור להציג רצח ילדים ושעבודם,עינויים קשים ולדבר על שלל נושאים רציניים,איך בחורה שאמורה להיות חיילת מקצועית משתלבת בעולם הזה עם כל הציצים שלה בחוץ? זה זול ולא אמין ומקשה עלי לקנות את העולם שהוא רוצה ליצור.
ואני לא מבין למה אם זה היה בקוד זה היה לא לעניין לדעתך אבל כשקוג'ימה עושה זאת את "זה קוג'ימה",הוא מקבל פאס בתור יפני שתוטניק וסוטה?

בהקשר למכניקות אני לא מבין למה קוג'ימה נכנע לכל הקונבנציות "המודרניות" הללו,הרי mgs4 מכר כמו לחמניות והמשחק מפוצץ בהייפ,למה כל הזמן מנסים בכח להגדיל את קהל היעד כאילו הקהל של cod יסתכל על המותג הזה אם פתאום יהיו מכניקות מטומטמות שידברו אליו,זה אף פעם לא עובד ככה.
טוב נו מה אני מתפלא אפילו IG שהשורשים שלהם נטועים עוד בתקופות הכי הארדקוריות של שנות ה 90 ב PC נכנעו לעיצוב כביכול מודרני עם ביושוק האחרון אז מה הסיכוי ש mgs לא ישתנה.
וחבל,הרי חוזרים לעולם ולתקופה של 3,למה לא להחזיר את הרדאר והכלים הקלאסיים? זה יכל להיות אדיר.

קליימן,מדבריך אני מבין שלא שיחקת mgs3? אם אהבת את 1 ו 2 אתה חייב את זה לעצמך,אני לא יודע איך היום הוא יחזיק,גם אז הוא היה נחשב לאיטי,עם מכניקות הישרדות שיכולות קצת לייגע ועם סכמת שליטה מורכבת ואולי מעט מסורבלת אבל הוא עדיין לגמרי שווה את הניסיון,בין המשחקים הכי טובים שיצאו,לא מזמן סיימתי את SOTC והוא גם היה מסורבל אבל עדיין שווה כל רגע,כשמשהו הוא איכותי הוא לא מאבד מחינו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2013, 22:34

bling כתב:
אמרתי על המעצב של היילו 4 שמדובר בצביעות,גם אם לא הוא אחראי על קורטנה,כל עוד האולפן שלו עשה את זה עדיף לו לשתוק,בקשר ל DICE אני לא מבין מה הקשר לחוסר היכולת שלהם לעומת קוג'ימה לבנות קמפיין טוב או דמויות נורמליות ולביקורת שלהם,למרות שגם אצלם יוכלו אנשים לאמר שהמשחקים שלהם מוכרים אלימות כסוג של פורנו ועושים גלורפיקציה למלחמה אבל נו,על כל דבר אפשר לחפש ביקורת אם רוצים,אני חושב שהביקורת בבסיסה אם ננתק הד הומינם נכונה,הדמות אכן בוטה למדי וזולה ולהודות בריש גלי שסקס מוכר זה אולי כנה אבל גם עצוב שזה הכח המניע מאחורי זה.
בקשר לאיווה היא סכ"ה התאימה ל THEME של מגס3 שהיה בסגנון ג'יימס בונד,אל תשכח שהיא השתמשה במיניות שלה כלפי סנייק כדי להשיג את מטרותיה ולא סתם בשביל להראות ציצים,במגס4 היפות לא היו כאלו בוטות,וכמו שלאסקין אומר,חלאס,לא התקדמנו מאז?
אתה מדבר פה על משחק שמתיימר להיות הכי כבד מבחינת הנושאים בסדרה,הוא אמור להציג רצח ילדים ושעבודם,עינויים קשים ולדבר על שלל נושאים רציניים,איך בחורה שאמורה להיות חיילת מקצועית משתלבת בעולם הזה עם כל הציצים שלה בחוץ? זה זול ולא אמין ומקשה עלי לקנות את העולם שהוא רוצה ליצור.
ואני לא מבין למה אם זה היה בקוד זה היה לא לעניין לדעתך אבל כשקוג'ימה עושה זאת את "זה קוג'ימה",הוא מקבל פאס בתור יפני שתוטניק וסוטה?

בהקשר למכניקות אני לא מבין למה קוג'ימה נכנע לכל הקונבנציות "המודרניות" הללו,הרי mgs4 מכר כמו לחמניות והמשחק מפוצץ בהייפ,למה כל הזמן מנסים בכח להגדיל את קהל היעד כאילו הקהל של cod יסתכל על המותג הזה אם פתאום יהיו מכניקות מטומטמות שידברו אליו,זה אף פעם לא עובד ככה.
טוב נו מה אני מתפלא אפילו IG שהשורשים שלהם נטועים עוד בתקופות הכי הארדקוריות של שנות ה 90 ב PC נכנעו לעיצוב כביכול מודרני עם ביושוק האחרון אז מה הסיכוי ש mgs לא ישתנה.
וחבל,הרי חוזרים לעולם ולתקופה של 3,למה לא להחזיר את הרדאר והכלים הקלאסיים? זה יכל להיות אדיר.

