Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 03 יוני 2016, 12:31

DrKeo כתב:קליימן, הייתה לנו שיחה על זה, חזינו את זה והנה זה בא. מכונת פצ'ינקו של MGS! קונאמי שומרת על הגחלת!

אני לא מאמין שהם שחזרו את אחד הרגעים הכי טובים בהסטוריה של משחקי הוידאו בCGI מטורף בשביל פאקינג מכונת פצ'נקו.

אני שמח שצדקנו (כי מי לא אוהב להיות צודק), משועשע מהביצוע ועצוב שזה באמת מה שקרה בסוף.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 יוני 2016, 18:21

אני כרגע מצדיק את השם שלי ועושה מרתון של כל הסדרה הראשית (החל ממטאל גיר) ברצף. עד היום שיחקתי רק ב-3 ו-4 כי לא הצלחתי למצוא את השאר בשום מקום עד לאוסף הטרילוגיה שקניתי לא מזמן.

שאלה בקשר ל-MGS1 (במידה והתשובה לא מכילה ספוילרים ל-2, PW ו-5):

ספויילר: הצג
איך ליקוויד ידע על ההיסטוריה שלו, על חיילי הגנום, ועל פוקסדיי ? לליקוויד היו האינטרסים שלו, אבל למה שאר חברי פוקסהאונד לקחו חלק בתוכנית שלו ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יוני 2016, 20:29

רגע, אתה מתחיל מ-mg1 או מ-mgs1? עשיתי את הריצה הזאת לפני 5, שחקתי את כל השבעה :)

בנושא ליקוויד, אתה מתכוון למה ליקוויד מבין כל כך הרבה בכל הנושא של ביג בוס בזמן שסנייק בור חסר כל ידע? חלק מוסבר במשחקים שציינת כך שעל החלק הזה לא נדבר אבל ברמת העיקרון ליקוויד היה בברנז׳ה מאחר והוא גדל כילד חייל וסנייק הוא תמיד כמו ג׳ון סנו, הוא פאקינג לא יודע שום דבר :)
We're just normal men. We're just innocent men

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 יוני 2016, 22:50

MG1. ואין לי מושג מה הסיפור עם ג'ון סנואו כי אני היחיד כאן כנראה שלא באמת צופה באף סדרה מהגדולות כרגע :) .

ואגב סנייק די דביל, מספרים לו מידע שיגרום לכל אדם שפוי לעצור לכמה דקות ולהירגע ולו זה לא מזיז בכלל. "אני שיבוט ? אה מגניב"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2016, 09:30

סנייק תמיד היה דביל, זה הקטע שלו. אפילו ב-MGS4 כשהוא אחרי שישה משחקים, הוא מבוגר והכי "יודע" שהוא אי פעם היה עדין הפתיעו אותו אלף פעמים בשטויות. גם המהלך הדבילי הזה של להזריק לעצמו ננו מכונות שוב והפעם ממזרק שנתן לו אדם זר, כלומר מה נסגר איתך בן אדם? Stranger Danger וזה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 02 יולי 2016, 13:21

סיימתי גם את MGS2. הולי שיט איזה מיינדפאק, אני אוהב סיפורים כאלה. כרגע אני קצת אחרי האמצע של 3.

מישהו שיחק ב-portable ops ? אני יודע שקוג'ימה די מתכחש לו אבל הבנתי שיש אלמנטים ממנו שכן נכנסו לקאנון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2016, 16:32

רגע, מה חשבת עלmetal gear ועל metal gear 2: snakes revenge?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 יולי 2016, 12:47

(זה MG2: Solid Snake. סנייקס ריוונג' היה משחק שיצא רק בארה"ב ואירופה ל-NES ופותח בלי מעורבות של קוג'ימה שאחר כך עבד על MG2 ל-MSX)

למרות כמויות זוועתיות של באקטראקינג (במיוחד בראשון) ודיפדוף בין כל המפתחות עד שמוצאים את הנכון בכל דלת די נהניתי מהם האמת.
מבחינת גיימפליי MG2 לא פחות טוב מ-MGS וקצת הפתיע אותי שבעשר שנים בינהם קוג'ימה לא שינה יותר מדי ואפילו מיחזר כמה דברים כמו בוס\מארב של 4 אויבים בלתי נראים במעלית, מפתח שמשנה צורה בהתאם לטמפרטורה, ריצה באיזה 20 קומות של מדרגות ועוד.