קליימן,מדבריך אני מבין שלא שיחקת mgs3? אם אהבת את 1 ו 2 אתה חייב את זה לעצמך,אני לא יודע איך היום הוא יחזיק,גם אז הוא היה נחשב לאיטי,עם מכניקות הישרדות שיכולות קצת לייגע ועם סכמת שליטה מורכבת ואולי מעט מסורבלת אבל הוא עדיין לגמרי שווה את הניסיון,בין המשחקים הכי טובים שיצאו,לא מזמן סיימתי את SOTC והוא גם היה מסורבל אבל עדיין שווה כל רגע,כשמשהו הוא איכותי הוא לא מאבד מחינו.

אני חושב שאווה הייתה בזויה באותה צורה פחות או יותר, כלומר קוויט יותר זנותית אבל לך תדע איך אווה הייתה נראת על פס4/ONE :)
אז קוג'ימה הצליח לגרום לאווה, אישה שמתרוצצת בביקיני ומכנס צמוד להרגיש ממש מתאימה בעולם, מי אמר שהוא לא הצליח לעשות אותו דבר עם קוויט? אני לפחות מחכה לראות איך היא תרגיש במשחק, אם היא תרגיש לא במקום אז זה נצעק על זה אבל מאיזה ART שמנסה לפרסם את המשחק ולמכור אותו? ברור שהוא סקסי בצורה מזוויעה. גם בנושא 4 הנשים של MGS4, אל תשכח שאחרי שאתה הורג כל אחת הן מתחילות להתהלך בבגדים צמודים ואתה מסתובב עם מצלמה ומצלם אותן בזמן שהן מתכופפות מול המצלמה בכדי שתצלם להן את התחת, זוחלות על ארבע וכו'. אפילו בMGS1, משחק שכל דמות הייתה מורכבת מ100 פוליגונים, סנייפר וולף היית עם כל הציצים בחוץ (בשלג, בשלג!) והייתה סצנת קלוזאפ מאוד חזקה על העינטוז של מריל.

ואם באמת לא שחקת בMGS3 קליימן, הוא הכי טוב בסדרה. גם לי אין מושג איך הוא התיישן ולא שחקתי בו שנים, אבל כשהוא יצא הוא היה פשוט משחק מדהים בצורה בלתי רגילה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2013, 23:00

חשבתי לקנות את האוסף HD של MGS כי רציתי את PW שמעולם לא שחקתי. בנוסף אמרתי לעצמי שנקנה את MGS4 כי לא שחקתי בו 5 שנים ומעולם לא קניתי אותו (שחקתי בעותק של אורי). שמתי אותם בעגלה ופתאום קלטתי שזול לי יותר לקנות את MGS Legacy ואני אפילו אקבל את MGS1 וכל מני שטויות אחרות. :)
אל תדאגו, הזמנתי עם זה את TLOU :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 ספטמבר 2013, 23:32

DrKeo כתב:אני חושב שאווה הייתה בזויה באותה צורה פחות או יותר, כלומר קוויט יותר זנותית אבל לך תדע איך אווה הייתה נראת על פס4/ONE :)
אז קוג'ימה הצליח לגרום לאווה, אישה שמתרוצצת בביקיני ומכנס צמוד להרגיש ממש מתאימה בעולם, מי אמר שהוא לא הצליח לעשות אותו דבר עם קוויט? אני לפחות מחכה לראות איך היא תרגיש במשחק, אם היא תרגיש לא במקום אז זה נצעק על זה אבל מאיזה ART שמנסה לפרסם את המשחק ולמכור אותו? ברור שהוא סקסי בצורה מזוויעה. גם בנושא 4 הנשים של MGS4, אל תשכח שאחרי שאתה הורג כל אחת הן מתחילות להתהלך בבגדים צמודים ואתה מסתובב עם מצלמה ומצלם אותן בזמן שהן מתכופפות מול המצלמה בכדי שתצלם להן את התחת, זוחלות על ארבע וכו'. אפילו בMGS1, משחק שכל דמות הייתה מורכבת מ100 פוליגונים, סנייפר וולף היית עם כל הציצים בחוץ (בשלג, בשלג!) והייתה סצנת קלוזאפ מאוד חזקה על העינטוז של מריל.

ואם באמת לא שחקת בMGS3 קליימן, הוא הכי טוב בסדרה. גם לי אין מושג איך הוא התיישן ולא שחקתי בו שנים, אבל כשהוא יצא הוא היה פשוט משחק מדהים בצורה בלתי רגילה.

הנשים של MGS4 באמת היו מזוויעות,לא יודע אולי בגלל שזה היה ההמשך ל 2 לא ציפיתי להרבה מבחינת העלילה אבל ברור שהקטע שתיארת אינפנטילי בטירוף ואם זה היה קורה נגיד ב MGS3 הייתי זורק משהו על המסך.

הקטע עם העינטוז של מריל היה דווקא הברקה של קוג'ימה,הקלוז אפ הרגיש מתאים כי סנייק היה צריך לזהות את מריל בין מדי האויב והדרך לעשות זאת היתה לפי צורת ההליכה הנשית שלה,זה דווקא היה מגניב והשתלב יפה בגיימפליי,והיי זה לא שמריל לבשה ביקיני צמוד,אני לא רואה בקטע הזה משהו גס במיוחד או לא במקום.

נראה איך קוג'ימה יגרום לקוויט להתאים לעולם שלו שמציג תכנים קשים ומעוררי מחלוקת,אם היא תרגיש במקום כמו אווה או כמו הקלוז אפ של מריל אז הוא שיחק אותה.
וסנייפר וולף לא היתה בשלג עם הציצים בחוץ-
תמונה
ומזל טוב על המשחקים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2013, 08:15

bling כתב:הנשים של MGS4 באמת היו מזוויעות,לא יודע אולי בגלל שזה היה ההמשך ל 2 לא ציפיתי להרבה מבחינת העלילה אבל ברור שהקטע שתיארת אינפנטילי בטירוף ואם זה היה קורה נגיד ב MGS3 הייתי זורק משהו על המסך.