פאק פאק פאק פאק פאק קיבלתי ספוילר ל-MGS5 *בוכה*

רציתי לוודא את העניין עם MG2 אז נכנסתי לוויקיפדיה ובתחתית העמוד יש רשימת דמויות מהסדרה. יש שם את ביג בוס ואת punished snake ואני חשבתי לתומי "היי למה הם שמו שתי דמויות שונות?", קראתי כמה שורות למעלה "הבאד גאי ממטאל גיר" *נשמע בסדר*... "it is revealed that he wasn't Big Boss" nope nope nope פאק איט אני הולך מפה. איזה עריכה בזיונית, לא ציפיתי לראות ספוילר בראש העמוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2016, 13:06

כן אתה צודק, התבלבלתי בsubtitle. לדעתי MGS1 גובל ברימייק לMG2 (למרות שמן הסתם הוא המשך ישיר) מבחינת הגיימפליי ומה שעושים. יש כל כך הרבה שקשה לזכור את כולם, אתה בעצמך ציינת כמה אבל גם יש שם את הקרב עם הנינג'ה, ההטסה של הטיל ניקיטה מעל לרצפה מחושמלת כדי להרוס את הפיוז חשמל ולפנות לך את המעבר ועוד כל כך הרבה דברים שזה כבר גובל ברימייק תלת מימדי ל-MG2.

מזל טוב, הרסו לך את הסטוויסט של MGS5 :(
הטוויסט הזה הסביר את אחד הדברים שהכי עצבנו אותי בMG2, אני משער שתגיע לשם בקרוב. אה, ומה נסגר איתך? מי נכנס לוויקי עלילתי למשהו שהוא עדין לא שחק/ראה? אני בקרתי לראשונה בוויקי של משחקי הכס רק השנה כי עכשיו הסדרה עברה את הספרים ויכלתי לוודא שלא יהיו לי ספויילרים שם.

אגב, אתה מתכנן גם על PW?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יולי 2016, 13:56

חייב רק לציין שצריך להיות חירש כדי לא לקלוט את הטוויסט הזה, אבל אולי זה רק אני :P

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 יולי 2016, 14:01

הטסה של ניקיטה מעל רצפת חשמל נראה לי שהייתה רק ב-MG1, לא 2. וכבר סיימתי את MG2, אני משחק בהם לפי הסדר (יציאה, לא כרונולוגי) כרגע אני בקרב נגד וולגין ב-MGS3 ומהאיזור הזה של המשחק הוא זורם מהר, אז אני אסיים אותו היום ואז אני אשחק ב-4, PW, ו5 (GZ ו-PP).

זה מעצבן כי חוץ מהטריילרים זה היה יכול להיות משחק ה-MGS הראשון שאני בא אליו נקי לגמרי :( .
רק וידאתי את העניין עם MG2 ומשם זרמתי לתחתית העמוד, לא הייתי במוד התחמקות מספוילרים.

תקרא את הערך עליו, הספוילר מופיע בפסקה השניה של התקציר בראש העמוד (לא מקום שהייתי מצפה למצוא בו ספוילר)

גרמת כאן לאפקט פרפר. טעות בסאבטייטל של משחק מ-1990 בצד אחד של האינטרט גרמה לחשיפת טוויסט של משחק מ-2015 בצידו השני :) .

אני דורש בתור פיצוי מנוי זהב לווקסלים למשך חצי שנה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 05 יולי 2016, 13:05

זהו, סיימתי את MGS3 בפעם השישית בערך. הספקתי לשכוח כמה הסוף שלו מרגש, בכיתי כמו ילדה.

ראיתי גם את כל הסיפור של portable ops ביוטיוב, ועם כל הכבוד לקוג'ימה שמתנהג כמו דיווה ומתעלם ממנו הוא המשחק הראשון שמתייחס ל(ספוילר אליו, ל-3, ו-4)

לכל העניין עם זירו ("אדם עם אותו שם קוד כמו Null" אפס, זירו) והשלישיה של זירו, ביג בוס ואוסלוט שמקימים את הפטריוטים. הרמז היחיד למעורבות של זירו ב-MGS3 (שקדם ל-PO) ואני בספק זה מכוון או שבדיעבד הוא מקבל משמעות הוא שזירו אומר שהוא תכנן את המשימה יחד עם הבוס.

ואגב, הסיפור של 5 יהיה לי מספיק מעניין גם אחרי שאני יודע את הספוילר ? רוב הביקורות אמרו שהגיימפליי מושלם, אבל אין הרבה פוקוס על סיפור ביחס לקודמים, אז אני מקווה שמה שגיליתי הוא לא איזה 80% מהסיפור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יולי 2016, 17:18

מה שגילית הוא טוויסט לקראת הסוף שמיחסים אליו 10 דקות של סרטון מעבר, לא יותר מזה. MGS5 יותר דומה בתצורה שלו לPW מאשר לMGS1-4, יש שם 10% סיפור ו-90% גיימפליי במקום 90% סיפור ו-10% גיימפליי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 יולי 2016, 19:14

הוו אבל איזו משחקיות! לא מאמין ששמתי 80+ שעות על משחק סינגל פלייר, אבל עשיתי את זה פעמיים ב2015!
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 05 יולי 2016, 19:37

מאגף הגיימפליי אין לי חששות, אבל ביננו, הסיפור הוא הלב של הסדרה.

התחלתי את MGS4. אוי יש קטעים עם קצב פריימים נורא. מאוד מוזר שעדיין לא יצא איזה רימסטר (או איך שלא יקראו לו) שלו ל-PS4 בהתחשב בעובדה שזה היה אחד מהקילר אפ'ס של ה-PS3.

והזיכרון שלי לא הטעה אותי, רובוט ה-MK2 אובר פאוורד לגמרי.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 13 יולי 2016, 09:59

אחרי קצת פארמינג מיותר הגעתי לקרב האחרון (האמיתי) ב-Peace Walker. עוד לא סיימתי אבל..
וואו קוג'ימה הלך פה full retard. סקולגירל בלבוש מינימלי בתוך רובוט עם שיר פופ יפני נוטף מתיקות ברקע ? לא נראה לי שהיה עוד רגע בסדרה שהרגיש כמו אנימה סוג ז' והיה כל כך יפני בקטע רע. פשוט הזוי, כאילו זה משחק אחר פתאום. אני מרגיש שזה קלקל קצת את האווירה והסיפור שהוא כשלעצמו לא היה להיט, אבל הדיון בנושא השמדה הדדית מובטחת, הרתעה גרעינית, ובינה מלאכותית היו מאוד מעניינים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Metal Gear Solid - הנושא הרש

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2016, 21:57

Pw סיפור ממש פח אבל יש לו את הקטעים שלו. גם mgs5 הוא ממש המשך ישיר שלו שזאת בחירה מוזרה לטעמי. אנשים מנסים להגיד שpw משחק ראשי בסדרה אבל אני לא קונה את זה, הוא לגמרי משחק צד למרות שהמשחק מטא שלו שינה את כל הסדרה מקצה לקצה.

מעניין מה תחשוב על mgs5. הוא ממש דל בסיפור, ברמה שממש מבישה את הסדרה וגם מרגישים מאוד שחסרה שם שנה של פיתוח אבל הגיימפליי כל כך מדהים שזה מטורף. אני הגעתי למשחק בידיעה שזה mgs, כלומר כנראה שהגיימפליי יהיה אחלה אבל למי אכפת? זה mgs אז אני שם בשביל הסיפור. עכשיו שאני אחרי המשחק אני יכול להגיד שאני בשוק מעצמי אבל אני מת עליו בגלל הגיימפליי הפשוט מדהים, דווקא הסיפור הכי חלש בסדרה בהפרש גדול. יש איזה 3-4 משימות עם הפקה ממש טובה ואם היו 15 כאלה הייתי אומר לך שזה ברמה ההפקתית של הקודמים בסדרה אבל לצערי מרגישים שהמשחק נדחק החוצה כי קונאמי היו לחוצים לפרק את הצוות הזה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 13 יולי 2016, 23:49

בעיקרון זה משחק ראשי,זה לא שיש יותר מדי דברים חדשים לספר אחרי 4, אפשר רק להרחיב פה ושם עניינים כמו סיפור הרקע של הבוס (מורחב בעיקר בקלטות ב-PW).

הערכתי את 4 הרבה יותר עכשיו בפעם השניה ששיחקתי בו. הוא סוגר את כל הפינות ונותן הרגשת סוף סדרה מושלמת שאחריה בערך כל פריקוול ירגיש אנטי קליימטי.