הקטע עם העינטוז של מריל היה דווקא הברקה של קוג'ימה,הקלוז אפ הרגיש מתאים כי סנייק היה צריך לזהות את מריל בין מדי האויב והדרך לעשות זאת היתה לפי צורת ההליכה הנשית שלה,זה דווקא היה מגניב והשתלב יפה בגיימפליי,והיי זה לא שמריל לבשה ביקיני צמוד,אני לא רואה בקטע הזה משהו גס במיוחד או לא במקום.

נראה איך קוג'ימה יגרום לקוויט להתאים לעולם שלו שמציג תכנים קשים ומעוררי מחלוקת,אם היא תרגיש במקום כמו אווה או כמו הקלוז אפ של מריל אז הוא שיחק אותה.
וסנייפר וולף לא היתה בשלג עם הציצים בחוץ-
תמונה
ומזל טוב על המשחקים :)

כנראה שהזיכרון שלי שלף את The twin snakes :)
תמונה
ובכל מקרה, מה שאני אומר הוא שזנותיות ועירום מגוחך היה תמיד אצל קוג'ימה, השאלה היא האם זה נראה סבבה בקונטקסט של המשחק עצמו. לאף אחד מאיתנו לא הייתה בעיה עם אווה והיא הייתה בביקני כך שאולי בתוך MGS5 זה יהיה קצת יותר הגיוני. בכל מקרה הבלגן לא ברור לי כך או כך, 99% מהמשחקים מכילים בנות עם ציצים עצומים בחוץ וחוץ מאשר כמה ממש ספורים (MIRRORS EDGE, סדרת HL והמשחקים של נוטי דוג הם היחידים שקופצים לי לראש) המצב ממש רע. אז למה כולם עפים על קוג'ימה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2013, 00:19

כנראה שמצפים ממנו ליותר, שייקח את זה כמחמאה וביקורת בונה (;

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2013, 00:34

DrKeo כתב:כנראה שהזיכרון שלי שלף את The twin snakes :)
תמונה
ובכל מקרה, מה שאני אומר הוא שזנותיות ועירום מגוחך היה תמיד אצל קוג'ימה, השאלה היא האם זה נראה סבבה בקונטקסט של המשחק עצמו. לאף אחד מאיתנו לא הייתה בעיה עם אווה והיא הייתה בביקני כך שאולי בתוך MGS5 זה יהיה קצת יותר הגיוני. בכל מקרה הבלגן לא ברור לי כך או כך, 99% מהמשחקים מכילים בנות עם ציצים עצומים בחוץ וחוץ מאשר כמה ממש ספורים (MIRRORS EDGE, סדרת HL והמשחקים של נוטי דוג הם היחידים שקופצים לי לראש) המצב ממש רע. אז למה כולם עפים על קוג'ימה?

חחח לא לגמרי טעית,אמרת שהיא הסתובבה ככה בשלג וזה לא היה מדויק,יש לה חליפת שלג וחליפת בסיס צבאי זנותית :P
תמונה

בקשר ללמה נטפלים לקוג'ימה,אני חושב שזה בא ביחד עם ההצהרה שלו שביקש מהמעצב לעשות את הדמויות סקסיות בשביל שתתפתח סביבן תרבות cosplay ו action figures,או במילים אחרות,מודה בפנים גלויות שסקס מוכר וזה מה שמניע את העיצוב שלו,יכול להיות שההבדל הוא שהוא כנה וכל השאר לא,אבל זה די עצוב,וחייבים להודות שקוויט אחת היותר סקסיות שיוצרו ע"י מחשב,מה שאולי מבליט אותה במיוחד ומושך אש.

וגם אנשים באמת מצפים ממנו ליותר,זה לא קשקוש כמו DOA,מדובר באחד המותגים הכי אהובים בתעשייה ואנשים לוקחים אותו ללב.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 09 ספטמבר 2013, 18:06

bling כתב:
KEO מה קורה איתך,אתה מביא את התמונה בלי להביא את השערורייה שהתלוותה לזה? המעצב של היילו 4 הביע סלידה מהעיצוב ומהכוונה של קוג'ימה לעשות דמויות סקסיות על מנת לעודד תרבות cosplay ומכירות גבוהות של action figures,למרות שמדובר פה במקרה קלאסי של בנאדם שזורק אבנים מתוך בית מזכוכית (כאילו קורטנה לא עברה מתיחת פנים סקסית בהיילו 4

אני חושב שזה הכל סתם עניין שולי של lost in translation... קוג'ימה צייץ בטעות את המילה "erotic" כשהוא ציין שהוא הנחה את המעצב לאן לכוון, ובאנגלית המילה הזו מתפרשת אחרת לגמרי מאשר סתם לציין "סקסי" - מה שכמובן מדליק אצל האמריקאים את אזעקת השמרנות. אבל אחר כך קוג'ימה תיקן את עצמו ואמר שזו היתה בחירה לא נכונה של מילים. כמובן שבתרבות היפנית העסק שונה לגמרי וגם אם קוג'ימה היה מבקש להוסיף קצת טנטקל פורן עם הטנטקל הסגול מDOTT זה היה תופסץ

אבל שלוש עובדות לא הכי מענייות על היילו 4:
1) קורטנה היא AI. אין לה באמת ציצים. זה תירוץ שתמיד יכול לעבור אצל האמריקאים.
2) ה"אין ציצים" שלה דווקא קטנו בין היילו 3 להיילו 4. כמו כל דבר באינטרנט, גם את זה יש את הפסיכי שבדק:
http://halo.bungie.org/images/news/Cort ... pments.png
3) ה"מעצב" הזה הוא לא בדיוק מעצב של המשחק, למרות שהוא כן עובד ב-343 על איזה משהו איזוטרי (בצוות שאחראי לעיצוב החללית של האינפיניטי לפי הקרדיטים). לקרוא לו "המעצב של היילו 4" זה בכל זאת לתת לו הרבה יותר מידי קרדיט.

DrKeo כתב:

ברור שזה יהיה סבבה. כשכל המשחק הוא טראשי ומופרך אין שום דבר שלא יכול להיכנס פנימה ולהרגיש בנוח. ע"ע Saints Row 4 - הדמות הזו הרי היתה מרגישה מצויין גם שם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 ספטמבר 2013, 19:26

אתה צודק לגבי היפנים, אצלם סקס רגיל זה טאבו, אבל כל דבר סוטה זה לגיטימי לגמרי. (הזויים כבר אמרנו?)
מצב שני אתה לא יכול להתכחש שבהיילו 3 הם פיתחו פיזיקת ציצים במיוחד לקורטאנה... (אני זוכר כמה אני ונדב צחקנו כשראינו את זה ביחד...)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2013, 04:43

swym כתב:אני חושב שזה הכל סתם עניין שולי של lost in translation... קוג'ימה צייץ בטעות את המילה "erotic" כשהוא ציין שהוא הנחה את המעצב לאן לכוון, ובאנגלית המילה הזו מתפרשת אחרת לגמרי מאשר סתם לציין "סקסי" - מה שכמובן מדליק אצל האמריקאים את אזעקת השמרנות. אבל אחר כך קוג'ימה תיקן את עצמו ואמר שזו היתה בחירה לא נכונה של מילים. כמובן שבתרבות היפנית העסק שונה לגמרי וגם אם קוג'ימה היה מבקש להוסיף קצת טנטקל פורן עם הטנטקל הסגול מDOTT זה היה תופסץ

אבל שלוש עובדות לא הכי מענייות על היילו 4:
1) קורטנה היא AI. אין לה באמת ציצים. זה תירוץ שתמיד יכול לעבור אצל האמריקאים.
2) ה"אין ציצים" שלה דווקא קטנו בין היילו 3 להיילו 4. כמו כל דבר באינטרנט, גם את זה יש את הפסיכי שבדק:
http://halo.bungie.org/images/news/Cort ... pments.png
3) ה"מעצב" הזה הוא לא בדיוק מעצב של המשחק, למרות שהוא כן עובד ב-343 על איזה משהו איזוטרי (בצוות שאחראי לעיצוב החללית של האינפיניטי לפי הקרדיטים). לקרוא לו "המעצב של היילו 4" זה בכל זאת לתת לו הרבה יותר מידי קרדיט.

ברור שזה יהיה סבבה. כשכל המשחק הוא טראשי ומופרך אין שום דבר שלא יכול להיכנס פנימה ולהרגיש בנוח. ע"ע Saints Row 4 - הדמות הזו הרי היתה מרגישה מצויין גם שם.

לשמחתנו או לצערנו, סדרת MGS יותר מקורקעת במציאות מרוב סדרות המשחקים. קוג'ימה ממלא אותה בגאגים הזויים כל הזמן ואין ספק שMGS2 ו-4 לקחו אותה לכיוון מאוד הזוי, אבל ככלל להשוות אותה לסיינט ראו 4 זה קצת מצחיק.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 ספטמבר 2013, 09:01

DrKeo כתב:לשמחתנו או לצערנו, סדרת MGS יותר מקורקעת במציאות מרוב סדרות המשחקים. קוג'ימה ממלא אותה בגאגים הזויים כל הזמן ואין ספק שMGS2 ו-4 לקחו אותה לכיוון מאוד הזוי, אבל ככלל להשוות אותה לסיינט ראו 4 זה קצת מצחיק.

כן, 3 הוא שיא הקרקוע למציאות. כדור אש שרודף אחריך, צמח שעושה פוטוסינטזה והוא אלוף העולם בצליפה ומלכת דבורים אמיתית. עוד פעם השטויות של 2 הזוי. ברור שהוא הזוי, אז גם 3 הזוי כי הוא ממשיך את עלילתו (פילוספרס) וקולנול רוסי שמפיק חשמל מעצמו ויורה עליך כדורי רובה בלי רובה זה הגיוני ולא הזוי. או אולי רובוטריק ענק שרודף אחריך בסיום המשחק כשקולנול הזוי נוהג בו. או שמה קצין בכיר בצבא הרוסי שמסתובב עם ריבולבר ועושה קולות של חתול. 2 הוא הlore של MGS, אז תגיד שאתה לא אוהב את העלילה בכל משחקי הסדרה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2013, 11:52

Death_119 כתב:כן, 3 הוא שיא הקרקוע למציאות. כדור אש שרודף אחריך, צמח שעושה פוטוסינטזה והוא אלוף העולם בצליפה ומלכת דבורים אמיתית. עוד פעם השטויות של 2 הזוי. ברור שהוא הזוי, אז גם 3 הזוי כי הוא ממשיך את עלילתו (פילוספרס) וקולנול רוסי שמפיק חשמל מעצמו ויורה עליך כדורי רובה בלי רובה זה הגיוני ולא הזוי. או אולי רובוטריק ענק שרודף אחריך בסיום המשחק כשקולנול הזוי נוהג בו. או שמה קצין בכיר בצבא הרוסי שמסתובב עם ריבולבר ועושה קולות של חתול. 2 הוא הlore של MGS, אז תגיד שאתה לא אוהב את העלילה בכל משחקי הסדרה.

מוזר, אם 2 הוא הLORE של הסדרה אז איך יצאו שלושה משחקים לפניו ו-3 משחקים אחריו שהתעלמו ממנו לגמרי ועכשיו יוצא המשחק הרביעי שמתעלם ממנו לגמרי?
כמו שכבר אמרתי בעבר, סדרת MGS רצופה בדברים מוזרים כמו דמויות הזויות, קצת על טבעי בקטנה וכדומה אבל MGS2 לקח את העלילה הכללית שתמיד הייתה עלילת ריגול שעטופה באירועים מהעולם האמיתי והפכה את זה לAI רצחני ששולט בעולם. סדרת מטאל גיר זה מיקרו הזוי, מאקרו מקורקע במציאות. MGS2 לקח את זה והפך למיקרו הזוי ומאקרו עוד יותר הזוי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 ספטמבר 2013, 20:18

DrKeo כתב:לשמחתנו או לצערנו, סדרת MGS יותר מקורקעת במציאות מרוב סדרות המשחקים. קוג'ימה ממלא אותה בגאגים הזויים כל הזמן ואין ספק שMGS2 ו-4 לקחו אותה לכיוון מאוד הזוי, אבל ככלל להשוות אותה לסיינט ראו 4 זה קצת מצחיק.

על זה אני מדבר: הגאגים, הדיאלוגים וכו' מראש מסמנים לך שזה משחק שלא לוקח שום דבר ברצינות יתרה אלא שהכל שם נעשה עם קריצה. יש משחקים מופרכים לא פחות כמובן, אבל חלקם יכולים להיות מלאי יומרנות ככה שדמות fan-service כזו לא בדיוק תשתלב שם.
ולכן לא הבנתי אותך בדיוק בהקשר של ההשוואה: האם אתה חושב שהדמות של Quiet היתה נראית out of place ב-Saints Row 4? לדעתי ממש לא. האם לעומת זאת היא היתה משתלבת בCall of Duty?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2013, 12:39

swym כתב:על זה אני מדבר: הגאגים, הדיאלוגים וכו' מראש מסמנים לך שזה משחק שלא לוקח שום דבר ברצינות יתרה אלא שהכל שם נעשה עם קריצה. יש משחקים מופרכים לא פחות כמובן, אבל חלקם יכולים להיות מלאי יומרנות ככה שדמות fan-service כזו לא בדיוק תשתלב שם.
ולכן לא הבנתי אותך בדיוק בהקשר של ההשוואה: האם אתה חושב שהדמות של Quiet היתה נראית out of place ב-Saints Row 4? לדעתי ממש לא. האם לעומת זאת היא היתה משתלבת בCall of Duty?

אה, אז לא הבנתי אותך נכון. היא הייתה משתלבת יפה בSR4, גם בDOA או בטקן או בכל מני JRPG יפנים וכו'. קוג'ימה עושה הכל עם קריצה, כלומר בMGS2 אתה ראיידן ערום שמחזיק את האשכים שלו כמעט 20 דקות של גיימפליי אז אני חושב שקווייט משתלבת יופי שם.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 ספטמבר 2013, 17:05

DrKeo כתב:מוזר, אם 2 הוא הLORE של הסדרה אז איך יצאו שלושה משחקים לפניו ו-3 משחקים אחריו שהתעלמו ממנו לגמרי ועכשיו יוצא המשחק הרביעי שמתעלם ממנו לגמרי?
כמו שכבר אמרתי בעבר, סדרת MGS רצופה בדברים מוזרים כמו דמויות הזויות, קצת על טבעי בקטנה וכדומה אבל MGS2 לקח את העלילה הכללית שתמיד הייתה עלילת ריגול שעטופה באירועים מהעולם האמיתי והפכה את זה לAI רצחני ששולט בעולם. סדרת מטאל גיר זה מיקרו הזוי, מאקרו מקורקע במציאות. MGS2 לקח את זה והפך למיקרו הזוי ומאקרו עוד יותר הזוי.

נו באמת. הסדרה עברה ריבוט, אין שום קשר למה שקרה בשני המשחקים הראשונים שאיש כמעט לא שיחק אותם (מי מאיתנו היה בן 20 בשנות ה-80) הם סתם עוד סיפורים בעולם המשחק על מעליליו של big boss בouter heaven כידוע וההיסטוריה של פראנק ייגר. שגם הוא נעלם מהסדרה אחרי המשחק הראשון (בסדרה החדשה).
. shadow moses התחיל סיפור חדש לחלוטין שהיה מקומי משהו מלבד שיחת הטלפון שהגיעה בסיומו בין אוסלוס לאוסלט. 2 יצר את כל העלילה ששלושת המשחקים שהגיעו אחריו התבססו עליה. כן, גם השלישי שמרכז עלילתו היא מי הם הפילוספרס והאוצר שלהם. אני לא אתפלא אם גם החמישי יהיה קשור לשני.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 ספטמבר 2013, 01:26

הפילוסופרס והאוצר אולי היו הבסיס לפטריוטים אבל הם השתלבו יופי כחלק מקונספט המלחמה הקרה של מאטל גיר סוליד 3,לא היה בהם שום דבר בדיוני ומופרך במיוחד.

גם הפטריוטס עצמם בבסיסם הם רעיון סבבה לגמרי ואפילו די קלישאתי בספרות המדע הבדיונית ואצל חובבי הקונספירציות כסוג של אילומנטי שכזה (יש אנשים שגם היום מאמינים שמשהו בסגנון הפטריוטס קיים),אבל שוב,זה רק הטוויסט שעשו לקונספקט של הפטריוטס שדחף את הסדרה למקומות הזויים ומופרכים לא הרעיון של הפטריוטס עצמם,והטוויסט הזה כידוע התרחש ב -2 כש 4 המשיך אותו ולכן אלו היוצאי דופן בסדרה שעיקרה עלילה יחסית מקורקעת יותר.

יש סיכוי שב mgs5 יהיו אזכורים לפילוסופים כי אנחנו שוב בתקופה שלהם,אז גם אם ישפכו עוד אור עליהם ועל תהליך יצירת הפטריוטים עדיין לא יכול להיות שום אזכור לכך שהם הפכו ל AI כי זה קרה שנים אחרי כשבתקופה של ביג בוס לא היו לכך רמזים,ככה שמדובר בעוד משחק בסדרה שלא סובב סביב הטוויסט המופרך ההוא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2013, 18:58

Death_119 כתב:נו באמת. הסדרה עברה ריבוט, אין שום קשר למה שקרה בשני המשחקים הראשונים שאיש כמעט לא שיחק אותם (מי מאיתנו היה בן 20 בשנות ה-80) הם סתם עוד סיפורים בעולם המשחק על מעליליו של big boss בouter heaven כידוע וההיסטוריה של פראנק ייגר. שגם הוא נעלם מהסדרה אחרי המשחק הראשון (בסדרה החדשה).
. shadow moses התחיל סיפור חדש לחלוטין שהיה מקומי משהו מלבד שיחת הטלפון שהגיעה בסיומו בין אוסלוס לאוסלט. 2 יצר את כל העלילה ששלושת המשחקים שהגיעו אחריו התבססו עליה. כן, גם השלישי שמרכז עלילתו היא מי הם הפילוספרס והאוצר שלהם. אני לא אתפלא אם גם החמישי יהיה קשור לשני.

נו באמת דודי, MG המקורי וההמשך שלו זה משחקים על סנייק והם זהים לגמרי לMGS, ההבדל היחיד הוא הערכי הפקה וזה שמן הסתם המשחק עבר לתלת מימד. זה כמו להגיד שמריו או זלדה לא קשורים למשחקי NES ו-SNES כי היום הם תלת מימדיים ומתקדמים יותר. MGS זה פשוט המעבר של MG1 ו-2 לתלת מימד זה הכל. גם MG1-2 מספרים על סנייק, גם הם מספרים על מעללי הריגול שלו, שום דבר בMGS הוא לא ריבוט אלה המשך ישיר. בMGS1 אין שמץ מהזבל של MGS2 ו-4, זה שבסוף MGS1 אוסלוט מקבל שיחה ואתה מבין שיש לו סוג של מפעיל לא הפוך את זה פתאום לAI רצחני ששולט בעולם, רק שקוג'ימה חשב על זה שיש לאוסלוט מפעיל זה הכל.

MG1 היה עם סיפור ראליסטי (טוב נו למשחק וידאו) עם אלמנטים הזויים בדמויות וכדומה אבל הסיפור מסגרת היה מקורקע והיה בעצם מותחן ריגול. MG2 היה בדיוק כמו 1, סיפור מקורקע עם דמויות הזויות. MGS1 שהיה המשך ישיר לMG2 שוב פעם היה סיפור ריגול בסיסי עם דמויות הזויות. ואז הגיע MGS2, הוא השתולל והפך הכל להזוי לגמרי, כל כך הזוי שבMGS3 קוג'ימה עשה סוג של "back to basics" והתרחק לגמרי מהעלילה של MGS2. כמובן שהוא הזכיר שם את הפילוסופים אבל הם היו הדבר הכי מקורקע במציאות שיכול להיות, אוסף של מעצמות על שמנסות בעזרת בעלי עניין לשלוט ולנטר על העולם. בעצם הפילוסופים היו הגרסת המקורקעת של הפטריוטים ההזויים מMGS2. רק בMGS2 ובMGS4 היו הזיות מפגרות כמו "היד של ליקוויד הושתלה באוסלוט אז עכשיו ליקוויד חיי דרך אוסלוט" או "AI חייזרי (ותודה שפעם ראשונה ששחקת בMGS2 כבר התחלת לחשוב חייזרים כשדברו על הפטריוטים) שולט בעולם שלנו וכל הנשיאים הם בובות" וכדומה.

אי אפשר להתחמק מזה שMGS2 ו-4 הם סוג של צעד הצידה מהסידרה. לא MG1 או 2 דומים להם, לא MGS1 או MGS3, לא PO1 או 2 וגם לא PEACE WALKER. אתה פשוט חייב להודות שאם יש עוף מוזר בסדרת MG שכוללת כבר 10 משחקים ברגע שיצא MGS5, אז העוף הזה הוא MGS2 ו-2.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 ספטמבר 2013, 19:46

DrKeo כתב:נו באמת דודי, MG המקורי וההמשך שלו זה משחקים על סנייק והם זהים לגמרי לMGS, ההבדל היחיד הוא הערכי הפקה וזה שמן הסתם המשחק עבר לתלת מימד. זה כמו להגיד שמריו או זלדה לא קשורים למשחקי NES ו-SNES כי היום הם תלת מימדיים ומתקדמים יותר. MGS זה פשוט המעבר של MG1 ו-2 לתלת מימד זה הכל. גם MG1-2 מספרים על סנייק, גם הם מספרים על מעללי הריגול שלו, שום דבר בMGS הוא לא ריבוט אלה המשך ישיר. בMGS1 אין שמץ מהזבל של MGS2 ו-4, זה שבסוף MGS1 אוסלוט מקבל שיחה ואתה מבין שיש לו סוג של מפעיל לא הפוך את זה פתאום לAI רצחני ששולט בעולם, רק שקוג'ימה חשב על זה שיש לאוסלוט מפעיל זה הכל.

MG1 היה עם סיפור ראליסטי (טוב נו למשחק וידאו) עם אלמנטים הזויים בדמויות וכדומה אבל הסיפור מסגרת היה מקורקע והיה בעצם מותחן ריגול. MG2 היה בדיוק כמו 1, סיפור מקורקע עם דמויות הזויות. MGS1 שהיה המשך ישיר לMG2 שוב פעם היה סיפור ריגול בסיסי עם דמויות הזויות. ואז הגיע MGS2, הוא השתולל והפך הכל להזוי לגמרי, כל כך הזוי שבMGS3 קוג'ימה עשה סוג של "back to basics" והתרחק לגמרי מהעלילה של MGS2. כמובן שהוא הזכיר שם את הפילוסופים אבל הם היו הדבר הכי מקורקע במציאות שיכול להיות, אוסף של מעצמות על שמנסות בעזרת בעלי עניין לשלוט ולנטר על העולם. בעצם הפילוסופים היו הגרסת המקורקעת של הפטריוטים ההזויים מMGS2. רק בMGS2 ובMGS4 היו הזיות מפגרות כמו "היד של ליקוויד הושתלה באוסלוט אז עכשיו ליקוויד חיי דרך אוסלוט" או "AI חייזרי (ותודה שפעם ראשונה ששחקת בMGS2 כבר התחלת לחשוב חייזרים כשדברו על הפטריוטים) שולט בעולם שלנו וכל הנשיאים הם בובות" וכדומה.

אי אפשר להתחמק מזה שMGS2 ו-4 הם סוג של צעד הצידה מהסידרה. לא MG1 או 2 דומים להם, לא MGS1 או MGS3, לא PO1 או 2 וגם לא PEACE WALKER. אתה פשוט חייב להודות שאם יש עוף מוזר בסדרת MG שכוללת כבר 10 משחקים ברגע שיצא MGS5, אז העוף הזה הוא MGS2 ו-2.

אני לא מסכים, הוא לא המשך. מדובר על יחידה חדשה (foxhound), מדובר על סיפור חדש לחלוטין שאין לו שום קשר לקודמיו מלבד ההיסטוריה המשותפת. המשחק נגע בתקרית חדשה לחלוטין ללא שום קשר ישיר לקודמיו. MGS3 נוגע ישירות ל-2, הוא פותר את התעלומה הגדולה ביותר שהיוותה את הcliff hanger ב-2, מי הם הפטריוטס ואיך יכל להיות שהם שולטים בעולם אם הם כבר מתים למעל 100 שנה. הוא המשך עלילתי ישיר למרות שהוא מתרחש 50 שנה בעבר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2013, 22:36

Death_119 כתב:אני לא מסכים, הוא לא המשך. מדובר על יחידה חדשה (foxhound), מדובר על סיפור חדש לחלוטין שאין לו שום קשר לקודמיו מלבד ההיסטוריה המשותפת. המשחק נגע בתקרית חדשה לחלוטין ללא שום קשר ישיר לקודמיו. MGS3 נוגע ישירות ל-2, הוא פותר את התעלומה הגדולה ביותר שהיוותה את הcliff hanger ב-2, מי הם הפטריוטס ואיך יכל להיות שהם שולטים בעולם אם הם כבר מתים למעל 100 שנה. הוא המשך עלילתי ישיר למרות שהוא מתרחש 50 שנה בעבר.

דודי אתה רציני? איך MGS לא המשך של MG2? באיזו צורה? סנייק מיחידת פוקסהאונד נשלח למשימה על ידי רוי קמפבל בעזרת מאסטר מילר להלחם בביג בוס כשבדרך הוא פוגש את האוייב שלו פרנק מילר (מMG1) וגם סייבר נינג'ה שמסתבר מאוחר יותר שהוא שניידר שהיה חבר שלך בMG1 וכמובן שאתה נלחם בדרך בחמישה חיילים על טבעיים מיוחדים מיחידה צבאית מיוחדת... נשמע לך מוכר? לא נשמע לך כאילו MGS הוא המשך של הסדרה הזאת? למה? כי הוסיפו את המילה סוליד בסוף? באמת? שלא נדבר על זה שהגיימפליי זהה חוץ מזה שהוא בדו מימד. באמת דודי, אתה מגזים, MGS הוא המשך ישיר לMG2 ואני אגיד לך יותר מזה, MGS הוא פי כמה וכמה יותר המשך של MG2 מאשר MGS3 לMGS2. אין שמץ של קשר בין MGS2 ל3, לא בעלילה, לא בסביבות, לא בדמויות ולא בכלום. אין אפילו דמות אחת משותפת בין MGS2 ל-3 חוץ מאוסלוט בזמן שכל הדמויות הראשיות שלא מתו בMG2 הופיעו בMGS1. ומה עם MGS2? אתה אפילו לא משחק את אותה דמות! אז זה כן המשך לMGS1? נו באמת, MGS1 הוא הכי המשך ישיר שיכול להיות לMG2, אין דרך לעשות את זה יותר המשך.

אגב, MGS3 לא הסביר כלום על הפטריוטס. MGS3 אמר שיש את הפילוסופים, כל קשר בינם לבין הפטריוטס לא היה ידוע בשום צורה חוץ מאשר ניחושים שלנו, ביחוד שבMGS3 אתה מגלה שפילוסופים התפרקו בכלל 20 שנים לפני MGS3 ובסוף שלו כל מה שאתה יודע הוא שה100 מליארד דולר של הפילוסופים הגיעו חצי לארה"ב וחצי לרוסיה, זהו. פאטריוטים? מילה לא הייתה עליהם. AI? כלום. יש לך חור של 50 שנים בין MGS3 לMGS2 ורק בMGS4 פתאום מגיע המידע שמשלים דברים על MGS2. יש לך בסדרת MGS בעצם שתי סדרות, האחת כוללת שני משחקים, הזויה לגמרי ומתרחשת בעתיד והיא MGS2 ו-4. השניה סדרה מקורקעת והיא סוג של מותחן ריגול סטייל ג'יימס בונד פוגש את הבריחה מניו יורק פוגש את 24, היא כוללת 8 משחקים שמתוכם 6 ראשיים (MG1-2, MGS1,3,5 ו-PW) ושלושה משניים (MG:SR,MG:SO1,2).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 ספטמבר 2013, 15:14

DrKeo כתב:דודי אתה רציני? איך MGS לא המשך של MG2? באיזו צורה? סנייק מיחידת פוקסהאונד נשלח למשימה על ידי רוי קמפבל בעזרת מאסטר מילר להלחם בביג בוס כשבדרך הוא פוגש את האוייב שלו פרנק מילר (מMG1) וגם סייבר נינג'ה שמסתבר מאוחר יותר שהוא שניידר שהיה חבר שלך בMG1 וכמובן שאתה נלחם בדרך בחמישה חיילים על טבעיים מיוחדים מיחידה צבאית מיוחדת... נשמע לך מוכר? לא נשמע לך כאילו MGS הוא המשך של הסדרה הזאת? למה? כי הוסיפו את המילה סוליד בסוף? באמת? שלא נדבר על זה שהגיימפליי זהה חוץ מזה שהוא בדו מימד. באמת דודי, אתה מגזים, MGS הוא המשך ישיר לMG2 ואני אגיד לך יותר מזה, MGS הוא פי כמה וכמה יותר המשך של MG2 מאשר MGS3 לMGS2. אין שמץ של קשר בין MGS2 ל3, לא בעלילה, לא בסביבות, לא בדמויות ולא בכלום. אין אפילו דמות אחת משותפת בין MGS2 ל-3 חוץ מאוסלוט בזמן שכל הדמויות הראשיות שלא מתו בMG2 הופיעו בMGS1. ומה עם MGS2? אתה אפילו לא משחק את אותה דמות! אז זה כן המשך לMGS1? נו באמת, MGS1 הוא הכי המשך ישיר שיכול להיות לMG2, אין דרך לעשות את זה יותר המשך.

אגב, MGS3 לא הסביר כלום על הפטריוטס. MGS3 אמר שיש את הפילוסופים, כל קשר בינם לבין הפטריוטס לא היה ידוע בשום צורה חוץ מאשר ניחושים שלנו, ביחוד שבMGS3 אתה מגלה שפילוסופים התפרקו בכלל 20 שנים לפני MGS3 ובסוף שלו כל מה שאתה יודע הוא שה100 מליארד דולר של הפילוסופים הגיעו חצי לארה"ב וחצי לרוסיה, זהו. פאטריוטים? מילה לא הייתה עליהם. AI? כלום. יש לך חור של 50 שנים בין MGS3 לMGS2 ורק בMGS4 פתאום מגיע המידע שמשלים דברים על MGS2. יש לך בסדרת MGS בעצם שתי סדרות, האחת כוללת שני משחקים, הזויה לגמרי ומתרחשת בעתיד והיא MGS2 ו-4. השניה סדרה מקורקעת והיא סוג של מותחן ריגול סטייל ג'יימס בונד פוגש את הבריחה מניו יורק פוגש את 24, היא כוללת 8 משחקים שמתוכם 6 ראשיים (MG1-2, MGS1,3,5 ו-PW) ושלושה משניים (MG:SR,MG:SO1,2).

התכוונתי שני הראשונים וMGS. יש להם רק עולם משחק משוטף, לא המשך ישיר. אין קשר בין shadow moses לבין outer heaven. השלישי בהחלט משלים , הוא מספר איך הכל התחיל. הוא מספר בדיוק כמו שרשמת, מי הם, מה הם עשו ואיך זה מסתדר שהם מתים. בדיוק הנקודה בה נגמר MGS2. זה ש-4 חיבר עוד קצת קצוות זה ברור, הוא ההמשך של שניהם.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 19 אורחים