מעניין לראות שמבנה האקס קום של PW שלדעתי נבחר (בין היתר מסיבות טכניות) בגלל שבמקור הוא היה משחק נייד ויועד לסשנים קצרים המשיך ל-5. זה גם בערך לקחת לקיצון את הדבר שהכי לא אהבתי ב-4 והוא החלוקה למקטעים שגורמת לתחושה מאוד מלאכותית בניגוד למסע אפי ורציף כמו ב-3 לדוגמה, למרות שבקונקסט של הסיפור יש בו היגיון, חוץ מהעניין ששנייה לפני בוס אני יכול להצטייד מחדש והיכולת לעשות משימות סיפור שוב ושוב.

אני עדיין בתהליך ספיגה של המידע מ-4 ככה שהיעדר סיפור כנראה פחות יפריע לי וגם מורגל כבר למבנה של PW. עדיין חייב להגיד שזה מאוד מאוד מאכזב שהסיפור לקח בקסיט בסדרה כזאת (וזה עוד בלי לדבר על העניין שהבנתי שאשכרה חסר חלק שלם מהמשחק בגלל סיבות של המפתחת או קונאמי. עצוב)

-לא יכולתי להתאפק ונכנסתי ל-GZ לשחק איזה 10 דקות. וואו איזה גרפיקה מרטיטת חלחולות. יש לי את המחשב כבר איזה 8 חודשים ומדי פעם יוצא לי להריץ משחק שהמוח עדיין מסרב להאמין שאני חוזה בו :) . חבל שהמנוע המדהים הזה בלעדי (עד כמה שידוע לי) לקונאמי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2016, 02:30

ברור שיש סיפורים לספר גם אחרי שמסיימים את 4. למשל 3, משחק עם סיפור טוב פי כמה מ-4, אפשר היה לספר בקלות אחרי ש-4 יצא. ומה עם הקלטות של הבוס בPW? הייתי שמח לשחק במשחק MGS שמתרחש בין מלחמת עולם שניה ל-3. גם הסיפור ב-5 ממש טוב, פשוט הוא באורך ורוחב של 20% משחק מטאל גיר רגיל. הבעיה של 5 היא לא מה שקוג'ימה רצה לעשות איתו אלה איך שקונאמי קטעה אותו באמצע. קוג'ימה ניסה לקחת את המבנה של OW, גיימפליי אלוהי בעולם פתוח ואת הרמה הסינמטית של 4 (או יותר נכון גבוהה בהרבה) ולעשות מה משחק אחד עצום ומושלם שסוגר את כל סאגת MGS. לצערנו המשחק הזה היה צריך להיות כותר סוף 2016, לא ספטמבר 2015, ולכן קבלנו אולי את הגיימפליי שקוג'ימה רצה אבל לא את הסיפור והמשימות/סנריוס.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 יולי 2016, 11:52

הכוונה שלי היא שב-4 הסיפור נסגר. זהו.
כמובן שאפשר להוציא משחקים שמתרחשים באותו עולם עד אין סוף ולפתוח קשת סיפור חדשה, אבל ה-סיפור ה-גדול וה-מרכזי נסגר ב-4 וכל פרט שאני אולי אגלה ב-5 וישנה את זה הוא סוג של רטקון.

הייתי מת למשחק עם גיימפליי של 5 ב-WW2 שמשחקים בו את הבוס עם חברי יחידת הקוברה זמינים בבאדי סיסטם אבל אלא אם עושים שם רטקון ו\או נותנים הסבר אלטרנטיבי או "חושפים את האמת" על אירוע מסויים שכביכול ידענו עליו הכל אז המשחק יהיה בגדר עלילה צדדית שבהחלט נחמד לשחק בה אבל אבל לא נכנסת בתוך הסיפור המרכזי שנפרס על 1964-2014.

פשוט עצוב שכל התככים מאחורי הקלעים גרמו דווקא למשחק האחרון לצאת חצי אפוי.

ושאלת OT, איך זה ש-DS לא בלעדי ל-PS4 ויגיע גם למחשב ? לא שאני מתלונן :) .

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2016, 12:25

קוג'ימה אמר אתמול שאין לו ספק שDEATH STRANDING יהיה המשחק הכי טוב שלו אי פעם, כי הוא לא יאלץ לוותר על שום דבר.
http://wccftech.com/kojima-im-confident ... ompromise/
בואו נקווה שהוא אפילו רק חצי צודק :P

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יולי 2016, 19:05

Laskin כתב:קוג'ימה אמר אתמול שאין לו ספק שDEATH STRANDING יהיה המשחק הכי טוב שלו אי פעם, כי הוא לא יאלץ לוותר על שום דבר.

מצחיק... כשקראתי שהוא אמר "פעם הייתי צריך להתפשר ולוותר על דברים כדי לשחרר משחק ועכשיו אני לא אעשה את זה יותר", אני הבנתי שזה אומר שהוא הולך לעבוד על המשחק לעד ולא לשחרר אותו לעולם. :twisted:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2016, 23:34

MGS FREAK כתב:הכוונה שלי היא שב-4 הסיפור נסגר. זהו.
כמובן שאפשר להוציא משחקים שמתרחשים באותו עולם עד אין סוף ולפתוח קשת סיפור חדשה, אבל ה-סיפור ה-גדול וה-מרכזי נסגר ב-4 וכל פרט שאני אולי אגלה ב-5 וישנה את זה הוא סוג של רטקון.

הייתי מת למשחק עם גיימפליי של 5 ב-WW2 שמשחקים בו את הבוס עם חברי יחידת הקוברה זמינים בבאדי סיסטם אבל אלא אם עושים שם רטקון ו\או נותנים הסבר אלטרנטיבי או "חושפים את האמת" על אירוע מסויים שכביכול ידענו עליו הכל אז המשחק יהיה בגדר עלילה צדדית שבהחלט נחמד לשחק בה אבל אבל לא נכנסת בתוך הסיפור המרכזי שנפרס על 1964-2014.

פשוט עצוב שכל התככים מאחורי הקלעים גרמו דווקא למשחק האחרון לצאת חצי אפוי.

ושאלת OT, איך זה ש-DS לא בלעדי ל-PS4 ויגיע גם למחשב ? לא שאני מתלונן :) .

עדין יש חורים. אמצע שנות ה70 עד 95 הם חור אחד גדול בסדרה. Gz וmgs5 מלאו מאמצע שנות ה70 עד אמצע שנות ה80 אבל יש לנו עדין חור גדול שמתרחש בתקפה הכי מגניבה של הlore. מדובר במלחמה הקרה (הסוף שלה לפחות), מדובר בתקופה שהובילה ל-mg1 ודובר בתקופה שבה חיות רוב הדמויות המגניבות ביותר בסדרה (אוסלוט בשיאו, שלושת הסנייקים סביבות גיל 20, ראיידן ילד חייל, פרנק יגר לוחם אגדי, ביג בוס אחראי על פוקס האונד וכך הלאה). אפשר לעשות mgs6 סופר מדהים שיוביל לmg1, זה היה יכול להיות מדהים.

בנושא death stranding,יש לנו נושא רשמי!
יהיה ממש מגניב אם הוא יגיע לpc אבל אם זה יקרה אולי סוני יפסידו אותי כבעל פלייסטיישן. הוא היה הקילר שלי עם נוטידוג ו-gow, כלומר שליש מהסיבה שלי לקנות פס4.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 יולי 2016, 10:29

לא יצא כנראה רימיק ל
Mgs4, כנראה בגלל שקונאמי מתרחקת מהשוק הזה
זה לא אומר שלא יצא בעתיד, איזה אוסף משופר

אבל גם עם יקרה, אני מעריך שצוות חיצוני יפתח
אולי אפילו, ישווק לבד, ורק ישלם תמלוגים

לקונאמי יש זיכיונות טובים, אבל הם החליטו להתרכז בכיוון עסקי אחר לגמרי
פיצינקו, ומשחקי סמרטפון
האוסף של MGS, יצא שהם עדין פיתחו משחקים גדולים
כרגע עם אני זוכר נכון, רק pes, ממשיך לצאת, כזיכיון גדול שלהם
וגם זה לא ברור עד מתי
עולה הרבה כסף, להחזיק צוותי פיתוח מוכשרים

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 יולי 2016, 10:51

Laskin כתב:קוג'ימה אמר אתמול שאין לו ספק שDEATH STRANDING יהיה המשחק הכי טוב שלו אי פעם, כי הוא לא יאלץ לוותר על שום דבר.

אני מבסוט מכל ההייפ שהוא עושה למשחק שאפילו לא היה לו מנוע עד לפני חודש.. :lol:.. לא שאני מזלזל בקוג'ימה, חלילה! אני מעריץ גדול שלו, אבל ההתנהגות סתם משעשעת אותי.
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים